Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
acidmaze
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 22.11.2010 18:09 08
Peamine sõiduk: E39 530D
Asukoht: tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas acidmaze »

http://forum.honda-club.ee/viewtopic.ph ... c&start=50" onclick="window.open(this.href);return false;
natuke lugemismaterjali honda klubi poolt:D
530d
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

Suurus äratab kadedust, kadedus tekitab pahatahtlikkust, pahatahtlikkus sigitab valesid. Ütleks mina seepeale :D
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas iisak »

Henri_J kirjutas:
oo7 kirjutas:On 3x juhtunud. Viimati Laagri maxi ees foori taga suunaga pärnu poole
iisak, aitab küll. Kaua sa neid rullnokkbemme oma XC90-ga joonelt mõõdad :mrgreen:
Pilt
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
Ivo81
Huviline
Postitusi: 190
Liitunud: 23.05.2007 12:12 55
Peamine sõiduk: BMW 525i

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Ivo81 »

Kuna siin oli miskine Honda vs BMW võrdlus.
Otsisin minagi uut auto see kevad ja proovisin ka 2008a aasta accordi. Auto nagu auto ikka aga peale seda kui proovisin 2003a E39 oli minu jaoks valik tehtud. Juhitavus jne on vast samast klassist aga kõik muu eesotsas salongi kvaliteediga on BMW peajagu üle ja ei maksa unustada, et E39 on aastast 96 samas see accord nägi vist 2004 ilmavalgust.

Lihtsalt lisasin :) olen ka civicuga sõitnud ja polnud viga midagi aga võrrelda neid kahte marki kahjuks ei saa.
Juice
Huviline
Postitusi: 52
Liitunud: 17.07.2012 21:02 38

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Juice »

Huvitav, et Honda klubis on niisugune offtopic lubatud. Pealkirja järgi eeldaks, et kirjutatakse bmw vigadest jne aga teema läbi sirvides pole auto kohta sõnagi ja viidatakse ainult mingitele juhtidele :D.
Samas paneb ka mõtlema, et isegi Veho Eesti ( honda esindus ) töötajatest nii mõnigi sõidab bmw-ga, huvitav miks ?
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas prelude20 »

Mul on kasutaja. Aktiivne klubiline ka. Pahatahtlikust seal pole aga lihtsalt see bmw rõhutamine. Eks ajalugu omatöö teind. Sama kirumine on siin ka maasturi omanike jne. Surnud ring ühesõnaga :D . Ei tasu kõike puhta tõena ka võtta mis valmis trükitud. Samas osadel kasutajatel on kõrval igapäeva auto ka. Bmw , audi jne. Ja kui CRX sõitsin siis paljud e46 omanikud tahtsid võidu sõita. Kuigi no 91kw vrs 142kw. Andke andeks tõesti. Minu silmis see rohkem huumor juba aga eks leidub ka tõsimeelseid.
Autod ei näita enam midagi. Meie liiklus kultuur on juba eiteakasjõuankodu. Tulge üle läänemere ja sõitke siin. Peale seda saate aru juba ,et need markide lahterdamised on ajalugu kui oss sõitis e30, lihtkodanik sierraga ja väiksem tegija juba omega jne.
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Randofer »

Kõvematele vaidlejatele Honda vs Bmw on auhind Pilt
When it doesn´t blow it sucks
RaimoK
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 14.06.2007 15:57 08
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas RaimoK »

