Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Aigar
Huviline
Postitusi: 74
Liitunud: 01.10.2010 20:13 49
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Aigar »

Praegu Reporteris räägiti:
...uuringu kohaselt on potentsiaalne autoavarii põhjustaja Eestis kuni 24 aastane 3. seeria BMW juht.

Kunagi peaks see reporter.ee-sse kah jõudma siis võiks siia kah postitada. Iseenesest oli uudislugu pikem ja sisukam.
(OO≡≡(||)(||)≡≡OO)
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Isegi Toomas Pärna viitas sellessamas uudisklipis tõsiasjale, et kui näiteks 24-aastanePeeter sõidab BMWga vastu puud, siis uudises kajastatakse seda kui ''BMW sõitis vastu puud'', kui aga seesama 24-aastane Pets sõidab mõnda muud marki autoga vastu puud, siis räägitakse nii nagu asi tegelt on. Jabur on veel see, et selle asjaga seoses tahetakse tõsta BMW-de kindlustusmakset.
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Annely »

Minu jaoks muudab kogu uudise ebausaldusväärseks asjaolu, et BTA andmetel põhjustatakse õnnetusi 3-5 aasta vanuste BMWdega. Need ei saa ju rullnokad olla, rullnokad sõidavad ikka vähe vanemate autodega...? Kes need salajased mainerikkujad siis on? :roll:
Kasutaja avatar
Aigar
Huviline
Postitusi: 74
Liitunud: 01.10.2010 20:13 49
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Aigar »

(OO≡≡(||)(||)≡≡OO)
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas HeavyCuda »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Ma vaatan ka, et eestis elavad need noored nö rullnokad päris hästi : sõidavad oma 5 aasta vanuste autodega üksteisele otsa :roll: . No lihtsalt ei ole midagi debiilsemat kuulnud varem, vähemal UMi mees omas ära :lol:. A noh, ma ei pea ilmselgelt muretsema, mul ju kolm korda vanem 3-ne, millel mikromootor aiste vahel. :cool:
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Edgar »

Hea meel et UMi vend niiöelda rääkis asja selgeks, ning vihjas ka reporterile , kui idioodid nad oma "statistikaga" on. ila jutt reporteril. Nende jaoks lihtsalt BMW "müüv" kaup.
Targalt ütles, et kui bmw paneb matsu siis ka see pealkirjas, kui mazda või mingi muu mõttetu riisirakett siis kirjas ainult mees sõitis teelt välja. JA NII ONGI :lol:
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Randofer »

Eelmine aasta kuskil uudistes(äkki ETV-s) öeldi, et kõige rohkem liiklusõnnetusi põhjustab Mazda, õnnetustes osaleb aga kõige rohkem BMW-sid. Seega vahe on sees, kas Bemm pani matsu või sõideti Bmw-le otsa.
When it doesn´t blow it sucks
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Annely »

Edgar kirjutas:Hea meel et UMi vend niiöelda rääkis asja selgeks, ning vihjas ka reporterile , kui idioodid nad oma "statistikaga" on. ila jutt reporteril. Nende jaoks lihtsalt BMW "müüv" kaup.
Pea nüüd hoogu veidi, ega siis Kanal2 reporter sellist statistikat tee, numbrid ja margid on kirja pannud ikka BTA kindlustus. Kõnealuse saatelõigu teinud reporter võttis teema üles just seetõttu, et ka neid (uudistetoimetust) hämmastas nii konkreetse stereotüübi ära mainimine.
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

Eh, tegemist ju selle kindlustusfirma enda turunduskampaaniaga, et vähegi saaks pildile. Ega neid see mark või juhid ei huvitagi, aga nad on saanud oma nime korduvalt telesse, mis on tegelikult kallid reklaamiminutit ning portaalid ka pasundavad. Ei tasu võtta tõsiselt sellist turundusmeetodit.

On hea, kui EBK saab selliste jaburuste kajastamisel oma sõna sekka öelda. Hea töö, Kimmo!
Kasutaja avatar
750iM
Huviline
Postitusi: 984
Liitunud: 14.02.2006 21:33 25
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas 750iM »

Ma ei tea, kas selline jutt selle teemaga haakub, aga ei leidnud ka muud kohta kuhu kirjutada:) Kui ei sobi, siis võib tõsta sinna kuhu sobib ma usun,)

Varem olin ma arusaamal, et politsei üritab ükskõik, mis hinna eest trahvi ära väänata..

