Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
captjones1
Huviline
Postitusi: 929
Liitunud: 25.10.2009 10:27 04
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas captjones1 »

mis see õige vastus oli siis? :)
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Brändi Assotsiatsoon.


Mingi majandusinimene võib täpsustada mis see on...
tavka0007
Huviline
Postitusi: 173
Liitunud: 15.09.2009 11:09 59
Peamine sõiduk: BMW 318i Touring

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas tavka0007 »

oo7 kirjutas:Heh järjekordselt eelmise nädala turunduse kordamisküsimustes tuli selline küsimus:

BMW-l on rullnoka maine... mida see selle brändi kohta ütleb? (vastuste variantidex olid mingid majandushunjaad)

Ma juba hakkan arvama et sel õppejõul on keegi mingi ette keeranud või ülekäigurajal üle varavaste lasknud :mrgreen:

Ma õpin samas koolis, kus sina ja meile annab tehnomaterjale üks õppejõud, kes päris tihti räägib BMW-st ja mitte sugugi halvustavalt. Kiidab BMW-d. Räägib auto ehitusest ja isegi powerpointi 7. seeria BMW-st teinud.Tänapäeva ilmekaks näiteks ongi tal BMW, nõukaaegne näide aga lada. Eks see oleneb suuresti inimestest, kes mida arvab. Paar aastat tagasi ütlesin samuti, et ei osta omale kunagi BMW-d. Maine ei meeldinud ja teiste inimeste viltuvaatamine samuti. Nüüd on e36 istumise all ja päris rahul. Eks selliseid sapiseid kommentaare mõnedelt inimestelt ikka tuleb kuid valdavalt enamusele inimestele BMW meeldib.Auto juures ei peaks üldse mainet vaatama. Loevad auto omadused eelkõige. Ühel sõbral on mazda 323 aastast 2003. Ükskord sõitsime minu BMW-ga, siis ta imestas, et minu auto tema omast 7 aastat vanem aga nagiseb palju vähem, palju mugavam ja mõnus vaikne pealekauba. Minu arust istuvad kõige "kõvemad" sõidumehed mersu roolis. Hommikul kooli sõites üks kurvasilmne mersu sõitis pikalt kõrval ja signaalitas. Valgusfooride taga muiugi peenestas. Ju lootis minuga võidu teha aga mul oli sellest vennast suhteliselt ükskõik. Mina sõidan ikka oma sõitu ja ei lase teistest huligaanidest ennast häirida. Püüan nendega lihtsalt arvestada.

BMW on vist ainuke mark, mida kõik inimesed teavad. :D
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Täpselt,

Pealegi ma arvan et see õppejõud ei oska vist isegi autot juhtida :mrgreen:


Seal aines käin sest valikaineid vaja täis saada. Majandust ise küll ei õpi :cool:

Muidu rääkides Mazdast sain sõita kunagi kursavenna Mazda 3-ega ja sel ka räige naelte plagin sisse kosta ning rehvi müra (talvel).
Kasutaja avatar
BMWE34Mell
Huviline
Postitusi: 955
Liitunud: 03.05.2010 09:39 52
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas BMWE34Mell »

mul oli hiljaaegu kokkupuude sellise arvamusega bemmivendade kohta calibra foorumis. vahetasin calibra bmw e34 vastu ja kui oma calibra teemasse kirjutasin, et võib teema lukku panna, sest calibrat mul pole enam ja, et nüüd on bemm, siis kohe klähviti, et mis siit calibra foorumist veel tahad, rullnokk! :evil:
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas HeavyCuda »

minu arust need calibra vennad ise parajad rullnokad ja ossid :D mitte ainult nende tegude vaid just suhtumise poolest. Calibra roolis pole siia maani ühtegi normaalset inimest näinud, kuid ega ei saa ka väita et ühtegi sellist pole, sest isiklikult pole sattunud nende kogunemisele :mrgreen:
e36 coupe in progress.....
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas hanno »

Ma olen juba kaua tahtnud seda teemat kinni panna, kuna siit ei tule midagi mõistlikku.
Seda eelkõige selle pärast, et maailmaparandajad üritavad BMW mainet tõsta ning imestades, miks on kellelgi eelarvamusi. Ja siis tuleb siia kommentaare stiilis "Calibra vennad on kõik rullnokad jne".
Mis maine tõstmise ja eelarvamuste ümberlükkamisest me räägime.

