Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Raul_A »

eneli86 kirjutas:Siin tekib aga küsimus, miks just mehed?

Sest kui sa küsid 10 suvalise inimese käest milline on rullnokk, saad 9l 10st vastuseks dresse ja nokkmütsi kandev noor mees, kes on äsja load saanud ja endale noorepere laenu eest bemmi ostnud. Keegi ei tõmba erilisi paraleele BMW-rullnokk-naine.
Inimestel on arvamus, et ainult noored kuked sõidavad bemmiga. Ja noh need naised kes sõidavad, on korralikud.

r.
jaaHah
karl1
Huviline
Postitusi: 2472
Liitunud: 08.10.2008 17:33 14
Peamine sõiduk: E65 FL
Telefon: 56997849
Asukoht: Jüri

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas karl1 »

Mulle näiteks näitasid paar päeva tagasi, rahulikult kodutänaval sõites, kaks ca 11 aastast poissi "ninaga seda rullnoka värki", kui mööda sõitsin neist :mrgreen:

BMW-l on olnud algusest peale selline maine siin Eestis, tänu meediale suuresti, ja väga ei usu, et seda muuta saaks :)
Kasutaja avatar
Jaanus_V
Klubiliige
Postitusi: 1266
Liitunud: 17.08.2010 12:05 03
Peamine sõiduk: BMW F11 530d xDrive 2012

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Jaanus_V »

Raul_A kirjutas:No sorry Annely, kuid minu meelest kannavad seda mainet edasi just uuemad(elan nagu tahan, sõidan nagu oskan, pargin kuhu tegelikult ei peaks kuna mul on nii palju pappi bemmid), enda kõhutäie arvelt liisinguga soetatud masinad.
+1.

Rullnoka asi on ju tegelikult ikkagi vaibumas ja vaevalt ta täiesti ära hääbub aga suht vana teema mu arust. Minu arust ongi probleemiks praegu just uuemad bemmid ja veel eriti need, millest astub 18 aastane naga välja, kellel on selline nägu, et mu isal on palju putru küll aga selle auto ostsin mida, s*ttagi! :lol: Parkimise kohapealt olen Rauliga 100% nõus. Mind häirib see kui keegi pargib näiteks inva kohal, ülekäigurajal või keset kõnniteed. Ohutuled põlevad ja tundub, et härrastel on tõesti kiire ja nad käivad kiirelt automaadist raha võtmas või mis iganes. Üllatab aga see kui poole tunni pärast poest tagasi tulles, vedeleb ikka sama masin seal. Ja no olgem ausad, tihti on need just uued x5'd või muud uuemad masinad aga tihtipeale just bemmid. On siis tõesti vaja kohe ukse ette parkida? Pane oma masin kuhugi parkla keskele või tahapoole kui tõesti ruumi pole.

Kuna mul veel bmw'd pole (ehk mõne nädala pärast juba on), sõidan praegu ema Hyundaiga ringi aga liiklen korralikult ja kavatsen seda ka jätkata. :)
E39 3.0D 2001 --> E61 2.5B 2005 --> E60 3.0 2005 --> E61 3.0D 2004 --> F11 3.0D 2012 --> E46 320CI 2003 --> E46 328Ci Praegu: F11 3.0xD, E46 328Ci
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Annely »

ilmselt tuleb siit nüüd OT postitus, seega vabandan juba ette ära...

Juhtus nii, et laupäeval käisin kolleegidega klubis ja lubasin ühe neist koju viia, sest härra oli parajas alkoholijoobes. Istus siis autosse ja ütles jumala rahulikult:
"Bemm on bemm."
"Mismõttes? :D"
"No mõnus, vaikne, hea. (vaikus 5 sek) Rullnoka auto."

:lol: Sellega on kõik öeldud :D
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas iisak »

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=33610385
Me võime kasvõi pea peal seista oma autode katustel ja vanamutikesi käekõrval üle tee aidata-üks selline "geroi" ja kõik läheb jälle allavoolu....
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
Mogge
Huviline
Postitusi: 100
Liitunud: 19.01.2009 19:20 22
Asukoht: Jõgeva

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Mogge »

iisak kirjutas:http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=33610385
Me võime kasvõi pea peal seista oma autode katustel ja vanamutikesi käekõrval üle tee aidata-üks selline "geroi" ja kõik läheb jälle allavoolu....