Nimelt peatas mind hiljaaegu kinni politsei, kutsus enda autosse jne
Rääkisime seal siis veidi rikkumisest, nimelt minu juhitaval Bemaril puudus kehtiv liikluskindlustus, tagumine suunatuli ei töötanud( vb pirn läbi ), vahtraleht tagaaknalt puudu, auto dokumendid kodus ja sama ka juhiloaga( ei teadnud et need enam kaasas peavad olema )
Kogu tegevus leidis aset öösel

Kiitust pälvib aga politsei tegevus, kes mitte ei hakanud kohe trahvi vorpima, vaid rääkis mulle rahulikult kõik rikkumised ära ja andis hoiatuse
Trahvi oleks olnud võimalik teha sellise asja eest.. ma ei teagi, aga piisavalt et ma oleks pidanud tegema mõtetuid lükkeid

Kusjuures politsei härra pidavat ka ise meie klubis käima ja on ühtlasi ka meie klubi liige. Kiitis siin ka osasid klubilisi, kes on korraldanud/korraldavad siin info jagamist jne
Ta pidavat teise ametiautona kasutama 3-seeria Bmw-d :cool: Ja üleüldse kiitis Bmw marki ja ütles, et pole sellega sõitjad ka midagi halba, tuleb lihtsalt olla kaasliiklejatega viisakam, olek pidi juba märksa parem olema

Et siis politsei onu ja politsei neiut tänaks siinkohal mõistva suhtumise eest;)
Viimati muutis 750iM, 22.03.2011 14:41 30, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Pärnus paraku seda mõistvat suhtumist pole aaaammmmuilma olnud, nüüd käivad Tallinna omad juba ka Pärnus ajudesse panemas, nokitakse absoluutselt iga asja kallal, vähe sellest, trahvid lendavad ka igas ilmakaares, ja seda põmst pisiasjade pärast. Õnneks pole see mind puudutanud, kuna pole vajadust iga kell autoga sõita.
Teemasse ka- siin on ment paarilgi korral öelnud, et paraku on see nii, et BMWga sõitjaid jebitakse tunduvalt rohkem kui muude markidega sõitjaid- kes ei usu, proovigu tund-paar Pärnus näiteks laupäeva öösel kell 1 või 2 E34, E36 või E39 BMWga sõita, nii et ükski ment kinni ei peaks. Suht välistatud. Volkari, Skoda, Toyota või Volvoga- pole probleemi.
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas UPS »

Aare, ega kui dokumendid korras ja kaasas, lõhnadega roolis pole ja auto tiba toba, siis mille pärast politsei poolt peatamist põdeda? Teevad oma rutiinse kontrolli ära ja pakaa :roll: Mul mitu korda nii olnud, et kaassõitja hakkab politsei autot teeääres nähes "värisema" :lol: , aga ennast jätab küll kuidagi külmaks :)
90ndatest on küll tuua üks näide, kuidas töökaaslane valge E32 maha müüs, sest kontrollimine hakkas lihtsalt lõpuks närvidele käima. Mitte et midagi valesti oleks olnud ja trahvi tehtud, aga lihtsalt samamoodi oli suhtumine, et E32 > järelikult bandiit. Ostis Toyota Yaris Verso ja tükimat aega ei tülitatud :D Aga sellist suhtumist pole juba ammu enam kohanud. V-o paar kuud Pärnus liigeldes muudaksin oma arvamust, aga ise nende aadressil küll mingit paha sõna ei oska öelda. Vastupidi, kah mõni aasta tagasi oli ülevaatus kuu aega aegunud, aga tehti hoiatus ning suunati lähimasse kohta ülevaatusele. Ometi oleks võinud korraliku trahvi väänata... Võib olla luges see kah, et mingeid rikkumisi enne all ei olnud :roll: Need trahvid, mis kunagi ammu on saadud, olid igati ausalt välja teenitud.

Mis need pisiasjad siis on, mille pärast kiusatakse? Puht huvi pärast küsin.
Viimati muutis UPS, 25.03.2011 10:41 36, muudetud 2 korda kokku.
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

