Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

ses suhtes küll, et te olete väga head juhid ning ülejäänud lubadeomanikud kaugelt alla keskmise. circle jerk jätku :roll:
Kasutaja avatar
KristjanK
Huviline
Postitusi: 799
Liitunud: 09.06.2010 23:46 16
Peamine sõiduk: BMW 525TDA Touring
Asukoht: Võrumaa, Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas KristjanK »

Anna andeks! Enam nii ei tee! ;)

N4pst3r
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

panco, mis kärbes sind nüüd hammustas, kas sa lugesid kuskilt enda pihta mingit kriitikat?
Mina vähemalt ei rääkinud KÕIGIST lubadeomanikest, vaid PALJUDEST juhtidest- loe edaspidi hoolikamalt-, ning pancho villa-nimelist ma ka eraldi välja pole toonud!
Vähemalt mina käisin oma arvamuse välja, samamoodi ka N2pster- huvitav, mis selles halba on, kui inimene oskab oma peaga ka mõelda ja ohuolukordi ennetada? Leian, et 19 aastaga on nii mõndagi liikluses külge jäänud, samuti leian seda, et 100.000+... km aastas sõites tekib samuti kogemusi omajagu.
Solvangud ja muud sellised "tundeavaldused" võiks ka endale hoida, kui keegi sind solvanud pole.
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Randofer »

toivoku kirjutas: Ei kuulu ma küll sinna hulka kes suunda ei näita, kuid palun tule proovi mu auto kallal korra vägivalda kasutada :)
Mitte pahapärast Toivoku, aga miks peaks mina laskma oma autol kulmugi liigutamata nina maha sõita? Või lasen ripseka, lähen löön kangi küljest ja siis igaüks lakub omad haavad?
Ise näitan ka suunda korralikult, vahepeal naine kõrval naerab, siis saan aru, et kuskil 90kraadi kurvi peal ka suuna sisse lükand :lol:
Peace
When it doesn´t blow it sucks
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

AARE530 kirjutas:panco, mis kärbes sind nüüd hammustas, kas sa lugesid kuskilt enda pihta mingit kriitikat?
ei aga ma ju kiitsingi takka, et las käia :lol:
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Iroonia

Pilt
Kasutaja avatar
..heigo..
Huviline
Postitusi: 223
Liitunud: 22.09.2009 11:53 24
Peamine sõiduk: e36 universaal

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ..heigo.. »

Täna siis jäi kahel korral Haabersti kandis silma vana tumepunane universaal 054 TGO, oli vist e39.

Sõelus pidevalt ridade vahel, ületades mitmeid ridu korraga, suunda kordagi ei näidanud.
Ületas selgelt kiirust, tekitas liiklusohtlike olukordi.

Sellist imbetsilli pole juba ammu näinud ja täna nägin lausa kaks korda, mõlemal korral kasutas samu sõiduvõtteid.

Soovitan distantsi hoida!
M3
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

see on siin teadatuntud ajuhiiglane, mul õnnestus see korra peaaegu äärekivisse saada (tahtis nahhaalselt bussitaskust lõigata), enda õnneks sai pidama ikka...normaalse mõistusega see ei ole küll jah...aga eks igal oinal tuleb ka oma mihklipäev.
´17 4Drive
Racer
Huviline
Postitusi: 27
Liitunud: 17.11.2012 14:53 17
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Racer »

Need on muidugi kõige vingemad tüübid, kes kiusu pärast taskust välja ei luba, vaid blokeerivad väljapääsemist.
Step aside, junior!
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Madis. »

Mis sa ronid sinna taskusse, kui autol jõudu pole. :lol:
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

Racer kirjutas:Need on muidugi kõige vingemad tüübid, kes kiusu pärast taskust välja ei luba, vaid blokeerivad väljapääsemist.
Oled nagla siis ole...omad vitsad peksavad :)...jätab täiesti külmaks...minu taha võib alati reastuda kui lastakse sealt taskust...ja Madis ütles ka hästi kõigepeale :D
´17 4Drive
Racer
Huviline
Postitusi: 27
Liitunud: 17.11.2012 14:53 17
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Racer »

