Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Eva »

Eks neid bemmijuhte ole igasuguseid.
Oli endalgi kord juhus, kus sinist tooni E38 Tartu mnt mulle (kes ma oli juba möödasõidul nii eessõitvast autost, temast kui ka tema ees olevast suurest kaubaautost) julmalt nina ette keeras. Rattad blokki, mis muud, muidu oleks selga sõitnud ja kaks autot veel lisaks... Pärast temast möödudes IRVITAS mulle näkku mingi vinnipunniline tattnokk..
Väga viitsiks, siis leiaks selle nolgi siit foorumistki üles, sest nr märk veel meeles..
Ühesõnaga, kui end ära tunned..Mul on sulle aspiriini, millega su tahavaatepeegleid ja sind ennast nuhelda!
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5624
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas eero »

Heigo_K kirjutas:Üks varuosadega tegelev foorumlane näitas mõned nädalad tagasi akadeemia ja kadaka ristis ilmekalt millised on "eeskujulikud" foorumlased ja bmw omanikud. :D

Autoks shampusekarva X5
Näpuga ei näita ja nimesid ei nimeta.
Ilmselt tunneb ennast ise ka ära.
Mina vä? Huitav, misasjaga ma seal siis hakkama küll sain? Tegelikult, mitte vürtsikalt üle pakkudes, sest mina tunnen enda kohta käiva bs-i ära, kui teised isegi uskuma võivad jääda ;)
Kas see, et sõitsin 1-ses reas, mis ära lõpeb ja reastusin ringi 2-se ritta teiste vahele? Milleks ongi need 2 otse minevat rida tehtud, et rohkem korraga üle mahuks ega tervet tänavat kuni eelmise ristmikuni kinni ei pargitaks. Seda ma teen seal küll tõesti iga päev, kui teises reas üle 5-6 auto on. Aga ju kõrval sattus olema tavaline päriseestlane, kellel ei mahu hinge, kui kõik ühes rivis ei jonota?

Andke mulle andeks, kui ma seda huligaansust vahel ka selliselt kohalt võttes teen, et minu taga olevad ka sama rohelisega üle ristmiku jõuavad ja et ma seda liikluse mittetakistamist juhtumisi BMWga teen. Ma mingit muud "sigadust" küll ei kujuta ette ausalt öeldes :roll: :lol:
Viimati muutis eero, 21.11.2014 11:56 05, muudetud 1 kord kokku.
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Annely »

No ma ei tea, ma sain sõimata ühelt eestlasest länkarimutilt (tibi east oli juba väljas), kuna ma ei tõmmanud üle Viru ringi trammiteede 160ga. Sõitis kõrvale, lasi akna alla ja räuskas :)
Neid vaimselt vähemvõimekaid on igal ristmikul, iga automargi roolis ja tööl samas kontoriski. Kust nad tulevad ja miks - vot ei tea. Ju see on lihtsalt looduse liigirikkuse downside. Taandada nendega kohtumist ühele automargile või ühele isikule... põhjendamatu :)
Ma®tin
Huviline
Postitusi: 2520
Liitunud: 05.11.2009 12:50 40

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Ma®tin »

Shieeet, ma teen ka nii nagu Eero, üsna tihti kusjuures. Arvasin samuti, et selleks seal selline lahendus ongi.
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

seda lahendust on palju mujalgi, näiteks smuuli - peterburi ristis, kust ühe tsükliga pääseks üle vist kolm autot, kui kõik lahedalt ühes reas tiksuksid. ise teen veel tavaliselt nii, et sõidan foori taha selles reas, mis ära lõpeb, vahin täiega foori ja teen näo nagu tahaks täiega oma rea lõppedes kõigist ette saada, sestap kõrvalreas väikekodanlane väänab oma poekärust välja viimase, lastes kummisuitsu saatel horisondi poole, misjärel mina rahulikult tema sappa saan reastuda :mrgreen:
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Eva »

pancho villa kirjutas:väikekodanlane väänab oma poekärust välja viimase, lastes kummisuitsu saatel horisondi poole :mrgreen:
:lol:
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
Ivo81
Huviline
Postitusi: 190
Liitunud: 23.05.2007 12:12 55
Peamine sõiduk: BMW 525i

