Hoiduge külaseppade teenuste eest!!!!

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
markx
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 23.05.2003 14:15 49
Asukoht: Tartu

Hoiduge külaseppade teenuste eest!!!!

Postitus Postitas markx »

Pajataks siis yhe tõestisyndind muinasloo kylaseppade patu- ja pahategudest.
Olid kord ennemuistsel ajal mul bemmi piduriklotsid paberõhukeseks kulunud. Mõtlesin, et kohe käe jala juures asub kylaseppade koobas, et lasen uued klotsid peale keerata, no mida nad ikka nii mööda panevad.
No veeresin oma saaniga sisse, sortsid kargasid nurkadest välja, kiskusid vanad klotsid eeskujulikult maha, lykkasid uued peale, tungraua lykkasid põhjast läbi....
No too aeti minu kraesse, et põhi mäda (tegelt oligi, irww!!). Hakkasid siis sortsid mind meelitama, et teeme põhja sul korda paneme uued karbid, läheb nädalake läheb 2 kilokest, pärast põhi kestab sada aastat.
Vaatasin et kõige hullem koobas pole ja nigunii peab põhjakest lappima muidu talve yle ei ela. Ajasin materjalid kokku, sortsid viisid kraami pööningule peitu, ytlesid tule homme ajame saani sisse, kisume juppeks, nibin-nobin unas bisnisblan est i vsjoo....
Veeren koidikul kohale, sortsid kadund, pole keda kuradit.....
Järgmisel koidikul sortsid juua täis laulavad mulle, et tule eile, tule homme, tule järgmine nädal, meil vanad projektid ees vaja ära lõpetada......
Vaatasin et nädalake my a**, no lõpuks sain saaniga sisse, helikiirusel lammutasid laiali, jooksid laiali ja mul hambad laiali....
Käisin mölisesin ülemustega, nood ajavad mingit lolli mõla vastu a la et mida sa minu käest tahad saada sul tehing sortsiga, ega mina tema eest ei vastuta, mina ainult topin $$$ tasku!!
Möödus kuukest kaks, sortse vooris sisse välja, karvaseid ja sulelisi aga bemm seisis ikka jubladena nurgas!! Hing oli täis, jalad olid valusad sellest **** kondiauru peal vuristamisest
Kolmanda kuu keskel, siis hakkas asi nagu edenema ja jupikesed kere kylge tagasi kogunema, mõtlesin et pangu ainult kokku nii et liigub ja käige p...se!! Pandi kokku nii et liikus, ainult kõik väiksemad jublad olid puudu- stange otsad, porimatid, uksenupud, veepaagi kork ja krt teab mida veel....
Minu mahlaka söimu peale kehitati õlgu, et ise oled loll, mida sa jätsid siis kõik pisikesed jubinad auto kylge, selge see et piistu pannakse!! No ma ei mõistnud enam nagu midagi öelda selle peale, veeresin siva minema ja tänasin jumalat et niigi läks...
Kodus hakkasin põhja lappima ja tõrvama.....

Sellest ka loo moraal- hoiduge kylaseppade eest, see ei lõpe hästi:D
Kasutaja avatar
Martti
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 07.01.2003 18:24 25
Asukoht: Tallinna oblast
Kontakt:

Postitus Postitas Martti »

See on hea, et peale sellist jama sul veel huumorisoon säilinud on:D
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

[quote][i]Algselt postitas Martti[/i]
See on hea, et peale sellist jama sul veel huumorisoon säilinud on:D [/quote]

:D võiks varsti kijutada pika bõlliina siia
eesti mootoriehituse "tegijatest" ning sellest,
kuidas tellijast tuli muutuda ka konstruktoriks,
projektijuhiks, inseneriks ning kupjaks:D
Kasutaja avatar
markx
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 23.05.2003 14:15 49
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas markx »

Huumorsoon mul lai nagu emake kodumaa, egas teisiti ei saagi!! :D
Krt aga kylaseppi ma enam ei salli, iga kord kui sellest tallist mööda veeren tekib tahtmine neid ikka korralikult "tänada" hea ja kiire töö eest!:D
Margus_H
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 30.09.2002 15:39 28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus_H »

Kõigest sellest moraal, et niipalju kui kannatab, tee ise ära.
Kasutaja avatar
cz_special
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 02.04.2003 19:58 37

Postitus Postitas cz_special »

kunagi oli mul ka midagi taolist aga kui lollide pesa bossu sai natuke hirmutatud hakkas töö väga kiirelt liikuma :)
Kasutaja avatar
Lauri_L
Klubiliige
Postitusi: 961
Liitunud: 24.01.2003 19:43 33
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L »

:o Mitte ainult külaseppade eest ei pea hoiduma...

