CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Vaba teema
ash
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 16.04.2007 15:01 33
Asukoht: Tallinn

CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas ash »

Hei kõigile!

Pikalt siis mõtlesin, kas kunagi üldse teen seda teemat või mitte ja olin juba peaaegu maha rahunenud. Täna muutsin arvamust ja usun, et seda põhjusega. (põhjuse leiab üsna alt)

Olgu siis asi kuidas on ja lugeja võtku seda kas üksikisiku tragöödiat või leiab ka tõepõhja, sest olen kindel, et mina pole ainuke kellel kogemused selle kohaga negatiivsed.

Olgu siis kohe alguses ära öeldud, et töö kvaliteedi suhtes erilisi pretensioone polegi, kui siis ainult see, et õliste jalgadega oma tööruumidest autodesse joostakse ja Bemmidele iseloomulikud pehmed matid s*tasteks tambitakse - aga võibolla tuntakse end vabamalt odavamates autodes ja kallimatega on vastupidi.

Heakene küll, räägime siis ajaloost -juba päris mitmeid aastaid tagasi sai soetatud kolmetäheline elukas ja kuna räägiti mehest kes oskab autosid korda teha, sai ka oma suksut tema juurde viidud. aastad möödusid ja koostöö kliendi ja servise vahel tundus olevat täitsa tip-top, arvetel ka allahindlused ja töö kiire, kui just välja jätta need õlised matid mida ma pärast Fairy'ga küürima pidin...

Kogu selle pika aja vältel olin ma tutvusringkonnast üks väheseid (kaasa arvatud mu vanemad) kes vastu pidas Valdeku ülbele käitumisele. Sõbrad ja teised tuttavad olid juba ammu mujale jooksnud sest ei viitsinud seda juttu lihtslat kuulata, et kogu auto on nii p*rses ja suhtumist et miks sa üldse sellise rondiga sõidad... ning kui auto remonti viidi, siis enam telefonile enne ei vastatud kui auto valmis või tõesti midagi küsida oli.

Olgu siis öeldud, et üks sõber oli samuti jalamees üle kuuaja, kuna mitu nädalat istus tema auto pisivea tõttu hoovipeal nagu surnud raibe koos teiste kümnete autodega mis seal lihtsalt seisavad. Ka tema loobus selle servise kasutamisest peale ülbuste osaks saamist.

Meie tüli sai alguse suveperioodil, kui auto sai käigukasti probleemi tõttu sinna viidud. Kuna ma ei olnud nõus kohe käigukasti remontima, vaid lootsin leida sobivat kasutatut, mis alguses isegi tundus mõistlik kuid paraku markeering oli kõikidel kastidel vale mis kohale tariti. (mina muide ei toonud mitte ühtegi kasti kohale ja ei tunnista ka süüdi selles, et peaksin teadma mis marki kasti vedada või mitte vedada). Olgu - selles osas annan endale siiski õiguse otsustada - klient on kuningas ja ooteaeg mu enda probleem kui ma ise sellele lahendust ei leia ja ise seda tekitan.

Peale seda nädalat kasti otsimist ja jamamist sai lõpuks selgeks, et mõistlikum on vana kast korda teha. nii sai dabroo antud, sest autot oli juba kiirelt vaja - puhkused tulemas, ilusad suve ilmad mööduvad kiirelt..... aga siis kogu jama algaski. Kast võeti maha... ja tehti veel pisitöid. Kuna minu teada kasti kohapeal korda ei tehtud viidi see mujale... aga siis hakkas hämamine pihta. Selgelt on meeles, et kast oli tagasi töökojas ca nädal peale remonti viimist ning ootas auto alla panekut - tegu oli kolmapäevaga. Alguses sai viisakas oldud ja palutud, et auto reedeks ikka korda saaks, kuna nädalavahetusel hädasti autot vaja. Siis aga oli neljapäev see tore päev, kus minu kõnedele üldse ei vastatud ja reede lõunani ei vastatud ka, aga kuna ma "tark" inimene otsustasin teist telefoni kasutada võeti kõne kiirelt vastu... hakkas jälle hämamine, jah, me proovime õhtuks valmis saada. Loomulikult õhtul klient peab ise hulluma ja küsima, kaua ja kuidas - õhtul naerdi välja - neil on niipalju tööd ja remondimees läheb kohe minema, et tema põrutab Saaremaale ja uuel nädalal võtavad asja uuesti kätte. Loomulikult viskas ka mul tol hetkel rihma maha ja andsin sõnadele tuld, kaua võib ja miks ei osata öelda millal auto valmis saab, sest mina ju ei ole selgeltnägija ja ei pea teadma mis mida võtab. Väideti et tööd on palju... ja ei saa minu autoga tegeleda.

Aga ega järgmine nädal oluliselt targem polnud, vahepealsed kõned midagi ei leevendanud. Lõpuks kui helistati, et auto on valmis ja kästi sularahaga kohale tulla, olin ma muidugi kliendi listist maas, töökotta sisse astudes "suur isa" isegi tere ei soostunud öelda vaid käis kui postist (kliendist) tuimalt mööda.
Minuga tegeles muidugi teine mees, kes vähe mõistlikumast puust. Soodukaid muidugi polnud enam ammugi ja arve väänati korralik, reeglina oli küll kokkulepe et maksan ülekandega ja arvega aga kus sa sellega...
Sõitma hakates peale kuu aega jebimist ja närvitsemist auto käigukast ei töötanud endiselt nii nagu peab. Helistasin sama päev tagasi ja ütlesin et kast taob käike üles - alla, selle peale anti mulle hoopis käigukastimehe number et räägi temaga ja pühiti käed asjast puhtaks. Mõnes osas jäi lausa arusaamatuks suhtumine - maksa arve ebaühtlaselt töötava kasti eest ja räägi sellega kes seda tegi. Ausaltöeldes tol korral enam polnud isu vaielda.