+1
lugesin sealt ka mõned kommentaarid ja siin siis näide sellest mida arvatakse

Jasmiin, 04.10.2010 16:36
Paras bemmimehele! See nõme automark tuleks üldse ära keelata, või siis vähemalt suure maksu alla panna, et iga mõttetu rullnokk ei jõuaks seda lihtsalt omada.
EX; BMW 518 Touring e34 94.a.
EX: BMW 730i 160kW e38 95.a.
VW Sharan 96.a.
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

Ega rullnokad kõik vaesed pole. Rahakoti paksus ei mõjuta selle omaniku liikluskultuuri.
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Jaanus_P »

Paljudel on mulje, et kui sul on BMW siis järelikult on sul raha. Ega siis KIA omanikul raha ei ole!!
Mäletan kui ostsin endale 7´s siis tööl hakkas ka jutt, et rikaks saanud jne. Ise sõitsid uute Seatide ja Volkaritega. Minu auto oli ju kordades odavam tegelikult.
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
Riho_A
Huviline
Postitusi: 2298
Liitunud: 02.01.2007 14:51 08
Asukoht: Ääsmäe, Tallinn, Lasna city.

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riho_A »

Aga tegelikult teeb igaüks omale maine ise, on see siis negatiivne või siis vastupidi.
Olgem head teiste vastu ja teised on meie vastu äkki samahead!
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Jaanus_P »

Mulle meenus, et kui mul veel E34 touring oli siis uute töötajatega kaupluses rääkides ja aknast vaadates ütles üks naisterahvas, et seal seisab üks kole venelaste auto :shock: ... Ma siis mainisin, et see on minu auto :oops: ... siis tuli kohe vabandus, et see ei olegi nii kole... aga teised sellised on :lol: .
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
azlka
Huviline
Postitusi: 201
Liitunud: 10.02.2009 11:16 46
Peamine sõiduk: bmw e39 530d AT
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas azlka »

Kas kellelgi on veel ideid kuidas meid, bmw juhte, heas valguses näidata :D
Helkuri idee on päris hea, kui muidu ei õnnestu siis võiks bmw foorumi siseselt korraldada kampaania, kõik tellivad endale bmw logoga helkuri ja jagavad neid oma sõprade ja lähedastega.
JannP
Huviline
Postitusi: 930
Liitunud: 19.04.2005 20:58 41

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas JannP »

Just my 1,5 cents veel (asja teine külg):

Võib-olla BMW esindaja Eestis ei muretse samuti BMW maine pärast, vähemalt mina ei ole kuulnud ühtegi positiivset maine parandamise üritust vms.. Järelikult müük läheb hästi ning järelturul (alates 2002-2003) aasta masinaid remonditakse üldjuhul juba mujal kui esinduses, ning nende remonditöökohtadel läheb samuti hästi? Sest pole ju imelik, kui mõni E34, E36, E38 või E39 viiakse mujale remonti, siis sealne remondisumma ületab kohati 25-50% auto reaalsest hinnast.

Võib-olla BMW esindaja Eestis soovibki BMW sellist bad boy mainet, sest eestlase jaoks on ju kombeks suurema, võimsama ja uhkema pilliga sõita(?). Kusjuures DELFI peatoimetaja on ju isegi maininud, et üks märksõna, mis kõige rohkem klikke toob on "BMW tegi avarii", "bemmimees kihutas linnas 300km/h" jne. Ehk ka negatiivne uudis on hea reklaam.

Ei pretendeeri absoluutsele tõele.
Viimati muutis JannP, 04.10.2010 20:53 12, muudetud 3 korda kokku.
JannP
Huviline
Postitusi: 930
Liitunud: 19.04.2005 20:58 41

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas JannP »

Jaanus_P kirjutas:Paljudel on mulje, et kui sul on BMW siis järelikult on sul raha. Ega siis KIA omanikul raha ei ole!!
Mäletan kui ostsin endale 7´s siis tööl hakkas ka jutt, et rikaks saanud jne. Ise sõitsid uute Seatide ja Volkaritega. Minu auto oli ju kordades odavam tegelikult.
+1
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Tauri »

hm- see on sama nagu teha kleepsu kampaania: " olen endine vang- enam ei varasta, vägista ja tapa!" Kui usutav see tundub? Vast mitte. Ja ma ei saa aru miks ma peaks tahtma endale sellist kleepsu autole kleepida- muidugi liikluses mingi "respekti" võib saavutada :roll:

Kui ma tean, et liiklen korralikult, annan teed... siis ei pea ma seda iga hinna eest kuulutam! See, et kas BMW mainel on midagi viga on selgelt spekulatsioon. Pigem saaks mõni sotsioloogia tudeng teha omal baka töö sel teemal ja jõuda järeldusele.

