Elektriautorubriik

Vaba teema
Vasta

Kas sul on kodus oma parkimiskoht?

Hääletus lõppes 31.12.2015 01:28 45

Jah (või ainult talvel määran oma koha mida koristada)
49
63%
Ei, kuid vajadusel saaksin ühele kohale parkima jääda
9
12%
Ei, selleks on kindlasti vaja ühistu abi, olen juba proovinud
12
15%
Pole tähelepanu pööranud, ei tea veel
8
10%
 
Hääli kokku: 78
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas Muhv »

arnis kirjutas: Sisepõlemismootoriga autode puhul on aga vastupidi, mida rohkem
on paagis, seda parem.
Miks? Kas viitad võimalikule kondensaadile? See pole meie kandis tänapäevaste paakidega vast eriliseks probleemiks. Muidu on ikka kasulikum tühjema paagiga sõita (kaal). Pikemaajaline sääst tuleb teatud masinatel märgatav.
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas arnis »

Just. Endal oli sellel talvel suur jama kondensiga,
eelmisel aastal aga ei olnud.
Samuti on kasulik, kui kütus on jahe. Kui seda paagis
vähe, siis soojeneb üsna kiiresti kogu paak ülesse.
Minu praegusel autol on kütusejahuti, see arvatavasti
kaotab pool probleemist ära.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas Muhv »

Mis aasta auto sul on? Äkki tuleb osa probleemist sealt? Filtrid, paagi tüüp ja materjal... Teine grupp, kes kondensiga ja niiskusega vaevleb on nn vähesõitjad. Kunagi ammu mädanes mu töökaaslase uuel Civicul 3 aastaga summuti ära. Läbisõitu oli autole kogunenud selle ajaga alla 7000km :D
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas arnis »

Ei, ikka palju.
Kondents tekib kui paak saab soojaks ja siis jahtub öösel maha.
E39 paak on plastikust ja suht hea tegelikult.

Filter on meeletult suur (1L umbes), sinna teoreetiliselt võiks vesi
ka jääda (põhja), aga tundub, et probleem algab juba paagis, kuna
kondents"lumi" ei pääse isegi paagi põhjasõelast läbi.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas ttsys »

Tuulutus korras ja klapid kõik paigas/töötavad? Aga üldiselt levinud nähtus jah. Väike pudel kütuse antifriisi lisada paaki kaks korda aastas (mai, november), mis kütusest veemolekulid seob ja ei mingit muret. Bensiinile ja diislile eraldi antifriis välja töötatud ja saada ilmselt igast tanklapoest.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas AARE540 »

Ma ei tea, kas olen mina ainuke, kellele nii tundub, aga minu meelest on see teema end suht ammendanud, vähemalt esmapilgul tundub küll, et kõik aspektid on läbi käidud. Samas pean tunnistama, et minu meelest on teema pealkiri ka veidi valesti püstitatud, kuna peale ka siin puudutatud i3 pole vist hetkel BMW tootevalikus ühtki autot, mida Teslaga võrrelda. Samas muud mudelid, olgu need siis diisel-, bensiini- või hübriidmudelid ei kuulu üldse samasse liiki Teslaga. Seega võiks seda, milline uus BMW on parem kui Tesla, küsida mõne aasta möödeudes, kui elektriautod on rohkem levinud.
Hetkeseisuga saab Teslast rääkida ainult hr. Kadastik ning kuna tema on Tesla omanik, kaldun arvama, et sellest aspektist pole ka tema võrdlus Tesla vs BMW päris objektiivne ning oletatavasti vähemalt mingil määral Tesla poole kallutatud- vastasel juhul ta ju Teslaga ei sõidaks :)

PS. Kuna Norrasm, eriti Oslos näen Teslasid üsna tihti, pean tunnistama, et välimuse poolest hakkab Tesla üha enam meeldima, tegu on vähemalt minu meelest väga sümpaatse disainiga suure autoga.
Muuseas, enne Teslast kuulmist, kui neid üldse esimesi kordi Norras nägin, ei suutnudki ma neid identifitseerida- eemalt vaadates meenutab see üsnagi Maseratit, kuid isegi arvestades nende hüüdlauset "maailma rikkaimast riigist", tundus imelik, et Norras na paelu Maseratisid on :D

