Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
StenV70
Huviline
Postitusi: 1440
Liitunud: 12.04.2009 13:34 56
Peamine sõiduk: Mercury Grand Marquis
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas StenV70 »

Ma olen rohkem seda meelt,et autod ise ei sõida veel....Autojuht manööverdab,laveerib ja juhib autot ise...
Kasutaja avatar
siiim_k
Huviline
Postitusi: 662
Liitunud: 16.11.2011 15:24 18
Asukoht: Järvamaa, Paide

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas siiim_k »

Kohati on selline tunne, et autojuhid ka ei juhi.
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ruut »

StenV70 kirjutas:Ma olen rohkem seda meelt,et autod ise ei sõida veel....Autojuht manööverdab,laveerib ja juhib autot ise...
http://en.wikipedia.org/wiki/Google_driverless_car" onclick="window.open(this.href);return false;
e10 & e21 & e24 & e30 & R
StenV70
Huviline
Postitusi: 1440
Liitunud: 12.04.2009 13:34 56
Peamine sõiduk: Mercury Grand Marquis
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas StenV70 »

Kirjutasin ju,et VEEL...Või juba lasevad sellised linnapildis ringi??
Ei usu.

Selle tunde pealt,et ei juhi.... Kui pedaale sõtkud ja barankat krutid siis juba juhid,"juhtimisel" ja juhtimisel on lihtsalt vahe sees.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

Varsti enam ei naera vist selle üle. Pole küll sakslane aga kaugel seegi enam on :)
´17 4Drive
Kasutaja avatar
siiim_k
Huviline
Postitusi: 662
Liitunud: 16.11.2011 15:24 18
Asukoht: Järvamaa, Paide

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas siiim_k »

StenV70 kirjutas:Kirjutasin ju,et VEEL...Või juba lasevad sellised linnapildis ringi??
Ei usu.

Selle tunde pealt,et ei juhi.... Kui pedaale sõtkud ja barankat krutid siis juba juhid,"juhtimisel" ja juhtimisel on lihtsalt vahe sees.
Jah pean nõustuma et juhtimisel ja juhtimisel on vahe.
Pedaalide sõtkumine ja ratta kruttimine on juhtimine seni kuni s*taratas suudab autot ohjeldada, peale seda „juhib” ju auto. Seal see vahe ongi. Mitte, et ma autosid selles süüdistaks.
Pelgalt minu arvamus.
OT
StenV70
Huviline
Postitusi: 1440
Liitunud: 12.04.2009 13:34 56
Peamine sõiduk: Mercury Grand Marquis
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas StenV70 »

Mis sel autol enam juhtida on kui "oh sh*t" juba käes on ? :D
Pelgalt minu arvamus.
Kasutaja avatar
Martin740
Huviline
Postitusi: 762
Liitunud: 07.06.2010 19:45 57
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Pärnu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Martin740 »

minu kunagine autosõidu õpetaja sõnad olid et : sõita oskavad paljud aga liigelda vähesed.
mind tegelikult ei huvita mis maine on autol kui auto HEA on.
E32 740, E34 530, E32 740, E46 318d ja E34 540 :)
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti_K »

Täpselt nii ongi, auto sõidab mitte auto maine ;) Kõigile ei peagi meeldima ja sead leiavad pori alati, seega kes tahab see leiab kobisemiseks materjali alati! :mrgreen:
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Indrek_M »

Paar päeva tagasi oli tipptunnil Järvevana peal Filtri tee poolt suunaga Ülemiste poole, seal kus tee on kitsamaks tehtud, ära surnud üks Opel Ascona, ummik muidugi seetõttu korralik. Vana papi oli ohutuled peale pannud ja üritas üksi lükata, no ei õnnestunud. Suuresti ka seetõttu, et sellest Asconast suruti mööda paremalt ja vasemalt, kuidas aga keegi sai. Kuni järsku üks ilus ja puhas hõbedane E46 seisma jäi, kutid välja hüppasid ja Ascona kenasti teepervele lükata aitasid.
Mainekujundus korralik. Tegijad vennad. Vohh.
Kes ennast ära tunneb - au ja kiitus.
Indrek
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

BMW maine... Mingi aeg tagasi juhtusin kuulma ühest Inglismaal tehtud uuringuks, kus kõige hullema sõidustiiliga pole mitte BMW juhid, vaid hoopis... valgete kaubikute juhid :D Seda küll Inglismaal, kuid sama tendents hakkab ka siin väga erksalt silma... :roll:
Kasutaja avatar
calimar
Huviline
Postitusi: 506
Liitunud: 01.08.2006 18:45 22
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas calimar »

