CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Vaba teema
StenV70
Huviline
Postitusi: 1440
Liitunud: 12.04.2009 13:34 56
Peamine sõiduk: Mercury Grand Marquis
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas StenV70 »

Ei oska midagi halba öelda selle koha kohta,millaski lendas mul veepump laiali,punane püha oli ka veel,sõita oli vaja....Täiega otsisin taga,et kuskohast võiks saada jne... kui lõpuks carmastersist sain kasutatu anti uus tihend ka kaasa+kasut rihm(vana läks katki) ja sain auto sõitma jälle..Suhtuti küll normaalselt ja ülbust polnud näha kuskilt. Väga kiire on inimestel.Sõltumata sellest,et see pump ei lekkinud ja oli korralik panin siiski uue kuna mu vana pump ka ei lekkinud kuid kinni jooksis küll.
Mina olen rahul kuna tüübid viitsisid mingi nende jaoks tundmatu inimese pärast punasel pühal (või oli pühap.) otsida mingit mõttetut kasutatud veepumpa(pole selline asi mida kasut. külge toppida) millest oli minule väga palju abi.

Tegijal juhtub teinekord. Ju on hea koht kui palju rahvast käib.
Kui mulle endale ei meeldiks autot nokkida ja kui mul raha oleks palju siis käiks seal küll.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Indrek_M »

Mõtlesin pikalt, et kas võtta sõna või mitte - ilmselt saan jälle roppu sõimu ja pangega solki, aga siiski.

Kolmapäeva hommikul hakkasin tööle minema, istusin autosse, keerasin võtit ... ainus, mis puudu jäi oli auto käivitumine. Starteri võttis taha aga isegi ei lubanud. Kuna oli kiire, siis kappasin tööle. Töölt kõne Patrikule, luges sõnad peale mida tuleks jälgida ja siis helistada. Eile hommikul siis auto muidugi ei käivitunud, jälgisin vajalikke asju, helistasin - niipalju targem, et telefoni teel viga parandatav ei ole, tuleb auto diagnostikasse lohistada.
Idee poolest peres teise autona bemmist 2x vähem kaaluv mikromootoriga Hyundai saadaval ja peale kümmet konkreetset "EI" vastust, ka naine piloodina olemas. Võtsin kõne Valdekule, et kas ja mis tingimustel võib automaatkastiga autot vedada, Valdek siis rääkis asjad ära ja kõne lõppu küsis, et kas mul üleüldse on millegagi vedada, et kui vaja, siis ta võib tulla ja ära vedada. Ma muidugi kaks korda pakkuda ei lasknud ... eile õhtul peale tööd tuli ja vedas ta mu bemmi siis teenindusse. Ma ausalt öeldes ei kujuta ette kuidas see üritus oleks toimunud Huyndaiga.

Kui nüüd keegi hakkab seletama, et sõbrad vms ... kui mingis kohas veidi tihedamini käia, siis ikka tekib selline sõbralikum suhe - ühes kohas juuksuris käies samamoodi teatakse kuidas lõigata, võetakse võimalusel järjekorras vahele ja tehakse mingi väike ale ka. Asjad lihtsalt on nii.
Indrek
Kasutaja avatar
vaarikas
Huviline
Postitusi: 146
Liitunud: 31.05.2009 04:57 30
Peamine sõiduk: BMW 330xd
Asukoht: Walteri roheline

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas vaarikas »

