Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

võiks nagu väitja mure olla mismoodi tõestab...jama ju niisama sõnu loopida..
´17 4Drive
Kasutaja avatar
M4rt
Huviline
Postitusi: 595
Liitunud: 09.03.2004 16:13 21
Asukoht: tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas M4rt »

Ei loobi niisama sõnu, igaühe enda südametunnistuse (ka minu) peale jääb kuidas liiklete
tel. 58149448
Kasutaja avatar
jõmmu4
Huviline
Postitusi: 614
Liitunud: 25.08.2008 20:51 49

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jõmmu4 »

Tänases õhtulehes on juttu kindlustuspettustest ja kortsus bemari pilt on juurde pandud.No kaua võib?Nagu maailmas rohkem auto marke ei olekski.
______________________________
Vahest harva halva teega sõidaks maagi BMW-ga
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Ja ongi nii, et mingi väike seltskond (EBK seltskond on siiski suht väike kogu ühiskonnaga võrreldes) üritab midagi BMW maine parandamiseks ära teha ja teiselt poolt paneb meedia jälle kümnekordselt tagasi.
Kuidagi vastu tuult k*semisena tundub see maineparandus kogu selle taustal :roll:
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Martin_S »

Selle sama asja pärast polegi mõtet siin halada. piix "Bmw" nime all müüb. Seega sõitke krt kuidas südametunnistus on! :evil:
Kasutaja avatar
vaikeboa
Huviline
Postitusi: 2371
Liitunud: 18.08.2006 11:41 26
Asukoht: Pärnumaa 5213266
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas vaikeboa »

Et teema mitte soiku ei jääks. :lol:
Lihtsalt sõnatu! :?
Ära osta omale kunagi esimest BMW-d, sest see ei jää viimaseks...!
E34 524td ATM, E39 525tds ATM, E53 3,0td ATM
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

ehk jälle selline kes suvel ja talvel samade lamellidega sõidab...
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Henri. »

Viimane meenutab päris palju kasutaja Testivõitja endist 7-st mis nüüd vist kasutaja Donald käes peaks olema. Tahaks loota küll, et tegemist sama masinaga pole...

Pilt
Pilt

edit: siiski mitte - shadowline+iLA
Kasutaja avatar
captjones1
Huviline
Postitusi: 929
Liitunud: 25.10.2009 10:27 04
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas captjones1 »

huvitav, et teid see nii häirib, see maine.
mina just selle pärast bimmer valisingi, et badass rep on.
valikus olid veel audi a4,celica,supra, kuid ausaltöeldes need nimed ei ütle (vähemalt mulle) mitte midagi.
sõidustiili pigem edendan, iga kiirendus/kanalisatsiooniluuk/si*tane ilm/ketsi keerutus teeb hingele haiget.
ainukesed mitte-eeskujulikud asjad, mida teinud olen on olnud sõõrikud talvel kooli hoovis 1a tagasi ning sirgel pedaal põhja paar kohta, sellega kõik piirdubki. jalakäijad lasen üle tee & teistele annan ilusasti teed.
all show no go :P
tavka0007
Huviline
Postitusi: 173
Liitunud: 15.09.2009 11:09 59
Peamine sõiduk: BMW 318i Touring

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas tavka0007 »

Peaasi, et auto endale meeldib. Ostan auto ju endale, mitte naabrimehele. Teised arvaku, mis tahavad. Mulle BMW meeldib aga paljudele sõpradele/tuttavatele mitte. Ostku nad endale riisiraketid või mingid prantslased siis. Igal automargil on aastate jooksul väljakujunenud maine ja seda muuta on praktiliselt võimatu. Ürita palju tahad.
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas HeavyCuda »

Olen viimased paar päeva sõitnud 2007a civicuga ja no ei kisu selle rooli taha, lihtsalt ei saa sellist sõiduelamust nagu oma e36`e roolis, kui varemalt oleks isegi ostnud endale riisika, siis hetkeseisuga tundub, et jään bmw brändile truuks... Et väga ot ei oleks mainin ka ära, et ega teise auto roolis sõidumaneerid väga ei muutu, kui siis ainult muutun vähe ettevaatlikumaks kuna ei ole enda auto ikkagi :mrgreen: nii et nagu eelpool mainitud, siis ei loe mis auto on vaid tihend, mis rooli ja istme vahelist tühja kohta täidab.
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Edgar »

