Avarii pildid

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Mürk
Klubiliige
Postitusi: 1070
Liitunud: 16.03.2008 17:08 13
Peamine sõiduk: T25
Asukoht: Rapla-Tallinn

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Mürk »

To Eva: Ehk siis mõtled teisiti, kui ise taolises olukorras peaksid kunagi olema.Vedeled kraavis ja mingi persenäost puisturijuht või muu tegelane rahulikult mööda/edasi sõidab.
Ja teistele kes ajavad mingit saksa ameerika jama ja muid seadusi et võib mingi kohtucase'i kaela saada kui midagi valesti teed või kellel on õigus jne.Kuulge olgem normaalsed me elame Eestis mitte kuskil debiilses riigis kus iga vale peeretuse eest võib kohtu alla minna.
Elementaarne asi: aita inimest, kes on hädas. Olgu mis on, me kõik võime kunagi taolises olukorras olla.Vähendate ehk oma karma võlga. Ei pea doktor House'i mängima aga nagu mõned targemad juba väitsid: kutsu kiirabi, rahusta jne.

Peace!
:cool:
paradiisivares
Huviline
Postitusi: 409
Liitunud: 06.05.2008 18:21 46
Peamine sõiduk: GMC Yukon Denali

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas paradiisivares »

poison87 kirjutas:To Eva: Ehk siis mõtled teisiti, kui ise taolises olukorras peaksid kunagi olema.Vedeled kraavis ja mingi persenäost puisturijuht või muu tegelane rahulikult mööda/edasi sõidab.
Ja teistele kes ajavad mingit saksa ameerika jama ja muid seadusi et võib mingi kohtucase'i kaela saada kui midagi valesti teed või kellel on õigus jne.Kuulge olgem normaalsed me elame Eestis mitte kuskil debiilses riigis kus iga vale peeretuse eest võib kohtu alla minna.
Elementaarne asi: aita inimest, kes on hädas. Olgu mis on, me kõik võime kunagi taolises olukorras olla.Vähendate ehk oma karma võlga. Ei pea doktor House'i mängima aga nagu mõned targemad juba väitsid: kutsu kiirabi, rahusta jne.

Peace!
:cool:
Eksid kahjuks, me elame euroopa liidus juba ammu ja see mis tundub sulle täna jamana on homme karm reaalsus. Näiteid on küllaga..... kooselu seadus, pederastidele õigus lapsendada, neegrid eesti volikogus jne. Isiklikult olen siiski seisukohal, et kui ei tea mida teha, jäta tegemata. Mina ei ole arst, seega suurema jama ärahoidmiseks piirdub minu abi inimkannatanu puhul siiski vaid telefoni kõnega päästeametisse. Ja võlgu ei ole ma omateada kellelegi.....ei Karmale, Lasnamäe Dimale ega Savi Etsile.
there is no replacement for displacement
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas arnis »

Oehh. Enamik meist on ju juhid ja läbinud esmaabi koolituse?
Mäletate sealt sellist pisikest detaili:
"kui on kaks kannatanut, üht on näha elusana, ei karju, teine räuskab
appi appi, siis esmajoones tuleks minna sinna, kus ei karjuta."
Mida teeb meie kannatanu artiklis?

Lisaks, nagu on ohvri sõnadest lugeda, on tal sahamehe vastu emotsioone.
See on üsna tüüpiline olukord, täiesti inimlik on leida mingi alus süüle ja mitte
alati ei ole see "omal süül". Arvatavasti oli puistajal kogemusi juba eelnevalt,
millist p*ska võib kannatanu ajama hakata (sarnane jutt selgroovigastus+surm).