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Ivo81 »

Kusjuures see pancho nimetatud trikk töötab väga hästi. Niimoodi peenestatakse, et jumal eest keegi vahele ei mahuks ja siis saab rahulikult selle kiirendaja sappa võtta. Kuigi õnneks on isegi minu väike mootor piisav, et ka jõuda sinna kuhu vaja, siis pigem ka reastun peenestajate taha.
al101
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 17.02.2007 23:18 24
Asukoht: Oma kodu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas al101 »

Aare530 jutust ma ei saanud ainult sellest aru, et kumbalegi poole tekkis sul üks auto?
Üks oli seesama hõbedane bmw? Ja hiljem oli see BMW sul vasakul kuidagi, kui sa olid läinu paremale samasse ritta, kuhu temagi?

Muidu ainuke loogiline asi, mida ma suudan siit leida on see, et ehk ta üritas sinuga võidu sõita ja näitas seoses võidusõiduga sõrme, tean, et osad teevad nii.
Paremale keeramist sa tal kuidagi ei seganud eks?

Kahjuks leidub juhte igasuguseid, küll vahele pressivaid, kes arvavad, et neil on õigus kõigeks ja teab, mida veel.
Youtube on selliseid liiklusraevu videosid täis.

Viimasel ajal on BMW mainet 4 õnnetusega, päris hästi üleval hoitud, vaatan.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Kahele poole tekkis mul auto vahetult peale Swedbanki peahoonet, vasakul oli seesama bemm. Hiljem reastusin mina omas tempos, ilma igasuguse võidusõiduta paremasse ritta, mis enne Olümpiat bussijaama poole suundub. Olin sellest bemmist eespool ning nagu öeldud, liikusin omas tempos ning see siis oma tõmblemisega jõudis mulle kõrvale- eks ta siis avastas, et ta peaks ka paremasse ritta tulema ning hakkas mulle peale vajuma. See keskmine sõrm oli siiski arusaamatu žest, et milleks seda vaja oli :D
Seda näitas ta siis, kui see rida, kus mina olin, kiiremini liikus, kui see, mida tema arvas algselt kiirem olevat.
Kuid las jääb, teemaga edasi nüüd, siin pole tegelikult enam BMW mainega midagi pistmist, siin on pistmist ikkagi BMW omanike/juhtide kuplialusega :)
Kasutaja avatar
Tiit
Huviline
Postitusi: 532
Liitunud: 19.08.2008 00:35 43
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Tiit »

al101 kirjutas:
Viimasel ajal on BMW mainet 4 õnnetusega, päris hästi üleval hoitud, vaatan.
4 avariid rohkem kui sajast? :D
al101
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 17.02.2007 23:18 24
Asukoht: Oma kodu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas al101 »

Uuri mis õnnetused need olid :)
Kasutaja avatar
Tiit
Huviline
Postitusi: 532
Liitunud: 19.08.2008 00:35 43
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Tiit »

Mine loe parem kokku, mitu BMW-d EI TEINUD avariid :P
al101
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 17.02.2007 23:18 24
Asukoht: Oma kodu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas al101 »

Mitu muud marki autot sõitis viimase nädala jooksul politseil eest ära?
Kasutaja avatar
Tiit
Huviline
Postitusi: 532
Liitunud: 19.08.2008 00:35 43
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Tiit »

Need, mis tõesti eest ära sõidavad, uudistesse ei jõua.
Kasutaja avatar
riffF
Huviline
Postitusi: 718
Liitunud: 12.12.2008 12:21 32
Asukoht: tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas riffF »

