Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

ma ei leia selles midagi teravat kuna antud hetkel üritatakse minust jätta muljet nagu mingist über liiklushuligaanist...ma nõuan tõsiseid fakte ja PS-is...ei soovi siin mingit tatipritsimist sel teemal jätkata, se foorum võiks sellest Delfi mentaliteedist üle saada ükskord...ja jutt bmw mainest mitte minu omast, antud hetkel mul on kahe käe jagu inimesi kes tegid suured silmad sellise süüdistuse peale
Minu arvamus on et asi on veetud isiklikule tasandile teatud kontingendi poolt ja ületab juba igasugused piirid.
´17 4Drive
MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas MuiduMees »

Riivo kirjutas:ma ei leia selles midagi teravat kuna antud hetkel üritatakse minust jätta muljet nagu mingist über liiklushuligaanist...ma nõuan tõsiseid fakte ja PS-is...ei soovi siin mingit tatipritsimist sel teemal jätkata, se foorum võiks sellest Delfi mentaliteedist üle saada ükskord...ja jutt bmw mainest mitte minu omast, antud hetkel mul on kahe käe jagu inimesi kes tegid suured silmad sellise süüdistuse peale
Minu arvamus on et asi on veetud isiklikule tasandile teatud kontingendi poolt ja ületab juba igasugused piirid.
aga Riivo, kui sul midagi karta ei ole, miks sa siis ei taha lõpplahendust ehk iisaku väidet ümberlükatuna siia panna? sinu kui klubiliikme kohustus oleks see ikkagi nii teha, mitte delfi ja PS taha varjuda.
Kui sa seda ei tee, siis sinu ülbus klubiliimena just kahjustabki nii bmw kui ka bmw klubi mainet.
2000 a. 320d, e46
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

Savi...pudistagu siis siia...mul ei ole põdeda midagi. Aga et olgu ka alust millelgi. Hea oleks kui ka miski video tunnistajaks nt nagu sel vennal seal viljandis...
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Raul_A »

ära rohkem räägi.
Asi hakkab juba kõlama sedamoodi, et Iisak ütleb mida sina tegid(väidetavalt) ja sina ütled, et pole midagi teinud(väidetavalt). Keegi kolmas "teadja" võiks ka siis sõna sekka öelda.

Ja kui sa hakkad juba enne konkreetseid süüdistusi heietama mingitest videotest ja muust, siis oled sa juba ette kaotanud.

Olge viisakad,

Raul_A
jaaHah
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Edgar »

Raul_A kirjutas:ära rohkem räägi.
Asi hakkab juba kõlama sedamoodi, et Iisak ütleb mida sina tegid(väidetavalt) ja sina ütled, et pole midagi teinud(väidetavalt). Keegi kolmas "teadja" võiks ka siis sõna sekka öelda.

Ja kui sa hakkad juba enne konkreetseid süüdistusi heietama mingitest videotest ja muust, siis oled sa juba ette kaotanud.

Olge viisakad,

Raul_A

Vaevalt, et minutilisel kihutamisel , või mis iganes muul teol mis bemmi mainet langetaks(mis on antud hetkel teemaks :D ) on olemas kohe isik, kellel kaamera tagataskust võtta ning jäädvustada seda . :lol:
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Henri. »

Peale kasutaja andresv ei tea ma kedagi, kel kaamera autos oleks ja ma tean teist päris paljusid. Ok, vbl mõnel on juhuslikult sattunud kaamera kaasas olema aga võiks ikka mõistuse piiresse jääda oma soovidega.
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Martin_S »

Sellle teema lugemine on nagu krdi anektoot. Seni kaua kuni igast inimesi ja igast krdi videosid Ei saaaaa see maine olemagi puhas ÜHELGI AUTOMARGIL. Ma arvan, et kui vahtida seda p*ska netist, siis iga toyota,audi, mazdaga on lolli mängitud. Ma ei saa aru nuh lasi külge sitta kah onju. See nutt ja hala siin foorumis ei aita kaasa. Point on selles, et krt iga mees on lasnud oma bemmiga külge. See, et nüüd mingis reporteris näidati ja läks suure kella külge on selle venna oma tragöödia. Tegu tehtud s*tt Lugu küll.
Sellega tegeleb politsei :roll:

Ühesõnaga siia veel selles muust.... Riivo sa paned käe südamele ja ütled et sa pole oma bemmariga ringidel külge lasnud ja ridade vahel laveerinud. Ei ületa kunagi kiirust....? Naljakas on jah mis me nüüd hakkame linnavahel autosid filmima vä. Pigem arvan ma, et tunnistamine on raske. ilmaasjata PS taha ei roni.

