Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Vaba teema
Suletud
foxy007
Huviline
Postitusi: 1321
Liitunud: 31.01.2005 22:28 34
Asukoht: Tallinn, Kose

Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas foxy007 »

Tere lugupeetud foorumlased!


Täna öösel 13.09.2010 kell 22.00- kuni 14-09.2010- kel 07.20 on sisse tungitud minu e39 ja eest ära varastatud facelift esituled :evil: . Politseisse on ka avaldus tehtud, aga leida neid on loomulikult võimatu, ma kardan. Igatahes on vargus toime pandud väga nahaalselt, hoovis akende all. Kui kellelegi pakutakse müügiks või näeb kuulutust imeodavatest tuledest siis info eest olen välja nõus panema ka vaevatasu, mis viib positiivse infoni varastest.

Veel üks väike palve. Bmw omanikud kellele on viimasel ajal sisse tungitud just Kristiine ja Mustamäe kandis autosse ja kes on ka avalduse teinud politseile ehk võtate minuga ühendust pm vahendusel.


Kristo
56243252
Mercedes- Benz V250 - 2016
Indrek J
Huviline
Postitusi: 1124
Liitunud: 21.05.2007 09:23 12
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas Indrek J »

Lasnamäel 1-2 nädalat tagasi oli ka naabrimehel E39-l facelift esituled eest krutitud :roll: Äkki samad tegelased

Kui tahad võin PSis edasi rääkida nende käekirjast. Või ka siin. Varguste teema muidu olemas.
BMW fänn
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas hanno »

Kuu aega tagasi ei tungitud küll autosse, kuid viidi minema ühed E39 PFL udutuled Kristiines. Politseid ei teavitanud.
foxy007
Huviline
Postitusi: 1321
Liitunud: 31.01.2005 22:28 34
Asukoht: Tallinn, Kose

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas foxy007 »

Indrek J kirjutas:Lasnamäel 1-2 nädalat tagasi oli ka naabrimehel E39-l facelift esituled eest krutitud :roll: Äkki samad tegelased

Kui tahad võin PSis edasi rääkida nende käekirjast. Või ka siin. Varguste teema muidu olemas.

Ole kena pane PS jah! Varguste teema olemasolust olen teadlik! Hiljem võiks selle teema siit kustutada või liigutada õigesse kohta. Esialgu oleks soov, kes teema oleks silma all ja saaks ehk infot vahetada PS.

Need kes neid tulesid ja vilsid varastavad on igatahes oma ala asjatundjad!

Kristo
Mercedes- Benz V250 - 2016
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas hillarr »

Mul midagi asjalikku lisada pole, aga tahtsin küsida, et kas murtakse siis lihtsalt kapote lahti ja esituled monteeritakse hoolikalt ilma lõhkumata küljest? :shock:
foxy007
Huviline
Postitusi: 1321
Liitunud: 31.01.2005 22:28 34
Asukoht: Tallinn, Kose

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas foxy007 »

hillarr kirjutas:Mul midagi asjalikku lisada pole, aga tahtsin küsida, et kas murtakse siis lihtsalt kapote lahti ja esituled monteeritakse hoolikalt ilma lõhkumata küljest? :shock:

Enam vähem! Kaoptt tehakse lahti neerude lõhkumise teel. Soovitan kõigil kapoti andurid signalisatsioonil üle vaadata. Ka minu eelmisel e46 täna öösel püüti velgi varastada Kristiine keskuse lähedal. Kui omanik soovib komenteerib ise. Samuti varastati täna öösel Pärnu mnt x5 kogu ring velgi jne. Minu arvates on asi juba päris hulluks läinud.....
Mercedes- Benz V250 - 2016
Indrek J
Huviline
Postitusi: 1124
Liitunud: 21.05.2007 09:23 12
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas Indrek J »

Arvan, et võin siia teistele lugemiseks ka selle jutu postitada. Juhtum siis oli selline, et kellaaegadel 00.00-07.00 varastati samamoodi facelift esituled universaalkerega E39-lt. Sisse murti kõige tagumisest külgmisest aknast kuna pargitud oli tagumise osaga vastu elektrimaja, kus on küll veidi pimedam ala, aga ees on suur 9 kordne kortermaja ja ma imestan, et keegi midagi ei näinud-kuulnud... igatahes kui ma hommikul selle auto juures ringi jalutasin ja uurisin, mis on juhtunud, siis pagasiruumist oli kõik asjad auto kõrvale välja tõstetud, varuratta pealne matt, igasugused katted, originaal tung, veljevõti jne... sees oli kõik lahti kistud, makk välja tõmmatud, kindalaegas pärani, paberid muud asjad istmetel. Kapott oli lahti, umbes 1 cm vahe oli kerega sees ja eest tuled läinud.
BMW fänn
krafeke
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 01.07.2010 23:00 36

