Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
vaikeboa
Huviline
Postitusi: 2371
Liitunud: 18.08.2006 11:41 26
Asukoht: Pärnumaa 5213266
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas vaikeboa »

Ma ei mõelnud selle kirjutamise juures mitte sellest kui foori alt startides lastakse pisut külge ette, ka isegi mitte sellest kui ristmikul pööret sooritades libistatakse pisut saba ette (see on fan, talvel), vaid sellest kui lapatakse iga käiguga külg ette. Sõbrad - see on ohtlik, sest kunagi ei või ette teada mida samal ajal võib mõelda see juht kes on kõrvalreas.
Tarmo kirjutas: Nagu avatari pildilt näha võib, siis on sul e39.
Sellel on veojõu kontroll peal ja tõesti ei liputa saba. (eriti)
Jah, mul on see juba kolmas ADC-ga auto aga linnas ma talvel seda ei kasuta. Pole kunagi kasutanud!
Ära osta omale kunagi esimest BMW-d, sest see ei jää viimaseks...!
E34 524td ATM, E39 525tds ATM, E53 3,0td ATM
Kasutaja avatar
confu
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 29.12.2007 23:38 40
Peamine sõiduk: e34 M51
Asukoht: Pärnu - Harjumaa
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas confu »

Targalt teed ka, et ei kasuta.
Jah tõesti, tihedamas liikluses pole selline asi aktsepteeritav. Saan aru kui on teinekord vältimatu, et nagu kurvis vms. Endalgi oli korra üllatus, sillalt maha sõites tuli kohe vasakpööre ja kuna oli värske lumi maha sadanud, siis piix hakkas libisema. Ees oli auto aga taga ega mujal enam polnud õnneks. Ja maanteel möödasõidul võttis ka korra piix ette. Ma ei arvanud, et mul suurtematel kiirustel üldse jätkub väänet, nii väikestel pööretel, et sussi võtaks ringi käima. Väga ohtlik situatsioon aga loodan, et see jäi ka viimaseks. Tee oli lihtsalt muutunud libedaks vahepeal ja väga järsult kuidagi. EESTI TEEDEHOOLDUS! ****** nad seda soola viskavad kui sellest pole mingit tolku(va automaalritele).
.
Kasutaja avatar
siim .j
Huviline
Postitusi: 1849
Liitunud: 06.09.2006 16:44 26
Peamine sõiduk: F10 535i M Performance
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas siim .j »

Mina kuulun ka vabatehnika meeste hulka, kui vähegi ruumi ja ilusad lumised teed. Ma usun, et talvel ei peagi BMWga ainult klassikat sõitma, nii ''igav'' ju. :mrgreen:
Die Freude am Fahren liefert nur der "i" - N55
karmo
Huviline
Postitusi: 1356
Liitunud: 19.12.2008 16:59 40
Peamine sõiduk: BMW 328i e46,BMW 320iT 46

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas karmo »

Ei ole minagi sabaliputamise patust puhas...loomulikult ohutus kohas kedagi ohustamata,kuid pean nentima,et paar korda on juhtunud ka tänu libedusele.
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

Need paarutajad võiksid seda teha õiges kohas ja selleks ei ole linnatänav. Olgu see nii tühi kui tahes. Eriline mõte on siin teemas muret tunda BMW maine üle, kui mingit tüübid siinsamas teemas seletavad, et jõle äge on paarutada linnatänavatel või "juhtub täiesti kogemata, mina ei tea midagi". Minge näiteks Laitsesse ja paarutage seal mõnuga kas või terve päev. See on ju mõnus, loomulikult! Aga mitte tegevus linnasõitudeks. Isegi kui sa oled oma arvates ja ehk ka tõesti oskuslik juht, siis vähemalt iga teine on ülikehv juht ja ta tõesti ei tea mis sul plaanis on. Inimeste närvikavad on ka erinevad, mõni võib ära ehmatada ja avarii põhjustada. Ja need, kes väidavad, et "jumala lambist läheb külg ette kurvis", on ilmselgelt liiga suure kiiruse valinud ja liiga agressiivse sõidustiiliga. Füüsikaseadused kehtivad, ei midagi muud.
Auto on sõitmiseks ja kui punktist A punkti B ja tagasi aega ja tahtmis üle jääb, siis naudi neid mõnusid õiges kohas. Talv on ju tegelikult lahe!
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