Hallooo noh.... Mina ,Kui kiire on olnud, olen mööda linna ringi tuisanud küll. Ma arvan et enamus on! Ja kui tõesti kiire on siis tuiskan uuesti. Muul ajal asjatult ei Tõmble.
Kokkuvõttes on mul sellest videost ja sellest teemast savi. Siin halamine ei päästa maailma. Alati leidub Lolle kes filmivad, Kihutavad ja sõidavad purjus peaga jne....

Nii et Jumala Savi ja Jätab jumala külmaks. Nutavad nõrgad kes tunnevad ennast puudutatuna! Ise samasugused ilmselt :roll:
Kasutaja avatar
tanel25
Huviline
Postitusi: 769
Liitunud: 29.05.2007 19:28 18

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas tanel25 »

Tartu või lähiümbrusest bmw 320 hõbemetallik(vahtralehega) nr 133 ??? tõstis täna küll BMW MAINET.
Tahaks teada mis sellise IDIOODI peas toimub või kust tehasest neid välja lastakse. Paneks selle tehase liini kinni. :evil:
4x6=1x nädalas
BMW 525
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 22.10.2010 10:48 40
Asukoht: Otepää-Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas BMW 525 »

tanel25 kirjutas:Tartu või lähiümbrusest bmw 320 hõbemetallik(vahtralehega) nr 133 ??? tõstis täna küll BMW MAINET.
Tahaks teada mis sellise IDIOODI peas toimub või kust tehasest neid välja lastakse. Paneks selle tehase liini kinni. :evil:
mis tegi siis :?:
vedelseep
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 30.01.2011 17:31 23
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas vedelseep »

ei lugenud kõiki eelnevaid postitusi

See on küll tõsi, et BMW'ga saab endale automaatselt stereotüübi kaela. Sõidan hilja õhtuti (öösel) töölt koju ja oma E30'ga foori taga seistes tõmban mingisuguseid jorsse kes üritavad joone peale panna nagu kärbseid ligi... teine variant on minuga sama kiirusega terve kodutee külg külje kõrval sõitmine. nemad sõidavad enamasti vanade mersude või audidega....
Kasutaja avatar
Mario
Huviline
Postitusi: 320
Liitunud: 26.01.2009 23:37 47
Asukoht: Tartu-Särevere

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Mario »

Uuujeee.... Teema on kaklemiseks üsna magus.. :P
Maine on tegelikult BMW'l viimasel ajal isegi heaks läinud. Autod on uuemad, kallimad... Muidugi jah, tuleb noormees Soomest, püksid ja ninaots veel pahtlised, ostab viimaste säästude eest selle E39/E60/E85 (nagu viimasel ajal ka kombeks) ja hakkab sigadusi tegema. Olen näinud muidugi ka hoolsaid liiklejaid E30/34 roolis.. Seega peab mainima, et kvaliteet hakkab paranema..
Küll aga paar päeva tagasi tuttaval sõideti Võru kandis nina maha - mingi emme oma poja bemmiga läks möödasõitu vormistama, kuid möödasõidul läks pära käest, tõmbas pepuga sõbra autole ninnusse ja mõlemad kraavis.. ja tädil veel õigust ka üle, umbes et "mida sa **** koperdad siin, kui mina sõidan.." ausalt öelda sellistest kahju poleks, kuid 6-aastane laps tagaistmel kannatab..
Minu bemmiga liiklemise ajast on eredaimad seigad ikka öised sõidud, kui härrad sinised korjasid lihtsalt keset ööd kuskil maha - põhjuseks ainult - "sul on BMW, kell on 2 öösel.. mõtle edasi.. head teed!" ja selliseid "kontrolle" oli ikka hulganisti.. see hakkas pikapeale närvidele käima. Ilmselt kui oleks mingi soliidsem auto olnud E34 asemel, siis ehk poleks vb nokitud.. :P
Aga noh, linnas ma vaatan, et suunatuld ikka juba kasutatakse ja ega väga enam foori all ka ei tõmmelda, peale seda, kui Tallinnas Priusega sõites paar tk ikka tulid tõmblema ja selja taha jäädes üldse ära kadusid.. :D
Pigem ütleks ka juba, et kõik muud autod on muutumas "vända" autoks - eelkõige muidugi Audid.. Suviti Tartus kesklinna Statoilis on võimatu käia - Öödimehed on terve platsi ära hõivanud, et oma (eba)sportlikke A4/A6 võrrelda.. :D
See on ka muidugi õige jah, et maailma parandamisega peaks alustama iseendast. :) Kuigi vähemalt enda näitel ei saa väita, et mingit sigadust oleks korda saatnud - suletud territooriumil paar korda küljetada ja lumerajal hullata ei võrdu minu jaoks huligaanitsemisega, küll aga linna vahel küljetamine ja niisama mõttetu kiirendamine kitsaskohtades on mõttetu auto lõhkumine ja potentsiaalne mõrv, kui miskit halvasti peaks minema.
Mõttetu on sellist moraali siin muidugi lugeda - EBK ONGI soliidsete juhtide koht ja see on ka klubiliikmete "piiblis", et igasugune sigatsemine saab karmilt karistatud.. Foorumlaste kohta seda muidugi väga väita ei saa, nii mõnigi on küllalt hoolimatu ja raske jalaga.

