LUKKU!

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
HelarA
Huviline
Postitusi: 115
Liitunud: 21.11.2012 08:21 39
Peamine sõiduk: BMW 728i

LUKKU!

Postitus Postitas HelarA »

Kustutada
Viimati muutis HelarA, 18.12.2014 03:27 54, muudetud 2 korda kokku.
Kato
Huviline
Postitusi: 64
Liitunud: 06.08.2009 02:09 10

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas Kato »

dvj? :roll:
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas MargusA »

davaj :roll:
KnX
Huviline
Postitusi: 695
Liitunud: 03.10.2007 00:52 25

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas KnX »

Mis sa ostsid siis ilma O-M lepinguta selle või?
Kasutaja avatar
S1lv3r
Huviline
Postitusi: 3348
Liitunud: 11.05.2008 11:44 22
Peamine sõiduk: BMW F10 525d 160kw
Asukoht: Laagri

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas S1lv3r »

http://www.lollpeaonikkaihunuhtlus.ru/mustlased" onclick="window.open(this.href);return false;
E46 323Ci/E46 330d/E61/E91/E91/E90/E60/E60/E61/E60 530xi/E60 530xi/F10 525d
Päringu jaoks saatke palun PS või e-mail
Kasutaja avatar
Igor_K
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 18.08.2006 19:09 23
Asukoht: Tallinn

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas Igor_K »

Lahedad jutupaunikud ikka! :D
See on ju ikka nali, eksju, poisid...? :oops:
E39 525tds
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas MargusA »



Mul link ei avane millegipärast :roll: Kas peab akna lahti tegema või mis?
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas Henri. »

Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas MargusA »

mhh see ka ei avane...link ikka ei tööta,teen akna lahti.



Siia saan küll postitada http://www.google.com/egamarumalole
Kasutaja avatar
S1lv3r
Huviline
Postitusi: 3348
Liitunud: 11.05.2008 11:44 22
Peamine sõiduk: BMW F10 525d 160kw
Asukoht: Laagri

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas S1lv3r »

Akna võib igaljuhul lahti teha, ilm on ju hea :lol:
E46 323Ci/E46 330d/E61/E91/E91/E90/E60/E60/E61/E60 530xi/E60 530xi/F10 525d
Päringu jaoks saatke palun PS või e-mail
Kasutaja avatar
HelarA
Huviline
Postitusi: 115
Liitunud: 21.11.2012 08:21 39
Peamine sõiduk: BMW 728i

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas HelarA »

O-M leping on aga see ei kehtib 7 päeva, kui ma 2 mail ostsin sis 10nendal enam ei kehtinud :D
superior
Huviline
Postitusi: 200
Liitunud: 15.10.2009 18:44 00

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas superior »

Rumal pea on ikka nuhtluseks.
Kust sa seda võtad, et O-M lepingul on kehtivusaeg?
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas Henri. »

Mitte ostu-müügileping ei kehti 7 päeva, vaid ostjal on kohustus 5 tööpäeva jooksul registriandmetesse muudatus sisse viia.

http://www.mnt.ee/index.php?id=14452" onclick="window.open(this.href);return false;
Registriandmete muutmine

Muudatused sõiduki registriandmetes tuleb vormistada liiklusregistri büroos viie tööpäeva jooksul alates andmete muutumisest.
Kasutaja avatar
HelarA
Huviline
Postitusi: 115
Liitunud: 21.11.2012 08:21 39
Peamine sõiduk: BMW 728i

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas HelarA »

Henri. kirjutas:Mitte ostu-müügileping ei kehti 7 päeva, vaid ostjal on kohustus 5 tööpäeva jooksul registriandmetesse muudatus sisse viia.

http://www.mnt.ee/index.php?id=14452" onclick="window.open(this.href);return false;
Registriandmete muutmine

Muudatused sõiduki registriandmetes tuleb vormistada liiklusregistri büroos viie tööpäeva jooksul alates andmete muutumisest.

