Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
vaikeboa
Huviline
Postitusi: 2371
Liitunud: 18.08.2006 11:41 26
Asukoht: Pärnumaa 5213266
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas vaikeboa »

Aare. Õigemini oli see ütelus nii:
Kõik BMW omanikud ei ole idioodid, aga igal idioodil on BMW-e!
Töökaaslane, kes oli aastaid selline "bemmimeestele" viltu vaataja muutis oma meelt kui koos tema eelmist autot (Honda CRV) ostma sõitsime. Aastake Honda roolis ja siis sai isu täis ning praegu on ta õnnelik E91 omanik.
Ära osta omale kunagi esimest BMW-d, sest see ei jää viimaseks...!
E34 524td ATM, E39 525tds ATM, E53 3,0td ATM
Kasutaja avatar
Pedak
Huviline
Postitusi: 1980
Liitunud: 13.07.2009 14:13 45
Peamine sõiduk: BMW 330D
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pedak »

Tüüpiline...Endalgi palju tuttavaid kes bemmi vihkavad. Ühele neist olin mingi hetk kaine lenks ja võttis sõnad tagasi ja ütles et on sitaks mugavam, kui tema mitsu galant. See oli too aeg kui auto kõrgem ja natuke pehmem oli. :D
Kasutaja avatar
captjones1
Huviline
Postitusi: 929
Liitunud: 25.10.2009 10:27 04
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas captjones1 »

InterFace kirjutas:. Nalja peab ju saama.
this.


mina nt soetasingi endale just boomeri kuna tal on **** maine :)
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Just, BMW-l pole erinevalt näiteks prantsuse autodest viletsa auto mainet, vaid lihtsalt omanikudel on halb maine :mrgreen:
Kasutaja avatar
vaikeboa
Huviline
Postitusi: 2371
Liitunud: 18.08.2006 11:41 26
Asukoht: Pärnumaa 5213266
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas vaikeboa »

oo7 kirjutas:Just, BMW-l pole erinevalt näiteks prantsuse autodest viletsa auto mainet, vaid lihtsalt omanikudel on halb maine :mrgreen:
Mul on siis järelikult kahekordne halb maine? :roll:
Tegelikult mul ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: savi! Las ta siis olla! ;)
Ära osta omale kunagi esimest BMW-d, sest see ei jää viimaseks...!
E34 524td ATM, E39 525tds ATM, E53 3,0td ATM
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Randofer »

Niikaua kui ennast BMW roolis hästi tunnete on ju savi mis teised arvavad. Tegelikult on see iga autoga nii.
When it doesn´t blow it sucks
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

Mainekujundaja :D Kui mitte öelda liiklushuligaan, debiilik.
http://tv.delfi.ee/video/MT18wHL2/
Kasutaja avatar
agoy
Huviline
Postitusi: 2558
Liitunud: 10.05.2009 12:09 58
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas agoy »

TambetB kirjutas:Mainekujundaja :D Kui mitte öelda liiklushuligaan, debiilik.
http://tv.delfi.ee/video/MT18wHL2/
pääses ära vähemalt :mrgreen:
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas HeavyCuda »

Mitte päris ju, numbrimärgi nägid nad ära, nii et saavad omanikule külla minna :mrgreen:
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Seda autot siinkandis näinud küll mõned korrad

Muidu seal jõe silla all on rämedad kivid jne + see tee kust ta edasi läks läheb põllupeale ja seal on mõnus mülgas, imestan, et kinni ei jäänud. Kunagi käisime sõbra offroadi autoga seal pööramas.


ja justnimelt sai minema vähemalt :lol: Mainet rikuks siis kui oleks kätte saadud :mrgreen:
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

Hiljem ei tee enam midagi kindlaks kui kätte ei saadud kohapeal..auto autoks, sõita võis kes iganes, pilti ja filmi juhi isikust ei olnud. Ei anna õigust eest ära ajajale, häbi talle et oma tegude eest ei vastuta ja sedasi ohtlikult küla vahel tüürib aga AS Eesti Politsei tegi end sellega naerualuseks küll :D
´17 4Drive
Kasutaja avatar
raudsic
Huviline
Postitusi: 1383
Liitunud: 24.02.2009 22:17 53
Peamine sõiduk: BMW E28 528i

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas raudsic »

Selliseid videosid võiks rohkem saadaval olla, huvitav vaadata kuidas Eestis see värk toimub.
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
captjones1
Huviline
Postitusi: 929
Liitunud: 25.10.2009 10:27 04
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas captjones1 »

ment sõitis ju kõrvale ja arendas seal vestlust, eks ta nägi siis seda näolapikest kah
peaks ikka nii olema, et mendi sõna sinu vastu= you lose
& kui keegi teine oli roolis, siis saab omanik ikkagi kutse kohtusse ja siis katsu ta seal tõestada, et tema see kurikael polnud :D

kas mitte nii pole asjad?