Tsiteeritud facebookist :
AUSTUS!
Kui keegi tunneb või teab isikut, kes sõidab musta BMW-ga numbrimärgiga 652 MFX, siis kummardage! Täna jäi silma olukord, kus lihtsalt pean antud meesterahvast kiitma. Peterburi tee Ülemiste poolses otsas, kus peale 16:oo on parajad liiklusseisakud, suri välja minust mõned autod eespool sõitev Lada. Ei pea ilmselt selgitama, millise kaose see tekitas ja kui lärmakalt rooli muljudes enamasti siis tagumised sõidukid autoomanikule kaasa elavad. Lada roolis oli vana mees, kaasas väike poiss. Mees loomulikult üritas oma sõidukit ummiku raames foorini lükata, et seal kuidagi Merko alasse auto eest ära saada. Abi lükkamisel-sissehüppamisel-käivitamisel-pidurdamisel - ei keegi. Kõrvalreast - mitte keegi. Ehituselt - mitte keegi. Vanaonule tuli appi meesterahvas, kes sõitis tema ees. Isik, kes oleks ammuilma sealt ummikust minema saanud, foori alt läbi ja tuhatnelja ajama. Parkis aga 652 MFX end peale foori kõrvale ära ja jooksis tagasi aitama - lükkas Lada üle ristmiku Sikupilli mäele ja sealt veel oma 30 m. Edasi sai auto ise hääled sisse. Mees lippas tagasi autosse ja sõitis minema. Kokku kulus tal max 2 min. Rohkem selliseid mehi! Aitäh Sulle minu poolt, kes ma olin üldse kõrvaline auto paar sõidukit tagapool. Aitäh, ka selle eest, et aitasid säästa minu ja teiste aega, mis me muidu oleks seal ummikus veetnud. Aga kõige suurem on minu austus, et inimene hoolis.

Irena Mändmaa
E61 530D Touring 2008
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti_K »

Eelmise lehekülje peal ka keegi kirjeldas kuidas ühed noored mehed hõbedase E46 aitasid üht ärakoolend Asconat tee äärde lükata. Tõesti, au ja kiitus sellistele inimestele, kes vahest vaevaks võtavad ligimesi aidata! Siiras tänu võhivõõralt on igal juhul etem, kui võltstänu mõnelt tuttavlt.
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
StenV70
Huviline
Postitusi: 1440
Liitunud: 12.04.2009 13:34 56
Peamine sõiduk: Mercury Grand Marquis
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas StenV70 »

Ma aitasin ka ühel vanamehel 03-e tee pealt ära lükata,tegelikult on selliseid asju rohkemgi ette tulnud....Ei näe sellises teos midagi erilist ja imelikud on need kes ei viitsi aidata aga signaalitada ja rooli närida viitsivad....Ega siis kiiremini ju ei pääse...Ja teinekord ei peagi ummik olema,et aidata,heast tahtest võib ju ka korra peatuda... :roll:
taunod
Huviline
Postitusi: 3938
Liitunud: 10.08.2007 06:54 43
Asukoht: Viljandi

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas taunod »

Kes tahab Lauriga autot vahetada? :lol:
http://www.postimees.ee/949994/kihutaja ... sega-soita" onclick="window.open(this.href);return false;
2X328 '95
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas prelude20 »

Täna oli huvitav vaatepilt Stockis. Kiirabi vilkuritega, Z3 keeras tuimalt üle pidevjoonte ette. Kiirabi pani sireeni peale. Selle aemel , et teed anda nagu ülejäänud tegid hoopis pidurdas kiirabi kinni keset sõiduteed, kaks keskmist sõrme kerkisid ja siis järgnes põhjagaas. Roolis oli hallipäine vanamees kes oleks isegi isaks mulle liiga vana.
joffe
Huviline
Postitusi: 1987
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas joffe »

Issanda loomaaed on kirju- muud ei oskagi öelda! :?
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti_K »

Siin on ehe kontrast tekkinud, üks kes on äsja juhiload saanud ja härga täis kukk oma 540 ja teine säilivusaja ületanud hallitav toode. Ehk siis üks noorusest loll ja teine vanadusest nõder :mrgreen: mõlemilt paras auto käest ära võtta ja sõitku bussiga, idioodid!
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas prelude20 »

