Kaskokindlustus 2013

Vaba teema
Vasta
AgoL
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 26.09.2008 20:00 04

Kaskokindlustus 2013

Postitus Postitas AgoL »

Tere!

Tuuseldasin otsingus kah ent kasko teemad tundusid vanemad olevat. Huvitaks reaalsed kogemused ettevõttega Gjensidige. Kas ongi asi nii kehva kui kiirelt netis otsides mulje jääb? Samas on sekka olnud ka mõni positiivne kogemus. Miks üldse kaalun-kuna hinnapakkumine on Gjensidige´l saja võrra soodsam. Pimesi kõige odavamat pakkumist ei torma ostma, aga mõtlema paneb küll enne lõplikku otsustamist.

Tervitades
Ago
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: Kaskokindlustus 2013

Postitus Postitas MartenL »

IF, ERGO, SWED

Teistes on odavam, kuid mõttekam on minna tänavale möödakõndivatele inimestele viiekaid jagama. Ei oma hetkel kaskot, kuna pigem olen ilma kui raha tuulde viskan.
Kasutaja avatar
T I M
Huviline
Postitusi: 196
Liitunud: 23.10.2010 12:01 40

Re: Kaskokindlustus 2013

Postitus Postitas T I M »

Gjensidige kahjukäsitlusega oli mul paar aastat tagasi väga ebameeldiv kogemus. Lühidalt oli mul kontori juures parklas, tööpäeva jooksul, auto tagumisse paremasse nurka sõidetud ja nii õnnetult, et minu auto esimene vasak nurk oli põrganud vastu kolmandat autot.

Kahjukäsitleja ülbitses ja süüdistas mind kindlustuspettuses. Jutt oli umbes-täpselt selline: "me ju mõlemad teame, et selline trajektoor ei ole võimalik"; "unusta ära, me niikuinii ei maksa sulle midagi"; "tegemist on kahe erineva juhtumiga, rakendub kahekordne omavastutus " jne...

Kuna kahju likvideerimine tuttava töökojas (esi- ja tagastange värvimine) läks lõppkokkuvõttes maksma isegi vähem kui 1 omavastutus 5000 kr, siis ma seda teemat juriidiliseks ei ajanud. Timecolors'i kindlustusele tehtud pakkumine oli selle töö eest koos käibemaksuga ca. 9000 kr ehk kahjukäsitleja "võitis" mind üle lastes umbes 2500 kr. Konteksti pannes, ma olin selle auto 1 aasta kasko eest maksnud 11000 kr. Olin ka varem nende juures kindlustanud ja kokkuvõttes neile päris suure summa raha viinud.

Mõtle nüüd ise, kas soovid Gjensidige kindlustust osta st. sellistele palka maksta?
Viimati muutis T I M, 09.08.2013 12:02 42, muudetud 1 kord kokku.
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Kaskokindlustus 2013

Postitus Postitas Madis. »

Mina sain sügisel Gjensidige liikluskindlustusest raha kätte pärast 27 leheküljelise kahju hüvitamise nõude esitamist. Eelnevalt vesteldes juriidilist terminoloogiat ei kasutanud ja siis üritati igal võimalikul viisil pähe istuda.

Gjensidige - juba 19. sajandist tõmbame inimestel naha üle kõrvade.
AgoL
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 26.09.2008 20:00 04

Re: Kaskokindlustus 2013

Postitus Postitas AgoL »

Aitäh kogemusi jagamast. Tegin lepingu Seesamiga, kellega senini on asjad kenasti sujunud.
Vasta