Kvaliteetseid remonditöökodasid ?

Vaba teema
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

:?:
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

tanelp kirjutas: ...
silindreisse plokikaane kaudu haihtuv tosool
...
Kui mind mälu ei peta siis Westland küsis neljapütise plokikaane tihendi vahetuse eest 6 tonni :lol:
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Tõsiselt räägid või??? :shock:
truumu

Postitus Postitas truumu »

Hans kirjutas:
tanelp kirjutas: ...
silindreisse plokikaane kaudu haihtuv tosool
...
Kui mind mälu ei peta siis Westland küsis neljapütise plokikaane tihendi vahetuse eest 6 tonni :lol:
koos nuka, nookurite ja hüdrokate vahetusega...
Hans, segast paned?
truumu

Postitus Postitas truumu »

tanelp kirjutas:Ok, härrased, aga öelge mulle palun nüüd, kuhu ma peaksin minema või kelle poole pöörduma? Pinget pakuvad siis higistav käigukast, silindreisse plokikaane kaudu haihtuv tosool ning küsiks nõu ka eksperdilt (vaatluse järel) bensiinikulu suuruse pärast.

Ma kardan, et mu enda teadmised ei võimalda veel mootorit ja käigukasti lahti lammutada. :oops:
Valdek
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

truumu kirjutas: Hans, segast paned?
Nali naljaks aga ma mõnikord tõesti sügavalt kahtlen oma kõrvakuulmises kui hinnapäringuid olen teinud.

Aga miks Tanel ei helista ja ei küsi järgi?
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

*ootab juba töönädala algust.
*Valdek on juba vana tuttav.
:)
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Postitus Postitas MairoG »

Hans kirjutas:
tanelp kirjutas: ...
silindreisse plokikaane kaudu haihtuv tosool
...
Kui mind mälu ei peta siis Westland küsis neljapütise plokikaane tihendi vahetuse eest 6 tonni :lol:
Selle tihendi vahetus on nii lihtne et saad sellega ka ise hakkama, ise vahetasin enda 1988 aasta 318i-l plokikaane ära, kuna nukk ega nookurid ei andnud rahu, ja kui juba kaan maas oli siis vahetasin ka ära tihendi. Tihend maksis mulle 250.- ORIGINAAL!!! (m10b18i) , kuna kaupluses käpp sees. Hehee Nii et plokikaane ja tihendi vahetus läks mulle maksma ei rohkem ega vähem kui 250.- . Ise teostasin need tööd ja ka järelpingutused poltidele.
PS: kaupluse nime ei avalda :P
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Tihend juba olemas.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Noo tihendi vahetuse suhtes võid ka alti Aivarile helistada 5062088, aga ei oska hetkel üelda kuidas tal ajaga lood on.
Mercedes EQS 450+ 2022
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Ok, suured tänud. Proovin homme Westlandi, Aivarit ja Valdekut. :)
paarn
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 31.03.2004 10:19 16
Asukoht: TLN Mustamäe
Kontakt:

OÜ Nuulika

Postitus Postitas paarn »

Tere

Salva kindlustus suunab paljud liiklusõnnetuses kannatada saanud autod OÜ Nuulikasse Vilde teel. See koht on aga alla igasugust arvestust.

Tavaline on see, et õline jorss on käinud sinu autos ja selle sisu ära määrinud. Värvikvaliteet on selline keskpärane, kannataks nagu veel välja, kuigi võib ka hullemini minna. Auto värvitakse ära, aga kinnikatmisega on neil vendadel tõsiselt kiire. Mulle öeldi, et number ja veljed said selle pärast sininseks, et see on lihvimise tolm ja et tee kodus puhtaks või lase auto ära pesta. Tegelikult oli värv, numbrimärk seni maani sinine. Lastes mõnda keredetaili poleerida, oli pärast pool autot mingi helesinise pastaga koos mis ei tahtnud kuidagi maha tulla.
Loomulikult hilineb töö vähemalt nädala.
Tagatipuks läks 5 kuud pärast värvimist kapott roostetama, üritati selgeks teha et kapott on läbiroostetanud.

Käisin ja mölisesin, kuid rollnoks jääb ikka rullnoksiks.

Kliendina peab seal lausa paluma ja manguma, et masin korda tehtaks ja alati kui midagi on korda tehtud on midagi muud p****e keeratud.

