Tükkhaaval varastatakse autot alt ära

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5622
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Tükkhaaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas eero »

No täitsa pael! :(
Pühapäeva öösel viidi üks udukas maja eest, eile õhtul lapse lasteaia eest viidi peegliklaas, täna öösel teine udukas. Ca paar kuud tagasi viidi esistange küljest puks.konksu kate. Naise autolt läksid kilbid. Üle mõistuse juba!

Mis krt nüüd lahti on läinud?! Tekitatakse E34 peeglitele ka kunstlikku nõudlust nagu W124 mersudel omadele?

Mul on 10 aastat autod tänaval seisnud ja midagi pole virutatud. Nüüd teevad ühe nädalaga tagasi vä?

Õismäe on muidu see uus Shanghai kui keegi teada tahab. Ühtlasi võtan pakkumisi ülal nimetatud osadele (mis pärit avariiliste autode küljest, mitte varastatud!). Ja ideid kuidas neid turvalisemalt installeerida.

540 -93.a.
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Vargaid ei peata miski aga samas ma tean, et tuttaval viidi kuu jooksul kolm paar udukaid ära ja peale seda keeras udukad raudade ja poltidega sinna kinni ja nüüd püsivad ees:D Kuigi paar korda on üritatud aga kätte ei ole saadud.Ära küsi kuidas aga stange välispilti see ära ei rikkunud.
Anti
Huviline
Postitusi: 737
Liitunud: 02.10.2002 13:25 52
Peamine sõiduk: Sarvedeta troll
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Anti »

Krt jah, töökaaslasel läksid Mustamäelt just Audi S4-l (see, mis viimase 100 kerega on) peegliklaasid. Tundub, et hakkab see jama mersudelt teistele autodele ka kanduma :mad:
Ma veel loodan, et E39 juppidele veel nii suurt nõudlust ei ole (ptüi-ptüi-ptüi)

Anti@kah.õismäe
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

saaks kasvõi ühe raisa kätte kes BMW-si rüüstab, korraldaks talle klubilise vastuvõtu.
Nagu öeldakse : Siis oleks andmise rõõm küll suurem kui saamise rõõm;)
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

Ei pääse sellest jamast ka Nõmmel. Nõmme maja eest on minult kokku varastatud:
- raadio Pioneer
- BMW embleeme
- 5- seeria ilukilbid
- terve BMW 730i
- numbrimärgid

Kindlasti midagi veel.

Narkootikumide tarbimise eest tuleks ka kinni panna. Mitte ainult müümise eest. Kusagilt pärines info, et narkarid hävitavad või varastavad iga päev 15 000 000 krooni eest Eestis. Kuidagi õudne number tundub, kuid mine tea. Loe kokku kõik raadiod, autod, rahakotid, telefonid ja muu pahn, mida iga päev läheb. Pluss veel see, mida ihaldatud asja kätte saamiseks lõhutakse. Kuhu see kõik pannakse?

Mida kuradit on teha vana BMW peegliklaasiga?
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5622
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Postitus Postitas eero »

Ma käisin eile hingetäiega miilitsas ka kaebamas. Seal oli üks versioon, et peegliklaas pidavat olema hea ohutu ümarate nurkadega ja hea taskus pulbri segamiseks kaasas kanda.

Krt neid teab, kuigi kuidagi (tragi)koomiline teooria.
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

kui see mass midagi ninna on imend või veeni torkind siis nad reeglina ei hooli eriti millestki.
ja kui veel ei ole saand torkida ja tõmmata siis nad teevad kõik selleks, et nad seda kiiremas korras saaks... vargused, röövid......
Pole mina midagi proovind ja ei proovi ka....
See on ikka imelik mõista mis paneb inimest endale nõela sisse torkama:o
Need kes müüvad, tuleks nagu tai maal, eluks ajaks inimestest isoleerida- kui ikka keegi müüa ei julge siis ei tarvitata ka ;)
Pikema jututa kohe kinni panna.
Amnestia võimalust mitte pakkuda 10aasta jooksul vat siis hakkaks midagi paranema ma arvan :mad:
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Mart_R
Huviline
Postitusi: 402
Liitunud: 27.02.2003 09:40 40
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Mart_R »

[quote][i]Algselt postitas Martin_R[/i] Kusagilt pärines info, et narkarid hävitavad või varastavad iga päev 15 000 000 krooni eest Eestis. Kuidagi õudne number tundub, kuid mine tea. [/quote]

emm... 15 milj ütled päevas.

365x 15milj=5475 00 000 000
:o:o
emm, 547,5 triljonit krooni.... :o:o:o
palju see eesti aasta eelarve nüüd oligi.
Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Postitus Postitas Priit Peljo »

Narkaril kulub päevas umbes 1000EEKi (see summa siis aint ajupehmendamiseks),
korruta see summa nüüd narkaritega.:D
Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Postitus Postitas Priit Peljo »

[quote]
emm... 15 milj ütled päevas.

