Kindlustus

Vaba teema

Mis kindlustust sa kasutada

Inges
43
13%
QBE EX Nordicum
24
7%
Ergo
71
21%
If
145
42%
Seesam
59
17%
 
Hääli kokku: 342
Kasutaja avatar
mike34
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 07.02.2005 10:39 47
Asukoht: Tallinn

Kindlustus

Postitus Postitas mike34 »

Niisiis siia siis ootaks, kõiki kindlustus alaseid probleeme.
Ka näiteks see, kui arvad et, on nahk üle kõrvade tõmmatud kindlustusandaja poolt. :lol:

Ühesõnaga kõik kindlustusest.
Autod tulevad ja lähevad, Vaid INIMESED jäävad
BMW Diisel liigutab mind taas. ;) 525 Turbo DiiselS
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Salva kindlustuset soovitan kauge kaarega mööda käija. Kaskoga väga halvad kogemused.mis õnneks lõppesid minu võduga ja auto parandamisega UMis aga närvirakke kulus liiga palju. Kohustusliku kindlustusega lihtne. tuleb valida kõige odavam varian tśest endal sellest nagunii mingit kasu pole.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

ERGOt ka ei soovita! tänu neile läks mu BMW kaduma! :evil:
Kasutaja avatar
mike34
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 07.02.2005 10:39 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas mike34 »

Asi hakkab vedu võtma
Võin saladus katte all öelda et on olemas 2 tüüpi
kohustusliku liikluskindlustuse hindu :lol:
+ veel mõned trikid. :cool:

kasko kohapealt vaid niipalju et salvaga on minevikus tõesti prooble olnud.
Aga kuidas sai ergo pärast sinu auto kaduma minna ???
Mis kasko sul peal oli ???
Kui tavaline, siis makstakse sinu auto tavaliselt ilma mingi kobinata välja,
jah aega võib minna, aga siiski ergo maksab suht hästi.
Autod tulevad ja lähevad, Vaid INIMESED jäävad
BMW Diisel liigutab mind taas. ;) 525 Turbo DiiselS
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Viisakas oleks olnud oma postitust alustada sellest:
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?p=100691#100691

Ehk siis hilisematele vastajatele: Tegemist pole mitte huvilise pärimisega teiste huviliste kogemuste kohta, vaid küsija tegutseb ise samas valdkonnas.

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

selles pole kahtlustki, et maksab ja peabki maksma.
tegu polnud kaskoga vaid tavakindlustusega.kaupsi ristmikul sõitis üks vana*utt otsa. :evil:
siis ERGO poolt pakutavatest firmadest sai üks tuntud firma välja valitud.tundub, et alati polegi tuntus hea.igalpool sulid sees.
sain auto kätte ja 2päeva pärast oli kadunud! kasko sai ka eelmine kuu läbi ja ei jõudnud lepingut piknedada .juu siis uuriti välja, et kaskot pole!
Kasutaja avatar
mike34
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 07.02.2005 10:39 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas mike34 »

Jjanno Kas ma olen sinu arvates, midagi ebaeetiliselt teinud ???
Kuna olen uus sellel alal suhteliselt.
Siis mis on parim koht alustada? kui oma enda klubikaaslased.
Andes neile samad võimalused mis mul endal on.
Ok isklik kogemus
Auto kindlustus oli aastas 1287eek aasta.Bmw 524 td 85KW
Nüüd on aasta 453 eeki sama auto.
Kui see ei ole säästmine, siis mis on ???
Viimati muutis mike34, 12.05.2005 12:17 11, muudetud 1 kord kokku.
Autod tulevad ja lähevad, Vaid INIMESED jäävad
BMW Diisel liigutab mind taas. ;) 525 Turbo DiiselS
Kasutaja avatar
mike34
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 07.02.2005 10:39 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas mike34 »