Siin sõidab BMWga 40 ja üles rahvas. Noori näeb aruharva. Tudisev taat X6M parkimas enam ei panegi pead pöörama. Ja vaieldamatu rahva lemmik on e36 compackt. Neid vedeleb igal pool ja siis edasi alates e90nest. E39 -38 jne on haruarva ja siis ka läti- leedu - eesti numbritega.
Muidu viksid, viisakad olnud.. Vahel küll liiga uimased kui kruiisivad 30nega linnas aga kes meist ikka ralliks 700sega mil tagaiste alles kiles :mrgreen:
Kasutaja avatar
dingo2
Huviline
Postitusi: 896
Liitunud: 24.09.2008 17:37 50
Peamine sõiduk: BMW e39 528i
Asukoht: Pärnu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas dingo2 »

ei kurda minagi seda pärnu bmw omanike sõidustiili!tean siit linnast/maalt ka päris mitmeid inimesi kelledest paljud minu sõbrad/tuttavad ja omavad bmwesid,ega ei saa mina väita et on retsid seaduse rikkujad!vajutada meeldib nii mulle kui ka neile aga sedagi mõistuse piires.no kui jääb mõni oma igiliikuriga ette mölutama jääb siis andke andeks aga tema taha seisma ma ka ei jää!ei ole tegu kiitmisega vaid nii see on.
f_ck the rest bmw is the best :)
Indrek J
Huviline
Postitusi: 1124
Liitunud: 21.05.2007 09:23 12
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Indrek J »

http://www.reporter.ee/2012/08/26/polit ... ga-avarii/" onclick="window.open(this.href);return false;

Seekord on vähemalt avariipõhjustaja juht mitte BMW. Aga kahju, et inimesed kannatada said
BMW fänn
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti_K »

Eile õhtu sõitsime paarimehe vana Scopra-rondiga ja ringristmikul haapsalus tuli Selveri poolt üks E34 raibe, vist oli esiots räsitud ja kindlalt oli tagatiib mölkis. Ei andnud ikka ego alla, pidi meil külmalt nina eest läbi pressima. Pidin naeru kätte hingamise ära unustama, kui silm tabas pagasnikul 518 embleemi! Noo johhaidii, kõikse lahjem moto mida E34 peale pandi, aga ikkagist BMW ju (Y). Tüüp ikka punnas seda pedaali päris mehiselt sest ringilt lahkudes nagu ähvardas kergelt saba liputama hakata.

Igal juhul, tubli poiss! (iroonia) :mrgreen:
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

8 postitust tagasi olnud prelude20 postituse kohta niipalju, et Rootsis on see keskmise sõrme näitamine kuidagi jube levinud, omal oli paar nädalat tagasi kahel järjestikusel päeval kaks juhust, kus ühel juhul näidati sõrme täiesti lambist- sõitsin piloodiga kiirteel, kedagi ei seganud a üks tropp tuli ja pistis sõrme aknast välja, teine juhus oli taas ühe vanamehega, kes ise sõita ei märganud ja mööda ka ei lasknud- lõpptulemus oli taas püstiaetud keskmine sõrm. piixud sellised igatahes- öeldakse küll, et hallpead austa, kuid kuidas on võimalik sellist lontrust austada?
Kuigi ma ei ole ammu enam eriti Eestis sõitma sattunud, tundub mulle siiski, et Eestis asi nii hull pole. Vabandan, kui ma eksin, kuid loodan, et sellised tüübid mu teele ei jää, muidu on lõpptulemuseks tagurpidimurtud sõrm.
Imelik ongi see, et see keskmine sõrm ajab spontaanselt paljud inimesed tigedaks, kui sellega vehkida.

Mis aga puutub BMW-sse, siis tõesti, erinevalt Eestist on kallimad BMWd ikkagi vanemate inimeste omanduses, ja noh, maine kujuneb keskmise sõrme näitamisega mühinal. Lisaks veel olen täheldanud, et suunda näitama, olgu see siis tänamiseks või manöövrist teavitamiseks, ei ole ka mujal Skandinaavias BMW omanikud eriti agarad, vähemalt muude markidega võrreldes. Ei oska arvata, miks see nii on.
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Randofer »

Tartus liigeldes olen tähele pannud, et suunda ei viitsi näidata autojuhid kellel on juhiiste katki (istuvad keskele lääpas) ja vasak käsi sirgelt rooli peal (üleval keskel või isegi kisub kella kahe peale). Sellisel puhul pole isegi automargil vahet.