Olen sõitnud Pärnus BMW-ga ja igausugustes muudes linnades ka. See pole mingi näitaja. Ma küll oma isiklikule kogemusele tuginedes ei saa öelda, et mind nüüd rohkem ebaõiglaselt kotitaks. Ma pole eeskirjade rikkuja ning ilma asjata ei ole mind aastaid kinni peetud. Viimati peeti 4 aastat tagasi ning põhjusega- kindlustus oli paar päeva tagasi läbi saanud ja ma olin selle kolimise tõttu unustanud. Nad sõitsid mul (ja ka teistel) taga ja toksisid autonumbreid omale arvutisse ja kui midagi leidsid, siis kinni pidamine on igati õigustatud. Viimati peeti mind ilmaasjata kinni umbes 8-9 aastat tagasi, kui kupee rullikad neile kohe üldse ei meeldinud. Aga kuna mul polnud ka midagi viga ega varjata, siis oli see jutt nendega lühike. 7 aastat tagasi ostsin omale isikliku rullika, millest loobusin alles 5 kuud tagasi, ei ole keegi mind kottinud isegi siis, kui mu punane auto omas mõnedele emotsioone ja eelarvamusi tekitavaid kuldseid leeke. Suvel saab aasta sõidetud punase, silmatorkava Z3-ga ja ikka keegi ei taha mind lihtsalt niisama rajalt maha võtta. Minu kogemus näitab, et õige hõlma ei hakka keegi. Rahuliku stiiliga sõites ei häiri ka kaasliikleijaid, kes kohati võivad vaevelda kompleksides, et näe, mingi rullnokk sõidab. Kui ta nii arvab, siis on see tema probleem.
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Madis. »

Mind pole ka BMW roolis kordagi ilma põhjuseta kotitud, kuid Pärnuga on kogemus täiesti olemas.
Paar aastat tagasi seisin sõbra suhteliselt uue Ford Mondeoga Port Arturi juures Statoilis, kuni kaaslased käisid Statoilis süüa-juua ostmas. Kell oli hiline ning Statoili veeres politseiauto. Politseinikud hakkasid lärmama, et ma pargin kollase joone ääres ning et parkigu ma auto Port Arturi parklasse. :shock:

Miks ma pean tankuri kõrvale parkima, kui ma ei soovi tankida autot? Äkki tuleb mõni klient, kes soovib Kabanossi asemel kütust osta. Oleks tankuri kinni parkinud, oleks ikka häda olnud. Miilitsa orientiiriks ei ole erinevat värvi äärekivid eraterritooriumil (mida konkreetne kinnistu ka on).

Ma usun, et Statoili teenindajal ei olnud midagi meie parkimise vastu kuna seal polnudki mujal parkida. Ilmselt see sama miilits käib inimeste koduhoovides ja muul eraterritooriumil ka parkimist reguleerimas. :roll:
Ja muide puhuma mind ei pandud, dokumente ka ei kontrollitud.
Viimati muutis Madis., 23.03.2011 10:16 55, muudetud 1 kord kokku.
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

Ma tean seda Statoili seal küll. On tõesti kitsas, eriti öösiti, kui kõik seal süüa jms ostmas käivad.

Statoili teenindaja ei ole otsustaja kas talle meeldib see kollane joon või mitte. Kollane joon keelab parkimist. Küll aga sa ei saa pahandada politseinikega, kes pöörasid tähelepanu parkimisele. See on nende töö, eramaa või mitte, aga on õiglane, et politseinikud sellele tähelepanu pööravad.
Kasutaja avatar
750iM
Huviline
Postitusi: 984
Liitunud: 14.02.2006 21:33 25
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas 750iM »

Muutsin veidi oma postitust, kuid tahtsin sellega lihtsalt öelda, et minu austus politsei vastu tõusis märgatavalt.
Isal nt on olnud väga ebameeldivaid kokkupuuteid politseiga, kus lihtsalt iga tühja asja pärast on noritud ja seepärast on ikka meeldejäänud, et nad on ühed niisama norjad jne

Ma ei usu et sellisest jutust siin kellelegi halba tuleb, kus tänad politseid mõistva ja mittenoriva suhtumise pärast
Muidugi ei saaks kõrvale vaadata ja lihtsalt hoiatust teha, kui keegi teeb linna sees/maanteel kiiruskatseid ja seab ohtu kaasliiklejaid, aga minu puhul siis kindlustuse puudumine teeb ju halba ainult mulle ja sama on ka dokumentide koju unustamisega, vahtraleht on vb kõige halvem asi kui see puudus, sest teised kaasliiklejad ei oska arvestada, et roolis on algoskustega juht

Et jah, minu arust on väga mõistlik sellise asja eest alguses hoiatus teha ja kui see ei aita, siis trahv :roll:

Või mis Teie arvate?
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Madis. »

Ei ole see õige, õiglane ega seaduslik, et politseinikud eramaal trahviga ähvardaks. Sinu tõlgenduse järgi olid tõesti toredad härrasmehed, kes viisakalt minu eksimusele tähelepanu juhtisid. Tegelikkuses oli mingi kibestunud miilits, kes otsis tegevust ning põhjust kobisemiseks.
Volum
Huviline
Postitusi: 3947
Liitunud: 26.02.2010 20:59 57
Asukoht: BMW Diagnostika Tartus

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Volum »