ryan kirjutas:selles pole kahtlustki, et maksab ja peabki maksma.
tegu polnud kaskoga vaid tavakindlustusega.kaupsi ristmikul sõitis üks vana*utt otsa. :evil:
siis ERGO poolt pakutavatest firmadest sai üks tuntud firma välja valitud.tundub, et alati polegi tuntus hea.igalpool sulid sees.
sain auto kätte ja 2päeva pärast oli kadunud! kasko sai ka eelmine kuu läbi ja ei jõudnud lepingut piknedada .juu siis uuriti välja, et kaskot pole!
Seda on kahju kuulda, aga see on tegelikult üks minu töö kohustustest , inimesele meelde tuletada et, tema poliis hakkab lõppema.
Ning pakkuma välja kas on soovi pikendada ja kui on siis kus ning millised on hinnad.
Autod tulevad ja lähevad, Vaid INIMESED jäävad
BMW Diisel liigutab mind taas. ;) 525 Turbo DiiselS
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Probleeme siin välja tooma hakata võib lõpmatuseni.
Endal halvad kogemused Ingesega, Nordicumiga :evil: :evil: :evil: .
Teistel If-iga jne jne jne.

Üldjuhul on nii, et kui valid kõige odavaima variandi, mingi väikse seltsi kindlustuse, siis endal pole midagi viga, aga avarii põhjustamise korral peab teine pool ikka parajalt piinlema.
Kasutaja avatar
mike34
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 07.02.2005 10:39 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas mike34 »

Hanno kahjuks või õnneks on sul õigus.
Aga alati on võimalik asju veidi kiiremini liikuma panna, aga mitte sellega et, hakkad kohapeal mingit lärmi lööma, vaid helista mulle
anna oma auto nr ja sõiduki nr millega avrii oli
(Eeldusel et, põhjustaja kindlustuseltsi on informeeritud juhtunust)
ning vaatame mis teha annab :)
Kõik on inimsed ka kindlustuses.
Tavaliselt klienditeenindaja, midagi teha ei saa et, asju kiirendada.
Aga tootejuht ja kahjukäsitlus osakonna töötajad saavad.
Autod tulevad ja lähevad, Vaid INIMESED jäävad
BMW Diisel liigutab mind taas. ;) 525 Turbo DiiselS
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

Võin saladus katte all öelda et on olemas 2 tüüpi
kohustusliku liikluskindlustuse hindu
+ veel mõned trikid.
räägi lähemalt teistele ka!
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
mike34 kirjutas:Jjanno Kas ma olen sinu arvates, midagi ebaeetiliselt teinud ???
Lihtsalt viisakas oleks öelda, mis tagamõtted on, kui need on miskit muud, kui enese eraelu kindlustuse valimine. Küsida võid ju ikka. Lihtsalt vastajate suhtes oleks ausam, kui nad teaks millele nad vastavad.

Edu !

jJanno@if.klient
exTouring
Kasutaja avatar
mike34
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 07.02.2005 10:39 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas mike34 »

Sel juhul minu vabandused :oops:

Aga kui on küsimsi siis.
55537625 ja 5050578 24/7

Ryan kui on soov lähemalt teada saada siis palun helista. :)
jJanno hea valik : )
Autod tulevad ja lähevad, Vaid INIMESED jäävad
BMW Diisel liigutab mind taas. ;) 525 Turbo DiiselS
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Postitus Postitas draggo »

Ma arvan, et siin klubis on paljudel huvi poole vähem oma kindlustuse eest maksta. Tegin just endale aastase kindlustuse 1450.- eest. Kui 600.- eest saaks teeks kohe aasta veel. :)
Kasutaja avatar
mike34
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 07.02.2005 10:39 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas mike34 »

see ei ole võimatu. :lol:
Ent garantiid ma anda ei saa.
Ning kohustuslikku liikluskindlustust saab teha vaid 1 aastaks. :(
Viimati muutis mike34, 13.05.2005 14:50 43, muudetud 1 kord kokku.
Autod tulevad ja lähevad, Vaid INIMESED jäävad
BMW Diisel liigutab mind taas. ;) 525 Turbo DiiselS
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

