BMW klubi reklaam ja maine kujundus!!!!!!

Vaba teema
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

BMW klubi reklaam ja maine kujundus!!!!!!

Postitus Postitas Are »

Ettepanekud ja soovitused teemal:
BMW margi ja märgi reklaamimine
Rullnoka staatusest vabanemine
Liikluskultuuri edendamine
Ühesõnaga ideed ja ettepanekud siia TOPICUSSE!!!
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

copy/paste

Bmw nime eraldamine rullnoksist on suht raske:mad:Mul oli endal sama lugu, ostsin 325 ja kohe olin rullnoks:mad: ma ei või! See olenb ikka palju sellest kuidas sa suhtud liiklusesse ja milline on sinu iseloom!

Bmw-klubi reklaamiks võiks ju teha mingid tagasihoidlikud teibid, a'la stiilis www.bmw-club.ee või BMW KLUBI või mis mida iganes....

Ma proovin mingi teibi valmis teha ja külge toppida, panen siis siia pildi.
LoheLoom
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 02.07.2003 23:17 10

Postitus Postitas LoheLoom »

olek hea jah sama mure siin ka et vahetasin audi a6 320 bmw vastu ja kohe rullnokax tembeldati :mad:
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Ok - kleebis veebiaadressiga on üks samm.
See kuulub sinna promo alla aga nime ja maine parandamiseks, mida saaks teha?
ettepanekud ,soovitused ...........:cool:
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
LoheLoom
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 02.07.2003 23:17 10

Postitus Postitas LoheLoom »

kaasata ennast mingitesse headegevuslikkesse kampaaniatesse sitiilis lase laps yle tee kampaalniat toetab maanteamet ja eesti bmw klubi :P
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

Algselt postitas metalheart
Ok - kleebis veebiaadressiga on üks samm.
See kuulub sinna promo alla aga nime ja maine parandamiseks, mida saaks teha?
ettepanekud ,soovitused ...........:cool:
liitu viisakate liiklejate klubiga. täida liikluseeskirju. lase jalakäijaid üle tee jne jne. ole viisakas. sellist suhtumist saab muuta vaid oma käitumisega.
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

mina olen seda ammu teinud, seda näitab ka minu puuduv paturegister liikluspolitseis.
jälakäijaid olen ma kogu aeg üle sebra lasknud....
Aga selle promo kleebise asjas, et milline see välja võiks/peaks nägema: ettepanekud, soovitused???
ja viisakate liiklejate klubiga lähen liitun ka ära...
Veel ettepanekuid?
See mõte oli küll hea, et toetada üritusi teemal: lase laps üle tee
Äkki annab mingid helkurid teha näiteks
:) klubi sümboolikaga
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

liidaks siia veel ka suhtluse inimeste vahel. ei tasu kõiki kes bmw märgist halvasti arvavad, kohe pikalt saata. igal margil on oma plussid ja miinused. sellesse tuleb avatult suhtuda. vajadusel inimeste arusaamu korrigeerida :). sõbralikult :).
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Nu seda ma ju räägingi, et tuleb sõbralikult suhtuda neisse kes seda teevad ka sinuga:D
inimestega suhelda ja rääkida: et BMW ei ole ennasttäis, liiderlike venelaste auto:)
Selleks tulebki teatada inimestele kes niisugusel arvamusel on, et nad eksivad:D
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Algselt postitas metalheart
Nu seda ma ju räägingi, et tuleb sõbralikult suhtuda neisse kes seda teevad ka sinuga:D
inimestega suhelda ja rääkida: et BMW ei ole ennasttäis, liiderlike venelaste auto:)
Selleks tulebki teatada inimestele kes niisugusel arvamusel on, et nad eksivad:D
Ja ärgem unustagem, et seda kõike saab teha moel, mis ei jäta meist ennastäist liiderdajate muljet. :) Teine variant on muidugi kasutada roppu poolakeelset sõimu, kuid sellise variandiga jääb ilmselt märkamata SÕNUM.

jJanno
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

siiski siiski!!!
kas tõesti puuduvad ettepanekud, soovitused ja teostused??????????
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Liigutame seda teemat natuke edasi:D

Täna saan inimesega kokku kes teipe teeb ja annan talle oma mõtted ja soovid edasi. Kui keegi suudab mingi hea ideega 2-3 tunni jooksul lagedale tulla siis andke teada. Juhul kui ei siis lasen teha näidisteibi valmis ja proovin ka pildid siia toppida.

