Tükkhaaval varastatakse autot alt ära

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

argo1974 kirjutas:Täna öösel kella 0.00-4.00 vahel varastatud ilukilbid TTÜ läheduses seisnud e34-lt. Pole küll teab mis suur kaotus, aga lihtsalt vihale ajab ... aga kui mõne mehe masinale peaks sellised üleöö külge tekkima, siis võiks mulle PS-ga teada anda.


Pilt
Veiken
Huviline
Postitusi: 179
Liitunud: 21.02.2006 13:27 38
Peamine sõiduk: BWM 745i
Telefon: 3725091997
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas Veiken »

mul varastati Sõpruse pst.-l 1 ring selliseid E39 ilukilpe eelmisel nädalavahetusel. Ühel kilpidest oli kinnitus katki ja olid kaablikinnitustega veel velje küljes kinni.
Mingi kuu aega enne seda läksid samasugused ka sõbra autolt. Kusjuures viidi ära hommikul kuskil 6-e paiku :mad:
Enam pole eriti tahtmist uusi muretseda kui nii naglalt pihta pannakse. :?
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2609
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

küll kuskil turul või foorumis müüakse.
E36 318 ti
Huviline
Postitusi: 270
Liitunud: 07.05.2006 12:13 54

Postitus Postitas E36 318 ti »

ei pruugi, kui varastatud kilbid lähevad teisele poole Eestit kasutusse (pole minu väljamõeldis, vaid siin varemgi sellest juttu olnud)
bmw_msn_ee
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 10.02.2006 00:15 43
Asukoht: Tartu - 56305508
Kontakt:

Postitus Postitas bmw_msn_ee »

ROTID JÄLLE LIIKVEL:

Suur garaažirüüstamine ehmatas tartlasi

8. jaanuar 2007 19:55
Nädalavahetusel ehmatas Tartus Tuglase tänava piirkonnas elavaid inimesi suur garaažirüüstamine, teatavad TV3 “Seitsmesed uudised”.

Ehkki korraga oli jõhkral kombel sisse murtud 11-sse garaaži, jäid sissemurdjate motiivid hämaraks, sest ära ei viidud peaaegu midagi.


"ära ei viidud peaaegu midagi" (loe. nii mõnigi mees jäi oma makist ilma)
Kasutaja avatar
Glen
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 21.10.2004 11:15 03

Postitus Postitas Glen »

Täna öösel viidi Vindi tn E34-l kilbid minema.
Aprillis varastati samal tn bensiini.
Kasutaja avatar
Tarmo_K
Huviline
Postitusi: 167
Liitunud: 02.08.2006 11:57 48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo_K »

Mul ühel naistuttaval juhtus selline lugu: Miski suht vana bemu oli tal ja kuna remontimine ei tasunud ennast ära, siis jäi garaaži seisma. Tuttav võttis eelmine aasta ühendust, et ma ostan selle ära, et kas vaadata saaks. No miks ei saa. Anti talle võti ja juhatati, et kus garaaž on. See helistab ja helistab ja no ei leia kohta üles. Naistuttav siis sõitis ise kohale, et krt loll mees ei leia nüüd garaaži üles....auto oli koos garaažiga minema viidud. Tühi plats oli ainult...
Endine BMW omanik
Kasutaja avatar
alex525
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 07.12.2006 00:37 49
Asukoht: Tln

Postitus Postitas alex525 »

Mitte vargus ei ole ainus asi, mis on masendav, masendavam on hoopis see, et leidub inimesi, kes ei pea millekski teiste tagant varastatud asju osta!! Niikaua kui on nõudlust, niikaua on ka turgu!

Tervet autot on mõistlik kaitsta süsteemselt, ehk siis mida rohkem turvavidinaid, seda suurem tõenäosus, et kellelegi huvi pakub.