Kui siit mõistlikku teemaarendust ei tule, siis sulgeme teema.
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas coley »

Siinkohal nõustun Hanno arvamusega.

Lihtsalt suhteliselt nördimapanev on see kui igakord ajalehest loed kuidas jälle BMW PÕHJUSTAS mõne liiklusõnnetuse :roll:

Millal viimati nägi keegi mõnes ajalehes pealkirja "Opelijuht ei saanud auto teel hoidmisega hakkama"
:(
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas HeavyCuda »

See teema on ära kaldunud algsest mõttest, kuid minu arust siiski huvitav lugeda inimeste kogemustest selles valdkonnas, nii et tglt oleks võimalik lahendus teema pealkiri ära muuta selliseks, et saaks jagada teistega oma kogemusi ja arvamusi, sest olgem ausad, see maine parandamine on nagu metsapõlengule peale k##emine. :mrgreen:
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Raul_A »

hanno kirjutas:...


Aga miks sa ise ei taha kaasa rääkida? Või tahad väita, et Sinul pole mitte kunagi olnud taolisi situatsioone ja kokkupuuteid BMW-foobidega? Ei tahaks hästi uskuda.

Miks sa ise üheski arutelus kaasa ei räägi? Pole midagi tarka öelda ja siis lahmid teemasid lukku? Jube popp küll.

Aga jah. Töö on töö(olgugi kui s-tt tahes)



Mõistvat suhtumist ja natuke inimlikkust soovides
jaaHah
AgoL
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 26.09.2008 20:00 04

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AgoL »

Olen mitu korda seda teemat avanud ja näpud klaviatuuri kohale tõstnud, aga siis loobunud. Nüüd paneks oma uitmõtted kirja. Mainel ei ole häda midagi ja näiteks mulle meeldibki "protsetitarbija" olla.
Kõige kummalisem, mida mina kuulnud/lugenud olen, et ei saa BMW-d osta, sest maine on naasugune ja mis siis naabrid ütlevad. Auto ostetakse ju enda jaoks-mitte teistele meeldimiseks.
Ja mainet kleepsukampaaniaga "upitada" on ehk natuke libe tee. Mõni aeg tagasi sõideti kleepsudega: 10 ja teeoludele vastav kiirus-protestides siis kehvade teede/tänavate peale Tallinnas. Kuigi kui ma LE-d õigesti mäletan, siis seal just selline kiiruse kohta lause ongi. Kui tee on kehv, siis võidki 10-ga sõita ja justkui poleks kellelgi midagi ette heita.
Vabandust-sai pikk jutt.
Ago

"Miks sa ise üheski arutelus kaasa ei räägi? Pole midagi tarka öelda ja siis lahmid teemasid lukku?"

Igas teemas ei pea ju sõna võtma ja teiseks võiks neid teemasid rohkemgi kinni panna. Vaadates kui "lõdva randmega" pealkirju ja teemasid vormistatakse/vorbitakse. Et kui see asi juba ot-ks kiskus ...
Jürjo

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Jürjo »

BMWE34Mell kirjutas:mul oli hiljaaegu kokkupuude sellise arvamusega bemmivendade kohta calibra foorumis. vahetasin calibra bmw e34 vastu ja kui oma calibra teemasse kirjutasin, et võib teema lukku panna, sest calibrat mul pole enam ja, et nüüd on bemm, siis kohe klähviti, et mis siit calibra foorumist veel tahad, rullnokk! :evil:
Palun vabandust,et OT aga copy-n siia Sinu calibra teema lõpu postitused;

Nitrous24 Postitatud: Pühapäev Mai 02, 2010 0:21

"nüüd siis otsustasin, et siiski 2-ukseline ei sobi mu elustiiliga ja seega sai vahetada cali BMW E34 vastu"

SFI-calibra vastas Postitatud: Pühapäev Mai 02, 2010 18:55

"No palju õnne siis...kui BMW juba auto peale kirjutatud,siis mõistust ei peagi enam olema ju....sobib täpselt sinuga
Ja usu see pole solvang,see on fakt...!"