Seda ma mõtlesingi, no igatahes selle O-M lepinuga ei saa pm midagi enam teha. :D
Kasutaja avatar
J_V
Huviline
Postitusi: 1497
Liitunud: 18.04.2011 20:33 30
Peamine sõiduk: E65
Asukoht: Harjumaa

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas J_V »

Saab ikka..
Mine politseisse ja ütle, et auto ärandatud koos dokumentidega. O-M lepingu alusel oled sina nüüd auto omanik.
E36 328i cabrio & E36 328iT Winterbeater
Kasutaja avatar
põrguvanker
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 07.11.2008 15:10 52

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas põrguvanker »

Mustlaste äril poleks mitte midagi häda olnud,kui Sina oleksid;
1.Sõiduki peale vahetust ära vormistanud
2.Poleks ilma lubadeta ringi driftinud
3.Sõidukit hüljanud

Mina eestlasena oleksin käitunud tõenäoliselt samamoodi nagu mustlane. Jooksu pannes oli kindlasti ainus mõte peas,et pohh las mendid nuhivad,nagunii pole auto minu nimel. Ja kui arvestada sõiduki seisukorrast tulenevat hinda,siis...
Ära lenda kiiremini,kui su kaitseingel sõita suudab.
Kasutaja avatar
HelarA
Huviline
Postitusi: 115
Liitunud: 21.11.2012 08:21 39
Peamine sõiduk: BMW 728i

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas HelarA »

Tagant järgi oleme me kõik targad :D Aga no, mis teha, mis tehtud see tehtud, ma lihtsalt kirjutasin, et kellelgi sama seis ei tekiks. Usun ,et siin foorumis on nii mõnigi veel ,kes on autost ilma jäänud :D
KnX
Huviline
Postitusi: 695
Liitunud: 03.10.2007 00:52 25

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas KnX »

See kas sa ta enda nimele vormistasid ei oma küll mingit tähtsust antud juhul. Tee avaldus.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas Riivo »

seaduslikult on auto sinu kui sul o-m leping olemas selle kohta ka...arki regamine v mitteregamine seda siiski muuta ei tohiks. mina arvan ka, et mine tee avaldus
´17 4Drive
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas V2ike_Suur »

Kas autol TÜV on? Kui on, siis võimalik see ka ümber registreerida veel. Reaalselt ei huvita ARK-s reeglina kedagi kui vanad need O-M lepingud on ja palju neid on. Peaasi, et on järjepidevus.

Kui TÜV pole, siis ümber regada ei saa ilma autot näitamata. Samas on see ametiasutustele hea põhjendus, miks pole ümber regatud.

Igatahes, kui mustlastega tülliminekut ei karda, siis tee avaldus.

Halb on asi muidugi seetõttu, et üsna palju aega möödas juba, võibolla on masin juba edasi müüdud ja uuele omanikule registreeritud. See teeb kättesaamise veel keerulisemaks.
730iA e32 138kW 12/1992
Peeter_S
Huviline
Postitusi: 1129
Liitunud: 29.04.2010 00:01 43

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas Peeter_S »

V2ike_Suur kirjutas:Kui TÜV pole, siis ümber regada ei saa ilma autot näitamata. Samas on see ametiasutustele hea põhjendus, miks pole ümber regatud.
Mis ajast?
Miskine uus seadus?
Selline punkt oli mäletamistmööda viimati seaduses kirjas aastal 2004 või 2005 äkki?
Kasutaja avatar
JanekEnde
Huviline
Postitusi: 4952
Liitunud: 29.04.2011 09:36 39
Peamine sõiduk: Scania
Asukoht: Pärnu

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas JanekEnde »

Mina sain küll auto ümberkirjutatud oma nimele, kui tol ülevaatust polnud. ARK'is andsin OM-lepingu, tehti uus pass ja kogu lugu.
e32 735ia -> e36 323iaT/e39 523iaT-> e39 523ia -> e28 520i -> e34 525iaT -> Sierra GT, Sierra & e32 730ia.
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas V2ike_Suur »

Peeter_S kirjutas:
V2ike_Suur kirjutas:Kui TÜV pole, siis ümber regada ei saa ilma autot näitamata. Samas on see ametiasutustele hea põhjendus, miks pole ümber regatud.
Mis ajast?
Miskine uus seadus?
Selline punkt oli mäletamistmööda viimati seaduses kirjas aastal 2004 või 2005 äkki?
My bad, pole enam tõesti sellist nõuet. Mina omi masinaid pean näitama kuna värv vahetus, mitte seepärast et TÜV puudub.
Elu on lihtsamaks läinud.
730iA e32 138kW 12/1992
Kasutaja avatar
HelarA
Huviline
Postitusi: 115
Liitunud: 21.11.2012 08:21 39
Peamine sõiduk: BMW 728i

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas HelarA »

V2ike_Suur kirjutas:Kas autol TÜV on? Kui on, siis võimalik see ka ümber registreerida veel. Reaalselt ei huvita ARK-s reeglina kedagi kui vanad need O-M lepingud on ja palju neid on. Peaasi, et on järjepidevus.