Pigem on tegemist inimeste suhtumisega mingisse konkreetsesse sotsiaalsesse gruppi. Paraku on suhtumised väga visalt muutuma ja ikka armastatakse heietada- näe rullnoka bemm...
Stereotüüp valgete sokkide, nailon dresside, nahktagi ja koolutatud pesapallimütsiga on paraku omane postsovietlikele ühiskondadele. Mujal maailmas on suhtumised natuke teised ja teistel alustel. Eeskätt kujutab BMW endas tetavat elustiili, mille juurde kuuluvad ka teised väärtused. see näitab teatavat sotsiaalset staatust ja olgem ausad- inimesed on loomult kadedad ja suhtumine ei pruugi olla sugugi positiivne (kulak krt :) )

Samas ei saa ju kuidagi öelda, et eestit väisanud NATO välisministrite kohtumisel oleks keegi hakanud autovalikud seostama mainega!
Pilt

EBK on endale seadnud üheks eesmärgiks BMW maine parendamine eestis. Ka see foorum ja arutelu on üks osa sellest! Juba antud teema algatamine on märk toimunud suhtumise muutumisest. Mida rohkem BMW juhte käitub liikluses korralikult seda kiiremini me jõuame maine kujunduses järgmiste probleemideni (need tekkivad ja käivad asjaga kaasas paratamatult)

Ja nagu klassikud ühes tuntud reklaamis ütlevad: "Tahad maailma parandada, alusta iseendast!" Seega esimene samm oleks selles kontekstis lugeda EBK põhikiri läbi. Vaadata kas need väärtused mis klubi endale eesmärgiks on seadnud ka sobivad sinu maailmavaatega. Kui suures osas tunned äratundmisrõõmu siis on vaja avaldus täita ja astuda seltskonda, kes jagab samu väärtusi!

Mainin kohe ära, et see ei ole kihutuskõne massiliseks liitumiseks, sest see on otsus mis tuleks ikka eelnevalt läbikaaluda. Ajalugu on näidanud, et mitte kõik ole eelnevalt sellel mõelnud. Hiljem tekib lihtsalt asjatult valestimõistmist! Samuti ei tähenda see seda, et huvilisena sa ei saaks enda panust anda- küsimus on minumeelest lihtsalt antud teema raames enda positsioneerimises!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
yllar21
Huviline
Postitusi: 538
Liitunud: 13.04.2009 11:03 18
Asukoht: Tallinn/Saaremaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas yllar21 »

Vähemalt BMW'dega on see, et ei üritata igal pool mööda minna ja ette keerata.

Praegu sõidan ringi Golf 3 touringuga (odav ja paras naistekas igatpidi) ja ettekeeramisi on ikka märgatavalt rohkem. Maanteel lastes piirkiirusest ka +5km/h üle, tekib ikka selliseid seltskondi, kes panevad julmalt mööda ja jäävad ette lubatud kiirusel sõitma. Ja tavaliselt ikka nii >5 autot järjest.

Samas ei ole märganud, et keegi ütleb BMW kohta halvustavas mõttes rullnoka auto :idea: Pigem vastupidi, noorte seas väga hinnatud auto (ennemainitud 'mõnus vaikne hea' käivad tõesti bmw kohta).
Oli kunagi üks tüdruk, kes ütles et BMW on ju täiesti rullnoka auto, aga nüüd peab temagi sellest väga lugu.
Eks sellist jama ajavadki (natuke vanemad?) inimesed, kes ei ole autot lähemalt tunda saanud ja elavad ainuüksi meedia peal.

Aga E36'te endale küll ei ostaks. Ei taha omanikke solvata, aga üks odavama välimusega BMW'sid X3'e kõrval.
BMW e34 525tds 105kW & Honda CBR1000f 98kW & CBR1000rr 126kW
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas toivoku »

