EBK=kommunism?

Vaba teema
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

EBK=kommunism?

Postitus Postitas wirx »

Miks selline pealkiri....???
mäletan veel aegasid, kui igasugu komiteed kontrollisid täpselt mida sa teed ja ütled, kui ütlesid/tegid midagi valesti said karistada ja selle mis on õige ja mis on vale otsustas nõukogu...

Hetkel on umbes sama seis BMW foorumis, kui ma panen üles teema, kus teavitan inimesi ühest üritusest, mis on igati legaalne, siis see teema kustutatakse, kuna äkki muidu juhtuks mõni silmapaar seda lugema ja inimesed astuksid "valele teele"
Huvitavaks teeb asjaolu veel see, et see on aasta esimene tõsiselt võetav autode kokkusaamine ja BMW klubi kui auto foorum otsustab samal päeval minna koerte varjupaika korrastama(mis on ise enesest igati hea idee, isegi aitamas käinud), et suunata eemale hingi "keelatud nimega üritusest"...siiski oleks minu arust igati mõistlik minna koeri aitama....juhul kui oleks tegu loomakaitse seltsi, mitte auto klubiga.

No eks muidugi räägitakse maine rikkumisest, et kui BMW klubi logoga piltidepealt näha, siis on paha-paha...sellejaoks on idee ka juba olemas, tuleb minna mingi muu autoga....milleks??? kui BMW klubi (juhatuse) liikmed lähevad samuti sinna üritusele, kuna see tõotab tulla tõesti lahe, siis nad astuvad tegelikult oma sõnadele ju 101% vastu, milleks teha põhimõtteid, kui nendest ise mööda hiilida??? (ja see poleks sugugi esimene kord näha BMW klubi liikmeid "keelatud" üritustel)

Sellest ma parem ei räägi, mitu korda ma eelnevalt olen teinud teemasid näiteks lastekodu toetamine(samuti tehti siis BMW klubi poolt üritus, et ei saaks minna "rikutud" seltskonna tehtavale heategevusele) , laste haigla toetamine ja varastatud autode otsimine, mis on ka väga positiivset vastukaja meedias saavutanud...ja kui te nüüd loete ja mõtlete, et miks küll mina ei saanud igavlevaid ja vanemateta lapsi kuidagimoodi toetada...siis teadke, et need postitused kustutati "juhtkonna" poolt...oleks kindlasti olnud lahe näha BMW lippu lehvimas raporti saates...ja saate hea poole peal just

Ajendas mind sellist "mässaja" teksti kirjutama just see, et kui teile(juhtkonnale) ei meeldi sellised üritused ärge minge/tulge sinna, kuid kindlasti on ka selliseid liikmeid, kes oleks asjast huvitatud(mida näitab ka see, et millegipärast sobib kõikidele koertevarjupaika minna 23aprillil)

Igatahes, sellest teemast tuleb koopia e38 foorumisse ja kui see teema siin "juhtkonna" poolt kustutatakse siis tuleb siia uus ja uus ja uus ja ....

Samuti varun enda fotokas ruuumi, et haapsalu üritusel kõik BMW klubi logodega autod avalikustada "häbipostis" eks te ise vaadake hiljem, mida patustajatega teha...

Lihtsalt tõsiselt jaburaks on läinud selline käitumine ja meenutab "vanu häid aegu"(muidu oleks ise ammu BMW klubi liige)

Ja kui see kustutatakse, ootaks moderaatorilt PS-i selgitust, millise põhikirja punkti vastu ma eksisin, et selle jutu siia kirjutasin....

edu fleimis :roll:

edit sotsialism->kommunism :P
Viimati muutis wirx, 13.04.2005 17:05 17, muudetud 1 kord kokku.
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
Lauri_L
Klubiliige
Postitusi: 961
Liitunud: 24.01.2003 19:43 33
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L »

Siia võiks tuua nii mõnegi näite, et Eesti BMW Klubi meenutab oma ülesehituselt ja käitumiselt tihtipeale pigem monarhiat kui midagi muud.

