Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
mikuuu
Huviline
Postitusi: 924
Liitunud: 18.03.2007 21:16 12
Peamine sõiduk: BMW 530d '03
Asukoht: Tartumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas mikuuu »

Kui sul pole vahendeid, et paremat kui 730d osta siis käidki sellega lõbutsemas, vaadake asja laiemalt mitte ainult oma mätta otsast. Kunagi sai ka 66kw audi 80nega "vilistatud". Polnud parema jaoks võimalust.
Tauri_T kirjutas:
kapa kirjutas: Ära hakka mingit võistluste jura ajama.Neljapäeva õhtul pole ühtegi võistlust.
See oli sellele kõvale löömamehele mõeldud ja kui sul nii väga vaja neljapäeval õhtul külge lasta siis tee endale hoovi asfaltkattega plats ja anna minna.
.

Eriti rikkuri jutt. Kui oleks raha, et endale asfaltplats teha siis arvatavasti 730d linnapeal ei käiks.
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off!
Kasutaja avatar
Tauri^^
Huviline
Postitusi: 80
Liitunud: 05.09.2008 19:20 11
Peamine sõiduk: E61
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Tauri^^ »

mikuuu kirjutas:Kui sul pole vahendeid, et paremat kui 730d osta siis käidki sellega lõbutsemas, vaadake asja laiemalt mitte ainult oma mätta otsast. Kunagi sai ka 66kw audi 80nega "vilistatud". Polnud parema jaoks võimalust.
Tauri_T kirjutas:
kapa kirjutas: Ära hakka mingit võistluste jura ajama.Neljapäeva õhtul pole ühtegi võistlust.
See oli sellele kõvale löömamehele mõeldud ja kui sul nii väga vaja neljapäeval õhtul külge lasta siis tee endale hoovi asfaltkattega plats ja anna minna.
.

Eriti rikkuri jutt. Kui oleks raha, et endale asfaltplats teha siis arvatavasti 730d linnapeal ei käiks.
Antud juhul häiris mind see nt, et too löömavend politseid sõimama hakkas ja käte-jalgadega vehkima.
Tõesti kui pole raha ja vahendeid aga tahtmist on siis tasuks viisakalt pealtvaatajaks jääda.
Keegi ei sunni neid inimesi sinna vilistama minema ja kui minnaksegi ja karistus järgneb, tasuks see viisakalt mehemoodi vastu ka võtta. Kõigest minu arvamus, peace kutid :D
Ma®tin
Huviline
Postitusi: 2520
Liitunud: 05.11.2009 12:50 40

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Ma®tin »

Kuna teemaks on BMW maine, siis..
mikuuu kirjutas:Kui sul pole vahendeid, et paremat kui 730d osta siis käidki sellega lõbutsemas, vaadake asja laiemalt mitte ainult oma mätta otsast.
Üleüldiselt kui vahendeid pole, ei osteta endale seitsmest bemmi, veel vähem käiakse sellega tegemas midagi, milleks see absoluutselt mõeldud pole.

See tegevus pole kindlasti selline asi, mida PEAB tegema ja BMW pole üldse auto, mida PEAB omama.
Kui härrased tahavad ketsi teha, oleks aeg E38 maha müüa, ehitada selle raha eest endale Streeti klassi nõuetele vastav auto ja tegeleda selle asjaga normaalselt. Kui selleks ette nähtud sõidukiga avalikult “harjutades” vahele jääd ja oma teo eest vastutad, mitte tervet maailma ei süüdista, ei vaata keegi su peale viltu.

Üldiselt pole kellegi teise asi mida keegi oma raha ja autoga teeb, aga kuna antud teema pealkiri on BMW maine, siis see on minuarust üks kõige masendavamaid juhtumeid lähiminevikust - luksuseeria diiselbemmiga rahvusmuuseumi parklas ketsi ja vahele jäädes on riik ja võimuesindajad vändad.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12042
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas toivoku »

miongi 2k maksva e38 raha eest ei ehita sa mittemidagi omale :D
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
Ma®tin
Huviline
Postitusi: 2520
Liitunud: 05.11.2009 12:50 40

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Ma®tin »

Rohkemast ei olnud kinni võtta, aga midagi tahaks öelda, eks? :lol:

Hendri müüs 2500ga kergelt näpitud E46 Compactit mis selles seades on umbes 48 korda driftitavam kui diisel E38.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12042
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas toivoku »

Ma®tin kirjutas:Rohkemast ei olnud kinni võtta, aga midagi tahaks öelda, eks? :lol:

Hendri müüs 2500ga kergelt näpitud E46 Compactit mis selles seades on umbes 48 korda driftitavam kui diisel E38.
pean nõustuma kuid sama käib ju su enda kohta, kaasa tahaks ilgelt kaagutada aga tuleb ainutl sooja õhku.,
no tra seal vahet on millega seda burnouti tehakse, laske kasvõi belarussiga burni niipalju kui torust tuleb, täiesti savi :D
vaevalt seal keegi eesootavateks võistlusteks harjutamas käib.
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
StenV70
Huviline
Postitusi: 1440
Liitunud: 12.04.2009 13:34 56
Peamine sõiduk: Mercury Grand Marquis
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas StenV70 »

jaanvoldemarmets kirjutas:Mis seadust nad rikkusid? Seadus ja paragrahv, palun.
Ma ei ole seadustes ja värkides eriti kirgas,võid julgelt parandada kui mingi viide vale.

Sellegipoolest olen piisavalt kirgas saamaks aru,et seal rikuti eeskirju ja selle eest saadi karistada.

Kui põletad pead arvestama,et on oht vastutada.

§ 14. Liikluskord
(2) Iga liikleja, liikluse korraldaja ja muu isik peab järgima liiklusalaste õigusaktide nõudeid, olema liikluses hoolikas ja ettevaatlik ning tagama liikluse sujuvuse, et vältida ohtu ja kahju tekitamist.
(7) Keegi ei tohi oma tegevusega või tegevusetusega ohustada või takistada liiklust. Ohu tekitanud isik peab rakendama kõiki temale jõukohaseid meetmeid ohu kõrvaldamiseks või selle kahjulike tagajärgede vähendamiseks. Vajaduse korral tuleb tekitatud ohust teavitada politseid.
§ 16. Liikleja kohustused
(1) Liikleja peab olema viisakas ja arvestama teiste liiklejatega ning oma käitumises hoiduma kõigest, mis võib takistada liiklust, ohustada või kahjustada inimesi, vara või keskkonda.
§ 72. Sõidukiomaniku ja vastutava kasutaja kohustus
(1) Sõidukiomanik ja vastutav kasutaja peavad tagama talle kuuluva või tema valduses oleva sõiduki õige kasutamise, tehnilise korrasoleku ja nõuetekohase hoidmise.

Kindlasti leiab midagi veel aga minu jaoks väga vahet pole..Kiirelt lappasin üle lihtsalt,kui sind päriselt ka huvitab siis võid ise lugeda...See on kõigile kättesaadav.

Endiselt mind see ei häiri kui keegi rehvi põletab...Oleks mul sobilik auto teeksin meeleldi seda ise ka(diiselmonovaguniga igav lasta..Ja ei taha autot ka retsida).
Lihtsalt mingi "näita mis seadust nad rikkusid" kui on ilmselge,et rikuti on suht lamp öelda.


Tegu ei olnud eraldatud alaga kus seda tehti.Minu arust võiks ka mingi plats olla selleks..
Aga see on kergelt utoopia.

Vähe karm jah,et autod ära võeti aga nad saavad ju need tagasi.
Ja minu jaoks pole ka vahet millega keegi küljetab või üritab,oma asi.
Ise olen ka kunagi 7-sega ülemistel sõõrikuid joonistanud.
Kasutaja avatar
onu-rain
Huviline
Postitusi: 658
Liitunud: 28.02.2010 12:45 47
Peamine sõiduk: bmw e61 530d
Asukoht: võrumaa-tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas onu-rain »

Õnnestus näha seda sooritust pealt :D
Tegelikult se polnud mitte midagi erilist. 7 mees tuli ühele-teisele poole külg ees ja taha libisedes korra läks rehv suitsema. Ümber ringi oli nii palju maad, et kui oleks näpust läinud ja pidurit vajutanud, oleks ka veel publikuni maad olnud. Aru saadav, et vale tegevus.
Püüdke vargaid :D
Iga nädal lastakse tohutult rehve ribadeks ja keegi pole viga saanud. Või pole minu kõrvu sattunud ?
jaanvoldemarmets
Huviline
Postitusi: 89
Liitunud: 02.12.2017 17:05 51

