Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas MargusA »

Jah peab talle seda soovitama " onclick="window.open(this.href);return false; :)
Foorumis müügis see asi.Inetu igaljuhul.
Kasutaja avatar
JanekEnde
Huviline
Postitusi: 4952
Liitunud: 29.04.2011 09:36 39
Peamine sõiduk: Scania
Asukoht: Pärnu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas JanekEnde »

tulejumal25 kirjutas: http://www.tallinncity.ee/2089932/pildi ... -majaseina" onclick="window.open(this.href);return false;
Paneks telliskividele :mrgreen:
e32 735ia -> e36 323iaT/e39 523iaT-> e39 523ia -> e28 520i -> e34 525iaT -> Sierra GT, Sierra & e32 730ia.
Kasutaja avatar
ryaz
Huviline
Postitusi: 526
Liitunud: 29.07.2009 00:51 39
Peamine sõiduk: Lexus GS250 12"

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ryaz »

Mul telefoni pilt kristiine keskuse parklas tehtud pilt kus uus 5ne(mitte e60/61) Parkis diagonaalis kaks kohta kinni. Ülbuse tipp ütleks. Ilus auto on küll aga parkida võiks korralikult.

Ja hoiatuseks kõigile,oleksin täna oma volvo-st ilma jäänud kristiine keskuse parklas. Soovitan parkida kaamera alla!
BMW E36 316i 91´-->BMW E36 320i-->BMW E39 528i 97´-->Volvo S80 D5 06´--> MB C320CDI 4MATIC 08´-->Lexus IS250 06´--> Lexus is250 08´-> Lexus IS250 10` --> Lexus Gs250 12´
Kasutaja avatar
JanekEnde
Huviline
Postitusi: 4952
Liitunud: 29.04.2011 09:36 39
Peamine sõiduk: Scania
Asukoht: Pärnu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas JanekEnde »

Ma pargin ka mõnikord kaks kohta kinni, põhjus lihtne - et mõni tropp parklamõlke ei tekitaks. Õigesti pargin, siis vaatan kõrvalolevate numbrimärgid üle :lol:
e32 735ia -> e36 323iaT/e39 523iaT-> e39 523ia -> e28 520i -> e34 525iaT -> Sierra GT, Sierra & e32 730ia.
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

JanekEnde kirjutas:Ma pargin ka mõnikord kaks kohta kinni, põhjus lihtne - et mõni tropp parklamõlke ei tekitaks. Õigesti pargin, siis vaatan kõrvalolevate numbrimärgid üle :lol:

sul näikse tõesti säästmist väärt pillid olevat..
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Madis. »

Henri. kirjutas:Vasakpoolne on Madis.-e auto ju :?

Pilt
Mine per$e! :lol:

Seekord ei olnudki mina! Mul on tiib autol.
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Seigo »

Ma sain küll zuumides teise numbri kui Henri :D
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti_K »

pancho villa kirjutas:
JanekEnde kirjutas:Ma pargin ka mõnikord kaks kohta kinni, põhjus lihtne - et mõni tropp parklamõlke ei tekitaks. Õigesti pargin, siis vaatan kõrvalolevate numbrimärgid üle :lol:

sul näikse tõesti säästmist väärt pillid olevat..
Härra pancho villa! Mis tähtsust sellel on, kas säästmist väärt või mitte? Sõitsin ükskord ema roostes Nissan Primeraga ja parklas pani ka üks B4 80 tont kõrvalt boksist uksega. Ei olnud ka säästmist väärt auto, aga sellepärast ei pea ju laksma mölke täis peksta. Kui meest korrale kutsusin, et vaadaku mis ta teeb, tuli vastu tekst: "mida sa t**a mölised, midagi ei juhtunud ju!". Läksin autost välja ja kriim oli uksepeal. Kui ma vastutasuks kõrvalukse peeglit jalaga lõin ja ütlesin ära ulu, midagi ei juhtunud, kasvas asi edasi korralikuks käsivõitluseks. Asi on põhimõttes, olgu kuitahes ront.
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas MargusA »

kasvas asi edasi korralikuks käsivõitluseks.


