Mida arvate United Motors-i teenindusest

Vaba teema
Vasta
egonr
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 11.04.2004 17:43 45
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas egonr »

ma küll ei saa kurta, E60 siiani suht vähe remontinud... ainult kulutarvikud..UM alati vastutulelik olnud
BMW 725 tds 2000
T:504 7761
Kasutaja avatar
Allan_K
Huviline
Postitusi: 95
Liitunud: 16.01.2004 16:51 31

Postitus Postitas Allan_K »

Siin teemat vaadates tundub mulle,et väga päljud BMW omanikud ei ole rahul neil olemasolevate autodega a' la lagunevad palju ja kallis remontida jne. jne. Kellele ei ole karvamööda BMW kvaliteet-mugavus ja UM teenindus/hinnad,mul on teile soovitus;"Ostke omale kõik siksid ja mossed ning remontige neid kodus nagu Valdur ja Väints,siis on kõik parem ja saab sõbraga õlut kah veel juua.
Kunagi pole piisavalt kilowatte ,on lihtsalt vähe kütust.
kaupo_s
Huviline
Postitusi: 423
Liitunud: 01.08.2007 23:06 57
Peamine sõiduk: 320D
Telefon: 5011217
Asukoht: Pirita

Postitus Postitas kaupo_s »

hea :)
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Jutt hakkab OT-ks muutuma, ei seondu enam kuidagi UM-ga!
Mercedes EQS 450+ 2022
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Mul läks auto nüüd reedel UM'i ja kätte peaks saama neljapäeval (üks loll suutis parklas stanget kriipida). Eks teen siis väikese kokkuvõtte kogetust. Vastu võeti igatahes väga meeldivalt ja probleemivabalt (üks keretööe meistritest. Lisaks vaadatakse veermik üle.
Kasutaja avatar
skyline
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 15.05.2007 15:49 20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas skyline »

Mis minu E36 ABS anduri jamasse puutub, siis ei saa samuti süüdistada meie soolaseid teid kuna asi juhtus suvel ja vähem kui kuu aega peale auto esmast arvele võtmist Eestis, eelnevalt oli auto Saksamaalt toodud.
Pigem oli anduri remondi käigus murdumises ikka süüdi UM remondimees või on tegu tootja praagiga kes kehvast materjalist andureid toodab.
Tuleb tunnistada, Bmw kvaliteet pole tõesti suurem asi arvestades seda raha mida seda märki kandvate autode eest küsitakse. Ma ei pea normaalseks kui mu tuttavast E39 omanik paneb juba neljandat aastat igal aastal remondile 20-30k ja uute x5 omanikud siin foorumis on samuti õnnelikud kui "vaid" 30 k aastas remondile kulutavad. Vaadates ka Saksa TÜV kvaliteediraportteid võib öelda, et vahet pole, kas osta Peugeot või BMW, lagunevad ühtemoodi, ainult BMW-ga on mugavam sõita.
Minu järgmiseks autoks saab igatahes taas olema jaapanlaste toodang.
Vajadusel aitan Tartus veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Su tuttav e39 on kõva jutumees. 20-30k aastas ei saa panna e39 hooldusele ja remondeile. No ei ole võimalik, kui just mitte igamehe rallisprindil sellega käia.

Kelle on pikem (suurem) arve, on õlle kõrvale alati head jutud.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Tegelikult on vägagi palju kinni sõidustiilis ja selles kui lo.. oled ja kui suured arved lased endale pähe tõmmata, see vähemalt minu arvamus.

ABS andurid on tõesti teema, kui ikka on see andur seal aastaid olnud, siis selle kätte saamine on tõsine probleem VÄGA PALJUDEL automarkidel (mitte ainult BMW) ja ei saa süüdistada remondimeest, et ta ei suuda või ei taha andurit tervelt kätte saada.
Mercedes EQS 450+ 2022
ArgoV
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 25.11.2004 20:17 08
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas ArgoV »

Juss kirjutas:Su tuttav e39 on kõva jutumees. 20-30k aastas ei saa panna e39 hooldusele ja remondeile. No ei ole võimalik, kui just mitte igamehe rallisprindil sellega käia.

