Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas MargusA »

S1lv3r kirjutas:
coley kirjutas:Hõbedase E46 kupee omanik (reg märk 888AMV) - ole nii kena ja kasuta palun suunatulesid liikluses!

Aitäh!
:roll:
viewtopic.php?f=6&t=159422&p=14665850#p14665850" onclick="window.open(this.href);return false;
Pilt


Vähe sellest et liigelda ei oska ei pea ka foorumi reeglitest kinni.Ja suuvärk on ka ikka väga ebaviisakas.
Kasutaja avatar
RaikoK
Huviline
Postitusi: 1334
Liitunud: 14.05.2011 18:18 58
Peamine sõiduk: F80 M3 Competition

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas RaikoK »

Suunad põlevad ju koguaeg oliveri autol ? :lol:
Pilt
Kasutaja avatar
roheline j2nes
Huviline
Postitusi: 301
Liitunud: 30.01.2012 14:03 16
Peamine sõiduk: Audi a6c6 3.0tdi
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas roheline j2nes »

Henri_J kirjutas:neljas või viies kord, tõsi küll, siin teemas alles esimene. :roll:
kuues kord ka, aga copypaste autonet.ee lehelt:

Video: Bemmivendadel logisevad kruvid ikka täiega
Päris haige värk: Gruusia BMW klubi liikmed otsustasid kohalikule Audi klubile selgeks teha, mis marki autod paremad on. Tüübid tuleks kiiremas korras arsti juurde suunata!

väga üldistav, nagu logiseks kõigil bmw omanikel kruvid :mrgreen:
Kasutaja avatar
oli
Huviline
Postitusi: 169
Liitunud: 23.02.2011 20:31 33

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oli »

.
Viimati muutis oli, 21.04.2013 11:38 00, muudetud 1 kord kokku.
BMW 320 E46 '01
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Selle pealkirja pärast selle siia paningi.

Vabandan, et ei ole kõiki teemasi jälginud, ma ise antud video esitlusest selle lehe poolt eriti vaimustatud polnud.
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas V2ike_Suur »

oli kirjutas:Pean vabandama Teie ees, et olen rikkunud liikluseeskirju ja foorumireegleid, enam nii ei tee :(

Palun!
Kas see konkreetne auto on juba pikemat aega Sinu kasutuses?
Kui jah, siis julgen Su sõnades kahelda. Paraku on just see konkreetne masin ka mulle varasemalt jäänud silma ülimalt nahhaalse sõidustiili ja ülbe parkimisega.
Või oligi see "vabandus" mõeldud sarkasmina?
730iA e32 138kW 12/1992
Kasutaja avatar
iaanek
Huviline
Postitusi: 976
Liitunud: 02.05.2007 18:02 50
Asukoht: tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas iaanek »

No mis toimub siin siis nüüd? Igav on v???
Keegi ei näidanud kuskil suunda ja sellest on sihuke kiun üles tõmmatud?
..
Kasutaja avatar
oli
Huviline
Postitusi: 169
Liitunud: 23.02.2011 20:31 33

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oli »

.
Viimati muutis oli, 21.04.2013 11:38 13, muudetud 1 kord kokku.
BMW 320 E46 '01
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

õige viis elada on seega elektriprobleemidega tosin aastat vanas **** bemmirääbises :D
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

Liikluses näeme, rai$k! :D
´17 4Drive
biiig
Huviline
Postitusi: 337
Liitunud: 02.03.2011 00:41 29

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas biiig »

Anti_K kirjutas:
pancho villa kirjutas:
Anti_K kirjutas: Teine näide, kui aastal 2011 vahetas Kaitsevägi oma masinaparki, tegi taaskord BMW parima pakkumise! Võitis Peugeot, kuna väidetavalt ei meeldinud suurtele isadele BMW maine.
ma sooviksin küll sellele väitele mõnda linki tõestuseks. maksjumaksjana bmw-de kasutamist kaitseväes peaksin küll überpriiskamiseks.
Seltsimees Pancho villa, kas sinu aadressilt mõni sõbraliku kuvandiga kommentaar ka kunagi tuleb või ongi kõik negatiivne ja torisev? Igal pool kus sõna võtad käib kellelegi ära panemine! Ei saa ju see elukene nii karm ka olla. :mrgreen:
Aga võtsid mu jutust ühe absurdse klipi ja nüüd tänitad. BMW tegi Peugeotist soodsama pakkumise, mis priiskamisest me siin räägime???? Priiskamine on just nimelt see, et kui sulle pakutakse BMW'd odavamalt ja ikka ostad põhukoti! Mõtle nüüd taibu kord peaga, miks need prantsuse käkid on kohe jõhkra kontrastiga sakslastest odavamad? Kui need maksaks germaania toodanguga sama hinda ei ostaks neid keegi! (v.a muidugi Eesti kaitsevägi)