Üks vairant võiks olla nt selline:

1. Signalisatsioon
2. Immobilaiser
3. Käigukasti lukk
4. Roolilukk
5. DataDot markeering
6. Salalüliti kütuse pealevoolu piiramiseks
7. Alati parkida auto hästivalgustatud kohta

Krt, kui mõne sellise pederasti kätte saaks, kes oma näpud teiste vara kallale ajab - tuleks kõigiga samamoodi käituda nagu keskajal, käsi otsast maha, siis ei ole enam küüneviha, mida kuskile taha ajada.
Pigem käin jala kui vahetan oma BMW mingi romu vastu
Kasutaja avatar
elm
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 03.01.2007 11:57 26
Asukoht: tln/bl.mount

Postitus Postitas elm »

Kasutan eelpool loetletust 1-st ja 4-ndat punkti, aga 7-s ei toimi isegi kilbivarguste puhul, kuna kaakidel on karistamatusetunne üle pea kasvanud. Endalgi läinud eelmisel e30-l mitmeid komplekte kilpe ja paar udukaid, millest üks oli praoga, ei aidanud numbri graveerimine ega ka kaablivitstega velje külge kinni tõmbamine. Sai aga jälle Saue vahet sõita. Ka praeguse autoga sain sõita 3 päeva, kui 4-nda hommikul mustendasid veljed kurvalt vastu. Siiber, nüüd sõidan suva Prismast ostetud plönnidega. Kenad just välja ei näe, aga kellelegi vaja ka pole.
Kasutaja avatar
doctort
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 21.10.2006 14:09 22
Asukoht: elva

Postitus Postitas doctort »

Mul varastati mitu korda paak bensiinist tühjaks ja hiljem küljepeegliklaas. Autoks e34
Kasutaja avatar
Mario153
Huviline
Postitusi: 228
Liitunud: 08.08.2005 21:31 24

Postitus Postitas Mario153 »

Tarmo_K kirjutas:Mul ühel naistuttaval juhtus selline lugu: Miski suht vana bemu oli tal ja kuna remontimine ei tasunud ennast ära, siis jäi garaaži seisma. Tuttav võttis eelmine aasta ühendust, et ma ostan selle ära, et kas vaadata saaks. No miks ei saa. Anti talle võti ja juhatati, et kus garaaž on. See helistab ja helistab ja no ei leia kohta üles. Naistuttav siis sõitis ise kohale, et krt loll mees ei leia nüüd garaaži üles....auto oli koos garaažiga minema viidud. Tühi plats oli ainult...
Selle looga meenus ka kohe üks paar aastat tagasi aset leidnud lugu mida Pealtnägijas näidati. Üks mutike sõitis nädalavahetusel linnast maale, et läheb oma suvilasse puhkama. Aga mida enam polnud oli suvila. Ainult korsten ja vundament oli alles. Tegu oli siis palk suvilaga mida said vargad kenasti juppideks arutada.
E39 525DA -01 Touring
Car is to transport your a$$...not a christmas-tree!
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Täna hommikul Jüris siis avastasin, et "tormituul" oli ühe esimese stangeliistu minema viinud.
Indrek
olemas
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 03.06.2006 10:06 48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas olemas »

Täna(29.01.07) kell 12:30 varastati Mustamäelt Ehitajate tee 23a maja ees seisvast autost Kenwood-i cd-makk. Varas oli pikemat kasvu, turskem halli jope ja sinise spordikotiga mees. Kui keegi midagi näeb või kuuleb siis oleks tore, kui mulle ka teada annaks!

Pilt

Dokumendid olemas!
Maki leidmisel vaevatasu!

Tel. 5147026
Kasutaja avatar
524tda
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 23.01.2007 15:06 52

Postitus Postitas 524tda »

mul on varastega olnud väga palju kokku puuteid,esimene oli 4 aastat tagasi sigull kust viidi makka dokumendid ja muud nipet näpet,paar aastat hiljem otsustas üks tolbajoob mu mazdaga jalga lasta,aga õnneks oli juhikogemust vähe ja jäi lumme kinni kust ma ta raisa otse roolitagant tabasin :D ,siis sain esimest korda oma sügelevad nukid ära rahuldada,lõppes see siis nii et päti poisil sinine silm lõhkine nina valutav kõht ja paar väänatud kätt,pluss veel 2,5 aastat rootsi kardinaid,sai ***** kohe asjalikult,ega andmisega ei koonerdanud ka :D ja nüüd kaks nädalat tagasi oli keegi raibe mu e 34 ja audi tühjaks teinud,täpsemalt siis audist panasonic makk(millest mul eriti kahju ei olnud sest oli juba vana plaat hüppas ja pealegi veel naise oma)aga et nad raisad bmw näppisid,sealt läks siis panasonic makk mis oli kuu vana,(alla käiva paneeliga) pagassist võimendi kenwood ja taga aknalt kruvitika pioneer kõlarid :evil: saaks kätte tätoveeriks otsa ette suurelt ja loetavalt et BMW rüüstaja,küll ta siis saaks iga nurga peal iga bemmi omaniku käest peksa.ah ja isarõõmud laseks tal ka haavli püssiga korstnasse,et ei saaks rohkem oma suguseid sigitada.PS ja kusjuures mõlemad autod olid oma õue peal...
kuus silindrid ja 3 liitrit aga ikka jääb midagi puudu....
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Kui on oma õu siis soovitan igaljuhul üks ilus ja karvane neljajalgne võtta, tema siis ära koolitada ja siis väljaminekuga viivitada kui näed aknast kuidas koer ridesiilakaid õuepeal teeb.
Üllatav, et kinni pandi see rajakas, tavaliselt nad on õhtuks juba uuel ringil.


