Naljakad juhtumid politseiga.

Vaba teema
Vasta
genius3d
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 10.11.2011 17:59 37

Naljakad juhtumid politseiga.

Postitus Postitas genius3d »

Postitage omad naljakad juhtumid mentidega trahvid/hoiatused/suulised hoiatused ja muud sellist :D


endal oleks siis,

Sõitsin Kuressaarest kodu poole, mingi 15-20 km sain sõita, mingi 90-95 oli sees(talv,lund sadas, libe etc...). Sõitsin mingist jaapanlasest mööda, mingi 105 umbes võis olla. Tüüp hakkab tuledega vilgutama, suunad sisse, ohukad, vehib käega autos...Mõtlesin et mis ma ikka seisma jään, ei viitsi sellisega rääkida. Hiljem sain sõita veel umbes 40km kui mendi auto vastu tuleb ja keerab otsa ringi. Ja hakkaski disko pihta, pollar siis küsib lube ja auto dokke, andsin ära. Ütleb, et teate miks me teid kinni pidasime? Mina: no ei tea, pole aimugi. Politseinik: "Te sõitsite kaasliiklejast 100'ga mööda iseliigeldes 80'ga" Tont oli politseisse kõlland:D:D ju siis ta pann pole edasi liikund:D Kus on ikka mõistus:D
Viimati muutis genius3d, 13.05.2012 21:47 21, muudetud 2 korda kokku.
(OO==[][]==OO)
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Naljakad juhtumid mentidega.

Postitus Postitas TambetB »

Politseiniku (naise onu) enda suust;

Hr.Raha. Teadjad teavad ;)

Kutt ületas autoga kiirust, politsei pidas kinni. Tutvustas ennast huligaanile, too polnud eriti tähelepanelik ja kuulis politsei viimast sõna RAHA. Mispeale küsis politseinikult, kui palju? :mrgreen:
Viimati muutis TambetB, 13.05.2012 21:49 50, muudetud 1 kord kokku.
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Re: Naljakad juhtumid mentidega.

Postitus Postitas Kustas »

..
Viimati muutis Kustas, 13.05.2012 21:48 06, muudetud 1 kord kokku.
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
genius3d
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 10.11.2011 17:59 37

Re: Naljakad juhtumid politseiga.

Postitus Postitas genius3d »

okei, nüüd on kena kõik vinks vonks :)
(OO==[][]==OO)
Kasutaja avatar
Tom444
Huviline
Postitusi: 528
Liitunud: 30.05.2010 19:46 16
Peamine sõiduk: Volvo s60
Asukoht: Tartu

Re: Naljakad juhtumid politseiga.

Postitus Postitas Tom444 »

Keelepruuki vaadates tundub teemaalgataja 14 olevat ja ei tohiks üldse rooli istuda.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Naljakad juhtumid politseiga.

Postitus Postitas AARE540 »

Esimese hooga meenub vaid üks naljakas asi, et iga kokkupuude mendiga on frustreeriv :D
Kuid natuke ajas tagasi minnes, nii umbes 13-14 aastat, tuli meelde üks seik, kui tulime sügiseses õhtupimeduses vennaga Karksi kandist metsast Vändrasse, mina treileriga ees, metsatraktor seljas ja vennas Nivaga järgi, haagissuvila järgi ja nägin, et tee ääres üksik mundrimees kuskil bussipeatuses kümmekond kilti enne Viljandit. Nägin siis peeglist, et vennas jäi Nivaga seisma, mina siis ka loomulikult- vend ikkagi ju- hüppasin treilast välja ja jalutasin siis Niva juurde ja küsisin, et noh, mis ment tahtis- vastus tuli kõrvalistmelt, et ment tahtis Viljandisse saada :D
Hääletas, noh :D
Kasutaja avatar
darklight
Huviline
Postitusi: 1427
Liitunud: 08.07.2007 23:27 55

Re: Naljakad juhtumid politseiga.

Postitus Postitas darklight »

mind ükskord peeti kinni ja küsiti, et kas ma jalakäija lasin üle tee, et ta ise ei jõudnud tähele panna :D
enigma
Huviline
Postitusi: 123
Liitunud: 08.10.2005 02:05 54
Peamine sõiduk: Bmw 730i Shadowline
Asukoht: raplamaa

Re: Naljakad juhtumid politseiga.