BMW maine?
Üks asi on mõned korrad külg ette lasta, teine asi on linnas lasta 100ga, kummi vilisedes ja täispeaga vms. Olen üsna kindel, et ei ole BMW juhtide seas väga palju tüüpe, kes kas kogemata või meelega on külge ette lasknud, ja ei väida ma ka enda kohta vastupidist.
Samas- muidugi on lahe öelda, et Laitse on üks äge koht jne, aga tõesti andke andeks, aga leidke üks inimene näiteks Võrust või Saaremaalt, kes raiskaks vbl 100€ selleks, et tund aega Laitses hullata, selle asemel et kord- paar päeva jooksul nats tagavedu nautida, olgu see siis kaubanduskeskuse parkla õhtusel ajal (keelatud asi muidugi jälle, ja see paneb taas kord end tänaval välja elama) või tühi tänav. EI ole mõtet päris pühakuid ka mängida- ma arvan, et me kõik anname endale mingil määral aru, et BMW maine paraneb heal juhul alles järgmiseks põlvkonnaks, meie põlvkonnas on see vältimatu. Paraku.
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

Ja siis jätkame niimoodi? Mul maja ees ristmik ja ringid erinevad, pidevalt siin mingit bemmid paarutavad. Küll on vaja siit kurvist lasta külg ees üle sebra ja siis vaja tiirutada seal nurgas. Lisaks liikleb siin jala palju lapsi ja vanureid ja ilmselt on kusagil pesa ka puudega inimestel, sest neid ka liigub siin päris tihti. Ja siis sellised jobud paarutavad edasi tagasi, sest nii on "äge". No anna mõistust.
Mis valemiga sa 100 euri saad ühe päeva eest Laitses? Tule või Valgast, 100 euri ei tule see kulu mitte kuidagi. Võiks end kurssi viia enne kui ideid maha tegema hakata. 150 eeku päev ehk laias laastus 10 euri. Ja ega Laitse siin Eestis ainuke rada pole, mujal Eestis on ka lõbusõiduvõimalused olemas.
Lihtsalt ma ei saa aru ega hakka iial aru saama neist paarutajatest ja siis targutajatest, et näe nii ongi. No ei ole. Ilmselt paljud ei mõtle liiklusohutusele enne, kui enda lapsed mööda tänavat kõnnivad... :roll: Jutud, et "kedagi polnud tänaval" on mõttetud. Kunagi ei tea kust mõni jalakäija välja hüppab.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Lõppude lõpuks on kõik inimese peakolus kinni, millistes kohtades mida teha ja millisel tasandil- kõik kohad ei ole puuetega inimesi ja lapsi täis. Ja mis Laitsesse puutub, siis sinnasaamine maksab ka midagi- kui võtta seesama Saaremaa näide ja tulles näiteks 540ga, pole see 100€ kulutada mingi probleem. Ja (ralli)sportimisvõimalused mujal Eestis- huvitav küll, aga pole neid nii väga midagi võtta.
Aga OK, las oleb, teemaks oli BMW maine ja jään selle arvamuse juurde- kelle jaoks on BMW mõttetu rullnokkade auto, selle jaoks see pahatihti nii jääb, kes peab seda heaks autoks, see jääb hoolimata üldsuse arvamusest oma liistude juurde.
Nagu öeldakse: las koerad hauguvad, karavan liigub ikka edasi.
Kui endast rääkida, siis avalikkuse möla kuulates ei oleks ma enda oma juba üle 6 aasta pidanud ja sõidaks praegu näiteks Toyota Avensise vms autoga.
Ja pole mul infoga Laitsest midagi peale hakata, sry, et pettumuse valmistasin...
Lisaks- need mõtted, mis ma kirja panin, ei kuulu arvustamisele, kuna need kuuluvad isiklikult mulle :roll:
Peace, Pille :cool:
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas HeavyCuda »