Kelle on pikem (suurem) arve, on õlle kõrvale alati head jutud.
Nojah, kui nüüd tähte närida, siis see sõltub paljuski auto kasutamise perioodist. 4-5 aastat järjest 20-30 K kulutada tundub jah pisut ebatõenäoline, aga paari aastaga vähemalt 40 K kulutada pole ikka üldse probleem. Omad diislit, lendab turbo, ongi kohe 1 aasta jagu raha läinud. Pane sinna juurde 1 kord kõik silladetailid esinduses välja vahetada ja summa on koos. Ise sõitsin 2 aastat ja raha kulus umbes 42 K. Kusjuures turbot ei ostnud uut vaid lasin remontida, säästes ca 10 K.
Aga nagu algul öeldud - 4-5 aastat järjest sihuke summa kulutada - seda ei usu mina ka.
E83 X3 2,0dA 2010.a.
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Te räägite siin arvete suurusest ja palju keegi aasta kulutab enda auto juures. Siinkohal küsiks, et mis on läbisõidud antud summade juures? Võiks endale meelde tuletada, et kõiks mis liigub, see ka kulub.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Ja võiks ka vaadata pealkirja antud teemal.
foxy007
Huviline
Postitusi: 1321
Liitunud: 31.01.2005 22:28 34
Asukoht: Tallinn, Kose

Postitus Postitas foxy007 »

Kui nüüd bmw teeninduse teema juurde tagasi tulla, siis hakkasin ka mina Tallinnas teeninduses käima seoses uue autoga.Esimest korda teeninduses käik ei olnud küll eriti paljutõotav, kui peale tagaisilla reduktori puksi vahetust hakkas autol summuti podisevat häält tegema,ning teenindaja ütles,et summuti vabastamisel oli midagi ära murdunud. Sel korral pakuti uus aega ja lubati tekkinud probleem kiirelt lahendada. Saigi uus aeg kokku lepitud ning viisin auto tagasi. Kuid õhtul autot teenindusest tagasi läksin tooma selgus, et auto juures pole midagi tehtud.Teenindajaga jäi ka kokkulepe,et sama töömees remondib summutit,kuna on asjaga kursis ning töömees jääb seega kauem tööle, et probleem saaks lahendatud.Kuid nüüd õhtul enne sulgemist uue teenindajaga rääkides ( eelmine, kes oli asjaga kursis oli tööpäeva juba lõpetanud),kes mulle auto kätte andis küsis minu käest igasuguseid küsimusi summuti vigastuste kohta, ( ise helistas veel garaazi töömehele mitmeid kordi) ning seega selgus,et ikkagi sama töömees ei tegelegi minu autoga. Keegi ei teagi nagu mitte midagi! Võtsin auto ära ja saatsin minu autoga tegelenud teenindajale kirja, et mis värk nüüd on ja miks mu auto endiselt teeb jubedat häält. Teenindaja väitis siiski, et minu autoga tegeleti mingi aeg aga kiire oli seal jms. Selgitasin,et ka minul pole võimalik sada korda üheasja pärast siin käia jms . Saime siis teenindajaga kokkuleppele, et paar tihendit maksan summutile ise ning töö eest mina maksma ei pea. Tean, et kui auto uuesti tagasi viisin siis hakati tegelema sellega mingi kella 17.00 paiku ning lõpetati umbes kesköö paiku saates nii e.kirja,kui ka sms,et minu auto on valmis, ning kui jõuan 30 min jooksul teenindusse siis saan auto kohe kätte! Et kokkuvõttes lahenes asi normaalselt.Eks neid möödlaskmisi ikka juhtub seal, lihtsalt kui mingi probleem on tuleb ennast neile viisakalt meelde tuletada! klienditeenindaja on ka inimene :P
Mercedes- Benz V250 - 2016
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

foxy007 kirjutas:klienditeenindaja on ka inimene :P
Seda võiks siin teemas veelgi rõhutada.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

niipalju kui mina oma vanadele autodele olen miskit ostmas käinud on kõik 5+ olnud, aga miskihetk käisin sõbra e32le kysimas salongi venti ja nahahooldus tarvikuid ning uut nahka,et käetugi lasta uuesti üle õmmelda ja siis vastati kuidagi nipsakalt,et bmw toodab autosid mitte varuosi ja ei ole need nahahooldus asjad yldsenii head jne, olen ise varem kasutanud ja mina jäin vägagi rahule. muidugi pidulikult teatati,et käetuge nemad eraldi ei müü kaa kuigi realoem näitab olemasolu ja,et on müüdud varem aga mina olen seal päris korralikke alesid saanud mainides naabrimehe nime kes töötab UMis . isiklikult olen väga rahul, eriti heaks tegi tuju kui sokolaadi sai :) .
Kasutaja avatar
b2m5w
Huviline
Postitusi: 183
Liitunud: 14.02.2008 09:53 48