ma olen suht amazed et need politseiklemmid niimoodi räägivad, et a la "see on see sama ront, sama vend on roolis" vms nad ütlesid seal. päris ebaprofessionaalne lähenemine.
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Vaevalt see auto selle venna nimelgi üldse on, siin neil kohalikel pole suuremjagu lubegi :mrgreen:
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

Antud videos oli tegemist juba 2 korda politsei eest ära sõitnuga. Ja trahvi saab vabalt teha juhile, kuna tõesti nagu eespool öeldud, siis mõlemad politseinikud tuvastasid isiku, kes eest ära sõita üritas. Ja silma torkas ta ohtliku sõidumaneeriga, niiet see on ehtne maine rikkuja. Kui auto oligi kellegi teise nimel, siis on temal kohustus politseile öelda, kes oli roolis. Kui ei ütle saab juht ise ainuisikuliselt see väärteo enda kraesse. Selline seadus kehtib juba pikemat aega. Müts maha ikka selle eest, et tänapäeval on veel võimalik eest ära saada :D

Ja tõesti, selliseid videosid võiks rohkem lekitada meie kohati saamatu politsei.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jjanno »

Tere
TambetB kirjutas:Müts maha ikka selle eest, et tänapäeval on veel võimalik eest ära saada :D
Möh?
Mainekujundus missugune.

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Henri. »

jjanno kirjutas:Möh?
Mainekujundus missugune.
Kellele-kuidas.
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

Sikupilli maa-aluses parklas on tõesti raske ennast mõnikord (a. 1-2 korda) tagasi hoida. Hääle pärast eriti, mis sellises kohas eriti mõnus on. Ma vähemalt ei torka seal kellelegi silma, kui ennem väljumist korra vilet lasen ja ei ohusta mittekedagi. Üleüldse olen väga korralik juht, nii linnas, kui ka maanteel.
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Tegelikult tehakse nii, et ostetakse auto ja kirjutatakse sinna ostumüügilepingusse omanikule mingi lamp nimi.

Enda oma aga jäetakse täitmata (enda osa). Sellist pettust tehakse eriti selliste odavamate autode puhul, kui kodanikul pole lube jne. ning pärast küntakse sellega pool linna ülesse


Kõik autot mis ma ostnud olen, ei ole müüa mu dokumente küsinud ja olen enda poole pärast kodus lõpuni täitnud. Muidugi olen ma pärast kohe ARK-i läinud ja ümber kirjutanud.

Lihtsalt hoiatuseks, küsige ikka dokumente näha ja las uus omanik täidab ka enda lepingu lõpuni, eriti kui ostjaks on mingi nooremapoolne naga.
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

InterFace kirjutas: See kui nüüd pool eestit arvab , et mul on rõve vana bemmiront ja ma ise olen nõme oss
kas just nüüd pool eestit ja just nõme oss aga imo parkida statoilis tankuri ette ning mitte tankida vaid minna sisse sööma/jooma/sangale midaiganes näitab konkreetselt matslust :roll:
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Mul üks sõber teeb ka koguaeg nii (küll mitte BMW omanik).

Ma korduvalt öelnud, et milleks nagu. Ütles et see on "harjumus" :roll:
Kasutaja avatar
Mart_L
Huviline
Postitusi: 1743
Liitunud: 06.06.2006 19:39 39
Asukoht: Keila/Riisipere

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Mart_L »

agoy kirjutas:
TambetB kirjutas:Mainekujundaja :D Kui mitte öelda liiklushuligaan, debiilik.
http://tv.delfi.ee/video/MT18wHL2/
pääses ära vähemalt :mrgreen:
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... p=14497939 Ju siis sai mainekujundamisest isu täis :mrgreen:
Made for fun E34 540 93a. (Avusblau) F15 15a. (Space Grau)
Kasutaja avatar
xtrcraz
Huviline
Postitusi: 551
Liitunud: 20.07.2009 11:22 12
Peamine sõiduk: 328i
Asukoht: Tallinn, vahel Tartu/Tapa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas xtrcraz »

Huvitav, mis panniga see ment siis sõitis, kui 95kW masin nii kergelt käest lasti...


