Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
yllar21
Huviline
Postitusi: 538
Liitunud: 13.04.2009 11:03 18
Asukoht: Tallinn/Saaremaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas yllar21 »

oo7 kirjutas: Ei kujuta ette, et mingi vana E34-jaga sõitmine, suur uhkustamine oleks :shock:
Kui auto pideva vahakorra all hoida ja ideaalolukorra lähedane, siis päris ilus isegi. Tuhmunud värviga lärisevate/kolisevate E34'jade peale just suu lahti ei vaadata jah. :mrgreen:

Kusjuures tehnomaterjalide kursuse loengu vanem professor toob igale poole sisse BMW 7. seeria. Esimeses tunnis sai juba ette loetud, missuguseid ja kui palju erinevaid materjale tänapäeva 700'sed sisaldavad.
BMW e34 525tds 105kW & Honda CBR1000f 98kW & CBR1000rr 126kW
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Ma olen kuulnud kurje sõnu turunduse ja füüsika õppejõududelt ;)


Aga ega nad vist autodest midagi tea ka
Kasutaja avatar
ändi
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 03.11.2006 21:16 26
Peamine sõiduk: X3
Asukoht: Autodoonor
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ändi »

pole mitte mingit vahet,mis marki autoga inimene sõidab.kui ta on debiilik,siis ta on debiilik.mingid suurused ja mudelid ja margid ei mängi mingit rolli siin
tel 529 0267
730d ex,728 ex, E39ex, E53 ex
Kasutaja avatar
TiitS
Huviline
Postitusi: 1157
Liitunud: 26.01.2008 22:36 08
Peamine sõiduk: BMW jt. A+B
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TiitS »

ändi kirjutas:pole mitte mingit vahet,mis marki autoga inimene sõidab.kui ta on debiilik,siis ta on debiilik.mingid suurused ja mudelid ja margid ei mängi mingit rolli siin
+1

pilt foorumis, kus omaniku BMW asub pildistamise ajal maja ukse ees, kõnniteel !
jalakäiale jäetud liikumisruumi 1m ning eemal näha vabat parkimiskohta :evil:

OK teeme vigu, oleme inimesed,kuid tuleb mõelda ikka enne kui pildi foorumisse üleslaadida,kas käib EBK heatahte alla :roll:
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Kustas »

Mind tavaliselt jätavad külmaks igasugused pildid internetis parkimisgeeniustest, kuid täna nähtu ajas küll marru. Tulin just Sikupilli Prismast. Kes seal käinud, teab, et peauksest paremal asuvad kohe kolm või neli invaliidi parkimiskohta. Prismast väljudes nägin, kuidas üks tumesinine E36 kupee oli parkinud inva kohtadele risti ja sellega hõivanud korraga kõik kolm kohta :shock:. Ohutuled ilusti vilkusid, nagu oleks mingi hädajuhus. Kõrval istus nukunäoga barbi tüdruk, kellele ma imestunud silmadega tõtt otsa vaatasin, aga nagu tal näostki näha oli, ei saanud ta niikuinii mitte midagi aru ja näppis oma telefoni edasi.

Mõtlesin seal, et kuidas üldse nii võimalik on. Loed siin teemas, kuidas inimesed üritavad BMW mainet paremaks teha ja siis tuleb mingi mudaprill ja laseb kõigile suure kaarega kraevahele.
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
TarmoV12
Klubiliige - admin
Postitusi: 2399
Liitunud: 27.12.2006 22:15 52
Peamine sõiduk: BMW X5 4.8i
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TarmoV12 »

"suurepärane" mainekujundus taaskord slõhtulehelt :P .. this is ridiculous ..

võime kasvõi kukerpalle teha, sellised artiklid viivad "konto" hetkega miinusesse tagasi ..