Tunnistan üles, et olen ka üks paras nö sabaliputaja, vahest harva ka mõnes sellises kohas, mis ei ole selleks just kõige õigem koht, kuid samas ei ole kunagi tiheda liiklusega kohas sellist pulli teinud, eriti väga halbade teeoludega. Mulle samas tundub, et mõned inimesed oletavad, et külg ees saab ainult sõita suure kiirusega, aga ometigi see nii ei ole, kui linna vahel liiklen ja saba liputan siis tavaliselt kiirus üle 40kmh ei lähe, eriti veel järsemates kurvides, arvestades veel sellga et see on ikkagi praktiliselt pea et olematu liiklusega kohas, siis riskifaktor on küllaltki väike, isegi kui auto käest ära läheb. Samuti oletan, et kui oled juhiload kätte saanud, siis ikkagi jälgid automaatselt ümbrust ja teeolusid ja märkad, kui mõni jalakäija või auto kuskil on ja ei lase külge ette. Eks muidugi ole neid lollakaid, kes igal võimalusel lasevad külg ees ja ükskõik kus kohas, aga see ei tähenda, et sabaliputajad kõik ühte patta veel tuleks panna. Peaks ka mainima, et liikluses on veel hullemaid asju, kui mõni sabaliputaja, kõige parem nnäide, mis küll ei ole otseslt liikluses on see, kuidas mõned näiteks prisma maa aluses parklas sirgel peeneks lasevad :| kuigi nad teavad, et seal võib iga hetk keegi autode vahelt välja hüpata, peaks ka mainima, et enamus ajast on siiski tegemist mitte bmw`dega. Mis puutub maine parandamisse, siis see on hetkeseisuga täiesti mõttetu, kuni inimesed oma silmaringi ei suurenda ja ei märka, et kõige suuremad sead liikluses on enamasti hoopis muude markide juhid....
e36 coupe in progress.....
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

Muide, siin on üks asjalik ülevaade BMW brändi paiknemisest erinevates edetabelites. Päris huvitav materjal.
Ron23
Huviline
Postitusi: 332
Liitunud: 23.06.2007 18:03 40
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Ron23 »

Nendes tabelites ei näidata BMW mainet vaid kliendirahulolu tabelid olid suuremosa.
Autosid igasuguseid. Nii suuri kui väikeseid.
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Raul_A »

Kui omanikul on oma auto margi pärast häbi, on paras aeg marki vahetada.

Minul ei ole lõunas sellist kohta nagu Laitse ja tõesti läheb sellise päeva peale 100+ €

Raadile ei saa ka minna, kuna seal kehtivad asulasisesed kiiruspiirangud.



R.
jaaHah
karmo
Huviline
Postitusi: 1356
Liitunud: 19.12.2008 16:59 40
Peamine sõiduk: BMW 328i e46,BMW 320iT 46

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas karmo »

Kas Raadil üldse saab sõita nii paksu lumega? või on keegi puhastanud seda?
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

Raul_A kirjutas: Raadile ei saa ka minna, kuna seal kehtivad asulasisesed kiiruspiirangud.
Ka linnas paarutades on kehtivad asulasisesed kiiruspiirangud. Lihtsalt linnast väljas mingil platsil vms on mõnusam.
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas HeavyCuda »

Pille kirjutas:
Raul_A kirjutas:Raadile ei saa ka minna, kuna seal kehtivad asulasisesed kiiruspiirangud.
Ka linnas paarutades on kehtivad asulasisesed kiiruspiirangud. Lihtsalt linnast väljas mingil platsil vms on mõnusam.
Kindlasti on mõnusam, aga näe võta näpust, ei ole nagu selliseid platse nii palju kui mina tean. Või tead sa mõnda sellist kohta ? :mrgreen:
karmo kirjutas:Kas Raadil üldse saab sõita nii paksu lumega? või on keegi puhastanud seda?
Kui mina seal viimati käisin oli aetud ühest otsast teise mingi pika sirge jagu ainult lahti, ülejäänud oli paksu lumekihi all :roll:
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Seigo »

Raul_A kirjutas:Kui omanikul on oma auto margi pärast häbi, on paras aeg marki vahetada.
Minul ei ole lõunas sellist kohta nagu Laitse ja tõesti läheb sellise päeva peale 100+ €
Raadile ei saa ka minna, kuna seal kehtivad asulasisesed kiiruspiirangud.
R.
Raadil on kiirus 90 km/h , kui sõidad sinna, siis on teeääres asula lõpp märk! Ja raadi seisukohta võin öelda niipalju, et seal on meeter pluss lumi :D.
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Edgar »

Seigo kirjutas:
Raul_A kirjutas:Kui omanikul on oma auto margi pärast häbi, on paras aeg marki vahetada.
Minul ei ole lõunas sellist kohta nagu Laitse ja tõesti läheb sellise päeva peale 100+ €
Raadile ei saa ka minna, kuna seal kehtivad asulasisesed kiiruspiirangud.
R.
Raadil on kiirus 90 km/h , kui sõidad sinna, siis on teeääres asula lõpp märk! Ja raadi seisukohta võin öelda niipalju, et seal on meeter pluss lumi :D.