Täna vaatasin filmi "Mina olin siin" ning ei saanud rahu, mille krdi pärast peab "pahadel" ukse peal olema BMW embleem ning kui mingiks allilma bisnesiks läheb siis E30 on sobiv auto selle jaoks. Nõme kuidas filmi režissöör on oma fantaasiaga üle pingutanud. Kuid nagu captjones ütles, eks mingi badass wannabe muljet üritatakse jah sellest mainest välja pressida :roll:
BMW 525
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 22.10.2010 10:48 40
Asukoht: Otepää-Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas BMW 525 »

Edgar kirjutas:Täna vaatasin filmi "Mina olin siin" ning ei saanud rahu, mille krdi pärast peab "pahadel" ukse peal olema BMW embleem ning kui mingiks allilma bisnesiks läheb siis E30 on sobiv auto selle jaoks. Nõme kuidas filmi režissöör on oma fantaasiaga üle pingutanud. Kuid nagu captjones ütles, eks mingi badass wannabe muljet üritatakse jah sellest mainest välja pressida :roll:
no aga kui seal oleks mõne muu margi embleem olnud siis sa poleks sellest välja teinudgi. :mrgreen:
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Edgar »

BMW 525 kirjutas:
Edgar kirjutas:Täna vaatasin filmi "Mina olin siin" ning ei saanud rahu, mille krdi pärast peab "pahadel" ukse peal olema BMW embleem ning kui mingiks allilma bisnesiks läheb siis E30 on sobiv auto selle jaoks. Nõme kuidas filmi režissöör on oma fantaasiaga üle pingutanud. Kuid nagu captjones ütles, eks mingi badass wannabe muljet üritatakse jah sellest mainest välja pressida :roll:
no aga kui seal oleks mõne muu margi embleem olnud siis sa poleks sellest välja teinudgi. :mrgreen:
Kahjuks on lood sellised, et BMW brändi on kasutatud absoluutselt igalpool mis meid kõiki vähegi häiriks ja teiste margi autodel pole ka sellist probleemi/mainet üleslöödud nagu BMWl. Oleks olnud hjuindai siis vast kedagi ei huvitaks.
Kunagi kui postimeest online lehekülje pealt lugesin, oli üks tõsisem avarii, kus oli keegi hukkunud ning oli uudise illustreeriv pilt krdi bmw valuvelg. Uudis lahti ning hoopis mercedez ja mingi muu auto. Debiilne minu arust. Ja loomulikult , kui oleks uksepeal olnud muu embleem või promo pilt siis ma poleks jah välja teinud aga miks krt peab alati BMW seostuma kõige sitemate tegudega. Ei ütleks, et ma halaks BMW maine üle, kuid oleks äärmiselt meeldiv endalgi liigelda, kui BMW-d väärtustatakse sellise autona nagu ta on(mitte sellisena nagu roolitihend ta sõitma paneb ) Tundub, et siin Eestis on ainult sihuke omamoodi maine tekitatud. :lol:
BMW 525
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 22.10.2010 10:48 40
Asukoht: Otepää-Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas BMW 525 »

njah eks ta õige ole. aga tegelikult on inimesi siis kahte sorti. neil kellel pole BMW ja kes pole nendega kunagi sõitnud, ja ei saaksi sõita, sest ei jõua seda endale osta. Ja siis on suured laitjad ja mahategiad.
ja teiseks on need kellel on BMW aga siis on juba see nende kätes, kas sõidavad hästi või siis si*ttalt
Ron23
Huviline
Postitusi: 332
Liitunud: 23.06.2007 18:03 40
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Ron23 »

Kirjutavad siin mõned, et BMW mainet laidavad need kes ise ei jõua omale BMW-d osta. Hea küll. Üleeile oli Tartus Riia 7 asuva pizza koha ees lugu kus BMW X6 oli ennast niimoodi kõnniteele sättinud, et kaks vastassuunas liikuvat inimest ei mahtunud korraga auto ja majaseina vahelt läbi. Tegelane käis pizzat ostmas, lähim parkimiskoht oli 25m eemal. Mis mainest me siin üldse enam räägime.
Autosid igasuguseid. Nii suuri kui väikeseid.
BMW 525
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 22.10.2010 10:48 40
Asukoht: Otepää-Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas BMW 525 »