põhjus miks bmw ei võetud oli see et neil ei ole kaubikuid.nad olid suutnud kuskilt teise margi kaubiku ka välja pakkuda,aga neile ei sobinud ja siis oligi järgminena pesukarud.
Kasutaja avatar
xtrcraz
Huviline
Postitusi: 551
Liitunud: 20.07.2009 11:22 12
Peamine sõiduk: 328i
Asukoht: Tallinn, vahel Tartu/Tapa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas xtrcraz »

Anti_K kirjutas:Teine näide, kui aastal 2011 vahetas Kaitsevägi oma masinaparki, tegi taaskord BMW parima pakkumise! Võitis Peugeot, kuna väidetavalt ei meeldinud suurtele isadele BMW maine.
Seda juttu olen ka mina kuulnud asjalike täiskasvanud kaitseväelaste suust. Aastaarvu küll ei julge kinnitada.
Väidetavalt vajas päris suur osa "pesukotte" esimese kolme kuu jooksul remonti :D
Peab tunnistama, et Tallinna aukudes on Peugeot 308 päris tubli, natuke kõrgem tundub ka nagu väike maastur. Bemmiga ma Tallinnas nii julgelt ei sõida.
E36 328i
Audiclub.ee: "ma pole väga raske jalaga ka, kui ainult sund olukordades kus mõned propeleeri mehed väga pressima hakkavad"
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

Ma ei tahaks seda Kaitseväe asja uskuda. Nii palju kui mina olen oma tööelu jooksul hangete komisjonides olnud, ei kaalu mingi keskmine avalik arvamus mingist asjast üle hinnakriteeriumit ehk hind on vaieldamatult see, mis kaalub üles kõik teised argumendid (juhul, kui kõik hanke tingimused on pakkujal täidetud). Eesti riigihanked on üles ehitatud valdavalt madalaima hinna saamiseks (erandeid kindlasti on, aga nii see üldjuhul siiski toimib).
Kasutaja avatar
Ivo81
Huviline
Postitusi: 190
Liitunud: 23.05.2007 12:12 55
Peamine sõiduk: BMW 525i

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Ivo81 »

See, et riigihange on üles ehitatud madalaima hinna peale ongi väga suur möödalaskmine, eriti just ehitusvaldkonnas, aga see kisub juba teemast kõrvale.
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas V2ike_Suur »

Riigihanke OT jätkuks/lõpuks.
Meist natuke enam arenenud riikides välistatakse igasuguse hanke puhul esimene ja viimane, seejärel lükatakse allesjäänud materjal võrdlusse. Meil võetakse odavam, või tihtilugu (pahatihti KOV poolt korraldatud hangete puhul) tehakse tingimused võitja järgi, s.t. pannakse tingimused paika soosiku omaduste järgi.

Teisalt - mitte kuidagi ei usu, et UM oleks BMW-dega suutnud soodsalt katta EKV vajadused isegi isik-ametisõidukite osas. Sest tegelikult pole ju vahet, ei ohvitseride, ega kindralite jaoks, millega nad sõidavad. 1,7 vabalthingav Astra ja 1,9 vabalthingav Golf(diislid muidugi) olid lähetuses käies baani peal häbiks, aga kaitsevõimet see ju ei mõjuta.
730iA e32 138kW 12/1992
mustkast
Huviline
Postitusi: 84
Liitunud: 13.08.2010 02:11 07
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas mustkast »

Keegi tore mees oma X6'ga kujundab Feissbukis jagamistega mainet...
Pilt
Tänane hommik algas sellega, et mingi ajukääbik proovis mind ja mu last ülekäigurajal alla ajada. Kui kahes reas autod pidurdasid ja lasid meid üle, siis ta tekitas veel ühe rea kust sajaga Õismäel sõites "sõiduproff" siis tuli ja meie ninaeest läbi tuiskas. Sa oled tõeline "kangelane", ma tahan saada selliseks sõidässaks nagu sina, sa võid tulla ja kõik mu tiitlite medalid ja karikad mult ära viia, sest sinu sõiduoskusi nähes ma taipasin et ma ei vääri neid enam. Leidsin tema raketist pildi ka interneedusest. See vasakpoolne.
Kasutaja avatar
yllar21
Huviline
Postitusi: 538
Liitunud: 13.04.2009 11:03 18
Asukoht: Tallinn/Saaremaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas yllar21 »

Kuna aasta tagasi sai samuti lõpetatud kaitsevägi ja teenides samuti autojuhina, siis täpselt seda BMW vs Peugeot juttu sai kuuldud vanemate autojuhtide käest. Et rahalistel kaalutlustel sai valitud Peogeot, aga kas see on müüt või tõsi, ei tea.