Kui TÜV pole, siis ümber regada ei saa ilma autot näitamata. Samas on see ametiasutustele hea põhjendus, miks pole ümber regatud.

Igatahes, kui mustlastega tülliminekut ei karda, siis tee avaldus.

Halb on asi muidugi seetõttu, et üsna palju aega möödas juba, võibolla on masin juba edasi müüdud ja uuele omanikule registreeritud. See teeb kättesaamise veel keerulisemaks.

Õigel omanikul on suht suva kelle käes see auto on ja ütles ,et kellel dokid see tulgu ja kirjutagu ümber. Ja nagu ma olen aru saanud ringleb see bemm mustlaste käes , algul oli vantka, siis oli oma onule münud siis onu oli oma pojale müünud poeg müüs uuesti mingi teisele sugulasele jne, ma ei teamitu omaniku juba olnud on aga kõik on olnud mustlased :D ükspäev nägin seda mõõda sõitmas, masin puterdas ja paukus ja nägi väga rõve välja. Tagasi kindlalt enam ei taha. Emeksi ring on sellel autol. Jätan asja pooleli kuna o-m lepinguga ei lastud ümber regada ja avaldust ei viitsi teha, see nagunii ei vii kuhugi edasi. Igatahes karistusest see mustlaspoiss ilma ei jää.
Kasutaja avatar
m2x
Huviline
Postitusi: 626
Liitunud: 11.04.2012 18:18 41
Peamine sõiduk: E39 530d Touring
Asukoht: Neli ratast õhus...

Re: Imelikud sõiduki ärandamised/väljapetmised.

Postitus Postitas m2x »

Mul oli hiljuti sarnane juhus.
Parkisin oma BMW ühe eeskoperdanud golfinäraka pärast külgepidi tänavaposti tagumise ukse ja koopaservaga. Kuna sõbra käest sain töölkäimiseks kohe Omega, jäi bemu seisma. Tööl tuli jutuks ja üks töökaaslane tahtis järelmaksuga ära osta. Leppisime kokku, et nii nagu töölt palk tuleb- iga kahe nädala tagant 100€, kokku 400, et kahe kuuga on asjad korras.

O-Mlepingut ma talle ei teinud, sõlmisime järelmaksulepingu, punktid ilusti kirjas, et kui raha makstud, siis saab O-Mlepingu ja muud mudrud. Ok, tundus kõik hea ja kena.

Poiss aga keeras tööotsa tuksi ja raha ei maksnud mulle. Esimesest järtsuosa maksetähtajast nädala jagu üle olles suutis mulle kokku kraapida 50€ ja kõik. See oli miski aprilli algus, kui õigesti mäletan. Edasi rahasid ei tulnud, läksin otse politseisse. Sealt öeldi, et jah, saame aru, asi on hapu, aga paberil pole veel nagu väga midagi näidata, las leping lõpeb ära, siis anna kohtusse.

Mõne aja pärast aga sain teada, et auto on edasi müüdud. Sain ostjaga jutule, tuli välja, et oli võltsitud müügileping minu võltsitud allkirjaga. Kauplesin selle enda kätte ja vutt-vutt tagasi politseisse. Seal võeti väga kiiresti juba jutule, pandi minule maksmata summa ka kuidagi kriminaalvastutuse alla (tegelikult oleks pidanud tsiviilkohtusse pöörduma- prokurör tuli mulle meeldivalt vastu selles suhtes).

Nüüdseks on auto veel mitu-setu korda maha müüdud, nagu kuulsin. Mootor kokku jooksnud, veljed ära retsitud, stanged puru- pidi keegi ta juppideks võtma ja emexisse viima. Minu poolt on ARKis võõrandamiskeeld kehtestatud+ auto ajutiselt arvelt maas, niiet edu.ee.

Jätame ära mõttetud kommentaarid, et oma viga, nii autot ei müüda jne jne... Omad vitsad olen saanud aga asjal on seaduslik käik antud ja hetkel kõik toimib. Auto minu käest ostja ei taha ikka veel maksta, aga hetkel saab taga vähemalt suhelda, vahepeal saatis mind väga huvitavatesse kohtadesse.

Tegemist on minuteada ka siit foorumist kokkupuuteid tekitanud Karel Nurmsi'ga, i.k 39201207132. Kui too sell kellelegi midagi pakub-küsib- saatke julgelt pikalt ja öelge, et maksku enne vanad võlad ära.
Vasta