Ron23 kirjutas:Kirjutavad siin mõned, et BMW mainet laidavad need kes ise ei jõua omale BMW-d osta. Hea küll.
ma ei saa aru mis sa selle all mõtled :roll:
Mina igatahes mõtlesin seda, et need inimesed on lihtsalt nii kadetad. Tean isiklikult selliseid.
Kasutaja avatar
captjones1
Huviline
Postitusi: 929
Liitunud: 25.10.2009 10:27 04
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas captjones1 »

Ron23 kirjutas: X6 oli ennast niimoodi kõnniteele sättinud
natuke peab pulli ka saama :)
muidu lähete tõredusest lõhki, eestimaa inimesed
Ron23
Huviline
Postitusi: 332
Liitunud: 23.06.2007 18:03 40
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Ron23 »

Millisest otsast see pulli tegemin/saamine oli. Kõnnitee jube libe. See kõige tavalisem ülbitsemine. Ma väga loodan, et keegi libastus ja auto küljelt tuge otsides selle korralikult ära kriipis. Ja kusjuures selleks, et see auto üldse sinna saaks tuli tegelasel Riia ja Struwe tänava ristilt sinna tagurdada mööda kõnniteed. No täielik ahv.
Autosid igasuguseid. Nii suuri kui väikeseid.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Ron23 kirjutas:Millisest otsast see pulli tegemin/saamine oli. Kõnnitee jube libe. See kõige tavalisem ülbitsemine. Ma väga loodan, et keegi libastus ja auto küljelt tuge otsides selle korralikult ära kriipis. Ja kusjuures selleks, et see auto üldse sinna saaks tuli tegelasel Riia ja Struwe tänava ristilt sinna tagurdada mööda kõnniteed. No täielik ahv.
Ma loodan, et Sa kogu oma jutu ka kohapeal sellele autojuhile ette lugesid. Hiljem internetis suurte sõnade tegemine ei maksa miskit.

Ise olen korduvalt kaubanduskeskuste parklates autosid ukse eest ära ajanud. Mõistjad sõidavad enese autoga jutu peale kohe ära. Üldiselt ma väga pikalt nendega vaielda ei viitsigi, kuna on väike hulk tüüpe (~15%), kes lihtsalt ei saa aru. Aga see 85% on väärt, et nende tähelepanu juhtida väärkäitumisele.

Ning ehk ka väike stiilinäide elust enesest. Väljusin just Tallinnas Järve selverist, kui keegi enese autot poe ukse ees lukustas ja poodi jalutas:
Mina: Vabandust kas te ehk ei pargiks ukse ette.
Tema (ärritunud toonil): Kuhu ma siis parkima pean?
Mina: Sinna kaugemale, kus minagi pargin.
Jätkasin rahulikult teekonda autosse. Esimene emotsioon oli tal ilmselt endiselt "ma ei lase kellelgi ennast õpetama tulla", kuid kui ta oli oma mõtetega üksi jäänud jõudis ta õigetele järeldustele. Kui parklast ära sõitsin nägin, et ta jalutas oma parkla keskpaika pargitud autost poe poole.

Näiteid jaguks vabalt veelgi...

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Edgar »

Ron23 kirjutas:Kirjutavad siin mõned, et BMW mainet laidavad need kes ise ei jõua omale BMW-d osta. Hea küll. Üleeile oli Tartus Riia 7 asuva pizza koha ees lugu kus BMW X6 oli ennast niimoodi kõnniteele sättinud, et kaks vastassuunas liikuvat inimest ei mahtunud korraga auto ja majaseina vahelt läbi. Tegelane käis pizzat ostmas, lähim parkimiskoht oli 25m eemal. Mis mainest me siin üldse enam räägime.