Eks see juba ammu tõde et kui võõras kohas vette hüppad siis ei tea mis ees ootab.
No juhtus mul siin hiljuti selline asi (paar tundi enne uute liikmete vastuvõtuüritust) :(, et autol plokikaanetihend otsad andis, surve jahutussüsteemis ja korras. Mis siis ikka, kuna kogemused omal selleks tööks puuduvad, siis pöördusin Tallinna linna remondimeeste jutule. Jutud rääkinud et Kristiines Madara tänaval hästi bemari (e30) mootoreid tuntakse, tehakse. No viisin auto sinna, võeti avasüli vastu. Kohe jõuti järeldusele et tihend jah vigane, seega jätsin auto sinna ja läksin oma teed. Päev hiljem helistati et veel vaja vahetada mootoripadjad (täiesti nõus), hammasrihm ja rullid. Ühesõnaga lasin ka poistel need uued panna. Päev veel ja helistati et auto kunnossa. Läksin järgi, maksin kogu kupatuse eest 3kilo ja sõitsin minema. 2 päeva pärast (ls. ca 60-70km) autol uuesti mahlad väljas. Muidugi pagana tige, helistasin vennale kes tööd tegi, viimane tegi imestunud näo ja ütles et too auto tagasi ja kohe teeme korda, käskis kohe hommikul tulla (tol korral pühap. hommikul), No olin siis mina pühapäeval nõks enne 12 kohal ja remonditöökojas mitte hingelistki. OK, kõllasin mehele, too väitis et ta Otepääl :mad:, muidugi sai poisil kohe ka aku tühjaks ;), Jätsin siis võtmed servise juurde pesulasse kust mees pidi need hiljem üles korjama. Ootan siis mina päeva, ootan 2, ei mingit kontakti, üritasin ise poisile helistada, telefoni vastu ei võeta, ootasin veel 2 päeva, ise pidevalt helistades, kuid vastust polnud. Läksin siis viiendal päeval kohale, autot polnud muidugi grammigi nihutatud. Läksin siis asja uurima, mees olevat alles puhkusele läinud, rääkisin siis töökoja juhatajaga ja too ütles et pole tema asi, küsisin et kuidas pole kui nad praaki teevad. Siis läks kisa lahti, et mis ma endast mõtlen ja lõpuks öeldi veel et sinu autot pole siin tehtud, kuskile pole sind kirja pandud ja et mis sa siin üldse üritad. No mis ikke, muud võimalust polnud, pole nagu eriti hirmutaja tüüp, võtsin oma auto ja lonkasin minema, ei old enam ei raha ja auto ka sama targas korras. Siis veel töökoja peanina ütles et too remondimees, keda ma nimetasin kaugel tallinnast, hiljem kui autoga minema sain sõitis too vend oma bemariga must mööda:). Võta nüüd kinni, igatahes, ei tahaks pahasti öelda, kuid seda kohta seal ei soovita kellelegi, hoiab närve ja raha kokku.

Pöördusin siis ühte lasnamäe teenindusse, kus üks eesti mees autot vaatas, läks päev ja 500 raha ning 300 uue tihendi eest ning asi oligi OK. Mees ütles et too kes sulle selle tihendi pani olevat küll teadagi millise kohaga mõelnud :p
Raivo
Huviline
Postitusi: 3605
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

krt mul tunne et ma kah samas kohas käisin, ning tagajärjed on analoogsed.

küll lasin seal esisisilla jubinaid vahetada.
nüüd olen sõitnud u 4-5päeva, ning esiots [b]koliseb[/b] nagu ei tea mis asi:mad:
täna pean jälle siis sinna jaurama minema.

btw me vist käisime suht samal ajal seal, kuna vist nägin tookord seal ka sinu autot seismas.
530d
Kasutaja avatar
Lauri_L
Klubiliige
Postitusi: 961
Liitunud: 24.01.2003 19:43 33
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L »

kle, kui oli tumeroheline bemari vähe mõlkis ukse ja kunase taguotsaga, siis see mina jah, tuleta siis minu juhtumit ka meelde, ehk saad odavamalt/paremini omad asjad tehtud. Edu!
Raivo
Huviline
Postitusi: 3605
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

[quote][i]Algselt postitas Lauri_L[/i]
kle, kui oli tumeroheline bemari vähe mõlkis ukse ja kunase taguotsaga, siis see mina jah, tuleta siis minu juhtumit ka meelde, ehk saad odavamalt/paremini omad asjad tehtud. Edu! [/quote]

sama neh:(

eks ma siis vajaduse korral mainin.
530d
Marko_J
Huviline
Postitusi: 510
Liitunud: 30.09.2002 22:04 59
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Marko_J »

