Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
agoy
Huviline
Postitusi: 2558
Liitunud: 10.05.2009 12:09 58
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas agoy »

Raul_A kirjutas:Eile suutis üks "mainekujundaja" mind nii hirmsalt naerma ajada.
Kes kunagi on Elvas käinud ja sealt Tartupoole välja sõitnud on kindlasti alla sõitnud viadukti kaldteest/kiirendusrajast, mis lõpeb Valga-Tartu maanteega. Sealt ma siis eile alla krõbistasingi. Ja nagu kiirendusrajale kohane, suutsin seal saavutada 2 auto kiiruse(kes maanteel liikusid) et sujuvalt nende ette/vahele/taha reastuda ja rõõmsalt edasi kulgeda. Asjaolude kokkulangemisel sattusin Jeep G Cherokee ja BMW e46 vahele ja seda kiirusega u 100km/h mis aga ilmselgelt ei mahtunud hinge daamile rohelise BMW-ga kes hakkas mul sõna otseses mõttes seljas elama. Aga tuleb tõdeda, et eks ajab ikka sita keema küll, kui mingi tont sujuvalt liigeldes Opeliga "ette keerab".
Edasi liikudes Jeep aeglustas kiirust ja leides sobiva hetke möödusin jeebist ning kuna tädi bemariga hingas mulle väga tihedalt kuklasse kasvas kiirus 140+km/h. Tagasi reastudes üritas neiuke minu ja Jeebi vahelt veel omakorda läbi pugeda, millel ma juhtuda ei lasnud ja millepeale tädi paugutas minust mööda nagu sittuvast koerast ja tegi väga kahtlaseid zeste...
Ja sinna ta kadus. nagu ka Jeep minu taga kes algul 100km/h sõitis.

Asi on tegelikult puhtalt eestlaslikus debiilsuses, et kõrvalteelt/kiirendusrajalt kellegi enda ette lubamine on tabu ja siis on vaja plönn põhja lükata, et mitte mingil juhul keegi ette ei saaks. ARENEGE NATUKE, käige mööda maailma ning tutvuge liikluskultuuriga.

Kui sa neiuke peaksid seda lugema, siis tervitused ja ole ikka sama m*** edasi millisena sa siia ilma sündisid ja kui sa peaksid mulle kunagi veel persetaha juhtuma läheb su auto mahakandmisele *****!

Minu kui mitmekordse bemariomaniku jaoks on ja jääb selle auto maine sitaks ja sinna saan mina teha niipalju, et käitun ise viisakalt aga ***** ajab närvi kui mingisugused tõusikud hangivad endale bemari ja kujutavad ette, et teed on nende ja liikluseeskirjad neile ei kehti.

Austage teisi ja teised austavad ka teid.
Ning see ütelus peab 100% paika, et "Iga bemariomanik pole debiilik, kuid igal debiilikul on BMW"


Tervitustega Raul_A

Sinu jutust sain ma pigem aru, et sina olid see ''debiilne mainekujundaja'' :D
Sõitsid jeebist mööda ja tädike tuli sinu järel? tädi sõitiss tihedalt järel ja oli vaja 140 välja pigistada?
ja siis sain aru, et tema tuli sinu järel möödasõidule ja sina ei lasknud teda tagasi reastuda, mille tulemusel ta sinust vihaga mööda paugutas ja sõimas vms.

Või sain ma millesti valesti aru :?:
Kasutaja avatar
xtrcraz
Huviline
Postitusi: 551
Liitunud: 20.07.2009 11:22 12
Peamine sõiduk: 328i
Asukoht: Tallinn, vahel Tartu/Tapa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas xtrcraz »

