Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
azlka
Huviline
Postitusi: 201
Liitunud: 10.02.2009 11:16 46
Peamine sõiduk: bmw e39 530d AT
Asukoht: Tartu

Bmw maine ???

Postitus Postitas azlka »

LP. bmw omanikud
Tahaks arutada bmw maine üle ja selle tõstmisest, kindlasti on se iga inimese enda teha aga siiski võiks proovida midagi, mis paneb ka teised inimesed oma arvamust muutma. Enamasti arvatakse bmw omanikest, et nad on kari rullnokkasid ja idioote kes ei mõista liigelda. Me ei pea igapäev taluma meedia süüdistusi bmw ja nende omanike kohta me ju pole ainukesed kes vigu teevad liikluses.
Pakuks siinkohal välja oma idee, et kuidas eristada korralikku bmw omanikku ja mitte.
Võiksime korraldada kampaania Korralik Bmw Juht, ja igale osavõtjale jagada kampaania kleebise, asi näeks siis põhimõtteliselt välja nagu selge grupijuht. Asja idee siis oleks lihtsalt puust ja punaselt ette teha inimestele,et selle bmw omanik liikleb korralikult, muidu me oleme ju üks hall mass.
Oleks tänulik asjalike kommentaaride eest ja oodatud on kindlasti ka bmw klubi liikmete arvamused.
Sorri kirja vigade pärast :D , rahulikku bmw-ga kulgemist.
Kasutaja avatar
matuling
Huviline
Postitusi: 317
Liitunud: 20.08.2010 21:32 07
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Tln

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas matuling »

Mina üritan BMW mainet parandada liigeldes normaalselt ja mitte rullnoka moodi. Samuti ei ole huvitatud igasugusest rullnoka tuuningust. Kunagi pidasin ise ka BMW vendi mingiteks rullnokkateks jne. Siis kui BMW esimest korda sõitsin muutus mu arvamus kohe, sest BMW oli ikka tunduvalt parem auto võrreldes mu eelmisega :D Põhiline olekski see, et liigelge normaalselt ja ärge muutke oma autosid mingiks jõulupuuks jne.
E36 318i--> E34 520i--> E38 730iA--> E46 330D--> E39 530i--> E30 325i
joffe
Huviline
Postitusi: 1987
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas joffe »

Nõus eelmise postitajaga- sõidan normaalselt, täidan LE nõudeid ja niisamagi tihtipeale vaadatakse imestunult- huvitav küll, ometi oli see ju BMW, mille peale kisub "vuntsi viiesaja peale", mis on omaette võttes ju tore!
Brutality
Huviline
Postitusi: 395
Liitunud: 17.01.2009 22:06 16

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Brutality »

+1
Rev range is there to be used!
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas HeavyCuda »

iseenesest hea mõte, kuid paratamatult tekib vahest ikka isu natuke vajutada, kas või selleks et ees venivast pensionärivagunist mööda sõita :mrgreen: ja kui selline kleeps või asi peal oleks vaadataks ikka viltu ja pealegi inimesed tavaliselt märkavad rohkem negatiivset kui positiivset, kui sõidad täiesti normaalselt ei mõtle ilmselt ükski inimene, et vot see on ikka tubli bemmijuht, kui aga vahetad rida ja ei näita suunda või kimad kellestki mööda, siis mõeldakse kohe et tüüpiline rullnokk oma bemmiga :D pealegi keda kotib see eelarvamus, mind jätab küll külmaks, iga inimene arvab nii nagu tahab ja see kuidas keegi oma autoga sõidab jääb igaühe oma südametunnistusele................pealegi selline kleeps kohustaks mind kõiki liikluseeskirju täitma, alates sellest,et 50e alas sõidan 50nega, mitte 60nega nagu enamus autojuhte :D lihtsalt liigelgem mõõdukalt ilma lollusi tegemata ja suhtugem teistesse liiklejatesse austusega, muud ei oskagi nagu öelda..
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Mikk__M »