bumps kirjutas:Pole küll mitte kunagi külastanud antud ettevõtet. Samas olen üldse remonditöökodasid külastanud väga vähe, kuna enamus asjadega saan ise hakkama ja ei näe mõtet, kui viga just elektrooniline pole ja vajaks diagnostika abi.
Olen teemat jälginud algusest saadik ning kohe kuidagi ei tahaks uskuda, et kodanik V klientidega nii erinevalt käitub ja lambist oma püsikliendiga nii käituks. Midagi on mäda siin nagu on eespool nii mõnigi kasutaja väita üritanud. Kui lugeda algusest lõpuni siis nii mõnigi post ei klapi eelneva väitega...natuke mõtlemisainet mõnele kodanikule? :)
Samas ei saa aru sellest poriloopisest mingis foorumis. Nagu eelevalt pakuti välja, et näost näkku rääkige oma probleemist. Samas on vana tõde - internetis on kõik suure suuga ja julged, kui rasvase hundi rind. Siin vist ongi tekkinud see situatsioon, et tahaks öelda kohe väga kõvasti ja palju aga vot ei julge - ah poh otsin mõne veebilehe ja pasundan seal.
Samas on kindlasti olemas mingi selline amet, kus selliste probleemidega tegeletakse. Tehke sinna avaldus ja vsjoo. A'la: " selle vaarika probleem võ teema algataja oma või siis teema algataja vanemate oma, kus ei saanud soodustust".

Isiklikult hakkaks varsti seda teemat kuhugile huumori alla liigitama.

Sinu kommentaar on väga väärtuslik, kuna sa pole seal kunagi ise käinud ning ei oma positiivset ega ka negatiivset kogemust antud asutusega, kuid siiski naerad omaette nende kommentaaride üle ja nüüd sa siis otsustasid sellest kõigest meile siia kirjutada.

Sain ma õieti aru?
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Raul_A »

Algusest peale teemat rahuga jälginud ja järeldusi ei tee... On nii kiitjaid kui ka laitjad nagu iga asutuse suhtes(kus rohkem, kus vähem). Sellessuhtes olen arvamusel, et Klienditeenindaja käitumine sõltub suuresti ka Kliendist. Oma järeldused teen siis kui olen antud asutust ise külastanud.

EDIT: Kuna töötan ise sellisel kohal kus pean klientidega suhtlema, siis mõningad kliendid on juba sellised, et nendega ei saa ka kõige parema tahtmise juures ilusti käituda. Ja sealt tekibki arvamus, et teenindaja on m"nn.

"Nagu küla koerale nii ka koer külale."
Viimati muutis Raul_A, 09.10.2010 00:04 54, muudetud 1 kord kokku.
jaaHah
randolsd
Huviline
Postitusi: 280
Liitunud: 03.02.2008 18:27 21

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas randolsd »

Sai korra seda asutust jälle yle pikaaja kylastatud...
Pean ytlema Aitäh Valdekule.
e39. 99a. 535. tumesinine. manual. M-pakett. <--- Müüdud.. Thank you GOD:)
Kasutaja avatar
E36M3
Huviline
Postitusi: 370
Liitunud: 23.01.2010 21:50 23
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas E36M3 »

ändi kirjutas:endine töökaaslane käis jupp aega tagasi samas kohas oma 2,5d e39-ga.ei mäleta enam täpselt,kas oli kehvalt käivitumine või midagi veel probleemiks aga igatahes pärast 17kilo jätmist sinna töökotta,oli tulemuseks veel kehvemini toimiv auto.nüüd lugedes seda teemat ja töökaaslase juttu meenutades,siis ise sinna ei läheks.mis puudutab samas majas tegutsevat hobujõu peremeest,siis siiani väga rahul.mulle tundub,et selliste tuntud kohtade omanikud või peremehed tikuvad natuke ära tõusma,kuna tunnevad,et nad on kõigile väga vajalikud.
Mul oli sõbral suhteliselt sarnane kogemus.
Selle foorumi jutu järgi ja temalt kuuldu järgi sinna küll kunagi enda autot ei veaks.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas AARE540 »

Kogu selle jutu peale peaks kõik, kellel vaja, oma järeldused olema juba teinud- usun minagi, et pole vaja enam siin lahmida, asi tundub juba suht lapsik siin.