PS2. Kõik see, mis ma ütlesin, on pelgalt minu arvamus ja ei pruugi ühtida teiste omaga.
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas Muhv »

Ilmselt pealkirja mõttes on tõesti nii, samas on teema sujuvalt muutunud päris asiseks aruteluks elektriautode kui selliste üle. Vähemalt mina olen siit küll nii mõndagi uut õppinud. Las moded otsustavad, kas splitivad teema ja teevad elektriautode võrdlevaks aruteluks uue.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas AARE540 »

Eiei, ega ma seda pidanudki silmas, et keegi seda splittima või kinni peaks panema, lihtsalt viskasin- nagu moodne on öelda- oma 5 kopikat õhku :D
Ega see splittimine midagi annaks ka, arvestades, et tegu on nagunii "teistmoodi" teemaga.
Eks ma isegi leiaks võibolla siit üht-teist huvitavat, kui elektriautod mu prioriteetide hulka kuuluks, kuid kuna ma lähiajal seda ei näe, olen sujuvalt siit üle libisenud. Kuid Muhv, selle vastu ma ei vaidlegi, et sina siit mõndagi leidnud oled, arvestades ka sinu seotust elektriautoga :)
Seega- ärge pikka viha pidage :)
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas Muhv »

Anna siis teada kui Norramaal esimest i3 märkad. Minu teada peaks neid seal juba päris palju olema.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas AARE540 »

Võibolla isegi on, kuid paraku ei ole ma osanud võibolla seda näha- eks ma Oslos olles pean silmad lahti hoidma nende autode suhtes, mis bussireal sõidavad ja EL..... numbrimärke kannavad- kõige lihtsam näha :D Tuleb ka fotokas siis käepärast hoida seal :D
Samas võiks selle ülesande anda hoopis neile foorumikülastajaile, kes igapäevaselt kohapeal on :)
Mario Kadastik
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 15.12.2013 10:59 44
Peamine sõiduk: Tesla Model S

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas Mario Kadastik »

Vaheraportina, et olen see nädal Zürichis olnud ja siiani huvi pärast silmad lahti hoidnud ning ainsad kaks elektriautot mis ma olen näinud on kaks Tesla Model S-i mis olid test drive evendil Tesla poe ees :D Niiet see oli veidi biased nägemine (aga huvi tundus meeletu rahva poolt). Aga ei ühtegi Leaf, MiEV, Teslat ega i3 tavaliikluses. Küll aga tunduvad kõik taksod olevat Priused.
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas arnis »

Kui ma pealkirja üritasin sõnastada, siis selle esmaseks ülesandeks
oli äratada tähelepanu, umbes: "misasi, Tesla? parem kui BMW...
ma teile näitan, peab sõna sekka ütlema". Selline filosoofia :lol:
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas Muhv »

Kui räägitakse elektriauto kulust, siis tehakse arvutused tavaliselt kasutuse järgi. Ära unustatakse laadimiskaod. BMW foorumites on praegu kõva teema tegeliku kulu mõõtmine, mis tundub sõltuvat aku temperatuurist jms. Midagi kokkuvõtvat veel ei ole. Kas Teslamehed ka selle teemaga on tegelenud? Teisisõnu - kui palju ketrab maja voolumõõdik saamaks näiteks 50 kW akudesse?

Teine küsimus. Kas on teada, mis temperatuuri juures hoiab Tesla oma akusid? Mõnedel väidetel on i3 jaoks see temperatuur 15kraadi, mis on uskumatult madal mu meelest.
Mario Kadastik
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 15.12.2013 10:59 44
Peamine sõiduk: Tesla Model S

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas Mario Kadastik »

Temperatuuri ma ei tea peale selle, et kui see alla -10 kukub, siis soendatakse sellest üle kui on pistik seinas. Mis puudutab laadimiskadusid, siis see ma arvan, et sõltub oludest. Suvel võiks ta jääda sinna kuhugi 10% piiresse või vähemgi mis on seotud otseselt soenemisega laadimisvoolust. Talvel kasutatakse laadimise eelselt ja ajal ka akupaki kütmiseks mistõttu on konkreetselt lisa kW mis ei lähe laadimisele. Mulle endale tundub, et -20 juures koos auto eelsoendamisega kruttis auto ca 10-15% lisaks laetud võimsusele kWh juurde kuu jooksul. Mul ei ole kahjuks mõõdikut vahel, muidu saaks täpsemalt ka tarbimist vaadata :)