Ka minule jäi natuke mõistmatuks see situatsioon, mis manöövrit see neiuke teha üritas ja mida sina meelega takistasid?
Raul_A kirjutas:/---/Tagasi reastudes üritas neiuke minu ja Jeebi vahelt veel omakorda läbi pugeda, millel ma juhtuda ei lasnud ja millepeale tädi paugutas minust mööda/---/
E36 328i
Audiclub.ee: "ma pole väga raske jalaga ka, kui ainult sund olukordades kus mõned propeleeri mehed väga pressima hakkavad"
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Raul_A »

mina möödusin Jeebist ja et mitte kohe ninaette tagasi keerata sõitsin vastassuunas edasi. Kohe kui minu ja Jeebi vahele õhuauk tekkis tegi tädi väga äkilise manöövri ja üritas minust paremalt mööda suruda, mina aga reastusin teadlikult tema ette mispeale keeras see bemarijuht uuesti väga äkiliselt vastassuunda ja pressis mööda ning kadus.
agoy kirjutas:Sõitsid jeebist mööda ja tädike tuli sinu järel? tädi sõitiss tihedalt järel ja oli vaja 140 välja pigistada?
ja siis sain aru, et tema tuli sinu järel möödasõidule ja sina ei lasknud teda tagasi reastuda, mille tulemusel ta sinust vihaga mööda paugutas ja sõimas vms.

Või sain ma millesti valesti aru :?:

Sina saad asjadest aru nagu ikka tüüpilised bemmivennad, usun, et sina ka ei kannata kui mingi opel, audi vms sinust möödasõitu teeb ja ainult enda riista pikendamiseks pead uuesti mööda pressima et enda "bemmi võimu" näidata. F U
xtrcraz kirjutas:Ka minule jäi natuke mõistmatuks see situatsioon, mis manöövrit see neiuke teha üritas ja mida sina meelega takistasid?


kui ikka aru ei saanud siis küsi uuesti.
jaaHah
Kasutaja avatar
xtrcraz
Huviline
Postitusi: 551
Liitunud: 20.07.2009 11:22 12
Peamine sõiduk: 328i
Asukoht: Tallinn, vahel Tartu/Tapa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas xtrcraz »

Nüüd on asi selgem, enne tundus kahtlane, et kas tõesti üritati paremalt mööduda :shock:
E36 328i
Audiclub.ee: "ma pole väga raske jalaga ka, kui ainult sund olukordades kus mõned propeleeri mehed väga pressima hakkavad"
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas prelude20 »

ma oleks ka ette keerand. mis ma oleks lasnud bemmi jeebi ette ja vaadanud kas saangi üldse tagasi reastuda kuna teatud kontigent ei suuda mööda sõites eest kiirendada jne. nagu jookses mõistus kokku- et mis siis nüüd teha. ja vastasuunda külg külje kõrval ma ka ilmaimet ootama ei jää. selleks ei harrastagi paaris möödasõite kui ei ole pikalt tühja teed juhuks kui mõni uimik jääb toppama ja vajaduselt saab ohutult mõlemast mööda sõita.
see pigem selline juhus , et kõik võiks korra peeglisse vaadat - st igapäevane liikluskultuur eestis. ja see tädi- las sõidab ja vajutab - esimese foori all oleme nagunii koos.
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas prelude20 »

xtrcraz - on ka selliseid asju nähtud mnt peal. selleks ma kirjasingi , et ka mina oleks ette keerand järgides eeskirju. suuna tuli - piisavalt ruumi tagaolijale- ja ei hakka piduriks.
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti_K »

Sõitsin siin üks pühapäeva hommik töölt koju ja siuke vahva intsident juhtus. Sõidan rahulikult õige kiirusega püsikas peal, kui sappa ilmub Renault megane, mingi a-la 2007 või veel uuem. Kuna mul on suhtkoht savi kui minust mööda tõmmatakse siis lasin paremale poole tee äärde, mingu mööda kui tahab. Siis aga tulid mõned autod vastu ja reastus minu ette, kus juba järgmine auto jäi "jalgu". Aga kohe samas oli suurem ristmik tulemas ja kuna vastu tulid autod mõtles mees, et teeks nalja ja tõmbas paremalt üle kiirendusraja eessõitvast autost mööda! Mida järeldame? Mees ostis uuema auto kui mina, ilgem uusrikkur nüüd, missiis et mingi Renaulti käkk mis isegi uuena ei maksa suurt sittagi. Nüüd tõusis sellest lendu, et kui jõukas inimene ta on ja tal liikluses kõik lubatud. Selliseid debiilikuid on muidu kõvasti, kes enda uute odavate autodega selliseid imemanöövreid teevad. Seega, Renault, rullnoka masin, hakkame mainet maha peksma? :mrgreen:
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
BMW E30/E39
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 05.10.2011 19:45 34
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas BMW E30/E39 »