Veidi teravam silm näeb tol E39-l naeruväärseid kahjustusi, sellest tulenevalt
võib üsna kindlalt öelda, et mõni sinikas on maksimum, mis juhtus. Kui tal vööd
peal ei olnud, siis põlegu põrgus või koligu Venemaale :D

"Aita inimest kes on hädas" - ärme liiga ümmarguseks mine - meil siin leidub inimesi,
kel on rahalised mured palju hullemad kui avarii tee ääres, minge aidatake siis.
Too soolapuistaja võis päästa veel 2 avariid kuna ta EI peatunud, teie seda ju ei tea,
küll aga teame seda, et peatumine ei oleks midagi lahendanud.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas pancho villa »

arnis kirjutas: Too soolapuistaja võis päästa veel 2 avariid kuna ta EI peatunud, teie seda ju ei tea,
küll aga teame seda, et peatumine ei oleks midagi lahendanud.
tegelikkuses ei hoidnud see soolapuistaja ära ühtegi avariid, ei nüüd ega tulevikus, kuna inimesi talvistes oludes sõitma õpetama ei ole ta paraku võimeline. aga viimased kaks kommentaari on heaks suunanäitajaks, miks veokaga mingi jama juhtudes tee peal ohukatega seistes jääb seisma ja abi pakkuma lätlane, leedukas, venelane, aga mitte kunagi eesti auto. sest mida pikema vabanduse sa endale valmis kirjutad, seda enam jäävad ka teised uskuma eksole.
Kasutaja avatar
MartinH.
Huviline
Postitusi: 815
Liitunud: 10.02.2011 21:26 28
Peamine sõiduk: e46 2.8ci
Asukoht: Maardu

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas MartinH. »

Kuule Eva,päriselt oled ka sellise mõtteviisiga? Võid mulle kasvõi ps või veelparem siia teemasse oma pildi panna.Teinekord kui kraavis vedeled siis tean keda mitte aidata!
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Eva »

Pilti ma võõrastele jagama ei hakka aga sellise mõtteviisiga olen küll. Olen valmis aitama vaid telefonikõnega ja sündmuse kirjeldammisega. Näppima ma kedagi suurima tõenäosusega ei lähe. Milleks?
Kel on ettenähtud surra, sureb nagunii. Kui mitte täna, sest ma ta elu nö päästsin, siis homme kindlasti või üleülehomme. Nagu me kõik.
Teiseks kui võtta asja enda, kui nt kannatanu, seisukohast, siis absoluutselt ei taha ma, et keegi mind torkima ja väntsutama tuleb, kui mul just pauk oli. Siis on mul pääääris **** olla ja võib minu torkimise eest suurima tõenäosusega vastu piilumist saada.
Esmaabi andku need kes selleks vastav väljaõppe. Autokool ei ole meditsiiniasutus esiteks. Ja teiseks ei ole esmaabikoolituse läbnu meedik, kes suure tõenäosusega tunneb ära kaelalülivigastused, selgroovigastused, ajutursed jne..Lähed näppima? Siis riskid inimese surmaga. Mina ei ole jumal, et kellegi elu hinnaga autokoolis õpitud esmaabivõtteid eksperimenteerimise korras kasutan.
Lihtne ja loogiline. Kellele selline suhtumine ei meeldi.. No sry,aga ma ei sündinud siia ellu selleks, et kellelegi meele järgi olla. Tahad kedagi, kes mõtleks ja käituks nii nagu enamik siin- võta neeger, las pühib ja mõtleb ja teeb!
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 864
Liitunud: 08.02.2006 10:56 23

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas kait »

aii. üks iludus jälle vähem http://www.postimees.ee/3001675/bmw-soi ... sile-sisse" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
MartinH.
Huviline
Postitusi: 815
Liitunud: 10.02.2011 21:26 28
Peamine sõiduk: e46 2.8ci
Asukoht: Maardu

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas MartinH. »

Päris nii nagu final destination filmis need asjad ei ole. Jah,sellega olen nõus,et selgroo vigastusega inimest ei näpita,aga ikkagi olukorra hindamisega peaks nagu hakkama saama igaüks.On olukordi kus võib reaalselt lihtsa liigutusega inimese elu päästa.Hädaabisse helistades siiski öeldakse ka kas on võimalik kannatanut ise abistada.
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas pancho villa »

