Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
loffa
Huviline
Postitusi: 2695
Liitunud: 02.03.2008 15:23 50
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas loffa »

Ma pargin ka üsna tihti kahe koha vahele, kui parklas piisavalt ruumi on et kellelgi selle pärast parkimata ei jääks (tõsi küll, parkla tagumisse otsa, mitte inva koha peale). Just sellel samal põhjusel, et Priustega pereemad ei vaata kui nad jalaga ust lahti löövad.
Põssadipõssadipõssadipõssadi-põsspõss
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Indrek_M »

Mu meelest muretsetakse liiga palju nii BMW, kui suvalise püksitagumikule kleebitud tootja embleemi maine pärast. Kohe keeratakse vint üle, mis kellelgi seljas on, mis jalas, mis telefon, mis auto ... ja mis maine neil asjadel on.
Täiesti unustatakse ära see, mis maine inimesel endal on. Töll jääb tölliks olenemata mis auto tal on või mis riideid kannab. Invakohale parkija pargib sinna ka siis kui ta mõne teise auto roolis on.
Normaalne inimene kasutab seda, mis talle meeldib, mitte ei ohi ja puhi foorumis asjade maine üle. Saan ma ka liikluses vahel ikka totaalse lollusega hakkama, aga see on siis minu enda tõttu, mitte auto maine tõttu :)
Indrek
Kasutaja avatar
Kristian330
Huviline
Postitusi: 298
Liitunud: 24.11.2003 12:42 32
Asukoht: Helsingi-Merivälja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Kristian330 »

Indrek_M kirjutas: Töll jääb tölliks olenemata mis auto tal on või mis riideid kannab. Normaalne inimene kasutab seda, mis talle meeldib, mitte ei ohi ja puhi foorumis asjade maine üle. Saan ma ka liikluses vahel ikka totaalse lollusega hakkama, aga see on siis minu enda tõttu, mitte auto maine tõttu :)
Väga lihtsalt kokkuvõetud tõde.. :)
E36 328i cabrio ex - 330d touring M ex - F07
kiire kaherattaline.
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti_K »

AlarmedElephant kirjutas:Leidsin veel sellise mainekujundaja esmaspäeval Anne Selveri parklast. Mina tal mingit invatunnust ei näinud, mis isegi siis ei vabandaks sellist parkimist.

Pilt

Siin pole miskit imestada! Mida siukse asja peale küll öelda?
Pilt

Pilt


Eeskuju?
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

TambetB kirjutas: Mina ei lase kunagi kedagi vahele, jobud *****.
väikese inimese väikesed rõõmud.
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Aaro »

Anti_K kirjutas: Eeskuju?
Anti kas sa vaatasid, äkki oli politsei autol invamärk peal? Praegu ju on see, et kõik on võrdsed, miks ei võiks äkki jalutu või kätetu politseinik riigiametis olla. :roll: :mrgreen:
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Henri. »

Kusjuures autole invamärgi saamiseks piisab ka reumast, mis igapäevaselt ei avaldu ning mille puhul võib jääda mulje, et tegemist on täiesti terve inimesega. Mõnel soliidsemas eas politseihärral, -proual võib ju vabalt olla, iseasi kas politseiautole invamärgi saaks.
Kasutaja avatar
McPeet
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 15.11.2009 20:32 32
Asukoht: Vantaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas McPeet »

Ajuinvaliidi märgi ikka saaks ma usun :P
Tahmik
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TiitR »

Anti_K kirjutas:
AlarmedElephant kirjutas:Leidsin veel sellise mainekujundaja esmaspäeval Anne Selveri parklast. Mina tal mingit invatunnust ei näinud, mis isegi siis ei vabandaks sellist parkimist.
(pilt eelnevas postituses)
Siin pole miskit imestada! Mida siukse asja peale küll öelda?
(pildid eelnevas postituses)
Eeskuju?
Väljakutse pätipoisile? :roll:
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
captjones1
Huviline
Postitusi: 929
Liitunud: 25.10.2009 10:27 04
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas captjones1 »

pancho villa kirjutas:
TambetB kirjutas: Mina ei lase kunagi kedagi vahele, jobud *****.
väikese inimese väikesed rõõmud.
:D :D

Politseiauto kohta te ei saa küll midagi öelda, sest tööülesannete täitmine vabandab ära :cool:
Kui on väljakutse, et a la mingi vend märatseb siin poes vms, siis mingi parkimiskoha legitiimsus peaks küll viimaseks asjaks jääma.