Kokkuvõttes - kipsipanijatel, ja randmeraundiräpparitel on nüüd uued margid - Lexus, Audi, USA raud, millega siis poosetatakse igal pool - kaubanduskeskuste ees, liikluses, oma kodus. Mina BMW maine pärast ei põeks. :)
GSM 56 314 705
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Mario kirjutas:Minu bemmiga liiklemise ajast on eredaimad seigad ikka öised sõidud, kui härrad sinised korjasid lihtsalt keset ööd kuskil maha - põhjuseks ainult - "sul on BMW, kell on 2 öösel.. mõtle edasi.. head teed!" ja selliseid "kontrolle" oli ikka hulganisti.. see hakkas pikapeale närvidele käima. Ilmselt kui oleks mingi soliidsem auto olnud E34 asemel, siis ehk poleks vb nokitud..
Kusjuures täiesti tuttav teema- lihtsalt kulged öösel (eriti ''huvitav'' on reede või laupäeva öösel), tuled põlevad, paberid korras, kiirust ei ületa ja LIHTSALT võetakse maha, muidugi esimene asi on kohe vilepilli puhuma panna, umbes, et kui on vanem BMW, siis ei ole võimalik, et kõik korras on. ERITI tobe on see, et isegi mendil on eelarvamus BMW suhtes. Muuseas, seda on ka üks ment ise tunnistanud, et jah,kui sul oleks volkar või Volvo või mõni muu silmapaistmatu pill, siis poleks asi nii hull.

Mentide koha pealt on siin vast paslik üks anekdoot pajatada: sõidab BMW maanteel kui ühtäkki ''disko'' selja taga, tüüp peab siis kinni ja imestab, et tuled põlevad, turvavöö kinni, ise täiesti kaine, kiiruski vaid 85- ei tohiks nagu probleemi olla? Ment siis selle peale, et seda ma mõtlesingi, et mida sa hiilid...
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Edgar »

Marioga täiesti nõus.
Isiklikult olen ise ka rohkem näinud Golf III ning audi sarasid kes võidu käsipiduriklotse kulutavad ning mootorit piinates ruttu salongi sooja õhku proovivad saada. BMW liiklejad ( on foorumlane või mitte ) on minu meelest lausa rahulikumad liiklejad kui need kes passatiga või oma huidaiga kõrvalsõites ilmtingimata peavad edumaa saavutama. Jah on ka erandeid, et mõni bmw kihutab ning on roolis tõeline rullnoks. Kuid see kui korra õhtu jooksul näed ühte BMW-d softilt külge laskmas nii et auto üle on igasugune kontroll ning kiirus on ka ligikaudu 30km/h mitte 120km/h powerslide siis on täitsa kama. Pole just oluline maine langetamis fakt mille üle peaks halama. Palju rõvedam on pigem kui parklas seisab A4 , aknad all, originaal stereo peksab juba sädemeid, konid hambus ning mõttetu ila valamine käib. Lühidalt: mina näen et BMW maine on tublisti paremuse poole läinud . :)
tavka0007
Huviline
Postitusi: 173
Liitunud: 15.09.2009 11:09 59
Peamine sõiduk: BMW 318i Touring