ttsys kirjutas:Miks just teile peale vajutakse või kätega vehitakse? Miks siis? Mõelge, miks seda nn valitutega juhtub või kuidas selliseid olukordi eos ära hoida. Alati on 2 või liikluses enamgi osapooli. Lugege märke enda ümber näiteks rohkem. Kõiki ja igasuguseid märke - mitte ainult kellegi auto marki või kui ilus on keegi vaid hoopos olulisemaid märke, näiteks kuidas ise parem juht olla jne.
Kohanemine, õppimine, arenemine on märksõnad.
Ma siin paarkümend postitust tagasi kirjutasin pisikese loo. Naised tuled ei põlenud, andsin talle sellest märku, aga tal oli uuem bemm, seega naitas sõrme. Kuskohas ma eksisin või miks sellised asjad juhtuvad teatud inimestega??? on normaalne kui antakse teada kui tuled ei põle ju, enamikel kordadel viskab kätt see autojuht, kel tuled ei põle ja paneb need seejärel kenasti põlema :D Mõni moor ongi oma auto, load saanud oma ilusa raami kasutusrendist ja mõistust tihti pole ka sendi eest mitte.Paraku koondub elu järjest rohkem pealinna, seega seal selliseid tolvaneid rohkem, kõigil on vaja kellelegi ära teha ja olla ka naabrist parem. Aegajalt ajab naerma, loodan et kunagi ei aja nutma.
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Eva »

Mõnel ongi auto nö staatuse märk ega sellega midagi teha ei peagi oskama ehk siis suurepärane näide Tartu-Tallinn mnt, kus üks valge Lexus sõitis kinniklapitud peeglitega :roll:
Samas BMW on nagu teatud märk teistele juhtidele. Nii kui BMW läheb neist möödasõidule, on neil jube vajadus kiirendada ja sind takistada. Olen korra ise tekitanud Tartu mnt kolm rida :mad: Esiti arvasin, et autol kadus jõud tagant, et mis toimub...
730 bellarussiga seda nii palju ei ole aga 750 ajab neid kuidagi eriti kihevile.
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
JanekEnde
Huviline
Postitusi: 4952
Liitunud: 29.04.2011 09:36 39
Peamine sõiduk: Scania
Asukoht: Pärnu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas JanekEnde »

Liikluses tõmblejaid on palju.. kellelgi on ikka vaja ju ära suruda BMW-le.
e32 735ia -> e36 323iaT/e39 523iaT-> e39 523ia -> e28 520i -> e34 525iaT -> Sierra GT, Sierra & e32 730ia.
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas MargusA »

Küll ikka mõnedega juhtub asju kui korra tihedamasse liiklusesse satutakse :) Samas ei tasu igasugu ärapanemistesse ja ettekeeramistesse niiväga närviliselt suhtuda.Elate kauem.
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Eva »

Nooojah. Et siis ole aga rahulik, kui keegi sind tappa üritab.. See ka variant muidugi :roll:

Minu jaoks on kummastav, et BMW nii paljudele ostukäruga inimestele nö jalgu jääb. Kui mul on kiire ja mu auto suudab teha möödasõitu palju paremini, kui möödasõidetavate omad, siis on BMW juht idioot jne.
Aga see, kelle möödasõitu võib juba kalendriga mõõta, ei ole ohtlik?
Minul on igasugu erinevaid situatsioone olnud ja ei ole kordagi näinud, et ükski (üks E38 tattnokk v.a.) BMW teeks midagi, mis pead vangutama paneks. Ohtlikke asju teevadki pigem pühapäevasõitjad oma romudega ja naised...
Võta mnt või Tallinna linn- väga suur enamus naisi on rooli taga lihtsalt üks katkine tihend- ei kasuta nad peegleid, suunatuld, rida hoida ei oska pöörangul, teisi autosid ei näe, keeravad sulle ette või külje pealt sisse... Nutune on see liiklus Eestis. Mis eksamineerijad need on, kes selliseid eksamilt läbi lasevad.
Mina mäletan, kus minu sõiduõpetaja rääkis, kuidas temal käis mitu õpilast, kes poleks elus tohtinud lube saada. Aga teooriaeksamid tegid ära ja korralikult üks kord ARKi eksam ka ja liiklusesse nad teisi tapma läksidki... Ja selliseid on terve banaanivabariik täs.
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

tegelikult tehakse lollusi ka teiste autode suhtes, ei tasu oma eksistentsi üldises liiklusvoos väga üle tähtsustada.
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