Olgu siis nii kuidas oli, hing oli täis ja tõotasin mitte kunagi sinna enam tagasi minna - mitte otseselt töökvaliteedi pärast, vaid kogu ülbe suhtumise pärast, mis tekitas minus tunnet, et olen lüpsilehm on vana autoga ja minu aeg ei ole oluline, on oluline vaid papp mida udarast kilode kaupa välja pritsin.

Kogu suhtumine muutus totaalselt jaburaks just viimane nimetatud aasta, klient on see kes põlivitades ilmselt sinna sõidab ja palub et tema autot remonditakse, vastasel juhul võid saada ülbe suhtumise osaliseks. Kui saad teada kui p*rses su auto igaltpoolt on ja lubad seda ka korda teha, siis helistada ei maksa - sealt vastust ei tule kaua töödega läheb.

Tegelikult viimane piisk karikasse ongi nüüd siin - viimased inimesed minu tutvusringkonnast kellele ma soovitasin küll mitte sinna enam minna olid minu vanemad - juhtus alles nüüd. (ja nemad läksid vanas usus tema juurde, kuna tema selle auto ajalugu kõige rohekm teab) Auto võeti sisse sõnadega "too kohale selleks ajaks" ja siis hakkas sama nali pihta - mitu päeva autot ei näpitud, siis näpiti ja öeldi et tegeleme... siis läks jälle mitu päeva mööda kui oli totaalne vaikus ja autoga midagi ei tehtud.
Ja kõige parem - missiis, et tegu on minu vanematega ja oleme ühest perekonnast, arvas Valdek, et samast perekonnast inimsed - virutab teistkordselt. Nüüd siis kui soolane arve käes, polnud nemadki enam sõbralikus listis, igakordsed soodustused maha kistud ja auto anti vabaks kohesel maksmisel. Olgu... ma ei tea, mis puutuvad siia teised kliendid sellepärast, et meie omal vahel enam läbi ei saa ? Muide, koolitusturul on palju koolitusi, kus õpetatakse välja inimesi kuidas klientidega suhelda ja kuidas nendega läbi saada...

See,mis jääb arusaamatuks ongi see, et mille **** pärast lastakse inimestel oma auto remonti viia, kui seal tegeletakse 10ne autoga korraga ja 15 minutit ühele autole pühendatakse ?

Selline romuaed istub Valdeku service ees, annaks silmad ette ka mõnele lasnamäe tasulisele parklale, ainus vahe on see, et et ühes parklas sõidavad iga hommik enamus autosid minema ja päevaseks ajaks jääb seisma vaid mõni...
Kas tõesti suhtumine, võtame palju kliente sisse ja ei jõua ühtegi normaalselt valmis, on tänapäeval mõistlik ? Miks ei võiks ühte autot otsast lõpuni korraga valmis teha kui jupid olemas ja masin lihtsalt ootab ?

Aga niipalju ma ütlen ja korrutan uuesti nüüd kõigile ja siin avalikult, CarMastersisse ma ei soovita oma autot viia, kui sul pole just soodumus olla kliendina see, kes peab paluma ja põlvitama et ta auto sisse võetakse, või kui Sulle meeldib ülbe suhtumine mis sinu osaks saab.
Samuti ülemõistuse kaua oma autot remondist oodata ja agressiivne suhtumine telefoni küsimuse peale ajab samuti südame pahaks.

PS! Kui see teema pole õiges kohas, võiks selle mujale liigutada. Samuti on teretulnud teie arvamused - olen 100% kindel, et osadele on Valdek jumal, osadel aga arvamus nagu minul. See, et ma selle teema tegin, ei ole mitte mustamiseks vaid selgituseks, missuguse suhtumisega see Team seal töötab ja see, kas inimesed sinna lähevad või mitte või on samadel põhjustel seal käimisest loobunud, on igaühe enda valik.

Kuna ilmselt tuleb siit terav diskussioon, siis laske käia!

Päikest!
Atsu
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 18.10.2009 14:39 44

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Atsu »

Vigu mõeldakse juurde ja mitte vähe. V juures täiesti p....s detail osutub teises töökojas täiesti korralikuks mille vahetamiseks põhjust ei nähta.
Viimati muutis Atsu, 06.10.2010 18:28 52, muudetud 3 korda kokku.
Baur TC
Huviline
Postitusi: 412
Liitunud: 15.01.2005 21:48 38
Asukoht: Palamuse
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Baur TC »

Enda arvamus ei ole üldes seotud antud juhtumidega, sealt ma ei oska ja ei taha midagi kommenteerida.

Aga tahan üks asi kindlasti välja tuua. Olen siin Eestis pidevalt autoremonditöökojad näinund ja eriti üks asi paistab silm.

Väga tihti näen tõstuki otsas midagi mis peab pigem Kuusakoskis oma elu lõpetama kui veel liikusosaline olla.
"Rahvas" soidab töökojast sisse, lukksepp tutvub olukorrast ja ütleb umbes eelarve suurus, siis raputab omanik pea ja lahkub remondimata autoga. Mis nüüd juhtub? Pöörame silmad ja vaatame siin otsingukuulutused läbi - keegi otsib üks kasutatud amort või kasutatud pidurivaruosad!