Ma®tin
Huviline
Postitusi: 2520
Liitunud: 05.11.2009 12:50 40

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Ma®tin »

Pole küll seaduste ja õigustega väga kursis, kuid kui minul oleks selline äpardus juhtunud nagu Coley-l ja keegi sellises uudises minu auto pilti kasutaks, siis ma seda asja küll niisama ei jätaks, illustratiivne või mitte.
BMW Rh+
Huviline
Postitusi: 1165
Liitunud: 03.03.2011 22:31 49

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas BMW Rh+ »

Kõige enam kahtlaste manöövritega sõidukid on need 7 ja enam kohtadega pere"wagenid", nt ford galaxy, sharan jms. Nad suudavad ikka väga pimedates kurvides, diisli must järgi mööda sõita, selliseid manöövrid teevad tavaliselt mitmest masinast korraga. Kui juhtub, et just sinu auto on see õnnelik millele selline masin möödasõidul ette sõidab siis vaata et sul endal number ette jääb. :lol: Aga see on puhtalt lääne virumaa eripära võibolla. ;)
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Henri. »

calimar kirjutas:http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=64742468
Pilt on muidugi vastav :mrgreen:
See kommentaar ütles nii nagu on (sellest ei hakka rääkimagi, et artiklis kajastati joobes bmw'd ja tema juhti, mitte bmw joobes juhti):

jep kirjutas: 29.07.2012 13:05
Purjus juht sõitis teisele autole ette, mõlemast sõidukist viidi laps haiglasse
Honda CR-V ja Seat Toledo
Roolijoodik sõitis telkimisplatsil üle neiu jala
Audi A6
Jüri ringristmikul põrkasid kaks sõidukit kokku, üks inimene viidi haiglasse
Volkswagen ja Toyota.
Tallinnas Viru ringil põrkasid kokku sõiduauto ja mootorratas
Peugeot
Hetkel Delfi uudistes. Pole küll BMW-fänn aga ajakirjanikel on eriline viha (või kadedus?) selle margi vastu. Mis vahet sellel on, mis marki autoga loll inimene jokkis peaga ringi sõidab? Loll on ta ju nagunii. Ja häid sõpru pole tal ka. Tõelisi sõpru, kes temast hooliks ja rooli ei laseks
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti_K »

Minule jällegi hakanud Volvo-meeste mentaliteet silma! Inimesed kes Volvo ostavad, mainivad justkui ühest suust, et üliturvaline auto on! Sealt edasi kandub see käitumismaneeridesse, mõeldes, et avarii korral päästab "imeauto" ära! Ja viimasel ajal hakanud nende käitumine silma. Sõidan maanteel püsikiirusehoidja 90-100 vahel ja järsku ilmub tahavaatepeeglisse ei tea kust mingi XC70- XC90 V70 ja lihtsalt kütab must mööda kui seisvast verstapostist.
Ma ei tõstataks seda teemat, kui see oleks ühekordne elamus, aga hommikuti töölt koju sõites lihtsalt on silma hakanud, et pidevalt kütavad just Volvod hullude manöövritega mööda! Kust nad valla on pääsenud, mina ei tea, üsna palju on ka Soome numbrimärkidega selliseid.

Pole enam poisike ja seega ei viitsi nendega võidu rallitada, parem tõmban kõrvale ja kao kus ****! :mrgreen:
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

Tundub et BMW on nii keeruline auto et isegi kõrgelt haritud politseinikel on nende käsitsemisega raskusi http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=64749198
´17 4Drive
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Riivo kirjutas:Tundub et BMW on nii keeruline auto et isegi kõrgelt haritud politseinikel on nende käsitsemisega raskusi http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=64749198
Kj Sinu viidatud artiklis pole vähemalt sellel hetkel kui mina vaatasin, mainitud BMW'd :)

jJanno
exTouring
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas coley »

Janno kas sa pilte ikka vaatasid, sinine E46 säras seal ühe avarii osalisena...
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Henri. »

Janno vist pidas pigem seda silmas, et pealkiri ei olnud stiilis "eravärvides BMW rammis kesklinnas päise päeva ajal politseisõidukit".
Ühtlasi ei tundu isegi artikli sisus olevat BMW'd mainitud, mida võib D3lf1 puhul tõeliseks suursaavutuseks lugeda.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jjanno »

Tere
coley kirjutas:Janno kas sa pilte ikka vaatasid, sinine E46 säras seal ühe avarii osalisena...
Uudis vajas kajastamist. Mõlemad osalised olid piltidel esindatud. Täiesti neutraalne uudisnupp ju? Minu eelnev postitus oli põhjustatud sellest, et ei mõistnud selle lingi siia teemasse postitamist. Pigem oleks sobinud avarii piltide alla.