Leian samuti, et mõte on hea, kuid siin on mõningad agad, mis ka eespool välja toodud. Väljendan oma mõtteid ja kogemusi siiski.
Esmalt pean mainima, et kuna auto kannab klubi kleebist, seab see mulle automaatselt teatud kohustusi. Ja minul isiklikult pole liikluseeskirja täitmisega ka probleeme. Propageerin viisakat liiklemist hea meelega. Küll tuleb ette seiku, kus vaidlemist jätkuks kauemaks. Nagu ka eespool mainitud tuleb vahest ette möödasõite linnas, kui inimesed eespool olevas autos ei liikle mitte piirkiirusega vaid ca 30 km/h. Loomulikult sooritan möödasõidu kõigi reeglite kohaselt ja tihtipeale ka kiirust mitte ületades, kuid ikka jääb inimestele, kes mind ei tunne, mulje, et järjekordne rullnokk. Siinkohal toongi välja teise agakoha. Inimestel on tavaliselt väljakujunenud arusaamad asjadest ja ka BMW'st. Seda on raske, kui mitte võimatu muuta. Nagu juba vanarahvas tavatses öelda, et vanale koerale uusi trikke ei õpeta. Neile ei loe ka see, et müüdimurdjad selle ütluse kummutasid, nad lihtsalt ei vaata selliseid saateid. Seega kõike seda arvestades, ei usu, et ka kleebis asja muudaks. Ja jumala pärast, kui selline kleebisega auto kuskil millegagi peaks silma jääma. Võite ise tulemust ette kujutada. Ja ma ei ütle, et keegi tahtlikult rikuks. Elus tuleb igasuguseid situatsioone ette. Pealegi. Milleks on vaja nii hirmsasti tõestada, et me liikleme korralikult? Mina tean, et ma ei riku. Teemaalgataja teab samuti. Ja ma usun, et ka enamik siinsetest inimestest teab, et nad liiklevad korralikult. See teistele tõestamise katse jätab minule isiklikult natuke sellise maigu, et inimesed ise kahtlevad oma aususes.
Veel. Ka minule käib väga närvidele see, et kõik uudisteportaalid ja -magasinid rõhutavad BMW automarki eriliselt. Aga mis sellega siis ette võtta? Üritada ära keelata? Sellest ei tuleks ju midagi. Nemad tahavad oma toodet müüa ja BMW pealkirjas müüb, kuna enamikele inimestele on vaja patuoinaid, sest nii tunduvad nemad ise õiglasemad. Lõppkokkuvõtteks oleme ikka lõhkise küna ees. Minu soovitus on sama, mis eelpoolgi mainitud. Olgem ise viisakad ja andkem head eeskuju. Miks mitte ka oma BMW'ga sõitvaid sõpru korrale kutsuda, või näidata neile, et saab ka teisiti. Maailmaparandamist alustagem iseendast ja oma lähedastest.
Tel: 58348320
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

Mikk, sa panid täpselt minu mõtted kirja :)
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas V2ike_Suur »

Täiesti nõus Miku jutuga.
730iA e32 138kW 12/1992
raimo_r
Huviline
Postitusi: 2108
Liitunud: 05.04.2005 16:05 41
Asukoht: Pärnu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas raimo_r »

Tahad maailma parandada, alusta iseendast :)
E30 325iX '86 (müüdud) || E53 X5 4.6is '02 (müüdud) ||
E30 M3 '88 || E39 530d M-Technik || E60 550iA '06 ||
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Raul_A »

Sa ise võid küll teada, et sõidad korralikult kuid rahva silmis oled ikka "bemmivend", "rullnokk" ja kõike muud. Ütlen otse välja, et aeg-ajalt kasutan inimeste sellist suhtumist ära kui privileegi. Kui juba nagunii räägivad, siis miks ilma põhjuseta.
Muidu olen korralik liikleja. Linnas üle saja ei lase :roll:

Kõigi eelduste kohaselt saan ma nüüd suure pahameele osaliseks aga las olla.
jaaHah
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

Üldiselt, raimo_r ütles kõik juba ära...tuleb alustada iseendast. Se maineparanduskampaania minu meelest tekitab rohkem irooniat kui tulu....muiatakse, et mida need rullnokad nüüd üritavad, ega aju sellise asjaga juurde ikka ei saa ja bmw-sümptom on ravimatu :P
Mina olen paksu naha kasvatanud selle koha pealt ja suht savi mis arvatakse. Enamuse arvamust nagunii ei muuda. Las koerad hauguvad, karavan liigub ikka edasi.
´17 4Drive
karmo
Huviline
Postitusi: 1337
Liitunud: 19.12.2008 16:59 40
Peamine sõiduk: BMW 328i e46,BMW 320iT 46

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas karmo »

keegi teab,kas mujal riikides suhtutakse ka bmw-se nii nagu Eestis(ossid,rullnokad jne)?
kusjuures endale ka bmw kunagi üldse ei meeldinud,kuni töökaaslase e34 525 paariks päevaks enda kasutada sain :D
Kasutaja avatar
loffa
Huviline
Postitusi: 2695
Liitunud: 02.03.2008 15:23 50
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas loffa »

ma ei saa aru mis maine parandamisest üldse rääkida saab, kui bmw omanik ongi selline nagu teda nähakse: isegi siin samas teemas iga teine ju kirjutab, et ega linnas üle saja ei vajuta ja muidu sõidan korralikult, aga kui keegi ees venib, siis annan põhjagaasiga bussitaskust mööda :lol: :lol:


Üks tark mees kord ütles, et iga bmw omanik pole debiil, aga igal debiilil on bmw.
Põssadipõssadipõssadipõssadi-põsspõss
Kasutaja avatar
Riho_A
Huviline
Postitusi: 2298
Liitunud: 02.01.2007 14:51 08
Asukoht: Ääsmäe, Tallinn, Lasna city.

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riho_A »

Meie siin foorumis võime ainult enda mainet parandada, aga neid kes siin foorumis ei ole on ju väga palju, ja just nemad, kuid mitte kõik on just sellised kes teevad pahameelt teistele liiklejatele ja sellest ka selline suhtumine sellele margile.
Igasugu telesaadetest saate ju näha, et need kes sinna satuvad ei ole siit foorumist ja klubist pärit, kuid on ka erandeid.
Kahjuks pean tõdema seda ja olen näinud kuidas austatud klubiliikmed ja korralikud foorumikülastajad rikuvad liikluseeskirju, ärge pange mulle seda pahaks, aga nii see on. Meie liikluskultuur on ju juba selline, sinna ei saa ka midagi teha. Kahjuks on just BMWd need kes jäävad igasugu filtritele ja saavad pahameele osalisteks. Teiste automarkide kasutajad on liikluses palju hullemad liiklejad, mitte selle pärast, et nad kasutavad muid marke, vaid selleks, et rikutakse palju hullemini reegleid, kuid nemad ei jää meediasse millegi pärast.

Aga nagu keegi juba ütles "alustagem iseendast".

Lootes mõistvale suhtumisele!
karmo
Huviline
Postitusi: 1337
Liitunud: 19.12.2008 16:59 40
Peamine sõiduk: BMW 328i e46,BMW 320iT 46

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas karmo »

