Avarii pildid

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas AARE540 »

Väike OT, aga mida see DAFQ tähendab? Kõik ei käi lõustaraamatus ja kõigi elu paraku ei keerle virtuaalmaailma ümber. Kui ma eksin, et see sealt pärit on, siis vabandan ette.
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas oo7 »

Lühidalt öeldes on what the ***** ;)
Kasutaja avatar
m2x
Huviline
Postitusi: 626
Liitunud: 11.04.2012 18:18 41
Peamine sõiduk: E39 530d Touring
Asukoht: Neli ratast õhus...

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas m2x »

Minu siirad vabandused...
tunexdore
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 18.11.2014 21:03 14
Peamine sõiduk: bmw 320

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas tunexdore »

http://cdn2.damnfunnypictures.com/1691c ... f55d6e.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; :lol: :lol:
Kasutaja avatar
Karl_L
Huviline
Postitusi: 488
Liitunud: 07.10.2007 19:37 20
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Karl_L »

Esimese asjana tuli meelde see :mrgreen:
" onclick="window.open(this.href);return false;
E34 525TDS 1994
E39 530D 2002
Kasutaja avatar
darkie
Huviline
Postitusi: 4284
Liitunud: 28.10.2006 14:48 26
Peamine sõiduk: 750iL
Asukoht: Kesk-Eesti

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas darkie »

http://www.jt.ee/3000089/avarii-teinud- ... dmuskohalt" onclick="window.open(this.href);return false;
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Eva »

Eile oli päris libe ka. Aga, et jooksu panna.. :? :roll:
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas oo7 »

Tõenäoliselt oli täis või liti all mis muud ;)
Kasutaja avatar
darkie
Huviline
Postitusi: 4284
Liitunud: 28.10.2006 14:48 26
Peamine sõiduk: 750iL
Asukoht: Kesk-Eesti

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas darkie »

ja veel üks:
http://www.jt.ee/3000221/soolapuisturis ... ule-katuse" onclick="window.open(this.href);return false;
-Sten
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 28.06.2014 16:51 41
Peamine sõiduk: E36 325i

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas -Sten »

Eriti nõme on minu arust see, et kui mõni BMW mingi õnnetuse teeb siis kohe on uudiste pealkirjades, et jobu BMW-ga pani matsu jne. Delfis oli ka uudis kus Nissaniga sõideti mingi lasteaia aia sisse, aga seal pealkirjas oli lihtsalt sõiduauto. Eks need klikid peavad ju kuskilt tulema, aga siiski rõve üldistamine, et bemmi juhid kõik haiged m***id. Ei julge BMWd ostagi, kohe tembeldakse mingiks t*rapeaks.
Kasutaja avatar
Karl_L
Huviline
Postitusi: 488
Liitunud: 07.10.2007 19:37 20
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Karl_L »

-Sten kirjutas:Ei julge BMWd ostagi, kohe tembeldakse mingiks t*rapeaks.
Ma ei tea, ma pole end siiani end sellest häirida lasknud. Peaasi, et endale meeldib ja lõbus on. :)
E34 525TDS 1994
E39 530D 2002
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas pancho villa »

darkie kirjutas:ja veel üks:
http://www.jt.ee/3000221/soolapuisturis ... ule-katuse" onclick="window.open(this.href);return false;
see on imo imelik tsitaat: "Juhi sõnul näitas tema ees liikunud teehooldusmasina juht suunatulega, et võib mööda sõita"

ja mis nüüd on soolapuisturijuht süüdi, et oli viisakas ja viitas möödasõiduvõimalusele või :lol: keegi ei käskinud ju mööda sõita kui teed ja masinat ei tunne

samas see nüüd küll ei sobi, et ta seisma ei jäänud, loodetavasti saab vähemasti oma ülemuse käest piki pead
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas arnis »

