Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
thiery
Huviline
Postitusi: 369
Liitunud: 06.04.2010 15:10 30

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas thiery »

captjones1 kirjutas:mina kohtan palju trügimist TIPi ringil, see on see ring siis:(http://www.youtube.com/watch?v=lcsxHCMX ... ideo_title
tulen Magistrali poolt ja sõidan alati 1st reast nagu buss nr.10 seda ringi teeb, aga ringis teisest reast keerab tihtipeale keegi ette :cool:
Minu meelest on see üks väga nõme ring, paljud tavad, mis teiste ringide peal on, seal ei kehti. Palju segadust ja õnnetusi...
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Seigo »

Kuidas nõme... suht loogiline ju ... märke tuleb jälgida, mitte ise hakata mingeid hulle manöövreid välja mõtlema... Siiski enamus ringteid on sama põhimõttega. Võtame näiteks Tartus eedeni ringi või siis Lõunakeskuse oma ...Kui märki ei näe, siis tuleks veidike oma persealust kõrgemale tõsta, et ka roolitagant välja näha ! :mrgreen:
Kasutaja avatar
iaanek
Huviline
Postitusi: 976
Liitunud: 02.05.2007 18:02 50
Asukoht: tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas iaanek »

TambetB kirjutas: Ise teen ülemiste ristis niiviisi, kui tahan Peterburi teelt minna järvevanale, siis olen alati kõige paremas peterburi tee reas, sest sealt on nagu mõeldud pööret tegema järvevanale. Jõhkralt ajab närvi, kui istud pika rivi ära ja teisest reast hakkavad silla all peale pressima. Mina ei lase kunagi kedagi vahele, jobud *****. Kui mõni juhtubki vahele saama, minust tagapool, siis on komme minna kohe järvevana alguses parempoolselt rajalt(statoili äärest) kiirendama ja sealt mööda süstida. Olen kindel, et enamus meie foorumlasi on sellist trügimist seal kohanud
Järvevanale keerab 2 rada.
..
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

iaanek kirjutas:
TambetB kirjutas: Ise teen ülemiste ristis niiviisi, kui tahan Peterburi teelt minna järvevanale, siis olen alati kõige paremas peterburi tee reas, sest sealt on nagu mõeldud pööret tegema järvevanale. Jõhkralt ajab närvi, kui istud pika rivi ära ja teisest reast hakkavad silla all peale pressima. Mina ei lase kunagi kedagi vahele, jobud *****. Kui mõni juhtubki vahele saama, minust tagapool, siis on komme minna kohe järvevana alguses parempoolselt rajalt(statoili äärest) kiirendama ja sealt mööda süstida. Olen kindel, et enamus meie foorumlasi on sellist trügimist seal kohanud
Järvevanale keerab 2 rada.

Keerabki, aga rida kust debiilikud peale keeravad läheb tartu poole. Jooned juhatavad sind esimesest reast, silla all olevasse teise ritta, vabatahtlik on minna kõige parempoolsemasse, kuhu tihtipeale debiilikud satuvad, kes JT algul mööda pressima hakkavad.
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas V2ike_Suur »

captjones1 kirjutas:mina kohtan palju trügimist TIPi ringil, see on see ring siis:(http://www.youtube.com/watch?v=lcsxHCMX ... ideo_title
tulen Magistrali poolt ja sõidan alati 1st reast nagu buss nr.10 seda ringi teeb, aga ringis teisest reast keerab tihtipeale keegi ette :cool:
Mina lähen sealt küll pea alati teisest reast ringile. Asi seal siis see reastumine teha pärast Akadeemia mahasõitu. Kui esimeses reas on troll, õppekas vms potensiaalselt aeglane masin, siis lähen teise rea kaudu ka Akadeemia väljumisele.

Arusaamatuks jääb väide, et keeratakse ette. Kas see, kui keegi Su ette reastub ongi ettekeeramine?
Ok, muidugi leidub alati ja igalpool neid, kes tõesti ei suuda oma manöövreid sujuvalt teha või on muidu oskamatud, kuid üldiselt on see teisest reast pealeminek liikluse sujuvuse huvides igatahes kasulik manööver.

