Minu tobenaljakad juhtumid :)

Vaba teema
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Jaanus_P kirjutas:asi lõppes sellega, et sõbra varvas sattus minu esiratasse ja plokeeris minu ratta.
Pagana k6va varvas pidi olema ikka, ise sellisel puhul oleks arvanud, et miski muu asi järele annab... :?
Kasutaja avatar
Renee_N
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 04.03.2006 17:58 10

Postitus Postitas Renee_N »

et siis see jutt vist ei olegi nii tobe a mul eile juhtus ikka korralik õnnetus. libisesin kurvist välja. see juhtus seal kui keerad vabaduse platsi ristist pärnu mntlt paremele kaarli kiriku poole, tenniseväljakute juures. seal on see tobe kurv, ja kiirus oli max 55. parema auto küljega ja mõlemad veljed olid mingi 10cm kõverad, rool viltu, ja tagasild ujub korralikult. tgelt tahaks nõu küsida, sest tuju läinud ja auto seisab nukralt maja ees (autoks e32 735 89a) palju see maksma võiks minna ja mis edasi teha? :( :( :( :( :?: :?: :?:
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

AARE530 kirjutas:
Jaanus_P kirjutas:asi lõppes sellega, et sõbra varvas sattus minu esiratasse ja plokeeris minu ratta.
Pagana k6va varvas pidi olema ikka, ise sellisel puhul oleks arvanud, et miski muu asi järele annab... :?
kui sa mäletad siis vene ratastel olid sellised metallist porilauad millel all oli traat selle monstrumi kinni hoidmiseks. varvas sattus sinna metall traadi alla tõstes natuke traati kõrgemale ja porilaud liikus vastu ratast. edasi juba hakkas porilaud ise ennast vastu ratast suruma, varvas tuli tagant ära ja nii see juhtus :lol:
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
raimo86
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 27.08.2005 19:26 07
Asukoht: Lõuna Eesti

Postitus Postitas raimo86 »

Minuga oli selline naljakas asi et .. sõitsin tln-trt mnt-l ja mu ees sõitis rekka..ja rekka ees mingi aeglane vana traktor . ja tuli selline koht kus saab ümber reastuda ja siis ära pöörata .. no järsku rekka hakkas siis reastuma et nagu vasakule pöörata..mina siis sõitsin traktorist paremalt mööda et saab rutem jalust ära sealt...aga siis kui mööda sain siis sain aru et reka sõitsi lihtsalt traktorist mööda :lol: traktoristil võis mai tea mida peast läbi käia ..et üks sõidab ühelt poolt ja teine teiselt poolt :)
Kasutaja avatar
kaidu
Huviline
Postitusi: 80
Liitunud: 14.10.2003 14:47 52
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas kaidu »

panime sõbraga jooki ,kui ei eksi siis 99 no ja vaja siis naisi ju sebida.sama õhtu kutsuti meid mu sõbra sõbra sünnipäevale mingi ilgelt suur saun oli.kell mingi kuus ja me juba purjakil -sõber ütleb naisi vaja aga ta oli ühele helistanud sky plusist sai nr. No ma ei olnud kade ma rääkisin ka selle naisega, päris armas hääl oli. Naine ütles et ta on väga pikka kasvu-ma omakorda et seda pikem seda parem. lõpuks aeg sealmaal et sellele naiskale vaja järgi minna ja sai teine ära seebitatud. saime siis tuttava transitiba sinna kohale kus ta elas ja helistasime et tule siis välja naiska ja lähme pidu panema-tema ok.ootasime ise purjakil ja vägev oli.Äkki nägime et mingi naine tuleb lapsega meie poole ja et see naine nii öelda ema läheb trepikotta ja laps jookseb meie juurde et see ongi tema kelle me välja kutsusime,nb sokk oli nii suur et saimegi natuke kainemaks-ta oli meil täpselt nabani.ha h<a.muidugi me teda kaasa ei võtnud et liiga väike meile no lilliput ju. arvake ise mis sünnipäevale minnes se seltskond meie kahe kohkund nägu ja omamoodi nalja kuuldes tegi!Edu .
Lauri_R

Re: Minu tobenaljakad juhtumid :)

Postitus Postitas Lauri_R »

neid postitusi lugedes tuleb ka endal paar juhtumit meelde.