Nii armas oli näha, 5 seeria BMW E39 tallinnast vabaduse tänavalt maha keeramas, rapla-türi maanteele. (seal kohe raudtee ülesoit ka, kus debiilik teise auto pea vastassuuna surus). Kiirusepiirangud on vist tõesti ainult politseinike jaoks välja mõeldud. Kui sai ühest autost vaevaga möödaja raudtee ülesoidul pea kõik rattas õhku siis oli vaja pedaal uuesti põhja suruda, kuna ees oli veel ju 1 auto, millest pidi kiirelt mööda saama, et mitte maha magada 300meetrit eespool olevat mahasõitu paremale. Antud auto julgustükist sai ka video tehtud, kus on aru saada, kogu kirja sisu. Silma jäi see peldik tänu oma tagumistele diskotuledele, kõik terve tagaosa tuled vilkusid nagu jõulud oleks käes, sellest sai ka video alustatud ja kõik muu mis peale jäi on puhas juhus. Kui saan aega postitan selle video ka interneti teile vaatamiseks. Juhtus see kõik u. 23.10 ajal 2 detsember.
Kasutaja avatar
TarmoV12
Klubiliige - admin
Postitusi: 2399
Liitunud: 27.12.2006 22:15 52
Peamine sõiduk: BMW X5 4.8i
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TarmoV12 »

Teema veidi puhastatud. Palun keskenduda sisulistele mõtteavaldustele, üliemotsionaalsetel sõnavõttudel ja halvustamisel pole foorumis kohta.
V8
Kasutaja avatar
TõnuS
Huviline
Postitusi: 351
Liitunud: 28.07.2005 09:59 01
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TõnuS »

Midagi positiivset ka vahelduseks:

" onclick="window.open(this.href);return false;
M3 EVO Coupe - under construction ;)
strohher
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 19.11.2012 15:43 18
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas strohher »

http://www.reporter.ee/2015/01/12/polit ... jate-eest/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
JanekEnde
Huviline
Postitusi: 4952
Liitunud: 29.04.2011 09:36 39
Peamine sõiduk: Scania
Asukoht: Pärnu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas JanekEnde »

Huvitav, kas antud kodanikul oli väga igav õhtu, et sabas sõitis? :D Ei näe küll, et keegi ohustatud oli vms.. Kihutamisest pole mõtet rääkida, kui video kiirendatud on :lol:
e32 735ia -> e36 323iaT/e39 523iaT-> e39 523ia -> e28 520i -> e34 525iaT -> Sierra GT, Sierra & e32 730ia.
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas MargusA »

Loe kommentaare kaa.BMW omanik kaebas teise BMW omaniku peale.
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Tauri_J »

Ma saaks aru kui mõnel tühjal ristmikul natu mähkida, aga seda oli tõesti ülemäära ja jalakäijatele oli oht suur.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas toivoku »

Tauri_J kirjutas:Ma saaks aru kui mõnel tühjal ristmikul natu mähkida, aga seda oli tõesti ülemäära ja jalakäijatele oli oht suur.
Kus sa neid jalakäijaid seal nägid? :D
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Tauri_J »

toivoku kirjutas:
Tauri_J kirjutas:Ma saaks aru kui mõnel tühjal ristmikul natu mähkida, aga seda oli tõesti ülemäära ja jalakäijatele oli oht suur.
Kus sa neid jalakäijaid seal nägid? :D
ma eeldasin seda. Kuigi jah hästi näha ei ole.

Kuigi see ei õigusta seda tegu, sest ka öösel liigub inimesi kõnniteedel.
Kasutaja avatar
JanekEnde
Huviline
Postitusi: 4952
Liitunud: 29.04.2011 09:36 39
Peamine sõiduk: Scania
Asukoht: Pärnu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas JanekEnde »

Ma arvan, et juhil ikka nii palju mõistust on "driftimise" ajal jälgida ka muud liiklust.
e32 735ia -> e36 323iaT/e39 523iaT-> e39 523ia -> e28 520i -> e34 525iaT -> Sierra GT, Sierra & e32 730ia.
Vasta