Nitrous24 Postitatud: Esmaspäev Mai 03, 2010 1.26

" see on sinu arvamus
BMW on iga kell mugavam sõita kui cali "



See,et te kasutaja SFI-calibra-ga läbi ei saanud,seda nägime me calibraclub foorumis kõik,igas teemas tekkis teil seal sõnasõda aga ühe inimese ütluste pärast ei saa siis tervet klubi mustata siin ja see "hiljutine" intsident tekkis Sul nüüd,kus Sa soovisid oma BMW-d jälle Calibra vastu vahetada,nii et jah :?: :?: :?:

Ütlen siinkohal juba ette ära,et oman hetkel korraga nii BMW-d kui ka Calibra-t,mõlemad autod meeldivad mulle ja sõidutavad mind punktist A punkti B ühtemoodi,salongis istudes ainuke erinevus,et ühel roolipeal BMW märk,teisel Opeli oma!!!

Teemasse ka,et maine parandamist tuleb igaühel ikka alustada enda käitumise ja olemisega,mitte hakata mustama teise margi omanikke ja kui YouTube rehvipõletamisest videot üles riputades,tuleks alati enne mõelda,et kas see video tuleb mainele kasuks või kahjuks!!!
EDU!
Sann
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 20.08.2009 17:11 17

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Sann »

oo7 kirjutas:Brändi Assotsiatsoon.


Mingi majandusinimene võib täpsustada mis see on...
Oskab keegi seletada, mida selle all mõeldakse? :roll:
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

Pigem läheb see PR-i ja turunduse valdkonda, täpsemalt bränding.

Brändiga seostuvad assotsiatsioonid sisaldavad brändi tähendust tarbija jaoks, loovad brändile mainkapitali.
Kasutaja avatar
yllar21
Huviline
Postitusi: 538
Liitunud: 13.04.2009 11:03 18
Asukoht: Tallinn/Saaremaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas yllar21 »

Veel rohkem maakeeles öeldes tähendab seda, et BMW'ga seondub rullnoklus. Assotsieeruma ehk samastuma- millega bränd tuntud on tarbijale.
Turundusest lähtuvalt teeb see samastumine kas reklaami või antireklaami.
BMW e34 525tds 105kW & Honda CBR1000f 98kW & CBR1000rr 126kW
Kasutaja avatar
jõmmu4
Huviline
Postitusi: 614
Liitunud: 25.08.2008 20:51 49

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jõmmu4 »

Õhtuleht=mainekujundaja
Mazda teeb avarii aga pilt pannakse BMW oma
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=407241
______________________________
Vahest harva halva teega sõidaks maagi BMW-ga
Ron23
Huviline
Postitusi: 332
Liitunud: 23.06.2007 18:03 40
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Ron23 »

BMW mainest räägitakse nii ja naasuguseid jutte. Sõiduauto roolist ei paista see asi üldsegi hull olevat kuid mina olen väga tihti ka sadulveoki roolis ja sealt ülevalt paistab asi hoopis teisiti. Väga suur osa vanade BMW-de roolis olevatest tegelastest pööravad päris ära kui veoautot enda ees näevad. (Ja vana BMW on see mis on 10 ja rohkem aastat vana.) Tõmmeldakse, lõigatakse tuimalt ette jne. Eriti "ässad" on mingite 316 ja 318 erinevate aastakäikude juhid. Seda nii linnas kui maanteel. Olen ise korduvalt BMW-d omanud ja kavatsen ka edaspidi omada kuid sellised geroid lööks ausalt maha. :evil: Kes minu juttu ei usu istugu veoauto rooli ja sõitku paar päeva ringi. Aastate jooksul on asi läinud järjest hullemaks. Alles eile hakkasn ristmikult vasakpööret tegema ja üks sellise vana risuga geroi mõtles, et vasakpööret tehes ristmikul on ju see kõige õigem koht kus veoautost mööda sõita. Paraku lõppes asi sellega, et lõhkus ära mul haagise allasõidutõkke ja lõpetas ninapidi käru all. Kokkuvõtteks siis kuniks selliseid tegelasi enamus on ei parane see BMW maine kuidagi.
Autosid igasuguseid. Nii suuri kui väikeseid.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas iisak »