Tallinnas ei saagi minu meelest niimoodi sõita,et reegleid ei riku,imelikult vaadatakse nende poole kes eeskirju järgivad :mrgreen:
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Mikk__M »

loffa kirjutas:... ja muidu sõidan korralikult, aga kui keegi ees venib, siis annan põhjagaasiga bussitaskust mööda :lol: :lol:
Vabanda, kuid see tundus ka minu kapsaaeda tulevat. Tahaks küsida, et kas on kirjatundmisega probleeme? Esiteks, Põltsamaal, kus enamjaolt liiklen, ei olegi bussitaskuid ja teiseks tsiteerin siis ennast ja toon välja teatud koha, kus asjast räägin. Palun lugeda veelkord hoolikalt:
Mik__M kirjutas:.... Nagu ka eespool mainitud tuleb vahest ette möödasõite linnas, kui inimesed eespool olevas autos ei liikle mitte piirkiirusega vaid ca 30 km/h. Loomulikult sooritan möödasõidu kõigi reeglite kohaselt ja tihtipeale ka kiirust mitte ületades....
Tel: 58348320
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas UPS »

Minu arust võikski see olla Klubi üks eesmärkidest ja initsatiiv peaks tulema eelkõige Klubi poolt. Ma olen äkki valesti aru saanud, aga puuduks justkui siht kuhu suunas EBK liigub :roll: . Ses osas võiks valgustada keegi natuke, näiteks PS`i vältimaks OT.
Mis puutub maine parandamisse, siis klubiliikmete seisukohast on asi väga lihtne. LE täitmine peaks olema juba endastmõistetav nagu Mikk ütles, seega lisakleebis neile pole vajalik. Vastasel juhul võiks Eesti BMW Klubi kleepsu autole paigaldamata jätta ja olla huvilise staatuses edasi. Meil on siin ju päris palju asjalike huvilisi, kes mingil põhjusel arvavad, et klubiliige olla pole nende huvides. Nüüd need huvilised, kes siiski soovivad midagi omal käel ära teha, miks mitte algatada see kampaania? Inimene üle ülekäiguraja lasta on samuti elementaarne, ometi käis varem tee ületamine selleks ette nähtust kohast üle "kivide ja kändude". Tuli teha mõned kampaaniad ja ennäe, asi muutus tunduvalt paremaks. Mitte küll ideaalseks soovitule (inimesed jäävad praegugi ülekäigurajal auto alla :? ), kuid siiski paremaks.
Need autod, mis vastavaid kleebiseid kannavad, peaks siis ka tõesti eeskujulikult liiklema, muidu osutub teie poolt inimestele edastatav informatsioon soovitule vastupidiseks. Ehk siis kasu asemel saaksite hoopis kahju. Aga kes arvavad, et saavad LE täitmisega kenasti hakkama, siis lükake asi käima.

Mis mind ennast puudutab, siis BMW mainet olen teadlikult üritunud tõsta viimased 4 aastat. Siis samal viisil, ainult sildistamata kujul. Kampaania kleepsu vastu otsene huvi puudub, kuna õige varsti hakkab auto ühte teist kirja kandma. Kahjuks pole see Eesti BMW Klubi, kuid tingimused on üsna samad :) Kokkuvõttes eesmärk on ju ühine ja mida rohkem meiesuguseid on, seda suurem tõenäosus on ka, et üldsuse arvamus lõpuks muutuma hakkab.
Viimati muutis UPS, 26.09.2010 20:52 59, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Annely »

Eesti ühiskonna suhtumise BMW automarki võtab üheselt kokku üks väike anekdoot.
Politsei peatab BMW.
Juht imestab: "Miks te mind kinni pidasite? Ma sõitsin ju lubatud kiirusega, ülevaatus ja kindlustus on olemas, toonklaas lubatud piires?"
Politseinik vastab: "Seda ma mõtlengi, et kuhu sa hiilid!"
Kui Eestis on BMW omanik rullnokk, siis Top Gear nimetab BMW omanikke väntadeks :D (inglise keeles 'c*ck', mis tegelikult on oluliselt ropum kui eestikeelne vaste vänt...) Ma põhjustesse ei ole süvenenud, ei huvita :)