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jaanvoldemarmets »

Eks see vehkimine oli ülearune käitumine jah juhi poolt. Ja, kui see driftimine tõepoolest lähedelasuvaid elanikke häirib, siis ma saan aru, et kuidagi peab korda majja looma jne. Aga... auto (isegi diisel e38) äravõtmine on ülekohtune.
karmo
Huviline
Postitusi: 1337
Liitunud: 19.12.2008 16:59 40
Peamine sõiduk: BMW 328i e46,BMW 320iT 46

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas karmo »

Kas seal parklas ei ole enam väikseid helkur-muhke (paremat nime neile ma ei leidnud) betooni peal,mis taolist kaapsutamist raskendavad?
Eelmise aasta kevadel ermis käies oli neid sinna päris ohtralt betoonile laotatud.
jaant
Huviline
Postitusi: 453
Liitunud: 07.05.2004 09:43 08
Asukoht: tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jaant »

Narvamäe Valss.
Muusika-Heldur Karmo

Nüüd driftin Narvamäel,
BMW on aus ja hea.
Ning selle õnne eest
fortuunat kiitma pean.

Nüüd driftin Narvamäel –
tahta mis võiksin veel!
Hulk päevi kauneid siin
mind ootab, ootab ees.

Neljapäeva Õhtul BMWga
Muusika-Kukerpillid

Olen ma hommikust õhtuni tööl
ja mängudeks aega on vähe mul
Voodisse pugedes mõtlen ma veel
et kuidas me driftime neljapäeval

neljapäeval BMWga teha võib kõike
limpsida limpsi kui loojunud päike
lohega lennata kaugele maale
voolida valmis vibu ja nooled
mutreid võib keerata, määrida määret
kuskile kanti ei ole meil kiiret.
Viimati muutis jaant, 10.09.2018 18:24 49, muudetud 1 kord kokku.
tfv
Huviline
Postitusi: 246
Liitunud: 09.08.2013 14:16 35

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas tfv »

onu-rain kirjutas:Õnnestus näha seda sooritust pealt :D
Tegelikult se polnud mitte midagi erilist. 7 mees tuli ühele-teisele poole külg ees ja taha libisedes korra läks rehv suitsema. Ümber ringi oli nii palju maad, et kui oleks näpust läinud ja pidurit vajutanud, oleks ka veel publikuni maad olnud. Aru saadav, et vale tegevus.
Püüdke vargaid :D
Iga nädal lastakse tohutult rehve ribadeks ja keegi pole viga saanud. Või pole minu kõrvu sattunud ?
kiltsil kiirendades polnud ka keegi surma saanud senikaua kuni mingil mitteametlikul üritusel sellega ikka hakkama saadi. te mõtlete ka mis toimuma hakkaks kui kari osse suure tühja platsi peale segamatult lahti lasta? nagu ennem keegi kirjutas, ei läheks kaua kui sinna juba kiirabi ja politseid vaja läheks.
porku
Huviline
Postitusi: 1099
Liitunud: 27.04.2010 23:17 32
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas porku »

Ma ei saa aru mis siin tõmmelda, isegi kui selline "plats" olemas oleks, kus rahvas oma "kätt harjutada" saaks, jätkuks asi täpselt samamoodi.

Toon lihtsa näite, selle asemel, et iga neljapäev oma viimast taskurahakest kusagil parklas maha driftida, hoia veidi kokku, sõida rajale (jah on olemas.) - Nt korra kuus / kvartalis või kasvõi igapäev kui raha jätkub.

nt :
https://www.facebook.com/21611787180698 ... ajal-rajap" onclick="window.open(this.href);return false;äeva-hind-15-eur/269754379776662/

15€ päev, saad rajal külksi lasta palju hing ihkab.