Samamoodi Kadaka teel, kus iga ristmiku juures on need lühikesed lisarea jupid. Paljud arvavad, et nende kaudu ristmiku ületamine ja siis vahele reastumine on "rullnoklik" manööver. Reaalselt suurendab nende kasutamine ju ristmiku läbilaskevõimet, seega vähendab ummikuid. Võiks üle saada sellest kompleksist, et kellelgi enda ette reastuda ei lase. Täpselt sama jutt ka TambetB-le. Igasugune reastumise takistamine on liikluse sujuvuse takistamine, ükskõik kas see reastumine on sinu arvates "õiglane" või mitte. Saa üle, sa ei kaota sellega ju mitte midagi kui sa kellelgi enda ette lased reastuda.
730iA e32 138kW 12/1992
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

V2ike_Suur kirjutas:
captjones1 kirjutas:mina kohtan palju trügimist TIPi ringil, see on see ring siis:(http://www.youtube.com/watch?v=lcsxHCMX ... ideo_title
tulen ummikuid. Võiks üle saada sellest kompleksist, et kellelgi enda ette reastuda ei lase. Täpselt sama jutt ka TambetB-le. Igasugune reastumise takistamine on liikluse sujuvuse takistamine, ükskõik kas see reastumine on sinu arvates "õiglane" või mitte. Saa üle, sa ei kaota sellega ju mitte midagi kui sa kellelgi enda ette lased reastuda.
Antud juhul on minupuhul tegemist ülemiste ristiga, mis ei tähenda, et ma ei laseks mujal kedagi enda ette. Krt kui inimene ei mõista märke jälgida, siis pole ta ka mingit erikohtlemist välja teeninud. Kõik oleme võrdsed.

Sellel teemal me võimegi siin vaidlema jääda, minul on oma arvamus sinul oma.
Kasutaja avatar
captjones1
Huviline
Postitusi: 929
Liitunud: 25.10.2009 10:27 04
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas captjones1 »

V2ike_Suur kirjutas:
captjones1 kirjutas:mina kohtan palju trügimist TIPi ringil, see on see ring siis:(http://www.youtube.com/watch?v=lcsxHCMX ... ideo_title
tulen Magistrali poolt ja sõidan alati 1st reast nagu buss nr.10 seda ringi teeb, aga ringis teisest reast keerab tihtipeale keegi ette :cool:
Mina lähen sealt küll pea alati teisest reast ringile.

Arusaamatuks jääb väide, et keeratakse ette. Kas see, kui keegi Su ette reastub ongi ettekeeramine?
mõtlen pigem seda, et ootad ilusasti järjekorras ja siis mingi vend lendab kõrvalt peale ja saab enne sind ringilt välja.
sul on õigus, see on no biggie, lihtsalt tähelepanek (ära sa ette kujuta et ma tatti pritsin siin vms :mrgreen: )
Viimati muutis captjones1, 01.11.2011 13:21 33, muudetud 1 kord kokku.
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Kustas »

E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
joffe
Huviline
Postitusi: 1987
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas joffe »

Kustas kirjutas:Postimees kujundab ka mainet.

http://www.postimees.ee/617756/avarii-t ... ipakkujat/
Eksid, Kustas, mainet kujundab siin just bemmijuht ja saab sellega väga hästi hakkama! :evil: Postimees ainult kommenteerib mainekujundamist. :|
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Kustas »

Ahsoo, veljevõtmega vibutaja oli siis BMW omanik? Seda Postimehe artikklis välja ei oldud toodud.
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti_K »

Mõtlen ka, et kus on öeldud, et see auto oli BMW, aga miks illustratiivsel pildil on BMW velge kujutatud? Pealegi mis abipakkuja on mingi naisterahvas? Miks seda pulli punase rätikuga ikka norima minna. Ei õigusta toda käitumist aga see ajakirjanik ise ka peast pire soe!
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
joffe
Huviline
Postitusi: 1987
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas joffe »

Kustas kirjutas:Ahsoo, veljevõtmega vibutaja oli siis BMW omanik? Seda Postimehe artikklis välja ei oldud toodud.
Tuleb välja, et langesin vist ajakirjanduse mulli ohvriks- jäin uskuma seda pilti BMW märgiga! :oops: Aga oli ta kes oli, oma margi tegi ta täis, see on kindel. Ja kes on õelnud, et naised peavad õnnetuskohast mööda sõitma ilma abi pakkumata? Õnnetusse sattunud on tihtipeale nii endast väljas, et ei oska kaaskannatajale kõige lihtsamatki abi osutada. :|
Kasutaja avatar
captjones1
Huviline
Postitusi: 929
Liitunud: 25.10.2009 10:27 04
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas captjones1 »

pildistamine=abipakkumine? :D
joffe
Huviline
Postitusi: 1987
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas joffe »

captjones1 kirjutas:pildistamine=abipakkumine? :D
Loe uuesti artiklit! :| Ise oleks ka kaugemalt sellist "hullu" pildistanud, kes abipakkuja minema ajab. :)
Viimati muutis joffe, 01.11.2011 16:45 54, muudetud 1 kord kokku.
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas V2ike_Suur »

captjones1 kirjutas:
V2ike_Suur kirjutas:
captjones1 kirjutas:mina kohtan palju trügimist TIPi ringil, see on see ring siis:(http://www.youtube.com/watch?v=lcsxHCMX ... ideo_title
tulen Magistrali poolt ja sõidan alati 1st reast nagu buss nr.10 seda ringi teeb, aga ringis teisest reast keerab tihtipeale keegi ette :cool:
Mina lähen sealt küll pea alati teisest reast ringile.

