Varastatud auto heausklik ostmine

Vaba teema
Vasta
BMWKADUNUD
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 21.12.2010 18:40 58

Varastatud auto heausklik ostmine

Postitus Postitas BMWKADUNUD »

Olen väga mures. Meie pere ostis 3 aastat tagasi liisinguga BMW ja nüüd , olles sõitnud juba 3 aastat, äkki teatatakse et meie auto on neli aastat tagasi Euroopast varastatud:Kas meil on oht sellest ilma jääda isegi nüüd , kui oleme korralikult liisingut maksnud ja nüüd mini 3 v 4 aasta pärast selgub , et see auto on Euroopas tagaotsitav, kui auto politsei poolt uurimisele voetakse ,kaspeame pöörduma kohtu poole voi kuidas toimida? Täiesti mures inimene.Mis on tavaliselt juhtunud sellisel puhul,, mis kaasusi on esinenud ja mis on tulemus tavaliselt? Kuhu abi saamiseks pöörduda. Auto ostsime eestis, auto oli juba eestis pool aastat enne seda registris ja blacklist puhas , seda kontrollisime igati üle.
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Kas keegi on samuti nagu mina langenud ohvriks et ostnud var

Postitus Postitas Henri. »

Kuno oskab sulle kindlasti pädeva vastuse anda aga kui liisingut alles maksad siis kas auto mitte teoorias endiselt panga omand pole? Küll aga oled auto äravõtmisel vast liisingut tühja maksnud.. Huvitav keiss. [/ootab Kuno vastust ja jälgib teemat]
BMWKADUNUD
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 21.12.2010 18:40 58

Re: Kas keegi on samuti nagu mina langenud ohvriks et ostnud var

Postitus Postitas BMWKADUNUD »

Pank peseb oma käed täiesti puhtaks , :evil: ja peab isegi siis kui autot pole, oma liisingumakseid edasi maksma. Täielik absurd.Tuleb kohtusse pöörduda, et asja selgitada ja ilmselt kahju nõuda auto müüjalt, kui ta veel olemas on Eestis.On muidugi ka võimalus vist et autot uuritakse ja antakse tagasi heausksele omanikule.
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: Kas keegi on samuti nagu mina langenud ohvriks et ostnud var

Postitus Postitas MartenL »

No pank on reeglina küll vara omanik, kuid auto on ikkagi ostja "mure" s.t. pank on ainult finantseerimisvahend. Kasutusrendi puhul ostab auto tagasi automüüja või muu leppeline isik. See selleks, kuid kui asja ei saa siis maksadki nagu surnud hobust edasi.

Väga tobe olukord. Kuidas see siis alles 3 aastat hiljem välja tuli :S Avastati mingi jõuk ning nende petuskeem ja/või topelt-kerenumbritega autod?

Otsi parem mõni tuttav jurist seda lahendama, ise ega foorumi abiga siit läbi reeglina ei näri.
BMWKADUNUD
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 21.12.2010 18:40 58

Re: Kas keegi on samuti nagu mina langenud ohvriks et ostnud var

Postitus Postitas BMWKADUNUD »

ARvan, lihtsalt alles nüüd hakkas tööle vist euroopa liidu Schengeni infosüsteem, päris kole lugu, ma lihtsalt otsin inimesi, kes ka selle on läbi elanud või oskavad nõu anda.Ei soovita küll kellelegi sellist asja, et kontrollid ostes IGATI :mrgreen: :evil: ÜLE, PÄRAST 3 AASTA PÄRAST ÖELDAKSE ET TAGAOTSITAV, JA VOETAKSE ÄRA-ESIALGU KÜLL KONTROLLI.
Kasutaja avatar
Leopold661
Huviline
Postitusi: 399
Liitunud: 12.11.2004 12:52 13
Asukoht: paide

Re: Kas keegi on samuti nagu mina langenud ohvriks et ostnud var

Postitus Postitas Leopold661 »

Mul tuttaval oli sama teema,ainult et ta ei jõudnud niikaua maksta.
Samamoodi pank nõudis makseid edasi,naljanumber tegelikult. Tema läks vist telesse selle teemaga ja sai oma raha kõik tagasi,mida oli maksnud.
Siin paides oli ühe automüüjaga kohe mitu sellist juhust järjest,ei tea kust ta neid autosid tõi et kõik varastatud olid?
Audi A6 3.0tdi
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6404
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: Kas keegi on samuti nagu mina langenud ohvriks et ostnud var

Postitus Postitas Rain. »

Üldiselt on siin süüdlane ju ARK, et sellise auto üldse kunagi arvele lasi võtta. Seega kui kedagi kohtusse kaevata, siis ARK ja kulud sealt välja nõuda - iseasi kui lihtne see on.
Kasutaja avatar
confu
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 29.12.2007 23:38 40
Peamine sõiduk: e34 M51
Asukoht: Pärnu - Harjumaa
Kontakt:

Re: Kas keegi on samuti nagu mina langenud ohvriks et ostnud var

Postitus Postitas confu »

Kohutav. Ära anna autot ära, enne kui makstud raha oled peo peale saanud. Kes müüs näiteks? Aga ARK tõesti oleks süüdlane samuti ka auto müüja. Pank pole siin milleskis süüdi, kuna panka ei huvita auto taust. Pank tegeleb rahaga.
.
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: Kas keegi on samuti nagu mina langenud ohvriks et ostnud var

Postitus Postitas jargo »

julm,kuidas ikka tänapäeval petetakse.varsti ei julge kuidagi enam uut autot osta.ainult tutikas on vist :) kindla taustaga.
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
Kasutaja avatar
Raavo
Huviline
Postitusi: 409
Liitunud: 13.06.2010 21:26 14
Peamine sõiduk: BMW E61 530xd 2008.a.
Asukoht: Vantaa

Re: Kas keegi on samuti nagu mina langenud ohvriks et ostnud var

Postitus Postitas Raavo »

Tere mu tuttaval oli hoopis niisugune juhus, et laenas oma vanale tuttavale autot ja see müüs auto edasi. võltsis pabereid ja tegi ostu müügi lepingu. Ja tuttav pidi autost suu puhtaks pühkima ei saanud autot tagasi. Laenaja sai karistada ja see kes oli auto ostnud oli heatahtlik ostja tema ei saanud karistada ega ei jäänud autost ilma. Tuttav ei saanud midagi. Selline on eesti politsei. Täitsa masendav.
BMWKADUNUD
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 21.12.2010 18:40 58

Re: Varastatud auto heausklik ostmine

Postitus Postitas BMWKADUNUD »

kas sa palun annaksid oma koordinaadid voi selle oma sõbra emaili et saaksin abi ja nou? Leopoldi ma motlen....kui veel keegi saaks aidata nouga voi noustamisega palun mu email on syriabin@yahoo.com
Vasta