Pilt
Kasutaja avatar
KristjanK
Huviline
Postitusi: 799
Liitunud: 09.06.2010 23:46 16
Peamine sõiduk: BMW 525TDA Touring
Asukoht: Võrumaa, Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas KristjanK »

:lol: :lol: :lol:
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Kustas »

Anti_K kirjutas:Härra pancho villa! Mis tähtsust sellel on, kas säästmist väärt või mitte? Sõitsin ükskord ema roostes Nissan Primeraga ja parklas pani ka üks B4 80 tont kõrvalt boksist uksega. Ei olnud ka säästmist väärt auto, aga sellepärast ei pea ju laksma mölke täis peksta. Kui meest korrale kutsusin, et vaadaku mis ta teeb, tuli vastu tekst: "mida sa t**a mölised, midagi ei juhtunud ju!". Läksin autost välja ja kriim oli uksepeal. Kui ma vastutasuks kõrvalukse peeglit jalaga lõin ja ütlesin ära ulu, midagi ei juhtunud, kasvas asi edasi korralikuks käsivõitluseks. Asi on põhimõttes, olgu kuitahes ront.
Tõsine osside kokkutulek ju :D
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
JanekT
Huviline
Postitusi: 305
Liitunud: 14.10.2010 20:28 32
Peamine sõiduk: xc90/r33 gtst/e36 kupee 318is
Asukoht: Turba/Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas JanekT »

Anti_K kirjutas: Kui meest korrale kutsusin, et vaadaku mis ta teeb, tuli vastu tekst: "mida sa t**a mölised, midagi ei juhtunud ju!". Läksin autost välja ja kriim oli uksepeal. Kui ma vastutasuks kõrvalukse peeglit jalaga lõin ja ütlesin ära ulu, midagi ei juhtunud, kasvas asi edasi korralikuks käsivõitluseks. Asi on põhimõttes, olgu kuitahes ront.
naersin kõht kõveras :lol:
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Üleeelmine talv olid meil vennaga ühesugused Audid (mudeliks B3 )


Sõitsin vahest niisama talle oma majaees tagant sisse, tänavapeal mõni pereisa tegi suured silmad kui majaette veeredes kärts pill sisse käis ja lihtsalt tuimalt peale seda tuppa kõndida :lol: :lol:


Pole mõtet igasugu künasi ka üleliia lakkuda.. lõunamaades tavaline asi
Kasutaja avatar
darkie
Huviline
Postitusi: 4282
Liitunud: 28.10.2006 14:48 26
Peamine sõiduk: 750iL
Asukoht: Kesk-Eesti

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas darkie »

Sellist asja oleksid pidanud lausa filmima :lol:
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Annely »

oo7 kirjutas:Pole mõtet igasugu künasi ka üleliia lakkuda.. lõunamaades tavaline asi
Et kui sinu arvates on minu auto küna, siis annab see sulle õiguse seda autot lõhkuda?

Kui sina lepid oma vennaga kokku, et lõhute üksteise autosid, siis palun, andke minna.
Aga kindlasti ei ole sul õigust otsustada, kas ja kui väärtuslik on ükskõik milline auto selle omaniku jaoks. Mina hoian küll oma pere 1991 aasta autot täpselt samasuguse hoolega nagu 2001 või 2011 aasta autot, aga sellegi poolest on mu enda igapäevaautol küljed parklates täiesti ära taotud ja viimati loomaaias käies tõmbas üks naine (!!) tagumisele uksele võtit. Kuidas sellistele asjadele õigustust leida? Ei leiagi, sest seda lihtsalt ei ole.
Oma varaga võib igaüks teha, mis tahab, aga teiste varast tuleb käed eemale hoida.
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Minu arvates oli minu auto küna ja venna arvates tema auto küna ja see andiski õiguse meil üheteisele aegajalt tagant sisse sõita :lol:
Kasutaja avatar
JanekT
Huviline
Postitusi: 305
Liitunud: 14.10.2010 20:28 32
Peamine sõiduk: xc90/r33 gtst/e36 kupee 318is
Asukoht: Turba/Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas JanekT »

oo7 kirjutas:Minu arvates oli minu auto küna ja venna arvates tema auto küna ja see andiski õiguse meil üheteisele aegajalt tagant sisse sõita :lol:
edu teile :)

aga see mis meile võib tunduda künana,võib tõesti olla teise inimese kogu vara ja sellele peaks mõtlema enne,kui ukse hooga lahti teed.
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas coley »

oo7 kirjutas:...ja see andiski õiguse meil üheteisele aegajalt tagant sisse sõita
Pilt
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Kustas »

:lol:
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

Anti_K kirjutas: Härra pancho villa! Mis tähtsust sellel on, kas säästmist väärt või mitte? Sõitsin ükskord ema roostes Nissan Primeraga ja parklas pani ka üks B4 80 tont kõrvalt boksist uksega. Ei olnud ka säästmist väärt auto, aga sellepärast ei pea ju laksma mölke täis peksta. Kui meest korrale kutsusin, et vaadaku mis ta teeb, tuli vastu tekst: "mida sa t**a mölised, midagi ei juhtunud ju!". Läksin autost välja ja kriim oli uksepeal. Kui ma vastutasuks kõrvalukse peeglit jalaga lõin ja ütlesin ära ulu, midagi ei juhtunud, kasvas asi edasi korralikuks käsivõitluseks. Asi on põhimõttes, olgu kuitahes ront.
cool story bro. loo moraaliks, et pargi üle mitme koha, muidu läheb andmiseks? sest kuidagi ei leia muud korrelatsiooni minu postitusega, mis seadis kahtluse alla vajaduse vana panni üle kahe koha parkida, et keegi liiga ei teeks.
Kasutaja avatar
Skalp
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 31.10.2013 18:49 55
Peamine sõiduk: '98 BMW 520iA Touring
Asukoht: Halinga vald
Kontakt:

Halvad Ajad?