Mina mäletan, et kunagi pandi seal peale 50km/h piirang. Võta näpust, võibolla on tõesti siis asula lõppemis märk. Kummalt poolt sisse sõites see on, kõrveküla ringipoolt või raadi autoturu poolt ? Talvel on seal sellessuhtes nikuini mõttetu. Üks sõidurada sealt jookseb jah läbi kuid külglibisemist on asi kaugel. :D
Isiklikult, mina hakkan BMW mainega Tartu piirides juba rahule jääma. Jäädakse kenast seisma, lubatakse vasakpööre ilusti ära teha. - olgu selleks taksojuht, bussijuht, rekkajuht või kes iganes. Ise proovin alati kah suuremaid liikureid tuledega vilgutades kiiremini teele aidata. Bussijuhid ning veokijuhid teenivad leiba ning kui mina lihtsalt löön aega surnuks mööda linna siis miks mitte lasta ruttu ületada ristmik teisel, kui ma näen et enda taga on veel üle 15 auto. Pealegi, meeldiv näha kui ohutuledega vilgutatakse peale eesõiguse loobumist :D
Siiamaani mis pole muidugi muutunud, et tihti tahetakse foori tagant joonele ajada. Eriti meeldib selline tegevus Opeli ning Audide juhtidele. Siinkohal oli suvel üks huvitav situatsioon ( kui mul 323i oli :D ) : sõitsin rahulikult töölt koju ning jäin punase tule taha ootama. kaugelt tuli jubeda lennuga audi 80 . roolis olid suurte kõrvadega rullnoksid ning hakkasid gaasi andma. lõpuks kui oli kollane siis suretas audi härra enda auto välja . mina muidugi selle peale ka ei liikunud. kohe kui ta sai auto käima, andsin ise ka lapatsi põhja ning lasin kuni 120km/h välja. peale mõnd aaega jõudsid järgi kui mina uuesti järgmise foori taga juba ootasin. siis olid audis viibijatel juba pead maas ning lasid mul uuesti rahulikult ees ära sõita, häbist olid vist surnud . :D
Loomulikult toetan ideid mis aitavad BMW mainet tõsta. :lol:
karmo
Huviline
Postitusi: 1356
Liitunud: 19.12.2008 16:59 40
Peamine sõiduk: BMW 328i e46,BMW 320iT 46

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas karmo »

see et....ma saan nagu aru,et 120 vajutati asulasiseselt.....
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Edgar »

karmo kirjutas:see et....ma saan nagu aru,et 120 vajutati asulasiseselt.....
Otseselt, ei ole justkui asula sisene. Linnapiir kus kehtis 70km/h ning siis väike jupp 90 ning uuesti linna sisendes 50km/h ala. Teoreetiliselt, 90km/h alas kus maksimaalselt lubatud 95km/h siis, rikkusin spidomeetri järgi 25km/h tunnikiirusega. Ei propageeri kiirusületamist, kuid antud situatsioonis jalg lihtsalt tahtis sirutamist. :lol: Linnas sees liigeldes, loomulikult kuskil kaubamaja ristmikul 120km/h rauda ei vajuta, rääkimata õuealast. Tegu oleks siis juba lollusega. :lol: .
Jubedalt häirivad lihtsalt audi juhid. Paljud neist on lihtsalt sellise suhtumisega, et BMW on p*sk. Ma ei tea miks, aga tihti fooritaga rahuliku mootorsõiduki juhina oodates, võetakse BMW-d kui konkurenti kelle ees tuleb tõestada. :roll:
Viimati muutis Edgar, 16.01.2011 15:24 38, muudetud 1 kord kokku.
tavka0007
Huviline
Postitusi: 173
Liitunud: 15.09.2009 11:09 59
Peamine sõiduk: BMW 318i Touring

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas tavka0007 »