Ükskord isa ja onuga läksime metsa puid tegema (olin mingi 7), palju muidugi mina nende tegemisega kaasa aitasin, kuid lõbus oli ikkagi. Leidsin vana liitrise klaasist pudeli (arvatavasti viina vms oma) ning mõtlesin samal ajal, et jube lahe oleks see vastu puud kildudeks visata. Mõeldud - tehtud, kuid õnnetuseks pudel jäi peale ja põrkas vähemalt sama suure kiirusega tagasi, täpselt mulle otsa ette :mrgreen: Oi kurjam, muhk oli võimas :D

Otsa ette saamise saaga jätkub. Kui ma u 10 olin, ostis isa meile õhupüssi, lasime igasuguseid märklaude, ükskord tõin kuurist ca A4 suuruse lauatüki, millele oli liimitud selline kate (nagu vanasti igasugustel riiulitel jms oli, libe selline), sihtisin, tulistasin ja sain pihtagi (distants oli suht pikk), kuid see lauatükk oli niivõrd tugev ja tulistatud tinaplönn lendas mulle taas otsaette :mrgreen: . Õnneks midagi tõsist polnud :D

Algkoolis käisin rahvastepalli trennis. Kuna ma olen kandnud juba väga noorelt prille, siis ühel trennil unustasin need ette, mistõttu nagu needus sain palliga vastu vahtimist, prilliklaas lendas ei tea kuhu :mrgreen:

Vastu posti kõndimist olen ühe korra isegi tunda saanud. Õnneks käisin pilk allapoole suunatud ja prillid jäid seekord terveks :P

Ja meenub veel jalgrattasõit. Väntasin ka mingit vene raami. Olin omas mõttes, hoovi sõites ei osanud arvatagi, et külaliste Audi 80 (80ndatest aastatest) on sinna pargitud. Käis mõnus mütakas ja stange alumine plekk oli mõlkis. Paar kiiret pilku ega keegi ei näinud ja kiiresti minema :mrgreen:



Selliseid juhtumeid on kindlasti veel olnud, mis hetkel ei meenu. :)
Kasutaja avatar
Tadzikk
Huviline
Postitusi: 510
Liitunud: 04.09.2008 19:55 08
Asukoht: Viljandi mk võhma..

Re: Minu tobenaljakad juhtumid :)

Postitus Postitas Tadzikk »

Niisis lisan ka ühe enda inetu teo.!!
Insident leidis siis aset eelmise aasta aprilli kuus. Kuna olin kiiruse ületamisega 2 korda vahele jäänud siis võeti mul juhtimis õigus 1 kuuks ära.
Sõitsin siis mööda Võhma-Põltsamaa teed(ilma juhtimis õiguseta),kus parasjagu toimus tee remont.Kuna olin aga kooli hilinemas mõtlesin et võiks vähe kiiremini liigutada ja otsustasingi 30 alas sõita 80km/h. Vahepeal olin juba suutnud mööduda autode kolonnist ja sõitsin samas vaimus edasi,kuid märkamatuks jäi ka eravärvides politseisõiduk,kes muidugi asetses just möödasõidetavate kolonnis.Lasin ma siis uhkel edasi veel 3-4 km(taga ainult tolmupilv) Kuid siis tuli tee kitsend ja pidin vastutulevale sõidukile tee andmiseks seisma jääma. ja siis läks asi huvitavaks :D Läbi tolmu pilve kihutas mulle kõrvale eravärvides vw passat millest ilmus välja mees, kes midagi ütlemata esitas mulle kohe oma ameti tunnistuse ja seejärel palus mul akna alla lasta. Vaevalt olin ma suutnud akna 5 cm alla lasta,kui mehe suust hakkas lendama igasuguses kaliibris sõnu:D natukene aega mind sõimates küsis siis hr politseinik et kas ma endale aru ka annan? ja kas minusugusele mölakale liiklusmärgid ei kehti? Vastasin hea meelega et kehtivad. Siisaga vestlesime veel natukene aega ja hr politseinik viipas käega ja ütles ohutut liiklemist:D Endal oli mul muidugi eriti hea meel et politseinik ei kontrollinud juhtimisõiguse olemasolu,muidu oleks saanud kohe pikema vabastuse juhtimisõigusele.Vot selline lugu.
R6
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: 01.10.2005 14:29 44