Pilt
V8
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Raul_A »

Mainekujundus saab järjest hoogu juurde. Pealkirjad ka mahlakad nagu tavaliselt

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=400301
jaaHah
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas UPS »

Kas iga kord, kui selle laadsete pealkirjade-artiklitega kogutakse ajakirjanduses klikke või üritatakse kuidagi müüa oma väljaannet, leiab see nüüd siin teemas kajastamist või :? ? Asja point või milleni see peaks viima? Laiutame paratamatuses käsi ja pöörame pilgu meediale, kes rikub meie jaoks kõik ilusa? Ehk siis kui poleks ajakirjandust või kirjutataks pehmemas toonis, paistaks asjalood tunduvalt paremas valguses? Tuhkagi.

Selle asemel, et siia nördinult artiklite linke kopeerida, võiks igaüks maha istuda ja mõelda mida ta on teinud ning mida võiks teha, et BMW maine saaks tulevikus olema parem kui see täna on. See oleks täna edasi viiv jõud ;) Ehk tulevikus ei pea BMW sõbrad selliste artiklite üle nii tihti meelehärmi tundma :) .

Kes arvavad, et see on tühi töö, sellest pole midagi kasu ja olukorda ei peaks püüdma kuidagi parandada, siis ega väga midagi ei juhtu ka kui siia sellest üldse kirjutamata jätate. BMW ei võida midagi sellisest suhtumisest.
Kasutaja avatar
leko
Huviline
Postitusi: 1538
Liitunud: 23.07.2008 17:13 30
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas leko »

Ütlen kohe ära, et ma ei ole kõike juttu läbi lugenud siin aga Mehed/Näised, näitame ikka suunatuld ka :)
Linnas liigeldes on minu arust selgesti näha, et pooled liiklejad ei näita üldse suunda, enamik ilmselt siiski bmw juhid...Päris palju olen tähendanud ka et suur osa nendest on vist venelased :D
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jargo »

mul tuli hea mõte kuidas bmw mainet paremaks muuta!tégelikult mitte küll paremaks ,aga nii et enam ei oleks alati bmw-dest artiklid müüvad.
sellelk tuleks igal foorumlasel osta mingi muu mudel-mark.näiteks kui me kõik soetaksime endale veel mingi vw või fordi ja hakkaksime nendega rullnokalikult sõitma.äkki koguksid ka need mingi aja pärast endale vägeva maine.ja bmw unustataks sootuks :D :D

endal oli mõned kuud tagasi vw multivan ja sellega andsin ikka meelega nii minna ,et kõik minu vigureid märkaks.
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
Kasutaja avatar
yllar21
Huviline
Postitusi: 538
Liitunud: 13.04.2009 11:03 18
Asukoht: Tallinn/Saaremaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas yllar21 »

jargo kirjutas: endal oli mõned kuud tagasi vw multivan ja sellega andsin ikka meelega nii minna ,et kõik minu vigureid märkaks.
OT:
Need krdi vannid ja furgoonid ongi hakanud närvidele käima. Sõiduoskusi üldse ei ole, keeravad reavahetamisel ette, sunnatuld näitavad ka siis kui manööver juba sooritamisel. Nüüd teada siis :mrgreen:
BMW e34 525tds 105kW & Honda CBR1000f 98kW & CBR1000rr 126kW
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TiitR »

leko kirjutas:Ütlen kohe ära, et ma ei ole kõike juttu läbi lugenud siin aga Mehed/Näised, näitame ikka suunatuld ka :)
Linnas liigeldes on minu arust selgesti näha, et pooled liiklejad ei näita üldse suunda, enamik ilmselt siiski bmw juhid...Päris palju olen tähendanud ka et suur osa nendest on vist venelased :D
Ja rahvuse laksasid läbi klaasi kohe ära? :roll: ...P.S ma tean muide väga palju vene inimesi (tutvusringkonnas), kes on kordades inteligentsemad kui meie eestlased :oops:
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
leko
Huviline
Postitusi: 1538
Liitunud: 23.07.2008 17:13 30
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas leko »

yllar21 kirjutas:
jargo kirjutas: endal oli mõned kuud tagasi vw multivan ja sellega andsin ikka meelega nii minna ,et kõik minu vigureid märkaks.
OT:
Need krdi vannid ja furgoonid ongi hakanud närvidele käima. Sõiduoskusi üldse ei ole, keeravad reavahetamisel ette, sunnatuld näitavad ka siis kui manööver juba sooritamisel. Nüüd teada siis :mrgreen:
Ja nii ongi :D
Töö auto istmiku all ja siis peenestatakse korralikult ikka, mul üks sõber ka kes selle kõige suurema mersu bussiga ringi lasi ja noh läks paar kuud mööda ja temast sai Ralli-Riivo, paar kuud veel mööda ja kui sõites mõni temasugune jälle mõne vinge manöövriga hakkama sai siis tuli kohe: "Näe, jälle üks Ralli-Riivo juures"