Wirx'il ei soovita asja südamesse võtta, sest nii see juba on - on see siis hea või halb, see on meie endi otsustada. Ehk on see üks viisidest, kuidas saab klubi juhtkond ennast maksma panna, sest laiemalt inimeste ringilt arvamuste uurimine võtab ju liiga palju aega :idea: seega on lihtsam ette "sööta" juba paikapandud info ning mälub see kes tahab. Niikaua kui neid on kes tahavad on asi OK. ;)
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

Mille üle me vaidleme? Selle üle, et klubi on otsustanud streetrace'idel mitte osaleda? Mis selle otsuse juures ei meeldi?

Sel teemal on arutletud eelnevalt pikalt ja laialt.

Sinu eelmine postitus kustutati kuna arutelu läks offtopikuks.
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

tavaliselt pannakse teemad lukku, kui ot või kustutakse mitte vajalikud postitused...ja haapsalus ei toimu streetrace, vaid kiirendusvõistlus, mida korraldab SR team
BMW M5 V10
Diana
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 06.03.2003 13:23 00
Asukoht: Tallinn/Tabasalu

Re: EBK=sotsialism?

Postitus Postitas Diana »

wirx kirjutas:Huvitavaks teeb asjaolu veel see, et see on aasta esimene tõsiselt võetav autode kokkusaamine ja BMW klubi kui auto foorum otsustab samal päeval minna koerte varjupaika korrastama(mis on ise enesest igati hea idee, isegi aitamas käinud), et suunata eemale hingi "keelatud nimega üritusest"...siiski oleks minu arust igati mõistlik minna koeri aitama....juhul kui oleks tegu loomakaitse seltsi, mitte auto klubiga.
palun ära seosta EBK-d toimuvate talgutega. mina panin siia kuulutuse varjupaigas toimuvatest talgutest ELS-i esindajana!
loe palun mu teema alt ükshaaval üle, mitu EBK liiget on lubanud tulla! küll aga on lubanud osaleda inimesi Audi Club'ist ja Calibra Clubist. ja needki 23-ndal kuupäeval, mitte 16-ndal. ma muutsin isegi pealkirja kuupäeva eile 23-ndaks...

kontrolli ikka ennem fakte kui hakkad mingit palli veeretama.

ja fleimi tekitad küll ainult Sina.... jäta ainult loomakaitse asjast välja palun! meil pole selle looga vähimatki pistmist.
BMW 316iA
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

wirx kirjutas:tavaliselt pannakse teemad lukku, kui ot või kustutakse mitte vajalikud postitused...ja haapsalus ei toimu streetrace, vaid kiirendusvõistlus, mida korraldab SR team
Kuna teema oli end ammendanud ning arutelu toimus ümber kolmanda asja, ei pidanud ma fleimi tekitamist vajalikuks.

Haapsalu ürituse pealkirigi on "Streetracing In Estonia". Kuna ajaloostki on ette näidata sarnaseid üritusi, siis ma ei näe hetkel põhjust edasiseks vaidluseks.

Mul ei ole midagi selle vastu, kui ükskord jõuab kätte see aeg mil hooaja avaüritus lõpuks ametlikuks saab.
Kasutaja avatar
tr22nsmees
Huviline
Postitusi: 328
Liitunud: 02.07.2003 15:59 10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tr22nsmees »

oh jah... nüüd materdage Wirx'i nii kus jõuate.

Loogiliselt oma sõpruskonnas ringi vaadates, leian sealt mõne üksiku EBK liikme just seepärast, et teil on keelustatud kiirendusvõistlustel käimine. Sellepärast, et mina, mõni mu sõber või keegi kolmas naudib ka illegaalsetel üritustel adrenaliini kogumist, ei oleks meie näitel tegemist ju vähem väärtuslikumate liikmetega.

