Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Annely »

Kui näpud sügelevad, siis soovitan neid vastu karedat diivanit või puutüve nühkida. OT jääb teemast kõrvale.
Kasutaja avatar
Risto.
Huviline
Postitusi: 569
Liitunud: 13.09.2010 17:17 06
Asukoht: Viimsi

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Risto. »

Minu arust väga hea video, kus pannakse reporter paika. "Kui Peete sõidab BMW-ga vastu puud... "
http://www.reporter.ee/2011/03/15/suuri ... omanikule/
Kasutaja avatar
Risto.
Huviline
Postitusi: 569
Liitunud: 13.09.2010 17:17 06
Asukoht: Viimsi

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Risto. »

Laupäeval oli väga hästi näha kui viisakad tegelikult BMW juhid on, ehk siis sõitasin tallinast viljandisse ja tagasi. Väga vähesed autod näitasin suunatuld mööda sõitudel ja sõitsid kohe ette ka! See eest BMW juhid näitasid korralikult suunda ja mööda minnes läksid piisavalt kaugele ja reastusid siis tagasi.
Suur respekt BMW juhtidele.


Samas kui mu ema peogeot 206 jäi tee äärde ( ei tea mis jama ) siis 5 minutit pärast seismist ja mõtlemist jäid 2 BMW-d seisma pakkusid abi, Nad uurisid Mis värk on aga ei saanud aru, pukseerisid meid paidesse mu sugulase juurde töökotta. Mainin ära, et meie neid ei peatanud! Auto numbrit kahjuks üles ei kirjutanud aga andsin neile natuke kommi raha abi eest :P

Väga suured tänud neile inimestele kui te just siin foorumis olete :cool: :cool:
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

Eks see liikluskultuur algab ikka meist enesest. Rootsis, soomes sõites on ikka seda hästi näha, kui head on kaasliiklejad, eriti rootsis. Kõik arvestavad kõigiga. Reedel sõitis naine maale, ees oli põllutöö auto, selle taga BMW, millele näidati korduvalt suunda, et teeks möödasõidu. Hui tegigi, tigedaks ajavad sellised juhid! Tegemist oli musta E36 sedaaniga. Öelda tahaks siis seda, et on juhte, kes arvestavad teistega ja on debiilikuid, kes sellest kinni ei haara!
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Rootsi on muidugi täiesti teine maailm kui siin, Eesti liiklus on närvihaigeid täis. Mis aga puutub sellesse musta E36, siis see, et eessõitja näitab suunda, ei kohusta kedagi mööduma ja kui keegi tagapool hammastega rooli küljes ja vihast jalgupidi juhiistmel tallab, on see tema enda probleem.
Teie ärge tigetsege kogu aeg! Olen ise aastaid sõitnud ja see stiil on külge jäänud, mitte küll nii kaugele arenenuna kuid siiski nende juhtide närvilisus, kes siin sõidab, ajab kohati naerma, samas vahel tekib tahtmine mõnele erilisele debiilikule üle koonu anda, lihtsalt üleliigse "energia" summutamiseks.
Kuid veel- see eelnevas postituse kirjeldatud olukord- kui keegi ei taha mööda sõita, ei näita minu seda, et tegemist debiilikuga on, pigem seda, et taga närvitsejad on mingid säärased- kui inimene ei taha mööda minna, võib põhjus olla selles, et ta hakkab varsti antud teelt ära pöörama, ei tunne end möödasõidul kindlalt, või ei ole tal lihtsalt kuhugi kiiret või siis on veel mõni põhjus.
Ei saa salata, vahel kusagil ummikus on ka mulle (muidugi just Tallinnas!) signaalitatud, aga kui näen, et trügimine kuhugi ei vii, ainult selleni, et ummik veel tihedamaks läheb, siis lihtsalt lasen need signaalitamised ühest kõrvast sisse, teisest välja, täiesti savi, mis taga närvitsejad teevad, minul on aega Eestis olles alati küll ja veel, kuid väga paljud teised võiks ka samamoodi käituda, JUBE MÕNUS on vaikselt omas mullis kulgeda :)
Take it easy!
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