Re: Minu tobenaljakad juhtumid :)

Postitus Postitas R6 »

Tadzikk kirjutas:Niisis lisan ka ühe enda inetu teo.!!
Insident leidis siis aset eelmise aasta aprilli kuus. Kuna olin kiiruse ületamisega 2 korda vahele jäänud siis võeti mul juhtimis õigus 1 kuuks ära.
Sõitsin siis mööda Võhma-Põltsamaa teed(ilma juhtimis õiguseta),kus parasjagu toimus tee remont.Kuna olin aga kooli hilinemas mõtlesin et võiks vähe kiiremini liigutada ja otsustasingi 30 alas sõita 80km/h. Vahepeal olin juba suutnud mööduda autode kolonnist ja sõitsin samas vaimus edasi,kuid märkamatuks jäi ka eravärvides politseisõiduk,kes muidugi asetses just möödasõidetavate kolonnis.Lasin ma siis uhkel edasi veel 3-4 km(taga ainult tolmupilv) Kuid siis tuli tee kitsend ja pidin vastutulevale sõidukile tee andmiseks seisma jääma. ja siis läks asi huvitavaks :D Läbi tolmu pilve kihutas mulle kõrvale eravärvides vw passat millest ilmus välja mees, kes midagi ütlemata esitas mulle kohe oma ameti tunnistuse ja seejärel palus mul akna alla lasta. Vaevalt olin ma suutnud akna 5 cm alla lasta,kui mehe suust hakkas lendama igasuguses kaliibris sõnu:D natukene aega mind sõimates küsis siis hr politseinik et kas ma endale aru ka annan? ja kas minusugusele mölakale liiklusmärgid ei kehti? Vastasin hea meelega et kehtivad. Siisaga vestlesime veel natukene aega ja hr politseinik viipas käega ja ütles ohutut liiklemist:D Endal oli mul muidugi eriti hea meel et politseinik ei kontrollinud juhtimisõiguse olemasolu,muidu oleks saanud kohe pikema vabastuse juhtimisõigusele.Vot selline lugu.
No mis sellel politseinikul ikka teha oli, kui radarisse sind ei saanud ja üksi ka siis ongi hea teed, kui just ise mingit vormistamist ei palu :D... Aga kõik need teised autod, kes 30ga sõitsid, need on nüüd põhjusega veendunud, et bmw ongi diagnoos... :mad:
Koledat BMWd pole olemas, on ainult liiga palju rõvedaid spoilereid!
Kasutaja avatar
Toomas_K
Klubiliige
Postitusi: 980
Liitunud: 17.10.2007 13:04 32
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Re: Minu tobenaljakad juhtumid :)

Postitus Postitas Toomas_K »

lauri91 kirjutas: Väntasin ka mingit vene raami.
Hea lause tuli ikka.
525I-->323I-->540I-->528I-->530d-->530d
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Minu tobenaljakad juhtumid :)

Postitus Postitas Henri. »

Hahahahhaaaaa, hea tähelepanek Toomas :mrgreen: :mrgreen:
Kasutaja avatar
525touring
Huviline
Postitusi: 438
Liitunud: 18.01.2007 01:46 41
Asukoht: Tallinn

Re: Minu tobenaljakad juhtumid :)

Postitus Postitas 525touring »

kustutatud.
Viimati muutis 525touring, 30.05.2014 12:29 17, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
kaspar19
Huviline
Postitusi: 400
Liitunud: 01.07.2007 22:04 05
Asukoht: Harku

Re: Minu tobenaljakad juhtumid :)

Postitus Postitas kaspar19 »

mul endal tuleb meelde ükskord kui maal käisime sugulastega vanaemal külas,nii järgmine hommik sai siis ülesse tõustud unise peaga ja mindud söögi laua äärde seal ootas mind prae munad ja joogiks linnuse kali ma muidugi valasin endal kausi linnuse kalja täis ja siis alles sain aru mis ma tegin :D :D

neid telefoni lugusid ka endal olnud küll ja küll alles siis kui ütled sõbrale et ma nüüd lõpetan et ma ei leia oma telefoni siis jagan matsu lahti :D
E39 520d sedaan.
Kasutaja avatar
ttlauri
Huviline
Postitusi: 138
Liitunud: 18.05.2009 16:37 29