Pealegi see sõiduk ei kuulu siia teemasse..
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Henri. »

Puhastatud.
1.5. Foorumis on keelatud teiste kasutajate ründamine, mõnitamine, solvamine, halvustamine ja alandamine. Reegli rikkujaid karistatakse foorumist eemaldamisega määratud või määramata ajaks.
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=35&t=116733
TanelBMW
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 23.11.2011 16:52 35
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TanelBMW »

BMW maine on täpselt selline,milliseks BMW omanik selle ise kujundab.
Kahjuks on palju inimesi,kes mõne halva maine kujundaja põhjal teevad kõiki BMW omanikke maha,kuid see näitab ainult inimeste kitsarinnalisust. BMW on hea auto ja seda fakti ei muuda miski.
BMW E39
Kasutaja avatar
janar275
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 12.03.2006 12:52 22
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Rapla

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas janar275 »

Ma arvan ka et iga BMW omanik peaks kõige pealt endasse vaatam ja siis kritiseerima.
Mina olen juba aastaid olnud bmw omanik aga tihti sõidan töö autoga ringi mis ei ole bmw ja vahest ikka vaatan et mõnele vennale annaks üle pea on ikka (**** jobud) vabandust sõnade pärast ei suuda 95 sõita normaalselt peavad ohtlike manöövreid tegema.

Aga BMW on üli hea auto ja üld juhul ei huvita mis teised arvavad ega nemad ei sõida ju sellega.
E34 524TD 90a; E36 318i 91a;AUDI 100 2.6 93a; E39 528i 96a; E34 525TDS 95a;E39 530d 02a.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Ma olen vahel nende "invaparkijate" teemal mõelnud, just nende soliidsemate autode puhul (mõni postitus tagasi pandud E38 on oma olemuselt ka tegelikult soliidne auto, mida paraku paljud ei mõista). Oli ju Stopis või mingis saates ka jupike, kus terve hunnik uusi kalleid autosid- S-mersu, uus X5 ja muud sama kaliibriga autod olid järjepanu tänava äärde pargitud, mingi 4-5 autot jutti. Ütlen ausalt, mul oleks endal lausa häbi sellisele autole üldse invamärki külge panna, veel enam a la mill maksva autoga sinisele ruudule parkida ja siis sirge seljaga poodi minna, tõesti oleks häbi- mind häirib isegi see, kui mul vahel kogemata auto joonte vahele veidi viltu pargin, ka siis ajan auto sirgeks, ERITI kui BMWga sõidan.
BMW mainega pole "parkimisgurudel" küll midagi pistmist, oluline on see, mis tühjas peakolus toimub (õigemini ei toimu vist).
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Tauri »

lugesin üle pika aja taas paar lehekülge seda teemat ja... mul on tunne, et BMW maine siin = enda alaväärsuskompleks. No ei tunne mina, et bemari nüüd nii shita mainega kuidagi oleks.

aga siia Teile lugemist, mis peaks enesetunnet parandama Mercedes vanuritele, BMW noortele?

Aga jutu jätkuks oli mul laupäeval endla tn üks situatsioon. Ummikus seistes tundsin korraga kuidas üks putukas mul X5 konksu otsa potsatas. Kuna litakas just väga hele ei olnud siis lootsin parimat... lükkasin ohud sisse ja läksin auto tagumist osa uurima. Õnnetu, kes oma esiotsa mu konksu otsa kõveraks oli sõitnud oli vist KIA. Kui ma autost väljusin siis KIA juht vajus roolitaha nii könni, et ma vaatasin, et poeb pedaalide alla peitus. Kui ma ta juhiukse kõrvale läksin siis vaatas mulle paar hirmunud silmi vastu ja aken avati nii 1-2 cm ulatuses- sealt kostis mingi pobin ja lõuavärin. Kuna minul midagi viga ei olnud siis tundus sel hetkel mulle situatsioon isegi naljakas. Samal ajal jäi kõrval seisma üks setsmene, kelle juht oli antud kodaniku liiklemisest rohkem häiritud kui mina- KIA juht sai kõrvalseisvast autost ikka korraliku sõimu- seda naljakam see situatsioon mulle tundus :) Vaeseke oli nii ehmunud, et ma ei viitsinud asjaga edasi tegeleda.