Palju inimesi üldse teipe tahab ja kas huvi on? Kuhu teip peaks tulema? Tagumisele stangele või klaasile ja mingi orienteeruv suurus ka paluks! Ise paneks tagumisele stangele ja tagasihoidlikus suuruses.

Valmistajaks Autodisain
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

selline maitsekas ja väike, kuid kõik vajalik info on kättesaadav... kindlasti peaks ka värvivalik olema erinev ja suurusest piisaks sellisest mis hakkab tagasõitjale silma ja sööbib ta mällu kuna tal niikuinii ristmikul istudes ei ole midagi vaadata peale eesmise auto...:P
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Klubi kleepsudega on asi nii, et neid tohivad autole panna ainult klubi liikmed. Kui keegi teist veel pole klubiliige, siis lugege käbi SEE teema ja seal on ka avaldus klubiga liitumiseks.
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Sai räägitud ja uuritud asja. Soovitati panna taha klaasile, kuna tagumine stange on alati must ja porine. Ise nagu ei tahaks taha klaasile toppida:( Nüüd siis ka natuke logodest, esimest korda mässasin photoshopiga ja välja tulid sellised asjad:

Pilt

Pilt

Pilt

Midagi paremat ei osanud välja mõelda:( Ütleme nii, et suht copy/paste foorumi logost, aga samas on asi tagasihoidlik ja ei midagi üleliigset.

Sooviks nüüd mingit arvamust asjast! Milline neist jätta või pakub mõni parema variandi välja!?

Kuna siin maailmas midagi tasuta ei saa, siis kõiki huvitab ka asja hind:D
Tegelikult on ka võimalik midagi tasuta saada, aga siis tuleb ka pisike vastuteene teha. Asjanduse saab tasuta juhul kui laseb kleebise alla/nurka/(no ma ei tea ise ka kuhu) panna Autodisaini pisikese logo! Juhul, kui seda ei tee, siis on asjanduse hinnaks üks Tammsaare :D

Sooviks nüüd näha aktiivset vastukaja asjale!

PS! Kas keegi oskab öelda selle fondi nime, mis on foorumi logos!
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Algselt postitas hanno
Klubi kleepsudega on asi nii, et neid tohivad autole panna ainult klubi liikmed. Kui keegi teist veel pole klubiliige, siis lugege käbi SEE teema ja seal on ka avaldus klubiga liitumiseks.
No siis jääb kleebise kleepimine esmaspäeval ära:( Samas oleks pannud mõned pildid esialksest tulemusest, aga jah...nu vot ei saagi.

Klubi liikmetele siis küsimus! Sooviks teada kleebiste arvu, suurust, texti värvi jne. Mingid standard võiks ju asjal olla. Nagu ma aru saan, siis maksab asja kinni bmw-clubi ja jagab kleebised ise laiali! On mul õigus?
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

seda küll, et klubi liikmetel lubatud klubiteemalisi kleepse kasutada aga BMW kui elustiili ja minu isiklikku valikut ei ole ju keelatud reklaamida.... siiamaani ei ole ma veel selle peale mõelnud aga eesmärk on inimestes tekitada tunne, et ka vaatama üldsuse arvamusele on BMW roolis korralik liikleja ja see väike kleps seal auto küljes aitaks seda ka teistele sisendada....:P
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Algselt postitas krüger
seda küll, et klubi liikmetel lubatud klubiteemalisi kleepse kasutada aga BMW kui elustiili ja minu isiklikku valikut ei ole ju keelatud reklaamida.... siiamaani ei ole ma veel selle peale mõelnud aga eesmärk on inimestes tekitada tunne, et ka vaatama üldsuse arvamusele on BMW roolis korralik liikleja ja see väike kleps seal auto küljes aitaks seda ka teistele sisendada....:P
Sul võib õigus olla, aga samas on ka hanno jutus iva sees! Mingi idee peab ju olema bmw klubil!