Absoluutselt ei soovita seda kohta!
BMW-tu hetkel,
Suzuki GSX750F ja G3 GTI
Kalla
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 15.08.2005 23:47 19
Asukoht: Saue City

Postitus Postitas Kalla »

SILETEL AUTO SLT OÜ,Mäealuse 3A Tallinn.
Ei ole küll kuulnud ,et keegi oleks kvaliteedi osas nurisenud.
siim528
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 05.03.2004 01:07 35
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas siim528 »

kas keegi UM värvijatest kah seda foorumit loeb? või on kellegi sõber seal tööl? pealinna esindust mõtlen siis.
525 iA e28; 524 tdA e28; 730 iA e32
528eA e28; 525e M-tech e28; 518i e28
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Raiko, kes enne värvaltransis töötas, on nüüd UM'is. Ei tea küll kui aktiivselt ta praegusel ajal foorumit loeb.
MarkoA
Klubiliige
Postitusi: 534
Liitunud: 06.05.2003 19:11 52
Peamine sõiduk: F01 740XD ,E90 320i
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas MarkoA »

Mina olen küll UM värvi töödega väga rahul ning masin läheb ka edaspidi nende kätte tegemisse.
Raiko
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 23.10.2003 20:25 16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raiko »

Loen huviga aga kommenteerida ei oska. Tasemed on hästi erinevad ja käsitöö osas võib pettuda kergesti.
Kõik autovärviga seonduv
enthusiast
Huviline
Postitusi: 118
Liitunud: 28.01.2006 12:04 20

Postitus Postitas enthusiast »

Muhv kirjutas:Benefit - ei soovita vaenlasele ka.


täiesti nõus, endal ka väga ebameeldivad kogemused seesami kahjukäsitlusest ja benefitist, erilised ahvid, õhkutäis s...akotid.
Auto viidi sisuliselt vägisi benefiti ja hakati tegema ennem kui mujalt kalkulatsioonid kohalgi olid ja mitte midagi ei saanud teha ka, puksisin küll, aga lõpuks aeg ja närvid olid tiba olulisemad asjad.

Värvimise kvaliteet enam-vähem,
detailide kokkusobivus pärast, alla igasugust arvestust.
suhtumine ajas oksele...... 2000 aasta auto pidi juba vana romu olema, et käib küll ju :shock:

Nii, et soe soovitus alustada sellest, et kasko sõlmidas ifis ja veelkord ifis.
Baur TC
Huviline
Postitusi: 412
Liitunud: 15.01.2005 21:48 38
Asukoht: Palamuse
Kontakt:

Louna Eesti automaaler

Postitus Postitas Baur TC »

Olen Jorla´ga väga rahul. Küll Tallinnast kaugel - aga hinna ja kvaliteedisuhe sobib! Reis Jögevale tasub ära! :D
E36 325 kabriolett
E 34 530i Schnitzer-väike Sport Paket
tafka
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 14.05.2004 20:30 18

Postitus Postitas tafka »

enthusiast kirjutas:
Muhv kirjutas:Benefit - ei soovita vaenlasele ka.
Nii, et soe soovitus alustada sellest, et kasko sõlmidas ifis ja veelkord ifis.

loe veidi ifi koostööpartnerite nimekirja:)
enthusiast
Huviline
Postitusi: 118
Liitunud: 28.01.2006 12:04 20

Postitus Postitas enthusiast »

tafka kirjutas:
enthusiast kirjutas:
Muhv kirjutas:Benefit - ei soovita vaenlasele ka.
Nii, et soe soovitus alustada sellest, et kasko sõlmidas ifis ja veelkord ifis.

loe veidi ifi koostööpartnerite nimekirja:)

.....mis ma sest loen. :roll:
Et benefit neil listis on, ei tähenda ju, et nad seal vägisi ja valedega tegema sunnivad autot.
Ifis reeglina tehakse seal, kus klient soovib ja ei köhita. ;)
ahtil
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 14.06.2004 23:40 25

Postitus Postitas ahtil »