Uskumatu, mis ostja nendest tahab? Mina näen ainult üks eesmärk, kui keegi murdab minu töökojast sisse siis ma löön ta sama amordiga vastu pea ja siis viskan piduriklotsid järgi kui ta laseb jalg

Miks ma seda välja toon? Kujutame ainult ette, tegeleme juba pikalt kogu aeg sama klientuuriga, ja ikka sama jama, kliendid tahavad suured autod (või tehnika puhul nõudlikud nagu BMW) aga väga väiksed arved. See annab pikas perspektiivis ikka paha tuju ja on lihtsalt kurb. Ma olen kindel, et see olukord ei soosi just eriti viisakas suhtlemine kõigidele kliendidega. Nii juhtuvad apsakad kliendisuhtlemisest, tean seda, sest ka minu valdkonnas on vahepeal sama olukord. Aga tean, et autovaldkonnas on olukord tunduvalt hullem ja see on üks põhjus miks mina ei tegele Eesti autoäriga või remondiga.

Just my 2 cent

N.B. kokkupuude Valdekiga oli siiamanini meeldiv, otseselt teenused ei ole eriti tarbinud (suur vahemaa) ja kasutan Patrick´u oskused kui BMW elektrika/elektroonika on suuremad mured ja kuni siiamanini olen teenustega rahule jäänud.
E36 325 kabriolett
E 34 530i Schnitzer-väike Sport Paket
Kasutaja avatar
lauri86
Huviline
Postitusi: 545
Liitunud: 27.01.2004 18:51 51
Asukoht: tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas lauri86 »

Pikalt mõtlesin, kas postitan siia, või mitte, aga siiski..
Valdekuga puutusin kokku juba aastaid tagasi ja tööde kvaliteedile tõepoolest ei saa miskit ette heita, aga viimasel ajal viib tee sinna remondikohta üha vähem või siis üldsegi mitte ja just kliendiga suhtlemise ja sellise justkui üleoleva suhtumise pärast. Muidugi saan aru, et igaühega ei viitsi ja ei ole aega pikki jutuajamisi maha pidada, aga nagu ash kirjutas, siis kuidagi imelik on kuulda iga jumala kord, kuidas kõik ikka täitsa pe*ses on. Aga eks see on igaühe oma valik, kus oma autot remontida. Loodan, et kellegi tundeid oma mõtteavaldusega ei riivanud.
320d `02
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Pille »

Valdekuga kokkupuuteid ei ole olnud. Küll aga leian, et klient valib jalgadega, kuhu ta jalad oma rahakoti viivad. Parim reklaam on sõbra soovitus ning samuti ka antireklaamiga. Kui klient ei ole temasse suhtumisega/suhtlemisega rahul, võivad need jalad minna mõne teise töökoja uksest sisse. Lihtne. Eks iga ettevõte kujundab ise oma maine vastavalt kliendisuhtlemisele.
daniil_d
Huviline
Postitusi: 485
Liitunud: 31.12.2008 17:41 12
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas daniil_d »

Ise külastasin seda töökoda umbes aasta aega tagasi, võib-olla rohkem. Nimelt oli vaja diagnostikat. Helistasin, sai kokkulepitud aeg millal tulla võisin. Aja sai kiiresti, kui ma ei eksi siis kohe järgmisel päeval. Tulin kohale, tehnika pandi külge, loetud sekundid - viga teada. Vea põhjustajaks oli siis vigane lambda andur. Kohapealt oli võtta kohe uus, külge, uuesti diagnostika - kõik korras.

Teenindus kiire ja konkreetne.
Võta pikem samm, kulub vähem talda!
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Madis. »

Patrik ei ole CarMastersi töötaja.
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Annely »

Kuna alates minu postist ei suuda isegi google cache teemat taastada, siis kirjutan lühidalt.

Minul ainult positiivsed kogemused Carmastersiga.
Ostsin auto 3a tagasi ja loomulikult hakkasin kohe netis surfama igast infot. Leidsin EBK foorumi ja sealtkaudu ka Carmastersi. Esimese asjana viisin auto loomulikult kohe UMi, ikkagi esindus. Seal tehti põhjalik ülevaatus ja anti kaasa hinnapakkumine 30K töödele. Olin veidi õnnetu ja otsustasin siis auto Tallinna viia. Pange tähele - ma polnud kunagi varem Valdeku juures käinud, aga viisin auto tema õuele ja sõitsin ise 2 nädalaks riigist ära. Saatsin mingi hetk talle isegi sõnumi, et loodetavasti on auto tagasi tulles alles, mitte varuosadeks müüdud :D Igatahes tulin tagasi, auto oli tipp-topp korras ja arve 15K (enne lahkumist ütlesin, et esimese remondi osas on mu taluvuspiir 20K, seega tehku ära kõige karjuvamad asjad). Mul jagub ainult kiidusõnu.

Peale seda olen sinna garaazi veel mõned korrad sattunud, iga kord rahulolevana lahkunud. Mujal pole autot remontimas käinud, veermik on vaikne ja mootor kuiv. Tagasilla silikoonpuksid, esipidurid+kettad, intercooler, veepump, esimesed rattalaagrid, õõtsad ja puksid ees - kõik on seal vahetatud ja kestavad ideaalselt. Isegi parktulepirni olid poisid nõus jõuga välja juurima ja ära vahetama. Kui rehvivahetuse vennad olid vargapoldid püssiga kinni lasknud, siis Carmastersi poisid puurisid need välja ja panid uued asemele.

Ma arvan, et minu hea suhe selle firmaga saigi alguse sellest, et ma viisin auto sinna ega seadnud ajalist limiiti - Valdek ise ütles ka, et nii on hea tööd teha, kui saab ise tempo valida. Ma saan aru, et kõigil pole seda võimalust, aga eks probleemid tavaliselt sealt algavadki, kui aja osas on osapooltel erinevad arusaamad. Töötan ise alal, kus iga päev paar-kolm inimest helistavad ja neil on "hirmus kiire asjaga", kuid mul ei ole võimalik kõigile kiiresti vastata. Ikka peab keegi olema esimene, teine, kuueteistkümnes....