Võta nüüd kinni kuidas see maine sel korral kujundatud sai- ma usun, et hästi. KIA juht jäi kardetud keretäiest ilma ja kogu karistus saab tal olema enda süül puruks sõidetud pampri lappimine ;)
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

AARE530 kirjutas:...Ütlen ausalt, mul oleks endal lausa häbi sellisele autole üldse invamärki külge panna,...
Kuna ma ei saa aru mida Aare täpselt silmas peab - kas lihtsalt suvaline invamärk peale visatud autoel või reaalselt vajalik invamärk... Invamärk ei ole häbiasi, kui see on reaalselt vajalik. Ja kui inimene on ka päriselt invaliid (mitte lihtsalt ei pargi invaliidi kohal, sellepärast, et ta on laisk), siis miks ta ei võiks sõita kalli autoga? See, et kellegi näiteks jalad ei tööta korralikult või on mingi muu misiganes häda, ei tähenda, et ta peaks kohe vaene olema. Raha võib ju palju olla, aga liikumispuuet see paraku ei paranda. Või kas või reumat. Tervist rahaga ei osta kahjuks.
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti_K »

Pille tegelikult räägib täiesti õiget juttu! Mine tea mis haigused ja hädad inimestest elu jooksul üle käivad mis erinevate kehaosade tegevust kahjustavad. Aga kui nüüd tõesti vaadata Tallinna kesklinna, Lexused, Mercedesed, BMW'd ja mida kõike veel kaunistatud invamärkidega, kas ei tekita kahtlusi, et asi pole päris õige. Paneks justkui kukalt kratsima, et mis meil nö tervetel viga on, kas ei mõista tööd teha ja raha teenida, et endale sellist ei saa lubada? Venemaal võrdluseks teevad uusrikkurid nii, et tulevad oma uhkete Hummerite ja asjadega ja kui kuskile on kiire, näiteks ärikohtumisele aga parkimiskohta pole võtta, siis sõidetakse suvalisele autole, näiteks vanale Ford Granadale poolest saadik peale ja nii muuseas jäetakse paarsada dollarit "valuraha". Meil veel õnneks asi niikaugele pole läinud ;)
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Tauri »

on neid napakaid juhtumeid piisavalt kus on ilusa auto roolis olnud invaliididel agarad kodanikud näo täis sõimanud ja siis häbist maa-allaa vajunud- nii, et inimesed tegelega enda asjadega...

naabrimees sai invabussiga ratastoolis inimesi vedades ka ühes parklas sõimata.. vot nii suur õiglustunne valitseb meil :) Aga nagu me President sõnas, et on hakanud siginema meil põhjamaadele omane kadedus- areng missugune.

silmailuks ja stiilinäiteks parkimisest idanaabrite juures sobib siia BMW grupi ühe ex masina võimekus :)

http://youtu.be/IT1xXkg2ZRc
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

hetke teemasse ideaalne :D Venemaa noored aktivistid, võitlemas valestiparkijatega, millest valdav enamus on BMW-d.
KirillD
Huviline
Postitusi: 2194
Liitunud: 13.02.2009 17:59 13
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz C220 CDI T
Telefon: 58804578
Asukoht: Võru
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas KirillD »

Väga huvitav aspekt on see, et mida teeb selle X5'e klaasi vahel kleeps "Presidendi turvateenistus", kui selline hormoone täis geelipedest piix on presidendi turvateenistus, siis on ikka väga nadi.

Kahju, et Venemaal korruptsiooni nii palju on, muidu võiks algatada juurdluse, et mida üleüldse teeb taoline kleeps seal klaasi vahel ... sest ma kahtlen küll sügavalt et nii popilt ja moekalt riides noor kukk kuulub kusagile (sala)turvateenistusse ...

Isegi kui töötab kusagil antud kohas, siis kohe kohtusse hagi nende kõigi roppuste eest mida tüüp karjus.
nullviis
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 11.03.2009 10:23 05

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas nullviis »

"kukk" ongi tema õige olemus...
KirillD kirjutas:Väga huvitav aspekt on see, et mida teeb selle X5'e klaasi vahel kleeps "Presidendi turvateenistus", kui selline hormoone täis geelipedest piix on presidendi turvateenistus, siis on ikka väga nadi.