GraveDigger kirjutas:Sõitsin siin üks pühapäeva hommik töölt koju ja siuke vahva intsident juhtus. Sõidan rahulikult õige kiirusega püsikas peal, kui sappa ilmub Renault megane, mingi a-la 2007 või veel uuem. Kuna mul on suhtkoht savi kui minust mööda tõmmatakse siis lasin paremale poole tee äärde, mingu mööda kui tahab. Siis aga tulid mõned autod vastu ja reastus minu ette, kus juba järgmine auto jäi "jalgu". Aga kohe samas oli suurem ristmik tulemas ja kuna vastu tulid autod mõtles mees, et teeks nalja ja tõmbas paremalt üle kiirendusraja eessõitvast autost mööda! Mida järeldame? Mees ostis uuema auto kui mina, ilgem uusrikkur nüüd, missiis et mingi Renaulti käkk mis isegi uuena ei maksa suurt sittagi. Nüüd tõusis sellest lendu, et kui jõukas inimene ta on ja tal liikluses kõik lubatud. Selliseid debiilikuid on muidu kõvasti, kes enda uute odavate autodega selliseid imemanöövreid teevad. Seega, Renault, rullnoka masin, hakkame mainet maha peksma? :mrgreen:
Heh,sama hästi jah võib öelda,et Renault rullnoka masin :D
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas prelude20 »

lisame siis sinna ka b vectra kes jagas käemärke, et me idioodid kes takistasid ta püha kulgemist bussirajal. läksin mustamäe fixusesse. suunatuli põles pikalt hakates reastuma bussireale , et sooritada parem pööre parklasse selveri juurest, siis opel kiirendas megalt vahelt läbi pressides jagades käe märke.neiu roolis. parim see , et parkis suht kõrvale samas parklas.
tln - pärnu mnt- porsche 911 pressis mööda autode vahelt nii, et rekkad olid juba teepeenral. siis tühjal teel kulges 85ge. sõitsime mööda. siis peale enge tanklat ilmus sappa. enge ja libatse vahel kurvides hakkas jälle teed kolme realiseks sõitma, vahel oli porge juba nii risti teel , et kohe on läinud ka kraavi poole. samuti autod vilgutasid sellele hullule. ja peale libatset- näe laseb edasi 85nge. kuna läksin pärnu - jaagupi siis selle 6 km nimel ei viitsind mööda ka uhada vaid kulgesime rõõmsalt 85-90. mingi minu vanune - ca 27 meesterahvas.
nii , et mu poolest pange see teema kinni- mark ei muuda midagi kui last tehes isa lasi ajurakud madratsisse või muud moodi läksid kaduma.
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti_K »