Aga ega Eestis polegi muud teha, kui lasta ajal kõik haavad parandada. Rullnokabemmid hakkavad varem või hiljem ära lõppema ja mina isiklikult ei usu, et uuemad bemmid mainet edasi kannavad (noored ei jaksa neid lihtsalt osta ja pole mõtet ka, sest oma garaazis ei ole neid sarnaselt vanade bemmidega võimalik üles putitada). Ehk siis lisaks meie viisakale liiklemisele tulevad BMW mainele appi Hondad ja Calibrad ja teised uuemad paugupillid :D
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TiitR »

Annely kirjutas: Kui Eestis on BMW omanik rullnokk, siis Top Gear nimetab BMW omanikke väntadeks :D (inglise keeles 'c*ck', mis tegelikult on oluliselt ropum kui eestikeelne vaste vänt...) Ma põhjustesse ei ole süvenenud, ei huvita :)
Olen ka ise tulihingeline Topgear`i vaataja ja seal saavad lisaks bemmimeestele ka Audimehed selle tiitli nii, et vähe pole :D
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TiitR »

Annely kirjutas:Eesti ühiskonna suhtumise BMW automarki võtab üheselt kokku üks väike anekdoot.
Politsei peatab BMW.
Juht imestab: "Miks te mind kinni pidasite? Ma sõitsin ju lubatud kiirusega, ülevaatus ja kindlustus on olemas, toonklaas lubatud piires?"
Politseinik vastab: "Seda ma mõtlengi, et kuhu sa hiilid!"
Kui Eestis on BMW omanik rullnokk, siis Top Gear nimetab BMW omanikke väntadeks :D (inglise keeles 'c*ck', mis tegelikult on oluliselt ropum kui eestikeelne vaste vänt...) Ma põhjustesse ei ole süvenenud, ei huvita :)

Aga ega Eestis polegi muud teha, kui lasta ajal kõik haavad parandada. Rullnokabemmid hakkavad varem või hiljem ära lõppema ja mina isiklikult ei usu, et uuemad bemmid mainet edasi kannavad (noored ei jaksa neid lihtsalt osta ja pole mõtet ka, sest oma garaazis ei ole neid sarnaselt vanade bemmidega võimalik üles putitada). Ehk siis lisaks meie viisakale liiklemisele tulevad BMW mainele appi Hondad ja Calibrad ja teised uuemad paugupillid :D
Ole nüüd Annely! Mäletad mis oli kunagi E36-te hinnatase? Ja vaata nüüd. Samuti maksis esimese otsa E60 mõni aasta tagasi ca. pool milli, aga nüüd saab selle juba E39 hinnaga kätte. Ja kui satub veel riidesisuga 520 olema, siis mõni e39 kaalub isegi hinna üle. Et tuleb noor siseviimistleja Soome vabariigist, püksid pahtliga koos ja ostab selle E60-ne säästude eest ära ja "meie mainehoidmisest" on järel vaid puuksutus! :mrgreen:
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Raul_A »

No sorry Annely, kuid minu meelest kannavad seda mainet edasi just uuemad(elan nagu tahan, sõidan nagu oskan, pargin kuhu tegelikult ei peaks kuna mul on nii palju pappi bemmid), enda kõhutäie arvelt liisinguga soetatud masinad. Rullnokabemmid ei kao veel niipea kuhugi ja neid mis üdini mädad on leidub väga vähe. e30club.org foorumis on rullnokabemme ääretult palju ja korralikke. Siin foorumis näiteks kasutajad Penu, Tarmo, Ain jne...