Pealegi, hoides seltskonda väikesena loodate Teie tõesti, et suudate kummutada reainimese fiksideed sellest, et BMW omanik = rullnokk?
Vaevalt küll...

Lisaks küsiksin, et kas pole pisut pealetükkiv hakata kontrollima liimete eraelu? Piisaks ju sellest, et EBK'na Teie streetrace'del osalemist Klubiüritusena ei aktsepteeri - liikmetele seda vabal ajal keelata on ka minu arvates ''kergelt'' imelik.
W12
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: EBK=kommunism?

Postitus Postitas hanno »

wirx kirjutas:Huvitavaks teeb asjaolu veel see, et see on aasta esimene tõsiselt võetav autode kokkusaamine ja BMW klubi kui auto foorum otsustab samal päeval minna koerte varjupaika korrastama(mis on ise enesest igati hea idee, isegi aitamas käinud), et suunata eemale hingi "keelatud nimega üritusest"
Koerte varjupaiga teema oli ka ammu üleval juba ja ei ole "juhatuse" poolt tekitatud.
wirx kirjutas:kui BMW klubi (juhatuse) liikmed lähevad samuti sinna üritusele, kuna see tõotab tulla tõesti lahe, siis nad astuvad tegelikult oma sõnadele ju 101% vastu, milleks teha põhimõtteid, kui nendest ise mööda hiilida???
Milline klubi juhatuse liige sinna läheb??
wirx kirjutas:Ajendas mind sellist "mässaja" teksti kirjutama just see, et kui teile(juhtkonnale) ei meeldi sellised üritused ärge minge/tulge sinna, kuid kindlasti on ka selliseid liikmeid, kes oleks asjast huvitatud
See ei ole klubi juhtkonna otsus vaid klubiliikmete poolt vastu võetud otsus.
Edit:
Klubi tingimused -
NB! Osalemine mittelegaalsetel kiirendusvõstlustel on rangelt keelatud. Samuti viibimine mittelegaalsetel üritustel BMW Klubi sümboolikaga (lipp, rõivad jne).
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

seekord ma ei tea, kuid lastekodu aitamise ajal tekkis koerte varjupaiga teema küll nagu võlu väel(no hard feelings2Diana ;) olen isegi käinud kuute lammutamas jms)

ma 100% nüüd ei mäleta, aga minu meelest oli see Diana, kes lubas koos Raivoga minna sinna mõne muu autoga(jällegi no hard feelings) kontrolliks, aga teemat enam pole kahjuks

millal te selle otsuse vastu võtsite.....äkki tasuks üle kontrollida, kas seis on sama ja just taoliste ürituste kohapealt, mis on 100% legaalsed ja Streetrace nimelised

Legaalsuse kohapealt...tean juhuseid, kus on EBK klubile kutsutud politsei prisma turvatöötajate poolt, kuna nad kogunesid illegaalselt...st kui on suurem kogunemine(näiteks uute liikmete ülevaatamine) siis peaksite samuti võtma ostukeskuse büroost endale ametliku loa, et koguneda, sest muidu on tegemist illegaalsete kogunemistega :roll:
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
sallu
Huviline
Postitusi: 253
Liitunud: 15.04.2003 16:38 31
Peamine sõiduk: BMW e65 730d 2004
Kontakt:

Oeh jah oh teid küll

Postitus Postitas sallu »

Ärge tulge kui ei taha, meil savi, tõestab järjekordselt et peale marko petsi ja kaido bemmide muud meil vaadata ei ole... ega ei julgeta välja astuda, muidu äkki sab mõne japsi käest pähe, see on küll naljakas, kui ei tulda üritusele mis toimub korraldusega, ma ei tea kuhu sa kimmo helistasid, aga lennuvälja haldajalt ja politseilt on meil luba olemas lisaks on teavitatud kiirabi ja päästeametit, Tamrex ohutuse pani välja 6 tulekustutit ja prügivedu on db hp poolt
Kasutaja avatar
Toomas
Huviline
Postitusi: 642
Liitunud: 12.04.2004 12:53 22
Asukoht: Võru
Kontakt:

Postitus Postitas Toomas »

tr22nsmees kirjutas: Sellepärast, et mina, mõni mu sõber või keegi kolmas naudib ka illegaalsetel üritustel adrenaliini kogumist, ei oleks meie näitel tegemist ju vähem väärtuslikumate liikmetega.