AARE530 kirjutas:Rootsi on muidugi täiesti teine maailm kui siin, Eesti liiklus on närvihaigeid täis. Mis aga puutub sellesse musta E36, siis see, et eessõitja näitab suunda, ei kohusta kedagi mööduma ja kui keegi tag....Take it easy!
t

Tegemist oli Tallinn-Tartu "kiirteega" vaevalt see tee kellelegi ilma vahtraleheta juhile võõras on. Põllutöömasin liikus 70km/h ja sa ei lähe mööda no mida asja. Ehtne loll lastud reedel Tallinn-
Tartu maanteele sõitma. Kui ikka 100km/h alas ei lasta 100-ga sõita ajab ikka närvi mustaks küll. tegemist polnud paari km vaid ligi 10km veeres see seal nii..
joffe
Huviline
Postitusi: 1989
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas joffe »

TambetB kirjutas:Reedel sõitis naine maale...
Ütleksin sellepeale, et väga nõrganärviline on su naisuke! :| Ei usu, et see bemmike seal põllumehe sabas kedagi nii hirmsasti segas, et ise poleks saanud möödasõidule minna.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

No aga las ta siis veereb 70ga, kui sa veel ütled, et tegu oli nö. kiirteega, no milles üldse probleem. Ei tea meist keegi, mis põhjusel ta seal taga veeres. Ma ei saa üldse aru, miks nii närvi minna, mul isiklikult oleks ja on ka SÜGAVALT savi, mis kiirusega teised liiguvad...
Veidi arusaamatuks jäi ka see, et kui tegu oli "kiirteega", siis ei tohiks paremas reas toimuv üldse kedagi häirida, sel juhul on ju võimalik vasakpoolses reas täiesti ohutult mööda sõita.
Minu meelest polnud siin küll BMW "mainekujundusega" midagi pistmist, ju sel E36 juhil olid mingid põhjused, miks ta seal taga sõitis, osad neist tõin ka eespool välja.
Säästke enda närvirakke, need ei taastu ja ärge minge mõttetute asjade pärast närvi, eriti siis, kui tegemist on asjaga, mis tegelikult kedagi ei sega...

Muuseas, Tallinna inimeste puhul ma ei imesta enam millegi üle, seal elavate inimeste seas on lambi asjade tõttu täiesti lolliks minevate inimeste kontsentratsioon Eesti suurim :D

Edit: joffega sama meelt :)
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Seigo »

TambetB kirjutas:Põllutöömasin liikus 70km/h ja sa ei lähe mööda no mida asja.

Kuskohast sa tead, äkki just see bmw oli saatjaks põllutöömasinale ?? just nimelt sellepärast et mingid pooletoobised pimedad ei kütaks tagant selga !!!!
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

Seigo kirjutas:Kuskohast sa tead, äkki just see bmw oli saatjaks põllutöömasinale ??
"Loomulikult oli saateauto" tegi teepeal kohvipausi!
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

See **** loba läheb siin juba liiga lagaks ära. Üritad mingit näidet tuua siis kukuvad rsk materdama.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Keegi pole kedagi materdanud, kuidas sa ise aru ei saa? Sõitis sellel taga, las ta siis sõitis, kas mõnele käis see pinda nüüd, et BMW 70ga traktori vms taga sõitis???

Meenub üks anekdoot: mingi mees on autoga tee ääres, kapott püsti ja peadpidi kapoti all, auto ära koolenud, ühekorra taga kukub üks auto signaalitama. Mees vaatab... blondiin taga. Käratab sellele siis, et mis sa piibitad, mine mööda! Blondu vastu, mine mööda, mine mööda, hea öelda, kust ma tean kustpoolt mööda sõita, sul mõlemad suunatuled vilguvad...