Huvitavam oli tagalaülema kommentaar autode tehnilise olukorra kohta, mis tol hetkel pea kaks aastat vanad ja alla 140k km läbisõiduga olid. Ühesõnaga mõnedel oli mootor juba nii kohvi, et sama mudeli piires, sõites erinevate autodega, olid kiirendused nagu öö ja päev. Olenevalt siis sellest, mis ja kelle autoga tegemist ja kas/kui palju kaitseväelastest autojuhte antud autoga sõita said.
Kaitseväelane autojuhi rollis, tagalaveebli enda sõnadel: laseb esimesega foori tagant minema, käib teine ratas veel ringi ja siis on mõned need paremini säilinud mootoritega isendid, millega osavam ajateenija saab veel kolmandaga ratta ringi... :) Ja mootorid neil kõigil olid vist alla kahe liitri diislid. Alustades esimesest päevast käisid sissesõitmata mootorid piirajas.

Ühesõnaga ei kujuta ette kui peaks ajateenijatest kaitseväelastele, kes enamus pohhujstlikud (seda enam kui nv'l linnaloast ilma jäid :D ), kätte tagaveolised bmw linnapeale kihutamiseks ja seda veel embleemiga kolm lõvi esitiival. Peugeot ei hakka töenäoliselt nii silma kui oleks seda bmw puhul- Delfi jõuaks sellest mitu kõmulist artiklit päevakorda tuua. Ja arvatavasti kõrgemad ninad nägid seda mingil määral ette.
BMW e34 525tds 105kW & Honda CBR1000f 98kW & CBR1000rr 126kW
Supriim
Huviline
Postitusi: 318
Liitunud: 24.07.2010 23:56 54
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Supriim »

Selle 777ULS X6-ga sõidab üks noor kutt, 20-22 aastat vana ehk. Päris tihti paneb hullu.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Noh, kui nii noor, siis üsna suure tõenäosusega issi ostetud auto. Sellised ei oskagi sõita, samuti puudub neil igasugune IQ ja selliste kohta on üks ühine nimetaja- IDIOODID. Loodetavasti see tüüp selle X6 varsti kuskil sodiks sõidab- vabandage väga, kuid sellistel ei tohiks üldse autot olla ning ehk paugu panemine midagi õpetab, enne kui keegi kõrvaline isik viga saab (nagu siin enne räägiti lastega ülekäiguraja ületamisest). Aeg on küll edasi läinud ja BMW pole mul just kinnisidee, kuid veelgi enam ei tohiks sellistel olla BMW-d, kuna sellisel juhul pole käesolevast teemast mitte mingisugust kasu.
Mis puutub liiklusjobudesse, siis nädal tagasi Tallinnas käies sain tõestust, et ega mitte-BMW pargimaasturitega "uusrikkad" ka kohati targemad pole- üks tahtis mu autol (loomulikult suunda näitamata!) ümberreastudes esiotsa minema viia, alustades reastumist enne, kui ta minus autost isegi ette oli jõudnud.
Igatahes- heebel on mul autos olemas, soovitan seda teistelegi :D
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

yllar21 kirjutas:Kuna aasta tagasi sai samuti lõpetatud kaitsevägi ja teenides samuti autojuhina, siis täpselt seda BMW vs Peugeot juttu sai kuuldud vanemate autojuhtide käest. Et rahalistel kaalutlustel sai valitud Peogeot, aga kas see on müüt või tõsi, ei tea.
seda ma arvasin, et puhta linnalegendiga tegu. võti lauses "autojuht rääkis" :lol:
Kasutaja avatar
..heigo..
Huviline
Postitusi: 223
Liitunud: 22.09.2009 11:53 24
Peamine sõiduk: e36 universaal

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ..heigo.. »

AARE530 kirjutas: Igatahes- heebel on mul autos olemas, soovitan seda teistelegi :D
Ja mis sa selle heebliga peale hakkad?

Plaanid stressi maandamiseks rehvi vahetama hakata? :shock:
M3
BMW 525
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 22.10.2010 10:48 40
Asukoht: Otepää-Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas BMW 525 »

..heigo.. kirjutas:
AARE530 kirjutas: Igatahes- heebel on mul autos olemas, soovitan seda teistelegi :D
Ja mis sa selle heebliga peale hakkad?