Kui võrrelda nüüd neid invaliidi kohale parkijaid, ning lausa ukse ette parkijaid : enamus autosi on viimase aasta arvuga luksusautod. Raha või ütleme lausa rikkus/jõukus, muudab MÕNED inimesed liialt uhkeks. Kahjuks tihti peale ei ole mõtet neile öelda, et parkige siit mujale. Olen näinud ühte "konflikti" pealt, ning mustasmantlis mees, kuldsõrmustest punnis ning oma süsimusta uue mercedezega ei lasknud ennast alandada ning võis välja lugeda tema suhtlemis viisist, et " teie vaesed ei ütle kuhu mina pargin " . Või teine variant, et rikkur tahab näidata kui uhke autoga ta sõidab, et teistele nägu meelde jääks. :lol:
karmo
Huviline
Postitusi: 1351
Liitunud: 19.12.2008 16:59 40
Peamine sõiduk: BMW 328i e46,BMW 320iT 46

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas karmo »

Edgar kirjutas:Täna vaatasin filmi "Mina olin siin" ning ei saanud rahu, mille krdi pärast peab "pahadel" ukse peal olema BMW embleem ning kui mingiks allilma bisnesiks läheb siis E30 on sobiv auto selle jaoks. Nõme kuidas filmi režissöör on oma fantaasiaga üle pingutanud. Kuid nagu captjones ütles, eks mingi badass wannabe muljet üritatakse jah sellest mainest välja pressida :roll:

kuna see film on raamatu järgi tehtud,siis on kirjanik selle bmw juba sinna oma ideena sisse kirjutanud...raamatus oli juttu vist siiski E34-st
Ron23
Huviline
Postitusi: 332
Liitunud: 23.06.2007 18:03 40
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Ron23 »

Jah ma seda ütlesin autos istunud blondiinile. Kui tegelane koos pizzaga autosse jõudis, hetke rääkisid seal ja siis sõitis ta selle 25m õigele parkimiskohale seda pizzat vist sööma. Aga asja point ei ole see, et kas keegi kellelegi midagi ütleb vaid point on see, et järjekordne BMW juht sigatseb.
Autosid igasuguseid. Nii suuri kui väikeseid.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas iisak »

Mis me siin võõrastest räägime kui meil oma foorumiski "mainekujundajad" olemas:
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=4&t=119886
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Ron23 kirjutas:Jah ma seda ütlesin autos istunud blondiinile. Kui tegelane koos pizzaga autosse jõudis, hetke rääkisid seal ja siis sõitis ta selle 25m õigele parkimiskohale seda pizzat vist sööma. Aga asja point ei ole see, et kas keegi kellelegi midagi ütleb vaid point on see, et järjekordne BMW juht sigatseb.
Elu on ju lill siis. Miks Sa alguses positiivse osa rääkimata jätsid? Inimene mõtles asja üle järele ning läks õigesse kohta. Mis veel võiks tahta.

Kena saabuvat kevadet !

jJanno
exTouring
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

Üks loll ärpleb ja mõni kiidab veel takka. :shock: Kahju, et kõigile pole mõistust antud ja õigust jääb veel ülegi.

Edit: see käis iisaku viidatud tegelase kohta.
Kasutaja avatar
Aigar
Huviline
Postitusi: 74
Liitunud: 01.10.2010 20:13 49
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Aigar »

Ron23 kirjutas:Kirjutavad siin mõned, et BMW mainet laidavad need kes ise ei jõua omale BMW-d osta. Hea küll. Üleeile oli Tartus Riia 7 asuva pizza koha ees lugu kus BMW X6 oli ennast niimoodi kõnniteele sättinud, et kaks vastassuunas liikuvat inimest ei mahtunud korraga auto ja majaseina vahelt läbi. Tegelane käis pizzat ostmas, lähim parkimiskoht oli 25m eemal. Mis mainest me siin üldse enam räägime.
Täiesti haige kui klassikaline see on! See ajab tõesti vihale - parkla on pooltühi ja no ei suuda iks-viie mees ennast õigesse kohta parkida...
(OO≡≡(||)(||)≡≡OO)
Kasutaja avatar
Artur_L
Huviline
Postitusi: 4678
Liitunud: 10.10.2007 18:04 41
Peamine sõiduk: Bnw
Asukoht: Narva

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Artur_L »

Siis tuleb ju kogemata kukkuda.. ja samal ajal külepeegel kaasa võtta :lol:
Eks Coupé / e38 730d/ Eks Nelikümmend kuus / e46 330dT man/ e60 530d/ Eks 92/ F10/F48 Lci/G20 320d/e60 530d G30 520d M-pack/f11 520d xDrive
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Edgar »

Artur_L kirjutas:Siis tuleb ju kogemata kukkuda.. ja samal ajal külepeegel kaasa võtta :lol:

Nüüd sa promod juba vargust :lol:
MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas MuiduMees »

ta ei promonud vargust ;)
2000 a. 320d, e46
Vasta