Postitus Postitas b2m5w »

Väga vabandan kui ei sobi siia aga ei mõistnud mujale copy`da


BMW sõbrapäeva eripakkumine!
Veebruari lõpuni sõiduki üldkontroll (veermik, pidurid, rehvid, rihmad, tuled, vedelikud) sõbralikult, kiirelt ja TASUTA!
Kampaania käigus United Motorsis vahetatavad BMW originaalosad veebruari lõpuni kuni 15% soodsamalt!
United Motorsis paigaldatud BMW originaalosadele kehtib 2-aastane garantii!

Eripakkumine kehtib United Motorsi Tartu, Pärnu ja Kohtla-Järve esinduses
Transpordi võimalus Eestis kui Euroopas Ford Transit Jumboga(täispikk-täiskõrge) 14m3
Info Ps või 50 44 952
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

b2m5w kirjutas: Kampaania käigus United Motorsis vahetatavad BMW originaalosad veebruari lõpuni kuni 15% soodsamalt!
....
Eripakkumine kehtib United Motorsi Tartu, Pärnu ja Kohtla-Järve esinduses
Mingi säästuvärk? Kevadeti on eelnevatel aastatel olnud juppidele nagu suurem ale ja kõigis esindustes, k.a. Tallinna omas.
Indrek
bmw_msn_ee
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 10.02.2006 00:15 43
Asukoht: Tartu - 56305508
Kontakt:

Postitus Postitas bmw_msn_ee »

Indrek_M kirjutas:
b2m5w kirjutas: Kampaania käigus United Motorsis vahetatavad BMW originaalosad veebruari lõpuni kuni 15% soodsamalt!
....
Eripakkumine kehtib United Motorsi Tartu, Pärnu ja Kohtla-Järve esinduses
Mingi säästuvärk? Kevadeti on eelnevatel aastatel olnud juppidele nagu suurem ale ja kõigis esindustes, k.a. Tallinna omas.
See vist ainult sellepärast et Tartus (ja mujal) neil hetkel tööd üldse pole.

Eeldatav uus kampaania veermikuosadele algab 2008 MAI. Vähemalt Tartu varuosade vend ütles nii.
BMW E36 ja E39 kasutatud varuosad - Nimekiri ja pildid: http://bmw.planet.ee/lopp
Allan_A
Huviline
Postitusi: 213
Liitunud: 24.11.2004 14:46 01

Postitus Postitas Allan_A »

foxy007 kirjutas:Jutt ..
Mina olen seal käies tähele pannud mõningast hõõrdumist remondimeeste ja klienditeenindajate vahel, mistõttu võivad sellised probleemid esile kerkida.

Juss: Miks on vaja sellist posti - viisin auto sinna ja pärast räägin, kuidas oli. Selle asja saab ühe postitusega ka kokku võtta, kui auto juba käes ning soov kogemusest rääkida.
E85 Z4 3.0si
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Tõutäkk kirjutas: Juss: Miks on vaja sellist posti - viisin auto sinna ja pärast räägin, kuidas oli. Selle asja saab ühe postitusega ka kokku võtta, kui auto juba käes ning soov kogemusest rääkida.
Et nüüd kokku võtta kuidas oli. Paraku midagi põnevat kirjutada ei olegi, sest kõik läks nii nagu oleksin oodanud ainult veidi kiiremini.

Auto pidid esialgu sees olema esmaspäevast neljapäevani see nädal. Küsisin kas võib ka varem tuua, et ka varem kätte saada ning sellega ei olnud probleemi. Viisin auto sinna juba reede hommikul, et kindlasi enne tulevat nädalavahetust kätte saada. Vahetusse läksid esistange ja parem poritiib, mis olid mõlemad kriipida saanud. Minu palvel vaadati üle ka veermik. Auto sain kätte eile õhtul, kui helistati umbes pool 8, et võib järgi tulla. Vahepeal oli läbitud 8km, mis kulus siis proovisõidule pärast veermiku seadistust. Klaasipesuvedeliku paak oli täis, iste samas asendis nagu ma ta jätsin.