Riivo kirjutas:
Racer kirjutas:Need on muidugi kõige vingemad tüübid, kes kiusu pärast taskust välja ei luba, vaid blokeerivad väljapääsemist.
Oled nagla siis ole...omad vitsad peksavad :)...jätab täiesti külmaks...minu taha võib alati reastuda kui lastakse sealt taskust...ja Madis ütles ka hästi kõigepeale :D
Pole kordagi sellist olukorda tekkinudki. :D Mind lihtsalt huvitab, et miks sa ei võiks teisi vahele lubada. irv Saad mingi rahulduse, kui "õnnestub peaaegu teise autojuhi äärekivissse saada" ?
Step aside, junior!
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas prelude20 »

Henri nägi samamoodi ägedat olukorda kui sai pusitud opeliga :D . Ja see õnnetu astra ärapanemis püüe käis kuni kodutänavani :D. Nii,et kahtlasi manöövreid tuleb oodata igaltpoolt.
Viimati muutis prelude20, 18.05.2013 10:12 57, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas MargusA »

Ma lasen enamvähem alati vahele.Aga viimasel ajal ajab närvi tasuta transport.Bussid julmalt keeravad ette.Sõidavad pooleteise rea peal,või üldse teises reas kuna bussirida on nii lagunenud.Seda mööda ei saa ka mööduda ilma et enda autot ära ei lõhuks.Näiteks lauluväljaku mägi on/oli selline koht.Eile vist tehti seal tasandustöid...loodan et püsivad nüüd oma reas!
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Randofer »

Racer kirjutas: Pole kordagi sellist olukorda tekkinudki. :D Mind lihtsalt huvitab, et miks sa ei võiks teisi vahele lubada. irv Saad mingi rahulduse, kui "õnnestub peaaegu teise autojuhi äärekivissse saada" ?
Aga taskust mööda pressides paneb taskus olev autojuht selle riski endale ise, keegi ei sunni teda huligaanitsema ja taskutest lõikama.
When it doesn´t blow it sucks
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

Racer kirjutas:
Riivo kirjutas:
Racer kirjutas:Need on muidugi kõige vingemad tüübid, kes kiusu pärast taskust välja ei luba, vaid blokeerivad väljapääsemist.
Oled nagla siis ole...omad vitsad peksavad :)...jätab täiesti külmaks...minu taha võib alati reastuda kui lastakse sealt taskust...ja Madis ütles ka hästi kõigepeale :D
Pole kordagi sellist olukorda tekkinudki. :D Mind lihtsalt huvitab, et miks sa ei võiks teisi vahele lubada. irv Saad mingi rahulduse, kui "õnnestub peaaegu teise autojuhi äärekivissse saada" ?
Sa lugesid mu postitust ikka korralikult?..ka sulgudes olevat lauset?...rõhk oli sõnal nahhaalselt...ma nägin küll kust ta sööstis ja kuhu sihtis, seega jah...sihukeste $itapeade puhul tunnen rahulolu küll vbl teatud määral, rahuldusega pole minu jaoks liiklusega midagi pistmist...minu jaoks pole mingi probleem lasta kellelgi vahele reastuma ja meeldib kui inimene on tänulik ning annab sellest ka märku...aga kes on liialt venemaa õppevideosid vaadanud ning mõtleb et võiks loomkatseid samamoodi teha meie liikluses sellest on minul savi, saagu oma äärekivi
´17 4Drive
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

Racer kirjutas: Pole kordagi sellist olukorda tekkinudki. :D Mind lihtsalt huvitab, et miks sa ei võiks teisi vahele lubada. irv Saad mingi rahulduse, kui "õnnestub peaaegu teise autojuhi äärekivissse saada" ?
aga miks on sul üldse vaja bussitasku kaudu kuhugile ette trügida? on tõesti nii lühike?

bussidest rääkides, autoga sõites elab üle aga iga nädal 3-4 korda meriväljalt järvele tööle jalgrattaga sõites on alalhoiuinstinkt päris tugevaks muutunud. arvesse võttes, et tööga seoses näen nagunii igapäevaselt, kui kehvasti bussijuhid sõita oskavad..
Kasutaja avatar
Slava_323
Huviline
Postitusi: 2097
Liitunud: 15.09.2008 19:43 37
Asukoht: Espoo
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Slava_323 »

