Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
rauno110
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 30.07.2008 14:27 03

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas rauno110 »

Ma ka väga ei näe, et seal 650 pildil midagi väga ohtliku oleks. Lugege postivahed kokku ja käis üles, kes poleks midagi sellist teinud. Ise küsimus on muidugi see, et NII kiirelt leiti fotokas ja jõuti fookusesse ajada läbi esiklaasi jnejnejne.... mõttetu.
my girl, my country, my M-style 5---aga alati mitte sellises järjestuses
Kasutaja avatar
2XX5
Huviline
Postitusi: 305
Liitunud: 07.09.2010 10:25 49

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas 2XX5 »

rauno110 kirjutas:Ise küsimus on muidugi see, et NII kiirelt leiti fotokas ja jõuti fookusesse ajada läbi esiklaasi jnejnejne.... mõttetu.
Telefoniga tehtud pilt. Mingit fotograafi annet pole väga vaja tänapäeval omada, tehnika on arenenud.

UMi demoautol jälle üks linnuke kirjas :lol:
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas aise »

selle 6se möödasõit on vingelt ohtlik küll :lol: 2 sõna "mida iganes"
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas vull »

ja ikka veel??
keerake oma schibstedi kanalid kinni ja teete kõigil elu paremaks
Kasutaja avatar
captjones1
Huviline
Postitusi: 929
Liitunud: 25.10.2009 10:27 04
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas captjones1 »

oot ja kui neid möödasõite ei teeks siis jõuaks lihtsalt 10min hiljem kohale vms?
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas HeavyCuda »

No ma ei saa aru :roll: Kohe kui mõni bmw teeb möödasõitu, mis mõne arust on ohtlik, siis kohe peab pasundama ja sääsest elevandi tegema. Peab ka vist kaamera maanteel sõites valmis hoidma ja tegema ka iga tolbajoobist pilti, kes natuke ekstreemsemat möödasõitu teeb ja saatma ka sinna :lol:

P.S. Minu arust see bmw ei tee ka just kõige ohutumas stiilis möödasõitu, aga noh ega sellise pildi pealt nagu täpselt aru ka ei saa, kui suur mis vahe on ja kui kaugel mis auto on ;)
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
McPeet
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 15.11.2009 20:32 32
Asukoht: Vantaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas McPeet »

Mulle on tulnud vastu väga palju audisid ja mersusid, toyotasid ja igasugu muid sõiduvahendeid, kes teevad maantee kolmerealiseks ning sunnivad mind kiiruse võtma 40 peale ning rattaga kraavi sõitma. Seega BMW on ainus mis inimestele miskipärast pasundamiseks põhjust annab, asi on siiski sõitjas kinni mitte autos. Sa võid ju 1.0 mootoriga yarisest ka pigistada, kui kujutad ette, et sul on Ferrari. Kunagi ütles vend, et kui pole 100% kindel siis ära sõida mööda, isa sõnas selle peale, et möödasõit pole üldse kohustuslik manööver. Ise näiteks olen harjunud jalakäijale teed andma koguaeg, mis on Soomes suht võõras nähtus, kõigepealt vaadatakse numbrimärki ja siis astutakse alles sebrale. Pealegi, kui on pagasniku peal klubile viitav kleebis, siis eriti lollusi ei tee, piinlik teiste mainet maha tõmmata.
Tahmik
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Alvar_S »

Üldiselt maanteel olen täheheldanud,et just igast Hyundaid,Kiad jms soga pressib täiega mööda.
Ja sõna otseses mõttes pressib.Kui ma sõidan 100ga siis need ei suuda just eriti väledalt mööduda ja tekitavad ohtlike olukordasid.
Samas Bmwd,Mersud,Lexused jms paremad autod lihtsalt lähevad.Möödasõidud on üldiselt kiired ja ei teki mingit ohtliku olukorda.No muidugi on igasugu idioote kes punnitavad ka oma 1.6ga sinust mööda. :lol:
Ou Vööthüään!!!
BMW 525
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 22.10.2010 10:48 40
Asukoht: Otepää-Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas BMW 525 »

tegelt selline asi just vihale ajabgi, et sõidan sajaga ja mõni sõidab sinust kuidagimoodi mõõda ja siis hakkab ees aeglasemalt sõitma. :roll: :|

täitsa debiilid. aga jah see vist mingi haigus, et peas pole kõik korras. :roll:
Kasutaja avatar
McPeet
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 15.11.2009 20:32 32
Asukoht: Vantaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas McPeet »