Edit: täna valges avastasin veel selle, et nad on mu tagumistelt velgedelt (talve omad) laia kollaka randi maha küürinud mida senini ei olnud ükski pesula saavutanud.
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Postitus Postitas H_Margus »

Järjekordne positiivne kogemus, kolmap. helistasin - soovisin teeninduse poolele aega.
Aja sain juba reedeks, ning küsiti, et kui miskit leitakse - kas soovin ka kohe vea kõrvaldada ? :D loomulikult !
Reede hommikul viisin auto neile, paar tundi hiljem helistati ja teatati, et esisillast ei leitud midagi - tagantpoolt võiks hakata ühe õõtshoova vahetusele mõtlema .. kui soovin, siis teevad kohe ära. Super! lisaks palusin ka sillad regullida.
Oli asja ka varuosa letis, seekord küll mitte enda auto pärast, seega polnud mahti eelnevalt varuosakoode välja kirjutada - kuna täpset nimetust ei teadnud, siis sai seletatud nii nagu oskasin.
Ei olnud probleemi - varuosa leiti kiiresti, ning suhtumine oli väga meeldiv.
Teeninduse ja varuosaleti arvetega kassase ja asudes lahkuma, tuletati mulle meelde, et ka auto võtme võiks kaasa võtta :D (olin selle Janek Suviste lauale unustanud :oops: )

Mina jällegi rahul.
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Ma muidu neid ikka kiitnud. Siiamaale olen teenindusega rahul aga nüüd viskan ühe SUURE kivi nende kapsaaeda. Viimane kord õlivahetusel on keegi **** tainast töömees õlifiltri kaane nii kinni keeranud et lahti tuli ainult torutangidega. Pealt plastik polt lendas nagu linnuke lõunasse. st. putuks läks. Et kätte saada läks vaja kahte meest. üks keerama ja teine peale suruma. Küsimuse peale neile et mismoodi mädaneb plastikkorpus kinni vastati et ikka aja jooksul jääb kinni ja mis teha :D
Ja ostke endale koralik diisel auto :D ma ostsin ja jäin ka oma soodustusest ilm kuna enam ei osta neilt juppe nii palju. Neil mingi uus süsteem varuosa müügi mahu pealt tehakse soodukat.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

sildade reguleerimisel kontrollige üle kas ka rehvirõhud on paika pandud.
minul on juba neljandat korda selline "pisiasi" unustatud, kuigi sellest on korduvalt peale igat reguleerimist meelde tuletatud. vaevalt et nad ka raskused autosse tõstavad. järgmine kord peaks seda kah kontrollima.

naljakas vahejuhtum oli ka eile hommikul kui mind süüdistati käigukangi lühemaks tegemises :lol:
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Valdek »

patrik kirjutas:naljakas vahejuhtum oli ka eile hommikul kui mind süüdistati käigukangi lühemaks tegemises :lol:
Nali naljaks, aga kas seda rääkisid ikka neile, et turbod on nüüd suuremad ja neid on natukene rohkem ka?
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

suuremaid turboid sinna vaja pole kuna originaalid on piisavad. pigem oleks plokkdifrit vaja
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
foxy007
Huviline
Postitusi: 1321
Liitunud: 31.01.2005 22:28 34
Asukoht: Tallinn, Kose

Postitus Postitas foxy007 »

Tsiteering Postimehest : artikkel: Test: autoteenindused muutusid aastaga abivalmimaks

Kõige abivalmimaks osutusid testis aadressil Staadioni 1 asuv City Motors (arve 12 krooni, pirni vahetas tööde vastuvõtja ilma töökäsku vormistamata ise) ning aadressil Paldiski mnt 108 asuv United Motors (arve 45,40 krooni, klienditeenindaja pakkus samuti, et võib pirni ise ära vahetada).!