Ma ei ütleks, et ainult Renault, aga kõik need odavad käkid ja linnamunad, mazdad, citröenid, Peugeotid jne jne! See mentaliteet, mis nende autode omanikel enamasti on see on kergelt öeldes naerma ajav. Ostetakse endale (enamasti mitmeaastase liisinguga) too odav käkerdis ja hakatakse ette kujutama kui rikkad ja jõukad nad on. Einohh tore küll, rikkus pole häbiasi aga paraku on reaalsus see, et enamasti on need täiesti mõttetud autod aga omanikud arvavad et nad on nüüd nii faafaa! Kui jälgida mis kamikazet nende omanikud liikluses panevad täitsa paha hakkab, küll ei mõisteta õige koha pealt vasakut pööret teha, küll ei näidata suunda, keeratakse tuugalt ette jne. Ma võiks lugematu arvu taolisi vahejuhtumeid siin kirjutada, mis mul taoliste vaeste hinnaklassi uute autodega on olnud. Üks väga naljakas vahejuhtum oli kui tulin sõbrannade keska lõpuaktuselt aastaid 2 tagasi. Maanteel oli tee remondi tõttu piirang 70 ja seda sai kenasti järgitud. Minu ees sõitis mingi ka päris uus ja ilus mesa, ka kenasti kiirusepiirides, kui tagant hakkas mööda pressima 0,9 liitrise mootoriga Kia Piccanto. Ütleme nii, et kõrvale ta jõudis aga siis oli hing kinni. Poleks mersumees mu ees halastanud jumal teab kui kaua oleks see kommis vend meie kõrval sedasi edasi pinistanud. Autod tulid vastu ja kutil polnud oidu et pidurit anda ja oma ritta tagasi tulla :lol:
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas HeavyCuda »

Eks iga auto roolist leiab debiilikuid, kellel teatud vajadused. Kahjuks bemmid on ammusest ajast eestlastel hambus ja tehakse igast selle margiga tehtud lollusest suur number, mille tõttu paljudele jääbki mulje, et riisi ja muu kraamiga sõidavad pühakud, mis tglt ei ole ju tõsi. :mrgreen: Mulle isiklikult jäävad liikluses sigatsemisega rohkem siiski silma teiste markide omanikud, vahepeal ka mõni kõvataja bemmiga, kes peeneks laseb või midagi muud tähelepanu püüdvat teeb, aga see juba suht kulunud vaatepilt ja paneb lihtsalt pead vangutama. :lol:
Kõige rohkem nalja aga pakuvad need, kes maaalustest parklatest kummivilina ja plärinaga lahkuvad, mingil imelikul kombel, aga ei olegi need tavaliselt bemmid vaid ikka mingid golfi või riisirakettid. Jubedalt käivad need vennad närvidele, eriti kui neil häng läbi saab ja siis järjest lasevad peeneks, et ikka demonstreerida oma kõvadust või mida iganes nad ka tõestada ei ürita :evil: Aga no mis sa teed kui selline tähelepanu vajadus on....
e36 coupe in progress.....
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas prelude20 »

nii ma siis ka rullnokk - kes annab tunnistuse.
madal. koonus, sportväljalase, suur antikas, prügikotti meenutav toonklaas. kleeps tagaaknal. parklast stardina ka 1500 pöördega (treitud hooratas ja kõrgepöörde moto ei anna valikuid), riiulis leian nokamütsi ka. väljanägemine ehtne- näpu lükkame plekist läbi, õhuavadega tiivad. badboy kapott, tuuning võrk stangedes jne jne jne. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kasutaja avatar
xtrcraz
Huviline
Postitusi: 551
Liitunud: 20.07.2009 11:22 12
Peamine sõiduk: 328i
Asukoht: Tallinn, vahel Tartu/Tapa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas xtrcraz »