Re: Minu tobenaljakad juhtumid :)

Postitus Postitas ttlauri »

Üks aastake tagasi juhtus endal järgmine lugu. Helistab mulle mu elukaaslane, jube maruvihane ja kõva häälega seletab mulle, et kuule mis **** naised helistavad minu telefonile ja küsivad sind!? Mul suured silmad peas, täiesti ära ehmatanud ja mõtlen, et see pole võimalik, mul pole mingeid teisi naisi ja veel kes helistaks naglalt minu neiu telefonile ning kutsuks mind välja. Ütlesin, et oota nüüd, rahune veits ja räägi mis värk on. Tema seletab, et noh helistas mingi tsikk ja küsis, kas Laurit saaks? Mina talle, et mis asja, kes sa oled ja mida sa tahad temast??? See vastu, et tahaks teda välja kutsuda. Minu neiul ahastus peal närv must, kõne katkestati. Noh peale pikki arutelusid siis võtsin selle numbri ja helistasin sinna. "Tere, mina olen Lauri, kuulsin, et on soov mind välja kutsuda. Kuhu minek on siis?". Selle peale suht noorekese häälega tüdruk hakkas vabandama ette ja taha, ta arvas, et helistas oma sõbra Lauri ema telefonile ja tahtis teda lihtsalt teistega välja kutsuda.
No ****, selline kokkusattumus ja mulle ikka tuletatakse seda siiani meelde :lol:
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Minu tobenaljakad juhtumid :)

Postitus Postitas Marko S »

Heh,täna hommikul siis sain naljaka või siis ebamugava "intsidendi" osaliseks.Nimelt siis istusin rahulikult number 13 bussis ja liikusin mustamäe poole.Veidi enne Laki tänava peatust,tuli selline 40'dates naine minu juurde ja hakkas midagi rääkima.Probleem aga oli selles,et mul olid kõrvaklapid peas ja ma ei kuulnud.Võtsin siis ühe nööbi kõrvast välja ja otsustasin ta muret kuulata.Tema aga:"See ei ole diskoteek,vaid avalik koht.Palun pane vaiksemaks või ma kutsun politsei!" :shock: :mrgreen:
Ma ka kade ei olnud:"Kas ma tohin ise endale politsei kutsuda?" :D Ja nii ta turtsudes sealt minema jalutas.Ma loodan,et ta on homme hommikul ka seal bussis.Ma kaeban siis minu rahu rikkumise pärast.

Inimesed on ikka haiged,isegi pleierit ei tohi kuulata enam. :?
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Re: Minu tobenaljakad juhtumid :)

Postitus Postitas Cardo »

MarkoS , teinekord lülita oma nööbist suppvuufer välja, see sul ju seal triiksärgi kolmas nööp ülevalt :D
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148
Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20

Re: Minu tobenaljakad juhtumid :)

Postitus Postitas Zipp »

Pole otseselt minuga juhtunud aga väga hea sellegi poolest (õe sõbra seik) :D

Umbes kuu aega tagasi käisin abikaasa ja paari sõbraga "Võitlevas sõnas (VS)" õhtustamas, viimase käiguna otsustasime võtta expresso kõrvale ka koogi. palusime menüüd ja valisime sealt tollel hetkel uue artikli- huvitava nimega firmakoogi "lööv lause".
Peab tõepoolest ütlema, et kook oli suurepärane, ehkki ma ise eriti selliseid asju ei hinda, otsustasime küsida retsepti, et proovida kodus kondiitrit mängida.
Siiski, minu küsimuse peale, kas on võimalik retsepti saada, vastati kategooriliselt "ei". Kuna ma olin veendunud, et igas asjas on võimalik kokkuleppele saada, küsisin: "aga kui ma oleksin nõus selle eest maksma?".
Selle peale käis ettekandja tagant uurimas, ning tuli tagasi ja ütles: "manager arvas, et teile võiks selle nelja kümbi eest ära anda". No lasin siis selle oma kaardiarvele juurde panna. peab ütlema, et ka kodus tuli asi väga hästi välja. Põhimõtteliselt oli asi unustatud kuni...