terv Are
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
524tda
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 23.01.2007 15:06 52

Postitus Postitas 524tda »

kinni pandi ta sellepärast ka et tal oli olnud tingimised peal.rajakas peaks varsti sealt välja saama.
kuus silindrid ja 3 liitrit aga ikka jääb midagi puudu....
Kasutaja avatar
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148
Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20

Postitus Postitas Zipp »

t2na hommikul avastasin,et lumise auto peal kyljeakendest sisse piilutud :? huvitav kas makivargad vms
On the 8th day, God created boost.
Kasutaja avatar
Arux
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 05.11.2005 13:01 58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Arux »

h82lose kirjutas:t2na hommikul avastasin,et lumise auto peal kyljeakendest sisse piilutud :? huvitav kas makivargad vms
Mul hakkas ka eile hommikul silma, et maja ees järjest lumistel autodel juhi aknasse illuminaator uuristatud... :? aknad olid siiski terved
"The sun shines and the iglu melts"
Kasutaja avatar
tsiklimees
Huviline
Postitusi: 156
Liitunud: 23.09.2006 01:19 11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tsiklimees »

Aga juhi aknast ju makki ei näe...
BMW 325i E30 1986 M20
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

kuidas ei näe? mina küll oma auto juhiukse aknas näen makki...
Kasutaja avatar
tsiklimees
Huviline
Postitusi: 156
Liitunud: 23.09.2006 01:19 11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tsiklimees »

**** ma ei tea miks, aga mulle tuli esiklaas silme ette kogemata...minu viga.
BMW 325i E30 1986 M20
ToomasP
Huviline
Postitusi: 155
Liitunud: 23.09.2004 20:09 43
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ToomasP »

Äkki tegid lihtsalt eeltööd ja panid kallimatele asjadele silma peale.
Kasutaja avatar
alv
Huviline
Postitusi: 93
Liitunud: 16.10.2006 12:58 27

Postitus Postitas alv »

Detsembri kuus juhtus endal selline lugu,et tulin öösel kella 5 poole 6 e ajal koju parkisin maja ette ja mkõtlesin ise et ei viitsi täna aeda autot panna.Ommikul kui ärkasin ja välja kõndisin avastasin et on kõnnitud korralikult mõne võtmega või kruvikeerajaga või millegi sellise teravaga pikalt üle külje.Alates esitiivast ja lõpetades taga tule juures.Kus juures vahepeal oli pooleli jäetud ja uuesti tuldud.**** ma aru ei saa kas need inimesed on kadedad või ei julgeta näost näkku rääkima tulla või mis asi on.Imelik oli just see et mu isa auto oli samuti maja ees ja suhteliselt lohakalt pargitud nii et see oleks neile ennem jalgu jäänud,kuid ei,oli vaja bmw võtta :evil: maha lööks kui kätte saaks.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Saan ma aru, et see asi juhtus Tartus? Tartuga seoses meenus üks lugu umbes poolteist aastat tagasi, kui mu klassivend, vaikne ja rahulik inimene, ostis omale E34 525 ning ta sai sellega vaid mõne kuu sõita... Kuni see maha põletati...
Kasutaja avatar
Rando535
Huviline
Postitusi: 295
Liitunud: 29.06.2006 18:58 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rando535 »

seosel ALVi jutuga meenub ka mulle et mingi 3-4 kuud tagasi sai öösel korra koju tuldud ja tagumine aken lambist sisse visatud. hiljem kuulsin et tunnise vahega käis 2 pauku. ei tea kumba pidi aga puruks oli siis lisaks minu autole ja kaupluse aken. see pidi olema minu maja elanik või kellegi sõber. endal nagu omateada kellegagi probleeme omast majast pole, seega jääb kadedus või asi.
panin maja teadete tahvlile kirja ka et kui sul on mure siis tule räägi minuga mitte ära lõhu lambist autosi. praeguseks on rahu majas ptui,ptui.ptui
aga vihale ajab küll kui mingi kadetseja pärast auto seisab ja sõita ei saa kuniks uus klaas tellitakse.
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 864
Liitunud: 08.02.2006 10:56 23

