Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
vaikeboa
Huviline
Postitusi: 2371
Liitunud: 18.08.2006 11:41 26
Asukoht: Pärnumaa 5213266
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas vaikeboa »

Riho_A kirjutas:
vaikeboa kirjutas:Küll on ikka hea kui "selliseid" ikka olemas on. Suured tänud sulle! :evil:
Kelle pihta see "sellised" käis, kas selle driftija või siis selle inimese pihta kes selle video siia pani?
No kelle siis veel kui mitte selle kes selliste sigadustega linnatänavail hakkama saab.
Ära osta omale kunagi esimest BMW-d, sest see ei jää viimaseks...!
E34 524td ATM, E39 525tds ATM, E53 3,0td ATM
bemuri325
Huviline
Postitusi: 607
Liitunud: 06.12.2009 11:37 51
Telefon: 56618164
Asukoht: Viljandi

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas bemuri325 »

Nagu naisterahvad, niu niu pean enda jao nüüd maha müüma.. Saage üle :D
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

millest üle??...sellest et see tainas niiviisi sõitis videos ja margi täis tegi???
Kui vastus on jah siis oled vales foorumis.
´17 4Drive
Kasutaja avatar
confu
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 29.12.2007 23:38 40
Peamine sõiduk: e34 M51
Asukoht: Pärnu - Harjumaa
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas confu »

Riivo kirjutas:millest üle??...sellest et see tainas niiviisi sõitis videos ja margi täis tegi???
Kui vastus on jah siis oled vales foorumis.
+1
Ma ei saa aru mis siin maine üle vaielda? Mainel pole midagi häda. Viga on inimestes, kes ei taha omaks võtta, et BMW ei ole see mis ta oli kunagi.
Tõesti midagi teha pole? Mine pese sool auto küljest maha.
.
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

@confu ja rahvas ja vaidlus jne...
Maine ongi see kuidas avalikkus ehk inimesed seda marki autosid näevad, milline on nende hinnang ning tekkivad seosed seda marki autode suhtes. Ei saa olla nii, et BMW maine on üks ja rahva arvamus teine. Antud kontekstis rahva arvamus ongi see maine. Küll aga võib brändi positsioon erineda mainest, nagu see on BMW puhul.
Kasutaja avatar
confu
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 29.12.2007 23:38 40
Peamine sõiduk: e34 M51
Asukoht: Pärnu - Harjumaa
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas confu »

Pille kirjutas:@confu ja rahvas ja vaidlus jne...
Maine ongi see kuidas avalikkus ehk inimesed seda marki autosid näevad, milline on nende hinnang ning tekkivad seosed seda marki autode suhtes. Ei saa olla nii, et BMW maine on üks ja rahva arvamus teine. Antud kontekstis rahva arvamus ongi see maine. Küll aga võib brändi positsioon erineda mainest, nagu see on BMW puhul.
Tahad ausalt ütlen?
Ma ei saanud mitte emmigi aru mida sa just seletasid.
Sul auto töötab?
.
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

Lihtsamalt: maine ongi see, kuidas inimesed seda automarki näevad. Näiteks sõidab mööda BMW, kes isegi ei pruugi teha midagi negatiivset, aga inimene mõtleb "Näe, on ikka jobu küll, sõidab siin tänaval".
Ja seda hoolimata sellest kui hinnaline on BMW bränd turundusmaailmas - kellele on see auto mõeldud ja kuidas BMW ise ennast näeb. BMW ei ole odava klassi auto, mida igaüks suudaks osta (mõtlen uuena)
Tihti need nägemused iseendast, brändi positsioon turundusmaailmas mõeldud on ning nii öelda lihtrahva arvamus mööda sõitvast BMW-st ei kattugi. Ja ma arvan, et tegelikult BMW-d kui tootjat see maine väga ei huvitagi, sest mujal maailmas on selle margi mainega olukord hoopis teine. Meie oleme siin üliväike turg.

Ehe näide BMW mainest minu enda näitel. Kolleeg mulle: sul vist on väga raske jalg ja suur rahakott, et sellise autoga sõidad. Mu kolleeg ilmselt unustas ära, et tema auto on oluliselt uuem jaapani päritolu auto, mis ei ole nii silmatorkava välimusega. Aga ega mu iX-gi pääsenud sellistest kommentaaridest. Ja enamasti käis see ikka raske jala ja suure rahakoti suunas. Olgugi, et mu iX oli aastast 1988, arvati ikka, et sa vahi kus on auto. See ongi maine.

