Pindamine algas taas

Vaba teema

Mida arvad pindamistest ja sellega kaasnevast liikluskultuurist

Pooldan
19
22%
Ei poolda
67
78%
 
Hääli kokku: 86
Kasutaja avatar
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148
Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20

Postitus Postitas Zipp »

V2ike_Suur kirjutas:Neil, kes pigi kardavad, pole mõtet üldse praegu liigelda. Näiteks Vabaduse pst. nägi täna välja, nagu oleks just paduvihma sadanud. Tee konkreetselt lirtsus ja oli libe. Ma hingerahu nimel ei hakanud oma autot lähemalt uurima pärast.

Terve linn oli sulapigi haisu täis.
sama siin,ma muidu sõidan ikka esimeses reas nagu ette nähtud aga kuna sõidu ajal oli kuulda nagu veelombis sõidaks (tegelikult pigilombis) siis sõitsin teises reas ja veel nii et kõige vasakpoolsem pigine rattajälg jäi kaheratta vahele... :|
On the 8th day, God created boost.
Kasutaja avatar
dellu
Huviline
Postitusi: 132
Liitunud: 10.11.2003 15:18 39
Kontakt:

Postitus Postitas dellu »

jjanno kirjutas:Tere

Elektrikatkestus teavitatakse vist SMS'ga. Telefonikatkestus teatakse vist ka kuidagi. Asi see pole siis kõikidele konkreetse tänava inimestele teatada, et algab pindamine ning palun ärge sellel ja sellel päeval autot maja ees hoidke. Töömeestel ju ka parem tööd teha, kui segavaid autosid tolknemas pole. Pangu kasvõi päev varem maja uksele sellekohane silt.

LOV'l oli tõesti takakjärgi üsna savi asjast. Ma ei viitsinud ka ise neile väga peale käia ning naabritega ühisrinnet moodustada. Nad "mõistsid" mu probleemi ning saatsid viisakalt ise enese autot küürima. Õnneks oli auto just paar nädalat varem vahatatud, mis kergendas oluliselt pigi maha saamist. Pesuvahendite ning uue vahatamise arve oli muidugi kulu, mille oleks võinud LOV kinni maksta.

jJanno
Elektrikatkestuse infot saab tellida www.eesti.ee kodanikuportaalist, kui oled kaardil ära näidanud oma asukohad, siis tuleb see meilile. Seega järelikult peaks miski selline süsteem olemas olema.
Suuremaid teetöid saab vaadata ka www.tallinn.ee/kaart alt kui võtta operatiivinfo kiht ja märgistada teetööd. Iseasi, kes see viitsib iga majaesist ära märkida, päevaga jõuab neid ju ikka päris palju teha.
Vasta