Tambet, ää väga punaseks mine, aga ma ei saa siiamaani pihta, mis häda su naist vaevas :roll:
Viimati muutis AARE540, 06.09.2011 21:31 42, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

AARE530 kirjutas:Keegi pole kedagi materdanud, kuidas sa ise aru ei saa?
Häda oligi selles, et bmw ees ei sõitnud mööda vaatamata teel oleva auto pidevatele märguannetele. kord hakkas mööda minema siis loobus, nii mitmeid kordi. Ei läinud ise mööda ja ei lasknud oma saamatusele ka teistel mööduda. See sõnastus oli mul vast isegi selgem kui eelnevalt tehtud postitus!
Sõitmine toimus siis 2realisel mitte 4 realisel.
Viimati muutis TambetB, 06.09.2011 21:32 42, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Pedak
Huviline
Postitusi: 1980
Liitunud: 13.07.2009 14:13 45
Peamine sõiduk: BMW 330D
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pedak »

Täna hängil tartus olid ka normaalsed ossid "mainekujundajad". Jooksid üle ühe e39a kapoti mitmeid kordi ja peksid jalaga uksi jne...mingid soome ehitajad no offence! :roll:
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Tambet, nüüd pilt selgem küll jah, aga ikkagi, milleks närvitseda? Kui see eespool olnud BMW juht oli nii ebakindel, mis teised selle vastu teha saavad, äkki oli maakas või lihtsalt kogenematu juht, kes tunneb end ebakindlalt vms, täpseid põhjuseid me ei tea ju. Sellistel puhkudel anna oma kavatsusest mööda sõita, tõmba kauged peale, löö 2 käiku alla, jalg sirgu ja oled mõne sekundiga möödas, enne kui keegi arugi saab. Nii lihtne see ongi, milleks sellise asja pärast kohe jaurama hakata?
Selle asemel, et kedagi kohe hukka mõista, võiks teised juhid veidike hädas olevaid juhte rohkem mõista, samamoodi algajaid ja lihtsalt ebakindlaid ja oleks taevas paaalju sinisem ja päike paaalju kollasem. Kuigi jah, sellist mõistvust nagu näiteks Rootsis, kus maha magatud teeotsa tõttu olin kord sunnitud tegema asulas tagasipöörde, auto 25m pikkuse tõttu mitte vasakpoolsest, vaid keskmisest reast, fooridega ristmik oli mingi hetk suhteliselt kinni, mitte küll kauaks, kuid juhid olid täiesti rahulikud. Siin oleks sekundiga olnud pasunakoor.
Rohkem mõistvust, härrased ja prouased!
Kasutaja avatar
vaikeboa
Huviline
Postitusi: 2371
Liitunud: 18.08.2006 11:41 26
Asukoht: Pärnumaa 5213266
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas vaikeboa »

AARE530 kirjutas:Rohkem mõistvust, härrased ja prouased!
Selle asemel, et teha mingi loll manööver sõitis 70 km/h teise auto sabas on ainult tervitatav. Selliseid on küll kes iga hinnaga mööda suruvad ja siis ees hoo maha lasevad ja oma sõitu hakkavad tegema.
Aare on kindlasti ka rootsis märganud seda, et "eriti" suurt autot (loe. rekkat) austatakse kordades rohkem kui meil, seega ei hakka ka keegi nende külje alla ronima ega mõne tavatu manöövri pärast signaalikooriga saatma. Rohkem mõistmist ja teineteise mõtete lugemist liikluses. ;)
Ära osta omale kunagi esimest BMW-d, sest see ei jää viimaseks...!
E34 524td ATM, E39 525tds ATM, E53 3,0td ATM
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas enn1 »