Loomulikult poleks pidanud mitte B-kategooria sõiduk peatuma ebasoodsates tingimustes.
Selline tunne, et masinal pole vaja tööd teha ja ruumi parkimiseks on piisavalt.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
Ma®tin
Huviline
Postitusi: 2520
Liitunud: 05.11.2009 12:50 40

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Ma®tin »

Ära rohkem peale võta. Seal on pikalt lage maa, kaugelt on näha, et soolapuistur tee ääres seisab. Inimlikkuse seisukohalt on täiesti savi, mis kategooria sõidukiga tegu. Ei saa ikka päris korras kõik katusekorrusel olla, kui näed, et inimene käib autoga üle katuse ja seisma ei jää. Savi, seadus ei nõua.
Kasutaja avatar
KristjanK
Huviline
Postitusi: 799
Liitunud: 09.06.2010 23:46 16
Peamine sõiduk: BMW 525TDA Touring
Asukoht: Võrumaa, Tartu

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas KristjanK »

Tõsi jutt, Ma®tin. ;)
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas arnis »

No kui tõesti lage maa ja kedagi teist seal seisma ei jäänud ja naine kodus ei sünnita,
siis pole tõesti põhjust seisma mitte jääda.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Heigo_K »

Sa oled üks neist paljudest eestlastest kes teist parastab ja näpuga näitab ?
Juhil, kaasliiklejal, pealtnägijal on KOHUSTUS abistada.
Seda mitte tehes on võimalus isegi krim korras karistada saada !


Aga pole midagi... Sinusugust saasta on meil ka vaja, et normaalsed inimesed ennast paremini/headematena tunneks. :)
Viimati muutis Heigo_K, 21.11.2014 20:25 01, muudetud 1 kord kokku.
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Eva »

darkie kirjutas:ja veel üks:
http://www.jt.ee/3000221/soolapuisturis ... ule-katuse" onclick="window.open(this.href);return false;
Tead ausalt öeldes ma näen iga päev neid viieseid bemme mis Paide kandis tuuritavad ja ´driftivad´. Täna varahommikul oli üks sarnane tume univeraalkerega viiene ka Paides oma auto ´võimeid´demonstreerimas...
Ma üldse ei imesta, et neil autodel ja juhtidel selline maine on.. :?
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Eva »

Heigo_K kirjutas:Sa oled üks neist paljudest värdjadest eestlastest kes teist parastab ja näpuga näitab ?
Juhil, kaasliiklejal, pealtnägijal on KOHUSTUS abistada.
Seda mitte tehes on võimalus isegi krim korras karistada saada !

Ma võin seisma jääda aga oma abiKÄTT küll ei ulataks.. Ma ei tea küll Eesti kohtusüsteemi praktikaid aga Saksas nt torgid oma näpud valesse kohta, jäävad need sahtli vahele.. Ühesõnaga aitad liiklusõnnetusse sattunud ja pärast kaevatakse sind kohtusse ebapädevate võtete kasutamise või surma põhjustamise eest vms..
Ei torgi kui näen, et juba poolenisti koomas on. Omal jalal liigub, siis vbl veel..
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas AARE540 »

Eks nende asjadega on nii, et pole alati kohust vajagi, kuna üsna tihti kehtib reegel, et ükski heategu ei jää karistamata. Selge, et kui auto ikka üle nipli käib, peaks ikka seisma tegelt jääma- võibolla sõltubki kiirest telefonikõnest kiirabisse teise inimese elu. Või vahel piisab isegi abiKÖIEST, et auto kraavist välja tõmmata vms. Samas- kui on vigastatuid, siis parandage, kui ma eksin, kuid mittemeedikutel ei soovitata üldse kannatanut liigutada, vältimaks ebakompetentsusest tekkida võivaid vigastusi.
Sellest aga, et saad kellelegi abiks olla, võib pikaks ajaks saada hea tuju :)

Aga lõik Arnise tekstist:
arnis kirjutas:...siis pole tõesti põhjust seisma mitte jääda.
Ma ei tea, kas ma sain valesti aru, kuid minu meelest on lause "pole põhjust seisma jääda" risti vastupidi lausele "pole põhjust seisma mitte jääda". Või tundub ainult mulle nii?