Selline huvitav mõte? Kas ei näiteks ei peaks olema töökojal BMW esinduse poolt sertifikaat selleks, et teostada vastavalt tehase poolt kehtestatud nõuetele auto remont? Tean seda, et Saksamaal näiteks kindlustus ei aksepteeri turvapatjade kontrolli mujal, kui BMW poolt sertifitseeritud töökojas. Ja kui hiljem tulevad kahjunõuded kontrollitakse kas autot on remonditud sertifitseeritud töökodades. Täitsa huvitav kas Eestis ei ole mõnda seadust mis sellist lähenemist kohustaks?
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

ahtil kirjutas:Selline huvitav mõte? Kas ei näiteks ei peaks olema töökojal BMW esinduse poolt sertifikaat selleks, et teostada vastavalt tehase poolt kehtestatud nõuetele auto remont? Tean seda, et Saksamaal näiteks kindlustus ei aksepteeri turvapatjade kontrolli mujal, kui BMW poolt sertifitseeritud töökojas. Ja kui hiljem tulevad kahjunõuded kontrollitakse kas autot on remonditud sertifitseeritud töökodades. Täitsa huvitav kas Eestis ei ole mõnda seadust mis sellist lähenemist kohustaks?
Säärane idee võib toimida ainult teatud töölõigus. Mis huvi oleks bmw keskusel oma kliente mujale suunata?
Nad küll ostavad kindlasti ka ise teenuseid allhankena sisse, kuid ega sellest kõva häälega ei räägita ;)
530d
tafka
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 14.05.2004 20:30 18

Postitus Postitas tafka »

kellel praegu vaba raha ja pealehakkamist, võiks ühe toreda remondikoha püsti panna, sest hetkel on kõvemates kohtades ikka müstilised töödejärjekorrad.
karts3
Huviline
Postitusi: 65
Liitunud: 19.06.2005 15:57 52

Postitus Postitas karts3 »

Kas keegi oskab Pärnus ka mõnda värvitöökoda soovitada, UM tean isegi.
Metsavaht
Huviline
Postitusi: 171
Liitunud: 07.03.2006 15:01 33

Postitus Postitas Metsavaht »

karts3 kirjutas:Kas keegi oskab Pärnus ka mõnda värvitöökoda soovitada, UM tean isegi.
üks koht on nimega Auto Stock

Aadress: Betooni 4 Pärnu
TEL: 5130792
Kasutaja avatar
kondekas
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 03.05.2006 19:52 13
Asukoht: Tallinn-Kuressaare-Tallinn

Postitus Postitas kondekas »

Juhtus siis ka selline asi, et üks pime taksojuht põrutas tagant sisse- stange kõver, sumps nati puru/lahti ja bensiinipump piniseb pärast seda imelikult. Salva(süüdlase kindlustus siis) saatis mind muidugi sinna paljukirutud Nuulikasse aga lubas "lahkelt" ka omapoolseid soove/hinnapakkumisi neile saata, kui ma juhuslikut nende pakutud kohta minna ei taha(ja tõesti ei taha). Kas keegi oskab soovitada mõnd kohta kus mõlemat asja(kere ja pump/sumps) korralikult parandataks? UM-i pidas Salva-onkel kalliks.

Salva muidugi väidab et sellisest paugust ei saa sumps lahti tulla ja bensiinipump pinisema hakata-et vana auto, blabla, roostes ja nagunii oleks kohe ära kukkunud/katki läind. Paar nädalat enne käisin just Valdeku juures- siis polnud pumbal/sumpal häda midagi. Ei teagi nüüd, kuidas üht või teist asja tõestada.. Mis üldse saab, kui ma ei ole nende pakutud remondikohtadega nõus ja nemad omakorda minu pakututega?

Tänud ette
Kasutaja avatar
davecarbon
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 11.12.2005 19:37 58
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas davecarbon »

Oskab keegi soovitada kus peale UMi saab teha hooldust autole,
OIL SERVICE kiri tuli ette ja vaja õli ära vahetada. Võiks ju minna kuhu iganes, aga kõikjale ei nullita teadet ära.

Ehk oskate soovitada normaalset kohta kus hind on ok ja samas töö kvaliteetne, ei pea silmas ainult õlivahetust vaid ka muud tööd seoses BMWga.

auto: E39, 530, 2003, sedaan, diisel
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2609
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

ei räägi ka tegelt ...
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

davecarbon kirjutas:Oskab keegi soovitada kus peale UMi saab teha hooldust autole,
OIL SERVICE kiri tuli ette ja vaja õli ära vahetada. Võiks ju minna kuhu iganes, aga kõikjale ei nullita teadet ära.

Ehk oskate soovitada normaalset kohta kus hind on ok ja samas töö kvaliteetne, ei pea silmas ainult õlivahetust vaid ka muud tööd seoses BMWga.

auto: E39, 530, 2003, sedaan, diisel
www.hot.ee/impulss
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Vasta