Ei pea muidugi kindlasti mööda sõitma aga kui sa liigud 90-100 alas maanteel, kellelgi sabas, kes sõidab 70km tunnis ja ei julge, ei oska, või ei tahagi temast mööda sõita. Siis niipalju võiks kaasliiklejatega arvestada, et jätta norm pikkivahe eessõitjaga. Nii saavad teised ohutumalt mööda sõita :)
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

Siinkohal nõustun ennuga....kui mööda ei sõida siis jäta vähemalt vahe sisse et möödudes saaks seda nn taskut kasutada...
vaikeboa kirjutas:Selle asemel, et teha mingi loll manööver sõitis 70 km/h teise auto sabas on ainult tervitatav.
tervita aga edasi, see oli idiootsus juhi poolt ikkagi...kui sõita ei mõista/taha/oska siis on olemas meil pädevad variandid ühistranspordi näol, soovitaks sellisele Kapten Pidurile just seda varianti....e36 müügist saab päris pikka aega pileteid osta...

See Aare mainitud "las minna, meil aega küll" igal ajal ei toimi....kui 100 alas hakkab keegi sedasi ajudele siis ma leian, et sel puhul on pahameel täiesti õigustatud...keegi ei peaks minu (ega teiste normaalkiirusel liikuda soovivate juhtide) ajast munema...$itt mainekujundus ütleks...
´17 4Drive
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jargo »

ega 100 ei ole kohustuslik!see on subatud suurim kiirus.see tähendab,et sõida nii kiiresti kui soovid,kuid lase teistel oma rada minna.seega eessõitev autojuht eksis tõenäoliselt vaid pikivahega.

isegi olen 100 alas 100-ga sõitnud,kuid ikkagi segan teisi liiklejaid,kuna teised soovivad 110-ga sõita.saa siis nüüd aru,mis,kus ja mis kiirus.
mind isiklikult ei ole kunagi need aeglaselt liikunud sõidukid seganud,las sõidab parem aeglaselt,kui ebakindlalt.
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
Kasutaja avatar
rauno110
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 30.07.2008 14:27 03

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas rauno110 »

Pedak kirjutas:Täna hängil tartus olid ka normaalsed ossid "mainekujundajad"
Olid siis kenad veljed?
my girl, my country, my M-style 5---aga alati mitte sellises järjestuses
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Riivo, see "las minna" toimib vähemalt minu puhul absoluutselt igal ajal :) Hea küll, ma võin seal mingi aja taga sõita, kuid kui mind ikka peaks see häirima, leian ma vähemalt 5km jooksul kindlalt mingi momendi, et kasutada varem mainitud 1-2-käiku-alla-ja-jalg-sirgu-meetodit, et siis liiklust ohustamata mööduda kasvõi 5st autost. Ja olen selle leeri mees, et ohutuks möödasõiduks pean siiski kiiret möödasõitu. Nii et sellisel juhul oleks hundid söönud ja lambad terved. Kuigi tõesti, eks nö. muneja võiks vahel peeglisse ka vaadata, päris massilist uimerdamist tõesti teele ei tahaks :)
joffe
Huviline
Postitusi: 1989
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas joffe »

Vaatan, et diskussioon tekkis puuduliku info tõttu- teema tõstatati kell 14.34. aga tegelik põhjus toodi esile alles 21.31. Nüüd jääb paratamatult mulje eneseõigustamisest, milles on teemaalgataja ise süüdi! :|
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

joffe kirjutas:Vaatan, et diskussioon tekkis puuduliku info tõttu- teema tõstatati kell 14.34. aga tegelik põhjus toodi esile alles 21.31. Nüüd jääb paratamatult mulje eneseõigustamisest, milles on teemaalgataja ise süüdi! :|
Täitsa minu süü jah :D Aga fakt on see, et sain välja öelda mis hingel, kuigi esimese postituse sisu ei olnud täielikult arusaadav :D
Minupoolsed vabandused ebaselge postituse tekitamise eest.
Kasutaja avatar
McPeet
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 15.11.2009 20:32 32
Asukoht: Vantaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas McPeet »