minu kogemused Ergo kindlustusega:
njaa olen olnud mõlema osapoole peal....üks juhus oli see, kui ma ise "põgenesin" sündmuskohalt, kuna ei teadnud et sõitsin kellelegi otsa, juhul kui üldse sõitsin....see nali läks maksma 6000 (algul nõuti 12000)
ja teine, mõni nädal tagasi avastasin, et keegi on mu esitiiva ja stange segi sõitnud...selle nalja hinda veel ei tea, kuid eks see samasse suurusjärku kindlasti läheb, kui mitte rohkem....
...nali nali nali...
samas olen maksnud umbes 30'000 krooni kohustusliku liikluskindlustust 6 aasta jooksul.....ja nüüd maksan ikkagi igasugu vigade eest mina ise...võite ette kujutada, kui rahul ma olen kohustusliku kindlustusega
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
mike34
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 07.02.2005 10:39 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas mike34 »

Kui sinu auto on puruks sõidetud, siis on sul õigus pöörduda lkf i poole, loomulikult eeldusel et politsei fikseeris ära auto rihtimise ja ergo ei ole selle asjaga kuidagi seotud, kui toimub n.ö hit and run siis tegeleb sellega lkf, aga asi peab olema politseis fikseeritud.

Helista räägime, vaatame mis teha saab sinu heaks.
Autod tulevad ja lähevad, Vaid INIMESED jäävad
BMW Diisel liigutab mind taas. ;) 525 Turbo DiiselS
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

ei saa midagi teha, kui pealtnägijaid pole ning pole isegi õrna aimu, millal täpselt ja kus otsa sõideti(kõrvalistujapoolsesse esi nurka ei käi just iga päev kontrollimas)
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Maksin just 6300.- kohustuslikku kindlustust aasta eest. Seda ainult ühe auto pealt. Kõik soovitused säästmiseks oleks teretulnud.

Teemasse. Salvas kindlustatud autod peaksid kandma punast lapakat, et kõik teaksid neist eemale hoida. Salva kahjukäsitleja teatas mulle vaid, et tema ülesanne on oma firmale kasutmit toota ja mina kaevaku kuhu tahan - asi jääb venima ja kära rohkem kui villa. Samas on IF ja isegi Ingese mehed tunduvalt normaalsemad olnud. Kõigil neil kordadel olin kannataja. Kasko puhul on kõige paremad kogemused Ifiga.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

mike34 kirjutas: Aga alati on võimalik asju veidi kiiremini liikuma panna, aga mitte sellega et, hakkad kohapeal mingit lärmi lööma, vaid helista mulle .
Ma kahtlen sügavalt kas oleksid saanud ära hoida asja jõudmise kindlustuse vahekohtusse, aga tänan pakkumast.

Viimane meeldiv juhus oli selline, kus teine avarii osapool tunnistas ennast süüdi ja kirjutas ka alla paberile, et tema põhjustas avarii.
Aga kui tema kindlustusseltsi jõudsime, siis sealne töötaja hakkas kohe vastu raiuma ning soovitas süüdlasel kahjunõue minu seltsi vastu esitada.

Seega tee mis tahad, aga kohustuslik liikluskindlustus ei päästa sind mitte millestki. Isegi kui kokkuleppele jõutakse.
Kõige kindlam alati politsei kutsuda ning väita, et teine osapool on purjus.
Las fikseerivad sündmuse.
(Samas siis jälle ie jõua politsei muudele tähtsatele väljakutsetele - nokk kinni saba lahti...)
Sander
Huviline
Postitusi: 154
Liitunud: 01.07.2004 21:01 46
Asukoht: Tallinna getos, Lasnamäel

Postitus Postitas Sander »