Sünnipäevaks lasime teha talle ruudulise lipu kus on tema pea keskel ja alla kiri, Ralli- Riivo.
Kasutaja avatar
leko
Huviline
Postitusi: 1538
Liitunud: 23.07.2008 17:13 30
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas leko »

TiitR kirjutas:
leko kirjutas:Ütlen kohe ära, et ma ei ole kõike juttu läbi lugenud siin aga Mehed/Näised, näitame ikka suunatuld ka :)
Linnas liigeldes on minu arust selgesti näha, et pooled liiklejad ei näita üldse suunda, enamik ilmselt siiski bmw juhid...Päris palju olen tähendanud ka et suur osa nendest on vist venelased :D
Ja rahvuse laksasid läbi klaasi kohe ära? :roll: ...P.S ma tean muide väga palju vene inimesi (tutvusringkonnas), kes on kordades inteligentsemad kui meie eestlased :oops:
Georgi lindi laksab tõesti läbi klaasi ära. Samuti laksab läbi klaasi ka kerge slaavi ilme. Ja ilmselgelt Prisma kroomliistu rulli laksab juba kaugelt ära;)

PS. Ma ei plaaninudki siin kellelegi selgeks teha, et venelased ei oska sõita ja eestlased oskavad väga hästi, tõin lihtsalt näited.
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas UPS »

Jargo, Multivaniga (või ükskõik millise muu liiklusvahendiga) kihutades saad kehvemal päeval trahvi, endale hulga ebameeldivaid sekeldusi, kuid BMW mainega pole sel küll kübetki pistmist :) . Välja käidud teooria kohta ma ei saanudki lõpuni aru kas tegid nalja või mõtlesid tõsiselt :roll:
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jargo »

point oli selles,et bmw mainet paremaks muuta peaaegu et ei ole võimalik.küll aga saab teiste mainet kehvemaks muuta.ajab lihtsalt pasa keema kuidas bmw-d kirutakse,kirugu siis mõnda muud marki ka :)

bemmiga liiklen ikka eriti eeskujulikult.
kes mind teavad ja tunnevad,need teavad mida räägin.tihti on isegi selja taga maasturid signaalitanud kui mina enda rullikaga rocca al-mare parklas paremalt tulevaid sõidukeid läbi lasen.paljudele ei mahu see pähe.

volkari müüsin õnneks maha.nii et mina teid enam linna peal kuidagi terroriseerida ei saa.

ja priit,ära muretse.kihutanud ei ole ma juba kolm neli aastat.seega seaduserikkumisest ei saa sa juttu teha.
rullnokaliku liikumise all mõtlesin pigem seda,et esimesena foori tagant minema ja esimesena ka piduripedaalile.seadusega pole kunagi pahuksis olnud ;)
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas UPS »

Muutes kehvemaks ka teiste automarkide maine saame ju tulemuseks üleüldiselt halveneva liikluspildi, lokkava jõmluse ja liikluskultuuri allakäigu :? Oskad tulemust ette kujutada? :)
See oleks umbes sama kui ärme pane kurjategijaid kinnimajja, vaid hakkame ise ka pahadeks poisteks. Siis sulanduvad ülejäänud paharetid kah kenasti ühiskonda... Kuidas tunduks :roll:
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas toivoku »