...ma kümnendal sain kaardiarve väljavõtte, oli üllatus, või pigem ehmatus suur, kuna võitleva sõna all oli arve oodatud umbes 1600 krooni asemel 41 546,00 krooni. No loomulikult irvitasime alguses selle üle ja helistasime Hansasse, et vale arve on tulnud jne. paari päeva pärast helistati pangast tagasi, ja paluti meil ise võitleva sõna juhtkonnaga ühendust võtta. mida ma kategin. aga edasine osutus igal juhul üllatavaks...
Lühidalt väitsid nad, et retsepti hind ongi 40 000 krooni ja seda eriti mulle, kuna käivad jutud, et mul on endal plaanis restoran avada ja et seda olid nad ka öelnud, et "teile 40 eest" ning et pärast olid nad seda hinda isegi kahetsenud ning et mina ju olen arvele alla kirjutanud. Ma loomulikult seletasin, et ma ei
vaadanud arvet, kuna käin seal pidevalt ning tean enam-vähem toitude hindasid ning et mitte kuidagi ei võinud aru saada ettekandja lausest, et hind on 40´tuhat. Asi lõppes sellega, et vennad ytlesid,
et ma võin kasvõi läbi riigikohtu minna, aga nemad k..... selle peale. No kui nad sellised j.... on, siis ma otsustasin, et las siis kõik inimesed saavad seda retsepti kodus katsetada ja ei pea 80 krooni koogi
eest välja käima. nii et olge head ja saatke see mail koos retseptiga edasi oma sõpradele-tuttavatele. kuna nad seal peamiselt inglise keelt kõnelevad on, retsept kah rahvusvahelises keeles. meie kasutasime tassi mõõduks umbes 150 ml. tsp on teelusikas ja oz on 680 grammi ja 18 oz on 510 grammi.
umbes 30-35 küpsiselaadset kooki saab asjast, tõeliselt head!

2 cups butter
4 cups flour
2 tsp. soda
2 cups sugar
5 cups blended oatmeal **
24 oz. chocolate chips
2 cups brown sugar
1 tsp. salt
18 oz. Hershey Bar (grated)
4 eggs
2 tsp. baking powder
3 cups chopped nuts (your choice)
2 tsp. vanilla
Measure oatmeal and blend in a blender to a fine powder.
Cream the butter and both sugars. Add eggs and vanilla; mix
together with flour, oatmeal, salt, baking powder, and soda. Add
chocolate chips, Hershey Bar and nuts. Roll into balls and place
two inches apart on a cookie sheet.
Bake for 10 minutes at 375 degrees.

Nii et olge head ja saatke see mail koos retseptiga edasi oma
sõpradele- tuttavatele. saavad tasuta midagi, mille eest mina 40000 maksin :)
On the 8th day, God created boost.
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Minu tobenaljakad juhtumid :)

Postitus Postitas Henri. »

odavalt sain tünga :mrgreen:
Viimati muutis Henri., 28.04.2010 13:56 49, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148
Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20

Re: Minu tobenaljakad juhtumid :)

Postitus Postitas Zipp »

...
Viimati muutis Zipp, 28.04.2010 13:08 37, muudetud 1 kord kokku.
On the 8th day, God created boost.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Minu tobenaljakad juhtumid :)

Postitus Postitas Indrek_M »

Jajaa ... muidugi "tõestisündinud" .. ja 4-5 aastat netis ringelnud.
Üks variant aastast 2006.
http://www.kodutud.com/viewthread.php?tid=9467
Indrek
Kasutaja avatar
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148
Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20

Re: Minu tobenaljakad juhtumid :)

Postitus Postitas Zipp »

OK, keegi jäi vahele just, ma ei osanud mõeldagi et see kusagilt mujalt pärit :?
On the 8th day, God created boost.
Kasutaja avatar
eivoe
Huviline
Postitusi: 1312
Liitunud: 08.05.2007 17:19 20
Peamine sõiduk: BMW 525D
Asukoht: Tallinn, Mustamäe

Re: Minu tobenaljakad juhtumid :)

Postitus Postitas eivoe »