Plaanid stressi maandamiseks rehvi vahetama hakata? :shock:
Vaevalt rehvi vahetama, Mul on pagassis siuke pikem ratta lahtikeeramisvõti. Ja see rohkem enda kaitseks igasuguseid hulle on kes võivad tulla tüli norima ja kuidas siis ennast kaitsta :D ?
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Randofer »

Ei ole jah heeblit vaja sellistele, lihtsalt kui suunda ei näita ja tekitab ohtliku olukorra, siis järgmise foori taga tuleb minna, uks lahti teha ja kohe ilma pikema jututa murda küljest suunatulekang. Kõige rohkem ajab marru see, et reastudes suunda ei näidata ja siis kui on sundpööre ala paremale, nii, et ohutussaared ümberringi ja otse sõita ei saa, siis neil suunad vilguvad :mad: Mul tartus ükspäev tahtis aktivist reastudes pool autot minema viia, udu unustas ilmselt ära et haagis oli taga tal, autoga jõudis minust ette ja haagisega tahtis külge tulla. :mad:
When it doesn´t blow it sucks
Kasutaja avatar
captjones1
Huviline
Postitusi: 929
Liitunud: 25.10.2009 10:27 04
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas captjones1 »

enne kui päris kettasse lähed ja käsi värisema hakkab,
ära unusta et üldjuhul on kallima auto sees ka suurem issi :lol:
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas toivoku »

Randofer kirjutas:Ei ole jah heeblit vaja sellistele, lihtsalt kui suunda ei näita ja tekitab ohtliku olukorra, siis järgmise foori taga tuleb minna, uks lahti teha ja kohe ilma pikema jututa murda küljest suunatulekang. Kõige rohkem ajab marru see, et reastudes suunda ei näidata ja siis kui on sundpööre ala paremale, nii, et ohutussaared ümberringi ja otse sõita ei saa, siis neil suunad vilguvad :mad: Mul tartus ükspäev tahtis aktivist reastudes pool autot minema viia, udu unustas ilmselt ära et haagis oli taga tal, autoga jõudis minust ette ja haagisega tahtis külge tulla. :mad:
Ei kuulu ma küll sinna hulka kes suunda ei näita, kuid palun tule proovi mu auto kallal korra vägivalda kasutada :)

See siin foorumis kõvamehe mängimine ei tee mittemuhvigi, pagasnikus võite te kõik omada ka bazookat või kalaznikovi või kasvõi kuradima kuulipildujat, päriselus ei ole muhvigi muidu kui sajatamine ja foorumis kirjutamine.
tänapäeva seadused on piisavalt karmid,et kui keegi hakkaks mu kallal vägivalda tarvitama siis ruttu istub see härra pokris jam aksab mull valuraha( ei kehti mitte seadusekuulekate inimeste puhul, kellel on elust ja olust ükskomakakspohhui)
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
Kasutaja avatar
KristjanK
Huviline
Postitusi: 799
Liitunud: 09.06.2010 23:46 16
Peamine sõiduk: BMW 525TDA Touring
Asukoht: Võrumaa, Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas KristjanK »

Randofer kirjutas:Ei ole jah heeblit vaja sellistele, lihtsalt kui suunda ei näita ja tekitab ohtliku olukorra, siis järgmise foori taga tuleb minna, uks lahti teha ja kohe ilma pikema jututa murda küljest suunatulekang. Kõige rohkem ajab marru see, et reastudes suunda ei näidata ja siis kui on sundpööre ala paremale, nii, et ohutussaared ümberringi ja otse sõita ei saa, siis neil suunad vilguvad :mad: Mul tartus ükspäev tahtis aktivist reastudes pool autot minema viia, udu unustas ilmselt ära et haagis oli taga tal, autoga jõudis minust ette ja haagisega tahtis külge tulla. :mad:
Ma nüüd ei tea, kus kandis liikled aga nt Eedeni ees (Kalda tee) on täpselt selline koht, kus mul mitu korda on vaja auto esiots korraliku pidurdusega ära päästa. Sillalt tuleb 1 rida ja ringilt 2 ja siis korraga ongi olukord, kus 3 rida autosid kõik oma asukohta üritavad vahetada... Kes tahab foori alt ümber pöörata, kes Eedenisse sisse ja siis ongi suht segane olukord. Suunatule näitamine on ilmselgelt liiga palju tahetud.
Aga huvitav kas liiklusseadus päästab mind, kui esiots ümber reastudes maha sõidetakse sest kuskil on punkt, et kui ümber reastuv auto asub sinust ees pool, siis pead ta ilusti läbi laskma ja kui olete paralleelselt ja mõlemal vaja rida vahetada, siis eesõiguse saab parema käe reegli järgi...