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas tavka0007 »

Eelkõnelejatega täiesti ühel arvamusel. Üks käitumismaneer, mida ma viimasel ajal üha enam ja enam tähele panen, on punase tule alt läbi sõitmine. Täna sattus kaks autot silme ette, kui ise teed ületasin. Läksin üle tee ikka jalakäijale lubava rohelise tulega, jõudes poole tee peale tuli lihtsalt seisma jääda, et mitte auto alla jääda(teepeal ohutussaart polnud) Autojuht ei hoolinud üldse, et tal punane oli. Rahulikult sõitis ning ei lasknud ennast millestki häirida. Autoks oli siis e39. Ja sarnaseid juhtumeid olen märganud rohkemgi kui üks kord ja autojuhid, kes seesuguste sigadustega hakkama saavad, on peast ikka päris soojad. Kui jalakäijal on roheline, siis paljud inimesed ei hakka vaatamagi vasakule või paremale, sest teavad, et autot punase tulega ju ei tohiks tulla ja marsivadki uhkelt omas maailmas üle tee. Loomulikult peaksid ka jalakäiad veenduma enne tee ületamist, et see oleks ohutu, kuid autoga niimoodi punase tule alt läbi sõitmine on ka vale. Selliste "trikkidega" on hakkama saanud mitmedki erinevad juhid erinevate automarkidega, seega see kriitika minu poolt on natuke üldisem, kuid kirjutama ajasid mind just üks e39 ja e60.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Viimane kord, kui Tallinnas (loomulikult seal, kus siis veel neid juhtumeid kõige rohkem on) punase tule case'i nägin, oli Vabaduse teel ''süüdlane'' vana 90-ndate Passat, see nö. ilma võreta universaal, roolis mingi naljakas karvamüts. See oli minust oma kahe auto jagu eespool ning ta ise oli foorist omakorda kusagil kahe auto kaugusel, kui juba oli punane tuli ees. Ja mis te arvate, mis värk oli? Loomulikult sirge seljaga punase alt läbi. Hea oli, et oli varahommik ja jalakäijaid ülivähe. Mis me siis räägime BMW mainest, kui ka muude markide juures leiame s***ks näiteid ''eeskujulikust'' liiklemisest.
PS. Loodan, et need ''roosa'' tulega ristmiku ületajad oma pillid kõik ükskord kõveraks sõidavad, olgu see siis vana Passat või tutikas 7-ne.
Viimati muutis AARE540, 30.01.2011 23:13 38, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Edgar »

Kokkuvõtvalt, terve Eesti liikluskultuur on jama :D
tavka0007
Huviline
Postitusi: 173
Liitunud: 15.09.2009 11:09 59
Peamine sõiduk: BMW 318i Touring

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas tavka0007 »

Edgar kirjutas:Kokkuvõtvalt, terve Eesti liikluskultuur on jama :D
Paraku see nii on. Ja pole ühte automarki, mis liikluse selliseks muudab. Viga on tihendis istme ja rooli vahel. Kui sõita ei oska, sõida bussiga. Aga kes julgeb tunnistada, et ta on halb juht? Kõik on ju potentsiaalsed F1 piloodikandidaadid.
Kasutaja avatar
bumps
Huviline
Postitusi: 672
Liitunud: 14.12.2008 21:03 08
Peamine sõiduk: Saab 9-5 2.0t 141kw

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas bumps »

tavka0007 kirjutas:
Edgar kirjutas:Kokkuvõtvalt, terve Eesti liikluskultuur on jama :D
Paraku see nii on. Ja pole ühte automarki, mis liikluse selliseks muudab. Viga on tihendis istme ja rooli vahel. Kui sõita ei oska, sõida bussiga. Aga kes julgeb tunnistada, et ta on halb juht? Kõik on ju potentsiaalsed F1 piloodikandidaadid.
Pigem Märtinid.
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas UPS »

Ma püstitaks selle küsimuse natuke teistmoodi. Mitte kes julgeb tunnistada, et ta on halb juht (sest selle tunnistusega pole suurt miskit peale hakata), vaid kes tahab ja püüab saada paremaks- see viib lõpuks ka sihile. Hea autojuht üritab alati juurde õppida, ennast täiendada, ohuolukordi ette näha ja vigu vältida, kuid apsakaid ikka juhtub, oleme ju kõik inimesed. Eks igaüks mõelgu ise mida lugeda tahtlikuks LE eiramiseks ja mida kogemata juhtunud veaks... Täiusliku autojuhti pole olemas nagu pole olemas ka täiusliku inimest, seega arenemisruumi on meil kindlasti kõigil. Kes endast väga heal arvamusel on, siis on selline ütelus, et liigne enesekindus võib olla tappev.
Kasutaja avatar
C2tzz
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 31.01.2010 12:06 26
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas C2tzz »