prelude20, ma võin sulle tunnistuse printida :lol:
GraveDigger kirjutas:Ma ei ütleks, et ainult Renault, aga kõik need odavad käkid ja linnamunad, mazdad, citröenid, Peugeotid jne jne! See mentaliteet, mis nende autode omanikel enamasti on see on kergelt öeldes naerma ajav. Ostetakse endale (enamasti mitmeaastase liisinguga) too odav käkerdis ja hakatakse ette kujutama kui rikkad ja jõukad nad on. Einohh tore küll, rikkus pole häbiasi aga paraku on reaalsus see, et enamasti on need täiesti mõttetud autod aga omanikud arvavad et nad on nüüd nii faafaa! /---/
Mõtle nüüd ise, kes see loll omale neid käkke ostab? Uuest peast on enamus neist ikka tööautod, mida peenestatakse kuidas jõutakse, sest ise ei pea maksma kulu ja kirjade eest, kui just mingit lolli matsu ei pane. Ja miks peenestatakse - nõrgad mootorid on ja ilma peenestamata ei liigu kohe kuidagi. Tean omast käest :mrgreen:
HeavyCuda kirjutas:Kõige rohkem nalja aga pakuvad need, kes maaalustest parklatest kummivilina ja plärinaga lahkuvad,/---/
Mulle meeldib ka vahel harva, kui maaalusesse parklasse satun, kõvasti põristada. Huvitav, kas tõesti inimesed arvavad, et ma seda nende pärast teen. Ja suhteliselt raske on leida inimtühja maaalust parklat... Kui keegi teab head kohta, näiteks mõnde tunnelit vms, andke teada.
E36 328i
Audiclub.ee: "ma pole väga raske jalaga ka, kui ainult sund olukordades kus mõned propeleeri mehed väga pressima hakkavad"
JannP
Huviline
Postitusi: 930
Liitunud: 19.04.2005 20:58 41

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas JannP »

Ma arvan, et see teema on ammu väljunud normaalsest arutelust ning hetkel tegeletakse siin mingite lollakate situatsioonide lahkamise ja lahmimisega, mis ei vii enam mitte kusagile.

Palun pange kinni see laul.
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas HeavyCuda »

xtrcraz kirjutas:Mulle meeldib ka vahel harva, kui maaalusesse parklasse satun, kõvasti põristada. Huvitav, kas tõesti inimesed arvavad, et ma seda nende pärast teen. Ja suhteliselt raske on leida inimtühja maaalust parklat... Kui keegi teab head kohta, näiteks mõnde tunnelit vms, andke teada.
Ei viitsi sulle pikka monoloogi kirjutada, et sa arusaaksid, mis su öeldus paneb pead vangutama. :mrgreen: Üheksa korda mõõda, ükskord lõika ;)
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
riffF
Huviline
Postitusi: 718
Liitunud: 12.12.2008 12:21 32
Asukoht: tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas riffF »

Sõidan igapäev Tallinnas ja märkan bemariste, kes suunatuledest ei tea midagi, arvavad et automaatsed vms. Paar korda olnud isegi nii, et vaata et sõidab küljepealt sisse. Kui märkab, siis imestab ja teeb näo et mina tropp. Samas tihtipeale lubab mul ümberreastuda või kuhugi vahele just bmw. Siit järeldan et iga automargi roolis võib olla troppe, kes load saanud ei tea kuidas.Eelneva jutuga, kus mainitakse odavama klassi uusi autosid, olen nõus. Tihtipeale mõni uuem prantslane vms, tahab mulle kohta kätte näidata. Üldjuhul mul savi,ja lasen teistel end tegijana tunda, aga mõnikord, no kui näha et ***** siiberdab ja nillib et mulle just ette keerata, siis ma ei lase. 1hea koht on tipi ring,paljud vist ei tea, et nõmmele läheb ainult 1 rida, nii mõnigi on jäänud sinna ohutussaarele seisma,minust vasakul siseringil sõites:)
Common
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 19.10.2008 21:30 16
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Common »

Raul_A - see tibi, kes sulle kuklasse hingas... Nende vastu on hea lahendus - õrnalt vasaku jalaga korra pidurit vajutada. Kiirus sellest ei vähene, küll aga läheb pidurdustuli põlema ja tihtipeale tõmbab see piixus sõitjal junni jahedaks küll... Kui külma närvi ja aega piisavalt ning autost kahju pole, siis kasvõi tuimalt kässar peale nii et sõidab sisse - saate korralikult päeva ära rikkuda :D
Kasutaja avatar
Snader
Huviline
Postitusi: 949
Liitunud: 29.07.2009 22:08 02
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Snader »