Pealegi, hoides seltskonda väikesena loodate Teie tõesti, et suudate kummutada reainimese fiksideed sellest, et BMW omanik = rullnokk?
Vaevalt küll...
Pigem suudab ümber lükata eelarvamust BMW omanik =rullnokk väike seltskond kindlate põhimõtetega inimesi, kui suur seltskond inimesi, kes ise illegaalsetel üritusel talda annavad.

Aga mis puutub üleüldisesse arutelusse, siis on selgelt paigas klubi nägemus - mis puudutab illegaalseid üritusi. Kes antud seisukohta ei jaga, pole kohustatud klubi ridades olema ja võib võtta osa ja viibida kõikidel meelepärastel üritustel. Seega ma ei näe vajadust sel teemal üldse edasi vaielda.
Kasutaja avatar
sallu
Huviline
Postitusi: 253
Liitunud: 15.04.2003 16:38 31
Peamine sõiduk: BMW e65 730d 2004
Kontakt:

Postitus Postitas sallu »

Good luck ;)
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Eks ma ütlen ka mõne sõna mis mina asjast arvan.

Klubi on ja jääb klubiks kus on omad reeglid see on ju loogiline. Ilma selleta oleks ju klubi asemel mingi punt kes teevad mida heaks arvavad. Võib ju põhimõtteliselt võtta, et ARK-ist juhiloa saamine on ka klubiga liitumine e. liitumine autojuhtide klubiga. Sellest tulevad ju ka reeglid - ei anna ju juhiluba piiramatuid õigusi on omad reeglid nii ka siin.

Samas BMW Klubi foorum on ju nagu siiski kõigile vaba ligipääsuga, mitte ainult klubi liikmetele, tulenevalt sellest ei tohiks küll vabas foorumis keelata selliseid postitusi. Mõnda keda see huvitab leiab siit ju infot. Eks see foorum ongi ju rohkem info vahetamiseks, mitte ainult klubi häälekandjaks. Ega selline ainult klubi õiguste eest seismine BMW lippu ju ka kõrgel ei hoia!

Ehk mida tahtsin õelda foorum olgu infole vaba ja inimesed kes on klubiga liitunud ( oma vabal soovil ) täidavad klubi reegleid. ;)
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

heh...kui te tahate rullnoka nimest lahti saada sõitke opelitega....bmw on ja jääb autoks, millega on mõnus kurve võtta ja mis on kiirem, kui enamus autosid...ma näiteks teinekord põhimõtte pärast panen nokamütsi 7-mese roolis pähe...suht pohh, mida teised arvavad.
Vaevalt on klubi eesmärk hoida eemale ja vähendada rullnoka mainet BMW-dele või on?
Kas teid tõesti häirib, kui keegi sõidab oma BMW-ga kiiresti ja siis eriti madala laubalised näevad teid enda BMW-ga sõitmas ja esimene asi millele ta mõtleb, et näe veel üks rullnokk....lihtsalt üldistades...ning olles sõltuvuses ühest telesarjast, mille nime ta isegi ei mäleta...kui ikka veel häirib, et madala laubalised mõtlevad BMW-st kui rullnoka staatuse sümbolist...kirjutage see laul endale mõnele cd-le http://www.e38.ee/musa/status_pohui.mp3 ja kuulake seda autos....

ps! ülikõva lugu ja kui te üle 5x seda kuulate muutute selle loo sõltlaseks :D
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
tr22nsmees
Huviline
Postitusi: 328
Liitunud: 02.07.2003 15:59 10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tr22nsmees »

IMO on wirx'i jutus tugev point sees - kui teid häirib, mis teist & teie autost arvatakse, olete ise samasugused tainad, nagu need kes surmkindlalt väidavad, et kõik bemujuhid on rullikad.