Tublid! :P
Mercedes- Benz V250 - 2016
dan666
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 07.04.2007 12:50 51
Asukoht: võru

Postitus Postitas dan666 »

käisin mõni aeg tagasi diagnostis ja lubasid hinnapakkumise saata aga ei ole siiani kohale jõudnud :cry: ei kea kas eksitus või laiskus?
BMW 525i e34 141kw
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Henrik88 kirjutas: Küsimuse peale neile et mismoodi mädaneb plastikkorpus kinni vastati et ikka aja jooksul jääb kinni ja mis teha :D
See on küll huvitav- õliga otseses kokkupuutes olev kaan mädaneb kinni... Nojah, loll, kes vabandusi ei leia.
Ise arvan nagu Henrik- lihtsalt toores jõud on see, läbi mille see kaan sinna nii kinni ''mädaneb'' :lol:
bmw_msn_ee
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 10.02.2006 00:15 43
Asukoht: Tartu - 56305508
Kontakt:

Postitus Postitas bmw_msn_ee »

diislijoodik kirjutas:
foxy007 kirjutas:Tsiteering Postimehest : artikkel: Test: autoteenindused muutusid aastaga abivalmimaks

Kõige abivalmimaks osutusid testis aadressil Staadioni 1 asuv City Motors (arve 12 krooni, pirni vahetas tööde vastuvõtja ilma töökäsku vormistamata ise) ning aadressil Paldiski mnt 108 asuv United Motors (arve 45,40 krooni, klienditeenindaja pakkus samuti, et võib pirni ise ära vahetada).!

Tublid! :P
Viide ka, muidu jääb su jutt lahjaks (pealegi oli artikkel PM-i lisas, mitte PM-is endas) http://www.tarbija24.ee/160308/esileht/ ... 317710.php
Ja kui nüüd päris täpne olla, siis artikkel ilmus 05.märts Autolehes kodanik Margus Pipar sulest. Mida Tarbija24 lihtsalt "toimetas".
Kasutaja avatar
skyline
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 15.05.2007 15:49 20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas skyline »

Sai ka selle tasuta kampaania korras UM-s kontrollis käidud ja johhaidii kalkulatsioon tuli 16 tuh kopikatega ehk rohkem kui 1/4 minu panni turuhinnast.
Kusjuures kirja pandi muuhulgas, et jahutusvedelik vajab vahetust, et külmakindlus vaid -21C. Mainisin neile siis et just sügisel septembris sai vahetatud. Selle peale imestati ja küsiti et kust sa selle ostsid, et kas Automaailmast...
Hiljem mõõtsin ise oma pipetiga üle ja sain külmakindluseks -29C mis tundub üsna reaalne kuna alati jääb osa vana vedelikku sisse ja pool aastat oli selle vedelikuga juba sõidetud.
On vaid kaks asja rohkem kui kümnest millega ma esitatud kalkulatsioonist 100% nõustun: see et üks esiamort on läbi, ning käigukasti tagaotsa tihendid lekivad muu on vaieldav ja kohati tundub, et soovitakse lihtsalt raha teenida. Sellegipoolest tänu neile, et selliseid kampaaniaid korraldavad, aga omal peab ka autost väike ülevaade olema(õnnekombel oman kanaliga garaaži), muidu võid end lolliks maksta.

Läksin siis nädal peale seda kontrolli korralisele tehnoülevaatusele ja auto läbis selle täpselt 0 veaga kuigi uuriti puuriti seda üsna põhjalikult (amorditester neil küll imekombel puudus). Vot sellised lood siis selle UM kontrolliga.
Vajadusel aitan Tartus veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

Oma teemasse sai mingi aega tagasi kirjutatud nii peale UM'is sildade kotrolli.
erikred kirjutas: pool tundi varem ülevaatus puhtalt läbitud ja 25km hiljem olid otsa saanud alumised õõtsad ees, vahevarras, ülemised õõtsa puksid ees, tagasilla tala puksid.
Lisaks veel pudi padi nagu: pidurivedelik jälle vahetada, summuti klamber, kardaani muhv vahetada, kässari regull ja kliimarihm. Arve jäi vähemalt 4kohaline, ilma garantiita oleks topelt:D
Õnneks miski sõitmist ei sega ja ei kolise, saab rahulikult tegutseda.

terv
erich
Kommentaariks juurde et esiots on jah selline tore pehme, õõtsa puksidest sain juba sõites aru et läbi on, rohkem ei osanud nagu midagi arvata ise.
Tagaots oli kah sellinne kahtlane pehme.
Küsi alati "kommenteeritud" varianti pakkumisest. Minu puhul on näiteks kõik peale ülemiste õõtsa pukside ja vahevarda soovituslik. Enda läbisõitu teades hakkab lähema kahe kuu jooksul midagi kindlasti kolisema, siis on viimane aeg juba vahetuseks möödas.

terv
erich
Vasta