Common kirjutas:Raul_A - see tibi, kes sulle kuklasse hingas... Nende vastu on hea lahendus - õrnalt vasaku jalaga korra pidurit vajutada. Kiirus sellest ei vähene, küll aga läheb pidurdustuli põlema ja tihtipeale tõmbab see piixus sõitjal junni jahedaks küll... Kui külma närvi ja aega piisavalt ning autost kahju pole, siis kasvõi tuimalt kässar peale nii et sõidab sisse - saate korralikult päeva ära rikkuda :D
Vasaku jalaga pidurdamine võib kehvasti lõppeda, vasaku jalaga võib juhtuda nii, et tahad küll vajutada veidi, aga kuna tunnetus vasakuga puudub, vajutad rohkem, tagasõitja ei suuda reageerida ning seljas ta sul ongi.
BMW E30/E39
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 05.10.2011 19:45 34
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas BMW E30/E39 »

Common kirjutas:Raul_A - see tibi, kes sulle kuklasse hingas... Nende vastu on hea lahendus - õrnalt vasaku jalaga korra pidurit vajutada. Kiirus sellest ei vähene, küll aga läheb pidurdustuli põlema ja tihtipeale tõmbab see piixus sõitjal junni jahedaks küll... Kui külma närvi ja aega piisavalt ning autost kahju pole, siis kasvõi tuimalt kässar peale nii et sõidab sisse - saate korralikult päeva ära rikkuda :D
Enda autost oleks ikka kahju.
Common
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 19.10.2008 21:30 16
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Common »

Seda muidugi, kuid ega ma ilmaasjata maininud, et kui autost kahju pole ja aega ja viitsimist on pärast kindlustusega jamada :mrgreen: Mis puudutab aga vasaku jalaga pidurdamist - ise olen kõik viimased aastad ainult automaadiga sõitnud ja linnas harrastan suht tihti mõlema jala kasutamist, seega ei teki seda ohtu, et tahaks hoopis siduri alla vajutada :P
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Kustas »

OT, ei saanud lihtsalt niisama sellest mööda lugeda.
Raul_A kirjutas:Asi on tegelikult puhtalt eestlaslikus debiilsuses
Sul on kindlasti mingi pikk ja kibestunud teooria selle ütluse taga, aga ehk sa oskad lühidalt kokku võtta ja lahti seletada mis asi on 'eestlaslik debiilsus'?

Teiseks, kust sa võtad, et see tibi oma BMWga üldse eestlane oli? Äkki oli venelane? Kas siis on tegemist venelasliku debiilsusega?
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Common kirjutas:Raul_A - see tibi, kes sulle kuklasse hingas... Nende vastu on hea lahendus
Mul on ka kuklasse hingajate vastu hea lahendus. Tasapisi parema jalaga pidurit nii, et pidurituled süttivad ning kiirus kahaneb. Kui vastu liiklust ei tule, siis ka parem suund sisse. Vajadusel võib isegi teepervele seisma jääda. On üsna kindel, et kui Su auto seisma jääb, siis ta enam kuklasse hingata ei viitsi, vaid läheb mööda.

Teinud nii korduvalt Tallinn - Tartu maanteel, kui mõni valesti regullitud tuledega õhtul seljas elab.

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Kusti, tegelt ma olen Rauliga suht sama meelt- mitte, et mul eestlaste vastu midagi otseselt oleks, ise ka eestlane- aga ei saa salata, et tegelikult on Eestis siukseid debiile krdima palju küll, ja just eriti seda "ärapanemise" mentaliteeti kohtab Eestis meeletult. Ja sealt see arvamus tekibki, nii mul, Raulil kui ka paljudel teistel.
Kusjuures ei saa öelda küll, et BMW omanikud kuidagi eriliselt silma paistaks, pigem on kas mingite odavate pannide omanikud või siis teine äärmus- kallite autodega sõitjad. Aga noh, see teine äärmus on juba lauba madalus, väike silmaring ja arvatavasti üks asi on veel väike.
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Kustas »