365x 15milj=5475 00 000 000
:o:o
emm, 547,5 triljonit krooni.... :o:o:o
palju see eesti aasta eelarve nüüd oligi.
[/quote]

Aga kas sa tead kui suur on eesti n.n. käive.
Peace.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

[quote][i]Algselt postitas Mart_R[/i]
[quote][i]Algselt postitas Martin_R[/i] Kusagilt pärines info, et narkarid hävitavad või varastavad iga päev 15 000 000 krooni eest Eestis. Kuidagi õudne number tundub, kuid mine tea. [/quote]

emm... 15 milj ütled päevas.

365x 15milj=5475 00 000 000
:o:o
emm, 547,5 triljonit krooni.... :o:o:o
palju see eesti aasta eelarve nüüd oligi.
[/quote]

Eesti keeles see summa ikka 5,475 miljardit krooni......
Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Postitus Postitas Priit Peljo »

Sorry
Ma arvasin, et sa ei pidanud seda summat realseeks.
Peace:)
Kaidos
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 03.06.2003 17:10 11

Postitus Postitas Kaidos »

see summa( 15 milj) on tõesti saadud korrutades ühe narkari päevadoosi vajaduse (1000 EEK) narkarite arvuga eestis (u. 15 000). Kui võtta reaalselt, et kõik narkarid siiski ei pea päevad läbi varastama ja kõigil ei ole veel vaja endale kilo eest päevas sisse süstida, võiks korrutada 500 eek/päevas 5000 varas-narkarit= 2,5 milj. eest päevas.
Edasi saame, et igalt eestimaalaselt varastatakse keskmiselt 608 EEKi eest aastas.
Minult on nad tunduvalt rohkem saanud, aga pikema perioodi peale peaks enam-vähem õige number olema.

Ma oleks selle raha nõus iga aasta 1. jaanuaril menti viima, kui garanteeritaks, et mul aasta aega autot ei puuduta.:mad:
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

see varastamine on juba ära tüüdanud ja paistab, et mul on õnnestunud ka nende huviorbiidis viibida nimelt ostsin endale 2000 aastal 92 aasta Audi 100, mis varastati vähem kui 2 nädala jooksul. nuh ega mul sellest veel vähe ei olnud kui seda tagasi pakuti siis lubasin neile selle raha eest korralikud matused korraldada.... kasko maksis auto välja ja ma soetasin endale juba väiksema eelarve eest B4 millega sain sõita täpselt 8 päeva.... icc.... ja jälle need samad mehed helistasid ja irvasid, ning pakkusid tagasi osta. jällegi lubasin matused korraldada ning jäin ka sellest autost ilma... aga matused tulevad neil igatahes vägevad kui peaksin ühegi neist kätte saama.....:P aga siis ma otsustasin E30 kasuks ja seda nad ei ole siiamaani ära vedanud....:D:D:D
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

JA kui sa peaks nad kätte saama:mad:
Siis mina olen nõus küll matustele tulema:D
Terve klubi tuleks ma arvan:D
Omakstele kaasa elama ja mulda auku loopima:o
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

krüger, küssa sulle

Postitus Postitas Martin_R »

Olid su kaks Audit mingi vargavastase seadmega kaitstud ka või??? Tegelikult huvitab mind see, ega su autodel immot peal polnud. Mulle on suht paljud alarmimehed kinnitanud, et alarmiga auto varastamine pole mingi probleem, kuid immo maha võtmine tänavanurgal on oluliselt vastikum töö.
Pollarid ka väidavad, et varastatakse peamiselt ilma mingi vargavastase seadmeta autosid. Minu E32 läks ka lihtsalt lukkude puruks keeramise teel.

Nüüd sai päris põhjalik immo peale ehitatud autole. Võin ma nüüd muretuna tunda end või?
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

[quote][i]Algselt postitas Martin_R[/i]
Olid su kaks Audit mingi vargavastase seadmega kaitstud ka või??? Tegelikult huvitab mind see, ega su autodel immot peal polnud. Mulle on suht paljud alarmimehed kinnitanud, et alarmiga auto varastamine pole mingi probleem, kuid immo maha võtmine tänavanurgal on oluliselt vastikum töö.
Pollarid ka väidavad, et varastatakse peamiselt ilma mingi vargavastase seadmeta autosid. Minu E32 läks ka lihtsalt lukkude puruks keeramise teel.