Lihtsalt tähelepanek :)
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Heigo_K »

Raskema vigastuse korral peaks ju päästeameti dispetšer andma võimalikult palju juhiseid kuidas käituda ja mida teha.

Nagu siin eespool mainitud siis jah.
Võib juhtuda, et teed midagi valesti ja ongi inimesega vsjoo. Võibolla mäletan valesti, aga kas mitte isegi eesti kohtupraktikas pole mitte isegi olemas sarnane keiss, kus abi anti valesti, inimene suri ja asi jõudis kohtusse.
Aga nagu kirjutasin siis dispetšer peaks andma juhiseid kiirabi saabumiseni.


Rääkides lumepuisturitest.
Nende juhtidel ka vist piss peas ja õigusi "liigapalju"
Täna autobussijaama juures tegi süüdimatult üks puisturi juht tagasipööret keset teed ja otse ette filtritee poole liikunud uuemale civicule.
Civikul ei jäänudki muud üle kui sahale sisse sõita.
Viimati muutis Heigo_K, 21.11.2014 21:00 28, muudetud 1 kord kokku.
Donald
Huviline
Postitusi: 1337
Liitunud: 13.10.2010 15:36 24

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Donald »

Kannatanu on autos suremas, appi ei julge minna, äkki päästan ta elu.
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Eva »

Juhised juhisteks, tavainimene ei ole siiski meedik. Selleks on telefon ja kõne ja tulgu ja parandagu. Ka väikese esmaabi juures võb midagi kapitaalselt valesti minna, tekkida ükskõk milline oht elule ja oled pärast sina süüdi.
Mina isklikult torkima ei lähe aga too prääksuv lapspart võib minna ja päästa elusid palju suudab- edu!
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
paradiisivares
Huviline
Postitusi: 409
Liitunud: 06.05.2008 18:21 46
Peamine sõiduk: GMC Yukon Denali

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas paradiisivares »

KOHUSTUST abistada ei ole.... on kohustus teatada päästeametisse. Meedikute seisukoht on muide, et soovitav on inimesel, kes ei ole saanud meditsiinilist väljaõpet üldse mitte torkida, kuna näiteks kaela või selgroovigastuse korral võib selline abistaja kahjustusi hoopis suurendada või isegi kannatanu tappa. Aastaid tagasi oli saksamaal juhtum, kus eesti veokijuht läks ka abistama, paraku kannatanu suri. Kannatanu omaksed andsid asja kohtusse ja päästis tolle mehe ainult see, et meditsiinieksperdid tunnistasid kohtus, et kannatanu vigastused olid sellised, millesse ta oleks igal juhul kindlasti surnud ka siis, kui oleks tolle veokijuhi asemel olnud ka kiirabi brigaad. Mina isiklikult ka peale telefoni midagi muud ei näpi sellistel juhtudel.
there is no replacement for displacement
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas pancho villa »

Eva kirjutas: Ma võin seisma jääda aga oma abiKÄTT küll ei ulataks.. Ma ei tea küll Eesti kohtusüsteemi praktikaid aga Saksas nt torgid oma näpud valesse kohta, jäävad need sahtli vahele.. Ühesõnaga aitad liiklusõnnetusse sattunud ja pärast kaevatakse sind kohtusse ebapädevate võtete kasutamise või surma põhjustamise eest vms..
Ei torgi kui näen, et juba poolenisti koomas on. Omal jalal liigub, siis vbl veel..
seep see on, kui liiga palju telekat vaadata. vb akujuhe maha võtta, päästeametisse helistada, õnnetusse sattunuid rahustada - ah sitta kah, lähen võtan statoilist kohvi ja saia vahel seapeenise parem, pärast hea feissbuukis muljetada.
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Heigo_K »