Möödunud nädalal kohtasin päris mitut bmw omaniku, kes on viisakad ning hoiavad reeglitest kinni. (Kuigi mina arvasin vahepeal, et isegi liiga palju :roll: ).
Usun, kui n.ö rullnokad hoiavad madalat profiili või teevad trikke kuskil lagedal platsil, siis lõpuks pole meist midagi halba rääkida.
Kohati vaatan, et Tartus on buumeriga liiklejad korralikud, seda juba mõnda aega...

Loodan ja usun, et meie maine liigub vaikselt ülesmäge. :cool:
Kõik ei ole lollid, kellel on BMW, kuid kõikidel lollidel on BMW.
Lõunakeskuse LK-auto.
Volum
Huviline
Postitusi: 3949
Liitunud: 26.02.2010 20:59 57
Asukoht: BMW Diagnostika Tartus

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Volum »

Sõitsin täna tartus pikemat aega e39 taga, numbrimärk oli 911ATR, sõidustiili annab küll soovida :roll: Suunasi ei näita, käib sinka vonka autodest mööda, võtaks temalt hea meelega auto ära :evil:
Buumer Auto / 53302262
BMW 525
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 22.10.2010 10:48 40
Asukoht: Otepää-Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas BMW 525 »

Volum kirjutas:Sõitsin täna tartus pikemat aega e39 taga, numbrimärk oli 911ATR, sõidustiili annab küll soovida :roll: Suunasi ei näita, käib sinka vonka autodest mööda, võtaks temalt hea meelega auto ära :evil:
endal on ka siuke tunne, et mõnel autol pole suunatulekangi varustuses. vahepeal ajavad küll nii närvi, et läheks murraks selle küljest ära. siis ta ei peaks enam kunagi vaeva nägema selle suunaga.
Kasutaja avatar
bumps
Huviline
Postitusi: 672
Liitunud: 14.12.2008 21:03 08
Peamine sõiduk: Saab 9-5 2.0t 141kw

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas bumps »

Volum kirjutas:Sõitsin täna tartus pikemat aega e39 taga, numbrimärk oli 911ATR, sõidustiili annab küll soovida :roll: Suunasi ei näita, käib sinka vonka autodest mööda, võtaks temalt hea meelega auto ära :evil:

Suunatule mitte näitamine on kõigi markide probleem tänapäeval. Kõige rõvedam ongi, kui lased 50-ga linnas ja siis lampi paneb ees pidurit ja kohe keerab - teadagi, kuidas ja milleta.
Ei tea, kas uuematel toytota, audi, ford, opel jne on tehases kokkuhoitud suunatule pirni arvelt?
Kasutaja avatar
Hannes_H
Huviline
Postitusi: 63
Liitunud: 05.01.2011 14:05 01
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Hannes_H »

Paraku kipub nii olema, et suunatule mitte kasutamise probleem on paljudel juhtidel, automargist olenemata. Aga toon veel ühe huvitava näite valgusfoori tagant- Nimelt läksin mina paar nädalat tagasi (e34 autoks) vennale öösel kluppi järgi. Riia tänaval foori taga rohelist oodates, tõmbas mulle kõrvale mingi sinakas Hyundai või misiganes Korea masin.. No ma nii huvi pärast piilusin silmanurgast, et mis tüüp see siis nüüd saabus, aga tema luges seda vist väljakutseks :lol: Igatahes paiskus ta rohelise süttides mõnusa vilega paigalt ja oli juba päris kaugel, kui ma alles käiku sisse panin ja siis vaikselt koha pealt minema veeresin :D Ju vaatas, et mul on toonitud klaasid- sellised ju muud ei tee, kui kihutavad.. :roll:

Mida ma tahan öelda on see, et noortel juhtidel ja muidu uljaspeadel on palju lihtsam endale mingi odav japs istumise alla vaadata ja BMW maine võib ennast päris kindlalt tunda :)
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TiitR »

