Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

Ma lihtsalt näen ise liigeldes päevast päeva millise lubatud kiirusega liigeldakse teatud lõikudel...lubatud on 70 alas ka 40 aga see ei tähenda et ma olen sunnitud kellegi kolmanda munemise pärast samal kiirusel kulgema...piirkiirusest pole tihti juttugi...ma ei poolda muidugi selliseid nõelujaid ja veel vähem seda videot 523-ga järvevanal aga inimesed võiksid kasutada rohkem peegleid ja olla tolerantsemad nende suhtes kellel on veidi paremad sõiduoskused ja julgevad kasutada piirkiirust. Lühidalt Martoga osaliselt samal nõul.

Ei midagi isiklikku
Peace.
´17 4Drive
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Põhimõtteliselt- pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad. Ja ma ei pidanud silmas Annely ja Riivo vestlust, vaid just seda, et vahet pole, kumb- on see pöörane kihutaja või põhjuseta uimerdaja, tolad on mõlemad. Kuigi näiteks enda puhul võin öelda seda, et jah, a la 200ga kihutaja paneb pead vangutama, kuid konkreetselt närvi ajavad uimerdajad. Ja pahatihti kipub neil uimajatel veel see häda olema, et kui hakkad mööda minema, siis leitakse möödasõidu üritamise ajaks gaasipedaal üles ning töllamine jätkub, kui nad näevad, et möödasõidukatse pooleli jätnu nende selja taha tagasi reastub. Ja seda niikaua, kuni seljatagune lihtsalt nõelab- suts ja tehtud. Möödasõit siis.
See ja näiteks lisaks veel kaamerakartus (90 tsoonis kukub kiirus igaks juhuks 75 peale) on paar asja, mis hakkavad Põhjamaadest siia üle kanduma. Kuigi üleüldise pildi kohta seda öelda ei saa paraku.
porku
Huviline
Postitusi: 1099
Liitunud: 27.04.2010 23:17 32
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas porku »

Siiski siiski, kui sõita põhjendamatult aeglaselt, siis LS kohustab sind liiklust mitte takistama, seega pead "kiiremad" mööda laskma kui alla piirkiiruse sõidad,

nt kui ma olen käru vedanud või kedagi nööri otsas ära lohistanud, siis ma üritan alati oma venimisega valida tee kus ei ole väga tihedat liiklust või siis vähemalt sõidan nii tee ääres kui võimalik kui keegi seljataha tekib, vajadusel olen ka seisma jäänud kui juba üle ühe masina mu taga kinni istub.

Kuigi jah konkreetses videos ei ole sellele möödujale küll ühtegi õigustust
paradiisivares
Huviline
Postitusi: 409
Liitunud: 06.05.2008 18:21 46
Peamine sõiduk: GMC Yukon Denali

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas paradiisivares »

Norin ka siis bänni. Esiteks ei näe ma mitte mingisugust põhjust hoida teist rida lihtsalt kinni....seda enam, et paljud ei tea palju nende spidomeeter valetab. Nii tekibki olukord, kus 2 töllmokka sõidavad järvevana teel kõrvuti reaalse kiirusega 65 km/h. ning taga on autode rivi horisondini.... mingi kolonniülema sündroom? Ma küll ei õigusta antud 523 manöövrit, aga ma saan temast tegelikult aru....no miks krt ma pean venima aeglasemalt lubatud kiirusest kellegi sabas.... 2 realisel teel kusjuures? Olen märganud samuti nagu Aaregi, et on sort lambaid, kes venib sul kiirusel 80 ees, ning kui mööda minema hakkad, siis litsutakse juurde niiet mutreid lendab.....isiklikult mind see väga ei häiri....tahan, lähen nii ehk naa....aga ma kujutan ette, et näit mõnele 316 omanikule võib selline oinas omajagu peavalu valmistada. Teiseks ma ei tea kas ainult minul on jäänud mulje, et viimasel ajal meenuteb see foorum siin diktaatorriiki? Tsiteerides siin praegust admin`i
"See on meie foorum ja meie otsustame, millised on selle foorumi mängureeglid. Kellele ei sobi, laseb oma konto sulgeda." ning hiljutist järjekordset üllitist "Ja ausalt, järgmine inimene, kes põhjendamatut kihutamist linnas õigustab, saab bänni. Ja kes selle peale kobiseb, saab ka bänni." Ehk siis on olemas minu arvamus ja vale arvamus? Kõigil on siin õigus teha ja öelda seda, mida mina tahan? Põhjustab selliseid võimutsevaid ähvardusi siis mingi kompleks või raske lapsepõlv? U. sarnase suhtumise pärast muide ilmselt suri ka e38 foorum välja. Tõenäoliselt see postitus siit varsti muidugi kaob...a vahet pole. Ja minugi poolest....võite mind bännida v. bännimata jätta....asja olemust see ei muuda.
there is no replacement for displacement
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas MargusA »