Esmased ja hädavajalikumad esmaabi võtted peaks naguinii kõigil lubadega inimestel ju selged olema.
Seda nõutakse ju autokoolides ka.
Niiet need igasugused vabadused on suur BS.
Ma leian siiski, et appi võiks siiski minna. Olenemata sellest kui raske on liiklusõnnetus.
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Eva »

Keegi ei olegi kedagi keelanud ja ilmselgelt oleks see ka suur liialdus. Kes soovib aidata- andke aga tuld :)
MA vaid mainisin, et mina nii ei teeks. Ma mõistan, et teil vbl naised ja emad käsutavad ja kõik mis naise suust- see peab olema. Saage aru, naine ja mees on siiski eraldi indiviidid siinkohal :D Minu arvamus ja vaated on siiski vaid minu, ei kellegi teise :lol:

Mis see oligi.. Et pärast on hea feissbuugis muljetada oma suurest heateost.
Good things tend to backfire, by the way...
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Tauri_J »

Heigo_K kirjutas:

Rääkides lumepuisturitest.
Nende juhtidel ka vist piss peas ja õigusi "liigapalju"
Täna autobussijaama juures tegi süüdimatult üks puisturi juht tagasipööret keset teed ja otse ette filtritee poole liikunud uuemale civicule.
Civikul ei jäänudki muud üle kui sahale sisse sõita.
§68. Juht on kohustatud:
1) enne väljasõitu veenduma sõiduki korrasolekus ja jälgima teel olles selle tehnoseisundit;
2) andma teed sõidukile, millel on sisse lülitatud sinine vilkur koos erilise helisignaaliga või ilma, ja niisuguse sõiduki poolt saadetavale sõidukile;
3) andma teed teel töötavale sisselülitatud kollase vilkuriga sõidukile ja niisuguse sõiduki poolt saadetavale sõidukile;
4) mootorratta juhtimisel hoidma juhtrauast kinni kahe käega, välja arvatud käega hoiatusmärguandmise ajal, kandma peas kinnirihmatud motokiivrit ja mitte sõidutama sõitjat, kes pole viimast nõuet täitnud;
5) sõidukis, millel on turvavööd, olema turvavööga nõuetekohaselt kinnitatud ja mitte sõidutama sõitjat, kes pole nõuetekohase turvavarustusega kinnitatud.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas AARE540 »

Kõik õige, selle kollase vilkuriga masinale tee andmise koha pealt, kuid see ei tähenda, et kollase vilkuritega masina operaator võiks silmad kinni sõita. Sama kehtib ka sinise vilkuriga sõitjatele.
Täpselt sama asi nagu mõni bussijuht arvab, et vasaku suuna sisselülitamine teeb tee puhtaks :D
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas pancho villa »

Eva kirjutas:Keegi ei olegi kedagi keelanud ja ilmselgelt oleks see ka suur liialdus. Kes soovib aidata- andke aga tuld :)
MA vaid mainisin, et mina nii ei teeks. Ma mõistan, et teil vbl naised ja emad käsutavad ja kõik mis naise suust- see peab olema. Saage aru, naine ja mees on siiski eraldi indiviidid siinkohal :D Minu arvamus ja vaated on siiski vaid minu, ei kellegi teise :lol:

Mis see oligi.. Et pärast on hea feissbuugis muljetada oma suurest heateost.
Good things tend to backfire, by the way...

ah ära luuleta. selge on see, et keegi ei oota liiklusõnnetuse puhul pealtnägijalt trahheotoomiat roostes taskunoa ja tallinki logoga pastapliiatsi abil, aga hakata ennetavalt seletama, kuidas "mina ei lähe appi kuna saksamaa seadusandlus blabla" on nii **** küüniline, et lihtsalt häbi on olla sellise kodaniku rahvuskaaslane.
Vasta