Aare, selge see, et Eestis on arrogantseid, rumalaid ja niisama udupäid autojuhte, aga ega neid ainult Eestist ei leia. Kuidas tüüp aga oma paha liikluskogemuse teise autojuhiga eestluse kaela ajab, ning kogu seda olukorda julmalt 'eestlaslikuks debiilsuseks' tembeldab, see jääb küll natuke arusaamatuks.
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
tanel25
Huviline
Postitusi: 771
Liitunud: 29.05.2007 19:28 18

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas tanel25 »

Tegin siin ise väheke bmw "mainet". Situatsioon järgmine. Keeran mina laupäeva hommikul Tartus võru-aardla statoilist välja, et sõita fi poole. Olin ainuke auto sinna suunal. Keerates nägin, mingi passat ootab fooris tuld, et liikuda samasse suunda kuhu mina lähen.Seal tee kaherealine, millest üks rida hiljem lõpeb. Mina siis selles lõpevas reas. Jeeses kraist, kui sellele passatile roheline tuli süttis. Tondil oli vaja hakata hirmsasti kiirendama, et jumal eest ei saaks ma tema ette ära reastuda. Me olime AINUKESED autod.Tavaliselt ma selliste agatasioonidega kaasa ei lähe.Aga seekord alistusin kiusatusele. Vajutasin kah.Terve aardla tänav oli musta suitsu täis :lol: Tondile ei mahtunud vist hinge.Peale esimese raudtee ületamist tekib vasakpöördeks lisa rada roopa tänavasse. Tont läkski sinna, aga pidi lisarajal olles ikka minust mööda kiirendama. Viskasin pilgu kah, kes siis sõidavad. Mingi noor tuss istus kõrval. Oli vist vaja tusile midagi tõestada. Kui tee viiks sünnitusmaja poole, oleks arusaadav olnud.
4x6=1x nädalas
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

Lisaks sellele, et sa ise linnatänaval oled emotsionaalne, kasutad sa ka foorumis inetuid väljendeid. Maine missugune!! :mad:
Kasutaja avatar
captjones1
Huviline
Postitusi: 929
Liitunud: 25.10.2009 10:27 04
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas captjones1 »

panid vähemalt ära talle v? :P
kui poja tagavaatepeeglis väikeseks täpikeseks muutus siis on ju mainekujundus igati positiivne :D
nullviis
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 11.03.2009 10:23 05

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas nullviis »

Pille kirjutas:Lisaks sellele, et sa ise linnatänaval oled emotsionaalne, kasutad sa ka foorumis inetuid väljendeid. Maine missugune!! :mad:
Antud loo konteksti sobisid need väljendid väääga häste! :lol:
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

tanel25 kirjutas:Tegin siin ise väheke bmw "mainet". Situatsioon järgmine. Keeran mina laupäeva hommikul Tartus võru-aardla statoilist välja, et sõita fi poole. Olin ainuke auto sinna suunal. Keerates vaja tusile midagi tõestada. Kui tee viiks sünnitusmaja poole, oleks arusaadav olnud.

Ise teen ülemiste ristis niiviisi, kui tahan Peterburi teelt minna järvevanale, siis olen alati kõige paremas peterburi tee reas, sest sealt on nagu mõeldud pööret tegema järvevanale. Jõhkralt ajab närvi, kui istud pika rivi ära ja teisest reast hakkavad silla all peale pressima. Mina ei lase kunagi kedagi vahele, jobud *****. Kui mõni juhtubki vahele saama, minust tagapool, siis on komme minna kohe järvevana alguses parempoolselt rajalt(statoili äärest) kiirendama ja sealt mööda süstida. Olen kindel, et enamus meie foorumlasi on sellist trügimist seal kohanud
Kasutaja avatar
captjones1
Huviline
Postitusi: 929
Liitunud: 25.10.2009 10:27 04
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas captjones1 »

mina kohtan palju trügimist TIPi ringil, see on see ring siis:(http://www.youtube.com/watch?v=lcsxHCMX ... ideo_title
tulen Magistrali poolt ja sõidan alati 1st reast nagu buss nr.10 seda ringi teeb, aga ringis teisest reast keerab tihtipeale keegi ette :cool:
Vasta