Ei näe küll et seda postitust peaks eemaldama või Sind bännima peaks.Keda ei ajaks närvi 2 uimerdavat / blokeerivat liiklejat aga niiviisi mööduda on ajuvaba.Sõida ise ja lase teistel ka sõita,kasuta peegleid ja kainet mõistust.Aga foorum pole õige koht kus oma seaduserikkumistega kõvatada.
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Järvevanast siin jutt juba käib, siis nüüd on see kiirusekaamerat meenutav kast sealt tunneli otsast ära koristatud lõpuks, suures hirmus jäädi selle sees pm seisma :lol:

Nüüd saame kõik mõlemal suunal tunnelis torud puhtaks lasta :mrgreen:
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

Kas kasutaja Annely spidomeeter on instantside poolt taadeldud?

Enivei, tegemist oli barbaarsusega, aga kõrvuti sõitvaid ning omavahel õhumusisid vahetavaid liiklusgeeniuseid on Eesti tõesti palju. Lääne-Euroopas ei tuleks keegi selle peale, et 130 alas tandempihkurlust harrastada, kui keegi soovib 150ga mööduda, kuid Eestis on ju "õigus". No ajage oma õigust taga, saate videosid teha ja tagantjärgi ahhetada, palju õnne.
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Annely »

pancho villa kirjutas:Kas kasutaja Annely spidomeeter on instantside poolt taadeldud?
Minu autol on spidomeetri asemel nunnumeeter (jep, taadeldud), diisli asemel kallan paaki maasikamoosi, sumpast tuleb lillelõhna ja signaali vajutades linnulaulu :roll:

Kui osadel puudub funktsionaalne lugemisoskus või eelistatakse arutelu võita demagoogiliste võtetega (näiteks väites, et uimerdamine on sama, mis piirkiirusega sõitmine), siis mis ma sinna ikka parata saan. Mõte jääb samaks: siin foorumis me liiklusrikkumisi ei tolereeri ega õigusta. Kui keegi tahab sõita kiiremini kui lubatud, siis palun, andke tuld, aga see ei anna teile õigust alavääristada neid, kes sõidavad rahulikult ja lubatud kiirusega. Kui teile nende kiirus ei sobi, sõitke mööda, seda ikka oskate ju?
Jah, jobusid on alati ja jääbki olema, aga üldistamine on lihtsalt mage.

PS. Bännid ja foorumist lahkumise võimalus on jätkuvalt jõus seni, kuni EBK selle foorumi eksistentsi kinni maksab. Siin ei ole vale arvamust, on vaid rumalused, mille eksponeerimist me selles foorumis vajalikuks ei pea.
hagar
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 13.09.2007 12:56 19

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas hagar »

http://rahvahaal.delfi.ee/news/pildid/l ... d=74872375" onclick="window.open(this.href);return false;
kukk
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 17.02.2006 22:40 45

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas kukk »

Tundub, et samuti ralliauto.
toomik
Huviline
Postitusi: 239
Liitunud: 19.09.2013 10:42 59
Peamine sõiduk: 530d E39
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas toomik »

Mul tekkis kohe küsimus, et mis nendest naljameestest "driftijad" teeb?
joffe
Huviline
Postitusi: 1987
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas joffe »

Ise ju vastad vastavate märkidega- nad ju "driftivad"!
Kasutaja avatar
JanekEnde
Huviline
Postitusi: 4952
Liitunud: 29.04.2011 09:36 39
Peamine sõiduk: Scania
Asukoht: Pärnu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas JanekEnde »

Need lasevad kogu aeg :lol:
e32 735ia -> e36 323iaT/e39 523iaT-> e39 523ia -> e28 520i -> e34 525iaT -> Sierra GT, Sierra & e32 730ia.
Kasutaja avatar
icedog
Huviline
Postitusi: 794
Liitunud: 27.10.2009 12:53 25
Peamine sõiduk: e 46
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas icedog »

Äkki oli hoopis gay-paari pulmasõiduga tegemist? :mrgreen:
Tööd ma ei karda. Olen töö juures isegi maganud!
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

Annely kirjutas: PS. Bännid ja foorumist lahkumise võimalus on jätkuvalt jõus seni, kuni EBK selle foorumi eksistentsi kinni maksab. Siin ei ole vale arvamust, on vaid rumalused, mille eksponeerimist me selles foorumis vajalikuks ei pea.
...
Annely kirjutas: Minu autol on spidomeetri asemel nunnumeeter (jep, taadeldud), diisli asemel kallan paaki maasikamoosi, sumpast tuleb lillelõhna ja signaali vajutades linnulaulu :roll:
Asi selge!
ErkoA
Huviline
Postitusi: 65
Liitunud: 04.10.2014 22:18 36
Peamine sõiduk: BMW 740d E38
Asukoht: Tallinn/Keila