Arusaamatuks jääb väide, et keeratakse ette. Kas see, kui keegi Su ette reastub ongi ettekeeramine?
mõtlen pigem seda, et ootad ilusasti järjekorras ja siis mingi vend lendab kõrvalt peale ja saab enne sind ringilt välja.
sul on õigus, see on no biggie, lihtsalt tähelepanek (ära sa ette kujuta et ma tatti pritsin siin vms :mrgreen: )
Vot sellest ma aru ei saagi, miks sa seal ootad siis? Kui kõik teised ka seal niimoodi ootaks, ulatuks see rivi Sütiste ristini ja samas teine rida oleks puha tühi.
Kui Nõmmele sõitjad kõik seal esimeses reas ootavad, siis läheb neil endil kauem aega ja kuna rivi on pikem, siis läheb ka Akadeemiasse ja Ehitajate teele õismäe suunda minejatel kauem aega.

Täpselt sama asi ka selle Ülemiste ristiga, üldjuhul ei kaota mitte keegi sellega midagi, kui mõned autod (viisakalt reastudes, mitte suunatuleta juba pöörde ajal trügides) ka "valest" reast lõpuks Järvevanale välja jõuavad. Ok, seal Ülemistes vist kujuneb mõnikord see probleem, et Järvevanale ei mahu kõik kohe ära, siis need reastujad panevad ka Tartu maantee otsesõiduraja kinni. See omakorda on kinni just nendes "õiglastes", kes teisi vahele ei lase.

Kui mõni ristmik on pudelikael, siis võikski ju olla eesmärk see, et võimalikult palju autosid selle ühe fooritsükli ajal soovitud suunas ületatud saaks, kui see toob kaasa mõne lisamanöövri so what?
Peaasi, et manöövrid on sujuvad ja ei sunni teisi liiklejaid äkilisi "päästemanöövreid" tegema.
730iA e32 138kW 12/1992
nullviis
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 11.03.2009 10:23 05

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas nullviis »

joffe kirjutas:
captjones1 kirjutas:pildistamine=abipakkumine? :D
Loe uuesti artiklit! :| Ise oleks ka kaugemalt sellist "hullu" pildistanud, kes abipakkuja minema ajab. :)
Öeldi ju selges eesti keeles,et abi on teel !!! Misasja sa ronid oma fotokaga igalepoole ,kõigile ei peagi meeldima kui neid mingitel suvalistel hetkedel pildistatakse ja pole sinu asi sellepõhjal neid arvustada,et vaat kus tegi kellegi -millegi margi täis!
joffe
Huviline
Postitusi: 1987
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas joffe »

Ei tea, mis sulle nüüd hinge läks? Mina arvustan seal ja siis, kui mina tahan- igaüks mulle seda ette kirjutama küll ei tule! :|
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Mis artiklisse puutub, siis tõesti pole seal ju sõnagi mis auto katki sõideti. Lihtsalt BMW ratas on üleval pildiks :roll:


Mis nüüd puutub sellele "abist keeldumisse", siis ilmselgelt oli kodanik kuri ja ähmi täis kuna ta auto läks katki ja siis mingi naine, kellest nagunii miskit abi pole tuleb seletama, siis nähvas et pole tarvis midagi. Tõesti alati saaks viisakamalt käituda, kuid ma oleks ka kuri ja halvas tujus.

Seepeale hakkavad idikad mingi pildistama, selline asi ajab muidugi veelrohkem närvi. Eiriti veel kui mingi 17a naga veel kaugelt üritab uuesti pildistada, kui oled tal käskinud minema tõmmata. Näiteks oleks nad selle pildi kätte saanud, oleks see raudselt mingi lehte topitud ja pasundatud et näe viina hais juures ja auto kraavis.
nullviis
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 11.03.2009 10:23 05

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas nullviis »

joffe kirjutas:Ei tea, mis sulle nüüd hinge läks? Mina arvustan seal ja siis, kui mina tahan- igaüks mulle seda ette kirjutama küll ei tule! :|
Lihtsalt kujutasin end tolle tüübi olukorda kes abist keeldus...ei enamat.
peace :cool:
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