Riivo kirjutas:Peaks taastama vana tava ja idikale sellise paberi kojamehe vahele torkama...
PiltKas just nii mahlaka tekstiga muidugi...
Kellelgi originaaldokumenti on arvutis või teeb uue (ja mahlasema :mrgreen: ) :?: Integreeruva Eesti projekti raames võiks lausa kakskeelse sildi teha.
E36 328i
Audiclub.ee: "ma pole väga raske jalaga ka, kui ainult sund olukordades kus mõned propeleeri mehed väga pressima hakkavad"
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

netis neid miki-pilte palju, tekstiga on aint raskusi...peaks olema mahlane aga mitte siiski päris rõve..
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti_K »

Olen siin juba pikemat aega mõelnud ka endast märk maha jätta. Siiani pole ma suutnud miskit piisavalt tarka teksti kokku panna.

Igatahes, vähemalt tekkis mul ideaalne idee kuidas inimene saab oma küpsust ja reaalset ellusuhtumist tõestada. Haridusministeeriumile ette söötma idee, et tulevased 12ndikud kirjutaksid kirjandi teemal, miks on BMW halb maine põhjendamatu. Kui sealt üksainumaski reaalne argument tuleks, oleks ka hästi. Mul on tutvusringkonnas palju neid kes kritiseerivad mind, et mul nii s**t automaitse on. Kui olen neilt küsinud, et põhjendage miks, tuleb alati kui ühest suust vastus, et maine on s**t. Õnneks pole ma ka suupeale kukkunud ja alati küsin vastu, et kas need mehepojad kes maine järgi autot vaatavad valivad ka naist omale maine järgi? Peaasi, et heast perest, muu pole oluline? Selline suhtumine näitab tõepoolest inimese pinnapealsust. Kõik kes on võtnud suure suuga vaevaks kommenteerida negatiivselt BMW mainet, lõpetavad reaalsuses ise mingite Kia'de, Mitsubishide, Mazdade ja Peugeotide roolist. On see siis parem variant, liikluses täiesti märkamatu hallimassi saast ja ühiskondlikult aktsepteeritud? Vaevalt küll! Siit võib teemat edasi arendada ka mõttega, kas inimene elab enda heaks, et endal hea on olla, või teistele?
Õppisin mõnda aega tagasi kolledžis liiklusohutusspetsialistiks ja suht valus oli vaadaa neid kõrgharidust taotlevaid inimesi, kelle madalalaubalisus oli kõrvalt suht naerma ajav. Seal seltskonnas sai BMw maine kõvasti kriitikat. Võin ainult oletada, mida nood härrased oma lõputöös kirjutavad :lol: Lisaks toetas ka õppeprogramm suuresti seda maine mahatallamist! Õppevideod, kus noored alkoholi joobes on sõitnud oma sõbra surnuks ning sellest on tehtud dok. film (Georg kui kedagi huvitab). Kas siis teiste automarkidega ei ole noored enda sõpru täispeaga surnuks sõitnud, et igal pool peab ilmtingimata olema peaosas BMW? Ootaks midagi uut ja innovaatilisemat.
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Olaf
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 04.02.2008 20:30 42

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Olaf »

GraveDigger kirjutas:... On see siis parem variant, liikluses täiesti märkamatu hallimassi saast ja ühiskondlikult aktsepteeritud? Vaevalt küll!
Õppisin mõnda aega tagasi kolledžis liiklusohutusspetsialistiks ja suht valus oli vaadaa neid kõrgharidust taotlevaid inimesi, kelle madalalaubalisus oli kõrvalt suht naerma ajav...
Bmw pole siis märkamatu hall mass? :roll:
Kasutaja avatar
Põder
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 12.07.2004 11:20 08
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Põder »

Ma ei ole ka siiamaani aru saanud igapäev liigeldes, et bmw juhid hirmsasti lollusi teeks linna vahel. Ise üritan mitte kollaseid/punaseid tulesid võtta ja kui märkan siis lasen ka inimesed üle tee . Tihti on aga nii kui mina oma bmw´ga kollasega seisma jään siis lendab mingi kaloss, kets või mingi muu seljakott tulipunasega üle.
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Raul_A »