Reastumisest rääkides, minul just eile oli olukord kus meelega ei tahetud vahele lasta ja pidin tuld andma, et ette jõudma ja politsei mind ilusti võttis vastu, 76km/h +/-3 :) Möödaminekul jah ei tohi ületada kiirust kuid vahel see ikka päästab. Kuna ma ei ole kohalik ning märgates enda rea kitsendust hakkasin reastuma, kuid kõrval olev sõiduk takistas ( mõlemad sõitsime 55-60km/h umbes ja nähes seda kitsendust natuke andsin juurde gaasi, kuid vasakune käitus samamoodi ) ning vältimaks ohtlikemaid olukordi võtsin vastu otsuse kiirendada temast mööda kuna äärekivi oli lähedal ja autosid ümberringi oli palju. Ise süüdi, aga hinges provotseerituna. **** happens :(

Pilt
F31 320d M Performance
Kasutaja avatar
..heigo..
Huviline
Postitusi: 223
Liitunud: 22.09.2009 11:53 24
Peamine sõiduk: e36 universaal

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ..heigo.. »

Äkki oleks targem olnud oma uhkus alla neelata ja selle auto taha reastuda? See suht teada koht, kus selle rea kaudu üritatakse mööda pressida ja need , kes keskmises reas sõidavad, teavad ka, et selle kaudu mööda pressitakse. Ja isegi politsei teab, et sealt mööda pressitakse ja seetõttu nad seal ka üpris tihti passsivad. Kui ei oleks nii palju nende kohtade kuritarvitajaid, siis poleks ka kellelgi probleemi, kedagi vahele lasta.
Ma kujutan ette, mis nägu see möödasõidetu oli, kui sind maha võeti. :lol:
M3
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

mismoodi möödapressimine? seal lõpeb kaherealine tee, mis saab alguse loomaaiast, mitte pole tegemist taskuga. ise kasutan ka tihti esimest rida, möödumaks uimarikarjast, kes rea lõppu kartes kolm kilomeetrit varem teise ritta ujuvad. kui siin teises reas sõitja konkreetselt kiirust lisab, et ümberreastujat mitte enda ette lasta, on tegu puhtalt matsluse ning m*nnimängimisega. ja see "uhkuse allaneelamine" lõpeb paraku sellega, et sa istud seal rea lõpus seisval positsioonil, suund sees kuni kesk-sõjamäe risti foor punaseks läheb.
Kasutaja avatar
Slava_323
Huviline
Postitusi: 2097
Liitunud: 15.09.2008 19:43 37
Asukoht: Espoo
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Slava_323 »

Selle taga oli 5 masinat, aga olengi süüdi kiiruseületamises, asi selles, et seal oli suur auk minu väike masina jaoks, kuid meelega tallas...oleks arusaadav kui ma trügiksin autode vahele kuhu ma füüsiliselt ei mahtuks, seal aga ruumi oli veoauto jaoks. Suunatuli oli ka pandud mõned sekundid enne manööverdamist. Istudes mundrimehe autos nad ise ütlesid, et jah tõesti mind pole vahele lastud, kuid see ei õigusta kiiruse ületamist. Ühesõnaga lõige kaks...kuni 400 euri ja kuni 3 kuuks võivad load ära võtta, kuid ütlesid, et ma kirjutaksin meili teel laialt välja miks ma nii tegin. Protokollis on ka märgitud et oli sooritatud intentsiivne kiirendus ümbereastumisel. Ühesõnaga nagu inimesest said aru, aga seadus on seadus. Loodan, et ainult rahatrahviga piirdub, kuid see summa võiks vabalt olla investeeritud autosse. Sõbralikum peaks olema liikluses...Nüüd vihkan Hyundai Getz'e! :evil: :lol:
F31 320d M Performance
Racer
Huviline
Postitusi: 27
Liitunud: 17.11.2012 14:53 17
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Racer »

pancho villa kirjutas:
Racer kirjutas: Pole kordagi sellist olukorda tekkinudki. :D Mind lihtsalt huvitab, et miks sa ei võiks teisi vahele lubada. irv Saad mingi rahulduse, kui "õnnestub peaaegu teise autojuhi äärekivissse saada" ?
aga miks on sul üldse vaja bussitasku kaudu kuhugile ette trügida? on tõesti nii lühike?
Esiteks, kust sa võtad, et ma bussitaskust mööda pressin? Ära tee ennatlikke järeldusi.

