Cabrio tagaklaasi ühistellimus

Vaba teema
Vasta
pprz
Huviline
Postitusi: 89
Liitunud: 18.05.2003 15:28 29

Cabrio tagaklaasi ühistellimus

Postitus Postitas pprz »

Tervitused kõigile cabrioomanikele!

Miinuskraadid juba väljas, paljudel suvesõidukid juba seisma pandud või garaaži peidetud ja varsti on aeg hakata suvehooajaks ettevalmistamisele mõtlema. Seetõttu pakun teil enda auto tagaklaasi seisukorda üle vaadata ja vajadusel meie tellimusega kaasa lüüa. Põhieesmärk on saatmise kulud väiksemaks saada.
Sarnane teema läks üles ka AC foorumisse, kust peaks leidma Audi Cabrio tagaklaasi huvilisi. Tellida plaaniks jaanuaris-veebruaris.
Kellel on huvi, jätke siia teemasse või mulle PM teade, siis oskame tellides teiega arvestada.

Koht, kust peaks tellima:
http://www.cabrio-heckscheibe.de/
(sain tagasisidet Kriks'ilt, kes on sealt juba tellinud - kulgeb probleemivabalt ja tuleb kohale ca paari nädalaga).


Soovijate nimekiri:
1. pprz
2. TEH
3. need4beat
4. -vr6- ?
Viimati muutis pprz, 17.01.2012 13:49 49, muudetud 1 kord kokku.
pprz
Huviline
Postitusi: 89
Liitunud: 18.05.2003 15:28 29

Re: Cabrio tagaklaasi ühistellimus

Postitus Postitas pprz »

Rohkem huvilisi pole?
Kasutaja avatar
need4beat
Huviline
Postitusi: 1041
Liitunud: 22.10.2009 23:09 47
Peamine sõiduk: 530d touring
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Cabrio tagaklaasi ühistellimus

Postitus Postitas need4beat »

mina olen, mul oleks KINDLALT tarvis :lol: vana on külge õmmeldud ja katki, jätan oma nr ka igaks juhuks kui ma foorumisse õigeks ajaks ei satu- 56 158 346- Kaupo
Ja tundub, et e36-le vist on hea krõbe 73 euri jah :lol:
372 Design
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Cabrio tagaklaasi ühistellimus

Postitus Postitas Pille »

Tagaklaasi vaja pole, sest alles eelmisel aastal vahetasin vana katuse uue vastu. Ent kui keegi hakkab tellima katuse ja uste vahelisi tihendeid (need jäid mul vahetamata), siis andku märku. Telliks koos. Esindusest tellides teeb need vajalikud 4 tihendijuppi kokku arve 200 eurot. Ulmeliselt palju on seda maksta mingite tihendite eest, mis sisuliselt on 4 kummijuppi.
pprz
Huviline
Postitusi: 89
Liitunud: 18.05.2003 15:28 29

Re: Cabrio tagaklaasi ühistellimus

Postitus Postitas pprz »

Vahepeal niipalju infot: uurisin saatmiskulu 4 klaasile, see oleks 20€.
pprz
Huviline
Postitusi: 89
Liitunud: 18.05.2003 15:28 29

Re: Cabrio tagaklaasi ühistellimus

Postitus Postitas pprz »

Rohkem huvilisi ei ole, tellime ära. Tellijatele saatsin privaatsõnumi koos täpsete juhenditega.
pprz
Huviline
Postitusi: 89
Liitunud: 18.05.2003 15:28 29

Re: Cabrio tagaklaasi ühistellimus

Postitus Postitas pprz »

Kuna osadel tekkis vahepeal rahaline kriis, lükkasime tellimuse edasi. Ehk leiame veel huvilisi juurde? Nädal-paar oleks aega mõelda. Mõtlemine ei tähenda muidugi seda, et "noh, võib-olla", vaid palun tulla konkreetse soovi ja rahaga.

NB! Kodulehel märgitud hinnast saame nelja klaasi puhul tunduvalt soodsamalt juhul, kui on 3-4 kindlat ostjat olemas. Hetkel on meid kaks (mina ja need4beat)

Sergei
Kasutaja avatar
need4beat
Huviline
Postitusi: 1041
Liitunud: 22.10.2009 23:09 47
Peamine sõiduk: 530d touring
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Cabrio tagaklaasi ühistellimus

Postitus Postitas need4beat »

olen käpp ja raha makstud, tavai, kraapige rahad kokku ja teeme diili ära, ilmad lähevad ilusaks juba :lol:
372 Design
Vasta