Kui nüüd ka aru ei saanud, siis palun vabandust. Kell on palju kah :lol:

Ma isiklikult arvan, et kui mingid opakad liikluses lollusi ei teeks, siis kaoks peagi ära see negatiivne maine ning jääks pigem see positiivne osa, nagu kommentaarid stiilis "oo, milline auto!" Ega igaüks ei julge osta BMW-d, sest "kuuldavasti olla nood autod väga äkilised" (tean mõnda, kes just sel põhjusel omale BMW-d ei osta) ning pigem vaadatakse nende autode poole kui soliidsete, mugavate autode poole. Aga ega need opakad ära ei kao. Need, kel on juba mõistus pähe tulnud ja hakanud normaalselt liiklema, on eeskujulikud. Aga neid opakaid tuleb järjest peale. Iga päev saab keegi 18 ja saab keegi load, osa neist on kindlasti paarutajad. Kuni mõistus pähe tuleb. Või siis ei tule.

Auto töötab. Aitäh muretsemast :)
bemuri325
Huviline
Postitusi: 607
Liitunud: 06.12.2009 11:37 51
Telefon: 56618164
Asukoht: Viljandi

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas bemuri325 »

Riivo kirjutas:millest üle??...sellest et see tainas niiviisi sõitis videos ja margi täis tegi???
Kui vastus on jah siis oled vales foorumis.
Aga miks ta ei võind nii sõita ? mis see sinu ja kõikide teiste asi on?? Ei juhtund mingit avariid ega muud ohtlikku olukorda, hea et ta päeval nii ei sõida oleks ju veel hullem :D
BMW 525
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 22.10.2010 10:48 40
Asukoht: Otepää-Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas BMW 525 »

olen ka selle postituse poolt. Sest mingit jama ju ei olnud. muiudugi iseasi, et kas see päris õige koht selleks on, sest ta tegi ikka päris ohtlike vastasuunas põõrdeid ja kui keegi vasta oleks tulnud siis .........
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas hanno »

BMW 525 kirjutas:olen ka selle postituse poolt.
/---/
päris ohtlike vastasuunas põõrdeid ja kui keegi vasta oleks tulnud siis .........
:D :D :D
Et siis mille poolt sa oled? Kõik oli nagu tore, aga risk ja oht oli väga suur?
Et kui midagi ei juhunud, siis oli OK.
Siis võib ju sõita ka maanteel koguaeg 240-ga, põhiline, et midagi ei juhtuks.
Ja jätame ka turvavööd lahti, midagi ei juhtu ju.
...
BMW 525
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 22.10.2010 10:48 40
Asukoht: Otepää-Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas BMW 525 »

:D :cool: :D
olen selle poolt, et mis see kõikide asi on. võibolla ongi see BMW maine Eestis nii alla käinud just selle pärast, et iga liigutust juba filmitakse ja toppitakse netti kõigile vaatamiseks. siis ei saagi ju midagi head tulla. Küll on bmw avarii teinud, küll tõmbab külge linnatänavatel ette ja kui sõidab lumevalli libetuse pärast, siis on vaja ka kohe eraldi välja tuua see.
nt. alles hiljuti käisin õõse tartu linnas ja nägin seal päris mitmeid küljetõmbajaid ja need olid hoopis audid ja vw. aga näed keegi ei filminud ja ei pannudgi netti. huvitav miks :?:

AGA kahjuks on paljudel noortel just esimesteks autoteks just bmw ja siis on ju kõik uus ja huvitav ja vaja igasugu lollusi teha. ja lõpuks kui vanemaks saab ostab hoopis mõne teise auto ja siis on juba mõistus peas ja liikleb korralikult. aga bmw mainele on juba si*ta kokku keeranud.

AGA juttu lõpetuseks võin JULGELT õelda, et pole BMW mainet rikkunud ja ei kavatse ka. Pigem proovin teda parandada niipalju kui enda võimalustes see on.