Tundub mullegi, nagu nii mõnelegi teisele, et suurim probleem on kahe poole vahelises suhtlemises- minul ei ole küll kunagi kusagil probleeme olnud, kus autoga remondis olen käinud, samuti pea mitte kusagil mujal- igal pool on normaalselt suhtutud, eks sellega ongi vist nii, et ole ise normaalne, siis ollakse ka sinu vastu normaalsed, ehk siis kuidas küla koerale, nii koer külale.
Valdekuga on kokkupuuteid olnud kunagi talverehve ostes ja niisama mulisedes, tõsi, mitte remondialaselt kuid ma küll ei saa öelda, et ta üleolev oleks olnud vms.
Patrik (tema ei ole CMiga seotud, nagu varemgi öeldud on, nagu ma aru olen saanud, siis ta nüüd lihtsalt tegutseb samades ruumides), kellest siin juttu on olnud - jah, on konkreetse ütlemisega, mis ei pruugi paljudele meeldida, kuid töö on alati olnud kiire ja korralik ja eks temalgi, nagu ka Valdekul ja kindlasti kõigil teistel remontijatel, on vahel (vbl isegi liiga tihti) tegemist klientidega, kelle ainus soov on, et auto korda saaks (kes meist ei tahaks), kuid alati võib tulla ette ootamatusi ja reaalselt ei pruugi olukord kattuda kliendi arusaama või diagnoosiga auto suhtes.

Siin võib olla muidugi ka kahe poole vaheline huvide konflikt- nagu ka Patrik ütles, klient tahab saada auto kätte kiiresti ja odavalt, samas remondimees tahaks tööd teha rahulikult, ilma et kogu aeg jalaga piix taotaks.

PS. Ma ei ole ei tööalaselt ega kuidagi muudmoodi Valdeku ja Patrikuga seotud, lihtsalt tunnen neid inimesi, seega mingitmoodi õhutus- ega promotööga siin tegu pole. Kui on vaja elektriasju teha, olen seni kasutanud Patriku teenuseid, usun, et teen seda ka edaspidi, sillatöödel olen kasutanud Tallinna UMi teenuseid, usun, et jätkub ka see rida- pole seni olnud põhjust nuriseda.


Jutu point oli selles, et äkki tasuks vahel nats maha istuda ja mõelda, enne kui jaurama hakata- see, mis siin toimub, on juba...eee...naljakas :roll:
Alati ei saa teisi süüdistada, vahel teeme me kõik ka ise vigu.

Terv, AARE530 :cool:
Kasutaja avatar
vaarikas
Huviline
Postitusi: 146
Liitunud: 31.05.2009 04:57 30
Peamine sõiduk: BMW 330xd
Asukoht: Walteri roheline

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas vaarikas »

AARE530 kirjutas:Jutu point oli selles, et äkki tasuks vahel nats maha istuda ja mõelda, enne kui jaurama hakata- see, mis siin toimub, on juba...eee...naljakas :roll:
Alati ei saa teisi süüdistada, vahel teeme me kõik ka ise vigu.
Point jäi väga segaseks, sest eelnev jutt ja lõpu point ei haaku kohe üldse omavahel. Kas sa ikka istusid ise enne maha mõtlesid nats kui jaurama või kirjutama hakkasid? Mis vea sa siis tegid ja miks see naljakas on? Ja keda sa siis ilma asjata süüdistasid? Fakte ja näiteid paluks....
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas AARE540 »

Ma usun, et kes tahtis mu jutust juba enne aru saada, see sai juba enne.

Over and out, peace!
Rohkem mina sel teemal sõna ei võta. Kedagi konkreetselt silmas ei pidanud oma jutuga, aga mõtlemisainet ehk väheke.

terv, AARE530 :cool:
Sander
Huviline
Postitusi: 154
Liitunud: 01.07.2004 21:01 46
Asukoht: Tallinna getos, Lasnamäel

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Sander »

AARE530 kirjutas:Ma usun, et kes tahtis mu jutust juba enne aru saada, see sai juba enne.