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas krafeke »

Ööl vastu 15. kuupäeva üritati kristiines kotkapoja 4 maja tagant(ca 100m rongi peatusest) minu e46 alt ära vedada jooksu jagu M replica velgi. Õnneks olid pätit midagi kartma hakanud ning jõudnud ära minna vaid ühega, kusjuures kõik teised veljed olid juba lahti keeratud ja telliskividki valmis veetud. Kohale tulnud inspektor tõdes, et viimased paar kuud on saanud ta ainult Bmw-de vahet joosta. Edaspidi külastan Tallinnat bussiga :cool:
Kasutaja avatar
Tyymiiz
Huviline
Postitusi: 70
Liitunud: 11.05.2005 12:15 12
Asukoht: läänemaa -martna-harjumaa-tln
Kontakt:

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas Tyymiiz »

Küsimus ! miks ei korraldata öiseid klubi reide ? sellistesse piirkondadesse kus tihtilugu mõnel bumeril silmad v papud ära jalutavad ? v teine võimalus on et panna väike maisuspala välja veel eriti heaks noosiks ja meelitamiseks !!!
56 66 77 74 Tüümiis
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas Rain. »

Lisaks autodelt asjade vargustele, on sagenenud ka keldritesse sissemurdmised, kuid asukoht jääb juba natuke eemale kristiinest ja mustamäest ehk täpsemalt Põhja Politseiosakonna lähedal. Ja seejuures juba mitmes kord viimase paari kuu jooksul.
Kasutaja avatar
Sander S.
Huviline
Postitusi: 637
Liitunud: 06.07.2009 13:19 31
Asukoht: Tartu

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas Sander S. »

Päris masendav ikka :evil: :shock: Kas tuledele ei anna klaasidele ja ülejäänud osadele mingeid tähiseid või kirju graveerida? et oleks raskem neid pärast rahaks teha.
Kato
Huviline
Postitusi: 64
Liitunud: 06.08.2009 02:09 10

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas Kato »

Rain530 kirjutas:Lisaks autodelt asjade vargustele, on sagenenud ka keldritesse sissemurdmised, kuid asukoht jääb juba natuke eemale kristiinest ja mustamäest ehk täpsemalt Põhja Politseiosakonna lähedal. Ja seejuures juba mitmes kord viimase paari kuu jooksul.
Pelgulinn ka siis tule all, tegelikul mis siin imestada,ega Tallinn pole mingi miljonilinn kus ühest linnaosast teise sõitmisele suurt aega või vaeva peaks kulutama.
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas Pille »

Nimekirja võib lisada Õismäe. Ärkasin äsja üles ja nagu ikka, vaatasin köögi aknast välja, et kas autodega kõik korras. Aga ei olnud asjad nii, nagu ma need jätsin õhtul. Nimelt, tõmbasin eile koju jõudes autole katte peale (vihmakaitseks, suurem vihm tikub sisse tilkuma), praktiseerin seda katet juba juulist alates, et kui sajab, tõmban katte peale. Nüüd aga enam seda katet pole. Mõtlesin, et äkki on tuul katte ära viinud (on juhtunud), aga siis on kate alati kusagile auto juurde pidama jäänud. Vaatasin kogu majaesise läbi, tühjus, katet pole. Oligi vist liiga optimistlik loota, et autokate, kui see aegajalt peale tõmmata, jääb varaste poolt puutumata... :(
foxy007
Huviline
Postitusi: 1321
Liitunud: 31.01.2005 22:28 34
Asukoht: Tallinn, Kose

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas foxy007 »

Et Kristiines jätkub varguste laine. Spordi tn töökaaslaselt murti öösel autosse ja varastati automaki paneel ja kangutati makki välja. Õnneks makki kätte ei saadud. Autok küll ei olnud bmw, kuid saksa raud ikkagi!
Mercedes- Benz V250 - 2016
Kasutaja avatar
leko
Huviline
Postitusi: 1538
Liitunud: 23.07.2008 17:13 30
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas leko »

Sõbra E34 pargib kenasti Mustamäel Szolnokis ja koguaeg rääkinud, et süda tilgub verd selle ümbruse pärast. Umbes kuuaega tagasi siis avastas, et velgedel on kaks polti läinud. Ilmselt tegemist oli väga lolli vargaga, hakkas vist suure hurraaga velgi alt kruvima kuni avastas varga poldi:D
Velgedeks siis Schnitzer typle II-ed

