Kraater Kristiine Kaubanduskeskuse taga

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Kraater Kristiine Kaubanduskeskuse taga

Postitus Postitas meph »

Ehk siis lugu järgmine:

Sõitsin 18 augustil kristiine parkimismajast välja tulika tee poole, kui järsku käis väga jube kolakas. Ei kuskilt oli tee peale tekkinud suur kraater, mille keskpunkti ilustas kanalisatsiooniauk. Täiesti märgistamata. Peale kolakat sai siis auto seisma pandud tee peale ja lähemal uurimisel kohapeal ja hiljem paranduses selgus paha tõsiasi, et autol on munas velg, kumm katki, vasakpoolne udutuli katki, sild paigast ära ja roolilatt tahab ka võibolla vahetamist saada, pluss veel välimine rooliots või midagi sellist. Kõik see tänu 40km/h 50km/h alas sõitmise pärast. Kraater oli Kristiine kaubandusekeskuse poolt hallatav. Üldine kahju autole hetkel tundub olevat ca 26000 krooni. Sai ka kahjuhüvituspaberid antud asutuse juhatusele esitatud täna päeval, vaatab kas veskisse vee viskamine mingit tulemust ka annab. Endal igatahes ei ole selliseid ressursse, et auto korda teha. Masendav... Hilisemal uurimisel selgus, et antud kraater olevat märgistamata kujul seal eksisteerinud juba kusagil pool aastat. Kogu asja kohta sai ka politseis koostatud akt. Samas täna päevaks oli suudatud produtseerida kraatrisse hoiatav märk. Mingigi kasu asjast sündinud :\

meph... vist varsti jalamees... või vähemalt siis kui midagi autol järele annab peale seda kolakat.
Timmu
Huviline
Postitusi: 167
Liitunud: 08.12.2002 22:06 39

Postitus Postitas Timmu »

jah.kui vihmane ilm on siis ma proovin mittte seda kaudu seal liigelda.Alailma seal mürsuauged-ja need liiguvad!
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

niih.. täna toimus teemaarendus selles osas... kristiine keskuse mingine tegelane võttis minuga ühendust ja sai temaga koos pandud aeg kinni UM'is, auto parandamiseks siis. Kulud maksab kinni kõik Kristiine Keskus. Ehk siis suhtkoht mõistvad inimesed tunduvad seal olevat. Peale UM'is veermiku kontrolli/parandust, sillaregulli jne, ostavad nad mulle 2 rehvi ja lasevad mu velje ka ära renoveerida. Ehk siis mina olen igati rahul.
Raivo
Huviline
Postitusi: 3605
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

nonii, tuttav koht:)
ma sõitsin seal 2 velge kõveraks.
pimedas, ning u samal kiirusel. kusjuures siis see "kraater" oli veel oluliselt väiksem.

ma ei pööranud matsule erilist tähelepanu, kuni järgmisel päeval tundsin, et midagi "vibab".
mingeid märgistusi üleval polnud.

oma lollus, et ei pöördunud kah Kristiine keskuse poole ning ei nõudnud neilt hüvitist velgede sirgestamise eest.

ma panin tähele, et nüüd hiljuti on jah sinna mingi märk kah lõpuks tekkinud:mad::mad::mad:
530d
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

hehe... see märk oli ülal järgmine hommik peale minu teemat :)

politsei vist andis kristiinele märku selle kohta..
Vasta