Ei midagi uut siin päikese all.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=37362287
Et siis põhirõhk jälle pildil artikli juures :cool:
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas coley »

iisak ja läki-läki on taaskord platsis :lol:

aga teemasse:
just eile oli taaskord Postimehes artikkel mille pealkirjast võis lugeda, et mitte purjus juht ei sõitnud kraavi vaid purjus BMW sõitis :roll:
Kasutaja avatar
confu
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 29.12.2007 23:38 40
Peamine sõiduk: e34 M51
Asukoht: Pärnu - Harjumaa
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas confu »

BMW maine on laes. Nende maine on maas, kes endiselt arvavad, et bmw juhid ei oska sõita, on rullnoka auto jne. Ma ei ütleks, et viimane väida paika peab. Ma pidevalt jälgin liikluses teisi bmw'sid ja täitsa viisakad on teised. Aga silma paistavad muu automarkide omanikud, kellel suunatuled pole lisavarustuses, pedaalid vajuvad ise-enesest põhja jne jne. Las need jäävad nimetamatta muidu on jälle probleem ja meedia muutub lausa punaseks.
Ja miks purjus bmw sõitis kraavi on vaid seepärast, et see on suur imestus, et kuidas saavad nii korralikud ja kogenud juhid kraavi sõita :D:D
.
KnX
Huviline
Postitusi: 695
Liitunud: 03.10.2007 00:52 25

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas KnX »

Link
Hea pealkiri taaskord.
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Huvitav et teise auto marki ple mainitud :lol:
Kasutaja avatar
KristjanK
Huviline
Postitusi: 799
Liitunud: 09.06.2010 23:46 16
Peamine sõiduk: BMW 525TDA Touring
Asukoht: Võrumaa, Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas KristjanK »

Ron23 kirjutas: Kokkuvõtteks siis kuniks selliseid tegelasi enamus on ei parane see BMW maine kuidagi.
Nõustun sinuga absoluutselt, eriti selle viimase lausega. Kohe selle samaga meenus mulle kui pidin koolis kirjutama kirjandit noorusest (a-la et noorus on hukas) ja seal siis leidsingi paralleeli BMW-de ja noorte vahel. Tihti kiputakse noorte kohta arvama seda sama, et kõik on mingid suuremad joodikud ja narkomaanid ja pidutsejad ja muud sarnased aga tegelikult on täitsa vastupidi. Kuigi enamik noori või kasvõi BMW juhte võivad olla vägagi eeskujulikud ja inimlikud, leidub alati ka neid, kes käituvad nagu viimased retardid ja viivad kogu maine kaevupõhja tagasi.

N4pst3r.
Ron23
Huviline
Postitusi: 332
Liitunud: 23.06.2007 18:03 40
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Ron23 »

oo7 kirjutas:Huvitav et teise auto marki ple mainitud :lol:
On küll mainiud. Seat Leon oli teine masin.
Autosid igasuguseid. Nii suuri kui väikeseid.
Kasutaja avatar
vaikeboa
Huviline
Postitusi: 2371
Liitunud: 18.08.2006 11:41 26
Asukoht: Pärnumaa 5213266
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas vaikeboa »

confu kirjutas:Ma pidevalt jälgin liikluses teisi bmw'sid ja täitsa viisakad on teised.
Vat selle koha peal pean Sinule vastu vaidlema! ;) Kui Pärnu-Viljandi vahel liikudes ei ole märganud eriti tihti, vast ehk nädalas korra, "saba liputavaid" BMW autosid siis Tallinna vahel on neid piisavalt. :roll: Ainult reedese (07.01) Tallinna reisi jooksul märkasin Tallinna linnas viit "saba liputavat" autot ja kõik olid BMW-d.
Viimati muutis vaikeboa, 10.01.2011 23:29 08, muudetud 1 kord kokku.
Ära osta omale kunagi esimest BMW-d, sest see ei jää viimaseks...!
E34 524td ATM, E39 525tds ATM, E53 3,0td ATM
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Ron, tean väga täpselt, mida sa oma eelmises postituses silmas pidasid, teen ise sama tööd, ainukese vahega, et õnneks mitte Eestis.
ja lisaksin veel ühe tähelepaneku mingi aja tagusest Briti uuringust kõige hullemate automarkide kohta- tõsi, üks hullemaid, kui mitte kõige hullem (neid uuringuid ei saa küll 100% tõena võtta) pidavat olema BMW, kuid üks üsna eesotsas olev sõidukiliik olevat ''valged kaubikud'' ja kusjuures elu on näidanud, et nii on ka. Igasugu müügimehed, varustajad ja muud säärased sellid on ikka klass omaette :roll:
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Ron23 kirjutas:
oo7 kirjutas:Huvitav et teise auto marki ple mainitud :lol:
On küll mainiud. Seat Leon oli teine masin.