siim .j kirjutas:
TiitR kirjutas:
Ole nüüd Annely! Mäletad mis oli kunagi E36-te hinnatase? Ja vaata nüüd. Samuti maksis esimese otsa E60 mõni aasta tagasi ca. pool milli, aga nüüd saab selle juba E39 hinnaga kätte. Ja kui satub veel riidesisuga 520 olema, siis mõni e39 kaalub isegi hinna üle. Et tuleb noor siseviimistleja Soome vabariigist, püksid pahtliga koos ja ostab selle E60-ne säästude eest ära ja "meie mainehoidmisest" on järel vaid puuksutus! :mrgreen:
No ei maksa nüüd siin Soome ehitajaid ka maha teha, vat tahaks kohe väga kurjasti öelda selle peale :evil:
Mul on väga palju tuttavid, ehitajaid, BMW huvilisi neid samuseid musta töötegijaid sõpru, kes BMW ridadesse kuuluvad. Mehed, kellel ka käed ja oskused küljes on, käivad välimsaal tööd rügamas, et peret üleval pidada, endale vähekegi luksut lubada, elukvaliteeti tõsta. See, et keegi töömees on ja raha teenib, et endale korralik BMW lubada ei pruugi kohe olla mingi lambine maa oss, kes suure TN liiklushuligaani maine omastavad. :evil:
erand kinnitab reeglit, enamus siiski on kes e38( nüseks juba e65ga) kips plaate tassivadja tolmustes tunkedes ringi aelevad mõeldes, et on ilget kängsterid , kuid samalajal ei suuda vahetada õli ega seda autot üleval pidada nii,et oleks turvaline sõita.
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
ArgoV
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 25.11.2004 20:17 08
Asukoht: Harjumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ArgoV »

yllar21 kirjutas:Ei taha omanikke solvata, aga üks odavama välimusega BMW'sid X3'e kõrval.
No mille poolest see X3 nüüd järsku odava välimusega on? :) Kas ta just kõige ilusam on, on muidugi iseasi.

Muuseas, et postitus teemasse oleks, siis X3 on tõenäoliselt üks parima mainega BMW. Seda nii mitte-rullnoka auto olemise kui ka remondivajaduse puudumise pärast. Ja põhjendatult.
E83 X3 2,0dA 2010.a.
joffe
Huviline
Postitusi: 1987
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas joffe »

ArgoV kirjutas:
yllar21 kirjutas:Ei taha omanikke solvata, aga üks odavama välimusega BMW'sid X3'e kõrval.
No mille poolest see X3 nüüd järsku odava välimusega on? :) Kas ta just kõige ilusam on, on muidugi iseasi.

Muuseas, et postitus teemasse oleks, siis X3 on tõenäoliselt üks parima mainega BMW. Seda nii mitte-rullnoka auto olemise kui ka remondivajaduse puudumise pärast. Ja põhjendatult.
Jutt pole ju X3-st, vaid E36-st.
Kasutaja avatar
yllar21
Huviline
Postitusi: 538
Liitunud: 13.04.2009 11:03 18
Asukoht: Tallinn/Saaremaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas yllar21 »

ArgoV kirjutas: No mille poolest see X3 nüüd järsku odava välimusega on? :) Kas ta just kõige ilusam on, on muidugi iseasi.
Nii palju kui linnapildis neid näinud olen, ei ole väga meeldinud. Samas X6 on küll maasikas.
See muidugi minu arvamus, ei taha omanikke solvata. Vaatasin, et sul lausa kaks masinat. :)
BMW e34 525tds 105kW & Honda CBR1000f 98kW & CBR1000rr 126kW
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas hanno »

Ma usun, et teemal "milline auto mulle meeldib", saab edasi arutada BMW Sõidukite alamfoorumis konkreetse mudeli teemades.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Räägime siis BMW (ja teiste markide) mainest väheke. Olen seda meelt, et tegelikult pole see BMW juhtide käitumine nii hul enam midagi kui räägitakse, kui mõni vahtralehega E30 ront kuskil tõmbleb, siis see ei pane isiklikult mind enam kulmugi kergitama. Samas, korralike BMWde juhid on minu meelest suht tasakaaluka sõidustiiliga, vbl võiks vähe nuriseda suunatulede vähese kasutamise üle, aga sõidul iseenesest polegi suurt häda enam. Muidugi kipub vajakajäämisi olema kallite ja suurte BMW-de omanike/juhtide ajukäärudes, aga see ei seostu enam margiga, vaid miljonise auto omaniku ''staatusega''.
Pigem on asi vist nii, et kalli ja suure auto ostuga kaasneb uuele omanikule juhtmete aju külge kinnitamine ja aju tühjakspumpamine vist, eriti kehtib see suurte maasturite puhul.
Mis mind üldse selleni tõi? Oma koduõu, muuseas- tõsi,tegu ei ole avaliku liiklusega kohaga, kuid andke andeks, aga lollus hakkab ikka igal pool silma.
Alustuseks see, et üleeile õhtul pargiti nii, nagu jumal juhatas, pole ma oma õues sellist parkimist veel näinud. Olgu veel öeldud, et tegu ei ole meie maja elanikuga. Ja täna hommikul oli pilt veel ''ägedam''- ma ei hakka seda isegi kirjeldama, vaid panen pildi, eks siis saab igaüks ise otsustada, kas eelpoolnimetatud Cadillac Escalade'i juht on kõige pädevam- kui ta on selline õue peal, siis vaevalt ta ka liiluses teistsugune on. Seega- minu arvamus on hoopis see, et mitte teatud margi, antud juhul BMW juhid ei ole ''lambad'', vaid kallite autode, eriti suurte mootoritega maasturite omanikud, sõltumata margist. Järelikult ei ole idiootide määratlus liiluses seonduv enam margiga, vaid sõidukiliigiga vms.
Mis seal salata, IdiotParking on minu jaoks alati olnud üks viha tekitav asi :roll:
Pilt
Viimati muutis AARE540, 15.10.2010 10:32 59, muudetud 1 kord kokku.
raimo_r
Huviline
Postitusi: 2108
Liitunud: 05.04.2005 16:05 41
Asukoht: Pärnu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas raimo_r »