No see on see, et ma PEAN mööda saama, näiteks, kunagi sõitsime vennaga koos Seat Cordobaga Tallinnast Pärnusse, 120 km/h ja ikka suruti mööda, meeleheitlikult ja hambad ristis. Mõned nädalad hiljem sõitsime uuesti, seekord Volvo S70 oli tagumiku all, siis ei tahtnud keegi eriti mööda minna, sõideti rivis, mõni üksik ainult, aga see tuiskas mööda ja kadus ka kohe. Kuigi Volvoga sõites oli kuskil 90-100 km/h.
Tahmik
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Volvo mehed ise parajad rullnokad :lol:

Üks päev linnas jäi mul kahel korral volvo kõrvale (esimene kord mingi vana kandiline) ja teine kord mingi täitsa uus. Mõlemal korral niikui tuli kollaseks läks tuisati rehvide põledes täie lauluga minema :roll: Kandilisel olid esikoopad vapsee rehvisuitsu täis :D


Mingid pereisad vist tahtsid bmw-le koha kätte näidata või ei teagi mis viga oli
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Randofer »

See on tavaline asi, et keegi tahab BMWle ära vajutada :) Anname neile selle võimaluse.
When it doesn´t blow it sucks
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Heigo_K »

oo7 kirjutas:Volvo mehed ise parajad rullnokad :lol:

Üks päev linnas jäi mul kahel korral volvo kõrvale (esimene kord mingi vana kandiline) ja teine kord mingi täitsa uus. Mõlemal korral niikui tuli kollaseks läks tuisati rehvide põledes täie lauluga minema :roll: Kandilisel olid esikoopad vapsee rehvisuitsu täis :D


Mingid pereisad vist tahtsid bmw-le koha kätte näidata või ei teagi mis viga oli


Vanad kandilised on muidu tagaveoga :lol:
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TiitR »

Heigo_K kirjutas:
oo7 kirjutas:Volvo mehed ise parajad rullnokad :lol:

Üks päev linnas jäi mul kahel korral volvo kõrvale (esimene kord mingi vana kandiline) ja teine kord mingi täitsa uus. Mõlemal korral niikui tuli kollaseks läks tuisati rehvide põledes täie lauluga minema :roll: Kandilisel olid esikoopad vapsee rehvisuitsu täis :D


Mingid pereisad vist tahtsid bmw-le koha kätte näidata või ei teagi mis viga oli


Vanad kandilised on muidu tagaveoga :lol:
Pole küll kindel, kuid kas 4. seeria kandilised mitte esiveolised polnud? :roll:
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Heigo_K »

On küll, aga see on siiski kandilisest nats kaugemal.
Siiski rohkem "voolujoonelisem" kui tüüpilised vanad volvod :D
Kasutaja avatar
captjones1
Huviline
Postitusi: 929
Liitunud: 25.10.2009 10:27 04
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas captjones1 »

tulin just linnast, ilus 55-60 sees, volvo tuiskab 80-ga mööda :D
aga peab mainima et bimmeri juhid on päris viisakad jah, tavaliselt.

krt mul on selline tunne, et üks kolmest,
1.vahtraleht
2.buumer
3.universaalkere (näeb selline aeglane välja i guess)
jääb mõnele lihtsalt ette, isegi kui ei uima. täna taheti nõmmel mente et manu silla
all sellist rallit minuga teha et jube.peaasi et mööda saaks minust eks :D
pärast olid muidugi need kiirustajad just need, kes kuskile raudtee taha jäid minust :mrgreen:
(pöörasid mujale, mitte et ma oleks neid sinna meelega jätnud)
Kasutaja avatar
McPeet
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 15.11.2009 20:32 32
Asukoht: Vantaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas McPeet »