Pidasin silmas pealkirja, tavaliselt sellist artiklit mina (ja kindlasti paljud teised) ei viitsi lugeda, ning pealkirjast näeb juba selgelt, et keegi BMW-ga mingi kihutas 16 aastase neiu otsa kes ootas ilusti bussi. Olgugi et tegelikult tegi tagasipööret Seat ja tema peaks süüdi jääma.
Kasutaja avatar
confu
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 29.12.2007 23:38 40
Peamine sõiduk: e34 M51
Asukoht: Pärnu - Harjumaa
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas confu »

vaikeboa kirjutas: Vat selle koha peal pean Sinule vastu vaidlema! ;) Kui Pärnu-Viljandi vahel liikudes ei ole märganud eriti tihti, vast ehk nädalas korra, "saba liputavaid" BMW autosid siis Tallinna vahel on neid piisavalt. :roll: Ainult reedese (07.01) Tallinna reisi jooksul märkasin Tallinna linnas viit "saba liputavat" autot ja kõik olid BMW-d.
Sabaliputamine omab tõesti suurt mainet BMW'l. Nimelt see on suur pluss, et saab seda teha. Ehk siis minu silmis juba tagavedu on suur pluss. Loomulikult on ka miinus see, et tehakse seda seal kus ei tohiks teha - nt. kui lähedal on teisedki sõidukid, keda võid ohtu seada.
Mulle meeldib teinekord ka kusagil eraldi nurgas sutsu külge ette tõmmata(talvel just ja kus pole ei jalakäijaid ega teisi sõidukeid). Saab rohkem nö tutvuda auto käitumisega, mis võivad teinekord isegi soovimatult tulla(kuna Eesti teede hooldus on nii nagu ta on, ei saa arvestada kunagi sellega, et tee ei ole libe). Kui praeguste hangede vahelt lihtsalt peaksid välja sõitma teele, ja tuleb auto, siis ikka vajutad, et saaks minema liikuda ja kui tirib autol tagumise otsa risti ette, ei pea silmad kinni katma, vaid, et sa saad kiirendada nii, et auto siiski säilitab oma soovitud trajektoori ja tagant lähenev auto ei pea ei pidurdama ega midagi(heal juhul).
Aga kui võtta maanteedelt, siis tõesti, selliste idiootsustega mida maanteedel tehakse, ei ole kindlasti BMW just see automark keda ma näen selliseid suitsiidlikke trikke tegemas.
.
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8450
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Tarmo »

vaikeboa kirjutas:
confu kirjutas:Ma pidevalt jälgin liikluses teisi bmw'sid ja täitsa viisakad on teised.
Vat selle koha peal pean Sinule vastu vaidlema! ;) Kui Pärnu-Viljandi vahel liikudes ei ole märganud eriti tihti, vast ehk nädalas korra, "saba liputavaid" BMW autosid siis Tallinna vahel on neid piisavalt. :roll: Ainult reedese (07.01) Tallinna reisi jooksul märkasin Tallinna linnas viit "saba liputavat" autot ja kõik olid BMW-d.
Nagu avatari pildilt näha võib, siis on sul e39.
Sellel on veojõu kontroll peal ja tõesti ei liputa saba. (eriti)

Aga mida peavad siis tegema nende bmw-de juhid kelle autol ei ole sellist asja ?
Mul on nt e34 ilma ühegi kontrollita ja paratamatult vahest isegi kohalt võttes , tahab tagumine ots risti minna , isegi kui seda teha äärmiselt rahulikult.
Teed on lihtsalt libedad ja vahest on ka mingi kalle ja siis ei saagi selle vastu mitte midagi teha.

Nii et see "saba liputav bmw" ei ole mitte mingi eriline nähtus talvel.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jargo »

enamik tagasillaveolisi liputab saba.täitsa normaalne,eriti talvel.
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
Vasta