Valdekule soovitan süda külmaks teha ja vähem tööd vastu võtta.
Minul pole nende tööle etteheiteid ja mure korral lähen ikka nende juurde.
Kasutaja avatar
tonisk
Huviline
Postitusi: 357
Liitunud: 25.08.2007 18:54 32
Asukoht: Palmse

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas tonisk »

Kriitika talumises ja vajadusel süü tunnistamises pole miskit häbiväärset, minu arust edasiviiv jõud firma puhul, seda kõike muidugi faktide korral. Jõudu soovides arenevale firmale, antud juhul Carmasters´ile.
E36 320. 95/11
ash
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 16.04.2007 15:01 33
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas ash »

Kuno_T kirjutas:
ash kirjutas:Sõitma hakates peale kuu aega jebimist ja närvitsemist auto käigukast ei töötanud endiselt nii nagu peab. /---/
Kastiga oli selline lugu, et see TULI korda teha (sinu enda seletused olid eespool, et sul polnud alternatiivi). /---/
Olgu, kuna tahad detailidesse langeda, siis palun.
Seda, kas kast endiselt töötab või mitte, ma ei tea- sest minust jäi see auto seisma peale 3 päeva sõitu, sest närvid lihtsalt ütlesid üle - 20 k raha magama pandud ja tulemus nagu bellarussil. For what ? Ostsin uue auto ja olen rahul.

Detailidest endast - MINA ei ole remondimees, ma kasutan autot sõitmiseks ja võin Sulle 100% kindlalt väita, et tean aega millal kast hakkas käike üles alla-loopima, aga enne seda töötas laitmatult ja oli ta juba siis boostitud (ca aasta enne) . Kardaanivahepuksi idee tekkis mul omal tõesti, sest tuttav pääses lihtsalt sellest raputamisest selle sündroomiga kohalt minnes. Aga nagu näed, tõestasin uuesti - ma ei ole remondimees ja eksisin. Ma ausõna ei tea mis selles kastis kõik ära vahetati, turbiin ja muud vidinad - aga kas peaksingi teadma ?

Aga milles probleem ? Kui ei meeldi vanu "panne" remontida, siis võiks ju eriala vahetada, hakata kokaks või kunstnikuks, siis ei too keegi mingeid surnud raipeid hoovi peale ja ei pea ka raha võtma ja hiljem kriitikat taluma. Või siis võiks sildi panna, et alla 2010. aasta autosid me ei remondi ??

Ütlen ausalt - minu probleem see pole kui mehed ei suuda vana autot korralikult sõitma panna, mina maksan selle eest, et see korda tehtaks - kuna tehnika on vana, ja teadmised justkui teil, peate olema teie loovad ja suutma vead kõrvaldada.

Kui nüüd väheke eestpoolt lugeda, siis ma ei rääkinud PORISTEST mattidest vaid ÕLISTEST mattidest. Ma arvan, et ka vaegnägija teab ja on näinud, millise vana õli kihi all Valdeku garaazhi põrand on. Kui sa seal päev otsa ringi käid ja samade jalgadega autosse tuled, siis just nii juhtubki nagu eespool kirjeldatud :)

Üleüldse ei süüdista ma kastimeest (Sind) vaid nentisin lihtsalt teemas ära, et kast lööb käike üles alla. Jutt on pelgalt muust, kui sellest tühisest kastist, kui nüüd korralikult teemat lugeda...

Päikest!
ash
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 16.04.2007 15:01 33
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas ash »

To: Kuna_T - Nagu seinaga räägi. Sa ikka loe korralikult mida ma kirjutan, tundub et osad read jäävad vahele - kast oli nahas ja ma ei proovinudki väita, et sa korras kasti remontima pidid :lol:

Korrutan uuesti üle - ei ole remondimees, ei peagi teadma mida sina või teised teevad ja ei huvita ka väga palju, seepärast ma ju Teie teenuseid kasutasingi?!?!. Nagu näha siis suhtumine on endine kogu Garaazhil kus klientide autod on pannid.. ;)

PS! Eriala mina küll vahetama ei hakka, see mida ma teen, seda hästi teen ja pole põhjust muretsemiseks. Küll aga tekib kahtlus Teie puhul peale sellist kummalist kirja. Ühesõnaga, klient on süüdi kõiges - et ta vana autot kasutab ja kõik need autod nii p*rses on.

Siit üleskutse kallid kodanikud, ostame homme kõik tutikad autod ja käime ainult korralises hoolduses esinduses, siis pole probleeme mida mõned mehed hiljem remontima peavad !! :mrgreen:
TimoA
Huviline
Postitusi: 770
Liitunud: 28.04.2004 15:54 34
Asukoht: tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas TimoA »

Tere tere
TO: Kuno_T
Miks sina äkki meie klientide pärast muretsed.
Kuna see on ainult hobi, siis polegi sel suurt tähtsust, Kas neid käib päevas 1 või kuus 1.
Ja kuna päeva tööd hakkab juba nii palju olema, siis võibolla varsti ei jõuagi selle BMW teemaga eriti enam tegeleda üldse.

Nii et, peace Kuno. Võta vabalt. ja ära ka kõiki autosid romudeks sõima.
Mul võibolla endalgi läheb millalgi vaja et sa kasti remondiks.
Nugade peale ei ole mõtet ju minna :)

Kuno_T kirjutas:Kui sa nii keevaline oled, kauaks sulgi neid kliente jätkub ja varsti oled ka siin listis, :). tegelikult juba oledki, minu jaoks :P

Mis puudutab kastide remonte, siis olen neid teinud ca 15 aastat ja näe, siiani elus, mis sest et remondiks tuuakse enamsues ikka p..s kaste, millel on igasugused tõved küljes ja enamus vigu tuleb 1-korraga välja "raalida". Sa tee ka midagi 15 aastat järjest ja siis räägime.