Aitäh Aare :lol:
E30 325iX '86 (müüdud) || E53 X5 4.6is '02 (müüdud) ||
E30 M3 '88 || E39 530d M-Technik || E60 550iA '06 ||
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Raimo, õnneks tean, et kõik kallite maasturite omanikud siiski sellised ei ole, ja olen 100% kindel, et sinu kohta see ei käi :)
Pigem kohtab selliseid ajukääbikuid Escalade'ide, Navigatorite jms USA kolakate roolis. X5-d ei ole tegelikult väga silma hakanudki millegi ''erilisega'', kui välja arvata see ''bemmi-Kristjan'', kes X5ga trollid vooluta jättis mõni aeg tagasi, samuti see Villu või kes see oli, kes E65ga parkida ei oska :D
Nii et, Raimo, ei sina, ega samamoodi kõik, kes vbl sõidavad hirmkalli ja suure mürakaga, aga sõita siiski oskavad, ei pea end puudutatuna tundma ;)
Kusjuures, mis puutub sellesse Caddysse, siis ma päris vaatasin, kuidas tüüp õuest välja ajas autot ja mis seal salata- erilise meisterlikkusega ta küll ei hiilanud :D
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas prelude20 »

vaata Aare. räägitakse ju et mida suurem seda parem. ju neid omanikke eluaeg piinatud ja kiusatud. nüüd üritavad ka keegi olla. inimesena asja pole siis ostame suure auto. siis tõestame - vaata ma kuulus, olen küll lollide rubriikis aga ikka kuulus. ja mis puudutab rullnokkasid siis need oma moodi õnnetud kuna suutnud soetada minimotoga rondi lõunaraha eest ja et vähegi liiklus voolus püsida tuleb seier hoida 4000 pöördel. jube hääl mis tuleb kui loomulik kulu motos on juba 75 prosa ja ega müra ju edasi ei vii. ja vaadates neid e36/e34 masinaid siis tõesti meenutavad kuldseid 90ndaid mil olid traadi tuuning e30ned. isegi vaatan viltu sellistele pimppüssidele. ja rääkides maine parandamisest siis kurvastan. ei saa parandada seda mida pole olemas :lol:
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas iisak »

prelude20 kirjutas:vaata Aare. räägitakse ju et mida suurem seda parem. ju neid omanikke eluaeg piinatud ja kiusatud. nüüd üritavad ka keegi olla. inimesena asja pole siis ostame suure auto.
OT
Ma küll ei mäleta, et mind lapsepõlves julmalt piinatud ja kiusatud oleks...
Veel OT
Laused algavad suure tähega.
MitteOT
Sinu sulest täpselt sama madalalaubaline ja üldistav jutt nagu "kõik BMWomanikud on jobud"
Iisak@5,3 V8 mootoriga maasturi omanik
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas UPS »

