Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

Mupparite huiamiseks on näiteks numbrite eemaldamine vana nali juba...cdplaat lükatakse armatuuril VIN koodi ette ka lisaks :)
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

selleks on ika törts üle keskmise idioot olla et Marto närvi ajada :P :P
´17 4Drive
Donald
Huviline
Postitusi: 1337
Liitunud: 13.10.2010 15:36 24

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Donald »

Kas sellel kupeel oli summuti ots alla keeratud ja mingid nilbed veljed all? Üks selline sai eile Järvevanal riigiaktsiaid osta.
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Madis. »

Mul oli ka mõni aeg tagasi intsident hõbedase E46ga, enam ei meenu kas oli sedaan või kupee. Tundub, et diagnoos. :)
Kasutaja avatar
ladammm
Huviline
Postitusi: 697
Liitunud: 13.03.2011 12:18 34
Peamine sõiduk: 5er
Telefon: 53586029
Asukoht: Võru/Tartu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ladammm »

Pilt

Mitte kõik pole ajuhälvikud :roll:
E34 520i & E39 525d & E60 530D & E60 550i (daily) & E85 2.5i ja kõik käsisegukastid
Kasutaja avatar
JuSS---
Huviline
Postitusi: 308
Liitunud: 10.06.2011 17:48 01
Asukoht: JJ Fabrication OÜ

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas JuSS--- »

Donald kirjutas:Kas sellel kupeel oli summuti ots alla keeratud ja mingid nilbed veljed all? Üks selline sai eile Järvevanal riigiaktsiaid osta.
see olin mina... :( sörkisin mingil e39-l järgi kõrval rajal ja ta jäi täpselt minu ja politsei vahele. e39 pidurdas ja tal oli 3kmh väiksem kiirus kui mul, seega mind võeti maha...

Marto. jamas mina aga osaline ei olnud. Polnud Tallinnaski toopäev, lisakas usakaid ja pre FL pole...
Donald
Huviline
Postitusi: 1337
Liitunud: 13.10.2010 15:36 24

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Donald »

Hehe, mina olin selle 39ga. Täitsa lõpp kui palju jõudu su autol on ikka. :D
Pahasti jah, et härrad seal mõõtsid.
Kasutaja avatar
ozzu
Huviline
Postitusi: 988
Liitunud: 19.07.2007 18:52 03
Peamine sõiduk: 328 individual
Asukoht: Perth

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ozzu »

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/v ... d=74659759" onclick="window.open(this.href);return false;

Esimese lôigu lôpuni jôudes polnud endiselt kindel kas see artikkel on maffiast vôi bmw-st...
Huviline
joffe
Huviline
Postitusi: 1987
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas joffe »

ozzu kirjutas:http://www.delfi.ee/news/paevauudised/v ... d=74659759

Esimese lôigu lôpuni jôudes polnud endiselt kindel kas see artikkel on maffiast vôi bmw-st...
Ja ikka ei jõudnudki arusaamisele? :roll:
Mrko
Huviline
Postitusi: 400
Liitunud: 22.08.2012 20:04 29
Peamine sõiduk: E60 530d
Asukoht: Pärnu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Mrko »

Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Kusjuures õige kontekst sellel videol on siin, mitte nagu uudis ütles, et "bemmimees seadis teised ohtu". Ma lihtsalt ei saa aru, kust sellised idioodid tulevad. Loodetavasti loeb selle bemmi omanik ka foorumit, et teada saada, kes ta tegelikult on. IDIOOT. Usun, et mitte ainult minu arvates.
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Henri. »

Sellele videole lisaks 2 kommentaari:
1- hea näide sellest, miks ei tasu väga odavaid pardakaameraid osta. Vähemalt mina seda HD-s vaadates ei suutnud välja lugeda, mis on antud auto numbrimärk.
2- "maanteel kihutav bemmimees seab kaasliiklejad ohtu" - misajast Järvevana tee maantee on? Kuna seal on 70km/h lubatud?
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Henri. kirjutas:Sellele videole lisaks 2 kommentaari:
1- hea näide sellest, miks ei tasu väga odavaid pardakaameraid osta. Vähemalt mina seda HD-s vaadates ei suutnud välja lugeda, mis on antud auto numbrimärk.
Numbrit välja ei kirjuta, aga videost saadud info põhjal pakuks välja 2000 aasta 523i (millel pole hetkel kehtivat liikluskindlustust).

