olge ette vaatlikud kui ostate (selitjer) juppe!

Vaba teema
Suletud
andr3ii
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 06.03.2012 21:36 19

olge ette vaatlikud kui ostate (selitjer) juppe!

Postitus Postitas andr3ii »

ütlen otse läbi posti ärge ostke! minge ikka ise kohale ja veenduke asi korras!
müüb ausalt küll, lubab saata küll mida soovite, ja saadab aga võib vigased olla jupid!

minu lugu ostin talt esi stange, esi tule kinnitused, suuna tuled, ja parem poolne tiib,
bussiga ta ei tahnud saata,liiga kulukas! siis leidsime variandi et minu töölt, tööline toob ära mulle,
asjad saab jah odavalt talt jah, aga!
telefonis ajas ühte asjad, et asjad korralikud! mitu korda ütlesin tahan terve stange et kuskilt poleks katki, samuti tiiba et terve et kui alg rooste pole viga! ta jah kõik asjad korralikud ja natuke tiib roostes alt, küsisin läbiv ütles ei! ok kui sain asjad kätte!
tiib tra alt mitte roostetav vaid läbi roostetud et murdub kohe küljest! ühe sõnaga tiib tuli mull uut hankida tollest ei saa asja,
stange oli katki alt ja suur auk sees 7cm-7cm , sai siis vanalt stangelt mõni tükk ja külge tehtud sulatamisega,
tule plastmas kinnitus, 50% kinnitustes oli murtud ära, suuna tule kinnitus samuti murtud, ühe sõnaga pidin suure ümber töö tegema plastmas juppide sulatamisega!

MINU SOOVITUS! KUI TALT OSTA AINT ISE KOHAL OLLA JA VEENDUTA ET ASI KORRALIK! LÄBI POSTI VÕI KELLEGI ÄRGE OSTKE! võite praak asja saada!
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: olge ette vaatlikud kui ostate (selitjer) juppe!

Postitus Postitas Henri. »

viewtopic.php?f=3&t=146433" onclick="window.open(this.href);return false;
Suletud