Tükkhaaval varastatakse autot alt ära

Vaba teema
Vasta
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Pille »

No kui varastatakse väärtusetuid ventiilikorke, vihmakatteid, bemmi märke ja lõhutakse niisama numbrimärke painutamise eesmärgil, siis jah, mis veel rääkida M-stangedest ja muudest lahedamatest vidinatest. :evil:
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Kustas »

Mrk kirjutas:Kohale kutsutud politseinikud kontrollisid meeste nimed ning panid need oma andmebaasi kirja. Kütuseärimehi minema ei viidud, kuna röövimist kindlalt tõestada ei saanud.

Go-go Eesti Politsei!
Sa arvad, et politsei oleks pidanud kuidagi teisiti käituma?
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
captjones1
Huviline
Postitusi: 929
Liitunud: 25.10.2009 10:27 04
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas captjones1 »

ilmselt olid meestel ka dokumendid kaasas, mis tõestasid, et auto kuulub tõepoolest ühele neist?
Kasutaja avatar
Aston
Huviline
Postitusi: 664
Liitunud: 27.02.2010 02:22 07
Peamine sõiduk: E60 525d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Aston »

captjones1 kirjutas:ilmselt olid meestel ka dokumendid kaasas, mis tõestasid, et auto kuulub tõepoolest ühele neist?
Ega neid teolt ei tabatud.
Kanistriga võib iga tont linnavahel jalutada, kuidas sa tõestad, et ta selle kütuse varastas?
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Madis. »

Mrk kirjutas:Kohale kutsutud politseinikud kontrollisid meeste nimed ning panid need oma andmebaasi kirja. Kütuseärimehi minema ei viidud, kuna röövimist kindlalt tõestada ei saanud.

Go-go Eesti Politsei!
Röövimist muidugi raske tõestada, kui pole subjekti, kelle kallal oleks vägivalda tarvitatud. Ei tea, kas smurffidele varguse koosseis ei tulnud meelde. :P
Kasutaja avatar
entropiK
Huviline
Postitusi: 801
Liitunud: 07.12.2008 17:56 24
Asukoht: Tallinn Marja. GSM: 58171997

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas entropiK »

Selletõttu tulebki teha politseisse avaldus iga pisiasja pärast, kasvõi telefoni teel.
Et ehk on juhuslikult mingid sellised vennad leitud, pärast pannakse asjad kokku ja ongi süüdlased olemas.
So much throb in the trunk got the CD player skippin
Kasutaja avatar
Joonatan
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 14.04.2008 13:10 39
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Joonatan »

Ütlen ausalt, et päris hea ja huumoririkas lugemine. Koos äratundmis"rõõmuga". Endal jalutas 28/02 Tallinnas E36 kirsipunane M-esistange koos udukate, liisude ja numbriga ära. Isegi üks tuulesuunaja viidi ära. Praegu sõidangi ilma esiosata :D Papitükk ees, et igasugu jura ei lendaks sisse. Kujutan ette, et kui nüüd uus stange ette panna, siis viiakse ka see ära varsti...

Keegi eespool mainis, et põhjakate peaks aitama. Mul endal oli kõik alt kinni ehitatud st stangele alt ligi ei saa kui just autot üles ei tõsta. Väheamlt nii ma arvasin... Aga viidi kõik ära... koos talaga muide :D Nüüd vaja mul lisaks ka tala kuskilt osta...
323i '95 Coupe

Pilt
tammik
Huviline
Postitusi: 303
Liitunud: 22.03.2008 17:19 15

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas tammik »

Nonii, järg siis Saaremaale ka jõudnud. 23-nda öösel vastu 24-ndat, läksid jalutama minu e36 sedaani küljest mõlemad smoke suunatuled ja mustad neerud.
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas HeavyCuda »

tammik kirjutas:Nonii, järg siis Saaremaale ka jõudnud. 23-nda öösel vastu 24-ndat, läksid jalutama minu e36 sedaani küljest mõlemad smoke suunatuled ja mustad neerud.
Arvatavasti neil väga tervena neid asju ei õnnestunud kätte saada, muidugi juhul kui kapotti lahti ei kangutatud.
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4690
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Fred »

Miks mitte.. valged B-suunad tulevad väga lihtsalt eest ära ja ka neerud saab täiesti tervelt väljastpoolt kätte.
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas HeavyCuda »