Ja lause "linnas üle saja ei lase" oli naljana mõeldud, teadmiseks härra Loffale.
jaaHah
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas UPS »

Jõmmid nagunii ei kao mitte kuhugi, neid on olnud läbi aegade ja mitte ainult BMW roolis, täiesti nõus. Siinkohal ei oma tähtsust tõesti ka auto maksumus ega ka inimese vanus. Keegi kunagi ütles tabavalt, et kui 30 aastaselt pole mõistust peas, siis suure tõenäosusega seda enam ka ei tule. Tähtis pole ju kui palju on jõmme, vaid kui palju on korralike juhte :) :roll:
Kasutaja avatar
Mogge
Huviline
Postitusi: 100
Liitunud: 19.01.2009 19:20 22
Asukoht: Jõgeva

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Mogge »

Lugedes igasuguseid lehti ja kuulates uudiseid siis pean ütlema, et mingil määral on BMW maaines süüdi ka meie Eesti meedia. Näiteks kui juhtub avarii ja seal üks osaline on BMW sõiduk siis mainitakse see kohe ära aga kui avariis on osalised muud autod siis tavaliselt auto marki ei mainita. Vaadake kasvõi tänast Postimees online väljaannet "Raske avarii Jõhvi-Tartu-Valga maanteel" . Samuti kuulates uudiseid on teema samasugune. Eriti ägedad on komentaarid kui kuskilõnnetus siis kindlasti BMW juht on süüdi ja kui BMW juht ei osalenudki avariis siis kaudselt on ta ikka süüdi.
EX; BMW 518 Touring e34 94.a.
EX: BMW 730i 160kW e38 95.a.
VW Sharan 96.a.
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Mikk__M »

Mogge jutuga seoses meenub Eesti ajakirjandusest mõni aeg tagasi loetud artikkel. Tundsin selle vastu huvi vaid seetõttu, et pilt, mis artikliga kaasas oli, kujutas endast ilusti katuse peale keeratud BMW'd. Pealkirjas oli muidugi mainitud ka BMW osalus antud õnnetuses, mis toimuski siis BMW ja Volvo (vist oli?) kokkupõrkel.
Lugesin siis inimlikust huvist lähtuvalt artikli ka läbi. Igavesti pikk ja üksikasjalik kirjeldus kus ja mis jne. Ja ime, ime, viimase lõigu eelviimases lauses oli muuseas ära mainitud ka see, et antud õnnetuse põhjustaja oli tegelikult Volvo juht. Üldiselt muidugi oli enamus artiklist kirjutatud BMW'd üsna negatiivsest küljest näidates. Et see lause seal lõpus, et BMW juht süüdi ei olnud, ei muutnud tegelikult enam mitte midagi, kuna eelnevaga oli lugejates juba negatiivne eelarvamus tekitatud. Lasin huvi pärast ka oma elukaaslasel selle artikli läbi lugeda ja küsisin siis, kuidas tema asja näeb, vältides seda, et olen ise langenud mahhinatsioonide võrku ja näen tonte seal, kus neid ei ole. Ise võite arvata, mis vastus temalt tuli. Loomulikult see, et ju see BMW juht ikka ise süüdi oli. Eelmainitud lause tegeliku süüdlase kohta ei mänginud enam mingit rolli.
Selliste asjade peale kahjuks meie ajakirjandus mängibki, sest see müüb. Ja nagu ma ka eelnevalt mainisin, ei saa me kahjuks seal miskit ära teha. Kusjuures kurb on selle asja juures veel see, et kirjutaks selliseid artikleid meie kõrgestihinnatud tualettpaberitootja nimega Õhtuleht, oleks see veel mõistetav, aga kahjuks on samasuguse tee valinud ka väljaanded, mis nimetavad end kvaliteetajakirjanduseks. See teeb paratamatult meele mõruks.
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
loffa
Huviline
Postitusi: 2695
Liitunud: 02.03.2008 15:23 50
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas loffa »