Postitus Postitas enigma »

Mul oli kunagi üks juhtum aga ei tea kui naljakas see on.Nimelt ma Tallinnas polnud tookord varem sõitnud ja oli vaja minna ning tagasiteel tulin läbi nõmme.Ei tea mis mul mõttes oli aga vaatasin nõmmel valet foorituld ja jäin rohelise tule taga äkki seisma(arvasin,et on punane aga punane oli hoopis kõrvalrea oma):)Hakkasin Tallinna kaarti sirvima fooritaga ja juhipoolne aken oli pärani lahti.Korraga kargas politseinik mu akna juurde ja hakkas tõmblema mu kallal,et miks ma seisma jäin kas olen tarbinud midagi:D...Minust tagapool olid 6 autot kelle juhid olid väga närvis ja mingi vanamammi oli rusikaga vibutanud aknast välja:)Politsei käskis kõrvale tõmmata bussitaskusse.Tulin autost välja ta haaras alkomeetri vöölt ja ütles,et tunnista nüüd välja mida sa tarbinud oled.Ütlesin,et sorry vaatasin valet foorituld:)Pani mind puhuma ja alkomeeter näitas 0 promilli.Siis küsis kust ma tulen või pärilt olen.Ütlesin,et Märjamaalt mille peale ta ohkas ja ütles davai sõida edasi:)
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Naljakad juhtumid politseiga.

Postitus Postitas MargusA »

Mul juhtus 1kord nii et Koplis otsisin ühte tänavat ja maja.Ka suht võõras koht minu jaoks.Töristasin seal siis 10 km/h ja järsku vaatasin et mingi krdi Ford Transit tahaks nagu väga väga mulle tagant sisse sõita.Oli selline valget värvi,kapott jube roostes,täielik pann,noh.Isegi tiivad olid nagu vahetatud siniste vastu.Näitasin talle siis suunda et mine mööda,ise ikka liikudes 10 km/h.Ford ikka mööda ei läinud vaid sõitis täiega mul tagastanges.Peale 1 km sõitu vennad signaalitasid natuke aega ja sõitsid mulle kõrvale :roll: Siis nägin alles vilkureid Transiti katusel.Kuna nad sõitsid mul niiii lähedal siis tagaaknast nägin ainult kapotti esitiibu ja poolt esiakent.Politseinikud olid mingid venelased kes ei mõistnud ka eriti eesti keelt ja hakkasid ajama et "Miks eest ära sõitsid?","Kuhu lähed,kust tuled?""Näita mis autos on?","Ära valeta!"Puhu,vaata otsa,näita silma!" :lol: :lol:

Rääkisin neile et tõesti ei näinud et politsei järgi sõidab,olen kaine,ei müü,ei tarbi,lähen tööle :) Ise olen imestanud et ma varem vist ei olnudki kohanud politseil Ford Transiteid,ei tea kust nad selle said :roll:
MardoV
Huviline
Postitusi: 631
Liitunud: 08.02.2009 17:02 40
Asukoht: tallinn

Re: Naljakad juhtumid politseiga.

Postitus Postitas MardoV »

Mis aastal see veel oli?
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Naljakad juhtumid politseiga.

Postitus Postitas coley »

Ma pead ei anna aga minuarust see periood kui politsei Mondeod riigihankega võttis siis sai paar Transitit ka võetud nii et täitsa võimalik!
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Naljakad juhtumid politseiga.

Postitus Postitas MargusA »

Usun et äkki mingi 8 aastat tagasi? :roll: Ka praegu teevad liiklusjärelvalvet VW bussidega.
MardoV
Huviline
Postitusi: 631
Liitunud: 08.02.2009 17:02 40
Asukoht: tallinn

Re: Naljakad juhtumid politseiga.

Postitus Postitas MardoV »

ega jah neid vanu peldikuid ikka liigub veel :lol:
enigma
Huviline
Postitusi: 123
Liitunud: 08.10.2005 02:05 54
Peamine sõiduk: Bmw 730i Shadowline
Asukoht: raplamaa

Re: Naljakad juhtumid politseiga.

Postitus Postitas enigma »

Suht sauel vist olen ka üht transitit näinud veel liikumas:)
StenV70
Huviline
Postitusi: 1440
Liitunud: 12.04.2009 13:34 56
Peamine sõiduk: Mercury Grand Marquis
Asukoht: Tallinn

Re: Naljakad juhtumid politseiga.