Endal õnneks halbasi kogemusi kindlustusega pole, aga emal oli minevikus halbasi kogemusi, samas on mu ema päris ühe avarii teinud :lol: , ja sisse on talle kah sõidetud korduvalt.
Ei oska mina neid matse kokku lugeda, igatahes esimese auto viies mats oli kabeli mats autole, ema jäi õnneks terveks; auto millele ta sisse kärutas oli U kujuline :shock: .
Ise tegin üheainsa avarii liiklusmentidega, panin ninapidi kokku nendega, nad olid päris vihased, sest neil endal oli väljakutsele kiire, aga noh positiivne oli see, et seletust õpetasid nad mind kirjutama; Mingi tähtsam tegelane, kes autos oli võttis paberi mult vastu kah: Hea oli see et mendi jaoskond oli umbes 400 meetri kaugusel. Mul pold vaja kaugele minna.
Ah **** happens :lol: Keegi ei käsi unise peaga rooli minna :(
If kindlustus oli mul.
BMW 535\M535 e28 ruulivad, 323 e21 ja 635 e24 ruulivad samuti.
Runnin on sm v8 5,8L 260hp
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

Maksin just 6300.- kohustuslikku kindlustust aasta eest
mis autol see nii kallis on ? ja isegi kui koefitsient max oleks siis oleks see summa ikkagi väiksem. sa muhv ajasid vist kaskoga segi? :lol:
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

ryan kirjutas: mis autol see nii kallis on ? ja isegi kui koefitsient max oleks siis oleks see summa ikkagi väiksem. sa muhv ajasid vist kaskoga segi? :lol:
Auto on BMW. :cool: Boonusgrupp firma järgi 120. Kindlustusmaakler ei soostunud mu oma 50 kasutama . Kindlustus on üle mõistuse kalliks läinud. :cry: Kaskot 6000.- eest ei saa.
Sander
Huviline
Postitusi: 154
Liitunud: 01.07.2004 21:01 46
Asukoht: Tallinna getos, Lasnamäel

Postitus Postitas Sander »

ryan kirjutas:
Maksin just 6300.- kohustuslikku kindlustust aasta eest
mis autol see nii kallis on ? ja isegi kui koefitsient max oleks siis oleks see summa ikkagi väiksem. sa muhv ajasid vist kaskoga segi? :lol:
Kuule, mul oleks oma nimel bmw 535 kindlustus aastaks ajaks umbes 10 kilo olnud, 6300 eeku pole nii hull.
BMW 535\M535 e28 ruulivad, 323 e21 ja 635 e24 ruulivad samuti.
Runnin on sm v8 5,8L 260hp
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

seda ma usun, et BMW. mis mudel ja aasta?
Kaskot 6000.- eest ei saa.
saab ikka küll.kaskosid on ju ka mitmeid liike minikasko, superkasko jne
Kasutaja avatar
vanaisa
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 07.10.2004 06:37 02
Asukoht: K.-Nõmme

Postitus Postitas vanaisa »

vaatan siin neid kindlustuse hindu ja ei oska midagi öelda.
Minul riskikoefitsent 0,4 ja Seesami kindlsustus Pärnumaal pooleks aastaks 495 eeku poole aasta eest võimsuse 105 kW juures. Samas olen igale personaalsele pakkumisele, mis seda summat vähendab. Lugedes aga arvukate "propellerimeeste" hinnaklasse vist odavamat oleks lausa patt loota?
Väimees seevastu veivärske autoomanik ja algaja. Äkki temale heast nõust abi? PS sõnumid sel teemal teretulnud.
BMW 525 tds TOURING, pikkadeks reisideks sobivaim auto
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Minu seisukoht selline, et süsteem on pagana idiootlik siin maal. Nimelt- oli vahepeal mingine 3 aastat, kui ma autoomanik ei olnud ja järgmist autot ostes tänu sellele koefitsient tõuseb automaatselt 120-le, varem oli 40. Mis teeb asja idiootlikuks, on see, et ma ei ole elus ühtegi õnnetust teinud, mis läbi kindlustusseltsi käiks, ainukesed plekimõlkimised olid ajal, kui sõiduautoga sõitma hakkasin ca 10 aastat tagasi, eks neid juhtub pea kõigil. Eelmisel autol, milleks oli 141KW BMW 525, maksin kuus ca 60EEK, nüüd praeguse 160KWga maksin autot ostes poole aasta eest 1800EEK, kuu kaupa võttes tuleks umbes 500/kuu.