Kuid mis puudutab pees ja romud, siis eks nad ikka enamsues on küll- mul on praktilsi näiteid küll, viimane näliselt tühise probleemiga E46, mis ei tahtnud tühuikäigul käia (lihtne viga ju, loll "tanavalukksepp" arvab, et küürida vaja vaid "tühikäigumootrit"), millel tuli tegelikult pool mootorit laiali tõmmata. Sellepärast mul poldiki aega siin teiega tatti pritsida ja rohkem ei viitsi ka, ärgitage nii palju, kui jaksate.
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Seigo »

Kuno_T Mida sa hädaldad? Kui sul nende niinimetatud vanade pannidega on niipalju jama, siis sul on suu peas ja öelda, et ei võta tööd ette ja kõik!!! Või ei hakka mõistus uuematele autodele peale?
Igatahes kui on mingeid lahkarvamusi, siis saage Ülemistes kokku ,tehke nii nagu soovitati! Või siis ajage autod rajale :mrgreen: :mrgreen:

Ja üle üldse mis kuradima lasteaed siin koos on? Kui ollakse nii õrna hingega ja kriitikat ei kannatata, siis parem ärgu ronigu siia foorumisse üldse, minge istuge Delfis!

Tõesti naerma ajab üldse see kogu foorum viimasel ajal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Riivo »

Üldiselt on suhtlemine kõige alus. Kui läheb kauem, andku teada...kui on veel mingi probleem, andku teada...paljude firmade juures isetegevus ja sügav pohuism käivad ikka väga pinda...juhtum kus inimene viis oma auto remonti hommikul suht väikese asjaga ja nagu lubatud õhtul sellele järgi läks siis seisis masin tõstukil ja isegi poldud võtit peale pandud sinna...väike hirmutus ilma kaelteta meeste poolt ja auto oli tunniga remonditud....on seda siis vaja?
Kui lubad siis tee...kui on miski jama, anna teada...mitte ainult remondimees vaid ka klient on inimene ja ka tema on planeerinud oma aega, kaasates sinna plaani ka remondifirma antud lubaduse.
Paljud probleemid jäävad olemata kui on olemas suhtumine mitte ei ülbitseta nagu mingi puberteet. Auto vanus ja kui ront ta on ei oma siin mingit väga olulist tähtsust.

Aga jälle on teema offtopicuks läinud.
´17 4Drive
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas hillarr »

Nüüd ei suuda enam mina ka vait olla. Ise ei ole autoremontija, aga tegevusalaks IT ja seetõttu tuleb endalgi tuttav olukord ette millega siin osadel kasutajatel häda on.

1) Vana tehnika remontimine on väga tänamatu amet ja nendele inimestele, kes ise igapäevaselt midagi ei remondi/hoolda, ei jõua see tihti kohale kuidas võib oma aja planeerimisega lõhki minna. Kui sul veel samas tuleb uksest ja aknast kümme uut inimest oma probleemiga, et neil kohe täna vaja ja neil töö seisab. Ja kui üritad vastu tulla ja võtad ikkagi ette, kuid samas midagi kindlalt ei luba, siis päev/kaks hiljem on neil see juba meelest läinud ja hakkavad nõudma, et miks nende vigane seade pole korras. Kujutatakse ette, et remondimehed on robotid ja teevad 24/7 tööd ja neil eraelu pole.

2) Kui pärast remonti ilmneb viga uuesti, siis tuleb probleemiga samasse töökotta tagasi sõita, mitte hakata telefoni või foorumi teel lahmima. Vanade asjade puhul on alati see oht, et parandad ühte aga käte vahele laguneb veel kümme teist juppi ära ja vahest võidki remontima jääda, aga normaalselt toimima ikka ei saa või siis suure vaeva ja hinnaga mida omanik pole nõus kinni maksma. Kellele ei sobi siis mingu UM'i, kus pannakse tutikas jupp vana putitamise asemel. Aga pärast ärge hädaldage, et näe seal töökojas ei viitsita üldse remontida, vaid krutitakse alla ainult uusi jupikomplekte.

3) Kui auto on ülipuhas, siis võiks ise paberi enne remonti viimist matile peale visata või kui ühe korra määriti siis öelda, et paluks puhtusest lugu pidada. Ausalt öelda paljude inimeste autod, kus ma istunud olen, on nii räpased, et ma tahaks kile alla panna selleks, et ennast mitte määrida. Kellel häda on, siis paluks minna jälle UM'i kus on suured ja puhtad ruumid ning selle eest ka kallimat hinda tuleb maksta

4) Paljudele inimestele ei jõua ikka veel kohale, et tänapäeva tehnikat ei saa enam remontida ja üleval pidada nii nagu asjad kommunismi hiigelaegadel käisid. Tehnika on kordades keerulisem ja paljud süsteemid projekteeritud nii, mis polegi mõeldud lappimiseks ja parandamiseks vaid kas maha kandmisele või tervete organite ringi vahetamine. Ja kui mõni remondimees ütleb, et ta teatud asju ei paranda, siis see ei tähenda oskuste puudumist, vaid ta on lihtsalt kursis, et nende juppide remontimisest tuleb rohkem jama kui kasu. Kõikide valdkondadega ei jõua tegeleda ja eks igaüks spetsialiseerub sellele, mis ta ise soovib.