Pole teemat pikka aega jälginud, seega nüüd ytlen sõna sekka. Esiteks piipu ja hobust ei laenata kunagi. Teiseks, selleks, et keegi noomima tuleks on vaja t6sist prohmakat ning julget meest ja selleks ei pea alati bmw olema. Tavaliselt need kes mingi sigadusega on hakkama saanud, on oma lolluse yle uhked. Nii nagu ma suutsin t6siselt vihastada BMW kogunemisel Emumäel, kui tuli juttu purjus peaga s6itmisest, kui s6itsid siis s6itsid, jäid vahele ja said trahvi, häbene vähe, mitte ära ole veel uhke selle yle. Yldiselt on siiski asi inimeses kinni, mitte autos, juht ju istus kodus, kui tema auto linna peal sigatses eksole :D
Tahmik
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

Eile õhtul sai siis nõmmel raudtee ülesõidukohal avariiga bmw hakkama, kes oli nii julge, et keeras ühesuunaliselt tänavalt, vastassuunas välja, Ette punasele peateel liikuvale chervoletile ja põgenes sündmuskohalt. Tegemist oli halli bmw-ga, punase autojuht oli nõnda shokkis toimunust, et ei märganudgi muudkui halli bmw-d, loodan et bmw omanik ilmutab ennast ise politseisse. Samas jupid, mis tast maha jäid annavad ka politseile vähe mekki masinast.

Toimunut rääkis mulle Punase auto omanik, naisterahvas, kellel oli nägu kergelt turvapadjast paistes :D
Järjekordne mainekujundaja.
Kasutaja avatar
McPeet
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 15.11.2009 20:32 32
Asukoht: Vantaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas McPeet »

TambetB kirjutas:Kui ikka 100km/h alas ei lasta 100-ga sõita ajab ikka närvi mustaks küll.
Üldiselt on nii, et see 100 km/h on lubatud mitte kohustuslik, palun tehke nüüd vahet ikkagi, kui ei meeldi, vali sobiv hetk ja mine mööda, kui ei leia siis pole midagi teha. Ja üldiselt kui tead, et Tln - Trt maantee on reedeti selline koht siis sõida läbi Jõgeva või läbi Pärnu, valikuid on.
Tahmik
Kasutaja avatar
McPeet
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 15.11.2009 20:32 32
Asukoht: Vantaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas McPeet »

AARE530 kirjutas:Tambet, nüüd pilt selgem küll jah, aga ikkagi, milleks närvitseda?
Sõitsin tööautoga Helsingi kesklinna (betoonimiksriga), ei saanud muudmoodi manööverdada kui tagurpidi teise tänavasse, pannes sellega kõigepealt kaks ja paigale jõudes ühe sõidurea kinni, ei tuututanud keegi, ei vehkinud kätega, oodati kenasti ja siis sõideti edasi.
Tahmik
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

McPeet kirjutas:oodati kenasti ja siis sõideti edasi.
Ja kuidas see minu eelnevalt algatatud ja juba unustatud teemaga kattub. Tood linnavahe sõidu võrdluseks?!
Kasutaja avatar
McPeet
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 15.11.2009 20:32 32
Asukoht: Vantaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas McPeet »

TambetB kirjutas:Tood linnavahe sõidu võrdluseks?!
Ma toon võrdluseks liikluskultuuri, mida kahjuks paljudel eestlastel jääb vajaka.
Tahmik
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

Selge, aga ega minagi linnas lasen kõikidel töömasinatel rahulikult manööverdada, isegi kui minul on eesõigus. Endale lihtsalt hästi meelede jäänud eelnevatest töödest, et kui raske on raskeveokitega linnavahel kitsastes oludes hakkama saada. Selge see, et peab arvestama teiste autodega, millest muidugi paljud aru ei taha saada.
Vasta