Samamoodi saab laitsesse minna, audru ringile, kehalasse ja **** teab kuhu veel, võimalusi on ja "Aitähi" eest ei lase sind keegi oma asfaldile külksitama anyway.

ja see BMW maine kujunemine on siin ka täiesti paratamatu, kuna just sellest margist on saanud kõige odavam tagaveoline millel on olemas ka mingisugused sõiduomadused.
Kasutaja avatar
RagnarV
Klubiliige
Postitusi: 2653
Liitunud: 31.01.2013 22:37 20
Asukoht: Männiku

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas RagnarV »

ma arvan et audrus tabasalus ja raplas ei lubata sul driftida
porku
Huviline
Postitusi: 1099
Liitunud: 27.04.2010 23:17 32
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas porku »

RagnarV kirjutas:ma arvan et audrus tabasalus ja raplas ei lubata sul driftida
raplas on minuteada ainukene piirang, et kohapeal ei tohi "burnouti" teha.

Aga 100% kindel nüüd pole, aga kellel huvi saab selle välja selgitada :lol:

Mu jutu point oli pigem see, et kes tahab, see leiab omale võimaluse seda mõistlikus kohas teha,
samas kindel enamus kes seda parklas harrastab, teda ei huvita see kus ta seda teeb, peamine et "Muljet saab avaldada" - need rahvamassid kes vaatamas käivad.

Need kes seda enda "käeharjutamiseks" teevad, on tõenäoliselt omale väljundi kusagil mujal juba leidnud.

PS! olgem ausad, kes meist ei oleks korraks "taandarenenud" ja oma elus parklas paari sõõrikut teinud, nt talvel.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12042
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas toivoku »

RagnarV kirjutas:ma arvan et audrus tabasalus ja raplas ei lubata sul driftida
audrus vist isegi võib, aga väljapanek rajalt maksab omajagu plekki kui ma ei eksi. neil ju drifti taksogi olemas.
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
Kasutaja avatar
RagnarV
Klubiliige
Postitusi: 2653
Liitunud: 31.01.2013 22:37 20
Asukoht: Männiku

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas RagnarV »

äkki siis kui mingi suht eraldi seal sõidad vms, mäletan et kunagi kui siin foorumi rahvaga käisime, siis keegi sai vastu pead seal, et külksi veits lasi :D
porku
Huviline
Postitusi: 1099
Liitunud: 27.04.2010 23:17 32
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas porku »

toivoku kirjutas:
RagnarV kirjutas:ma arvan et audrus tabasalus ja raplas ei lubata sul driftida
audrus vist isegi võib, aga väljapanek rajalt maksab omajagu plekki kui ma ei eksi. neil ju drifti taksogi olemas.
See Drifti takso võib täitsa eraldi teema olla, rapla rajal ka ju drifti võistlused ja too taksogi sõitis viimati. :lol:
Kasutaja avatar
RagnarV
Klubiliige
Postitusi: 2653
Liitunud: 31.01.2013 22:37 20
Asukoht: Männiku

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas RagnarV »

raplas viimati sõitsin siis vana ei tahtnud midagi kuulda driftimisest, vb midagi muutunud seal :D
porku
Huviline
Postitusi: 1099
Liitunud: 27.04.2010 23:17 32
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas porku »

RagnarV kirjutas:raplas viimati sõitsin siis vana ei tahtnud midagi kuulda driftimisest, vb midagi muutunud seal :D
Nädalavahetusel oli just üritus, "legendide lahing vms". Kohapeal lasid 32 autot sedasi külge, et ise ka ei uskunud.

Kui mõni kohapeal burnouti tegi, siis käis raja omanik jalaga jutti nühkimas ja pidavat olema ka "trahv" kui kohapeal rehvi põletatakse.

Aga tagasi eelmise teema juurde, et "Kunagi pole midagi juhtunud", ka ametlikel üritustel juhtub, just eelnimetatud üritusel sai üks raja kohtunikest päris korraliku kiviga pihta ja viidi sealt edasi ka kiirabi poolt minema, ning jäeti haiglasse jälgmise alla..

nii, et igalpool võib juhtuda ;)
Kasutaja avatar
onu-rain
Huviline
Postitusi: 658
Liitunud: 28.02.2010 12:45 47
Peamine sõiduk: bmw e61 530d
Asukoht: võrumaa-tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas onu-rain »