Pikk jutt si*tt jutt :mrgreen:
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TiitR »

Viimasele - aga netti toppis selle liuglemise ju bemmiomaniku sõber, mitte keegi bemmivihkaja tänavalt! ...ja kuidas krt küll need volkarit seda külge lasevad (ilmselt ainult kässari abiga)? Olen ise 90% Tartu linnas pidevas liikumises ja pole taolisi üllitisi väga esivedulistelt täheldanud :roll: , küll aga ohtralt tagaveolistel (sinna kuuluvad ka muud margid peale bmw) ja paljud neliveolised kasutavad lumepudruseid tänavaid funnimiseks.
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
BMW 525
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 22.10.2010 10:48 40
Asukoht: Otepää-Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas BMW 525 »

TiitR kirjutas:Viimasele - aga netti toppis selle liuglemise ju bemmiomaniku sõber, mitte keegi bemmivihkaja tänavalt! ...ja kuidas krt küll need volkarit seda külge lasevad (ilmselt ainult kässari abiga)? Olen ise 90% Tartu linnas pidevas liikumises ja pole taolisi üllitisi väga esivedulistelt täheldanud :roll: , küll aga ohtralt tagaveolistel (sinna kuuluvad ka muud margid peale bmw) ja paljud neliveolised kasutavad lumepudruseid tänavaid funnimiseks.
no ei tea ise käin päris tihti tartus ja olen ikka näinud. ja kässariga saab väga edukalt.

Ja mis siis kui bemmiomanikust sõber selle sinna toppis, ega ilma selle juhtita kes niimoodi sõitis seda teha poleks saanud ju :)
Kasutaja avatar
bumps
Huviline
Postitusi: 672
Liitunud: 14.12.2008 21:03 08
Peamine sõiduk: Saab 9-5 2.0t 141kw

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas bumps »

bemuri325 kirjutas:
Riivo kirjutas:millest üle??...sellest et see tainas niiviisi sõitis videos ja margi täis tegi???
Kui vastus on jah siis oled vales foorumis.
Aga miks ta ei võind nii sõita ? mis see sinu ja kõikide teiste asi on?? Ei juhtund mingit avariid ega muud ohtlikku olukorda, hea et ta päeval nii ei sõida oleks ju veel hullem :D
Puudega oled? Ega ometi Sind ei õnnistanud ARK lubadega? Jutt nagu rullnokal.
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TiitR »

BMW 525 kirjutas:
TiitR kirjutas:Viimasele - aga netti toppis selle liuglemise ju bemmiomaniku sõber, mitte keegi bemmivihkaja tänavalt! ...ja kuidas krt küll need volkarit seda külge lasevad (ilmselt ainult kässari abiga)? Olen ise 90% Tartu linnas pidevas liikumises ja pole taolisi üllitisi väga esivedulistelt täheldanud :roll: , küll aga ohtralt tagaveolistel (sinna kuuluvad ka muud margid peale bmw) ja paljud neliveolised kasutavad lumepudruseid tänavaid funnimiseks.
no ei tea ise käin päris tihti tartus ja olen ikka näinud. ja kässariga saab väga edukalt.

Ja mis siis kui bemmiomanikust sõber selle sinna toppis, ega ilma selle juhtita kes niimoodi sõitis seda teha poleks saanud ju :)
Kuule, ole hea ja loe enda kirjutatud teksti ja siis mõtle uuesti mida kirjutad! "ja need olid hoopis audid ja vw. aga näed keegi ei filminud ja ei pannudgi netti. huvitav miks"
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
BMW 525
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 22.10.2010 10:48 40
Asukoht: Otepää-Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas BMW 525 »

veits kahtlane sai jah :|
ei oska kohe õieti sõnastada seda mida õelda tahtsin.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

üldiselt mu meelest selline tänaval ohtlikult sõitmine ja selle filmimine ning sellega uhkeldamine (vabandage väga aga kui video pannakse teistele välja siis on see uhkeldamine selle rullnoklusega) mõjuvadki täpselt nii negatiivselt nagu bmw maine hetkel on....meiesugused mitmed üritavad teha pigem vastassuunas tööd, üks selline video aga nullib pingutused hetkega..
Elutainas on seal video roolis....mingu harjutagu tühjal platsil mitte tänaval. Ka minul kipub siin selliste ilmadega vahel driftima kuid see nähtu on juba tõsiselt liiast.
´17 4Drive
BMW 525
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 22.10.2010 10:48 40
Asukoht: Otepää-Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas BMW 525 »

Riivo kirjutas:üldiselt mu meelest selline tänaval ohtlikult sõitmine ja selle filmimine ning sellega uhkeldamine (vabandage väga aga kui video pannakse teistele välja siis on see uhkeldamine selle rullnoklusega) mõjuvadki täpselt nii negatiivselt nagu bmw maine hetkel on....meiesugused mitmed üritavad teha pigem vastassuunas tööd, üks selline video aga nullib pingutused hetkega..
Elutainas on seal video roolis....mingu harjutagu tühjal platsil mitte tänaval. Ka minul kipub siin selliste ilmadega vahel driftima kuid see nähtu on juba tõsiselt liiast.
õige jutt ;)
Anti
Huviline
Postitusi: 737
Liitunud: 02.10.2002 13:25 52
Peamine sõiduk: Sarvedeta troll
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti »

Pille kirjutas:Lihtsamalt: maine ongi see, kuidas inimesed seda automarki näevad. Näiteks sõidab mööda BMW, kes isegi ei pruugi teha midagi negatiivset, aga inimene mõtleb "Näe, on ikka jobu küll, sõidab siin tänaval".
...
Aga miks peaks mind üldse huvitama selle suvalise teeäärse inimese arvamus minu autost?

Minu jaoks on olemas üsna pisike ja piiratud ring inimesi, kelle arvamus minu jaoks tähtsust omab ja mingi stereotüüpidesse takerdunud tüüp kuskilt teeäärest jätab absoluutselt külmaks.

Ja (üsnagi) korrektselt liiklen ma mistahes auto roolis olles, ei leia et BMW roolis oma sõidustiili nüüd oluliselt muutma peaks...
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

No loe ikka ka mida ma kirjutan. Ma lihtsalt selgitasin maine olemust, mis see maine kui selline üldse on. Kõik need teeäärsed ja mitte-teeäärdsed inimesed mõtlevad midagi. Kas sina ka mõtled ja mida sa mõtled, ei puutu praegu maine selgitamise juures asjasse. (selle autojuhi roll antud näites oli mitte mõelda, vaid sõita, lihtsalt sõita. Vahet pole mida see autojuht sõites mõtles)
Anti
Huviline
Postitusi: 737
Liitunud: 02.10.2002 13:25 52
Peamine sõiduk: Sarvedeta troll
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti »

No minu postitus ei olnudki mõeldud otseselt Sinu postitusele vastuseks, pigem kogu antud teema kohta.
Käesolevat teemat lugedes on mul korduvalt see vana elevandi vaatamise anekdoot meelde tulnud...
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Anti, ma oletan, et see ''kuidas sa sellega sööd'' anekdoot :D
Samas, usun, et vähemalt enamusele BMW-omanikele (kasutan täheühendit BMW meelega sõna ''bemm'' asemel, muuseas) eriti küll korda ei lähe, mis üldsus arvab. Ausalt öeldes mulle ka mitte.
Teisalt aga peab tõdema, et mõnel BMW-vastasel on see ''bemmifoobia'' juba päris hulluks läinud- ükspäev lugesin mingi uudise kommentaare (uudis oli mingi õnnetuse kohta, osaliseks (mitte süüdlaseks) oli BMW) kus mingi säärane tüüp juba ootas, sõrmed sügelemas, et saaks jälle ''bemmiomanikele ära panna''- tema arvamus meie, ehk siis BMW-omanike suhtes oli selline, et kellelgi tööd ega bensuraha pole jne. Ei tea, kas selliste meelest kõige uuemad BMW-d on aastast 1991 vms? Kui president sõidaks A8 asemel 760-ga, ehk siis samuti ''bemmiga'', kas siis oleks arvamus automargist teine? :D
Või oleks siis president ka rullnokk? :D
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

Anti, kuna sa mind tsiteerisid, siis arvasin, et sa konkreetselt minu lause peale seda kirjutad. Sellest ka see segadus.
Kasutaja avatar
confu
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 29.12.2007 23:38 40
Peamine sõiduk: e34 M51
Asukoht: Pärnu - Harjumaa
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas confu »

Segadus on see, mida TEIE siin tekitate.
BMW maines pole kunagi probleem olnud, probleem on alati neis lollides inimestes olnud..
Mis viga sellel mainel on, et BMW on maailma üks parimatest?
.
Anti
Huviline
Postitusi: 737
Liitunud: 02.10.2002 13:25 52
Peamine sõiduk: Sarvedeta troll
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti »

Sellest elevandianekdoodist on palju erinevaid versioone, üks näiteks selline:
Eestlane, venelane ja ameeriklane näevad elus esimest korda elevanti.
Venelane vaatab ja mõtleb - Suur loom, palju liha, tapame ära, soolame sisse ja terve küla on talv otsa söönud.
Ameeriklane vaatab ja nuputab - suur imelik loom, kummaline loom. Viime tsirkusesse, paneme puuri ja hakkame raha eest näitama ning saame rikkaks.
Eestlane samas vaatab elevanti ja mõtleb - huvitav mida se elevant minust küll arvab?