Selle driftimise kohta arvan mina, et seda võib teha, kui on vastav koht olemas ja see teistele liiklejatele ohtu ei kujuta. Käisin siis eile Magistrali kaubanduskeskuses. Sõpruse puiesteelt suunaga kesklinna poole tuli üks e39, kes pööras Sütiste teele. Loomulikult ta arvas, et on ülilahe näidata autos istuvatele sõpradele oma sõiduoskust ning otsustas uhkelt külje ette lasta, kuid paraku ebaõnnestus tal külglibisemise kinnipüüdmine ning auto viskas teisele poole külglibisemisse, mis lõppes vastassuunas ja spinniga. Vastutulijad pidid tugevalt pidurdama, et mitte autole otsa sõita. Ootasin just sel hetkel rohelist tuld ja olin jalgsi, seega oli seda hea kõrvalt vaadata. Autos oli täismaja rahvast ja ju siis oli vaja oskusi näidata. Nii kaua, kui on selliseid sõidumehi, siis ega see maine ei parane. Valgusfoori taga ootas ka üks vanem abielupaar, kes arutlesid, et varem või hiljem lõpetavad seesugused kirstus. Ja eks see jätab jälle margile pleki külge. Kui sõita ei oska, siis tulebki harjutada, kuid seda endale ja teistele turvalises kohas. Ja selle joonelepanekuga olen ka kokku puutunud aga mina pole kiirendama hakanud. Tavaliselt on dragrace-i harrastajateks mersu- ja audimehed. Mina liiklen korrektselt ja mingisuguste tühikargajate pärast ei hakka millegegi riskima.
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Edgar »

tavka0007 kirjutas:Selle driftimise kohta arvan mina, et seda võib teha, kui on vastav koht olemas ja see teistele liiklejatele ohtu ei kujuta. Käisin siis eile Magistrali kaubanduskeskuses. Sõpruse puiesteelt suunaga kesklinna poole tuli üks e39, kes pööras Sütiste teele. Loomulikult ta arvas, et on ülilahe näidata autos istuvatele sõpradele oma sõiduoskust ning otsustas uhkelt külje ette lasta, kuid paraku ebaõnnestus tal külglibisemise kinnipüüdmine ning auto viskas teisele poole külglibisemisse, mis lõppes vastassuunas ja spinniga. Vastutulijad pidid tugevalt pidurdama, et mitte autole otsa sõita. Ootasin just sel hetkel rohelist tuld ja olin jalgsi, seega oli seda hea kõrvalt vaadata. Autos oli täismaja rahvast ja ju siis oli vaja oskusi näidata. Nii kaua, kui on selliseid sõidumehi, siis ega see maine ei parane. Valgusfoori taga ootas ka üks vanem abielupaar, kes arutlesid, et varem või hiljem lõpetavad seesugused kirstus. Ja eks see jätab jälle margile pleki külge. Kui sõita ei oska, siis tulebki harjutada, kuid seda endale ja teistele turvalises kohas. Ja selle joonelepanekuga olen ka kokku puutunud aga mina pole kiirendama hakanud. Tavaliselt on dragrace-i harrastajateks mersu- ja audimehed. Mina liiklen korrektselt ja mingisuguste tühikargajate pärast ei hakka millegegi riskima.
Toetan sinu juttu. Ka ise kahetsen, et tookord pidin tõestama et BMW pole aeglane . Hea on õppida enda vigadest. :cool:
Drifti kohapealt, minu arust Tartu rajoonis drifti harrastajatele oleksi raadi ideaalne koht. Eraldatud igasugusest liiklusest ning kui auto peaks käest minema ei satu (nagu sinu jutus mainitud ) vastasuunda vööndisse kus võib ohustada teisi liiklejaid. Kahjuks on aga sellised kohti vähe kus ohutult külglibisemist harrastada, samuti ka Raadi lennuväli mis on lumest lahtilükkamata. Muidugi, Tartus on nüüd uus koht tekkinud . Prisma poe parkla vastas ületee on tühi parkla, kus ainult 2 suurt valgustusposti. Samuti eraldatud piisavalt liiklusest ning kui Prisma aegajalt külastan siis alati keegi toimetab seal :lol: .
Kasutaja avatar
põhh
Huviline
Postitusi: 292
Liitunud: 01.08.2010 11:04 56
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas põhh »

Tartus on driftimiseks parklaid küllaga - suuremaid ja väiksemaid. Kõige popim koht on talvel vast laululava taga asuv plats - ööpimeduses on keegi seal kindlasti külg ees libistamas. Parkla on ka alati lumest ja rämpsust puhtaks lükatud. Eks igaüks otsustab ise, kas, kus ja kuidas ta ennast või teisi ohtu tahab seada, aga linnaliikluses on kena vaadata küll, kui ristmikul mõni kogenum tagaveolise juht kena libisemisega pööret sooritab. :D