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ErkoA »

pancho villa kirjutas: Asi selge!
Ma ei saa täpselt aru, kas sa norid endale bänni või kogesid "blondiini momenti" ja tsiteeritud teises postituses jäi iroonia märkamata?
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

Iroonia või tühjapeksev rumalus? Eks igalühel ole sellest oma arvamus, mis samas peab bännihaamri kartuses ühtima partei ühtse joonega. Kui ei saa aru, siis küsi standartenführerilt üle, kuidas mõtlema peaks.
paradiisivares
Huviline
Postitusi: 409
Liitunud: 06.05.2008 18:21 46
Peamine sõiduk: GMC Yukon Denali

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas paradiisivares »

pancho villa kirjutas:Iroonia või tühjapeksev rumalus? Eks igalühel ole sellest oma arvamus, mis samas peab bännihaamri kartuses ühtima partei ühtse joonega. Kui ei saa aru, siis küsi standartenführerilt üle, kuidas mõtlema peaks.
+1
there is no replacement for displacement
Jaanssn
Huviline
Postitusi: 153
Liitunud: 10.08.2015 13:59 19
Peamine sõiduk: E92 325i
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Jaanssn »

http://m.delfi.ee/article.php?id=75263137

Uudise kommentaare lugedes, ei ole sõnu lisada vaja.
porku
Huviline
Postitusi: 1099
Liitunud: 27.04.2010 23:17 32
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas porku »

Jaanssn kirjutas:http://m.delfi.ee/article.php?id=75263137

Uudise kommentaare lugedes, ei ole sõnu lisada vaja.
Sellega meenub kusagilt, et tegemist on üldse Saaremaaga ja vana pildiga.
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Eva »

´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
StPo
Huviline
Postitusi: 173
Liitunud: 14.09.2014 08:49 25

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas StPo »

Kasutaja EVA lingile veel lisaks,et FB's miskis teemas oli "toredad" kaitsvad kometaarid mis valdavalt ka BMW'd tarbivad kasutajad kirjutasid,näitesks et "Drift" (või milleks iganes keegi seda nimetab) või selle oskus tagab parema auto võimete tundmise ja liiklus ohtlikes olukordades võib päästa elusi(soovitan lugeda eelimis "driftija" õnnetust)
Krt nagu kungi meile lapsena öeldi,kui teed siis ära vahelejää ja kui jääd siis vastuta,ma pole ka mingi ideaalne liikleja aga krt sellist tegevust kaitsta??
e39 M5--f10 523i--f07 530d--e24 L6--E70 4.4i--e24 L6
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

E30 foorumis kirjas, et said auto järgmine päev tagasi ja isegi pukseerimise eest ei pidanud maksma, seega vist ei juhtunud midagi
Kasutaja avatar
onu-rain
Huviline
Postitusi: 658
Liitunud: 28.02.2010 12:45 47
Peamine sõiduk: bmw e61 530d
Asukoht: võrumaa-tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas onu-rain »

Ilmselt teiste hirmutamiseks võeti autod käest :D
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Eva »

Linnatänavatel selliseid asju ei tehta. PUNKT!
Veelvähem tehakse seda pimedal ajal, mil paljud kooserdavad ringi ilma helkurita..mitte, et see eriline elupäästja oleks.
Ühesõnaga, hea oli, et keegi jalakäija ei olnud valel ajal vales kohas.
Tõesti ei saa aru, kas tänapäeva lastel ei ole midagi paremat teha? Kodune kasvatus annab väga tugevalt soovida!
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

Jah emme :mrgreen:
´17 4Drive
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas MargusA »

..et siis talvel kui natuke ringil kogemata külge lased siis võetakse auto käest ära? :roll:
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas toivoku »

Riivo kirjutas:Jah emme :mrgreen:
LAIK!!!
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas prelude20 »

Palju kära ei milleski. Oleks siis terve punt kinni tõmmatud ja puhkama pandud :D .
Ja see pool ringi vihmaga nimetada driftiks ... :mrgreen: .
Puhas huumor olid need kõned politseile. Mis puudutab seda raja ja platsi juttu siis tahaks näha,et kes seal käivad. Võib-olla need kes teevad õppesõitu või otsivad auto tunnetust talveks. Mu kodukandis oli neid platse , kohti igal pool aga ralli toimus ikka Pärnu või selle ümbruses tänavatel. Raske uskuda,et 10 aastaga miskit muutund on :D .
paradiisivares
Huviline
Postitusi: 409
Liitunud: 06.05.2008 18:21 46
Peamine sõiduk: GMC Yukon Denali

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas paradiisivares »

Kas Raadi lennuväli on tänaseks täielikult kinni? Käristagu seal oma kärudega......keegi ilmselt mente ei kutsuks.
there is no replacement for displacement
Vasta