Juhtus koolis selline asi. Käisin toakaaslasega päeval poes. Kooli territooriumilt nädala sees lahkudes peab end kirja panema. Panime kirja aga tagasi tulles unustasime kirjutada kellaaja, millal tagasi jõudsime. Magan siis rahulikult, kui heliseb teefon. Esimese asjana käis peast läbi, et ma olen hommiku jooksule sisse maganud ja rühmavanem helistab, et kus sa oled. Võtsin telefoni vastu aga ei vaadanud kes helistab, ning ütlesin, tulen tulen. Kähku voodist välja ja riide ning toast välja kooli ette. Kohale jõudes vaatasin, et kooli esine on tühi, kedagi pole. Läksin siis korrapidaja juurde ja küsisin, et kas hommiku jooksu ei toimu? Korrapidaja tegi suured silmad ja küsis, et mis juhtunud on, Eivo kell on pool 1 öösel. Oi ma vandusin ja korrapidaja mõtles, et ma olen mingi laksu all, kuna ml endal ka silmad kui klaasid peas (kuna olin poolunes veel). Pärast tuligi välja, et olime unustanud end kirja panna kui tagasi tulime ja korrapidaja helistas ja tahtis küsida, et kas me oleme kuskil linnapeal.
Siiamaani tuletatakse mlle meede, et ma öösel hommikujooksule ei läheks.

Ahjaa, kuna ml toakaaslane käib hommikuti end spordisaalis liigutamas, oli ta juba pmts valmis sinna minema kuna arvas ka et on hommik aga õnneks jõudsin ma talle ennem ütelda, et maga edasi, kell on pool üks.

:)
530dT(DE-kat, Chip, shortsift)
Kasutaja avatar
topfuel
Huviline
Postitusi: 3207
Liitunud: 15.09.2006 17:54 34
Asukoht: Tallinn

Re: Minu tobenaljakad juhtumid :)

Postitus Postitas topfuel »

Ot mis selle retseptiga siis juhtub kui see ahju lüüa ? :D
Kasutaja avatar
Jaan_S
Huviline
Postitusi: 742
Liitunud: 17.09.2008 15:15 20

Re: Minu tobenaljakad juhtumid :)

Postitus Postitas Jaan_S »

Kunagi sai neiuga pulli pärast küpsetatud ja tuli magus pmst rummipallitaoline sokolaadipall. Üsna rammus
e36 316i 1995a; e34 525tdsa 1994; e39 530d 09/2000; e39 530d 2002; e61 525d 2008; e65 730d 2004; e61 530xd 2008
porku
Huviline
Postitusi: 1099
Liitunud: 27.04.2010 23:17 32
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Minu tobenaljakad juhtumid :)

Postitus Postitas porku »

Natukene huumorit mis tuli meelde kui lugesin vale korruse ja vale ukse nalja :