Edit Henri_J: Puhastatud.
Viimati muutis Henri., 30.09.2012 14:40 37, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Omavahel vaidlemiseks on MSN ja muud kommunikaatorid.
When it doesn´t blow it sucks
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TiitR »

Ei osanudki kuhugi mujale postitada, kuid kas keegi MEIE seast? :| (Sry, kui teema juba kuskil ülleval on).
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=116427" onclick="window.open(this.href);return false;
P.S nagu mina aru sain, siis Motors24-s viidatud BMW pole konkreetne masin, vaid kuna teemaalgataja on naisterahvas, siis viitas lihtsalt e34-le... (mitte, et nüüd naisterahvas paremini ei suudaks/oskaks, vms... :D ).
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
Marek_M
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 16.11.2010 14:50 44
Asukoht: Hps

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Marek_M »

Anti_K kirjutas:Eile õhtu sõitsime paarimehe vana Scopra-rondiga ja ringristmikul haapsalus tuli Selveri poolt üks E34 raibe, vist oli esiots räsitud ja kindlalt oli tagatiib mölkis. Ei andnud ikka ego alla, pidi meil külmalt nina eest läbi pressima. Pidin naeru kätte hingamise ära unustama, kui silm tabas pagasnikul 518 embleemi! Noo johhaidii, kõikse lahjem moto mida E34 peale pandi, aga ikkagist BMW ju (Y). Tüüp ikka punnas seda pedaali päris mehiselt sest ringilt lahkudes nagu ähvardas kergelt saba liputama hakata.

Igal juhul, tubli poiss! (iroonia) :mrgreen:
518 embleemi taga peitub 3.5 155kw lsd :D Need vead, mis jutus kirjeldad, on eemaldatud ja varsti ka auto tervenesti üle värvitud :D Teen autot,kuidas töö kõrvalt suudan! Teen ise, ei käi kedagi palumas. Ja kahjuks või õnneks ma pole pedaali linna vahel mehiselt vajutanud, Haapsalus on selline koht olemas nagu Kiltsi lennuväli, kus saab iga kell ennast välja elamas käia ;)
Ja kui mu järgmisel Bmw-l on selline märk nagu m5, siis usu ka, et M5 :lol:
Bmw 525i e34 M-Technik´92 & Bmw 735i e38 individual
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Ma ei saa sellest aru, mis mingite skorpade ja omegate jne roimade omanikud naeravad 518i üle. See auto annab välja 85kw mis on sama palju kui nende ilgelt kõvadel 2.0-idel, Sierra samast ajast suutis üldse 74kw 2 liitrisest võluda ? Lisaks on 524td aeglasem tehase järgi, kui see 518i. Seda küll kõik kangesti kiidavad ja maitea kuida edasi rebib :lol: :lol:


See, et BMW ei teinud mingit 1.3 liitrist 44kw panni nagu eelpool mainitud autotootjad, ei tähenda, et see 518 nüüd mingi naeruväärne risu oleks. Eriti haledad on veel need vanad ilma turbota diislid, mida tol ajal toodeti. (Mercedes W124, Opel Omega, erinevad audid jne)

Mul omal oli kunagi 2.3D Opel Omega, enam aeglasema autoga ma pole elus sõita saanud 0-100 tegi 20+ s :lol: Sellisega ei ole võimalik enam tänapäeva liikluses hakkama saada.
taunod
Huviline
Postitusi: 3938
Liitunud: 10.08.2007 06:54 43
Asukoht: Viljandi