Suur respect E30'le kes andis täna sikupilli juures teed, numbrimärgi lõpp oli AOA :cool:
Buumer Auto / 53302262
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas pancho villa »

Madis_M kirjutas:Ei ole see õige, õiglane ega seaduslik, et politseinikud eramaal trahviga ähvardaks. Sinu tõlgenduse järgi olid tõesti toredad härrasmehed, kes viisakalt minu eksimusele tähelepanu juhtisid. Tegelikkuses oli mingi kibestunud miilits, kes otsis tegevust ning põhjust kobisemiseks.
ja kui kuskil parklas politsei invakohale loata parkinud aholli ei peedista, siis on jälle kehvasti :roll:
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas HeavyCuda »

Volum kirjutas:Suur respect E30'le kes andis täna sikupilli juures teed, numbrimärgi lõpp oli AOA :cool:
Ei tea küll mis situatsioon see täpsemalt olla võis, aga see et autojuht andis teed teisele juhile, ei tähenda, et ta koguaeg viisakalt käituks :mrgreen: ei mõtle seda halvaga :cool: lihtsalt nii kord need asjad on. Võtsin oma käitumismaneerid liikluses selle aluseks ja ma arvan et ma pole ainus :roll:, kui ma väga mööda panin, siis andke andeks, aga mina näen asju sellisest perspektiivist. Siiski on tore, et teised autojuhid ikkagi aegajalt arvestavad teistega ;)
e36 coupe in progress.....
Volum
Huviline
Postitusi: 3947
Liitunud: 26.02.2010 20:59 57
Asukoht: BMW Diagnostika Tartus

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Volum »

Liiklusummikud, keerasin sikupilli juures paremale, ehk bussijaama poole, E30 oli nii kena ja lasi mind ette, ja lasi ette ka E90 :cool: , ise sõitis siis taga, hiljem vahetas ta rida, üritasin numbrimärki ka ära tabada, AOA tabasin, numbrit mitte, pidin ära keerama :D
Buumer Auto / 53302262
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas HeavyCuda »

Kui on ummikud siis täiesti normaalne, et lased aegajalt kellegi vahele. :mrgreen: See igapäevane nähtus, ei saa neid ka tembeldada huligaanideks, kes vahele alati ei lase, sest kui kõik lasevad vahele, siis ummikud liiguvad veel aegalsemalt. Mind on ka lastud vahele igasuguste autojuhtide poolt, kes esmapilgul tunduvad et võivad olla ülbed (vaadates autot millega nad sõidavad) ja ise lasen ka aegaajalt teisi vahele :mrgreen:
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
tigekala
Huviline
Postitusi: 632
Liitunud: 17.01.2011 00:01 40

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas tigekala »

Siis sain küll jackpoti, vähemalt on koef. juba päris madal, ehk saab ikka mõistliku raha eest edasi kindlustada.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas hanno »

Puhastatud
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

Mainekujundus välismaalgi :P
http://www.ohtuleht.ee/420435
´17 4Drive
Volum
Huviline
Postitusi: 3947
Liitunud: 26.02.2010 20:59 57
Asukoht: BMW Diagnostika Tartus

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Volum »

Huvitav kas siis piirajat polnud peal? :roll: 250 peaks nagu max olema :)
Buumer Auto / 53302262
karmo
Huviline
Postitusi: 1355
Liitunud: 19.12.2008 16:59 40
Peamine sõiduk: BMW 328i e46,BMW 320iT 46

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas karmo »

osavad arvutipoisid oskavad kindlasti piirajaid eemaldada ;)
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Ain »

Puhastatud.(punkt)
Kasutaja avatar
Slava_323
Huviline
Postitusi: 2097
Liitunud: 15.09.2008 19:43 37
Asukoht: Espoo
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Slava_323 »

F31 320d M Performance
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Seigo »

See tln trt mnt on nagu on , loogiline et sõidad mööda kui kolonnis uimatakse 80 nega ja siis keegi ahv teeeb pilti... Ma tuiskan kõigist mööda sellel maanteel, kes jäävad jalgu nii seda 90 alas kui 100 alas, isegi kui 70 alas keegi 60 nega sõidab siis kaon mööda... vahet pole, kas seda tööautoga või siis endaomaga. Liiklus peab olema sujuv, pidurid jääge koju või valige teine marsruut! Olen sel teemal vaielnud ka härra stjoopadega, seda korduvalt, eriti paide mendid on mu lemmikud , puhunud lugematus kordades, isegi paar narkotesti teinud , kuid kahjuks on kõik negatiivsed olnud..:mrgreen: Inimestel on kademeel, et keegi sõidab temast mööda, kuigi ta ise ei julge sõita kiiremini kui 80 km/h ...
Vasta