Ise ka ennast eriti tagasi ei hoia - sellepärast suurema mootoriga auto ostetud saigi ;)



...& mis klubiliste poolt vastu võetud otsusse puutub, et EBK streetrace'del ei käi siis :

Väga raske kui mitte võimatu oleks ka kuulda teistsugust vastukaja, kui esimesed liikmed panevad vastava punkti põhikirja & kõik järgmised liitujad on sellised, kes selle punktiga nõus on - vastasel juhul pole ju mõtet liituda, maksad raha ära & vistakse niikuinii kohe klubist välja ;)
W12
Diana
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 06.03.2003 13:23 00
Asukoht: Tallinn/Tabasalu

Postitus Postitas Diana »

wirx kirjutas:seekord ma ei tea, kuid lastekodu aitamise ajal tekkis koerte varjupaiga teema küll nagu võlu väel(no hard feelings2Diana ;) olen isegi käinud kuute lammutamas jms)

ma 100% nüüd ei mäleta, aga minu meelest oli see Diana, kes lubas koos Raivoga minna sinna mõne muu autoga(jällegi no hard feelings) kontrolliks, aga teemat enam pole kahjuks
Talgusid varjupaigas korraldab Eesti Loomakaitse Selts ja seda täiesti EBK üritustest sõltumatult. kui need juhtuvad samale nädalavahetusele mõne autoteemalise üritusega, ei saa me sinna midagi parata, kuna enamik laupäevadel toimub kusagil midagi. iga inimene peab ise otsustama, millest ta osa võtta tahab.

mina kindlasti Haapsallu ei lähe, aga ma pole ka EBK liige ja mulle pole see keelatud. samas eelistan ise sel ajal ilmselt siiski varjupaigas rügada. olen küll Raivo elukaaslane, kuid Raivo ise on hetkel komandeeringus ja tema eest ma sõna võtma ei hakka. avaldan alati omi seiskohti, mitte mehe omasid ;)

ja ma olen sulle alati tänulik, et sa varjupaigas abiks käisid! ma tõesti austan neid inimesi, kes on valmis oma vabast ajast hetke kodututele loomadele pühendama. neid pole just palju :roll:
BMW 316iA
Kasutaja avatar
Marko_N
Huviline
Postitusi: 212
Liitunud: 02.07.2004 23:53 35
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Marko_N »

100 % nõus wirxi jutuga. Siin ei jõua kahe käe sõrmedel ja varvastel ka neid EBK autosid üles lugeda keda olen sr l näind.
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

Wirx-olen väga pettunud su teema pealkirjas- varasemalt mõistsin sind teisiti :?

Siin räägitakse EBK juhatuse liikmetest, kes lähevad SR üritusele- minu teada ei ole Kimmo, Hanno ega mina sinna plaaninud minna.

See, et mõni klubi liige sinna läheb ja mitte klubi sümboolikat kasutamata, on iga liikme enda otsus. EBK ei keela seda ja ei näe ka põhjust. Põhjus, miks EBK sümboolikaga antud üritustel osalemine keelatud on siiski puhtalt klubi (mitte BMW) maine hoidmiseks! BMW maine on kaasnev nähtus.

Ka Wirx sina sõidad BMW-ga ja paljud teised, kes ei taha täna klubi ridades figureerida teatavate piirangute pärast- EBK ei mõista sind hukka- sulle siiski meeldib BMW- seda ka meile aga meil on veel mõningad ühised väärtused!