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas taunod »

oo7 kirjutas:Ma ei saa sellest aru, mis mingite skorpade ja omegate jne roimade omanikud naeravad 518i üle. See auto annab välja 85kw mis on sama palju kui nende ilgelt kõvadel 2.0-idel, Sierra samast ajast suutis üldse 74kw 2 liitrisest võluda ? Lisaks on 524td aeglasem tehase järgi, kui see 518i. Seda küll kõik kangesti kiidavad ja maitea kuida edasi rebib :lol: :lol:
.
OT!
Sierral oli cosworth (2.0 TURBO) nagu bemmil oli M- seeria:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ford_Sierra_RS_Cosworth" onclick="window.open(this.href);return false;
Kusjuures 2007 oleks peaaegu 2.8 asemel see tulnud mulle ;)
2X328 '95
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

Täna nõmmele minnes ja raudtee ülesõidukohal rivis 10 auto olles nägin tõsist nahhalsust BMW juhi poolt.
Autoks oli E39 Sedaan Tumehall, kui ei eksi oli ka m-stangering. FLift oli igastahes.
Raudtee fooris põles punane tõkkepuud hakkasid tõusma pm antud huligaani auto kohal. Pole mina sellist roppust veel oma silmaga näinud, kahju et politseid teisel pool raudteed ei olnud. Isegi oleks tahtnud kaela kahekorra keerata, aga kadus nagu tina tuhka. Kes on antud kohas autoga olnud saab isegi aru kui nahhalne peab olema, et sellist "julgustükki" teha. Loodan, et keegi foorumlane nägi veel seda peale minu.
Ei saa ju nii kiire või ükskõikne olla ja niiviisi eluga riskida???
Antud juhul ei olnud Bmw-s olnud isik 100% teadlik, kas rong sõitis läbi või mitte.
NÕMME
Pilt
JÄRVE KESKUS
Pilt
Punased on seisvad autod ja hall tähistab BMW liikumissuunda.
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

Eile õhtul Õismäel Ehitajate tee poolses otsas tuli üks must bemm (E34) ehitajate teelt ringile, ta tahtis väljuda kolmandal mahasõidul, ent otsustas, et selle 3/4 ringist ta driftib keset liiklust. Korjas siis hoo üles, aga kuna ilmselgelt oli tegu enda võimeid ülehindava isikuga, siis ta tegi 2. ja 3. mahasõidu vahel spinni. Keset liiklust! Reede õhtul oli päris suur liiklus, imestasin isegi, et kuidas sel kellajal (pool 9) nii palju autosid oli. Hea, et keegi talle otsa ei põrutanud, kui ta parasjagu spinnis, sest tavaliikluses seda ju ei oska oodata. Ringile sõita soovinud autod ootasid, et ta eest ära läheks. Sel bemmijuhul võiks piinlik olla, aga ilmselt ta seda ise ei tunne.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

number kindlasti ei jäänud meelde jah? :)
´17 4Drive
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

Pime oli, ei näinud kiirelt vaadata ja spinni ajal see number pole veel raskemini loetav. Tegelikult oli mu väike lootus, et ta sõidaks oma auto äärekivisse katki, sest siis oleks mõnda aega üks idikas liikluses vähem. No ausalt, ma tõesti ei soovi, et sellised "peast ralliässad" hullavad iga nurga peal, samal ajal kui ma pean neid idiootsusi oma autost koos lapsega pealt vaatama. Äkki tuleb ka mulle selga, keegi ei tea ju ja auto oli täiesti kontrollimatu juhi poolt.
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Madis. »

Ma olen ilmselt ka seda E34 näinud seal. Tume M-paketi ja 15-16" velgedega, numbrit ei vaadanud, silma jäi sellega et sõitis enda/auto võimete piiril. :)
aamdnil
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 02.01.2008 16:31 04
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas aamdnil »

***TEO vms, E36, tumedat värvi ja hele plekkvelg all. (ei jäänud nr meelde)
Ülemiste keskuse parklas sõiduteed ületavate inimeste vahel driftimine on kindlasti hea antud automargi mainele.

Isegi mitte ei taha tervitada,
marko
If a key opens lots of locks, then it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, then it's a shitty lock.
Vasta