UPS kirjutas:Muutes kehvemaks ka teiste automarkide maine saame ju tulemuseks üleüldiselt halveneva liikluspildi, lokkava jõmluse ja liikluskultuuri allakäigu :? Oskad tulemust ette kujutada? :)
See oleks umbes sama kui ärme pane kurjategijaid kinnimajja, vaid hakkame ise ka pahadeks poisteks. Siis sulanduvad ülejäänud paharetid kah kenasti ühiskonda... Kuidas tunduks :roll:
see olekssuppercool :D . tegelikult ma eite minu elu see bmw maine ei kõiguta, närvi ajab küll törts kui bmw sõitis vastu posti ise nagu oleks ta KITT aga noh mis teha, elu on selline :) .
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas UPS »

Tegelikult võiks siin foorumis teha küsitluse, paljud seda kleepeka ideed üldse pooldaks ja oleks nõus selle oma autole paigaldma. Tingimusel muidugi, et tegu on korraliku liiklejaga (see on igaühe enda südametunnistuse asi). Hästi läbi mõtlema kujustuse ja mis sõnum sinna lasta trükkida. Finantspoole kataksid need samad huvilised, kes oma poolt hääle on andnud. Kavand siia üles riputada, ettemaks kokku koguda ja asi töösse anda. Kahjumisse just jääda ei tohiks, kaotada pole kah midagi. See oleks minu hetkeline nägemus sellest teemast...

Oleks algatuseks hea küll, kuniks midagi originaalsemat ja paremini töötavat välja nuputatakse.
Kasutaja avatar
J.K
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 27.10.2010 23:44 44
Asukoht: Eesti - Saue , Belgia - Brüssel

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas J.K »

Lugestin igavusest/huvist kõik need postitused läbi, mulje jäi hea.
Eelpool mainiti seda, et kui liikuda seaduskuulekalt, siis linnas 50 max kiirus jne. Kui ma õigesti mäletan siis LE selle kohta punkt, et ei tohi takistada liiklust st. et kui liiklus kulgeb 65ga siis 50nega sõites rikud seadust kuna takistad liiklust, aga see selleks. Tegelt me mitte ei peaks muutma antud margi mainet, kuna margi maine on ju hea. Miks muidu NATO kohtumisel kasutati BMWsi??? Proovime parandada BMW omanike mainet. Selleks peaksime eelkõige ise olema korralikud liiklejad ja alustama endast (nagu eelnevalt seda mitu korda öeldud). Üks asi mis mind väga häirib on parkimine, õigemini suutmatus parkida normaalselt. Kunagi Kristiine parklas nägin kuidas 2 BMW olid parkinud diagonaalis üle 2 invakoha st 2 BMW'd hõivasid 4 kohta. Vaatasin, et kes need "invaliidid" on. Need ajuinvaliidid olid sellised 18-23 aastased noormehed, dress-toss, burks ja coca. Näod olid ees sellised, et issi ja emme ostsid mulle keskkooli lõpetamise puhul auto.
Järgime teatud reegleid ja küll inimesed meisse paremini suhtuvad:
1. Pargime korrektselt
2. Üritame linnas sõita sama kiirusega kui teised (ei pea silmas 89 aastast vanapapit kes 30nega sõidab).
3. Suunda näitame enne manöövri tegemist
4. Laseme jalakäijad ülekäigurajal üle
5. Bussidele mõeldud sõidurida ei ole meile
Need 5 punkti oleks nagu kõige elementaarsemad mida võiks täita (5 enamlevinud probleemi mida mina olen märganud).
Jõudu jaksu, oleme kõik "samas paadis".
Klots
Huviline
Postitusi: 1051
Liitunud: 06.10.2005 18:34 41
Asukoht: Tallinn-Rapla

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Klots »

Paneks veel paar punkti...

1. Peale jalakäijate võiks ka autosid vahele lasta kui suund on teisel sisselükatud. Tihtipeale lihtsalt surutakse vahe kinni ja kedagi vahele ei lasta.