Nüüd sai päris põhjalik immo peale ehitatud autole. Võin ma nüüd muretuna tunda end või? [/quote]
kindlasti kindlamini kui signalisatsiooniga autoomanikud... mul olid nagu ainult signad peal ja see oligi minu viga kahju, et see õppetund mulle nii kalliks maksma läks.....:D
nüüd panin ka immo peale....
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

[quote][i]Algselt postitas metalheart[/i]
JA kui sa peaks nad kätte saama:mad:
Siis mina olen nõus küll matustele tulema:D
Terve klubi tuleks ma arvan:D
Omakstele kaasa elama ja mulda auku loopima:o [/quote]
see ei olegi nii võimatu, et ma nad kätte saan, ma isegi tean kes oli selle taga ja miks need mult varastati, nii palju olen uurinud selle 3 aastaga.....:D:D:D
Raisakotkas
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 28.06.2003 12:16 01

Postitus Postitas Raisakotkas »

mul E30 kadunt siin oli suvel miskine nädal aega,auto sain tagasi ,isegi lukud olid kõik terved,aga imelik on see et kaduma läks ta peale servis käimist nii u.kolm päeva hiljem.....kui satute servisesse ,siis pulti ega immot ei jäta sinna,kuigi jah,peaks tunnistama ,et ega seegi aita,kuigi pisike lootus on alati olemas
Lauri_M
Huviline
Postitusi: 170
Liitunud: 10.11.2003 16:41 40
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas Lauri_M »

[quote][i]Algselt postitas krüger[/i]
[quote][i]Algselt postitas metalheart[/i]
JA kui sa peaks nad kätte saama:mad:
Siis mina olen nõus küll matustele tulema:D
Terve klubi tuleks ma arvan:D
Omakstele kaasa elama ja mulda auku loopima:o [/quote]
see ei olegi nii võimatu, et ma nad kätte saan, ma isegi tean kes oli selle taga ja miks need mult varastati, nii palju olen uurinud selle 3 aastaga.....:D:D:D [/quote]

Ära siis mind ka ära unusta :P mul käed kihelevad isoveri sikutamisest oleks vaja nad kellegi peal maha rahustada :D
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

ei unusta te kõik olete kutsutud vargapoiste matustele:D
irww... aga enne tuleb neid töödelda ja elusalt mumifitseerida...
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

nii, auto varguse vastu kindlustamisest. Üks asi, mis ma olen aru saanud, et kui ikka väga tahetakse (tehakse korraliku eeltööd, uuritakse, puuritakse), siis varastatakse iga auto ära. Aga kuna neid autovargaid on igasugu krutskeid, siis tasub kindlasti enda poolt kõik teha, et neil vähegi raske oleks. Arvan/loodan, et allpool mainitu järgi tegutsedes jääb auto alles ca 80% autovaraste poolt, ülejäänud 20% võivad auto ikka ära viia.

:!: Ära usalda kedagi, mida vähem inimesi Sinu auto turvasüsteemidest teab, seda parem. Võta maha kleepsud Defa/Cobra jne - sellega saab varas infot, mis süsteemiga tegu. Alarmid on keerulised tavakodanikule, vargapoisil on alarmi süsteemid peas nagu paigaldajal :(
:!: Kui ostad kasutatud auto, siis mine mingi vähegi usalduväärse sõbra/tuttava juurde uut alarmi paigaldama (või lase muudatusi teha). Mina isiklikult väldin selliste asjade tegemisel suuri kohti.
:!: Pane kindlasti lisa immo ning ära sellega koonerda. Muuda immo asukohta aegajalt. Ära kanna lisa immot auto võtmete pundis vaid eraldi. (Tüütu, kuid oluline)
:!: Kui lähed hooldusesse vms, kus pead auto käest ära andma - võta kõik turvad maha ! Kui on, anna võõrale Service Key.
:!: Kui on autol alarm peal, siis pane süsteem tööle nii, et kui võtmest keerata, siis lähevad uksed lukku ja lahti koos alarmiga (immo-lt saab signaali, mitte et suvalise titaaniga keeratakse ka alarm maha). Väldi puldist alarmi ja uste (de)aktiveerimise kaifimist. (välistab vargal signaali salvestamise)
:!: Rooli lukke jne võid kasutada, tihti võib ka see lisa sekundite töö vargale saatuslikuks saada.

Hetkel rohkem ei tule pähe. Täiendused teretulnud. Loodan, et vargad meil siin foorumis ringi ei siiberda :?
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Confer kirjutas: :!: Kui ostad kasutatud auto, siis mine mingi vähegi usalduväärse sõbra/tuttava juurde uut alarmi paigaldama (või lase muudatusi teha). Mina isiklikult väldin selliste asjade tegemisel suuri kohti.
Kas signalisatsiooni saab kergelt ka ümber programmeerida?
Kui automüüjale jäi näiteks signa pult, siis kas piisab ainult programmeerimisest?
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

Minu teada on võimalik korralikumatel immodel ja alarmidel pulte süsteemi lisada ja eemaldada, seega jääb vana kadunud/varastatud pult kasutuks. Eriti, kui ostad kasutatud auto ja komplektis on üks pult, soovitaks seda toimingut teha.
Kasutaja avatar
janar
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 01.09.2003 14:21 14
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas janar »

Kui varastada tahetakse, siis varastatakse see niikuinii.