Eva kirjutas: Kellele selline suhtumine ei meeldi.. No sry,aga ma ei sündinud siia ellu selleks, et kellelegi meele järgi olla. Tahad kedagi, kes mõtleks ja käituks nii nagu enamik siin- võta neeger, las pühib ja mõtleb ja teeb!
lihtne ja loogiline või küüniline, madalalaubaline ning ebameeldiv? mnjaa, keeruline, väga keeruline.
BMW sõitis Tallinna kalmistu lähedal liinibussile sisse
pilte vaadates tundub pigem, nagu keegi oleks oma ninaga kellegi teise rusika vastu jooksnud
Kasutaja avatar
TarmoV12
Klubiliige - admin
Postitusi: 2400
Liitunud: 27.12.2006 22:15 52
Peamine sõiduk: BMW X5 4.8i
Asukoht: Tallinn

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas TarmoV12 »

Suverehvid tunduvad all olevat .. 'tea, kas läks drift jälle näpu vahelt .. Muud seletust ei oska nagu pakkuda, miks peaks sirgel teel posti sõitma ..

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=70207589

Pilt
V8
Ma®tin
Huviline
Postitusi: 2520
Liitunud: 05.11.2009 12:50 40

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Ma®tin »

Täiesti normaalsed kodanikud on need suverehvidega uhajad. Nagu uudistest lugeda võis, olid rehvivahetustöökodades ülipikad järjekorrad.
Talv tuli jälle esimest korda.
Mul vist kalender paneb korralikult segast, tundub et september on veel, et pooled eestlased veel rahuliku südamega liiklusterroriste mängivad :)
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Tauri_J »

kenad veljed jõudis küll osta...
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas pancho villa »

mul eelmises töökohas töökaaslane ostis omale suht roima e39 530d, sellele siis jube edevad randiga veljed, 19" vist, said veel ära värvitud ja seejärel läksid selga kulumismärgis nankangid :lol: prioriteedid, prioriteedid..

mul talverehvid teiste velgede peal, tea millal nende ost ära tasub aga kui esimene libedus käes tõstan kodus tungi otsas ümber tunnikesega ja ongi kõik
Kasutaja avatar
jass161
Huviline
Postitusi: 825
Liitunud: 29.09.2013 16:17 41
Peamine sõiduk: E91
Asukoht: Viljandimaa

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas jass161 »

Mu töökaaslane ostis mingiaeg 725 tds ja all olid mingisuguses laia randiga 19". Kui rehvid ära lõppesid, siis vant vahetas need originaal 16" vastu millel oli pm uus lamell peal. Prioriteedid peavad paigas olema :mrgreen:
Kasutaja avatar
CSR
Huviline
Postitusi: 1079
Liitunud: 22.06.2006 10:52 12
Peamine sõiduk: e38
Asukoht: Tallinn

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas CSR »

Oskab keegi öelda mis selle bemmi tulevik on? Tehakse korda või läheb osadeks?


TarmoV12 kirjutas:Suverehvid tunduvad all olevat .. 'tea, kas läks drift jälle näpu vahelt .. Muud seletust ei oska nagu pakkuda, miks peaks sirgel teel posti sõitma ..

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=70207589

Pilt
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas arnis »

Hah, korda teha :D Milline geenius paneb universaalile "sportlikku õhufiltrit"?
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
Kasutaja avatar
m2x
Huviline
Postitusi: 626
Liitunud: 11.04.2012 18:18 41
Peamine sõiduk: E39 530d Touring
Asukoht: Neli ratast õhus...