Ahjaa, kui minna http://www.teslamotors.com/en_EU/charging" onclick="window.open(this.href);return false; siis saab lõpus kalkuleerida mitu kWh kulub auto läbitava distantsi laadimiseks. Sealt tundub ka kuskil 10% kanti arvestatud olevat lisa tarbimine.
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas arnis »

Kas ma näen õigesti :)
Pilt
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
Mario Kadastik
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 15.12.2013 10:59 44
Peamine sõiduk: Tesla Model S

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas Mario Kadastik »

Näed, esmaspäeval jõudis teine kohale :) ja kolmandat ei pea vist kuudki ootama ja sealt edasi aina kiireneb :)
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas Muhv »

No nii. Patareidega Golf tuli välja.

http://insideevs.com/volkswagen-launche ... -50-euros/" onclick="window.open(this.href);return false;

Reklaamlause kõlab - 15 % ökonoomsem kui lähim terasest ja plekist rivaal! Otsene rivaal - BMW i3 jääb seega võrdlusest välja :D
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas arnis »

Tundub, et "tootearenduse" osakonnad kõigil autotootjatel on ühisel meelel:
"me peame naabritega tempot hoidma" :D
Kas on nii, et igal suurel (ja väikesel, nagu Tesla ja Mia) autotootjal
mingi versioon või vähemalt mingi idee elektrifitseeritud tulevikust? :D

Huvitav, millised mootorid hakkavad varem välja surema, kas
mökud, 40-100kW-sed soojapuhurid või üle 200kW-sed põletusahjud :?
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas Henri. »

Väikese autotootja "hüved" - iga kord kui midagi juhtub pääsed uudistesse aka üks läks jälle põlema. Sedakorda garaažis.
http://www.carscoops.com/2014/02/anothe ... me-in.html" onclick="window.open(this.href);return false;
the four-month old Tesla Model S was parked in a garage unplugged, when the fire erupted.

The report mentioned that the owner had just come home from a drive. "After a few moments, the owner's fire detector went off and the fire department was called. Though the fire was intense, the firemen were able to put it out quickly," said the news site.

"In this particular case, we don’t yet know the precise cause, but have definitively determined that it did not originate in the battery, the charging system, the adapter or the electrical receptacle, as these components were untouched by the fire."

The Business Insider added that, "the company also offered to take care of the damages and inconvenience caused by the fire, but the owner declined".
Arnis, palun ära postita mingit diraadi, et bensukad ka süttivad. Ma oskan ise ka lugeda. Üllatav on pigem see, et firma pakkus kahjude hüvitamist, ning omanik keeldus :shock: :shock: wtf?

http://www.businessinsider.com/february ... ire-2014-2" onclick="window.open(this.href);return false;
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas ttsys »

Ilmselt täis-kobar-uus-väärtus-kasko on peal ja sellisel juhul ei tohi nn topelt kahjude hüvitamist juhtuda ehk omanik keeldus, et ta sellest juhtumist kasu ei saaks.
Henri. kirjutas:Üllatav on pigem see, et firma pakkus kahjude hüvitamist, ning omanik keeldus :shock: :shock: wtf?
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas arnis »

Ei, mind üllatab ikka see, et pööratakse IKKA veel tähelepanu
üksikutele auto põlemistele, mis võibolla ei ole autoga isegi
seotud, samas teadakse ka seda, et "bensukad põlevad".
Kui on teada, et nii üks kui teine põleb, siis miks ühele
pöörata tähelepanu ja teisele mitte?
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas Muhv »

Arnis - nii kurb kui see ka pole, siis suhtarv on määrav ja selle järgi kipuvad Teslad mitmetes kordades rohkem põlema kui teised EVd, tavaautodest rääkimata. Aga eks see ole see "sportakude"ga kaasnev kõrvalnähtus, millest minu arvates ei peaks end heidutada laskma.
Kasutaja avatar
täpp
Huviline
Postitusi: 221
Liitunud: 12.06.2007 18:21 25
Asukoht: hps
Kontakt:

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas täpp »

