Keritud spidonäidud

Vaba teema
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Kusjuures see 99000 millegagi on üks tüüpilisemaid näite. 160 on ka palju nähtud kuid siiski alla saja annab ikka rehkendada et tuhande kilomeetripealt müüki lasta. Kahtlen et 95 % nendest näitudest tõele vastab. 5% on usutav siis kui auto on 2-2,5 a vana ja selline näit ees on.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Black
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 10.01.2003 17:28 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Black »

[quote][i]Algselt postitas metalheart[/i]
ma sain siukse üllitise kätte millel iste iseenesest on nagu ok- see külje osa siis aga juhiiste on põhi katki - autoks on E28 ja ka vist recaro istmed?
Kas panna uus - või restaureerida vana:o [/quote]
Aga kust sul neid uusi ikka võtta on? Soovid UM'ist ulmelise hinnaga tellida? ;)
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

[quote][i]Algselt postitas kimmo[/i]
selle läbisõidu kohta pajatab martin ise ;) [/quote]

Ma juba ootasin jupp aega, et millal see siinsele rahvale ette jääb.

Mis ma nüüd tegema pean - häbenema või??? Või minema nutma kuhugi, et mu autol ÄKKI polegi õige läbisõit ees. Või laskma sinna suurusjärgu 480 000 ette märkida?
Mina teda torkinud pole, ostsin auto ühelt soomlaselt rohkem kui aasta tagasi. Tema oli nelja aastaga sõitnud 20000 (mida kinnitasid ülevaatuse andmed). Ise olen kokku sõitnud umbes 6000 km. Viimase viie aasta läbisõit ületab seega napilt 25000 piiri. Pildi tegin naljaviluks eelmisel sügisel enne kui kuuekohaline number ette tuli. Seega pole tegu eelpool süüdistatud "täpse ajastamsiega müügiks". Kui see kedagi rõõmsaks teeb, siis täna on ees ca 103 000. Tegelikku läbisõitu nagunii kontrollida pole võimalik. Isegi kui ta on üle miljoni sõitnud - on tegu minimaalselt kulunud ja igati väärika vanaautoga, mille sarnaseid paraku tihti enam ei näe.

Mitte, et ma seda siin kellelegi tõestama peaks...
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Rahune keegi ei süüdistagi sind vaid kommentaarid minuarust olid üldise teema alla. Vaata ise müüdavate autode spidonäite ja saad aru.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

[quote][i]Algselt postitas Black[/i]
[quote][i]Algselt postitas metalheart[/i]
ma sain siukse üllitise kätte millel iste iseenesest on nagu ok- see külje osa siis aga juhiiste on põhi katki - autoks on E28 ja ka vist recaro istmed?
Kas panna uus - või restaureerida vana:o [/quote]
Aga kust sul neid uusi ikka võtta on? Soovid UM'ist ulmelise hinnaga tellida? ;) [/quote]
kunagi sai um-ist ostetud juhiistme alumise padja riidekate hind nii umbes 1000 eeku. kas see on siis kallis?
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Lugesin siin seda juttu ja käisin vaatasin siis selle auto üle. Autol ei ole iseenesest midagi viga, väljaarvatud see iste ja väline iluravi. Auto on eestis arvele võetud 1998 ja lähemal uurimisel ning puurimisel leidsin ka mingi sildi kus oli eestis õli vahetaud ja seal oli spido näiduks mingi 1200000 või midagi sarnast aastast 2000. Roostet seal masinal on aga see ei ole ka midagi hullu.

Käisin Speedsteris ja lasin tuttaval ka autot vaadata ,mootor ja muu jama pidi olema ok.

Asi puhtaks pesta, väike iluravi ja hea auto.

Nii, et ma arvan, et homme ostan selle pilli ära!
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

No nii, olen nüüd siis selle imeliku spido näiduga auto omanik:D Liigub teine edasi kül ja hetkel ei ole ühtegi üllatust tulnud. Eks näis mis tulevik toob.
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Postitus Postitas Kaido S »

Onne ja jõudu.
Vasta