5) Kui kellelgi mõne töökojaga häda on ja koostöö ei suju, siis palun valige mingi teine koht, mitte ärge katsetage kümme korda kuniks koguneb iga pisiasi hinge ja siis lõpuks siin foorumis plahvatab. Lasnamäel ja mujal on igasugu urkaid jalaga segada, mida pärast hea Võsapetsi või Kaua Võib vahendusel lahendada, kuidas autot tagasi ei anta ja läbi lubati peksta :)
Viimati muutis hillarr, 26.09.2010 19:46 24, muudetud 1 kord kokku.
Charger
Huviline
Postitusi: 218
Liitunud: 03.03.2006 11:35 50

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Charger »

Lisan ka siia oma probleemi siis Carmastersiga. Ei suutnud ka mina enam vait olla.. :lol:

Käisin vaatamas üht mootorit mis tal müügis oli (6se peal) ,mis pakkus mulle huvi. Läksin kohale , sai räägitud nagu ikka müügi-ostu juttu , mis korras on jne. Õlikorgi all oli mingi valge ollus. Küsisin kohe ,et kas kaanetihend läbi ? tema vastuseks ,et ei ole ,auto on seisnud pikalt. Sama ollus oli ka õlivarda peal. Mina kui mitte mehaanik uskusin teda kuid natuke ikka oli kahtlus sees. Mootor töötas muidu ilusti kui jättas välja väike klapiklõbin mis on üsna kökimöki. Kuna oli vaja kiirelt mootorit ja hind oli muidugi räige otsustasin ,et ikkagi ostan ära. Enne ostu leppisime kokku temaga ,et võtab mootorilt elektri küljest ( minu arust kuulub elektri alla aju, juhtmestik,genekas) Selge. Leppisime kokku ,et kui mootoril mingi viga küljes ,et ostab tagasi , ehk siis annab mulle garantii ,et see mootor on laitmatus korras. Mina heausklikult uskusin seda venda. Tulin siis järgmine päev mootorile järgi ja avastasin ,et maas vedeleb PUHAS plokk ja kaas :shock: Sai siis küsitud ,et mis värk on, elektri pidid ju küljest võtma jne ja vastuseks tuli umbes ,et mida sa tahad selle raha eest saada(ei olnud mõni tuhat). Sisselaske kollet,v.laskekollet ,isegi veepumpa ei olnud, ja lisaks karterit ka mitte :D :D :D Siis kui sai valdekuga seal räägitud ja öeldud talle ,et kle sa pidid elektri ainult ju võtma ,siis tuli Patrick ,et kle mida sa mölised siin :shock: siis mõtlesin ,et okei suhtumine siin firmas. Tüüp kes ei puutu üldse asjasse tuleb kaagutama kõrval. Mis seal ikka , mul oli kiirelt mootorit vaja ja mõtlesin ,et ei viitsi närve rohkem kulutada(kolled ja muu kama oli endal olemas õnneks) sai mootor kuuti visatud.

Hiljem tuli välja ,kui mootor peale sai ,et plokikaanetihend läbi ja kaas kõver :evil: :evil: :evil:

Sai kõne tehtud Valdekule, kuid ei vastatud, mõnuz. Sai kiri saadetud talle , ei vastatud. Nii palju siis garantiist jne. Ülelend. Eks kunagi tuleb neile see piix tagasi, mis teistele teevad :)

Edu, Carmasters.
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8450
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Tarmo »

Kui keegi veel ei ole teemaalgataja postitust lugenud siis see algas sedasi :

"Olgu siis kohe alguses ära öeldud, et töö kvaliteedi suhtes erilisi pretensioone polegi, kui siis ainult see, et õliste jalgadega oma tööruumidest autodesse joostakse ja Bemmidele iseloomulikud pehmed matid s*tasteks tambitakse - aga võibolla tuntakse end vabamalt odavamates autodes ja kallimatega on vastupidi"

Siin aga lahmitakse ma ei tea mille üle.

Kõigepealt lugege teema läbi ja siis hakake püsse paugutama. :roll:
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
randolsd
Huviline
Postitusi: 280
Liitunud: 03.02.2008 18:27 21

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas randolsd »

Miks on suurem osa nii, et Remondimees ei või helisada ise, et autoga läheb kauem???

Miks Remondimees peab taluma mingeid häirivaid Kliendi könesi mis pikapeale närvi ajavad ja siis juba sealt see suhtlusprobleem alguse saabki???

Kas on kliendi probleem kui on vöetud töid ylearu???

Miks raisata mölemapoolset aega ega suhelda inimese moodi???
Kas jälle tuleb vastuseks, et tegemisi palju... Uued kliendid ootavad aga vanadega on asjad alles keskel või ei ole alustatudki..

Huvitav kas arstid "inimese remontimisel keset operatsiooni" saavad endale sellist teemat lubada???

Paistab, et see teema ei vii mittekuhugi ja keegi ei taha oma vigadest öppida.

Loeme siis huviga jälle uusi postitusi:)
e39. 99a. 535. tumesinine. manual. M-pakett. <--- Müüdud.. Thank you GOD:)
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas hillarr »

randolsd kirjutas:Miks on suurem osa nii, et Remondimees ei või helisada ise, et autoga läheb kauem???
Eks juhtub ikka, et vahepeal ununeb helistada, kui palju tööd on. Aga tihti peale on see asi, et pole justkui midagi veel öelda, sest probleem pole täpselt selgunud. Ei jõua ju kogu aeg helistada, et veel ei tea aga ma tegelen. Kui selleks võtta eraldi inimene kes kogu aeg helistab, siis suureneb kohe teenuse hind.
randolsd kirjutas:Kas on kliendi probleem kui on vöetud töid ylearu???
Aga need samused kliendid hakkavad ju siis kohe hädaldama, et mis mõttes ei saa või mis mõttes kahe nädala pärast on aega. Tuletame meelde kunagisest UM'i teemast kuidas kõik ohkisid kui buumi ajal oli 2 nädalat ooteaeg.
randolsd kirjutas:Kas jälle tuleb vastuseks, et tegemisi palju... Uued kliendid ootavad aga vanadega on asjad alles keskel või ei ole alustatudki.. Huvitav kas arstid "inimese remontimisel" saavad endale sellist teemat lubada???
Sul puudub vist lähem kogemus arstiteenustega, aga seal olukord veel hullem. Mul tuttav pidi pool aastat oma seljaoperatsiooni aega ootama.