Fred kirjutas:Miks mitte.. valged B-suunad tulevad väga lihtsalt eest ära ja ka neerud saab täiesti tervelt väljastpoolt kätte.
Aga arvestades sellega, et keskmine eesti varas ei kaku auto küljest asju ära kirurgilise täpsusega ja rahulikult, siis suht kahtlen. :mrgreen:
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
Hendri
Huviline
Postitusi: 1754
Liitunud: 05.03.2007 12:32 11

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Hendri »

No see varas peab ikka eriti loll seljuhul olema kui tahab midagi varastada, aga samas varastamise käigus selle pohhuiistlikult ära lõhub ? :mrgreen:
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas HeavyCuda »

Minu teada on autodel suht vähe asju mida saab kiiresti ja kergesti auto küljest ära, e36`el on valupunkt udukad ja tahavaate peeglid. Neerud ja suunad ei ole minu teada üks nendest, esimeste suundade kinnitused ju suht kergesti lõhutavad ja see ka juhul kui pääsed õigest kohast ligi, väljastpoolt vähe keerulisem. Neerud saab ka väljaspoolt kätte kergesti, kui kinnitused juba varemalt ära lõhutud. Parandage kui eksin.
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
Snader
Huviline
Postitusi: 949
Liitunud: 29.07.2009 22:08 02
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Snader »

Tegelikult saab ka liistud E36-e küljest üpris kergesti kätte. Poleks just tore kui M-paketi liistud jalutama lähevad.
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas HeavyCuda »

Liistude ära kakkumine ei ole vist väga müravaba töö :D ja nõuab ikka natuke aega, kui need tervelt tahad ilusti kätte saada.
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
erineeger
Huviline
Postitusi: 427
Liitunud: 18.02.2009 23:21 34
Asukoht: Tallinn /Pirita

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas erineeger »

Tulles e36 suunadulede eemaldamise juurde siis mina tegin vastava spets abinõu, mitte selle plaaniga et, teistelt varastada vaid selleks et, minu e36 oli mitte toimiv kapoti lukk. Ühesõnaga on võimalik neid tulesi saab eemaldada niimoodi et, ei lõhu kinnitus kõrva ära.
BMW 320ci e36, BMW 525e e28, BMW 740ia 93a, BMW 525i M-Tech 91a, BMW 523it E39 97a, BMW 740i e32 92a, BMW e34 525i 91a, MB W140 SL320 91a, BMW e34 525TDS 93a, BMW e30 325 touring 89a, BMW e34 525TDS M-TECH 93a
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas aise »

täna oosel on üritatud peegleid varastada, juhipoolne oli puruks tehtud ja loobutud.

edit: lasnamäel. kuna sõrmejäljed olid peegliklaasil ilusti näha helistasin 110 kus öeldi, et võetakse sõrmejäljed, läksin siis jaoskonda kus öeldi, et kuna tegemist on väärteomenetlusega siis jälitustegevus on seadusega keelatud ja ei võeta jälgi. täitca pucis kus piixus me elame ikka.
Viimati muutis aise, 04.04.2011 16:24 42, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148
Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Zipp »

Kus piirkonnas?
On the 8th day, God created boost.
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas UPS »

Andesta see rumal küsimus, aga kas sa garaazi pole mõelnud üürida/ osta? Pikanäpumeeste poolt tekitatud kahju sulle juba päris märkimisväärne :? See on juba ma ei tea mitmes kord või ajan midagi segi? Kurvaks teeb selline ühiskond, ei oskagi muud öelda...
Ander
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 2422
Liitunud: 03.04.2007 12:20 51
Peamine sõiduk: E70 4.8i
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Ander »

aise kirjutas:täna oosel on üritatud peegleid varastada, juhipoolne oli puruks tehtud ja loobutud.

edit: lasnamäel. kuna sõrmejäljed olid peegliklaasil ilusti näha helistasin 110 kus öeldi, et võetakse sõrmejäljed, läksin siis jaoskonda kus öeldi, et kuna tegemist on väärteomenetlusega siis jälitustegevus on seadusega keelatud ja ei võeta jälgi. täitca pucis kus piixus me elame ikka.