No see pole nüüd küll mingi normaalne mees, kes keeldub hädaolukorras naisterahva abist. Ma olen oma eelmise, nelikveolise bemmiga, tõmmanud kraavist välja mitmeid autosid nii Eestis kui Lätis. Vajadusel on nendeks tegevusteks ka teedel korraks liiklus peatatud, et auto kraavist välja tirida. Kui keegi oleks keeldunud abist, siis pole see häda nii suur. Kükitagu kraavis lumes edasi, kui soovib. Pole need naised nii hädapätakad midagi, kui abistada vaja on.
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas V2ike_Suur »

Selle viimase loo puhul oli see abist keelduja ju purjus, eks ilmselt oli see ka keeldumise (võõraste ninade võimalikult kaugel hoidmise) põhjuseks.
Edasine oli joobes inimese (kes on just pahandusega hakkama saanud) agressiivsus.

Igatahes antud loo puhul on kõik suhteliselt loogiline, v.a. politsei häirekeskuse töötajate käitumine. Seda oleks vaja uurida, ülejäänu on ju suht selge.

No ebaselge on muidugi ka see BMW embleem artikli illustratsioonina :lol:
730iA e32 138kW 12/1992
KirillD
Huviline
Postitusi: 2194
Liitunud: 13.02.2009 17:59 13
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz C220 CDI T
Telefon: 58804578
Asukoht: Võru
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas KirillD »

Ma juba kommenteerisin PM'is asja, kommenteerin ka siin, KUST **** KOHAST TE VÕTATE ET TA OLI PURJUS ?

Kahtlus ja fakt on KAKS TÄIESTI ERINEVAT ASJA.

Kas politsei käis kohal? Ei. Kas joove oli tuvastatud / tõendatud ? Ei.

Seni kuni inimene pole mingis teos süüdi mõistetud pole mõtet sõimata ka ... ma ei väida et ta oli kaine, kuid ei ole mõtet nii huupi roolijoodikuks ja parmuks inimest tembeldada, ainuüüksi sellepärast, et mingi fotohimuline wannabe "staarajakirjanik" seda väitis.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

Mis ajas kainet inimest oma autot kraavi roolima?..milleks on vaja ähvardada ja demonstratiivselt kivi haarata või veljevõtit viibutada??...normaalne ja kaine inimene nii ei tee vaid selgitab ikka inimese moodi kuidas asjad on...kõike saab mõistuse piires ajada, antud kirjelduse järgi on enam kui kahtlane et mees oli kaine

Keegi pole teda ka siin trellide taha tembeldanud, et oleks kohtuotsust vaja aga inimese käitumine räägib iseenda eest.
´17 4Drive
Kasutaja avatar
loffa
Huviline
Postitusi: 2695
Liitunud: 02.03.2008 15:23 50
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas loffa »

Ise roolisid ka oma hõbenoole äärekivisse ju Tammsaare teel.. selleks ei pea ju purjus olema, või mis?
Põssadipõssadipõssadipõssadi-põsspõss
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Henri. »

Riivo kirjutas:Mis ajas kainet inimest oma autot kraavi roolima?
Raske tööpäev seljataga ja tuli korraks tukk peale.. Pärast matsu helistas naisele - too sõimas näo täis aga lubas appi tulla välja tõmbama. Siis tuli mingi suvakas pildistama ja telefonikõnest ärritatuna käratas peale.

Mis mõtet on siin oletada?

Läheks palun teemaga - BMW maine - edasi.
AlarmedElephant
Huviline
Postitusi: 27
Liitunud: 10.08.2011 13:41 08

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AlarmedElephant »

Leidsin veel sellise mainekujundaja esmaspäeval Anne Selveri parklast. Mina tal mingit invatunnust ei näinud, mis isegi siis ei vabandaks sellist parkimist.

Pilt
Henri-
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 19.05.2011 16:20 35

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Henri- »

Hoidus mõlkidest ja kriimudest :lol:
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas V2ike_Suur »

Henri P kirjutas:Hoidus mõlkidest ja kriimudest :lol:
Normaalsed inimesed kasutavad sel eesmärgil küll parkla kaugemat nurka :lol:
730iA e32 138kW 12/1992
Henri-
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 19.05.2011 16:20 35

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Henri- »

Elu näitab seda, et ikka suudab mõni jobu sind leida.
joffe
Huviline
Postitusi: 1987
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas joffe »

Henri P kirjutas:Elu näitab seda, et ikka suudab mõni jobu sind leida.
Parandan- elu näitab, et ikka suudad mõne jobu leida.
Vasta