Vanad kandilised kah esiveod ju 850 volvo oli esimene esiveoline ja sealt lõppes nende autode tagaveoliste võidukäik.
Tahmik
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Selline volvo oli.... see on esiveoga kindlalt

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... vo-850.jpg

Praegu vaadates tootmisaastaid pole tõesti nii väga vana... mõtlesin et vanem on


Teine oli täiesti uus, mingi V70 vms vist :roll:
joffe
Huviline
Postitusi: 1987
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas joffe »

http://www.ohtuleht.ee/425876
Panete tähele- pealkirjas mitte mõhkugi automargist! :( Loomulikult on poisist kahju ja kaastunne sealjuures omastele ja sõpradele, kuid see tähelepanek paneb mõtlema. Ise mõtlesin kohe- see ei saa ju BMW- poiss ollagi, vaadates pealkirja. :|
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas hanno »

Õhtuleht on kõige parem näide sellest, kuidas pealkirjadega müüakse artikleid, millel sisu pole ollagi.

Kammisin läbi 5 lehekülge Õhtulehe krimirubriigist, rohkem ei viitsinud.
Kõik uudised, kus autodega midagi seost - auto põles, auto kraavis, jalakäija sai autolt löögi vms - siis 5 lehekülge, kus oli kokku 150 uudist (kõik külle mitte autodest), sisaldas ühte uudist BMW-ga ja selles uudises oli BMW pealkirjas ära toodud. Ja uudis oli kusjuures BMW vargusest. Ülejäänud uudiste puhul oli automarki kasutatud veel kahes uudises (1 Audi kohta ja teine VW kohta, kuna VW-sid oli mitu tk varastatud), kuid kõikide ülejäänud uudiste puhul pealkiri automarki ei sisaldanud. Hinnanguliselt ca kolmandiku puhul ei olnud automarki isegi uudise tekstis mitte.
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas V2ike_Suur »

hanno kirjutas:Hinnanguliselt ca kolmandiku puhul ei olnud automarki isegi uudise tekstis mitte.
Aga äkki sellest kolmandikust pooled olid BMW-d?
730iA e32 138kW 12/1992
Kasutaja avatar
onu-rain
Huviline
Postitusi: 658
Liitunud: 28.02.2010 12:45 47
Peamine sõiduk: bmw e61 530d
Asukoht: võrumaa-tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas onu-rain »

tartus sõitis ka üks noor kutt AUTOGA ennast surma mitte nissaniga
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas HeavyCuda »

onu-rain kirjutas:tartus sõitis ka üks noor kutt AUTOGA ennast surma mitte nissaniga
See ju täiesti tüüpiline :cool: BMW ei olegi AUTO, vaid ultimate driving machine ;) Ja see varemgi siit läbi käinud, et bränd müüb ja BMW`l ju selline badass maine küljes :mrgreen:
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
Slava_323
Huviline
Postitusi: 2097
Liitunud: 15.09.2008 19:43 37
Asukoht: Espoo
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Slava_323 »

F31 320d M Performance
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Mu üks kursakaaslane, kes sõitis muidu alati uute prantsuse autodega, pidas bmw-d madala haridustasemega õlinäppude autoks, ning ütles et endale ei osta ta eluseees ühtegi. (naeris aeg-ajalt minu ülegi, et ma sellega sõidan)

Siiski pärast juhuslikku sõiduproovi ühe 6 silindrise E30nega ostis paar kuud tagasi endale E30 kupee(täiesti korras masina mitte mingi raipe) :mrgreen:


Siiani on väga rahul auto omadustega (hoolimata, et see auto on sama vana kui ta ise) ning ütles, et liiklus on tõesti hoopis teistmoodi selle auto rooli tagant vaadates. Tema sõnul ongi see auto sellepärast eriline, et pere-isad vahivad oma võlguvõetud universaalidest häda näoga otsa :mrgreen:
BMW 525
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 22.10.2010 10:48 40
Asukoht: Otepää-Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas BMW 525 »

tegelt on nii, et isegi ma paar aastat tagasi käisin bmw kaarega mõõda ja ütlesin, et ei iialgi osta sellist marki.
ei teagi miks ma niimoodi arvasin, aga see arvamus muutus kohe hetkest mil ma sain korra sõita bmw-ga.