Hannes_H kirjutas:Paraku kipub nii olema, et suunatule mitte kasutamise probleem on paljudel juhtidel, automargist olenemata. Aga toon veel ühe huvitava näite valgusfoori tagant- Nimelt läksin mina paar nädalat tagasi (e34 autoks) vennale öösel kluppi järgi. Riia tänaval foori taga rohelist oodates, tõmbas mulle kõrvale mingi sinakas Hyundai või misiganes Korea masin.. No ma nii huvi pärast piilusin silmanurgast, et mis tüüp see siis nüüd saabus, aga tema luges seda vist väljakutseks :lol: Igatahes paiskus ta rohelise süttides mõnusa vilega paigalt ja oli juba päris kaugel, kui ma alles käiku sisse panin ja siis vaikselt koha pealt minema veeresin :D Ju vaatas, et mul on toonitud klaasid- sellised ju muud ei tee, kui kihutavad.. :roll:

Mida ma tahan öelda on see, et noortel juhtidel ja muidu uljaspeadel on palju lihtsam endale mingi odav japs istumise alla vaadata ja BMW maine võib ennast päris kindlalt tunda :)
Toonitud klaasid = linnavahel kihutamine? :shock: ...peaks vist minema ja enda omalt ka kiled maha kakkuma...muidu peetakse veel laamendajaks! :lol:
P.S ainus ja viimane ilma kiledeta masin mu elus oli kunagi peale sõda ja VAZ 2101 :mrgreen:
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

BMW 525 kirjutas:endal on ka siuke tunne, et mõnel autol pole suunatulekangi varustuses. vahepeal ajavad küll nii närvi, et läheks murraks selle küljest ära. siis ta ei peaks enam kunagi vaeva nägema selle suunaga.

psühhoneuroloogiahaigla abiks, kui närvikava tasakaalust väljas. imo näidatakse kallites lääneriikides suunda murdosa niipalju, kui eestis.
Kasutaja avatar
M4rt
Huviline
Postitusi: 595
Liitunud: 09.03.2004 16:13 21
Asukoht: tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas M4rt »

http://www.youtube.com/watch?v=f8qneF7R ... re=related

Jälle tehti möödasõit, päris paha :D


Ja mida te nutate siin igasuguste videote ja kihutamiste pärast, pooled foorumi kasutajad sealhulgas klubiliikmed süstivad ja kihutavad samamoodi nagu eesti liikluses tavaks. Ja asi ei ole BMW-s vaid eesti liikluskultuuris, ei ole seotud auto mainega, võiks ju teha mõnda populaarsesse foorumisse teema "fordi maine" vms.. tuleks kordades rohkem pilte ja videosid mis kus ja millal valesti tehakse
tel. 58149448
Kasutaja avatar
Kalmer K.
Huviline
Postitusi: 1095
Liitunud: 10.03.2004 22:54 18
Asukoht: Võrumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Kalmer K. »

M4rt kirjutas:

pooled foorumi kasutajad sealhulgas klubiliikmed süstivad ja kihutavad samamoodi nagu eesti liikluses tavaks.
Karmilt paned, sul süstimise kohta tõendeid on? Kihutamise poole pealt nõustun, sest kes meist kihutanud poleks.
E90 325I LCI´10 M-Tech
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas prelude20 »

tulge rootsi ja vaadake palju näete suunatuld. bmw liikluskultuur on siin ekstraklass. kiirteel 60nega, asulas 20nega, suunda ei tunta aga see siin tavaline. ma just palvetan iga läbitud meetriga et andke jumala eest gaasi :D. nii et driftmasterid - kolige siia , ehk saab siis ummikutest ka lahti
Kasutaja avatar
vaikeboa
Huviline
Postitusi: 2371
Liitunud: 18.08.2006 11:41 26
Asukoht: Pärnumaa 5213266
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas vaikeboa »

Kalmer K. kirjutas:
M4rt kirjutas:

pooled foorumi kasutajad sealhulgas klubiliikmed süstivad ja kihutavad samamoodi nagu eesti liikluses tavaks.
Karmilt paned, sul süstimise kohta tõendeid on? Kihutamise poole pealt nõustun, sest kes meist kihutanud poleks.
Mis moodi siis seda tõendama peaks? :roll:
Ära osta omale kunagi esimest BMW-d, sest see ei jää viimaseks...!
E34 524td ATM, E39 525tds ATM, E53 3,0td ATM
Vasta