Postitus Postitas Skalp »

Halvad Ajad?

Kas asi on minus, et ma selliseid asju värske BMW omanikuna märkan, või on tõesti mingid halvad ajad praegu et sellised asjad toimuvad:
Üks BMW õnnetus
Teine BMW õnnetus
eks muidugi me ei tea asjaolusid ja päris kindlasti pole asi autos vaid pigem selles istme ja rooli vahelises tihendis, aga väga vastik kokkusattumus on ikka :(
BMW avariid ei tee ja kiirust ei ületa... Seda teeb tihend rooli ja istme vahel.
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Henri. »

Halvad ajad muidugi, ses mõttes, et suvekatega on lubatud veel 3 nädalat sõita ja kui päevanegi temperatuur jääb sinna 7-8'C kanti, siis öine on pigem napilt plusspoolel. Samas, kuna väljas plusskraad, siis ei ole isegi talvekaid veel alla suranud.
Talveka ja suveka vahe madalatel plusskraadidel on aga päris märgatav: AutoExpressi video
Kasutaja avatar
Mihkel_U
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 06.02.2013 16:58 56
Peamine sõiduk: E36 328i '95
Telefon: 55597686
Asukoht: Valgamaa, Puka
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Mihkel_U »

Kui liiklusõnnetuses on osalenud BMW sõiduk, mainitakse see alati kohe teema pealkirjas ära: "Veoautoga kokku põrganud BMW-s hukkus neli noormeest, neiu on kriitilises seisundis."
Kui samas õnnetuses oleks osalenud Volvo või kasvõi Opel, siis oleks ilmselt teema pealkiri olnud: "Veoautoga kokku põrganud sõidukis hukkus neli noormeest, neiu on kriitilises seisundis."
Ma ei saa aru nendest ajakirjanikest...
Dusty Monkeys Motorsport
BMW e36 328i sedan '95
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas aise »

eile tuli üks naisuke rohelise e46'ga viru parklast tasuta välja kasutades minu autot söödana. rasked ajad tõesti :mrgreen: ei tasu osta autot kui parkimise eest maksta ei jõua.
Kasutaja avatar
ryaz
Huviline
Postitusi: 526
Liitunud: 29.07.2009 00:51 39
Peamine sõiduk: Lexus GS250 12"

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ryaz »

Mihkel_U kirjutas:Kui liiklusõnnetuses on osalenud BMW sõiduk, mainitakse see alati kohe teema pealkirjas ära: "Veoautoga kokku põrganud BMW-s hukkus neli noormeest, neiu on kriitilises seisundis."
Kui samas õnnetuses oleks osalenud Volvo või kasvõi Opel, siis oleks ilmselt teema pealkiri olnud: "Veoautoga kokku põrganud sõidukis hukkus neli noormeest, neiu on kriitilises seisundis."
Ma ei saa aru nendest ajakirjanikest...
Paraku täpselt nii ongi, bmw pealkirjas kasutamine müüb ja kogub klikke. Ka sellisel juhul kui bmw kannataja rollis. BMW on populaarne auto küll igas eas, kuid valdav osa sellest on just alates 18a-st kes load just saanud ja esimeseks autoks soetanud kvaliteetse, odavamas hinnaklassis auto võrreldes teiste markidega.
Paratamatult igas pealkirjas kasutamine BMW ja kui juhi vanus 20ndates, teeb meedia bmw margi maine "rullnokklikuks" rahva seas.
BMW E36 316i 91´-->BMW E36 320i-->BMW E39 528i 97´-->Volvo S80 D5 06´--> MB C320CDI 4MATIC 08´-->Lexus IS250 06´--> Lexus is250 08´-> Lexus IS250 10` --> Lexus Gs250 12´
Ma®tin
Huviline
Postitusi: 2520
Liitunud: 05.11.2009 12:50 40

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Ma®tin »

Mind isiklikult ajab päris närvi see juba. Eriti selle Haapsalu õnnetuse juures. NELI noort inimest jätsid eluga hüvasti, aga ei, nad ju sõitsid bemmiga, muu polegi oluline.