Suurem võib ju parem ollagi, üldjuhul peab ju paika :) Paha lugu on siis, kui omanik hakkab ennast liikluses auto kaudu välja elama või kasutab autot ego upitamise vahendina. Tekibki n.n. konfliktsituatioon kaasliiklejatega. Olen seda ka ise tähele pannud, kui tegin eksperimendi kasutades teadlikult natuke agressiivsemat sõidustiili: mõttetud reavahetused, kõrgematel pööretel sõitmine, äkilisemad kiirendused jms. Kaasliiklejate hoiak muutub momentaanselt. Näiteks ei lasta eriti vahele reastuda ehkki ma selleks suunatulega märku annan. Osad hakkavad samas tempos sõitma, osadel tekib hoopis tahtmine "ära teha" ehk otseselt õnnestub enda sõidustiiliga muuta liiklus närvilisemaks. Pole selleks palju vaja ja karta on, et mainele kah hästi ei mõju.
Raino viimase väitega ma muidugi osaliselt nõus ei ole. Olematut asja ei saa parandada jah, aga momendil see maine siiski olemas on, mis sest et kehvake :)
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas prelude20 »

Rahune Iisak. Pole mõeldud kedagi konkreetselt. Igaüks sõidab millega tahab ja vajadus on. Lihtsalt tean nii mõndagi kodaniku kes ostnud e38 . Q7 jne lihtsalt enda uppimiseks. Mis puudutab neid rullnokkasid siis jutt oli üldine nende teibituuning masinate kohta. Ei ole see seotud ei Bmw. Opeli jne markidega. Ärge võtke kohe kõike isiklikult, eriti need kes oskavad masina ja mudeli kohaselt vääriline seista.
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Tauri »

kuulge te ise hetkel toodate taas ilma konkreetsele isikule viitamata taas steretüüpi!

Eestis on väga palju maastureid (võrreldes muu euroopaga) Siinhulgas hakkavad silma ka ilusad ja suured maasturid. Sama seis on ka muide Islandil- üks ühine joon meil selle väikse, kauge rahvaga. Kui nüüd rahva suurus kõrvale jätta siis saab kindlasti ühiseks nimetajaks veel tuua rasked liiklusolud.(neil vulkaanid meil Tallinn) Kui põhimagistraalilt kõrvale keerata siis .... hoia hambaid.

Asja point on selles et kuna maastureid palju (suured) siis hakkavad nad ka paremini silma ja hulga inimeste seas on ikka "teisitimõtljaid"- ei tasuks kohe üldistada!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Cardo »

Loe ja naera.
Hkhmm, Hr. iisak, millal sa ennast siis nüüd madalalaubaliste klubisse sokutasid. Aga inimene oma olemust väljendabgi ju autodega ja kuldkettidega kaelas jne... ja siis pärast nagu solvuda pole ju mõtet. Ei miskit isiklikku, ma ise sõidaks ainult maadligi lastud reisibussiga millel on 3 korrust ja ees kängururauad ja v24 mootor 18liitrit + Scania By@Gey mootoriga jne...:)

Samas võiks taas avada Aare väljendatud "IdiotParking" rubriigi. Neid leidub ikka igal pool.

Aga ikkagi teemast kah. mingite tõdede vastu saab võidelda kahte moodi. Neid eitades ja neile kütet peale kallates. Siiamaani ainult ägisetakse, et oi meie BMW juhid ei ole sellised ja nii ei käitu jne... . Kui tahate mainet parandada ja see Teie südamesoov on, tehke kampaania, kus kõik BMW juhid on kohustatud fooritagant suitsevate rehvidega startima ja külg ees hoo maha pidurdama. Kutsuge üles ka teisi autojuhte seda kommet matkima. Nii saavad kõik BMW omanikud rahus surra ja hauas suu naerule seada, sest need kes seda elus ei ole teinud ei ole õiget elu elanudgi.
Aga Elmut oli õige mees - kostis vanahärra peielauas. Elmut suri rool käes, mitte nagu need 42 reisijat bussis kes kõik end täis tegid.

Mitte lugeda 2 korda, muidu saate mõttest isegi aru. Väikeste tähtedega lause algused on popid !
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Minul on ülikoolis vähemalt 3 korda juba sel aastal juhtunud, kus õppejõud teeb nalja või toob priiskamise, ülbuse, kihutamise, liikluseeskirjade rikkumise või uhkustamise näiteks bmw ostu/sõitmise.. ja selle peale kõik vahivad alati mind ja naeravad :roll:

Viimati juhtus see turunduses, kus mingi auto-ostjate sihtgruppe lahati, ja kui tuli selline grupp nagu "uhkustajad"



Ei kujuta ette, et mingi vana E34-jaga sõitmine, suur uhkustamine oleks :shock: (see käis minu auto kohta)
Vasta