Over and out, peace!
Rohkem mina sel teemal sõna ei võta. Kedagi konkreetselt silmas ei pidanud oma jutuga, aga mõtlemisainet ehk väheke.

terv, AARE530 :cool:
Tere, sul on õigus, see teema on naljakas(halvas mõttes), ja seda on ta niikaua kuni mõni klient kirjutab siia et:
Mul tekkis selline probleem Valdekuga, et remondi arve tuli 2 korda suurem kui algselt kokku lepitud, aga pärast seda kui ma valdekuga kokku sain ja rääkisin temaga, tunnistas Valdek et tõepoolest tegemist on nendepoolse veaga ja maksis mulle kui kliendile pool raha tagasi, ja loomulikult jäi tehtud tööde garantii jõusse ja loomulikult lähen ma sinna tagasi.
Nii kaua kuni Valdek nii ei tee, vaid hoopis vihased kliendid kirjutavad topelt suuremata arvete maksmisest siin, pole mingit alust mõtte aineteks siin.
BMW 535\M535 e28 ruulivad, 323 e21 ja 635 e24 ruulivad samuti.
Runnin on sm v8 5,8L 260hp
Kasutaja avatar
Genne
Huviline
Postitusi: 767
Liitunud: 10.06.2007 02:27 33
Asukoht: Järvamaa

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Genne »

Valdekuga on üks kogemus. Oli mul E32 735 iL ( liigub siin foorumis ringi). Helistasin umbes 30 min. ette, et väike mure mootori puterdamisega ( olin juhuslikult Tallinnas). Kuna Valdekul vedeles hoovil üks sama mootoriga seitsmekas, siis minu soov oli lihtsalt proovida erinevaid juppe ( EML jms.) koos proovisõitudega.
Läksin kohale, kutt ise möllas asju vahetada, mina sain rahulikult proovisõite teha jne.
Kuigi tulemus oli null( mootor ikka puterdas) siis niimoodi sõpradena ka lahku läksime.
Mõni teine tüüpiline remondikoht oleks ütelnud, et ei ole midagi, köhi aga pappi kohe välja ja Paides vaheta oma vidinaid... Seega, minuarust normaalse suhtumisega olukord.
Räägi tõtt või vähemalt ära valeta.;
E34 94a. 2,5 TDSA Touring
Kasutaja avatar
Charly
Huviline
Postitusi: 509
Liitunud: 08.01.2004 10:27 00
Asukoht: Tallinn, Kristiine

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Charly »

Põnev lugemine....
Kedagi kritiseerimata: Kui soovite näha, kuidas juhitakse ühte väikes garaazi nii, et kõik kliendid on rahul hoolimata kohati suurtest arvetest, siis ostke mingi USA masin ja minge American Beauty´sse. Kliendisuhtluse tase on seal väga väga kõrge.

Valdekuga oli kokkupuude 4-5 aastat tagasi. Pärast 5 minutilist tutvust andsin talle 110 000 eek sularaha, mille eest ostis saksast mulle auto. Järelikult oli (vähemalt tol hetkel) usaldust vääriv mees.
ex-Audi A2, ex-Fleetwood, ex-GT4, ex-944
525 ´94 & Hybrid ´08
56 201 649
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Tarvo »

Kõiki meie pere BMW-sid on aastaid Valdeku ja CarMastersi töökojas hooldatud. Lisaks pädevale infole on töö alati olnud kiire ja korralik ja olen soovitanud tema abi ka oma sõpradele ja kolleegidele.
juho
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 18.03.2003 13:08 45
Peamine sõiduk: E46 M3 kompressor
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas juho »

Sattusin juhuslikult teemat lugema ja võta näpust, jäi minulgi sinna auto remonti panemata põhjusel, et oli selline nähvitsev suhtumine ja sellest ka **** õhkkond. Ja viisingi oma raha mujale, vot nii. Eks ole erinevaid inimesi, mõnele hakkab edu paremini pähe kui teistel.
One km 264km/h, one mile 287 km/h.
bmw320rc
Huviline
Postitusi: 130
Liitunud: 20.08.2008 11:43 32

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas bmw320rc »

:)
Viimati muutis bmw320rc, 31.10.2010 17:23 48, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
joxs
Huviline
Postitusi: 158
Liitunud: 24.09.2003 19:56 40
Asukoht: tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas joxs »