Teiseks oli minu point selles, et ükskõik, kes on süüdi, oleks ikka parim lahendus õnnetust vältida. Liikluses on debiilikuid nagunii.
Step aside, junior!
Kasutaja avatar
..heigo..
Huviline
Postitusi: 223
Liitunud: 22.09.2009 11:53 24
Peamine sõiduk: e36 universaal

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ..heigo.. »

pancho villa kirjutas:mismoodi möödapressimine? seal lõpeb kaherealine tee, mis saab alguse loomaaiast, mitte pole tegemist taskuga. ise kasutan ka tihti esimest rida, möödumaks uimarikarjast, kes rea lõppu kartes kolm kilomeetrit varem teise ritta ujuvad. kui siin teises reas sõitja konkreetselt kiirust lisab, et ümberreastujat mitte enda ette lasta, on tegu puhtalt matsluse ning m*nnimängimisega. ja see "uhkuse allaneelamine" lõpeb paraku sellega, et sa istud seal rea lõpus seisval positsioonil, suund sees kuni kesk-sõjamäe risti foor punaseks läheb.
Miks sa arvad, et need, kes liikluses võimelda ei viitsi on uimarikari? Proovi paarsada meetrit ennem tee lõppu ümber reastuda ja pole kunagi probleemi. Kui kõik oma ümberreastumise viimasele hetkele jätavad, siis see takistabki üldist liiklusvoolu.
M3
Kasutaja avatar
roheline j2nes
Huviline
Postitusi: 301
Liitunud: 30.01.2012 14:03 16
Peamine sõiduk: Audi a6c6 3.0tdi
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas roheline j2nes »

See vahele laskmine on inimestel nii individuaallne. Naisel on vahtralehed, kui need tema autoga sõites peale jäävad, ei lase mitte keegi kuhugi vahele reastuda. Sõidetakse ees oleva autole nii tagumikku, et peaasi vahele ei saa. Kui vahtralehed ära võtta on suhtumine hoopis teine. Samas ka oma bmwga sõites, tunneb vahest ära juhte, kes ei salli seda autot. Ei lasta vahele ja kui saad vahele siis on vaja kindlasti tagasi teha kohe. Samas arvatakse sageli vist et bmw juht on räige nahaal ja hoitakse minust eemale kui suuna sisse lükkan. Mul muidugi hea meel ja tänan alati neid.

Kuigi endal ajab ka vanduma autos kui istun ummikus ja keegi tuleb ja arvab et tema on hoss ja trügib vahele, sõites viimase ajani lõppevas reas ja siis lihtsalt keerab rtte, ilma et veenduks kas teda üldse lastakse. Lootes, et keegi ei taha autot lõhkuda sellepärast
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

..heigo.. kirjutas: Miks sa arvad, et need, kes liikluses võimelda ei viitsi on uimarikari? Proovi paarsada meetrit ennem tee lõppu ümber reastuda ja pole kunagi probleemi. Kui kõik oma ümberreastumise viimasele hetkele jätavad, siis see takistabki üldist liiklusvoolu.
aga miks ainult paarsada meetrit? teeks siis juba paar kilomeetrit? sõitmiseks on mõlemad read, ümbritsevat tööstusmaastikku nautlejad ning telefoniga elu24jas strippar marco biograafiat jälgijad võiksid tegelikult sõita esimeses reas. loomulikult jõuame siinkohal küsimuseni, et kus oleks paslik enne rea lõppu ümber reastuda? kõrgete kraadidega liiklusteadlased on seisukohal, et rea lõppedes tuleks kasutada tõmblukku, kordamööda mõlemast reast - ühtlaselt. tihke kolbaga ida-euroopa lihttööline eelistab pilk ning esistange kramplikult eespoolsõitja ahtris kinni elementaarsele viisakusele kõrge kaarega urineerida.
Kasutaja avatar
Slava_323
Huviline
Postitusi: 2097
Liitunud: 15.09.2008 19:43 37
Asukoht: Espoo
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Slava_323 »