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Henri. »

Liikuvast videost lugesid välja või stoppkaadrilt? Ma proovisin mõlemat. Tulutult. Kahelt eri monitorilt ka veel. Silmakontrollis kevadel oli kõik hästi samas :shock:
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jjanno »

Esimene number mida proovisin andis vasteks mingi mersu. Siis muutsin viimase numbri ära (ei saanud aru kas 8 või 9). Stoppkaader läpakas üleekraani vaates. Prillid on väga kulunud ja vajaks vahetamist :D
exTouring
taunod
Huviline
Postitusi: 3950
Liitunud: 10.08.2007 06:54 43
Asukoht: Viljandi

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas taunod »

Normaalne pole ka 2 kõrvuti sõitvat autot ees!
Janno, sa peaks politseis töötama. Ennem oleks siili udust leidnud, kui täisekraanilt numbrid/tähed :D
2X328 '95
Donald
Huviline
Postitusi: 1337
Liitunud: 13.10.2010 15:36 24

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Donald »

Miks pole normaalne linnas kaherealisel kahel autol kõrvuti sõita?
Kasutaja avatar
Martin1
Huviline
Postitusi: 1726
Liitunud: 30.06.2010 01:25 55
Peamine sõiduk: F31
Asukoht: Tallinn/Laulasmaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Martin1 »

Keelatud pole, aga Järvevana peal oleks viisakas pigem paremal reas hoida, kui ei möödu aeglasemast, sest enamus ajast seal vasakpööret pole võimalik teostada.
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Henri. »

wtf, asulasisesel teel pole mingit kohustust vasakpööret teha, et vasakus reas liigelda. Hommikusel tipptunnil sõidetakse seal rahulikult mõlemas reas kõrvuti 90ga..
Kasutaja avatar
Martin1
Huviline
Postitusi: 1726
Liitunud: 30.06.2010 01:25 55
Peamine sõiduk: F31
Asukoht: Tallinn/Laulasmaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Martin1 »

Seda ma ju ütlesingi et keelatud pole nii sõita, aga kui võimalus ja pole otsest põhjust vasakul reas sõita siis viisakas teed anda kiiremale. Jutt konkreetselt Järvevana teest.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

enamus eesti teetainastest ei tea liiklusviisakusest mitte midagi..
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Annely »

Riivo, ära hakka :D Fesaris ma ei saa sinuga midagi teha, aga siin oled sa minu mängumaal ja me ei hakka samal teemal uuesti arutlema, eriti sinu sõnakasutuse valguses (tühja koha pealt kasutad kaasliiklejate kohta alandavat väljendit - miks? Sa ju tead, kuidas siin foorumis sellistesse sõnavõttudesse suhtutakse).
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Selle viimase video valguses suhtun vähemalt mina Riivo sõnakasutusse väga pooldavalt, selliste kohta on teetainas veel vähe öeldud. Ise pole ma Tallinnas ammu enam sõitnud, kuid usun, et midagi hõisata ka pole. Kui ise pidevalt selle tsirkuse keerises oleks, ei tunduks asi vast üldse hull, kuid vähemalt selle piirkonnaga võrreldes, kus mina enamuse oma ajast kulutan, tekiks vast võrdlusmoment siga vs kägu.
Viimati muutis AARE540, 17.06.2016 00:59 28, muudetud 1 kord kokku.
karl1
Huviline
Postitusi: 2472
Liitunud: 08.10.2008 17:33 14
Peamine sõiduk: E65 FL
Telefon: 56997849
Asukoht: Jüri

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas karl1 »

Ei häiri
Hoiame lippu kõrgel
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Annely »

AARE530 kirjutas:Selle viimase video valguses suhtun vähemalt mina Riivo sõnakasutusse väga pooldavalt, selliste kohta on teetainas veel vähe öeldud.
Selgitan siis veidi oma postituse tagamaid. Riivo ei mõelnud "teetaina" all seda viimase video bemmivenda, vaid neid kahte autot, kes bemmivennale ette jäid.

Long story short:
Riivo mainib "liiklusviisakust". Tema jaoks tähendab see seda, et linnas lubatud kiirusega sõitvad inimesed peaksid liiklema ainult paremas sõidureas või ainsa sõidurea paremas ääres, et kiirematele teed anda. Kindlasti ei tohi lubatud kiirusega sõita kaks autot kõrvuti (nagu ka antud videos näha oli). Maakeeli nimetab ta piirkiirusest kinnipidajaid "maailmaparandajatest troppideks" ja soovitab neil ühistranspordiga liigelda.

Antud videos näeme me just samasuguse mõtteviisiga inimest, kes arvab, et tema sõidab nii, nagu ise tahab, piirkiirus ei ole tema jaoks. Sorry, aga minu arust võiks sellised vennad ennast posti otsa kotletiks sõita. Igaüks, kes arvab ja lausa ütleb välja, et lubatud kiirusega sõitvad inimesed on jobud, mingu ravile ja käigu jala.