Kolisin umbes kuuaega tagasi ka Mustamäele, täpsemalt siis kino Kaja juurde(ka päris korralik kant:D) ja ausalt öeldes vist teen ikka oma E39 FL tuledele mingid märgid peale ja velgedele ka:S Nagu näha siis ilmselt kui tuled ära varastatakse siis ei piirdu rahaline välja minek ainult uute tuledega (kapott, neerud, jne :S)
Kasutaja avatar
Renku
Huviline
Postitusi: 516
Liitunud: 18.05.2009 00:09 56
Peamine sõiduk: A6 quattro
Asukoht: Tln

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas Renku »

mingi 2-a. tagasi oli kristiine kandis varguse ohver ka mu sugulane. autoks oli e39 530 touring,hommikul tööle asudes avastas et tagaklaas oli sees,ära viidi päris palju prohvitööriistu makita drellid perfod, torukeermestaja ja palju muud nodi, kahjuks hindas ca 15k.andis asja menti pool aastat hiljem saadi pätid ime kombel kätte,kelleks osutusid mingid kopli narkarid kes sisuliselt olid kodutud.asi läks muidugi kohtusse lootes midagigi tagasi saada.. aga mis sest tolku,ega sealt kus midagi võtta pole ei võta surm ka :D
Viimati muutis Renku, 30.10.2010 21:55 43, muudetud 1 kord kokku.
=||= 0000
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas MartenL »

Ühel hetkel olid mõlemad neerud ees lahti. Kuna kinnitused olid juba varem kannatada saanud, siis kapoti vahetuse käigus pandi need tugevalt mingi keemiaga kinni, kus need püsisid vähemalt 2 aastat kuni eelmise nädalani.

Kui suur on tõenäousus, et mõlemad iseenesest lahti tulevad? Avastasin selle siis, kui kapoti avamise kang võre vahelt enam ise välja ei tulnud. Elame näeme.

Kristiinet ei oska hetkel süüdistada, kuna auto oli paar ööd Lasnamäel.
hunt112
Huviline
Postitusi: 346
Liitunud: 30.08.2008 10:13 50
Asukoht: harjumaa

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas hunt112 »

tammsaare tee 127 ees naabrimehelt ma nüüd seda auto kere nime ei tea:D kuid 7 seeeria bmw. ehk see kere mis oli peale 1994 aasta uuem yhesõnaga. läksin hommikul kella 8 aeg tööle ja vaatan mingid juhtmed ees vedelevad. mõtlesin siis et igaksjuhuks annan talle kella ,teavitan teda. kui ma teda eriti hästi ei tea siis rehkendasin tema uksenumbrit ja andsin teada talle . ja yllatuseks olidki alumised udutuled pihta pandud. suht nutune värk ikka küll. sellistel tuleks käed maha lõigata kes varastavad...iidsetel aegadel ju lõigati näpud maha...peaks ka omakohut korraldama hakkama...
Kasutaja avatar
leko
Huviline
Postitusi: 1538
Liitunud: 23.07.2008 17:13 30
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas leko »

Ilmselt see oli siis E38.
Krt udukad on ju nii odavad, miks peaks üldse vaeva nägema, et -20 kraadiga hakata kellegilt neid ära kruvima.
hunt112
Huviline
Postitusi: 346
Liitunud: 30.08.2008 10:13 50
Asukoht: harjumaa

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas hunt112 »

no aga näed ...inimesi igasuguseid ja juhtmed olid ilusti auto nina ees maas et välja tulid kohe nägid...
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas Heigo_K »

tondil pandi mul endal kunagi udukad pihta .
pätte tean ja koosepi said . menti ei läinud kuna ei jaksanud joosta sellise tühise asjapärast .
mustika keskuse juures, üritati mu eelmisel autol alles hiljuti uusi 18 velgesid rotti lasta .
kuna tegu oli arvatavasti algajaga, siis see ei õnnestunud (turvapolt) see eest olid aga uued rehvid ribadeks lõigatud :evil:
õnne peab tänama, kuna 2 kuud sõitsin ilma turvapoltidetta ja hoidsin koguaeg hinge kinni , et hommikuks auto ikka ratastel oleks .
poldid alla ja kohe ülejärgmine päev üritasid jalutama minna :lol:



seebi tn maja nr 24- 34
tondi tn 40-51
vindi tn
kotka tn/kotkapoja ühikas
spordi tn

need on nagu kõige hullemad parasiitide meelispaigad mida mina tean kristiinest .

kuigi eks need ahvid võtavad muidugi igaltpoolt kust võimalik .
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas hanno »

Antud teema on sulanud samasisuliseks nagu "Tükk haaval varastatakse autot alt ära."
Seega kahte sama mõttega teemat pole vaja.
Suletud