2. Kui 2 rida läheb ühes suunas (näiteks peterburi tee, järvevana, pirita tee), siis ei pea kõrvuti kellegagi tiksuma kui kõrval reas on ruumi küll. Tihtipeale sõidetakse veidi alla lubatu ja kõrvuti, niiöelda pannakse teine rida kinni. Päris palju olen kohanud sellist asja kui foorid ka on, siis vaadatakse,et oh vaba rida ja tõmban sinna..kuigi tast sõitjat ei ole ja venib vasakus. Parem oleks siiski kui vasak rida vabana hoitaks ( kui sõidetakse sama kiiresti või aeglasemalt, kui paremas reas olev liikleja). Mõni tiksub kogu pirita tee vasakus reas 40ga, kuigi alles taga viimsis lähevad read kokku. Ühest mersumehest sõitsin paremast reast mööda, kuna uimas vasakul reas, sellepeale kiirendas ta mulle järgi ja näitas f..cki :? Aga see selleks :)
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Raul_A »

Mõned kasutajad üritavad endiselt enesele luua helesinist maailmapilti, kus BMW ei oleks (sita)maine kujundaja.
Ausaltöeldes mind eriti ei nu--i kas mind kutsutakse rullnokaks või mitte. Enivei tekib 99 protsendil inimestest ettekujutus "suunda-mitte-näitavast-nokkmütsi-ja-dresse-kandvast-kaabakast-kes-kokakoolat-lakub", kui kuuldakse, et oman BMW-d.
Kõige madalalaubalisemad(need 99 protsenti) hakkavad koheselt "bemmi-kummid" uumorit tegema.
So F-cking What?! Mul pole lõbutsemiseks vähemalt käsipidurit vaja :D

Olen uhke et ma ei sõida mingi Passati, B4ja või Onda Siivikuga.
Ma julgen erineda massist - Oman BMW-d


Ja kõik ,kes BMW maine pärast nii kõvasti põevad, võiks mõelda margivahetusele. Toyota Corollaga sõida kuidas tahad ja keegi ei näita näpuga. Bemmiga suunda näidates või korrektselt parkides näidatakse ikka näpuga "Näe, rullnokk tegi seda. Näe, rullnokk tegi teist"
jaaHah
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jargo »

minu arust saab bmw-ga korralikult sõites rohkem ,nalja kui rullnokalikult sõites.
tihti linnas tulevad mersud ja audid fooritaga kõrvalritta ja siis rohelise tulega pöhjagaasiga minema.hea pettumus ,et jälle üks buumer ei võtnud vedu.või linnaliinibusside ette laskmine(seal kus on märk-lase buss läbi-),enamik autosi sõidavad rahulikult edasi ja siis tuleb keegi bemarivend ja laseb bussi vahele.samamoodi ka ülekäiguradade juures vahtivad mammid.esmalt bemmi märgates tõmbavad paar sammu tagasi,kui aga näevad ,et see palju laidetud masin ainukesena seisma jääb on imestus küll suur :D
no neid võimalusi on ikka palju.

ma olen üldiselt vist juba nii vana ,et ei viitsigi kihutada nagu kunagi bemmidele kohane oli.võin näiteks rahulikult tallinnast keilasse ka neljakümnega sõita,kui vastav kolonn ees on.ei viitsi lihtsalt kolmekümnest autost möödasõitu tegema hakata.las teised teevad.samas on palju muid marke kes ikka lapi pöhja lükkavad ja minna annavad.

edu kõigile!
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
Rock94
Huviline
Postitusi: 842
Liitunud: 18.11.2007 20:45 39
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Rock94 »