Ja veel, varasema süsteemi järgi oleks koefitsient langenud poole aasta järel, praegu aga iga aasta järel. Lihtsalt ajab hinge täis, et muudkui maksad igast lampi asju, ise midagi põhjustamata ja vastu saad niipalju,et kui keegi su autole tagant sisse paneb, pead ise jooksma, nii et seda nägu :evil: :evil:

Nagu Eesti puhul ikka, muudkui maksa midagi vastu saamata (see oli küll OT, aga nii see on)... :evil:
Viimati muutis AARE540, 15.05.2005 13:37 29, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
mike34
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 07.02.2005 10:39 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas mike34 »

AARE530 kirjutas:Minu seisukoht selline, et süsteem on pagana idiootlik siin maal. Nimelt- oli vahepeal mingine 3 aastat, kui ma autoomanik ei olnud ja järgmist autot ostes tänu sellele koefitsient tõuseb automaatselt 120-le, varem oli 40. Mis teeb asja idiootlikuks, on see, et ma ei ole elus ühtegi õnnetust teinud, mis läbi kindlustusseltsi käiks, ainukesed plekimõlkimised olid ajal, kui sõiduautoga sõitma hakkasin ca 10 aastat tagasi, eks neid juhtub pea kõigil. Eelmisel autol, milleks oli 141KW BMW 525, maksin kuus ca 60EEK, nüüd praeguse 160KWga maksin autot ostes poole aasta eest 1800EEK, kuu kaupa võttes tuleks umbes 500/kuu.

Ja veel, varasema süsteemi järgi oleks koefitsient langenud poole aasta järel, praegu aga iga aasta järel. Lihtsalt ajab hinge täis, et muudkui maksad igast lampi asju, ise midagi põhjustamata ja vastu saad niipalju,et kui keegi su autole tagant sisse paneb, pead ise jooksma, nii et seda nägu :evil: :evil:

Nagu Eesti puhul ikka, muudkui maksa midagi vastu saamata (see oli küll OT, aga nii see on)... :evil:
alates aatast 2003 võeti vastu uus liikluskindlustus seadus ja praegusel juhul näit sinu koefitsient on 0,4 ja sa müüd auto maha siis 6 aasta jooksul sinu riskikoefisent jääb ikka 0,4 peale pärast seda hakkab tõuseb 1,2 ni
Esmaspäeval vaatame seda 1800 asja.
Autod tulevad ja lähevad, Vaid INIMESED jäävad
BMW Diisel liigutab mind taas. ;) 525 Turbo DiiselS
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Aga kui ma müüsin auto maha umbes 2000 aastal ja minu koefitsient oli tollal 40, siis kas selle vana seaduse järgi on ka sama või on ikkagi 120. Kuna ise ma ei ole eriti sellise sõidustiiliga, et ma ise õnnetusi põhjustan ja ka tööd teen hoopis teises mastaabis masinaga, siis oluline on see, et saan enda kulusid madalal hoida, nagu me kõik. Aga kui sa mike saad midagi teha siis oleks hea küll, mul just tuli IFilt meeldetuletus koju , et poole aasta kindlustus saab kohe läbi, nii et kõik variandid sinu poolt on oodatud ;) Eriti jaburaks teeb asja see, et auto sõidab kuu lõikes stabiilselt umbes nädal ja ülejäänud aja seisab, nii et maksan põmst seisva auto kindlustust :roll:
Kasutaja avatar
juut
Huviline
Postitusi: 138
Liitunud: 06.01.2005 18:21 42

Postitus Postitas juut »

võib küll olla kohustuslik kindlustus 6000.-
minul öeldi E28 528 puhul et aasta kindlustus maksab 5700.-
koefitsient oli max niiet mina jäin võtma kuude kaupa ja ca 770.- kuus :lol:
see toimus ca aasta tagasi ja ei tea palju sellest ajast muutunud on :roll:
Vasta