Saan ma õigesti aru - põles garaaz, milles oli Tesla, auto akud, laadimissüsteem ja muu elektrikola kahjustada ei saanud? Ehk siis auto ei puutu antud hetkel üldse asjasse? Kui Mario majaga midagi juhtub ja ta ise samal ajal mõnel näitusel idavõlumaal või lätis on, siis suure tõenäosusega ületaks see samamoodi uudisekünnise ja pealkirjad oleks stiilis "Eesti esimese tesla omaniku maja põles" või "Tesla taaskord tulekahjus". Loodame muidugi, et selliseid uudiseid me lugeda ei saa :) Naeruväärseks muutub juba see tulekahjudega vägisi seostamine.
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas Muhv »

No päris seda nüüd ka sealt välja lugeda ei saa. Lisaks on tsitaadi näol tegemist tehase ekspertide sõnadega, mis võivad, aga ei pruugi kōige tõesemad olla. Kiiduväärt muidugi on, et Tesla nii aktiivselt suhestub kõikidesse esilekerkivatesse probleemidesse. Sümpaatne.

Samas Tesla sõnad, et kõik teised autod pōlevad 5 korda rohkem on jama. Isegi Nissan Leafiga võrreldes on asi hull.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas ttsys »

Lihtlabane google kiire otsing reastab mitmeid põlenguid kuskil-kellegi garaazis:
Porshe hübriid proto:
http://www.auto24.ee/uudised/uudised.php?uid=16556" onclick="window.open(this.href);return false;
Toyota:
http://www.reporter.ee/2011/11/18/polva ... azis-auto/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mingi sõiduauto:
http://www.postimees.ee/2438222/parnuma ... havis-auto" onclick="window.open(this.href);return false;
Sport põleb:
http://sport.postimees.ee/2678740/vette ... jaoks-labi" onclick="window.open(this.href);return false;

::: 3 autot maja kõrval või sees:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... uudised%29" onclick="window.open(this.href);return false;

Põlevaid 7-seid on Eestis korduvalt nähtud ja ilmselt tekitab Webasto seda ka siin tulevikus, sest need autod hakkavad aina rohkem ka õhema rahakotiga tarbijate kasutusse jõudma. Igas regioonis on omad asjad, mis uudiste lugejatel "kõrvu tõstavad". Selliste asjade kajastamine on lihtsalt paljudele toit, mis müüb. Aeg annab arutust ja see teeb antud juhul Tesla pigem tugevamaks. Nende käitumine on vastutustundlik ning sellest on õppida nii-mõnelgi teisel vana-peer-ist autotootjal.
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas Muhv »

http://www.technologyreview.com/view/52 ... a-model-s/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas arnis »

No lõpetage ära statistika tegemise näppude peal :cry:
Alla 100 POSITIIVSE tulemuse pole mingi statistika midagi väärt.
Ehk, enne kui 100 S-i pole maha põlenud, pole mingit statistikat.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
Mario Kadastik
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 15.12.2013 10:59 44
Peamine sõiduk: Tesla Model S

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas Mario Kadastik »

Ma imestan, et pole uudiste künnist ületanud, et mu naabri A6 põlema läks ;) oleks saanud jubteha uudise, et Autopõleng: Tesla omaniku naabri auto. Enamus saitides siis pandaks uudis kohta kus pealkirjast ainult esimesed kolm sõna näha ;) Ma ei tea mis seal diagnostika lõpuks oli aga scary oli, et lambist sõidu pealt tundis kärsakat ja tee äärde jäädes olid rattakoobastest leegid väljas mis ise enne tuletõrje saabumist ära kustusid. Täna nägin naabrinaist juba uuesti autoga tööle minemas...
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas oo7 »

Toyota hübriididel pidi olema mingi tarkvara vms kala, mis paneb need järsult peatuma ja ohutuled hakkavad ise tööle. See põhjustab tagant sissesõite..

Igatahes on see esinenud mingi 400 autol, mai mäletagi kust seda lugesin.

Selline kogus viitab juba mingile tõsisele veale
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Milline uus BMW on parem kui Tesla S?

Postitus Postitas ttsys »

Põles leegiga või oli suures suitsu-tossus? Webasto ilmselt? Meeletu suitsutoss on reeglina W täisleegi pealt küünla surma tagajärg.
Mario Kadastik kirjutas:Ma imestan, et pole uudiste künnist ületanud, et mu naabri A6 põlema läks ;)
Vasta