Ka EBK juhatus jälgib SR tegemisi ja äärmiselt tore on näha, et seltskond kiirendajaid on ka teistsuguseid üritusi korraldanud- see on tõesti OK! Kuid kahjuks on minu kõrvu jõudnud ka asja pahupool- eks asjaosalised teavad seda isegi.

Mis puutub kõneall olevasse üritusse siis käesolev otsus on, et klubi sellel ei osale!
Elu ei ole jääv ja sellega pole välistatud tulevik- kõik sõltub, kuidas edaspidi need üritused toimuvad ja ma loodan tõesti näha seda aega kui ka EBK saab öelda- jah me võtame sellest osa!

Igatahes minu poolt ürituse korraldamises jõudu ja õnnestumist.

Samuti loodan, et tulevikus teadaolevad klubi põhimõtted ei ärgita kedagi meid solvama! Ja kes tahab teada mis asi on kommunism siis võiks natuke kirjandusega tutvuda!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Jätame loomad välja mängust. loomad vs. race on kaks eri asja.


Minul kui klubiliikmel oleks aga üht asja hea teada.Ja samas ka õigus.

Miks on teatavad seltsimehed streetrace.org modedja adminnid? Samas siin räägitakse et paha paha on.
Tüüpilised Eestlased. pindu enda silmas ei näe aga palki naabri per**es pannakse tähele. Kõigepealt peaks teatavad seltsimehed ennast sealt ära koristama siis võiks nagu asja edasi arutada.

Mina igaljuhul lähen ilusat kevadilma nautima haapsallu. Eestis on demokraatia ja isikuvabadus. Ja pead liivaalla ei peida. Võite välja visata klubist kui tahate.
Ah jah minu käest ei ole keegi küsinud nende sõitude kohta ja ma ei ole ka tähele pannud et oleks avalik hääletus olnud klubis kas keelata või lubada (ilegaalsetel) Võistlustel osalemine.
Viimati muutis Henrik88, 14.04.2005 13:44 48, muudetud 1 kord kokku.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

wirx kirjutas: Legaalsuse kohapealt...tean juhuseid, kus on EBK klubile kutsutud politsei prisma turvatöötajate poolt, kuna nad kogunesid illegaalselt...st kui on suurem kogunemine(näiteks uute liikmete ülevaatamine) siis peaksite samuti võtma ostukeskuse büroost endale ametliku loa, et koguneda, sest muidu on tegemist illegaalsete kogunemistega :roll:
Oli jah selline lugu ja järgmine kord võtsime õppust. Prismaga sai kokku räägitud.
kalju kirjutas:Samas BMW Klubi foorum on ju nagu siiski kõigile vaba ligipääsuga, mitte ainult klubi liikmetele, tulenevalt sellest ei tohiks küll vabas foorumis keelata selliseid postitusi.
Postitused polegi keelatud. Kimmo juba seletas, miks teema ära kustutati.
tr22nsmees kirjutas:kui esimesed liikmed panevad vastava punkti põhikirja & kõik järgmised liitujad on sellised, kes selle punktiga nõus on - vastasel juhul pole ju mõtet liituda, maksad raha ära & vistakse niikuinii kohe klubist välja
Reegel on paigas ning klubiga liitumisel aktsepteeritakse neid tingimusi.
Sina ja wirx olete oma prioriteedid paika pannud ning olete ka mitu korda maininud et klubiga ei liitu nendel põhjustel. Kõigil ongi vaba voli oma otsused vastu võtta ning nende järgi elada. Ei saa keegi peale suruda midagi, millega inimene nõus pole.
tr22nsmees kirjutas:kui teid häirib, mis teist & teie autost arvatakse, olete ise samasugused tainad
Selliste sõnavõttude pärast üldjuhul need teemad kinni lähevadki, niiet hoiame viisakat tooni ja ei hakka inimestele "taina" silte külge panema.