Postitus Postitas StenV70 »

Eile nägin lasnas tutikat värvilist transitit.
Jan_Ar
Huviline
Postitusi: 880
Liitunud: 14.01.2007 12:07 07
Peamine sõiduk: BMW F48 X1 170kW
Asukoht: Tln/Trt/Hiiumaa

Re: Naljakad juhtumid politseiga.

Postitus Postitas Jan_Ar »

Pidin kaks korda puhuma, sest esimese ajal küsiti küsimus, millele tahtsin "jaatavalt" vastata. Enne puhumise lõppu tegin siis huulik suus "mhmh", mis rikkus mõõtmise.
BMW e36 318i ´92 | BMW e46 330xi ´01 | BMW e53 X5 ´04 Sports Package | BMW e91 LCI 325d ´09 | BMW F31 320d ´14 Modern Line | BMW F48 X1 170kW´16
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Re: Naljakad juhtumid politseiga.

Postitus Postitas Alvar_S »

Iga kord kui peatatakse on juba naljakas.
Ja veel naljakam on see,et tehakse ka väiksem või suurem trahv. :lol:
Ou Vööthüään!!!
-myyr-
Huviline
Postitusi: 2323
Liitunud: 02.09.2009 09:35 19
Peamine sõiduk: E46
Telefon: 56846122
Kontakt:

Re: Naljakad juhtumid politseiga.

Postitus Postitas -myyr- »

darklight kirjutas:mind ükskord peeti kinni ja küsiti, et kas ma jalakäija lasin üle tee, et ta ise ei jõudnud tähele panna :D


Päeva nael:D:D:D:D
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Naljakad juhtumid politseiga.

Postitus Postitas prelude20 »

Kunagi sai sõbra autoga ringi rallitud. Väike asula võlud kus kell 9 kõik magavad. Eks siis trall lõppes discoga. Autoomanik juba sabinas ,et mis saab jne. Väntasin siis akna alla ja kogu jutt oli see, et ütle oma isale edasi - ootan siiani oma traktori juppe. Head teed ja nägemist. Häste läks :mrgreen:
Kõige popim olin ikka Tõrva kandis. Iga kord kui tädiranda läksin siis enne seda maha kaabiti. Ja siis hakkas tulema .Stange puudu, veljed erinevad, rehvid kulunud, sportsummuti, miks 70 alasse sõitsite 60nega? Viisakalt vastasin , et stange värvis, veljed remontis, sportsumps on äge ja küte on kohe kohe otsas. Tuleb hiilida.Dokude kontroll ja üks ütleb , et talle pole mõtet trahvi teha. Eile maksis trahvi ära. Ju müüb auto küljest juppe. Anti paberid ja head teed. Peale seda läksin ja tankisingi 25 eeku eest :mrgreen: Sihilikult.
Viimane seik oli naabriga. Vaatas kupeed- liiga madal, liiga mürarikas. Raudselt ostetud ülevaatusega. Andsin siis paberi ja tädi vaataski- kõik nagu õige. Torises ja minema lasi. Lõpuks vaatasin , et oeh see ju oli saksa oma. Aastast 2007. Ju see proua siis ei jagand matsu välja.
Rahu saabus sellega mu jaoks kui mees ta rasedaks rammis. Õnneks korduvalt.
Toredad politseinikud olid mu kandis pärnumaal.
Kasutaja avatar
djerocdrah
Huviline
Postitusi: 703
Liitunud: 23.05.2007 21:47 30
Asukoht: igal pool kus vaja
Kontakt:

Re: Naljakad juhtumid politseiga.

Postitus Postitas djerocdrah »

Ei ole just naljakas aga mõtlema paneb ikka :D sain toreda üllatuse osaliseks. Kuna mu autol puudus ülevaatus võeti mind rajalt maha Tallinnas linnahalli parklas. Tuli aga välja et see härras politseinik oli bmw entusijast ning pääsesin hoiatusega. Ma ei tea kas ta ka siin klubis pesitseb nagu ma ta jutust aru sain oli tal e34 :)

Tänan teda mõistva suhtumise eest :)
Pilt
BMW is a lifestyle
Vasta