Kahju, et Venemaal korruptsiooni nii palju on, muidu võiks algatada juurdluse, et mida üleüldse teeb taoline kleeps seal klaasi vahel ... sest ma kahtlen küll sügavalt et nii popilt ja moekalt riides noor kukk kuulub kusagile (sala)turvateenistusse ...

Isegi kui töötab kusagil antud kohas, siis kohe kohtusse hagi nende kõigi roppuste eest mida tüüp karjus.
Kasutaja avatar
jõmmu4
Huviline
Postitusi: 614
Liitunud: 25.08.2008 20:51 49

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jõmmu4 »

Eilses krimi saates siis, tublid bensiini vargad.Kuuest varganägude autost olid kolm bmw-d.
______________________________
Vahest harva halva teega sõidaks maagi BMW-ga
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Kaido S »

See on üks lõbusamaid teemasid siin foorumis ja samas ka vastuoluline – kui logo tähele ei paneks, siis arvaks, et tegemist on näiteks omaaegse Automi järeltulijaga. Kui tootja tuututab jätkuvalt dünaamikast, efektiivsusest ja mugavusest, siis fännid löövad samaaegselt risti ühte omasugust, kes unustas 1996. aasta augustis korra suunatuld näidata... Nojah, aga see-selleks. Mind võib praegu käsitleda kui spiooni vaenlase tagalas, sest liiklen silmatorkamatu pläriseva Jaapanlasega. Liikluses käib kõik nagu suvelgi, ainult ühe erandiga - propellerimärgiga aparaadid tahavad metsikult võidu sõita. Kõige innukamad on E34 "ehitaja editsioonid", neile järgnevad E46 ja E39 - see on üsna naljakas, sest suvel sellist asja tähele ei pannud. Mainega on aga lihtne - ärge tehke teistele seda, mida ei taha enesele tehtavat - ja küll see maine ka paraneb. Iseenesest pole mul isiklikult sellise paha poisi kuvandi vastu suurt midagi.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Pille kirjutas:
AARE530 kirjutas:...Ütlen ausalt, mul oleks endal lausa häbi sellisele autole üldse invamärki külge panna,...
Kuna ma ei saa aru mida Aare täpselt silmas peab - kas lihtsalt suvaline invamärk peale visatud autoel või reaalselt vajalik invamärk... Invamärk ei ole häbiasi, kui see on reaalselt vajalik
Vabandan, asja point vist tõesti välja ütlemata- pidasingi silmas neid, kes täiesti tervetena hirmkallitel autodel invamärke kasutavad, seda ma silmas pidasingi, et täiesti tervena oleks mul tõesti häbi selliseid märke kasutada- aga tundub, et see laiskus ja muud huvitavad iseloomujooned on järjest progresseeruvad nähtused, vähemalt mõnede puhul...
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

see "kus alles debiilik pargib oma bemmiga invakohal" suhtumine on selline mõnus väikekodanlik inisemine - sain endagi seitsmese pilti postimehe fotopolitsei rubriigis imetleda. seisis teine invakohal, märk peal. ma ei tea, kas austet reidipiltnik ka omanikku juhtus nägema, võibolla juhtuski, point selles, et noorel turskel mehel oli sel hetkel paremas jalas metalli enam, kui biomassi ning kuna ma väga hullusti ei longanud (ka teine jalg oli tõsiselt katki, lonkamine ei annaks efekti), oli neid seljataga targutajaid kindlasti rohkem, kui osav fotonäppija.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