Kokkuvõtlikult on EBK oma liikmete näol võtnud vastu otsuse mitte osaleda sellistel üritustel. Ja see reegel kehtib klubiliikmetele. Keegi ei saa sundida muutma reegleid, mille me ise omale seadnud oleme.
Kõigil teistel on vaba voli üritusest osa võtta.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Henrik88 kirjutas: Miks on teatavad seltsimehed streetrace.org modedja adminnid? Samas siin räägitakse et paha paha on.
Tüüpilised Eestlased. pindu enda silmas ei näe aga palki naabri per**es pannakse tähele. Kõigepealt peaks teatavad seltsimehed ennast sealt ära koristama siis võiks nagu asja edasi arutada.
Nähtavasti oled sa streetrace.org kasutaja.
Siis kui oled seal teemasid lugenud, siis tead et streetrace ja streetrace.org foorum on 2 erinevat asja. Täpselt sama juttu ajavad sulle ka streetrace.org loojad ja ülevalhoidjad.
See kas ma seal kellegi ajuvabasid postitusi kustutan ja foorumit puhtana hoian, ei tähenda veel seda, et olen kahe käega ebaseaduslike kiirenduste poolt.
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

üritus ju ametlik, milline "maine" küll seal kukkuda saab ?
Ainuke klubi/foorum, mis ei osale avalikult seal ...väga tõsise mainega peab ikka siis tegu olema :D
mõtlesin MEELEGA bmw-club klepsy oma rullile taha panna, mis siis saab ?
peksa ikka saab wää ? :D
patendeeritud vist pole sümboolika, seega tuleks ennem maine luua ...
Koera sitta loopides on nagu BMW maine tõusnud või ma ei saa aru mis krdi mainet te siin taga ajate ? :D
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4222
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

OK Saan ka ütelda mida arvan, Wirx 5+ selle teema eest. Miks mina ei täitnud klubi avaldust ???, sest need otsused mis sai esimesel koosolekul vastu võetud ei ole vettpidavad. Ei ole mõtet oma nime sinna alla kirjutada kuhu ise ka ei tea, kahju, et kirjutasin alla ka sõjaväkke astudes mingile paberile. Suure hirmuga ootan mil jälle kaheks nädalaks metsa küüditatakse. See selleks, üldiselt kogunevad seltskonnad selleks, et juua. Klubi sünnipäev kindlasti oli selline koht ja sel aastal mina ei viicinud juua. Hakkan vist vanaks jääma.
Foorum kui selline on vabade mõtete edastamise koht, ja igal ideel on omad toetajad ja vastased. Kas BMW Klubi mitte peale mingi aasta sünnipäeva ei läinud mingile kiirendusele 20 autot reas ? , mis vahet sel on mis kiirendamine. Nüüd keegi kodanik " Nossov" otsustab mis on väga hea , hea ,halb ja väga halb kiirendusüritus. 95 % eestlastest ei tee nendel kiirendustel vahet, legaalne / illegaalne. Mina ei ole mingi kiirendaja tüüp, seega mind suurt ei ko..i .
Tehke algatuseks liikmete nimed korda ja siis räägime reeglitest.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

Minul tekkis jälle paar küsimust seoses selle teemaga:

1. Kui mu mälu mind ei peta, siis Hanno kirjutas ühes teemas, (ei leia kahjuks teemat üles) et illegaalsel üritusel võivad EBK liikmed pealtvaataja rollis olla, aga ainult ilma klubi sümboolikatta. Kas siis Haapsalusse pealtvaatajana nö. tsiviilriietuses ei või minna BMW´ga?

2. Ei saa ma ikka aru miks 16.04 üritus illegaalsete hulka liigitub. Kas asi on pealkirjas Streetracing in Estonia? Kui pealkiri oleks näiteks Kiirendusvõistlus Haapsalus, kas siis oleks tegu legaalse üritusega? Või on asi hoopis selles, et korraldajaks on SR´i tegelased? Nagu aru olen saanud, siis kõikidelt vajalikelt organitelt on luba korralduseks olemas.