Millegipärast arvan et siin foorumis on ka neist keegi kellegi sõber/tuttav, seega avaldan kaastunnet.
Kasutaja avatar
Skalp
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 31.10.2013 18:49 55
Peamine sõiduk: '98 BMW 520iA Touring
Asukoht: Halinga vald
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Skalp »

Ka mina avaldan kaastunnet lähedastele. (Ja vabandan ka et originaalis selleks uue teema tegin ja õiget kohta ei leidnud).
Siinkohal märgiks ära ka uuendatud info Postimehes selle uudise (allikas) kohta:
"[---] Neli elu nõudnud liiklusõnnetusi on Eestis toimunud ka varem. Näiteks 2009. aasta 25. jaanuari pärastlõunal hukkus Järvamaal Paide vallas Ussisool kahe sõiduauto kokkupõrkes neli inimest ja viis inimest sai vigastada. Sama aasta 23. aprilli varahommikul toimus üliraske liiklusõnnetus Lääne-Virumaal Laekvere vallas Kapu-Rakke-Paasvere teel, kus BMW sõitis lauges paremkurvis teelt välja, rullus mitu korda üle katuse ning süttis põlema. Ka selles õnnetuses hukkus neli inimest."

Lihtsalt tõestab siinset spekulatsiooni... jälle on kirjutatud et üks kord sai kahe sõiduauto kokkupõrkes surma 4 inimest ja veel siis kus BMW sõitis lauges paremkurvis teelt välja...
ju siis tõesti ongi nii et arvatakse et just selle margi nime kasutades teenitakse rohkem klikke.
BMW avariid ei tee ja kiirust ei ületa... Seda teeb tihend rooli ja istme vahel.
GaZmO
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 08.06.2010 21:38 45

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas GaZmO »

Tõesti väga ebameeldiv lugeda sellist asja. 4 inimest sai surma, aga suurim probleem paistab olema see, et uudiste pealkirjades on auto mark märgitud...
Mõned pealkirjad Delfist:
"Tartus kihutas Volkswageni juht üle ohutussaare ning rammis viadukti"
"Raasiku vallas sõitis Mercedes raudteeülesõidu juures teelt välja"
"Kristiines parkis trolliteel Audi, kaks narkojoobes meest sees magamas"
"Nõmme teel põrkasid autod kokku, Mercedes sõitis vastu posti"
"Põlva linna piiril põrkasid kokku veok ja Ford transit"
"Punase tulega ristmikule sõitnud BMWga kokku põrganud Mazda paiskus katusele"
"Estonia teatri lähistel põrkasid kokku kaks Audit, ühe juht põgenes sündmuskohalt"
"Lexuse ja Volkswageni kokkupõrkes sai vigastada noor mees"

Peab mainima, et vägagi valikuline nägemine mõnel.
Kasutaja avatar
Skalp
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 31.10.2013 18:49 55
Peamine sõiduk: '98 BMW 520iA Touring
Asukoht: Halinga vald
Kontakt:

Re: Halvad Ajad?

Postitus Postitas Skalp »

Skalp kirjutas:Halvad Ajad?

Kas asi on minus, et ma selliseid asju värske BMW omanikuna märkan, või on tõesti mingid halvad ajad praegu et sellised asjad toimuvad:
Üks BMW õnnetus
Teine BMW õnnetus
eks muidugi me ei tea asjaolusid ja päris kindlasti pole asi autos vaid pigem selles istme ja rooli vahelises tihendis, aga väga vastik kokkusattumus on ikka :(

nagu ma oma esialgses postituses kirjutasin, ei leia mina probleemi selles, et on mainitud antud auto marki, vaid pigem andis auto margi ära märkimine põhjuse seda siia foorumisse postitada ja selle abil suunata inimesi rohkem ettevaatlikusele, olgu siis neil seda vaja või mitte.
BMW avariid ei tee ja kiirust ei ületa... Seda teeb tihend rooli ja istme vahel.
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas V2ike_Suur »

Artikkel

See artikkel ei kajasta küll kõiki nelja või enama hukkunuga avariisid viimastel aastakümnetel, kuid ka sellest valimist joonistub välja masendav statistika.
Täpselt 50% välja toodud õnnetustest on BMW-dega (kui hulka lugeda ka eilne õnnetus). Ja ühtlasi põhjustatud BMW juhtide poolt. Ja ühiseks jooneks on neil kõigil öine aeg, noored inimesed ja purjus pea.

Selliste asjaolude tõttu ei saa antud margi maine kunagi paraneda.
730iA e32 138kW 12/1992
Vasta