[quote][i]Algselt postitas Raivo[/i]
krt mul tunne et ma kah samas kohas käisin, ning tagajärjed on analoogsed.

küll lasin seal esisisilla jubinaid vahetada.
nüüd olen sõitnud u 4-5päeva, ning esiots [b]koliseb[/b] nagu ei tea mis asi:mad:
täna pean jälle siis sinna jaurama minema.

btw me vist käisime suht samal ajal seal, kuna vist nägin tookord seal ka sinu autot seismas. [/quote]

esisilla juppe mine teine kord vahetama hr Mart Pere juurde, minul igatahes oli töö korralik norm tasu eest!
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Peaaegu OT aga minu kogemus esisilla juppidega ütleb, et tasub kasutada ainult originaale ja lasta paigaldada esinduses - siis on neil ka garantii
Raivo
Huviline
Postitusi: 3605
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

No eks vaatab.
Täna lähen õhtul sinna, ning lubati "korda teha".

to Muhv: e36'ga käin alati kindlas kohas ning jupid ostan UM'st.

hetkel on probleem e30'ga.

btw, kes ja kus on Mart Pere?
530d
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Kui leiad toreda koha ka e30-ne jaoks, anna teada
Raivo
Huviline
Postitusi: 3605
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

[quote][i]Algselt postitas Muhv[/i]
Kui leiad toreda koha ka e30-ne jaoks, anna teada [/quote]

ikka.
ma juba [b]väga[/b] ootan, et leiaks sellise koha.
kuna kahjuks see vend kes mul punast ikka timmib, ei taha vanemate mudelitega eriti tegeleda.
530d
Marko_J
Huviline
Postitusi: 510
Liitunud: 30.09.2002 22:04 59
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Marko_J »

[quote][i]Algselt postitas Raivo[/i]
No eks vaatab.
Täna lähen õhtul sinna, ning lubati "korda teha".

to Muhv: e36'ga käin alati kindlas kohas ning jupid ostan UM'st.

hetkel on probleem e30'ga.

btw, kes ja kus on Mart Pere? [/quote]

kui väga puusse ei pane siis on tegemist vana Tespera vennaga (juhul kui olid Speedestil siis tema sõitis Opel Vectra A Turboga)...põhitööks on tal esisilla regull ja remont. Aadress peaks olema Suvila 21a (nurga pealne maja)
Raivo
Huviline
Postitusi: 3605
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

saaga jätkub

Postitus Postitas Raivo »

vaadati, uuriti, puuriti, keerati mutreid/polte, kuni avastati, parempoolne esimene amordipüstik on omadega pees. ainult ühest äärest peab.

aga too "tark" vend, kes mul seda tegi, muidugi üritas seda käepäraste vahenditega parandada, milleks oli siis keevitamine:mad:
ei tea mida ta mõtles, kui sedasi tegi! arvas et kestab igavesti?

btw, see olla mingi viinanina olnud, ning nüüdseks olevat ka minema pekstud.

tegime siis kaupa, et tööraha läheb pooleks, ning aeg mis selle tegemiseks kulub on u 1-1,5h.

NB! kui kellelgi peaks juhuslikult olema pakkuda 86a iX'le seda paganama püstikut, siis kõik pakkumised on oodatud.
530d
Raivo
Huviline
Postitusi: 3605
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Eluohtlik...

Postitus Postitas Raivo »

Ärge jumala eest [b]AUTEX'isse[/b] minge, see võib teile saatuslikuks saada (loe eluohtlikuks)!!!:mad:

käisin viisin eile siis auto uuesti parandusse, seekord juba hr Eero Pesuri juurde.
autot kätte saades selgus siis, et vana püstiku eemaldamine käis lihtsalt, u 2-3 hoopi haamriga vastu püstikut, ning pooleks ta oligi:o Nimelt tänu jumalale olid autexi profid suutnud amordil keerme maha keerata, mispärast see ka seal sees logises. oleks see aga kinni saadud, poleks pikka pidu olnud, mõnest suuremast august läbi ja volaa, püstik oleks pooleks läinud, vedru lakke hüpanud ning auto oleks kah kusagile vabalt valitud kohta sõitnud! Eero veel küsis, et kas tahad oma naist ära tappa, et lased tal sedasi sõita!
mis veel, ahjaa, isegi vedru oli tagasi pandud nii, et asi oli seal kergelt U kujuliselt.

nii et üks koht jälle vähem, kuhu oma autot ei tasu kindlasti viia.
Vasta