ja siis nagu naksti läks mu igatepidi remonditud ja korralik audi müüki ja oligi bmw platsis :D . hädasi on küll tohutult olnud aga nüüd hakkab juba vähemkas jääma :lol: igatahes pole veel seda ostu siimamaani kahetsenud, ometigi juba üle aasta möödas.

aga jama on selles, et see vahtraleht ei sobi mitte ühte grammi ka bmw-ga kokku. teeb kohe auto kuidagi maha või midagi sellist.
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas HeavyCuda »

BMW 525 kirjutas:tegelt on nii, et isegi ma paar aastat tagasi käisin bmw kaarega mõõda ja ütlesin, et ei iialgi osta sellist marki.
ei teagi miks ma niimoodi arvasin, aga see arvamus muutus kohe hetkest mil ma sain korra sõita bmw-ga
+1 :mrgreen: Aga minu arvamus muutus selle pärast et hakkas sõbra auto meeldima ja lubasin ka talle, et ostan selle. ;)
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Tauri »

ärme lähe teemast kõrvale- varsti kirjutab pool foorumit siia, et talle ka meeldib BMW :)

Hoopis kurvem on aegajalt vaadata kuidas mõni muidu igati lugupeetud ja haritud inimene kirjutab avalikus ruumis arvamuse, et BMW omanikud on ajukääbikud vms. Minule hakkas silma sellise radikaalse väljaütlemisega Hannes Võrno. Aeg ajalt tekib tunne, et mõni ühiskonnavalvur on arvamusliidri rollis kaotanud reaalsustaju ja arvab, et tal on õigus suust midaiganes välja ajada. Selle arvamuse juures ei häirinud mitte postituse labane sisu, vaid et kuidas peaks suhtuma Võrno teistesse arvamustesse...
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

Täna hommikul oli üks "eriti äss situatsioon", kus Õismäe ringi väikselt ringilt (see, mis on loomaaia taga, ristub seal sašlõkibaari juures Ehitajate teega) välja keerates Ehitajate teele, ristumisel tuleb teed anda jalakäijale. Kaks autot eespoolt anti teed jalakäijale, kui ma sain törtsu edasi lasta olles esimene auto, lasin järgmise jalakäija üle tee. Minu taga olev uuem punane BMW andis selle peale signaali. On täiesti normaalne lasta jalakäijat üle tee ja tema peab signaalitama. Ma ei saa aru milles tal probleem oli. Ehitajate teele jõudes sõitsin nii, et ta mulle järgi jõuaks. Midagi ta mulle seal käte ja jalgadega seletas, aga ma ei saanud aru mida. Igajuhul vahet pole mida, sest ma ei näinud muud põhjust tema tuututamiseks. Tere hommikust, liiklejad!
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Seigo »

Pille kirjutas:Täna hommikul oli üks "eriti äss situatsioon", kus Õismäe ringi väikselt ringilt (see, mis on loomaaia taga, ristub seal sašlõkibaari juures Ehitajate teega) välja keerates Ehitajate teele, ristumisel tuleb teed anda jalakäijale. Kaks autot eespoolt anti teed jalakäijale, kui ma sain törtsu edasi lasta olles esimene auto, lasin järgmise jalakäija üle tee. Minu taga olev uuem punane BMW andis selle peale signaali. On täiesti normaalne lasta jalakäijat üle tee ja tema peab signaalitama. Ma ei saa aru milles tal probleem oli. Ehitajate teele jõudes sõitsin nii, et ta mulle järgi jõuaks. Midagi ta mulle seal käte ja jalgadega seletas, aga ma ei saanud aru mida. Igajuhul vahet pole mida, sest ma ei näinud muud põhjust tema tuututamiseks. Tere hommikust, liiklejad!
Ju sa uimasid liikluses ja teine inimene oli sissemaganud ja kiirustas tööle :D Lihtne ja loogiline lahendus, teinekord lase sellised liiklejad mööda ja ära teegi välja. :)
Vasta