Asi polnud trügimises, sinna mahtuda võis veoauto, asi selles, et auto sõitis rahulikult ja kui andsin natuke gaasi, samal ajal ja teine sõiduk tegi. Ma kedagit ei segaks;-) See on sama kui keegi maanteel sõidab 85 , lähed temast mööda 95 ga ja see annab gaasi juurde ja kiirus kasvab kuni 110. Idiootne iseloom, kuidas keegi jõuab ette minust ja vahet pole, kas sa pidurdad liiklust vms. Reastumise segamine on samuti rikkumine, just reastumine, mitte vahele trügimine. Need on kaks eriasja.
F31 320d M Performance
Kasutaja avatar
Tiit
Huviline
Postitusi: 532
Liitunud: 19.08.2008 00:35 43
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Tiit »

Miks sa selle manöövri takistaja kohta avaldust ei kirjutanud sel juhul?
Kasutaja avatar
..heigo..
Huviline
Postitusi: 223
Liitunud: 22.09.2009 11:53 24
Peamine sõiduk: e36 universaal

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ..heigo.. »

Panen siia bussiraja ja kiirendusraja kasutajatele väljavõtte liiklusseadusest, millest osad kindlasti kuulnud pole:
Keegi viitas siin kõrge kraadiga liiklusteadlastele. (Ma isiklikult küll ei tea, et sellel alal mingi teaduskond oleks või kraadi saab omandada)
§ 52. Möödasõidukeeld

(2) Pärisuunavööndis ei tohi juht mööda sõita:
1) piiratud nähtavusega teelõigul, kui pärisuunavööndi sõidurajad pole tähistatud teekattemärgistega või teekattemärgised pole nähtavad;
2) reguleerimata ülekäigurajal;
3) aeglustus- või kiirendusraja, teepeenra või ühissõidukipeatuskoha teelaiendi kaudu, välja arvatud juhul, kui sõidetakse paremalt mööda sõidukist, mis on vasak- või tagasipöördel :!:

Uue seaduse muudatusest:

Möödasõit
Muutunud on möödasõidu mõiste. Kehtiva seaduse järgi loetakse möödasõiduks möödumist eesliikuvast sõidukist vastassuunavööndi kaudu, uue seaduse järgi on möödasõit ühest või mitmest sõitvast sõidukist ettejõudmine oma sõidurajalt välja sõites.

Kuna möödasõit paremalt on keelatud, siis ei tohi enam mööda sõita ka parema rea kaudu ees vasakus reas sõitvast aeglasemast sõidukist, välja arvatud juhul, kui see hakkab sooritama vasak- või tagasipööret.

Ehk siis uimaritest ei tohiks ka paremalt mööda sõita, kui "teaduritele" viidata.

Eelnev ei käi Slava kohta!
M3
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Henri. »

Nagu sa ise välja tõid, siis "möödasõit on ühest või mitmest sõitvast sõidukist ettejõudmine oma sõidurajalt välja sõites".

Kui sa nüüd ütled, et "uimaritest ei tohiks ka paremalt mööda sõita, kui "teaduritele" viidata" siis ei pea see väide paika, kui mööduv (mitte möödasõitev) auto on koguaeg parempoolses reas sõitnud.
Kasutaja avatar
agoy
Huviline
Postitusi: 2558
Liitunud: 10.05.2009 12:09 58
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas agoy »

Et pmst, kui ma sõidan vasakul pool reas ja minu ees mingi masin uimab, aga ma reastun paremasse ritta, kuna vasakul pool reas on minujaoks liiga suured augud, siis pean ka samamoodi paremas reas uimama ja jäämegi kahekesi kogu liiklus voogu pidurdama? :D
Vasta