Samas ei teeks ju paha ka bmw klubiga liitumine ja saad ka kleepsu endale. Ise ei ole liige, aga kindel plaan on olemas!Nüüd jääb üle ainult teostus!
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Algselt postitas krüger
seda küll, et klubi liikmetel lubatud klubiteemalisi kleepse kasutada aga BMW kui elustiili ja minu isiklikku valikut ei ole ju keelatud reklaamida.... siiamaani ei ole ma veel selle peale mõelnud aga eesmärk on inimestes tekitada tunne, et ka vaatama üldsuse arvamusele on BMW roolis korralik liikleja ja see väike kleps seal auto küljes aitaks seda ka teistele sisendada....:P
Loogiline ju et BMW-klubi kleepeka saab ainult BMW-klubi liige...
Propageerida viisakat liiklemist BMW roolis ei keela keegi, see ainult teretulnud.
Lihtsalt et klubi sümboolikaga autod võtavad endale ka teatud vastutuse just sellesamuse viisaka liiklemise näol ja kui igal BMW-l Tallinnas oleks selline kleeps tagaklaasil, siis ei tule sellest küll midagi head.

Edit: Parem täitke liitumisavaldused ära ja saatke teele :P
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Siiani on vist pisut ebaselge, kas Eesti BMW Klubi ka ülemaailmsesse bemari klubindusse kuuluma hakkab, Kui hakkab, siis seal on ju suisa klubi kleepsude standard välja töötatud - pole nagu midagi erilist juurelda.

Kui nüüd vabavormilistest rääkida, toetan kleepse stiilis "Sõidurõõm" ASC või UM-i versioonis. Väike ja soliidne. Päris viisakas on ka nn kujundusvaba kirjake nagu seda on näha näiteks Raivo autol.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Algselt postitas Muhv
Siiani on vist pisut ebaselge, kas Eesti BMW Klubi ka ülemaailmsesse bemari klubindusse kuuluma hakkab, Kui hakkab, siis seal on ju suisa klubi kleepsude standard välja töötatud - pole nagu midagi erilist juurelda.
Kindlasti klubi algstaadiumis ei kuulu ta kuhugile ülemaailmsesse võrku, kuid kui tulevikus selline asi juhtub, siis saab ju uued kleepsud teha.
See ei ole nii raske.
Kasutaja avatar
Mati_H
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 11.02.2003 00:37 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Mati_H »

Mismoodi Tartu inimesed liituda saaks?
Mati @ 525`90
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8450
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

huvitav lugu- mul puudub hetkel sõidukorras (loe:ülevaatusega) bmw, kuidas siis nüüd liikmeks saamisesse suhtuda...noorliige?
Ma oman küll propa märgiga liikurit aga ta on mul pulkadeks garaazis.
Kas ma siis hiljem kui mul on sõidukorras bmw pean ka oma liikme staatuse ümber muutma ???
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Siis esialgu noorliige.

Kui auto ilusti korras-> põhiliige:)
530d
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

No loodame, et minust saab ka täna õhtust bmw klubi liige.

Samas tekkis küsimus, et kas klubil on oma kleeps juba olemas või ei? Ma nagu suure huraaga tegin klubi jaoks kleepsu valmis aga Raivo meilist jäi selline mulje, et juba olemas! Järelikult jääb selle kleepsu ajalugu lühikeseks:(
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Põhimõtteliselt peaks nagu olemas olema....
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Paberid määrisin tindiga kokku ja koos oma näolapikest meenutava asjandusega sai antud Raivo kätte. Jääb veel üle arve tasuda ja peale selle peaks nagu olema klubiliige:D(katseaeg 6 kuud)
LoheLoom
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 02.07.2003 23:17 10

Postitus Postitas LoheLoom »

hmm minu taotluse viis marks tallnasse aga jah ei tia millal mind vastu võetaxe ja kas yldse vastu võetaxe :P
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Ega ma ka ennast veel liikmeks ei loe aga samma minu poolt on tehtud!
Vasta