pancho, nagu sai öeldud, et kui märgi kandmine on õigustatud (ma küll ei tea, kas ajutine vigastus ka invaliidsuse alla käib ehk kas on olemas sellist mõistet nagu ajutine invaliidsus, näiteks), siis pole midagi öelda ei mul ega ka kellelgi teisel. Vanasti sõitsid invaliidid käsijuhtimisega sapakatega ja pisikeste "invaliidikärudega", nüüd on järsku invaliidid rikkaks saanud ja üsna levinud pilt on, et invamärki kannab umbes miljoni eesti krooni maksev auto. Invaliidid rikkaks saanud? Vaevalt. Arvan, et nö. päris invaliidid on suht paiksed- need, kes sõitsid sapakatega, on juba mulla all, praegused ei suuda vähemalt enamus endile mingit liikumisvahendit lubada, lihtsalt tundub nii, et ajuinvaliidsus on tänapäeval ka meditsiiniliselt diagnoositav. Ma lihtsalt ei salli a la S-mersudega "pseudoinvaliide", samuti ilma invamärgita invakohale parkijaid ning ka niisama poolpõiki parkijaid.
Markidest rääkides-"staarparkijate" puhul pole minu jaoks vahet, on tegu BMW, MB, Kia või mõne muu margiga.

peace, pancho, ei midagi isiklikku sinu vastu :cool: :)
Viimati muutis AARE540, 16.12.2011 14:51 13, muudetud 2 korda kokku.
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

jutu point oligi, et see ei ole nii lihtne, et kui ratastooli või karkudega ei käi, siis on pätt ja petis ja peaks võllas rippuma. ajaa, mu bemm oli ühe tagarattaga joone peal postimehe pildil, ei ole väga lihtne viiemeetrist autot viis meetrit pikka sambaga külgnevasse boksi ära mahutada õhtuse tipptunni ajal.

ja targutamine a la "eino ajutine invaliidsus" tuletab meelde õndsat nõukogudeaega, kui oli selline ametipost, nagu rahvapolitseinik. ka nendena töötasid inimesed, kes kandsid endas ülima moraalsuse ning kõlbetunde tuld.
invamärk ei ole asi, mida ostetakse poest, mina pidin selleks saama perearstilt tõendi, mille alusel savipätsi tentsik selle tõendi väljastas. anti teine pooleks aastaks, kuid soovi korral saaksin ka eluaegse. kui oleks palju kesklinnas parkimist, võtaksin teise välja ka, mitte invakohal parkimiseks, vaid tasuta parkimise tarbeks.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jjanno »

Tere
AARE530 kirjutas:Vanasti sõitsid invaliidid käsijuhtimisega sapakatega ja pisikeste "invaliidikärudega", nüüd on järsku invaliidid rikkaks saanud ja üsna levinud pilt on, et invamärki kannab umbes miljoni eesti krooni maksev auto. Invaliidid rikkaks saanud? Vaevalt.
Loe ja imesta... Just ükspäev oli telekas mees, kes maalis varvastega, aga oli pere suurima sissetuleku omanik ning üle maailma müüdud autor. Invaliidsus ning rikkus või lihtsalt normaalsel tasemel elamine ei ole teineteist välistavad tegevused. Ka minul oli peres mingi aeg üks üsna madal sportlik Mazda 3. Pandi foori taga joonele ja puha. Muuhulgas oli omanikul legaalne märk ning autol legaalne käsijuhtimissüsteem. Ei näinud ühtegi mõtet, miks oleks pidanud seda autot sapaka vastu vahetama. Tõttöelda on isegi garaazis alles vajalikud vahendid, et kasvõi minu auto käsijuhtimisega autoks muuta.

Ehk siis invamärk ei võrdu automaatselt vaese ning eluheidikuga. Tänapäeval on võimalik väga edukalt tööd teha ka siis, kui füüsiliselt pole kõik täpselt nii nagu kõigil ülejäänuil.

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti_K »

Haakun eelpool kõnelejaga mõnes mõttes! Turbas on üks puidutsehh, mille omanik on kaelast alla invaliid, aga juhib firmat. Tõepoolest ei ole invaliidiks olemine automaatselt võrdsustatud vaesusega! Kui ikka "nupp nokib" võib ka invaliid head raha teenida! Aga siiski, ei usu mina, et kui reporteris näitab terve tänava äära Tallinnas kesklinnas on täis uhkeid mersusid ja BMW'sid, et kõik nad on invaliidid, aga briljantse mõistusega! Loodame, parimat, kahtlustagem hullemat, aga jäägem realistideks! That's my point!
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Kaldun arvama, et rikas või vähemalt heal järjel olev invaliid on pigem erand kui reegel. Samas, erand kinnitab reeglit.
Aga olgu, jutt läks juba teemast mööda, las see teema jääb sinnapaika, laseks nüüd BMW mainega edasi :)
Vasta