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Anti_K kirjutas:Minule jällegi hakanud Volvo-meeste mentaliteet silma! Inimesed kes Volvo ostavad, mainivad justkui ühest suust, et üliturvaline auto on! Sealt edasi kandub see käitumismaneeridesse, mõeldes, et avarii korral päästab "imeauto" ära! Ja viimasel ajal hakanud nende käitumine silma. Sõidan maanteel püsikiirusehoidja 90-100 vahel ja järsku ilmub tahavaatepeeglisse ei tea kust mingi XC70- XC90 V70 ja lihtsalt kütab must mööda kui seisvast verstapostist.
Ma ei tõstataks seda teemat, kui see oleks ühekordne elamus, aga hommikuti töölt koju sõites lihtsalt on silma hakanud, et pidevalt kütavad just Volvod hullude manöövritega mööda! Kust nad valla on pääsenud, mina ei tea, üsna palju on ka Soome numbrimärkidega selliseid.

Pole enam poisike ja seega ei viitsi nendega võidu rallitada, parem tõmban kõrvale ja kao kus ****! :mrgreen:
Ka minuga on nii väga palju juhtunud ja just neid kõige rohkem tähele pannud. Eriti naljakad on veel maasturiga Volvomehed, kes üritavad siis foori taga vanale bmw-le koha kätte näidata. Kahjuks muidugi on nende üle 2 tonni kaaluv jurakas liiga raske, et seda teha.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas iisak »

oo7 kirjutas:[
Ka minuga on nii väga palju juhtunud ja just neid kõige rohkem tähele pannud. Eriti naljakad on veel maasturiga Volvomehed, kes üritavad siis foori taga vanale bmw-le koha kätte näidata. Kahjuks muidugi on nende üle 2 tonni kaaluv jurakas liiga raske, et seda teha.
Oled sa selles täitsa kindel?
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas toivoku »

iisak kirjutas:
oo7 kirjutas:[
Ka minuga on nii väga palju juhtunud ja just neid kõige rohkem tähele pannud. Eriti naljakad on veel maasturiga Volvomehed, kes üritavad siis foori taga vanale bmw-le koha kätte näidata. Kahjuks muidugi on nende üle 2 tonni kaaluv jurakas liiga raske, et seda teha.
Oled sa selles täitsa kindel?
erand kinnitab reeglit.
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Diislid teevad mingi 12+s sajani, 2.5 turbo 9.5s sajani... milles küsimus korduvalt proovitud, pole vaja isegi põhja vajutada.

Mõtlen siis Volvo XC90-t

V8 on muidugi enamvähem kiire, aga neid on väga vähe.

Imestan, et nii aeglase autoga pereisad üldse üritavad :roll:
Supriim
Huviline
Postitusi: 318
Liitunud: 24.07.2010 23:56 54
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Supriim »

Äkki sulle tundub, et nad "kiirendavad" :lol:
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Kättega vehkimine roolist jms käib ka asja juurde.

Lisaks summutist tulev korralik diislitahm näitab samuti, et onu sees tallab nii kuis jäksab.

On 3x juhtunud. Viimati Laagri maxi ees foori taga suunaga pärnu poole
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Randofer »

Siis kui veel e36 2.5 tds oli tuli ikka vahepeal foori taga mingi pereisa oma 7 kohalisega tõmblema. Paljudega ei viitsind kiirendadagi, las neil olla ka hea päev oma tramm tüüpi sõidukis. :D
When it doesn´t blow it sucks
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Henri. »

oo7 kirjutas:On 3x juhtunud. Viimati Laagri maxi ees foori taga suunaga pärnu poole
iisak, aitab küll. Kaua sa neid rullnokkbemme oma XC90-ga joonelt mõõdad :mrgreen:
Indrek J
Huviline
Postitusi: 1124
Liitunud: 21.05.2007 09:23 12
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Indrek J »

...kes üritavad siis foori taga vanale bmw-le koha kätte näidata. Kahjuks muidugi on nende üle 2 tonni kaaluv jurakas liiga raske, et seda teha...
Kuidas see fooritaga koha kätte näitamine välja näeb, hoitakse pidurit ja gaasi peal uuel aut. kastiga jeebikul? (Tundus naljakas sõnastus) Ja sina muidugi lased auto täiesti peeneks iga sellise "tõestaja" puhul kuigi tegu võib-olla ka lihtsalt Pärnusse kiirustava inimesega, kel täiesti ükskõik, kes fooritaga tema kõrval rohelist tuld ootab? Ma arvan, et see fooritaga koha kätte näitamine on igaühe enda kujutelmas, ärge laske end häirida ebavajalikel faktoritel.
BMW fänn
Vasta