Ehk siis ei tasu ennast liialt suvaliste inimeste arvamusest häirida lasta - igasugu kiuslikke, kadedaid ja eelarvamusi täis tüüpe leidub alati, neid tuleb lihtsalt ignoreerida.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas iisak »

Riivo kirjutas:meiesugused mitmed üritavad teha pigem vastassuunas tööd, üks selline video aga nullib pingutused hetkega..
Khmm-khmm...
Millega küll "teiesugune" seda tööd teeb?
Oma sõiduoskuste ja -stiiliga kindlasti mitte.
Eriti ridade vahel sõelumise ja rahvusvaheliste käemärkidega. Ja eriti Järvevana teel.
Ja ära üritagi vastupidist väita, sest nii mõnigi foorumlane on pidanud su kõrvalistmel olema...
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
jõmmu4
Huviline
Postitusi: 614
Liitunud: 25.08.2008 20:51 49

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jõmmu4 »

iisak kirjutas:
Riivo kirjutas:meiesugused mitmed üritavad teha pigem vastassuunas tööd, üks selline video aga nullib pingutused hetkega..
Khmm-khmm...
Millega küll "teiesugune" seda tööd teeb?
Oma sõiduoskuste ja -stiiliga kindlasti mitte.
Eriti ridade vahel sõelumise ja rahvusvaheliste käemärkidega. Ja eriti Järvevana teel.
Ja ära üritagi vastupidist väita, sest nii mõnigi foorumlane on pidanud su kõrvalistmel olema...
No vot,mis veel välja tuleb.Tõelised maine kujundajad ongi siis need, kes siin kõige rohkem sõna võtavad.Tublid,teie päralt on tulevik. :oops:
______________________________
Vahest harva halva teega sõidaks maagi BMW-ga
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

iisak kirjutas:
Riivo kirjutas:meiesugused mitmed üritavad teha pigem vastassuunas tööd, üks selline video aga nullib pingutused hetkega..
Khmm-khmm...
Millega küll "teiesugune" seda tööd teeb?
Oma sõiduoskuste ja -stiiliga kindlasti mitte.
Eriti ridade vahel sõelumise ja rahvusvaheliste käemärkidega. Ja eriti Järvevana teel.
Ja ära üritagi vastupidist väita, sest nii mõnigi foorumlane on pidanud su kõrvalistmel olema...
Kui pori pritsid siis püüa pihta ka saada--kui midagi asjalikjkju öelda on siis paluks täpsustada seda nüüd PS-is...kui seda ei suuda, oled mölaööbik.
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Ain »

iisak kirjutas: Oma sõiduoskuste ja -stiiliga kindlasti mitte.
Eriti ridade vahel sõelumise ja rahvusvaheliste käemärkidega. Ja eriti Järvevana teel.
Ja ära üritagi vastupidist väita, sest nii mõnigi foorumlane on pidanud su kõrvalistmel olema...
Ma loodan soojalt sinu enda pärast, et sinu jutul on mingi tõepõhi all, suudad seda tõestada ja ei ole maitset juures "naised saunas rääkisid". Vastasel korral on see jälle tõsine laim sinu poolt ühe ja sama isiku suunas.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Ain kirjutas:
iisak kirjutas: Oma sõiduoskuste ja -stiiliga kindlasti mitte.
Eriti ridade vahel sõelumise ja rahvusvaheliste käemärkidega. Ja eriti Järvevana teel.
Ja ära üritagi vastupidist väita, sest nii mõnigi foorumlane on pidanud su kõrvalistmel olema...
Ma loodan soojalt sinu enda pärast, et sinu jutul on mingi tõepõhi all, suudad seda tõestada ja ei ole maitset juures "naised saunas rääkisid". Vastasel korral on see jälle tõsine laim sinu poolt ühe ja sama isiku suunas.
Kõik õige, ja see tõestamine, et see on/ei ole tõsi, võiks ju ikkagi avalikult olla, või olen ma valel teel?
Ja Riivo, PS-is asja klaarimine jätaks just asjale halva kõrvalmaitse, kui sul õigus on- praegu on asi sinu suhtes üsna terav, usun, et nii mõnigi tahaks teada, millest sellised jutud üldse tulnud on... See on vähemalt minu arvamus :roll:
Vasta