Ise kasutan sõiduks erineva margi ja suurusega autosid ning linnas ollakse üldjuhul viisakad olenemata margist. Olen tähele pannud, et just nooremad juhid lasevad enamasti läbi ja loobuvad oma eesõigustest. Vanemad ja hallijuukselisemad kodanikud pole mulle veel kordagi vabatahtlikult teed andnud. Aga eks meie liikluskultuur venib tasakesi paranemise poole .
760i
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Edgar »

K*rat kuidas ma vihkan kui Reporterit vaadates , rõhutatakse vahepeal : " BMW tegi avarii". Kuidagi agresiivse, madala ning rullnoksiliku häälega :lol: . tavaliselt neil sihuke rahulik ning hellitav hääl: "armas kiisu jäi kadaka teel autoalla" :lol:
tänases reporteris vist üks 6 seeria bmw oli kellegi ära märkinud, ning jälle seda idiootliku bmw rõhutamine jäi häirima.
BMW 525
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 22.10.2010 10:48 40
Asukoht: Otepää-Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas BMW 525 »

Edgar kirjutas:K*rat kuidas ma vihkan kui Reporterit vaadates , rõhutatakse vahepeal : " BMW tegi avarii". Kuidagi agresiivse, madala ning rullnoksiliku häälega :lol: . tavaliselt neil sihuke rahulik ning hellitav hääl: "armas kiisu jäi kadaka teel autoalla" :lol:
tänases reporteris vist üks 6 seeria bmw oli kellegi ära märkinud, ning jälle seda idiootliku bmw rõhutamine jäi häirima.
ma vaatasin ka just tänast reporterit, ja häiris samuti mind ka see, kuidas alati seda BMW just rõhutatakse. kui mõni muu auto siis ei saa ole nagu midagi.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Kusjuures olen seda ise ka täheldanud- kui Müncheni autotoodang on mingi õnnetuse või pahanduse keskpunktis, siis vahel tundub, et nagu meelega venitatakse selle margi nime: Beeee- Emmmm- Weeee tegi seda ja tegi toda. Nagu ka tänases Reporteris. Samas- kui see tendents jätkub et uuemaid pille sinna satub, siis on tõesti nii, et see BMW maineparanduse kisa on suht asjata- vanemad autod kaovad ära ja uuemad tulevad asemele :roll:

EDIT: 20.10.2011 uudise põhjal küsiks nüüd juba nii, et kogu see maineparandus tundub juba vastu tuult k*semisena: nüüd pannakse juba miljon bemmi logo uudisesse, kui kerge kõks on, milles BMW ka osaline on.
Link ise siin

Lisaks veel see, mida osad BMW omanikud ISE teevad, et mainet ''parandada''. Siitsamast foormuist üks väga hea näide, milleks BMW natuke varasemat lipulaeva kasutatakse.
olkapolka kirjutas:Piinlik lausa rääkida, aga kohtasin juhuslikult Vantaas ühte 7-seeria bmw-ga tegelasi... Selgus, et nad ahvid käivad kollektiivselt parklates rekkasid tühjendamas :evil: .
Kasutaja avatar
C2tzz
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 31.01.2010 12:06 26
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas C2tzz »

Kõik ei ole lollid, kellel on BMW, kuid kõikidel lollidel on BMW.
Lõunakeskuse LK-auto.
Kasutaja avatar
vaikeboa
Huviline
Postitusi: 2371
Liitunud: 18.08.2006 11:41 26
Asukoht: Pärnumaa 5213266
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas vaikeboa »

Küll on ikka hea kui "selliseid" ikka olemas on. Suured tänud sulle! :evil:
Ära osta omale kunagi esimest BMW-d, sest see ei jää viimaseks...!
E34 524td ATM, E39 525tds ATM, E53 3,0td ATM
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Edgar »

Peab vist ikkagi touringu maha müüma peale seda video vaatamist :roll:
Kasutaja avatar
Riho_A
Huviline
Postitusi: 2298
Liitunud: 02.01.2007 14:51 08
Asukoht: Ääsmäe, Tallinn, Lasna city.

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riho_A »

vaikeboa kirjutas:Küll on ikka hea kui "selliseid" ikka olemas on. Suured tänud sulle! :evil:
Kelle pihta see "sellised" käis, kas selle driftija või siis selle inimese pihta kes selle video siia pani?
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

eeldatavasti ikka sellele tihendile kes rooli keeras
´17 4Drive
Vasta