Ütleks ka sekka, et keda kotib, mida keegi Valdek su sõiduki kohta ütleb. Noh ütleb, et su auto on ilge pann - no ja siis? Et mitte jumala eest tema silmis paha autoomanik olla, lased omale kogu väljakirjutatud varuosanimekirja pähe määrida? See ongi ju tema strateegia, kuidas tööd saada ja raha teenida.
Veel tahaks öelda, et kui lähed sinna õli, piduriklotse, mõnda andurit või mõnda filtrit vahetama või misiganes väiksemat paari tunnist kuni paari päevast tööd tegema, ei juhtugi midagi hullu - saad jupi vahetatud, maksad raha ja sõidad rõõmsalt edasi. Jamad hakkavad siis, kui viid auto sinna pikemaks, põhjalikumaks remondiks. Siis ei pea keegi enam aegadest ega lubadustest kinni. Kolm aastat tagasi seisis näiteks minu auto seal vaheldumisi hoovis ja tõstuki peal peaaegu kaks kuud. Viisin auto mootoriremondiks sinna tema poolt öeldud kuupäeval. Algul oli kokkulepe, et aega läheb kaks, kolm nädalat. Peale seda lubati auto valmis saada iga nädala alguses nädala lõpuks ja siis nädala lõpus jälle järgmise nädala alguseks. Kusjuures härra ise ei helistanud ka kordagi, et ei jõua valmis või läheb veel aega vms. Ikka pead ise koguaeg ootama ja lootma ja siis helistad ning saad teada, et umbes varsti saad oma auto kätte. Lõpuks oli veel auto küljest ventikas koos siduriga ka kaduma läinud, mida ootasin veel mingi paar kuud. Kõigepealt öeldi muidugi, et sul polnudki seda küljes, läks aega - otsivad, siis oli see väidetavalt ühele teisele, samal ajal remondis olnud autole külge kruvitud, läks aega - ootavad teist autot tagasi, siis prooviti mulle mingit vana nurgast leitud juustu pähe määrida, mida ma ei olnud nõus vastu võtma, jälle läks aeg edasi ja lõpuks visati suure kisaga uus sidur sülle umbes sellise lausega, et säh võta siis, muidu lähed kohe foorumisse kisama, kui paha Valdek on.
See oli mu esimene ja kindlasti ka viimane kord, kui sinna ukse taha lähen, teistele ei soovita kah.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas patrik »

joxs,

palun kirjelda millise tööga sa tema poole algselt pöördusid?
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
joxs
Huviline
Postitusi: 158
Liitunud: 24.09.2003 19:56 40
Asukoht: tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas joxs »

patrik kirjutas:joxs,

palun kirjelda millise tööga sa tema poole algselt pöördusid?
Probleemiks oli tiksuv ja lagisev mootor. Töödeks hüdrokad, kett, rõngad ja pea rem.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas patrik »

kas tulid sisse tiksuva mootoriga hüdrotõukurite remonti tegema või tulid kohe vahetama ketti, rõngaid jne- ühesõnaga kapremonti tegema?
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
joxs
Huviline
Postitusi: 158
Liitunud: 24.09.2003 19:56 40
Asukoht: tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas joxs »

Ei mõista, miks sina, Patrik, oled siin Valdeku suuvoodriks hakanud. Saan aru, et olete seda teemat töökojas arutanud ja näen ka seda, kuhu sa oma küsimustega tüürid. Algselt pöördusin jah Carmastersisse hüdrokate probleemiga. Kohapeal vaadati, kuulati ja mõõdeti kompressioone. Mäletan, et seda tegi veel tollajal seal töötanud Mart, kes ebaühtlastele mõõtmistulemustele juurde rääkis, kuidas a`la viienda, kuuenda silindri s*tt kompressioon on tüüpviga vms. Sel hetkel oli juba põhimõtteliselt selge, mis töid teha vaja on ja ma lahkusin töökojast KOOS autoga. Kindlasti ei olnud asi nii, et viisin auto sinna hüdrokate vahetusse ja töö käigus selgus, et on vaja teha veel nii mõndagi muud.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas patrik »