Ja lõppudelõpuks iga firma otsustab seda ise, kuidas ta oma äri ajab. Et kas teeb kõik üksi või ajab äri suuremaks ja langeb mingil määral kvaliteet. Fakt on see, et ükski töötaja ei tee ilmaski tööd sellise innuga nagu sa ise. Ja sa ei jõua ju kõigil korraga kukil istuda. Seni kuni ühte noomid on järgmine juba uue s*taga hakkama saanud. Eks kõik projekti- ja töödejuhatajad teavad isegi millest ma räägin. Sa ei saa ju hakata ülemust isiklikul tasemel sõimama, kui töötaja on kehv. Kas toote päevavalgele ka siin meediast tuntud suurte ärimeeste eraelu kui toidupoest saad kehva toote või hind jälle tõuseb?
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Riivo »

hillarr kirjutas:bla-bla-bla...Ja lõppudelõpuks iga firma otsustab seda ise, kuidas ta oma äri ajab....blablabla
seega....kui olete hakanud klienditeenindusfirma omanikuks-eestvedajaks ümmarguses mõistes siis on firma olemus-jõudlus-sisekliima-kvaliteet ikkagi teie enda teha...mida parem see on seda rahul rohkem on kliendid ja edukam äri....harjuge kannatama kriitikat kui sellel on alust ja leidke lahendusi mis oli valesti ning kuidas hakata seda probleemi lahendama/minimeerima näiteks. Ei saagi klienti süüdistada selles kui ta vingub et järjekorrad pikad...selles ei jää firmale süüd, töö pole vastu võetud..mis teha, elu on selline...kui kannatab siis ajaks saab masina remonti tuua "kahe nädala pärast"...kui ei kannata siis leiab kiiremalt teise koha...aga kui liigse mahu pärast ei jõua firma tööd lubatud ja inimliku aja piires valmis siis see on juba teisest valdkonnast küsimus ja tegu on juba vastutusega oma sõnade eest...suur tükk ajab ikka suu lõhki. Ära luba kui sa ei suuda või luba piisava varuga, inimesel alati hea meel kui asi kiiremini valmis saab.
´17 4Drive
Charger
Huviline
Postitusi: 218
Liitunud: 03.03.2006 11:35 50

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Charger »

Tarmo kirjutas:Kui keegi veel ei ole teemaalgataja postitust lugenud siis see algas sedasi :

"Olgu siis kohe alguses ära öeldud, et töö kvaliteedi suhtes erilisi pretensioone polegi, kui siis ainult see, et õliste jalgadega oma tööruumidest autodesse joostakse ja Bemmidele iseloomulikud pehmed matid s*tasteks tambitakse - aga võibolla tuntakse end vabamalt odavamates autodes ja kallimatega on vastupidi"

Siin aga lahmitakse ma ei tea mille üle.

Kõigepealt lugege teema läbi ja siis hakake püsse paugutama. :roll:

Kogu see trall algas eelmisest teemast ,mis ära kustutati. Aga miks ei võiks inimesed oma arvamuse siin välja öelda ,kui tõesti see nn. firma ei ole eriti heas nimekirjas ? Vähemalt nende inimeste silmis keda see firma on "nöörinud" või kuidas ise tahate seda nimetada ,klientidesse hästi suhtumine w ? :D
Mul pole enam midagi öelda vaid jälgid põnevusega millal Valdek isiklikult midagi lisab, vaevalt seda juhtub, ta ei vasta isegi telefoni kõnedele, rääkimata privaatsõnumitest foorumis.
Atsu
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 18.10.2009 14:39 44

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Atsu »

Charger kirjutas:Tulin siis järgmine päev mootorile järgi ja avastasin ,et maas vedeleb PUHAS plokk ja kaas :shock: Sai siis küsitud ,et mis värk on, elektri pidid ju küljest võtma jne ja vastuseks tuli umbes ,et mida sa tahad selle raha eest saada(ei olnud mõni tuhat). Sisselaske kollet,v.laskekollet ,isegi veepumpa ei olnud, ja lisaks karterit ka mitte :D :D :D Siis kui sai valdekuga seal räägitud ja öeldud talle ,et kle sa pidid elektri ainult ju võtma ,siis tuli Patrick ,et kle mida sa mölised siin :shock: siis mõtlesin ,et okei suhtumine siin firmas. Tüüp kes ei puutu üldse asjasse tuleb kaagutama kõrval. Mis seal ikka , mul oli kiirelt mootorit vaja ja mõtlesin ,et ei viitsi närve rohkem kulutada(kolled ja muu kama oli endal olemas õnneks) sai mootor kuuti visatud.

Hiljem tuli välja ,kui mootor peale sai ,et plokikaanetihend läbi ja kaas kõver :evil: :evil: :evil:

Sai kõne tehtud Valdekule, kuid ei vastatud, mõnuz. Sai kiri saadetud talle , ei vastatud. Nii palju siis garantiist jne. Ülelend. Eks kunagi tuleb neile see **** tagasi, mis teistele teevad :)

Edu, Carmasters.