Ainuke võimalus oma vara päästa on see, kui kõrval on sama asi saadaval vähema turvakaitsega või kui varastamisele kuuluva objekti kasutamist välistava turvakaitse või markeeringu eemaldamine on silmnähtavalt kallim selle eseme väärtusest "videviku turul."

Näide - graveerid rattakilpide välisküljele oma auto numbri.
Ei jää väga ilus, aga varas seda ilma pahteldamise ja värvimiseta kasutada ei saa . BMW kiplide videvikuhind on ca 200-500 eek. Nii et tõenäoliselt jätab varas võtmata.

Teine veidi valusam variant on, et parem pool muna kui tühi koor
- näiteks oma peegliklaasidele ja udukad mõrad sisse teha, nii et nendel enam turgu poleks. Ise saad kasutada, aga vaevalt keegi varga käest sellist tahab.


Sellised nõksud ainult aitavadki - kui kinnitad udutule stange külge, siis lõhuvad stange - kui paned peeglile lisakinnituse - lõhuvad korpuse ka.


Paraku aga narkarite vastu ei aita midagi - need võivad kõiki juppe igaks juhuks ka võtta. :( Küürakaid jah vaid haud parandab...
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5622
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Postitus Postitas eero »

Häh..., viidates kõige ülemisele postitusele, siis mul mõlemad udukad olid pragudega (mida just nimelt ei vahetanud lootes, et selliseid ei taheta) ja peegliklaas oli ka mingitpidi vigane ja töllerdas aukudes.

Varas sunnik pimedas vist pragusid ei näe. Kraabib tule maha ja pärast viskab minema, sest müüa ei õnnestu :( :evil:

Kusjuures tuled on mul endiselt puudu. Kel on, siis olen mõistliku hinna eest käsi. Koledad on need augud seal all :( .
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
janar
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 01.09.2003 14:21 14
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas janar »

njah - siis ilmselt langes sellesse rubriiki, et narkar võtab igaks juhuks kõik, mis kätte satub. Tavapätt ikka ju reeglina ei riski ilmaasjata...
Kasutaja avatar
Charly
Huviline
Postitusi: 509
Liitunud: 08.01.2004 10:27 00
Asukoht: Tallinn, Kristiine

Postitus Postitas Charly »

Narkarite kohta niipalju, et sedasi varastavad AINULT süstivad narkomaanid.
Kõiksugused suitsetajad, ja ninna tõmbajad seda ei tee. Osad regulaarsed ninna tõmbajad (kokaiin) on nii rikkad, et sellist raha näeme ainult omades märgades unenägudes....
Amfetamiinikutid käivad terrartsis lammutamas ja kannavad kuldkette ja proovivad rikkad ja seffid välja näha....kohati on agressiivsed, kuid narkouimas tunduvad nad endale kõige hakkajamad inimesed...vargus ei tule kõne alla, kuna tunnevad, et on tegijad..
Suitsetajad chillivad niisama ja on pigem omaette mööblis...varguse jaoks ei jätku julgust...hea, kui poodi julgevadki minna...
Süstijad aga on sellises sõltuvuses, et neil pole muud valikut, kui igasugune kraam pulbriks realiseerida ja veeni ajada...

PS!! postituse mõte on valgustada mitteteadjaid reaalselt toimuvaga..ajalehes kirjutatu on elukaugete piix.
ex-Audi A2, ex-Fleetwood, ex-GT4, ex-944
525 ´94 & Hybrid ´08
56 201 649
Kasutaja avatar
Martti
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 07.01.2003 18:24 25
Asukoht: Tallinna oblast
Kontakt:

Postitus Postitas Martti »

Minu arust eelkõnelejal täiesti õiged seisukohad.
Kasutaja avatar
Herli
Huviline
Postitusi: 90
Liitunud: 21.02.2004 19:07 27
Asukoht: Tallinn

teema juurde tagasi

Postitus Postitas Herli »

ega neid udukaid pole mõtet ka imenipiga kinni panna, siis viivad koos stangega või lõhuvad vähemalt ära ja kui paned stange ka nipiga kinni siis kraabivad sulle ukse ,kapoti või kuhu iganes "KAVALPEA" ja selle likvideerimine läheb võibolla isegi kallimax, vähemalt kahte sellist juhtumit tean ja üht nägin oma auto peal, kahel uksel oli mõnuga kriiped! Udukad mul siiani alles 1a. ,ei taha ära sõnada, võibolla elan vargapesa lähedal, et oma maja juurest ei varastata!
Vasta