Mikk__M kirjutas:
Vabanda, kuid see tundus ka minu kapsaaeda tulevat. Tahaks küsida, et kas on kirjatundmisega probleeme? Esiteks, Põltsamaal, kus enamjaolt liiklen, ei olegi bussitaskuid ja teiseks tsiteerin siis ennast ja toon välja teatud koha, kus asjast räägin. Palun lugeda veelkord hoolikalt:
See Ei käinud sinu pihta, nii et ära muretse, lugeda ma oskan. See käis selle kasutaja pihta kellel on 3-seeria kupee ja kes just täpselt bussitaskute kaudu möödasõite sooritab ja ka siin samas teemas postitanud on :roll:
Viimati muutis loffa, 26.09.2010 22:03 41, muudetud 1 kord kokku.
Põssadipõssadipõssadipõssadi-põsspõss
MairoG
Huviline
Postitusi: 810
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas MairoG »

Olgu see BMW maine mis ta on. Mina BMW-st ei loobu.

Mina ja kõik teised BMW omanikud teavad niigi, mis on parim auto :)

Muidu poleks ju keegi meist ostnud BMW-d :lol:
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Alvar_S »

Mis **** maine?
Sõitke normaalselt ja ärge sigatsege liikluses.
Siis vast paarikümne aasta pärast ei kutsuta BMW enam rullnokaks. ;)
Aga samas nagu ennem mainiti,et tuleb Tsurka soomest.Taskud pahtlit täis ja ostab oma säästude eest BMW ja hakkab rullnokatsema.
Nii,et ei tule sellest asjast midagi välja. :lol:
Ou Vööthüään!!!
Kasutaja avatar
ttlauri
Huviline
Postitusi: 138
Liitunud: 18.05.2009 16:37 29

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ttlauri »

Alvar_S kirjutas:Mis **** maine?
Sõitke normaalselt ja ärge sigatsege liikluses.
Siis vast paarikümne aasta pärast ei kutsuta BMW enam rullnokaks. ;)
Aga samas nagu ennem mainiti,et tuleb Tsurka soomest.Taskud pahtlit täis ja ostab oma säästude eest BMW ja hakkab rullnokatsema.
Nii,et ei tule sellest asjast midagi välja. :lol:
Jaa...X5-e ostab veel ära ... see on ägedam :mrgreen:
Kasutaja avatar
birgit123
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2815
Liitunud: 26.12.2005 20:10 36
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive 09/2018, BMW 318iS 09/1993
Asukoht: Tallinn/Mähe

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas birgit123 »

raimo_r kirjutas:Tahad maailma parandada, alusta iseendast :)
Sellega on minu silmis kõik öeldud.
Kasutaja avatar
siim .j
Huviline
Postitusi: 1849
Liitunud: 06.09.2006 16:44 26
Peamine sõiduk: F10 535i M Performance
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas siim .j »

TiitR kirjutas:
Ole nüüd Annely! Mäletad mis oli kunagi E36-te hinnatase? Ja vaata nüüd. Samuti maksis esimese otsa E60 mõni aasta tagasi ca. pool milli, aga nüüd saab selle juba E39 hinnaga kätte. Ja kui satub veel riidesisuga 520 olema, siis mõni e39 kaalub isegi hinna üle. Et tuleb noor siseviimistleja Soome vabariigist, püksid pahtliga koos ja ostab selle E60-ne säästude eest ära ja "meie mainehoidmisest" on järel vaid puuksutus! :mrgreen:
No ei maksa nüüd siin Soome ehitajaid ka maha teha, vat tahaks kohe väga kurjasti öelda selle peale :evil:
Mul on väga palju tuttavid, ehitajaid, BMW huvilisi neid samuseid musta töötegijaid sõpru, kes BMW ridadesse kuuluvad. Mehed, kellel ka käed ja oskused küljes on, käivad välimsaal tööd rügamas, et peret üleval pidada, endale vähekegi luksut lubada, elukvaliteeti tõsta. See, et keegi töömees on ja raha teenib, et endale korralik BMW lubada ei pruugi kohe olla mingi lambine maa oss, kes suure TN liiklushuligaani maine omastavad. :evil:
Die Freude am Fahren liefert nur der "i" - N55
Vasta