Küsisin minagi seda mootorit 6-se pealt. Pidi tip top olema ja küsiti 10 kilo. Järelikult lisaks suhtlus probleemidele, petavad kodanikud täiesti teadlikult kliente. Küsimus: miks mootorit tagasi ei vii??? Miks üldse ta kaasa võtsid?? Kui lugeda vanemaid poste saab kodanikest päris hea pildi. Meelde tuleb mingi alt ärakadunud lsd, tahmatükid, Patricku üleolevalt ülbed postid ja niii edasiiii. Kindlasti olete oma töös parimad, aga vaevalt et asendamatud. Kui on ka üks ainus rahulolematu klient tasuks oksad koomale lasta ja mitte õigustada ennast siin.
Charger
Huviline
Postitusi: 218
Liitunud: 03.03.2006 11:35 50

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Charger »

Miks ma ei viinud tagasi ?
Esiteks ma helistasin ja ei vastatud. Ei vastatud ka sõnumile ja siis sai selgeks ,et lasti üle põmst. Lähen sinna ja öeldakse ,et käi kuu peale oma mootoriga , me ei tee midagi või siis me teeme jah korda ,aga anna raha :D :D

enda närvide raiskamine. No selles suhtes ,et head reklaami saab ikka jagada selle koha kohta :mrgreen:
Peaks selle teema Sticyks tegema :roll:
Atsu
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 18.10.2009 14:39 44

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Atsu »

Head reklaami teevad mehed endale, mis muud. Kohe hüppab mõni tulihingeline Mihkel, ringkaitse õlinäpp Kuno T või sir Patrick isiklikult siia ja kuuleme kõike muud, kui seda et mehed tunnistaks oma vigu. Aga mina saan oma suhtumist väljendada ainult sellega et boikoteerin sellise suhtumisega remondimehi. Pole hullu, autod on alati korda saadud, kahe mehe kadumine remondimaailmast minu jaoks on kuresitt läänemerre, ja minu kadumine nende jaoks sama. Kui neil kaob aga rohkem potentsiaalseid kliente, siis ehk muutub ka suhtumine uute klientidega paremaks.
Viimati muutis Atsu, 27.09.2010 22:30 56, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8450
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Tarmo »

Minu viide oligi eelmise teema algusega :P
Charger kirjutas:
Tarmo kirjutas:Kui keegi veel ei ole teemaalgataja postitust lugenud siis see algas sedasi :

"Olgu siis kohe alguses ära öeldud, et töö kvaliteedi suhtes erilisi pretensioone polegi, kui siis ainult see, et õliste jalgadega oma tööruumidest autodesse joostakse ja Bemmidele iseloomulikud pehmed matid s*tasteks tambitakse - aga võibolla tuntakse end vabamalt odavamates autodes ja kallimatega on vastupidi"

Siin aga lahmitakse ma ei tea mille üle.

Kõigepealt lugege teema läbi ja siis hakake püsse paugutama. :roll:

Kogu see trall algas eelmisest teemast ,mis ära kustutati. Aga miks ei võiks inimesed oma arvamuse siin välja öelda ,kui tõesti see nn. firma ei ole eriti heas nimekirjas ? Vähemalt nende inimeste silmis keda see firma on "nöörinud" või kuidas ise tahate seda nimetada ,klientidesse hästi suhtumine w ? :D
Mul pole enam midagi öelda vaid jälgid põnevusega millal Valdek isiklikult midagi lisab, vaevalt seda juhtub, ta ei vasta isegi telefoni kõnedele, rääkimata privaatsõnumitest foorumis.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Seigo »

Kuno_T kirjutas:Möla asemel võiks rahvas vastata järgmisele küsimusele:

Kui töö käigus või pärast 1 töö tegemist selgub, et autoga on veel probleeme, kas need peab töökoda tasuta ära lahendama ja kas töökoda pidi tööd ette võttes eeldama, et võib veel ilmneda probleeme? Siis saaaks järeldusi teha teema tehnilise poole pealt. Organisatoorseid küsimusi ma ei viitsi rohkem lahata, kuna need ei puuduta mind.

sellejaoks võetakse kliendilt telefooni number ja teavitatakse kui tekib mingeid muresi. Kui oled seda tööd teinud varem siis tead ju mis võib juhtuda... Sul vist puudub kogemus suhelda kliendiga!!!!
Viimati muutis Seigo, 27.09.2010 17:57 50, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
jõmmu4
Huviline
Postitusi: 614
Liitunud: 25.08.2008 20:51 49

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas jõmmu4 »

Täitsa jube, mis raha ahnus inimestega teha võib. Minu kaastunne teile.
______________________________
Vahest harva halva teega sõidaks maagi BMW-ga
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Kustas »

Mõtlesin oma postituse üle järgi ja leidsin, et sel postitusel pole mingit pointi :).

Peace
Viimati muutis Kustas, 26.09.2010 18:57 16, muudetud 2 korda kokku.
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
tanel25
Huviline
Postitusi: 771
Liitunud: 29.05.2007 19:28 18

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas tanel25 »

Kas Valdekul on ka midagi lisada? :roll:
4x6=1x nädalas
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Hans »

tanel25 kirjutas:Kas Valdekul on ka midagi lisada? :roll:
Stsenaarium näeb nüüd ette ühe korraliku publiku ulu: Uuuuuuuuuuuuuuuuu..

Ja kohe otsa nüüd kõik plaksutame käsi ning jalgu trampides hõikame kooris : VALDEK, VALDEK, VALDEK...

Keegi X võiks veel vahele hõigata et: Tõmmake rattale!... Pange põlema!

(Tahaks ka juba verd näha. :))
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Suletud