JArgo teema jätkuks,nii mõnigi kord on olnud juhust kui ma veel bmw-mees olin,et lasin busse ja teisi liiklejaid vahele ning seljataga hakati kohe signaalitama,et umbes mida sa muned või midagi sellist,ja eriti kahtlane tundus see inimestele vist kuna olen eluaeg nokamütsi kandnud ja siis mingi nokatsiga tüüp laseb bmw roolis teisi liiklejaid vahele,et MIS MÕTTES nagu,polegi kur*dima streetracer või rullnokk.Võta näpust pole jah kui ei taha.PAlju on olnud ka selliseid tüüpe mu tutvusringkonnas kes arvavadgi et bmw on mingi rullnoksi rehvipõletamise auto või midagi sellist,kuid ei ole,kõik oleneb juhist,peale mõningast cruisi linnavahel bmwga on arusaamad muutunud ning vähemalt 2 neist kes algul arvasid,et bmw masin,on nüüd ise bmw-mehed :D Olen kuulnud,ka sellist nalja,et bmw-l 7 ratast,4 veerevad,1 pagasnikus ning üks muudab rataste suunda ning kõige suure sitaratas on roolis,kuid peale mõningast sõitu bmwga on see nali unustatud ning häbenetakse oma mõtlematut sõnakõlksu,Kokkuvõtvalt võib öelda,et kes ei ole bmw rooli saanud ei oma ka aimu mis masin see bmw üldse on,ning kes arvavad,et see noorte meeste odav väljaelamis abinõu,no siis tõesti ostke omale uus elu ;)
KnX
Huviline
Postitusi: 695
Liitunud: 03.10.2007 00:52 25

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas KnX »

Mujal kui delfi & co kommentaariumides pole selle n.ö rullnokluse jamaga kokku puutunud. Pole nagu eriline teema mida lahata.
Kasutaja avatar
KristjanK
Huviline
Postitusi: 799
Liitunud: 09.06.2010 23:46 16
Peamine sõiduk: BMW 525TDA Touring
Asukoht: Võrumaa, Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas KristjanK »

Tõesti...
Idioote sõidab iga automargiga ja kahjuks on ainult bemaritele omastatud selline sõna nagu "rullnokk". Käies linna peal suht palju jala ringi hoian ikka silmad lahti, et mis liikluses toimub jne. Valgusfoori tagant kiirendamistega on nii et enamik autodest püüavad aga mitte kellelgi ei lähe eriti edasi. (bemar on see mis liigub ja sellep. ongi nemad ses osas rohkem vihatud) Teiseks, igasugune tümps ja träna, mida ma isiklikult küll täiesti vihkan, aga jällegi, pole ainult bemarivennad need kes muusikat kõvemini kuulavad. Linnas liigub ringi oi kui palju autosid, kes volume' nupu osas on veidi "raske jalaga", alates mingist pisikesest Fiatist kuni suurema mahtuniversaali-/kaubikuni. Samasugune eelarvamus oli kunagi ka tsiklimeestega (tegelt üldse ei imesta kui tänaseni) aga millegipärast olen ma kohanud ainult BMW ja tsiklite omanikke, kes oma rahakotist väikese osa ka annetusele kulutavad.
Nael kummi kõigile korralikele liiklejatele! ;) :cool:

N4pst3r
Kasutaja avatar
SirKala
Huviline
Postitusi: 158
Liitunud: 04.09.2009 13:36 42
Peamine sõiduk: BMW e46 320d
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas SirKala »

Isiklikult olen täheldanud ,et mitte kõige vähem ei näita suunda mitte BMW'd vaid Lexsused, noo viimastel vist polegi suunatuld või siis lisa varustuse nimekirjas hinnaga 10kilo.
Kasutaja avatar
TiitS
Huviline
Postitusi: 1157
Liitunud: 26.01.2008 22:36 08
Peamine sõiduk: BMW jt. A+B
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TiitS »

Miks peab lisama liiklusõnnetuse teemadega,kohe avariilise BMW pildi? :evil:
http://buduaar.ee/Article/article/13944
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas toivoku »

TiitS teinekord ära tee väljagi ;) minul sellest mainest on kamakaheksakend kuus, elustiili ja mu elu ei mõjuta, sõidustiili veelvähem, ei paarutama bemariga oluliselt rohkem kui mõne toyota või mis iganes automargiga. Arvaku mida tahavad, karavan läheb ikka edasi :) .
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Heh järjekordselt eelmise nädala turunduse kordamisküsimustes tuli selline küsimus:

BMW-l on rullnoka maine... mida see selle brändi kohta ütleb? (vastuste variantidex olid mingid majandushunjaad)

Ma juba hakkan arvama et sel õppejõul on keegi mingi ette keeranud või ülekäigurajal üle varavaste lasknud :mrgreen:
Vasta