ei ole mina ome elu jooksul näinud autoomanikku kes on aja kirja pannud " teha täisremont"
niiet ikkagi pigem pakun välja et tööde maht suurenes töö käigus ja sina ei suuda seda tunnistada.
mis puutub ventika sidurisse siis mina kõrvalt näen seda nii: tekkis probleem et sidur on kadunud vms. probleemi lahendamise käigus pakuti sulle teist varuosa mis oli kasutatud, kuna sina sellega nõus polnud anti uus ( sinu omast tunduvalt parem)varuosa. nüüd ei ole ikka rahul, normaalne.
Ei mõista, miks sina, Patrik, oled siin Valdeku suuvoodriks hakanud
mina võtan siin sõna vaid selle pärast et minule tundub asi ebaõiglane. samuti on iga minu postituse järel reklaam, mis tänu sellele teemale töötab üsna hästi.
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
joxs
Huviline
Postitusi: 158
Liitunud: 24.09.2003 19:56 40
Asukoht: tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas joxs »

Okei, lahendame siis minu jutu ära, kuna mulle väga ei meeldi, kui mind valetajaks, lahmijaks ja jumal teab milleks sõimatakse. Ilvesele ütleks, et jumala eest, ma ei ole aastaid selle töökoja peale vimma kandnud, oodates võimalust, kus saaks neile ära panna. Sain ju tookord oma probleemid lahendatud. Kuna selline teema on siin üles kerkinud ja tunti huvi inimeste kogemuste kohta, otsustasin ka oma kogemuse siia kirja panna.

Kirjutan siia kõik faktid, mida mäletan, et asjasse selgust tuua. Kõigepealt ventikast. Mingi hetk avastasin, et ventika sidur vajab vahetust. Ostsin poest uue sachsi siduri (suudan tõestada, kuna ostutsekk alles). Mõne aja pärast avastasin netist sellise asja, et siduriga vent võetakse eest ära, kondi ventika töövahemik tuuakse alla, mille tulemusel kondi vent hakkab mootorit jahutama. See oli kusagil 03.2007. Kuna pidasin siin lugejate autode all teemat, kirjutasin sellest ka sinna. Suve hakul hakkasin temperatuuri pärast veits põdema ja panin oma praktiliselt uue siduriga ventika auto külge tagasi. Auto läks remonti 23.07.07 koos siduriga. Saan aru, et sealt võis see ventika kadumine alguse saada, mis aga ei õigusta mingil määral selle kadumist. Kui vaid selle tagasi saamine oleks käinud nii, nagu Patrik kirjeldas, oleksin ma olnud väga rahul. Minu vendil oli maksimaalselt pool aastat auto peal olnud puhas ja korralik sachsi sidur. Valdeku poolt pakutu, (mille ootamiseks läks üle kuu aja, kuna väidetavalt oli minu vent ühe teise auto peale rännanud) aga ülima kõntsa kihi all olev umbes aastast -92. Arusaadav ju, et ma seda nõus vastu võtma ei olnud.
Varsti kirjutan mootoriremondist ka. Praegu pole rohkem aega.
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Ain »

Puhastatud
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1974
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Ilves »

Tundub, et teema tehti nii puhtaks, et ka minu ja mu tuttavate positiivsed kommentaarid enda kogemustest Patriku ja CM-ga on maha võetud.

Tasakaalustuseks siis niipalju, et viimased 3 aastat olen eranditult CM-i kasutanud ja pole kordagi pettunud - kokkulepitud asjad tehakse kokkulepitud ajaks ära ja arve suurused on alati olnud selles suurusjärgus millest räägitud. Eriti happy olin tagasilla suure puksi vahetuse üle, mille eest UM soovis sirge näoga kasseerida ainult 2K tööraha + puks ("see on ikka väga suur töö") ja mille CM tegi ära kordades soodsamalt.