Aga tagasi eelmise teema juurde, et "Kunagi pole midagi juhtunud", ka ametlikel üritustel juhtub, just eelnimetatud üritusel sai üks raja kohtunikest päris korraliku kiviga pihta ja viidi sealt edasi ka kiirabi poolt minema, ning jäeti haiglasse jälgmise alla..

nii, et igalpool võib juhtuda ;)[/quote]

Olin ka driftil. Nägin kui läks meediku juurde. Poleks osanud arvatagi et asi nii hullult lõppes :shock:
Polnud aega väga jälgida mis edasi toimus. Lappasin Tultsil rehve.
porku
Huviline
Postitusi: 1099
Liitunud: 27.04.2010 23:17 32
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas porku »

Kiirabi tuli vahepeal sinna ja viis ära.

Hiljem koju minnes tegime Urgel kohvi ja kõrvalt kuulsin kuidas kaks meest omavahel arutasid.

Too kes kiviga pihta sai oli ise tahtnud veel tagasi raja äärde minna, aga lõpptulemusena jäi jälgimise alla.
Kasutaja avatar
onu-rain
Huviline
Postitusi: 658
Liitunud: 28.02.2010 12:45 47
Peamine sõiduk: bmw e61 530d
Asukoht: võrumaa-tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas onu-rain »

Väga halvasti. Tuleb killu vestiga raja ääres olla. Viimases kurvis ka kui keegi välja libises liiga palju siis korralik kivirahe. Aga eks ikka kõik omal vastutusel seal. Keegi ei sundinud nuga kõril, et mine raja äärde.
Rain01
Huviline
Postitusi: 167
Liitunud: 08.01.2011 21:13 34
Peamine sõiduk: M535i

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Rain01 »

http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=169108" onclick="window.open(this.href);return false;
mikuuu
Huviline
Postitusi: 924
Liitunud: 18.03.2007 21:16 12
Peamine sõiduk: BMW 530d '03
Asukoht: Tartumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas mikuuu »

Foorumis sama teema.

viewtopic.php?f=40&t=286912" onclick="window.open(this.href);return false;
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off!
Kasutaja avatar
TiitS
Huviline
Postitusi: 1157
Liitunud: 26.01.2008 22:36 08
Peamine sõiduk: BMW jt. A+B
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TiitS »

FB: Poisid läksid poodi õlle järgi. Nagu ikka BMWle kohane
[Ma nägin sind,*****]

Pilt
Kasutaja avatar
RagnarV
Klubiliige
Postitusi: 2653
Liitunud: 31.01.2013 22:37 20
Asukoht: Männiku

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas RagnarV »

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/k ... d=83681091" onclick="window.open(this.href);return false;

Korras värk
Kasutaja avatar
WhipLash
Huviline
Postitusi: 1165
Liitunud: 11.11.2015 16:21 20
Peamine sõiduk: E46 328Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas WhipLash »

Seal Tartus ja selle lähiümbruses vist katus poistel täiesti ära sõitnud :D
"Kus liigub võim? Kus liigub edu? Ikka mööda Laagna teed, madal bemm, tagavedu."
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12042
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas toivoku »

WhipLash kirjutas:Seal Tartus ja selle lähiümbruses vist katus poistel täiesti ära sõitnud :D
ma ei kiida heaks, aga ilmselgelt kui raadil suure platsi peal harjutada ei saa siis "helgemad" pead lähevad liiklusesse, samas viimane laus oli ju,et sellel juhil on pidevalt probleeme olnud.
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
BumBum
Huviline
Postitusi: 2075
Liitunud: 20.08.2014 20:05 22
Asukoht: Norra

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas BumBum »

Nende parklatega on kord nii, kõik on kellegi vara ja paraku driftimisega kaasneb ka vara rikkumine.
Eraparklatega kaasneb ka vastutus. Kaubanduskeskuse parklas ostukäruga auto kahjustada saab, siis tuleb kahju hüvitamist nõuda ostukäru omanikult või kaubanduskeskuse haldajalt.

Tartu üldiselt on halvaks linnaks muutunud. Liigapalju debiilikuid on liikvel. Alates liikluskultuurist lõpetades nende pederastidega kes autodele jutte peale tõmbavad. Kätte sellise saate, siis on õige näpud uksevahele lüüa, teinekord mõtlevad kelle rahakotis kahju tekitavad.
Vasta