Ja üks väike tähelepanek:
Paar nädalat tagaisi vaatasin pilte, mis olid tehtud eelmise aasta avaüritusest Haapsalus ja minu suureks üllatusels nägin ma ühel pildil EBK liikmeid, kellest vähemalt üks kandis ka vastava sümboolikaga riietust! Kusjuures pilt ei olnud tehtud selle mõttega, et keegi "vahele võtta", kuna tol hetkel ei olnud mul õrna aimugi, et see on EBK liikmetele keelatud.

PS. Ise ei ole ühestki illegaalsest kihutamisest osa võtnud ja ei võta ka.
PSver01Taurilt sain juba esimesele küsimusele vastuse.
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

mu arvates oleks väga hea NALI see, kui enamus "klubi" liikmed kohal oleks, kes automaailmast ka huvitatud ...
Läheb vist klubi laiali siis vää ? :lol: :lol: :lol:
mitteametlikel on KEELATUD osaleda ja kohal olla, seekord siis ametlik :)
Ma kohe naudiks seda feimi ja sulli siin pärast :>D

Tegelikult, kui klubi on ametlik, siis saab alati uue juhatuse valida ?
Uus juhatus, aga uued reeglid ...
Või on kõik vagusi ja ei julge sel teemal sõna võtta ? :D

Mõte on siis demokraatiast, mitte Gastro stiilis juhatusest :)
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

Mulle tundub, et keegi saab varsti bänni :roll: või siis jõutakse see teema enne lukku panna. Aga enne tahaks siiski oma küsimusele(te) vastust saada.
Kasutaja avatar
MarkoC
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07.04.2005 11:40 14

Postitus Postitas MarkoC »

Kops kirjutas:Mulle tundub, et keegi saab varsti bänni :roll: või siis jõutakse see teema enne lukku panna. Aga enne tahaks siiski oma küsimusele(te) vastust saada.
bänni saada, see näitab VEEL kord, siin foorumis sel juhul sõnavabaduse puudumist, et ära kustutatakse teema, on aga suht kindel, millisele diktaatorile meeldib ta jalgealuse õõnestamine ?
Te ei pea vastama ...
tiba vabamalt võiks asja küll võtta, nagu perekonna rollid on siin juba, ema/isa = juhatus, lapsed = liikmed ja külalapsed on ülejäänd :D
Kasutaja avatar
bemarifan
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 11.04.2004 12:58 18

Postitus Postitas bemarifan »

mõtlesin ka siiamaani et oleks tore ebk ga liituda aga peale selle teema lugemist ma küll seda enam teha ei taha.........
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

2bemarifan

no nii hull see asi ka pole...igal ühel omad väiksed kiiksud...tegelt oleksin ma juba mitu aastat EBK liige, kuid milleks liituda, kui kohe välja visataks, teadagi mille pärast, samas on minu meelest EBK põhi tuumik väga kõva seltskond ja minu meelest parim autoklubi üldse Eestis....
..see minu tekst on suht-koht läbi mustade kardinate kirjutatud lihtsalt...
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Seda foorumit siin haldab ja hoiab püsti EBK. Sama seltskond kehtestab ka korra. See, et nad armulikult lubavad siin huvilistel plõksida on suur vastutulek. Proovige midagi sarnast näiteks volga klubi foorumis. Olete kadunud kiiremini kui sisse pääsesite. Väga soliidne koht viimane muide - soovitan.

Kui siin mõned klubiliikmed avaldavad avalikult arvamust, et nemad põhimõtteliselt põhikirjast lugu ei pea, siis järgneb tavaliselt organisatsioonides hoiatus ja teo kordumisel väljaviskamine. See on loomulik. Iseasi on kui arvamust avaldatakse suletud, klubiliikmetele only, osas (selline vist eksisteerib) - seal on see demokraatia.

See, et sama kord kehtib kõigile võiks muidugi olla loomulik.
Suletud