Sõber kutsus mind endale appi, et koliks tal Tädi uudse kohta ära, ega siis polegi midagi, läksin appi nagu õige sõber ikka, Ladusime käru ilusti asju täis, mitu korda juba edasi tagasi sõidetud, kuna ühe korraga ju ei mahtunud.
Koguaeg oli kolmandalt korruselt alla tassimine ja pärast vedasime veel kolmandale korrusele uude kohta.
Viimase otsaga siis ladusime auto täis ja naised läksid ees ära, et sätivad mõned asjad paika, me niikaua siis teeme oma suitsud ära, lähme tangime autot ja siis jõuame tagasi.
Siis jõdsime maja ette, kõigepealt saime korteriühistu esi.mehelt sõimata, et terve trepikoja esise kinni oleme parkinud, me noored nolgid, nalja nabani.
Siis hakkasime aga asju vedama, viimaseks jäi mingi vana vene aegne pesumasin ( Mingi haigelt raske asi, hea et tõsta üldse jõudsime. ), Mõlemal meil jumalast hea meel ja veame rahulikult seda masinat ja arutame, et kuhu me ilma nautima lähme ( et noh peale tööd väikesed õlled ligi. ), Siis jalutame korteri uksest pesumasinaga sisse ja karjume üle korteri : " Kuhu me selle pesumasina viskame? ", Jookseb uksepeale vastu mingi suur mees ja lõugab : " kus **** te selle pesumasinaga nüüd tulete?". Siis kui õlle unistustest väljusime siis avastasime, et olime selle raske kolakaga eneselegi märkamatult neljandale välja jõudnud.
.-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Kiiruse ületamise nalja ka veits, omal ajas närvi päris mustaks aga see selleks.
Lähen siis hommikul kooli ( pole mitte kunagi õigeks ajaks vist viitsinud minna ja alati mingid imelikud vabandused. )
Kuna Paides oli kooli esine tee remondis ja mul omal ajal Tunitud mitsu, haigelt madal, siis ei saanud seda teed kasutada ja lähenesin koolile tagant poolt.
Keeran siis risti pealt ära, vaatan oh poltsei teeb oma eravärvides Mazdaga tööd, mõtlesin et vahivad turvavöösid, kiire pilk taha istmele, vööd kõigil ilusti peal hops gaas põhja, seier ilusti 50 km/h peal, endalegi imestuseks **** vennad järgi sinise ja punasega.
Läheneb vaikselt auto juurde ja küsib : Kui kiiresti me sõitsime ?
Mina ülbelt vastu : 50, ja äkki ütled mis **** pärast sa mind kinni pidasid ? ( Kuidagi väga ülebelt ja üleoleva tooniga kukkus välja see. )
Politseinik selle peale : Tule nüüd meie autosse ja kirjutame protokolli ära, siin õueala ja +/- 27 läks kirja.
Pärast nägin ikka kõvasti vaeva, et õpetajale selgeks teha, miks ma hiljaks jäin.
( Lisati veel enne autost väljumist, et nad tavaliselt sinna poole kiirust ei mõõdagi, aga sport summuti on see mis neid sinna poole mõõtma pani ).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja veel natukene nalja sama mitsuga :
Tulen paide kiriku parklas hea hooga, vaatan paremalt auto kaugel ( lamav politseinik ka veel seal ees, et kui tuleb siis vaikselt ja vasakult ei saagi sisse tulla, sest seal ühe suunaline. )
Keeran siis hooga ilusti ära sealt, kiman mööda linna 60-nega, lõpuks maandun tanklas, otsin oma sooduskaarti ja järgmine hetk tõmmatakse mul lihstalt auto uks lahti väänatakse märk nina alla ja vend karjub : Mina olen see ja see, sina kobi kohe kiiresti autost välja, hakkas juba käest tirima, rabelesin veits, sain haardest lahti astusin autost välja ja küsin : "vabandage aga milles probleem on ?"
Politsei on rõõmsalt vastu : " Tekitasid liiklusohtliku olukorra, võtan sul kuueks kuuks load ära. " ( kiriku parkla ).
Haugub igatepidi, siis ütlesin rahulikult, et sinna vahele oleks vähemalt kolm autot mahtunud veel ja kas tal tõestust on, tema vastu et ei ole tõestust ja ta oma autoga.
Siis ma viipasin talle rõõmsalt käega ja läksin järgmisesse tanklasse.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Nüüd lisaks siis veel BMW huumorit ka.
oli aasta siis 2005, sõber oli alles ostnud omale 316i bmw ( miskit 40 000 ja peale maksis ), siis aastavahetusel kimasime Koeru kedagi ära viima ( Eelnevalt veel arutasime,et kas jopesid üldse vaja on , et me nagunii autoga ju.) Tagasi tulles hakkas jubedalt tuiskama ( libe oli enne juba. ) Sõidame siis rahulikult, sõbrale just helistati ja öeldi, et ilusat vana aasta lõppu ja sõida ette vaatlikult, et päris libe oli koeru teel.
Nagu kõne lõppes oli autol pidamine 0 ja sõitsime vaikselt 30km/h kraavi.
Siis ronisime akendest välja ( kraavis julmalt paks lumi. ), võtsime jalad kõhu alt välja ja hakkasime T-särgi veel jalutama abi järgi, ühel hetkel avastasime, et suitsud jäid autosse ja see ajas meid veel rohkem närvi kui see, et külm oli :D.
peale 4 tundi külmetamist ja abi otsimist saime auto kraavist välja, kõik jumalast õnnelikud, istume autosse ja oi üllatust aku ka kottis, lõpuks surusime kahekesi käima.
Siis jõudsime Türile tagasi ja sõber pani kohe bemmi 15 000 eest müüki. ( lisa infosse kirjutas : kes lähima tunni jooksul helistab saab 10 000 eest. ), Sõnapidaja mees ja auto läks 10 000 eest minema :D.

Aga olge te tublid edasi ;).
Vasta