Kas selle väärteoga pole mitte nii,et kuni mingi summani on väärtegu,kui on mingist piirsummast suurem kahju siis juba teine lugu.Peegli puhul võib ju alati UM hinna öelda + värvimine tekitatud kahjuks :mrgreen:
E70 4.8i /// E93 335i
dann875
Huviline
Postitusi: 800
Liitunud: 23.12.2006 02:16 53
Peamine sõiduk: BMW X5 E53 3,0d

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas dann875 »

parem leppida väiksema kahjuga, kui auto kellegi käest üüritud garaazi panna, minul varastati garaazist e34 täilikult ära :cry: polnud muidugi üüritud aga satuslikuks saab kindlasti vaikses kohas olev garaaz uja kindlasti elukohast eemal
see oli siis Keilas, üks päev viisin ja järgmise päeva hommikuks oli juba kadunud, kui oleks maja ette pannud oleks alles olnud, leitud pole siiani :?
BMW X5 3,0d 160kw xDrive 10/2005a.
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas UPS »

No minu loogika järgi võetakse sealt kust on lihtsam, vaev väiksem ja risk minimaalsem. Inimene valib ju ikka üldjuhul lihtsama tee, mitte ei tee enda elu raskemaks :) . Garaazi sissemurdmine (rääkimata ärandamisest) läheb vististi ka juba kriminaalasjaks, peegleid ja stangesid garaazi keegi varastama ei lähe vast kui teisi samasuguseid väljas ridamisi seisab :roll: . Kui vähegi võimalust on, siis eelistan öösel iga kell autot garaazis hoida. Hetkel näiteks üürin isegi olukorra sunnil, aga vähemalt närvid puhkavad.
Dann, tõenäoliselt teati väga hästi, mis nende uste taga on. Seega pakun välja, et sinu autole oli ilmselt juba enne silm peale pandud, kui garaazist "jalutama" läks.
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas aise »

Ander kirjutas:Kas selle väärteoga pole mitte nii,et kuni mingi summani on väärtegu,kui on mingist piirsummast suurem kahju siis juba teine lugu.Peegli puhul võib ju alati UM hinna öelda + värvimine tekitatud kahjuks :mrgreen:
alates ~3000 eurost on krimi. ma ütlesin, et pange kahju väärtuseks 4k euri aga siis öeldi, et seda uuritakse :lol: :lol: :lol: tra selle asemel, et pätte püüda kui on võimalus nad tegelevad sellega, et ei peaks midagi tegema.
Kasutaja avatar
Joonatan
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 14.04.2008 13:10 39
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Joonatan »

aise kirjutas:alates ~3000 eurost on krimi.
Sul sai vist üks 0 rohkem, sest juba 600€ on kindlalt krimi.
323i '95 Coupe

Pilt
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas aise »

Joonatan kirjutas:
aise kirjutas:alates ~3000 eurost on krimi.
Sul sai vist üks 0 rohkem, sest juba 600€ on kindlalt krimi.
no see konstaabel kelle juures avalduse tegin ütles, et vanas rahas 45 000,- hakkab krimi...
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Madis. »

Te ajate segi § 199 varguse (väheväärtuslik asi kuni ca. 1000 eek) ja § 203 võõra asja rikkumise või hävitamise, kui sellega on põhjustatud oluline kahju (10x alampalk) koosseisud.

Ebaõiglane on see olulise kahju suurus küll...
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Raul_A »

Kahju olulisus võiks olla ikkagi kahju kannatada otsustada(põhjendusega kasvõi). Kui mul nt odavad tule või plekkveljed ära varastatakse ja ma ei saa hommikul kell 5 30km tööle sõita, siis minu jaoks on see ikkagi kordades olulisem kui mõnel mehel M stange-peeglid ära jalutavad, kuigi hinnavahe on asjadel kordades M-vidinate kasuks.

R.
jaaHah
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas aise »

ühesõnaga ei ole mõtet makse maksta riigile kes midagi ei tee. ümbrikupalk siit ma tulen :D
raitz87
Huviline
Postitusi: 262
Liitunud: 22.10.2007 09:41 49
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas raitz87 »

Lugesin ka siin teemat ja pean tõdema, et minu masinale on ka liiga tehtud!
Nimelt viidi minu e39-lt eelmise kuu keskpaigas ära kapott( wtf ), samuti käidi salongis kust viidi autotelefon, lõhuti spidoblokk, makiraam, makk, liistud ja küljeklaas jms. Samuti tekitati välimusele ohtralt kriime!
Andsin asja politsisse, hetkel tulemus olnud null!
Kasutaja avatar
Risto.
Huviline
Postitusi: 569
Liitunud: 13.09.2010 17:17 06
Asukoht: Viimsi

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Risto. »

Päris head pätid, lasevad juba kere detaile piista :)
Mu isa nissan sunnyl varasti mitu aastat tagasi pirita linnaosa valitsuse juures 1 ilukilp ära ja see polnud originaal, see oli selline nagu saab prismast või igast suvalisest autopoest :lol:
Vasta