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas m2x »

Kuule Arnis, mulle tundub et sa oled üks maru õnnetu inimene, kui kogu aeg nii teravad ütlemised tulevad sinu poolt? Mina ei saa aru, miks ei võiks universaal sportlikum olla? Ma saan aru, et koonukas iseenesest on suhteliselt mõttelage asi stock autol, aga äkki see pole stock auto? Või siis pole M5 ka mõtet universaali teha sinu arust või mis?
Ma®tin
Huviline
Postitusi: 2520
Liitunud: 05.11.2009 12:50 40

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Ma®tin »

Nii sportlik ikka polnud, kui Tesla Model S :lol:
raxxi 1100hp universaal oli ka sportliku filtriga... on ikka geenius.
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas arnis »

Ma®tin kirjutas:Nii sportlik ikka polnud, kui Tesla Model S :lol:
raxxi 1100hp universaal oli ka sportliku filtriga... on ikka geenius.
A vot kui tal oleks originaal, oleks ta umbes pooltest hobustest ilma jäänud ;)
Muideks, sinine filter annab 50% paremaid tulemusi kui roheline.

Lisaks vanaisa rääkis, et köögist võetud sõel töötab 3x paremini kui sinine filter
ja mootor jääb ka puhtamaks, kuna sõel ei lähe nii kiiresti umbe.
aga äkki see pole stock auto?
http://bmwfans.info/parts-catalog/13721730946/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kui võimsaks sa seda siis ristid?
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
Kasutaja avatar
S1lv3r
Huviline
Postitusi: 3348
Liitunud: 11.05.2008 11:44 22
Peamine sõiduk: BMW F10 525d 160kw
Asukoht: Laagri

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas S1lv3r »

Pilt
:lol:

Või peaks postitama rubriiki "BMW maine"...
E46 323Ci/E46 330d/E61/E91/E91/E90/E60/E60/E61/E60 530xi/E60 530xi/F10 525d
Päringu jaoks saatke palun PS või e-mail
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas toivoku »

S1lv3r kirjutas:Või peaks postitama rubriiki "BMW maine"...
Aga miks on kirjutatud,et mazda juht kaotas kontrolli, aga bmw sõitis posti :D wtf? Mazda kaotas kontrolli ja bmw juht sõitis bmwga posti, vist ei kõla usutavalt kuidagi ajakirjanike seas :D
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas MargusA »

Sellepärast et mazda kaotabki juhitavuse aegajalt.Sinna pole midagi parata.Ja bmw eest ei jõudnud post lihtsalt üle tee minna..
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas MargusA »

Teed on libedad! :lol:
Kasutaja avatar
CSR
Huviline
Postitusi: 1079
Liitunud: 22.06.2006 10:52 12
Peamine sõiduk: e38
Asukoht: Tallinn

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas CSR »

Vastan ise enda küsimusele. Auto ongi varuosadeks. :)

http://www.okidoki.ee/item/3738632/" onclick="window.open(this.href);return false;


CSR kirjutas:Oskab keegi öelda mis selle bemmi tulevik on? Tehakse korda või läheb osadeks?


TarmoV12 kirjutas:Suverehvid tunduvad all olevat .. 'tea, kas läks drift jälle näpu vahelt .. Muud seletust ei oska nagu pakkuda, miks peaks sirgel teel posti sõitma ..

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=70207589

Pilt
Kasutaja avatar
TarmoV12
Klubiliige - admin
Postitusi: 2400
Liitunud: 27.12.2006 22:15 52
Peamine sõiduk: BMW X5 4.8i
Asukoht: Tallinn

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas TarmoV12 »

LUGEJA FOTOD: Suverehvid ja ootamatult sadanud lumi halvasid liikluse Saksamaal ja Šveitsis

Kui kesk-euroopas väikse kirmekese maha viskab, siis tekib seal kohe paras apokalüpsis .. mis on mõneti arusaadav, kuna päris lund nähakse kord viisaastaku jooksul ja päris talverehve pole sealkandis mõtet hankida.
Aga kipume ikka siit põhja poolt veidi parastama - "noh, saate ka teada, mida talv tegelikult tähendab" :P

