Lubadeta sõit

Vaba teema
toom
Huviline
Postitusi: 486
Liitunud: 12.07.2005 19:56 27

Postitus Postitas toom »

Normaalne heaoluühiskonnale vastav suhtumine.
Kasutaja avatar
tagor
Huviline
Postitusi: 96
Liitunud: 02.09.2007 14:24 21
Peamine sõiduk: bmw 523i e60
Asukoht: loo

Postitus Postitas tagor »

lihtsalt elu on selline , kahjuks.Ja kui vaadata kui kergesti võetakse load hoiule siis mõni ime et see % nii suur on.
eesti-rootsi
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Olen sõitnud alles kaheksa aastat autoga ja sellest viis aastat igapäev veokaga, aga ainukesed trahvid mis ma olen saanud, on olnud mõned ülekaalulised koormad. Nii et ei võeta midagi nii kergelt hoiule kui ise jälgid ka ikka liikluseeskirju. Kui 55% sõidab ilma lubadeta, siis ma ei imesta, et meie liiklus selline on.
525 TDS´a EXECUTIVE
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Siin teemas läheb hoiak väga ühe kaalukausi poole :? Lubadeta sõit ei ole normaalne ja see on seaduste rikkumine. Kui mina 9 aastat tagasi nö. piimakad sain koos enda sõpradega, siis meist kül keegi ei kippunud ilma lubadeta sõitma. Kas hetkel on ühiskond nii palju muutunud, et taotakse vastu rinda, et "ega load ei sõida" ja istutakse rooli.

Minumeelest võiks ilma lubadeta sõidu eest samamoodi auto politseisse hoiule võtta kuniks juht endale load saab.
Kasutaja avatar
erik
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 07.09.2004 17:29 17
Peamine sõiduk: 530D E60
Asukoht: Kohila/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas erik »

Ain kirjutas:Siin teemas läheb hoiak väga ühe kaalukausi poole :? Lubadeta sõit ei ole normaalne ja see on seaduste rikkumine. Kui mina 9 aastat tagasi nö. piimakad sain koos enda sõpradega, siis meist kül keegi ei kippunud ilma lubadeta sõitma. Kas hetkel on ühiskond nii palju muutunud, et taotakse vastu rinda, et "ega load ei sõida" ja istutakse rooli.

Minumeelest võiks ilma lubadeta sõidu eest samamoodi auto politseisse hoiule võtta kuniks juht endale load saab.
Kui mina 10 aastat tagasi piimakad sain, sõideti ka siis ilma lubadeta.
Aga aeg oli tõesti teine. Vaiksem liiklus ja ega noored nii kergelt autosi omale kasutada ei saanud. Ka ei meenu et oleks sel ajal 1000 eeguga autot saanud soetada.
Kuid ikkagi oli tegelasi, kes vahel paar või kaks otsa ilma lubadeta tegi, küll aga keegi ei praalinud väljendiga et "ega load ei sõida", vaid püüti vaikselt oma väiksemad sõidud ära teha ilma midagi mainimata.

Nüüdseks on tõesti üle käte läinud suhtumismall sellisesse teguviisi, nagu mingi imago kergitamine mõne jaoks.
Järelikult ikka vähe kontrollitakse eestis dokumentide olemasolu.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Ain kirjutas:Minumeelest võiks ilma lubadeta sõidu eest samamoodi auto politseisse hoiule võtta kuniks juht endale load saab.
Minu meelest võiks juhi ka hoiule võtta :lol:
Trahv trahviks ... selle maksavad vanemad või jäetakse lihtsalt maksmata ... mingi nädal-paar aresti saada jääks ikka pikalt meelde.
Indrek
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Seega oleks ehk aeg see lubadeta sõidu teema siin kinni panna?
Klubiliikmete hoiak selle teema suhtes peaks teada olema ning vaevalt, et on mõtet oodata iga klubiliikme hoiaku avaldust siia teemasse (kaalukausi kallutamiseks)...

jJanno
exTouring
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Postitus Postitas hillarr »

tagor kirjutas:Kui sa oled ikka mingi 6või7 aastat igapäev autoga omi asju ajand siis ega ikka ei kipu küll sinna ühistransporti kuidagi ja mina isiklikult isegi ei tea kuhu sõidab mõni buss või tramm. Ega load ei sõida.
Tundub, et enne sõitma minekut võtad Sa ka viinad alla ja siis ütled sõpradele, et ega mina ei sõida, katus sõidab. :evil:
Suletud