Ja ausalt, järgmine inimene, kes põhjendamatut kihutamist linnas õigustab, saab bänni. Ja kes selle peale kobiseb, saab ka bänni.
Kasutaja avatar
Toomas_K
Klubiliige
Postitusi: 980
Liitunud: 17.10.2007 13:04 32
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Toomas_K »

Polegi ammu kedagi bännitud.
525I-->323I-->540I-->528I-->530d-->530d
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Eva »

Toomas_K kirjutas:Polegi ammu kedagi bännitud.
Tõesti või? Ma olen ikka eemal olnud. Mõni isegi arvas ühe mu postituse kustutada, sest tundub et 318 kiiruseületamine oli talle või mõnele tema tuttavale varvastele astumine ja seepeale oli vaja PM haukuda ja ähvardada kuigi keegi teda ei maininud ja tema autogi arvatavasti ei olnud.
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
porku
Huviline
Postitusi: 1099
Liitunud: 27.04.2010 23:17 32
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas porku »

Igapäev sõidan mööda Tartu Maanteed linna sisse ja seal toimub ikka omajagu idiootsusi, naljakas on see, et tulen tööle selle autoga millega juhtub suht,

Kui x-iga tööle sõidan (püsikas peal) siis enamus ajast olen vasakus reas (kiiremad lasen mööda) sest mingid geeniused sõidavad 70-nega, teised 90-nega, tagant tulevad teinekord 150-nega vilgutavad tulesid annavad signaali jne, nagu fakk, äkki ärkaks hommikul paar minutit varem ja hakkaks siis linna sõitma? (Iga hommik samal ajal sama kiire.. kusagil on midagi valesti).

Aga see selleks, naljakas on see, et kui tööle sõidab Opeliga ja vasakus reas püsikaga mõnest vennast mööda sõidan kes sõidab nt 100-ga (mul püsikas peal) siis tema avastab et oi ma olen aeglane ja lööb paremas reas kaasi põhja kimab vasakusse ritta ja kaob ära, (mina endiselt püsikaga) veidi aja pärast sama olukord kordub jne.

X5-ega aga on selliseid tolguseid tunduvalt vähem, sellega üldiselt ei hakka paremal keegi tõmblema või siis ootab vähemalt ära kui temast mööda olen saanud.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

Annely kirjutas:
AARE530 kirjutas:Selle viimase video valguses suhtun vähemalt mina Riivo sõnakasutusse väga pooldavalt, selliste kohta on teetainas veel vähe öeldud.
Selgitan siis veidi oma postituse tagamaid. Riivo ei mõelnud "teetaina" all seda viimase video bemmivenda, vaid neid kahte autot, kes bemmivennale ette jäid.

Long story short:
Riivo mainib "liiklusviisakust". .....yada yada...
Ja ausalt, järgmine inimene, kes põhjendamatut kihutamist linnas õigustab, saab bänni. Ja kes selle peale kobiseb, saab ka bänni.
Mulle pole mõtet sõnu suhu panna, vastutan vaid oma sõnade eest mitte selle eest kuidas keegi sellest aru saab.
Ma ei ole propageerinud kunagi kihutamist(kui leiad konkreetse lause siis palun, tsiteeri) vaid liiklusviisakust kus antakse teed kui ise sõita ei taha mitte ei istuta nui neljaks risti jalus...mitmed veel tegelevad t**a teab millega roolis ja sõita ei taha. Samamoodi sinu ütlusele, käigu jala v sõitku bussiga..automüügiraha eest saab bussipileteid päris mitmeks aastaks. Saab õhu puhtamaks ja lambaid teedel vähemaks.

Howgh.
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Annely »

Ma ei viitsi FB screenshot'e siia toppima hakata, läheb liiga lasteaiaks ära.
Miks sa ei tunnista, et kogu sõu käib selle ümber, et lubatud kiirusega liiklejad jäävad nendele ette, kes sõidavad üle piirkiiruse? Sellega sa ju õigustad kiiruseületamist = kihutamist. Ja ei hakka jälle pihta "mõni teeb vasakpööret läbi terve Tallinna ja 45 kmh", sellistest sõidad mööda ja korras.

Kruiisige rahulikult ja elu on palju ilusam. Maine ka kohe parem!

PS. Närvihaigetel ei soovita tööpäeva õhtutel (peale kl 21) Pirita teele tulla, seal on viimasel ajal trend 10+ autoga vaikselt 55ga kesklinnast Pirita poole tiksuda.
Vasta