Kindlasti on keerulisemad olukorrad nö avatud arvega tööd - mootoriremont/kastiremondid kus väga palju selgub töö käigus, aga kahjuks on see paratamatus millega tuleb kasutatud autot ostes arvestada.
Kasutaja avatar
Ico
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 28.11.2005 12:40 52

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Ico »

patrik kirjutas:ei ole mina ome elu jooksul näinud autoomanikku kes on aja kirja pannud " teha täisremont"
...
võiks ikka mäletada, kuna alles see kevad lasin teie teamil sõidukil kõik vead üles otsida, teha teie poolt hinnakalkulatsioon ja pärast siis selle hinna eest kõik need vead kõrvaldada. Tulemus oli see et hea kui pool tööd ära tehti aga raha kulus 25% rohkem. Ei oleks olnud probleem kui kõik need vead oleks siis 25% kõrgema hinna eest kõrvaldatud aga paraku läks nii nagu läks.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas patrik »

kas see oli see kord kui klient arvas et varuosad on töö hinna sees?
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas patrik »

ja vead jäid kõrvaldamata ikka eelarve tõttu mitte oskamatuse pärast. sellest rääkimata et auto toodi ilma eelnevat aega kokku leppimata vaid lihtsalt vajuti uksest sisse. ime et ei vinguta tähtaja pärast.
( kui see nüüd see auto on mida ma mõtlen) sinna sisse mahtus veel vahepealne draama " mina pole selliseid töid küll tellinud"

mul ikka küsimus miks keegi ei pöördu tarbijakaitsesse, "kaua võib" saate või kasvõi võsa petsi poole?? sel puhul kui firma on süüdi peaks lahendus ju imekiiresti saabuma?
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
asd123
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 16.10.2006 11:38 09

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas asd123 »

Positiivse kogemuse kohta võib öelda, et kõik tööd Carmastersis ja Partriku juures on kenasti tehtud saanud. Töö kvaliteedis pole kunagi probleemi olnud, kõik jupid korralikult vahetatud ja mingit jama pole õnneks olnud.

Mis veid häirib on see, et Patriku käest pole kunagi ühtegi arvet saanud, vähemalt pole seda kunagi pakutud(ka siis kui veel töökoda lennujaama juures oli). Carmastersis on 50:50, vahest antakse arve, vahest mitte. Võibolla on see ka minu enda süü, et pole kunagi eraldi arvet küsinud. Lihtsalt OÜ-de puhul peaks see ikkagi nagu veidi kohustus olema, et arvet pakutakse.

Tööde valmimisest teatamisega on ka 50:50, mõnikord helistatakse ilusti, teatakse tööde summa ning millal võib autole järgi tulla. Teinekord aga tuleb ise vaeva näha, mitmeid kordi helistada vahetult enne tööpäeva lõppu (17.00), et kas auto saab ikka kätte või palju maksma läheb.

Diagnostika küsimus Patrikule minu poolt kustutatud, kuna ei ole selles teemas.
Viimati muutis asd123, 29.10.2010 10:06 36, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
olkapolka
Huviline
Postitusi: 333
Liitunud: 04.03.2008 18:13 50
Asukoht: Valga.

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas olkapolka »

Tervist! Minupoolne kogemus seoses cm-i ja Valdekuga.Pikka juttu ei viitsi toksida, aga see oleks ainult positiivne.Tehti tellitud tööd korralikult ja kõrvaldati hiljem töökäigus leitud vead (kokkuleppel).Töömees tegi veel reedesel päeval (pagana ilus ilm oli) paar tundi kauem, et ma ikka auto kätte saaks.Ainuke, et pean neile tagastama ühe kruvikeeraja, mis ilmselt kiiruga ununes autosse ;) .Pöördun oma auto tervise probleemidega nende poole ka edaspidi.Edu neile.
530d 135kw. touring 04.99a.
Selleks,et omletti teha,ei pea kana olema.
Kasutaja avatar
Ico
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 28.11.2005 12:40 52

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Ico »

patrik kirjutas:kas see oli see kord kui klient arvas et varuosad on töö hinna sees?
kardan et sa pead silmas midagi muud, kuna nagu minu eelmisest postitusest välja võib lugeda tuli tuvastada sõidukil esinevad vead ning anda hinnakalkulatsioon nende leitud vigade kõrvaldamiseks, mina kui tavainimene tõlgendasin seda kui tööraha + varuosad.
Suletud