Eile suutis üks "mainekujundaja" mind nii hirmsalt naerma ajada.
Kes kunagi on Elvas käinud ja sealt Tartupoole välja sõitnud on kindlasti alla sõitnud viadukti kaldteest/kiirendusrajast, mis lõpeb Valga-Tartu maanteega. Sealt ma siis eile alla krõbistasingi. Ja nagu kiirendusrajale kohane, suutsin seal saavutada 2 auto kiiruse(kes maanteel liikusid) et sujuvalt nende ette/vahele/taha reastuda ja rõõmsalt edasi kulgeda. Asjaolude kokkulangemisel sattusin Jeep G Cherokee ja BMW e46 vahele ja seda kiirusega u 100km/h mis aga ilmselgelt ei mahtunud hinge daamile rohelise BMW-ga kes hakkas mul sõna otseses mõttes seljas elama. Aga tuleb tõdeda, et eks ajab ikka sita keema küll, kui mingi tont sujuvalt liigeldes Opeliga "ette keerab".
Edasi liikudes Jeep aeglustas kiirust ja leides sobiva hetke möödusin jeebist ning kuna tädi bemariga hingas mulle väga tihedalt kuklasse kasvas kiirus 140+km/h. Tagasi reastudes üritas neiuke minu ja Jeebi vahelt veel omakorda läbi pugeda, millel ma juhtuda ei lasnud ja millepeale tädi paugutas minust mööda nagu sittuvast koerast ja tegi väga kahtlaseid zeste...
Ja sinna ta kadus. nagu ka Jeep minu taga kes algul 100km/h sõitis.

Asi on tegelikult puhtalt eestlaslikus debiilsuses, et kõrvalteelt/kiirendusrajalt kellegi enda ette lubamine on tabu ja siis on vaja plönn põhja lükata, et mitte mingil juhul keegi ette ei saaks. ARENEGE NATUKE, käige mööda maailma ning tutvuge liikluskultuuriga.

Kui sa neiuke peaksid seda lugema, siis tervitused ja ole ikka sama m*** edasi millisena sa siia ilma sündisid ja kui sa peaksid mulle kunagi veel persetaha juhtuma läheb su auto mahakandmisele *****!

Minu kui mitmekordse bemariomaniku jaoks on ja jääb selle auto maine sitaks ja sinna saan mina teha niipalju, et käitun ise viisakalt aga ***** ajab närvi kui mingisugused tõusikud hangivad endale bemari ja kujutavad ette, et teed on nende ja liikluseeskirjad neile ei kehti.

Austage teisi ja teised austavad ka teid.
Ning see ütelus peab 100% paika, et "Iga bemariomanik pole debiilik, kuid igal debiilikul on BMW"


Tervitustega Raul_A
jaaHah
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas UPS »

Kahju jah, et osadel (tegelikult päris paljudel) kaasliiklejatel ajus nii kergesti lühis tekib. Minnakse närvi absoluutselt tühiste asjade peale, olen ise ka seda kogenud. Selle asemel, et lasta kaasliiklejal ümber reastuda või viisakalt vahele lasta, hakatakse oma ego näitama. Endal suht ükskõik muidugi, las tõmbleb. Kui vaadata liikluses üleüldiselt: kui paljud kaasliiklejad reastuvad teie taha? Enamus üldjuhul üritab ikka ette reastuda, kasvõi läbi ussi emmi aga jumala pärast, mitte teise taha. Konkreetne ego laks.

Enda viimane juhtum oli suht hiljuti Jüris, Vana-Tartu mnt.`l . Sõidan Grossi poe juurest Patika poole, aga enne kui asula läbi saab on väikeste vahedega ca 5-6 kohast kunagi mingeid trasse veetud. Läbi kaevatud, siis hiljem uuesti asfalteeritud ja nüüdseks on need suuremal või vähemal määral ära vajunud. Kuidagi ei raatsi sealt kiiremini kui 20km/h läbi sõita. Sõitis siis Ford Mondeo mul järgi, kuna lähenesime tollale teelõigule, siis lasin juba vahetult enne vaikselt hoo alla. Vabandage, mina ei lõhu oma autot, sest mul sõidab keegi järgi, kellele v-o ei meeldi nii aeglaselt sõita. Kiirus tuleb valida vastavalt teeoludele, eksole? No esimesed paar hüpekat kannatas ära, siis lükati jalg sirgeks ja lennati mööda nii palju kui mootor võimaldas. Ajaline võit või möödasõidu mõte? Suht nulli lähedane, 100m pärast löödi ees pidurid põhja ja tegi parempöörde... seal kuskil lähedal on mingid firmad, mis ehitusbuumi ajal sinna tekkinud on. Sõitsin edasi ise mõeldes- milleks seda nüüd siis vaja oli? Lisaks kõigele muule lõhkus asjata ka auto veermikku :roll: Ne ponjal :?

Ja selliseid lühises ajudega vendi ikka jätkub.
BMW E30/E39
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 05.10.2011 19:45 34
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas BMW E30/E39 »

" BMW maine " oleks tõesti hea kirjandi teema.
See näitaks selgelt ära,kas inimesed oskavad näha asju laiemalt või läheb neile korda see,mida meedias kuulevad.Igati kasulik ja eluline teema.
Vasta