Postitus Postitas kait »

elm kirjutas:Kasutan eelpool loetletust 1-st ja 4-ndat punkti, aga 7-s ei toimi isegi kilbivarguste puhul, kuna kaakidel on karistamatusetunne üle pea kasvanud...
on. ntks vanemate e34 jäi udukatest ilma: tallinn, kesklinn, kaubamaja kõrvalt, kell 11 päeval.

:evil:
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

alv kirjutas:Detsembri kuus juhtus endal selline lugu,et tulin öösel kella 5 poole 6 e ajal koju parkisin maja ette ja mkõtlesin ise et ei viitsi täna aeda autot panna.Ommikul kui ärkasin ja välja kõndisin avastasin et on kõnnitud korralikult mõne võtmega või kruvikeerajaga või millegi sellise teravaga pikalt üle külje.Alates esitiivast ja lõpetades taga tule juures.Kus juures vahepeal oli pooleli jäetud ja uuesti tuldud.k***t ma aru ei saa kas need inimesed on kadedad või ei julgeta näost näkku rääkima tulla või mis asi on.Imelik oli just see et mu isa auto oli samuti maja ees ja suhteliselt lohakalt pargitud nii et see oleks neile ennem jalgu jäänud,kuid ei,oli vaja bmw võtta :evil: maha lööks kui kätte saaks.

Mu naise sugulasel on must S4...käis miski aeg tagasi CC Plazas kinos ja parkis oma auto sinna lähedasse bensakasse...Olerexi vist. Tagasi tulles oli halb üllatus kui avastas et kellegi kuri käsi oli võtmega tiiru ümber auto teinud, värvi oli kohati maas alusvärvini välja :evil: ... päeva ajal oli poiss pesulas käinud ja auto kiiskas kui prillikivi...eks kellelegi silma jäi siis ja kade meel vist hakkas...Lähedalseisnud taksojuhtide jutu järgi oli bensakas lärmanud autodega saabunud sibulate kamp, vbl nemad vbl mitte...igatahes, mina leian et kui sul on midagi inimese vastu siis on normaalne see näost näkku selgeks teha mitte vara rikkuda...Ma ütleks; et vandaalidel vedas.... Henryga (auto omanik) poleks neil olnud tahtmist tegemist personaalselt teha, samas omades mõningasi sidemeid ma usun et saadakse kätte need vandaalid..

Ptyi *****... :evil:
´17 4Drive
T
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 27.01.2007 18:16 26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas T »

Jagan ka oma kogemusi, nimelt paar päeva tagasi varastati mu X5-l Coral spordiklubi parklas küljepeegliklaasid! Mida helvettia, kas ma sõidan MB W124-ga??? (sõbralik huumor:) Suutsid ka korpust kriipida ning juhipoolne peegel ei klapi ennast lõpuni kokku enam. Igatahes käisin politesis avaldust kirjutamas..Erika 15, tundub nagu oleksin ajamasinasse astunud ja sealt otse soveti aegsesse mängufilmi. Terve päev raiskus asjaajamise peale ning omavastutuse raha viska ka veel tuulde..
Kasutaja avatar
pego113
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 31.10.2004 03:42 21
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas pego113 »

haapsalus oleks peaaegu suvel e38 velgedest ilma jäänud seisis oma maja ees auto ,valguse all fibod olid juba autokõrval aga õnneks akkas signa karjuma (originaal signa)ja pätid jooksid minema ilma jäin siis ainult velje kapslitest :(
323i e21
Kasutaja avatar
Maris
Huviline
Postitusi: 478
Liitunud: 18.01.2007 16:12 01
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Maris »

see on nagu kõige haigem teema üldse, kui keegi lambist värvile kriimud tõmbab... see ajab ikka väga vihale!!!! :evil: :evil:
kellegi "väike" nali läheb autoomanikule kenakese summa maksma...

mõned ajad tagasi oldi majaees üle auto ka joostud (õnneks mitte minu oma) , kus on mõistus??? a nagu öeldakse, kus tegijaid seal nägijaid... järgmine päev poisike nuttis ukse taga :lol:
Vasta