Pilt
V8
Kasutaja avatar
Mürk
Klubiliige
Postitusi: 1070
Liitunud: 16.03.2008 17:08 13
Peamine sõiduk: T25
Asukoht: Rapla-Tallinn

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Mürk »

See on omamoodi naljakas aga samas kui ise selles sees oled,siis suht närvesööv. Sõitsin ise üks 3 aastat tagasi Inglismaalt Eesti läbi Rootsi. Hollandist Saksamaani sadas paksu lund. Taanis oli keskmine liikumiskiirus 40km/h, autod kraavis jne. Rootsi jõudsin 15 tundi planeeritust hiljem :D Nende jaoks on 10cm lund tõeline looduskatastroof :mrgreen:
Chris.S
Huviline
Postitusi: 932
Liitunud: 15.11.2011 20:47 14

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Chris.S »

Pmst Inglismaal 3cm lund tuleb siis keegi ei liigu ja vabad päevad töölt.
Kasutaja avatar
Mürk
Klubiliige
Postitusi: 1070
Liitunud: 16.03.2008 17:08 13
Peamine sõiduk: T25
Asukoht: Rapla-Tallinn

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Mürk »

Just täpselt. Üks talv kui seal elasin, tuli kuskil 15-20cm lund maha ja koolid kinni, lennuliiklus, rongiliiklus ja kiirteed kõik suletud :D
Kasutaja avatar
Mürk
Klubiliige
Postitusi: 1070
Liitunud: 16.03.2008 17:08 13
Peamine sõiduk: T25
Asukoht: Rapla-Tallinn

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas Mürk »

Uuel aastal uue hooga :?

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=70472225" onclick="window.open(this.href);return false;

Pilt
Kasutaja avatar
volli777
Huviline
Postitusi: 424
Liitunud: 01.12.2007 15:28 19
Peamine sõiduk: E53 X5 3.0D
Asukoht: tartu

Re: Avarii pildid

Postitus Postitas volli777 »

arnis kirjutas:Oehh. Enamik meist on ju juhid ja läbinud esmaabi koolituse?
Mäletate sealt sellist pisikest detaili:
"kui on kaks kannatanut, üht on näha elusana, ei karju, teine räuskab
appi appi, siis esmajoones tuleks minna sinna, kus ei karjuta."
Mida teeb meie kannatanu artiklis?

Lisaks, nagu on ohvri sõnadest lugeda, on tal sahamehe vastu emotsioone.
See on üsna tüüpiline olukord, täiesti inimlik on leida mingi alus süüle ja mitte
alati ei ole see "omal süül". Arvatavasti oli puistajal kogemusi juba eelnevalt,
millist p*ska võib kannatanu ajama hakata (sarnane jutt selgroovigastus+surm).

Veidi teravam silm näeb tol E39-l naeruväärseid kahjustusi, sellest tulenevalt
võib üsna kindlalt öelda, et mõni sinikas on maksimum, mis juhtus. Kui tal vööd
peal ei olnud, siis põlegu põrgus või koligu Venemaale :D

"Aita inimest kes on hädas" - ärme liiga ümmarguseks mine - meil siin leidub inimesi,
kel on rahalised mured palju hullemad kui avarii tee ääres, minge aidatake siis.
Too soolapuistaja võis päästa veel 2 avariid kuna ta EI peatunud, teie seda ju ei tea,
küll aga teame seda, et peatumine ei oleks midagi lahendanud.
Ega oleneb olukorrast, kui inimene ei liiguta aga tundub et elab ega ikka puutuda ei julge. Aga kui vehib seal lihtsalt ei saa masinast välja vms, või verd lahmab ja aga kõik mis küljes liigub, siis loogiline et püüad asja parandada kui võimalik.
BMW X5 E53 ja on BMW mootoriga Opel Omega
Vasta