N4pst3r
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Õnneks on siiski ka selliseid näiteid, kus "mainekujundust" tehakse ka mitte-BMW roolis. Täna taas Tallinnas käies oli üks uus valge Skoda Superb, kelle juht unustas vist suunatulekangi tellimata ning ümberreastudes tegi "napikaid", kuid selle sõelumised jäid üsna lühikeseks, kuni Järvevana teel sinised vilkurid teel sähvisid :D BMW-tüüpi autode roolis ma täna igatahes ei näinud ühtegi lolli :)
Ei tea, kas hakkab mingi kultuur ka tasapisi Eesti jõudma- ma ei jõudnud ära imestada, kui kesklinnas ühe uue E-klassi mersu juht mind tänas, kui ma talle märku andsin, et tee on ümberreastumiseks vaba. Täna küll selliseid BMW juhte ei trehvanud, kuid olen selliseid näinud siiski. Oleks neid vaid rohkem- teeb südame alt soojaks küll :)
Muuseas- ise kuulun toivokuga samasse leeri, kuna minu sõidustiil ei anna vähimatki põhjust kellegi harjal turri minna, pigem vastupidi- BMW-ga sõites olen üritanud just eeskujuks olla. Uskuge mind- kui ise seda positiivset igal pool näed, hakkab see iseenesest külge. Hetkel ma küll bemmiga ei sõida, kuid see ei muuda asja :)
Anti
Huviline
Postitusi: 737
Liitunud: 02.10.2002 13:25 52
Peamine sõiduk: Sarvedeta troll
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti »

N4pst3r kirjutas:Aga huvitav kas liiklusseadus päästab mind, kui esiots ümber reastudes maha sõidetakse sest kuskil on punkt, et kui ümber reastuv auto asub sinust ees pool, siis pead ta ilusti läbi laskma...
Soovitan tutvuda LSi viimase kehtiva redaktsiooniga, ei ole sellist punkti enam seal...
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Enamjaolt päästab sellises olukorras vaid kiire reageerimine. Tihtipeale ka seetõttu, et nii mõnigi arvab vist, et kui juhikoht on möödasõidetava juhikohast möödas, võib kohe peale hakata keerama.
Ütlen ausalt, et ma ei kujutaks ette, kui igaüks hakkaks näpuga LS-is järge ajama, omamata vähimatki analüüsivõimet. Näiteks mis puutub sellesse, et eespool olev auto läbi lasta- ma ei kujuta ette, mismoodi see asi välja näeks, kui ma juhikohal istudes näen, et minust 16m (vahel ka 24m) tagapool olev auto tahab ümber reastuda- ma küll ei leia, et ma peaks mingi äkkpidurdusega tekitama 30m vaba ruumi, et tagapool olev auto mööda lasta :D
Kuid see selleks- oluline on see, et juht ise, kaasreisijad- ja liiklejad ning sõidukid terveks jääks ning vastavalt sellele tuleb langetada just hetkeolukorda sobivaid otsuseid, mis alati ei pruugi ka LS-i nõuetele vastata.
Paraku on ka palju selliseid, kes mitte ainult ei oma mingisugust ettekujutust toimivast liiklusest- paljud lihtsalt ei suuda oma ninaotsast kaugemale näha :roll:
Kasutaja avatar
KristjanK
Huviline
Postitusi: 799
Liitunud: 09.06.2010 23:46 16
Peamine sõiduk: BMW 525TDA Touring
Asukoht: Võrumaa, Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas KristjanK »

Egas tõesti. (muidu selle vana seaduse järgi oli muidu reastamis eesõigus eespool oleval autol) Ole nüüd hiromant. Antud olukorras vana liiklusseadus kaitses seda nahhaali ja uus tahab, et laseksid auto sodiks sõita ja mingiks ajaks jalameheks jääda. (sellised juhid jäävad ikka endiseks) Igatahes kui ma oleks soovinud, oleks võinud lasta mõnel tüübil väheke esiotsa riivata ja äkki oleks selle tiiva saanud ära lasta värvida, kuna ma aga liikluses kellelegi halba ei soovi ja püüan teiste lollid otsused oma käitumisega kompenseerida, olen suutnud kõiksugustest rumalatest ja ohtlikest olukordades terve mõistuse ja autoga välja tulla.

N4pst3r
Vasta